konversation - en to lt translation catalogue (1449 entries)

[ctx: Menu title]
note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
lt: Į&terpti

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Window
lt: &Langas

en: You need to specify a command.
lt: Turite nurodyti komandą.

en: The command executed successfully, but did not return any output or only whitespace.
lt: Komanda įvykdyta sėkmingai, bet negrąžino jokios išvesties, tik tuščius rezultatus.

en: The media script requires Python %1 or higher.
lt: Media scenarijus reikalauja Python %1 ar naujesnio.

en: An error occurred while trying to list the running media players.
lt: Įvyko klaida bandant išrikiuoti veikiančius kūrinių grotuvus.

en: No running audio players found.
lt: Nerasta paleistų audio grotuvų.

en: No running video players found.
lt: Nerasta paleistų vaizdo grotuvų.

en: "%1" is not running.
lt: „%1“ nėra paleistas.

en: No running media players found.
lt: Nerasta paleistų įvairialypės terpės grotuvų.

en: Nothing is playing in %1.
lt: Niekas negroja %1.

[ctx: 1 = Comma-separated list of audio players.]
en: None of the running audio players (%1) are playing anything.
lt: Nei vienas iš paleistų garso grotuvų (%1) ką nors groja.

[ctx: 1 = Comma-separated list of video players.]
en: None of the running video players (%1) are playing anything.
lt: Nei vienas iš paleistų vaizdo grotuvų (%1) ką nors groja.

[ctx: 1 = Comma-separated list of media players.]
en: None of the running media players (%1) are playing anything.
lt: Nei vienas iš paleistų kūrinių grotuvų (%1) ką nors groja.

en: An error occurred while trying to retrieve media metadata from %1.
lt: Įvyko klaida bandant gauti kūrinių meta duomenis iš %1.

[ctx: REGEX_FIXUP is the name of a config key in a config file.]
en: There is a problem with the regular expression specified in REGEX_FIXUP.
lt: Yra problemų su reguliariąja išraiška nurodyta REGEX_FIXUP.

en: %1 did not report the metadata needed to output a message.
lt: %1 nepateikė meta duomenų reikalingų išvesti pranešimui.

en: There is a problem in the output format configuration.
lt: Yra problema išvesties formato konfigūracijoje.

en: media v%1 for Konversation.
lt: Laikmena v%1 skirta Konversation.

en: Usage:
lt: Naudojimas:

en: "/media" - report what the first player found is playing.
lt: „/media“ - pateikia tai ką pirmas rastas grotuvas groja.

en: "/media [ 'audio' | 'video' ]" - report what is playing in a known audio or video player.
lt: „/media [ 'audio' | 'video' ]“ - pateikia tai kas grojama žinomame garso ar vaizdo grotuve.

en: "/media { Player }" - report what is playing in the specified player if it is found.
lt: „/media { Player }“ - pateikia tai kas yra grojama nurodytame grotuve jei jis randamas.

en: Konversation Bookmarks Editor
lt: Konversation žymelių redaktorius

en: Diffie-Hellman key exchange is not supported by your installation of the Qt Cryptographic Architecture (QCA). You likely need to install an additional provider plugin. Diffie-Hellman key exchange support is usually provided by the qca-ossl plugin.
lt: Diffie-Hellman raktų pasikeitimas nepalaikomas Jūsų diegimo Qt Cryptographic Architecture (QCA). Jums tikriausiai reikia įdiegti papildomą tiekėjo papildinį. Diffie-Hellman raktų pasikeitimo palaikymas dažniausiai duodamas qca-ossl papildinio.

en: topic protection
lt: temos apsauga

en: no messages from outside
lt: neleisti pranešimų iš išorės

en: secret
lt: slaptas

en: invite only
lt: tik pakvietus

en: private
lt: asmeninis

en: moderated
lt: moderuojamas

en: password protected
lt: apsaugotas slaptažodžiu

en: anonymous
lt: anoniminis

en: no colors allowed
lt: neleisti spalvų

en: user limit
lt: naudotojų limitas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: New
lt: Nauja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, aliasListView)
en: Alias
lt: Slapyvardis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, aliasListView)
en: Replacement
lt: Pakeitimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: &New
lt: &Naujas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: &Remove
lt: &Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aliasLabel)
en: Alias:
lt: Sinonimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en: Replacement:
lt: Pakeitimas:

en: Outgoing
lt: Išeinantis

en: Incoming
lt: Įeinantis

en: Both
lt: Abu

[ctx: Fallback content for the "Find:" field of an auto-replace rule that gets set when the user leaves the field empty and e.g. switches to another rule in the list. It's identical to the default content of the field after adding a new auto-replace rule.]
en: New
lt: Naujas

[ctx: Default content of the "Find:" field of a newly-added auto-replace rule.]
en: New
lt: Naujas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Replace In
lt: Kur pakeisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Find
lt: Ieškoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Replace With
lt: Kuo pakeisti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: Ne&w
lt: &Naujas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: R&emove
lt: P&ašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, directionLabel)
en: Replace in:
lt: Kur pakeisti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patternLabel)
en: Find:
lt: Ieškoti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en: Replace with:
lt: Kuo pakeisti:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_Timestamping)
en: Enable &Timestamps
lt: Įjungti &laiko įspaudus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Format:
lt: &Formatas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDate)
en: Sho&w dates
lt: Rodyti &datas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowBacklog)
en: Show &Backlog
lt: Rodyti &istoriją

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Lines:
lt: &Eilutės:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: &Layout
lt: &Išdėstymas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTopic)
en: &Show channel topic
lt: &Rodyti kanalo temą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowModeButtons)
en: Show channel &mode buttons
lt: Rodyti kanalo &būsenos mygtukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNickList)
en: Show channel &nick list and quick buttons
lt: Rodyti kanalo &slapyvardžių sąrašą ir greituosius mygtukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoUserhost)
en: Show hostmas&ks in nickname list
lt: Rodyti mazgų &kaukes slapyvardžių sąraše.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowRealNames)
en: Show real names in nickname list
lt: Rodyti tikrus vardus slapyvardžių sąraše.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowQuickButtons)
en: Show &quick buttons
lt: Rodyti &greituosius mygtukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNicknameBox)
en: Show bo&x to change own nickname
lt: &Rodyti langelį savo slapyvardžio pasikeitimui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowIRCViewScrollBar)
en: Show sc&rollbar
lt: Rodyti &slinkties juostą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowBackgroundImage)
en: Enable Back&ground Image
lt: Įjungti &fono paveikslą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: P&ath:
lt: &Kelias:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalWidget) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
lt: Bendra

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Sounds the system bell when you receive an ASCII BEL (0x07) control character
lt: Skamba sistemos skambutis kaip gaunate ASCII BEL (0x07) kontrolės simbolį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Enable s&ystem bell on incoming ASCII BEL
lt: Įjungti sistemos skambutį įeinantiems ASCII BEL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEvents)
en: Hide &Join/Part/Nick events
lt: Slėpti &Join/Part/Nick įvykius

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DisableExpansion)
en: Do not expand variables when sending text to the server. A variable starts with '%'; for example, %B will expand to the characters needed to make a text bold.
lt: Neišplėsti kintamųjų kai siunčiamas tekstas į serverį. kintamasis prasideda su “%“; Pavyzdžiui: %B išskleis simbolius, kurie reikalingi padaryti tekstą paryškintu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableExpansion)
en: Disable variable (e.g. %C, %B, %G...) e&xpansion
lt: Išjungti kintamojo (pvz. %C, %B, %G...) &išplėtimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RedirectServerAndAppMsgToStatusPane)
en: &Redirect status messages to the server status window
lt: &Nukreipti būsenos pranešimus į serverio būsenos langą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseLiteralModes)
en: Show raw mode characters (e.g. +o) instead of descriptions
lt: Rodyti neapdorotus veiksenos simbolius (pvz.: +o), o ne aprašymus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_ScrollbackMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: How many lines to keep in buffers, 0 = unlimited
lt: Kiek eilučių laikyti buferiuose, 0 = neribotai

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectCount) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_ScrollbackMax)
en: Unlimited
lt: Neribotai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActive)
en: If checked, only events concerning active and watched nicks will be displayed.
lt: Jei pasirinkta, tik įvykiai susiję su aktyvumu ir stebimais slapyvardžiais bus rodomi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActive)
en: Except for watched nicks and nicks active within the
lt: Išskyrus stebimiems slapyvardžiams ir slapyvardžiams, kurie aktyvūs su manimi

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last 10 min
lt: paskutines 10 minučių

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last hour
lt: paskutinę valandą

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last day
lt: paskutinę dieną

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last week
lt: paskutinę savaitę

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Marker Lines
lt: Žymeklio linija

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLine)
en: Inserts a remember line into the chat window when you switch to another chat window or minimize the application.
lt: Įterpia priminimo liniją į pokalbių langą, kai persijungiate į kitą langą ar sumažinate programą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLine)
en: Mark the last position in a chat window when it is hidden
lt: Pažymėti paskutinę poziciją pokalbių lange, kai jis yra paslėptas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLineOnlyOnTextChange)
en: Move the line only when new text is about to be shown
lt: Perkelti liniją tik tada, kai parodomas tekstas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MarkerLineInAllViews)
en: Show manually inserted lines in all chat windows
lt: Rodyti rankiniu būdu įterptas linijas pokalbių languose

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoWhoContinuousEnabled)
en: Enable Automatic User Information Look Up (/WHO)
lt: Įjungti automatinę naudotojo informacijos užklausą (/WHO)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Custom Colors
lt: Parinktos spalvos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_InputFieldsBackgroundColor)
en: &Use custom colors for input box, nickname list and tab list
lt: &Naudoti savitas spalvas įvesties langeliui, slapyvardžių ir kortelių sąrašams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Background:
lt: &Fonas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Server message:
lt: &Serverio pranešimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: H&yperlink:
lt: N&uoroda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Channel &message:
lt: Kanalo &pranešimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Actio&n:
lt: Veiks&mas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Bac&klog:
lt: &Istorija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Comman&d message:
lt: Komando&s pranešimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: &Query message:
lt: &Užklausos pranešimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_9)
en: &Timestamp:
lt: &Laiko žymė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_10)
en: A&lternate background:
lt: A&lternatyvus fonas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_UseColoredNicks)
en: Colored Nicks
lt: Spalvoti slapyvardžiai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: &Own nick color:
lt: &Savo slapyvardžio spalva:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_AllowColorCodes)
en: By enabling this option, color codes added to IRC messages will be displayed in your chat window as colored text. You can add color codes to your messages, by selecting Insert -> IRC Color
lt: Įjungus šią parinktį spalvų kodai, pridėti prie IRC pranešimų, bus rodomi Jūsų pokalbių languose kaip spalvotas tekstas. Spalvų kodus prie savo pranešimų galite pridėti pasirinkdami Įterpti -> IRC spalva

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AllowColorCodes)
en: &Allow Colored Text in IRC Messages
lt: &Leisti spalvotą tekstą IRC pranešimuose

en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundė
lt[1]:  sekundės
lt[2]:  sekundžių
lt[3]:  sekundė

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoReconnect)
en: Enable Automatic Reconnect
lt: Įgalinti automatinį prisijungimą iš naujo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reconnectDelayLabel)
en: Reconnect delay:
lt: Prisijungimo iš naujo delsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Reconnection attempts:
lt: Prisijungimo iš naujo bandymai:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, debugGBox)
en: Debug
lt: Derinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RawLog)
en: Show raw &log window when connecting
lt: Rodyti neapdorotų žurna&lų langą jungiantis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encryptionGBox)
en: Encryption
lt: Šifravimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default encryption type:
lt: Numatytas šifravimo tipas:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: Electronic Codebook (ECB)
lt: Elektroninė kodų knyga (ECB)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: Cipher-Block Chaining (CBC)
lt: Šifras-Block Chaining (CBC)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ProxyEnabled)
en: Proxy
lt: Įgaliotasis serveris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authTypeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
lt: Tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: Address:
lt: Adresas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
lt: Prievadas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
lt: Sl&aptažodis:

en:  byte |  bytes
lt[0]:  baitas
lt[1]:  baitai
lt[2]:  baitų
lt[3]:  baitas

en: Network Interface
lt: Tinklo sąsaja

en: Reply From IRC Server
lt: Atsakymas iš IRC serverio

en: Specify Manually
lt: Nurodyti rankiniu būdu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dccPathLbl)
en: Download &folder:
lt: Atsisiuntimų &aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAddPartner)
en: &Add sender to file name
lt: &Pridėti siuntėją prie failo vardo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccCreateFolder)
en: Cr&eate folder for sender
lt: Su&kurti aplanką siuntėjui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpaceToUnderscore)
en: Convert spaces in file names to underscores before sending
lt: Keičia tarpo simbolius failo pavadinime į pabraukimo simbolius prieš siunčiant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAutoGet)
en: Automaticall&y accept download offer
lt: Automatiš&kai priimti atsisiuntimo pasiūlymus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAutoResume)
en: Au&tomatically resume download
lt: Au&tomatiškai atnaujinti atsisiuntimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccFastSend)
en: Enable fast DCC send (Might &not work with all clients)
lt: Įjungti greitą DCC siuntimą (Gali neveikti su visai klientais)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccPassiveSend)
en: Enable passive DCC send
lt: Įgalinti pasyvų DCC siuntimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccChatAutoAccept)
en: Automatically accept DCC chat offer
lt: Automatiš&kai priimti DCC pokalbio pasiūlymą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccUPnP)
en: Enable UPnP for NAT traversal
lt: Įgalinti UPnP NAT apėjimui

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DccIPv4Fallback)
en: If this option enabled dcc transfers for IPv6 connections will be done over IPv4 interface set here
lt: Jei ši pasirinktis įjungta, dcc perdavimai IPv6 ryšiams bus atlikti per IPv4 sąsajas nurodytas čia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccIPv4Fallback)
en: Fallback to an IPv&4 interface for DCC send:
lt: Atsarginis IPv&4 sąsajos variantas DCC siuntimui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: DCC send t&imeout:
lt: DCC siuntimo laiko l&imitas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Buffer si&ze:
lt: Buferio dy&dis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Method to get own IP:
lt: &Metodas sąvojo IP gavimui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ownIP)
en: O&wn IP:
lt: Sa&vas IP:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Ports
lt: Prievadai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpecificSendPorts)
en: Enable specific &ports for DCC transfer server:
lt: Įgalinti specifinius &prievadus DCC perdavimų serveriui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: to
lt: iki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpecificChatPorts)
en: Enable specific p&orts for DCC chat:
lt: Įgalinti DCC pokalbius per specifinius &prievadus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomTextFont)
en: Chat text:
lt: Pokalbio tekstas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomListFont)
en: Nickname list:
lt: Slapyvardžių sąrašas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomTabFont)
en: Tab bar:
lt: Kortelių juosta:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_FixedMOTD)
en: Show MOTD (Message Of The Day) message in fixed font
lt: Rodyti MOTD (Dienos žinutė) žinutę fiksuotu šriftu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FixedMOTD)
en: Enable fi&xed font for MOTD messages
lt: Įjungti &fiksuotą šriftą MOTD žinutėms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseBoldNicks)
en: Show sender nicknames &bold in the chat view
lt: Rodyti siuntėjo slapyvardžius &paryškintus pokalbio rodinyje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Enable System Tray
lt: Įgalinti sistemos dėklo ženkliuką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayNotify)
en: &Use system tray for new message notification
lt: &Naudoti sistemos dėklą pranešimams apie naujas žinutes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayNotifyOnlyOwnNick)
en: Only &notify when a highlight is triggered or your current nick is used
lt: I&nformuoti tik jei iššauktas paryškinimas arba naudotas Jūsų dabartinis slapyvardis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideToTrayOnStartup)
en: Hide window on startup
lt: Pasileidžiant slėpti langą

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, middleLabel)
en: Nickname Completion
lt: Slapyvardžių užbaigimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeLbl)
en: Completion &mode:
lt: Užbaigimo &veiksena:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Inline Cycle
lt: Ciklo viduje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Shell-Like
lt: Kaip apvalke

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Shell-Like with Completion Box
lt: Kaip apvalke su užbaigimo lauku

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startOfLineLabel)
en: Suffi&x at start of line:
lt: Priesaga eilutės pradžioje:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Elsewhere:
lt: &Kitur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_NickCompletionCaseSensitive)
en: Case sensitive
lt: Skirti raidžių dydį

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGBox)
en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableNotifyWhileAway)
en: Disable notifications while &away
lt: Išjungti perspėjimus esant &pasitraukus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseCustomBrowser)
en: Use custom web &browser:
lt: Naudoti pasirinktą ži&niatinklio naršyklę:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandCharLabel)
en: Comman&d char:
lt: Koman&dos simbolis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomVersionReplyEnabled)
en: Use custom &version reply:
lt: Naudoti savadarbį &versijos (version) atsakymą:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_CustomVersionReply)
en: <qt>Here you can set a custom reply for <b>CTCP <i>VERSION</i></b> requests.</qt>
lt: <qt>Čia galite nustatyti savitą atsakymą <b>CTCP <i>VERSIJA</i></b> užklausoms.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMultiRowInputBox)
en: Input box expands with text
lt: Įvesties laukas plečiasi su tekstu

en: Select Sound File
lt: Pasirinkite garso failą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSoundsEnabled)
en: Ena&ble sound for highlights
lt: Įjungti &garsą paryškinimams

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightNick)
en: Alwa&ys highlight own current nick:
lt: Vis&uomet paryškinti dabartinį slapyvardį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightOwnLines)
en: Always highlight own &lines:
lt: Visuomet paryškinti savo &eilutes:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Highlight List
lt: Paryškinimų sąrašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Highlights
lt: Pažymėjimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Sound
lt: Garsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Auto Text
lt: Autotekstas

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Chat Windows
lt: Pokalbių langai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patternLabel)
en: &Pattern:
lt: Ša&blonas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en: Color:
lt: Spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: &Sound:
lt: &Garsas:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, soundPlayBtn)
en: Test sound
lt: Bandyti garsą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autoTextLabel)
en: A&uto text:
lt: Autotekstas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chatWindowsLabel)
en: Chat windows:
lt: Pokalbių langai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, enableNotificationsLabel)
en: Enable &notifications:
lt: Įgalinti pranešimus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ignoreListView)
en: Pattern
lt: Išraiška

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ignoreListView)
en: Type
lt: Tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Pattern:
lt: Išraiška:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpMessageTypes)
en: Message Types
lt: Pranešimų tipai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkChannel)
en: Channel
lt: Kanalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkNotice)
en: Notice
lt: Pastabos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkQuery)
en: Query
lt: Užklausa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInvite)
en: Invite
lt: Kvietimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAllButton)
en: Remove &All
lt: Pašalinti &visus

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Hide the scrollbar
lt: Slėpti slinkties juostą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable if you want all the IRC input lines to check your spelling as you type
lt: Įjunkite jei norite, kad visos IRC įvesties eilutės tikrintų Jūsų rašybą Jums renkant tekstą

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enabling this will cause the input box to grow vertically when it fills up.
lt: Įjungiant tai, privers įvesties laukelį didėti vertikaliai kai jis užsipildo.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Start with hidden main window
lt: Startuoti su paslėptu pagrindiniu langu

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: &Show real names next to nicknames
lt: &Rodyti tikrus vardus greta slapyvardžių

note: i18n: ectx: label, entry (OpenWatchedNicksAtStartup), group (Notify List)
en: Open Watched Nicks tab at application startup
lt: Atverti stebimų slapyvardžių sąrašą startuojant programai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseMsgs) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsMsgs)
en: Message
lt: Pranešimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUsePrivate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsPrivate)
en: Private message
lt: Asmeninė žinutė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseNick) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsNick)
en: Current nick used
lt: Naudojamas slapyvardis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseHighlights) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsHighlights)
en: Highlight
lt: Paryškinta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseChannelEvents) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsEvents)
en: Channel events are mode changes or users joining/leaving a channel.
lt: Kanalo įvykiai yra būsenos pokyčiai arba naudotojų prisijungimas/išėjimo iš kanalo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseChannelEvents) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsEvents)
en: Channel event
lt: Kanalo įvykis

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseSystem) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsSystem)
en: Application events occur in Konsole tabs, the DCC Status tab and other application tabs not used directly for chatting.
lt: Programos įvykiai įvyksta Konsole kortelėse, DCC būsenos ir kitos programos kortelėse nenaudojamose tiesiogiai pokalbiams.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseSystem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsSystem)
en: Application event
lt: Programos įvykis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_Log)
en: &Enable Logging
lt: Į&jungti rašymą į žurnalus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrivateOnly)
en: Only log private conversations (queries, DCC chats)
lt: Įrašyti tik privačius pokalbius (užklausas, DCC pokalbius)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LowerLog)
en: Enable &lower case logfile names
lt: Žurnalų vardus rašyti &mažosiomis raidėmis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AddHostnameToLog)
en: &Append hostname to logfile names
lt: &Pridėti mazgo vardą prie žurnalo vardo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Logfile &path:
lt: Žurnalo &kelias:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseExternalLogViewer)
en: Use system text editor to open logs
lt: Naudoti sistemos tekstų redaktorių atveriant pokalbių įrašus

en: Normal Users
lt: Įprasti naudotojai

en: Voice (+v)
lt: Balsas (Voice) (+v)

en: Halfops (+h)
lt: Daliniai operatoriai (Halfop) (+h)

en: Operators (+o)
lt: Operatoriai (Op) (+o)

en: Channel Admins (+p)
lt: Kanalo administratoriai (+p)

en: Channel Owners (+q)
lt: Kanalo savininkai (+q)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Command to be executed on double click:
lt: &Komanda, vykdoma spragtelėjus du kartus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortCaseInsensitive)
en: Sort case &insensitive
lt: Rūšiuoti &neatsižvelgiant į raidžių dydį

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortByActivity)
en: Sort by &activity
lt: Rikiuoti pagal &aktyvumą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortByStatus)
en: Sort b&y user status
lt: Rūšiuoti pagal naudotojų &būseną

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderHintLabel)
en: (Reorder nick sorting order by drag and drop)
lt: (Keisti slapyvardžių išdėstymo tvarką tempiant ir paleidžiant)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, sortOrder)
en: Mode
lt: Veiksena

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, sortOrder)
en: Explanation
lt: Paaiškinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseOSD)
en: &Enable On Screen Display
lt: Į&galinti rodymą ekrane

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: On &Screen Display
lt: Rodymas &ant ekrano

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDDrawShadow)
en: &Draw shadows
lt: &Piešti šešėlius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: OSD font:
lt: OSD šriftas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Show &OSD Message
lt: Rodyti &OSD pranešimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowOwnNick)
en: &If own nick appears in channel message
lt: &Jei kanalo pranešime pasirodo Jūsų slapyvardis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowChannel)
en: On an&y channel message
lt: Bet k&okio kanalo pranešimo atveju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowQuery)
en: On &query activity
lt: Už&klausų atveju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowChannelEvent)
en: On &Join/Part events
lt: &Join/Part įvykių atveju

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OSDUseCustomColors)
en: Enable Custom Colors
lt: Naudoti savadarbes spalvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Te&xt color:
lt: Te&ksto spalva:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: &Background color:
lt: &Fono spalva:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: O&ther Settings
lt: &Kiti nuostatos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Duration:
lt: &Trukmė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: S&creen:
lt: Ek&ranas:

en: Default Identity
lt: Numatytoji tapatybė

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Available Placeholders
lt: Galimi vietaženkliai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, placeholderHelpLabel)
en: %c: Current channel
    %i: Input box contents
    %k: Channel key
    %K: Server password
    %n: Send command directly to the server instead of your input box
    %o: Current nickname
    %s<term>%: term used to separate nicknames in %u
    %u: List of selected nicknames
lt: %c: Dabartinis kanalas
    %i: Įvesties lauko turinys
    %k: Kanalo raktas
    %K: Serverio slaptažodis
    %n: Siųsti komandą tiesiai į serverį, o ne į savo įvesties lauką
    %o: Dabartinis slapyvardis
    %s<term>%: terminas naudotas atskirti slapyvardžius %u
    %u: Pažymėtų slapyvardžių sąrašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, buttonListView)
en: Button Name
lt: Mygtuko vardas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, buttonListView)
en: Button Action
lt: Mygtuko veiksmas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_delBtn) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, delBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
lt: Pašalinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Button name:
lt: Mygtuko vardas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, actionLabel)
en: Button action:
lt: Mygtuko veiksmas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowQuickButtonsInContextMenu)
en: Show quick buttons that operate on nicknames in nickname context menus
lt: Rodyti greituosius mygtukus, kurie veikia slapyvardžius jų kontekstiniuose meniu

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Behavior
lt: Elgsena

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Chat Window
lt: Pokalbių langas

en: Nicklist Themes
lt: Slapyvardžių sąrašo apipavidalinimai

en: Colors
lt: Spalvos

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Quick Buttons
lt: Greitieji mygtukai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: General Behavior
lt: Bendra elgsena

en: Connection
lt: Prisijungimas

en:  line |  lines
lt[0]:  eilutė
lt[1]:  eilutės
lt[2]:  eilučių
lt[3]:  eilutė

en:  nick |  nicks
lt[0]:  slapyvardis
lt[1]:  slapyvardžiai
lt[2]:  slapyvardžių
lt[3]:  slapyvardis

en: Nickname List
lt: Slapyvardžių sąrašas

en: Command Aliases
lt: Komandų trumpiniai

en: Auto Replace
lt: Automatinis keitimas

[ctx: @title:tab]
en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Logging
lt: Žurnalai

en: Watched Nicknames
lt: Stebimi slapyvardžiai

en: On Screen Display
lt: Rodymas ekrane

en: Warning Dialogs
lt: Perspėjimų dialogai

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, lookGBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Look
lt: Išvaizda

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsText)
en: Use colored text
lt: Naudoti spalvotą tekstą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsLeds)
en: Use colored LEDs
lt: Naudoti spalvotus LED indikatorius

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox10)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsOverride)
en: If you select this, the colors you chose in the Highlights preferences page will override the colors for "Current nick used" and "Highlight".
lt: Jei Jūs pasirenkate tai, Jūsų pasirenkamos spalvos Paryškinimų nustatymų puslapyje perrašys spalvas „šiuo metu naudojamo slapyvardžio“ ir „Paryškinti“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsOverride)
en: Give precedence to chat window highlight colors
lt: Suteikti pirmumą pokalbio lango paryškinimo spalvoms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, placementLabel)
en: Placement:
lt: Padėtis:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Top
lt: Viršuje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Bottom
lt: Apačioje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Left
lt: Kairėje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtons)
en: Show &close button on tabs
lt: Rodyti &uždarymo mygtuką ant kortelių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBarCloseButton)
en: Show a close button on the &right side of the tab bar
lt: Rodyti uždarymo mygtuką &dešinėje kortelių juostos pusėje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, focusGBox)
en: Focus
lt: Fokusas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BringToFront)
en: &Focus new tabs
lt: &Fokusuoti naujas korteles

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusNewQueries)
en: Focus new &queries
lt: Fokusuoti naujas &užklausas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mouseGBox)
en: Mouse
lt: Pelė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MiddleClickClose)
en: &Middle-click on a tab to close it
lt: &Spragtelėti viduriniu mygtuku, kad užverti kortelę

en: Select Theme Package
lt: Pažymėkite apipavidalinimo paketą

en: Konversation Themes (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar *.zip)
lt: Konversation apipavidalinimai (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar *.zip)

en: Unknown error (0)
lt: Nežinoma klaida (0)

en: Failed to Download Theme
lt: Nepavyko atsisiųsti apipavidalinimo

en: Theme archive is invalid.
lt: Apipavidalinimų archyvas neteisingas.

en: Cannot Install Theme
lt: Nepavyko įdiegti apipavidalinimo

en: Do you want to remove %1?
lt: Ar norite pašalinti %1?

en: Remove Theme
lt: Pašalinti apipavidalinimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: &Remove Theme
lt: &Pašalinti apipavidalinimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel1)
en: Icon for normal users
lt: Ženkliukai paprastiems naudotojams

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel2)
en: Icon for away users
lt: Ženkliukai pasitraukusiems naudotojams

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel3)
en: Icon for users with voice
lt: Ženkliukai naudotojams su balsu (voice)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel4)
en: Icon for users with half-operator privileges
lt: Ženkliukas naudotojams su dalinėmis operatoriaus privilegijomis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel5)
en: Icon for users with operator privileges
lt: Ženkliukas naudotojams su operatoriaus privilegijomis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel6)
en: Icon for users with admin privileges
lt: Ženkliukai naudotojams su administratoriaus privilegijomis

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel7)
en: Icon for users with owner privileges
lt: Ženkliukai naudotojams su savininko privilegijomis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Preview:
lt: Peržiūra:

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a channel invitation is received
lt: ... gautas pakvietimas į kanalą

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... saving a log file would save only the visible portion
lt: ... saugant žurnalo failą išsaugotų tik matomą dalį

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a log file is about to be deleted
lt: ... žurnalo failas tuoj bus ištrintas

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... an open query exists for a nickname that has just been marked as ignored
lt: ... yra atvira užklausa slapyvardžiui, kuris ką tik buvo pažymėtas kaip ignoruojamas

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... switching a connection to a different server in the same network
lt: ... ryšys perjungiamas prie kito serverio tame pačiame tinkle

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... creating a new connection to an already connected network
lt: ... kuriamas naujas ryšys su tinklu, prie kurio esate dabar pasijungę

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a server tab
lt: ... užveriama serverio kortelė

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a channel tab
lt: ... užveriama kanalo kortelė

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a query tab
lt: ... užveriama užklausų kortelė

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a DCC Chat tab
lt: ... užveriama DCC pokalbio kortelė

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a source for the channel list cannot be determined from the current tab
lt: ... kanalų sąrašo šaltinis negali būti nustatytas iš dabartinės kortelės

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to hide the menu bar
lt: ... pasirinkote paslėpti meniu juostą

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a channel listing may cause disconnection due to the download size
lt: ... kanalų rikiavimas gali iššaukti atsijungimą dėl atsisiuntimo dydžio

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... pasting large portions of text
lt: ... didelių teksto gabalų padėjimas

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... quitting Konversation via the tray icon
lt: ... uždaromas Konversation per sistemos dėklo ženkliuką

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to ignore a nickname
lt: ... pasirinkote ignoruoti slapyvardį

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to stop ignoring a nickname
lt: ... nustojote ignoruoti slapyvardį

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... quitting Konversation while DCC file transfers are active
lt: ... uždaromas Konversation kai DCC failų perdavimai yra aktyvūs

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... some characters in a message are incompatible with the active encoding
lt: ... kai kurie simboliai pranešime yra nesuderinami su naudojama koduote

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing the window will minimize to the system tray
lt: ... lango uždarymas sumažins į sistemos dėklą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dialogListView)
en: Show a warning dialog when...
lt: Rodyti įspėjimo dialogą, kai...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotify)
en: Enable nic&kname watcher
lt: Į&galinti slapyvardžio stebėjimą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notifyActionLabel)
en: Command e&xecuted when nickname is double clicked:
lt: Komanda, vykdytina &du kartus spragtelėjus slapyvardį:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, notifyDelayLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_NotifyDelay)
en: Konversation will check the status of the nicknames listed below at this interval.
lt: Konversation žemiau esančių slapyvardžių būseną tikrins šiuo intervalu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notifyDelayLabel)
en: &Update interval:
lt: &Atnaujinimo intervalas:

note: i18n, and in preShellCommandExited and preShellCommandError
en: Info
lt: Informacija

en: Network is down, will reconnect automatically when it is back up.
lt: Tinklas išjungtas, automatiškai prisijungsime kai jis vėl bus įjungtas.

en: Trying to connect to %2 (port %3) in 1 second. | Trying to connect to %2 (port %3) in %1 seconds.
lt[0]: Bandoma prisijungti prie %2 (prievadas %3) po 1 sekundės.
lt[1]: Bandoma prisijungti prie %2 (prievadas %3) po %1 sekundžių.
lt[2]: Bandoma prisijungti prie %2 (prievadas %3) po %1 sekundžių.
lt[3]: Bandoma prisijungti prie %2 (prievadas %3) po %1 sekundės.

en: Trying to reconnect to %2 (port %3) in 1 second. | Trying to reconnect to %2 (port %3) in %1 seconds.
lt[0]: Bandoma pakartotinai prisijungti prie %2 (prievadas %3) po %1 sekundės.
lt[1]: Bandoma pakartotinai prisijungti prie %2 (prievadas %3) po %1 sekundės.
lt[2]: Bandoma pakartotinai prisijungti prie %2 (prievadas %3) po %1 sekundės.
lt[3]: Bandoma pakartotinai prisijungti prie %2 (prievadas %3) po %1 sekundės.

en: Error
lt: Klaida

en: Reconnection attempts exceeded.
lt: Viršytas prisijungimo iš naujo bandymų skaičius.

en: You are already connected to %1. Do you want to open another connection?
lt: Jūs jau prisijungę prie %1. Ar tikrai norite atverti kitą ryšį?

en: Already connected to %1
lt: Jau prisijungta prie %1

en: Create connection
lt: Sukurti ryšį

en: You are presently connected to %1 via '%2' (port %3). Do you want to switch to '%4' (port %5) instead?
lt: Šiuo metu esate prisijungę prie %1 per „%2“ (prievadas %3). Ar norite persijungti į „%4“ (prievadas %5)?

en: Switch Server
lt: Pakeisti serverį

en: Please fill in your <b>Ident</b>.<br/>
lt: Prašome įrašyti jūsų <b>identifikavimo įrašą</b>

en: Please fill in your <b>Real name</b>.<br/>
lt: Prašome įrašyti savo <b>tikrąjį vardą</b>.<br/>

en: Please provide at least one <b>Nickname</b>.<br/>
lt: Prašome įrašyti bent vieną <b>slapyvardį</b>.<br/>

en: <qt>Your identity "%1" is not set up correctly:<br/>%2</qt>
lt: <qt>Jūsų tapatybė „%1“ nėra tinkamai nurodyta:<br/>%2</qt>

en: Identity Settings
lt: Tapatybės nuostatos

en: Edit Identity...
lt: Keisti tapatybę...

en: Debug: %1
lt: Išriktuoti: %1

en: Error: %1
lt: Klaida: %1

en: getNickname: Server %1 is not found.
lt: getNickname: Serveris %1 nerastas.

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send a DCC %1 request to the partner via the IRC server.
lt: Nepavyko nusiųsti DCC %1 užklausos partneriui per IRC serverį.

en: Awaiting acceptance by remote user...
lt: Laukiama patvirtinimo iš nutolusio naudotojo...

[ctx: %1=partnerNick, %2=Servername, %3=dcc extension as chat or wboard]
en: %1 (on %2) offers to DCC %3 with you
lt: %1 (iš %2) siūlo DCC %3 su jumis

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: DCC %1 offer from %2
lt: DCC %1 pasiūlymas iš %2

en: Accept
lt: Priimti

en: Reject
lt: Atmesti

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: You rejected the DCC %1 offer.
lt: Jūs atmetėte DCC %1 pasiūlymą.

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard]
en: DCC %1 request was rejected
lt: DCC %1 užklausa buvo atmesta

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send Reverse DCC %1 acknowledgement to the partner via the IRC server.
lt: Nepavyko nusiųsti DCC %1 patvirtinimo partneriui per IRC serverį.

en: Failed to forward port %1. Sending DCC request to remote user regardless.
lt: Nepavyko persiųsti prievado %1. Siunčiama DCC užklausa nutolusiam naudotojui nepaisant to.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send Reverse DCC %1 acknowledgement to the partner via the IRC server.
lt: Nepavyko nusiųsti atvirkštinio DCC %1 patvirtinimo partneriui per IRC serverį.

en: Could not open a socket for listening: %1
lt: Nepavyko atverti lizdo klausymuisi: %1

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard,%2=partnerNick, %3=port]
en: Offering DCC %1 connection to %2 on port %3...
lt: Siūlomas DCC %1 prisijungimas prie %2 per prievadą %3...

[ctx: DCC extension]
en: Whiteboard
lt: Lenta

[ctx: DCC extension]
en: Chat
lt: Pokalbis

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard ,%2 = nickname, %3 = IP, %4 = port]
en: Establishing DCC %1 connection to %2 (%3:%4)...
lt: Mezgamas DCC %1 ryšys su %2 (%3:%4)...

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2 = partnerNick]
en: Established DCC %1 connection to %2.
lt: Užmegztas DCC %1 ryšys su %2.

en: Socket error: %1
lt: Lizdo klaida: %1

en: Could not accept the client.
lt: Nepavyko priimti kliento.

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: Established DCC %1 connection to %2.
lt: Užmegztas DCC %1 ryšys su %2.

en: Connection closed.
lt: Ryšys nutrauktas.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2=partnerNick, %3=port]
en: DCC %1 with %2 on port %3.
lt: DCC %1 su %2 per prievadą %3.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2 = nickname, %3 = IP, %4 = port]
en: DCC %1 with %2 on %3:%4.
lt: DCC %1 su %2 per %3 %4.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: Do you want to close your DCC %1 with %2?
lt: Ar norite užverti Jūsų DCC %1 with %2?

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard]
en: Close DCC %1
lt: Užverti DCC %1

en: Talking to yourself
lt: Kalbėjimasis su savimi

[ctx: %1=Encoding]
en: Default ( %1 )
lt: Numatyta ( %1 )

en: Usage
lt: Panaudojimas

en: Usage: %1ME text
lt: Naudojimas: %1ME tekstas

en: Unknown command.
lt: Nežinoma komanda.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2
lt: Gautas nežinomas CTCP-%1 prašymas iš %2

en: No vacant port
lt: Nėra laisvo prievado

en: Could not open a socket
lt: Nepavyko atverti lizdo

[ctx: passive dcc send]
en: Passive Send
lt: Pasyvus siuntimas

en: Open
lt: Atverti

en: Select Recipient
lt: Pasirinkti gavėją

en: Select nickname and close the window
lt: Pasirinkite slapyvardį ir užverkite langą

en: Close the window without changes
lt: Užverti langą nieko nekeičiant

en: DCC Receive Question
lt: DCC gavimo klausimas

en: O&riginal Filename
lt: &Pradinis failo pavadinimas

en: Suggest &New Filename
lt: Siūlyti &naują pavadinimą

en: Use as new default download folder
lt: Nautoti kaip naują numatytą atsiuntimų aplanką

en: &Resume
lt: &Tęsti

en: R&ename
lt: Pe&rvadinti

en: Status
lt: Būsena

en: Details
lt: Išsamiau

en: DCC Send
lt: DCC siuntimas

en: DCC Receive
lt: DCC gavimas

en:  (Reverse DCC)
lt:  (Atvirkštinis DCC)

en: Unknown server
lt: Nežinomas serveris

[ctx: %1=partnerNick, %2=IRC Servername, %3=partnerIP, %4=partnerPort]
en: %1 on %2, %3 (port %4)
lt: %1 per %2, %3 (prievadas %4)

[ctx: %1 = PartnerNick, %2 = Partner IRC Servername]
en: %1 on %2
lt: %1 per %2

[ctx: %1=ownIP, %2=ownPort]
en: %1 (port %2)
lt: %1 (prievadas %2)

[ctx: %1=Transferstartposition]
en: Yes, %1
lt: Taip, %1

[ctx: no - not a resumed transfer]
en: No
lt: Ne

[ctx: less than 1 sec]
en: &lt; 1sec
lt: &lt; 1sek

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel23)
en: Partner:
lt: Partneris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Self:
lt: Pats:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Status:
lt: Būsena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18)
en: Progress:
lt: Eiga:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Location:
lt: Vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19)
en: Current position:
lt: Dabartinė būsena:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21)
en: File size:
lt: Failo dydis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Resumed:
lt: Pratęsta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Current speed:
lt: Dabartinis greitis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Average speed:
lt: Vidutinis greitis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Transferring time:
lt: Siuntimo laikas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Estimated time left:
lt: Apytiksliai liko laiko:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Offered at:
lt: Pasiūlyta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2)
en: Started at:
lt: Pradėta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Finished at:
lt: Baigta:

en: File
lt: Failas

en: Partner
lt: Partneris

en: Started At
lt: Pradėta

en: Progress
lt: Eiga

en: Position
lt: Būsena

en: Speed
lt: Greitis

en: Sender Address
lt: Siuntėjo adresas

en: Remaining
lt: Liko

en: %1/sec
lt: %1/sek

en: Queued
lt: Eilėje

en: Preparing
lt: Paruošiu

[ctx: Transfer is waiting for the partner to accept or reject it]
en: Pending
lt: Laukiama

[ctx: Transfer is connecting to the partner]
en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Receiving
lt: Gaunama

en: Sending
lt: Siunčiama

[ctx: Transfer has completed successfully]
en: Done
lt: Atlikta

[ctx: Transfer failed]
en: Failed
lt: Nepavyko

en: Aborted
lt: Nutraukta

en: Queued - Transfer is waiting for you to accept or reject it
lt: Laukiama - Perdavimas laukia Jūsų patvirtinimo arba atmetimo

en: Preparing - Transfer is checking for resumable files
lt: Ruošimasis - Perdavimas tikrina pratęstinus failus

en: Preparing - Transfer is acquiring the data to send
lt: Ruošimasis - Perdavimas renka duomenis nusiuntimui

en: Pending - Transfer is waiting for the partner to accept or reject it
lt: Laukiama - Perdavimas laukia partnerio jo patvirtinimo arba atmetimo

en: Connecting - Transfer is connecting to the partner
lt: Jungiamasi - Perdavimas jungiasi prie partnerio

en: Receiving - Transfer is receiving data from the partner
lt: Gaunama - Perdavimas gauna duomenis iš partnerio

en: Sending - Transfer is sending data to partner
lt: Siuntimas - Perdavimas siunčia duomenis partneriui

en: Done - Transfer has completed successfully
lt: Atlikta - Perdavimas baigtas sėkmingai

en: Failed - Transfer failed with 'unknown reason'
lt: Nepavyko - Perdavimas nepavyko dėl „nežinomos priežasties“

en: Failed - Transfer failed with reason '%1'
lt: Nepavyko - Perdavimas nepavyko dėl „%1“

en: Aborted - Transfer was aborted by the User
lt: Nutraukta – siuntimą nutraukė naudotojas

en: Incoming Transfers
lt: Įeinantys siuntimai

en: Outgoing Transfers
lt: Išeinantys siuntimai

en: DCC Status
lt: DCC būsena

en: &Select All Items
lt: &Pažymėti viską

en: S&elect All Completed Items
lt: P&ažymėti visus baigtus siųsti atvejus

en: &Accept
lt: P&riimti

en: Start receiving
lt: Pradėti gavimą

en: A&bort
lt: &Nutraukti

en: Abort the transfer(s)
lt: Nutraukti persiuntimą(-us)

en: Resend
lt: Persiųsti

[ctx: clear selected dcctransfer]
en: &Clear
lt: &Išvalyti

en: Clear all selected Items
lt: Išvalyti visus pažymėtus objektus

en: Clear Completed
lt: Išvalyti baigtus

en: Clear Completed Items
lt: Išvalyti baigtus objektus

en: &Open File
lt: &Atverti failą

en: Run the file
lt: Vykdyti failą

en: Open Location
lt: Atverti vietą

en: Open the file location
lt: Atverti failo vietą

en: You have selected %1 file to execute, are you sure you want to continue? | You have selected %1 files to execute, are you sure you want to continue?
lt[0]: Pasirinkote %1 failą įvykdymui, ar esate tikrai, kad norite tęsti?
lt[1]: Pasirinkote %1 failus įvykdymui, ar esate tikrai, kad norite tęsti?
lt[2]: Pasirinkote %1 failų įvykdymui, ar esate tikrai, kad norite tęsti?
lt[3]: Pasirinkote %1 failą įvykdymui, ar esate tikrai, kad norite tęsti?

en: The admin has restricted the right to receive files
lt: Administratorius apribojo galimybę gauti failus

en: Invalid sender address (%1)
lt: Netinkamas siuntėjo adresas (%1)

en: Unsupported negotiation (filesize=0)
lt: Nepalaikomos derybos  (failodygis=0)

en: <b>Cannot create the folder or destination is not writable.</b><br/>Folder: %1<br/>
lt: <b>Nepavyksta sukurti aplanko arba tikslas yra neįrašomas.</b><br/>Aplankas: %1<br/>

en: <b>The file is used by another transfer.</b><br/>%1<br/>
lt: <b>Failas naudojamas kitame siuntime.</b><br/>%1<br/>

en: Could not create a KIO instance
lt: Nepavyko sukurti KIO egzemplioriaus

en: <b>A partial file exists:</b><br/>%2<br/>Size of the partial file: 1 byte.<br/> | <b>A partial file exists:</b><br/>%2<br/>Size of the partial file: %1 bytes.<br/>
lt[0]: <b>Yra dalinis failas:</b><br/>%2<br/>Dalinio failo dydis yra: 1 baitas.<br/>
lt[1]: <b>Yra dalinis failas:</b><br/>%2<br/>Dalinio failo dydis yra: %1 baitai.<br/>
lt[2]: <b>Yra dalinis failas:</b><br/>%2<br/>Dalinio failo dydis yra: %1 baitų.<br/>
lt[3]: <b>Yra dalinis failas:</b><br/>%2<br/>Dalinio failo dydis yra: %1 baitas.<br/>

[ctx: %1=fileName, %2=local filesize, %3=sender filesize]
en: <b>The file already exists.</b><br/>%1 (%2)<br/>Sender reports file size of %3<br/>
lt: <b>Failas jau yra.</b><br/>%1 (%2)<br/>Siuntėjas sako, kad failo dydis %3<br/>

en: <b>Could not open the file.<br/>Error: %1</b><br/>%2<br/>
lt: <b>Nepavyko atverti failo.<br/>Klaida: %1</b><br/>%2<br/>

en: Could not send Reverse DCC SEND acknowledgement to the partner via the IRC server.
lt: Nepavyko nusiųsti atvirkštinio DCC SEND patvirtinimo partneriui per IRC serverį.

en: Waiting for connection
lt: Laukiama susijungimo

en: Waiting for remote host's acceptance
lt: Laukiama nuotolinio mazgo patvirtinimo

en: Could not send DCC RECV resume request to the partner via the IRC server.
lt: Nepavyko nusiųsti DCC RECV pratęsimo užklausos partneriui per IRC serverį.

en: Unexpected response from remote host
lt: Netikėtas atsakymas iš nuotolinio mazgo

en: Could not accept the connection (socket error).
lt: Nepavyko priimti kliento.

en: Transfer error
lt: Siuntimo klaida

en: KIO error: %1
lt: KIO klaida: %1

en: Timed out
lt: Baigėsi laiko limitas

en: The admin has restricted the right to send files
lt: Administratorius apribojo teises siųsti failus

en: The url "%1" does not exist
lt: Url „%1“ neegzistuoja

en: Enter Filename
lt: Įrašykite failo vardą

en: <qt>The file that you are sending to <i>%1</i> does not have a filename.<br/>Please enter a filename to be presented to the receiver, or cancel the dcc transfer</qt>
lt: <qt>Failas, kurį siunčiate į <i>%1</i> neturi failo pavadinimo.<br/>Prašome įvesti failo pavadinimą, kurį rodysite gavėjui, arba atšaukite DCC perdavimą</qt>

en: unknown
lt: nežinoma

en: No filename was given
lt: Nebuvo pateiktas failo pavadinimas

en: Could not retrieve "%1"
lt: Nepavyko atsiųsti „%1“

en: Unable to send a 0 byte file.
lt: Nepavyksta išsiųsti 0 baitų failo.

en: DCC SEND request was rejected
lt: DCC SEND užklausa buvo atmesta

en: Could not send a DCC SEND request to the partner via the IRC server.
lt: Nepavyko nusiųsti DCC SEND užklausos partneriui per IRC serverį.

en: The operation was successful. Should never happen in an error dialog.
lt: Operacija buvo sėkminga. Taip neturėtų nutikti klaidos pranešimo dialoge.

en: Could not read from file "%1".
lt: Nepavyksta skaityti iš failo „%1“.

en: Could not write to file "%1".
lt: Nepavyksta rašyti į failą „%1“.

en: A fatal unrecoverable error occurred.
lt: Įvyko kritinė klaida.

en: Could not open file "%1".
lt: Nepavyksta atverti failo „%1“.

en: The operation was unexpectedly aborted.
lt: Operacija buvo netikėtai nutraukta.

en: The operation timed out.
lt: Pasibaigė operacijai skirtas laikas.

en: An unspecified error happened on close.
lt: Užveriant įvyko nenurodyta klaida.

en: Unknown error. Code %1
lt: Nežinoma klaida. Kodas %1

en: Columns
lt: Stulpeliai

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WhiteBoardFontChooserUi)
en: Whiteboard Font Chooser
lt: Lentos šrifto parinkiklis

en: Clear Image
lt: Išvalyti paveikslėlį

en: Save As...
lt: Į&rašyti kaip...

en: Freehand Drawing
lt: Laisvas piešimas

en: Draw a straight line
lt: Piešti atkarpą

en: Draw a rectangle
lt: Piešti stačiakampį

en: Draw an ellipse
lt: Piešti elipsę

en: Draw text
lt: Piešti tekstą

[ctx: dcc whiteboard selection tool]
en: Selection
lt: Pažymėjimas

en: Eraser
lt: Trintukas

en: Fill a contiguous area with the foreground color
lt: Užpildyti vientisą plotą su priekinio plano spalva

en: Draw an arrow
lt: Piešti rodyklę

en: Select a color from the image
lt: Pasirinkti spalvą iš paveikslėlio

en: Save Image
lt: Įrašyti paveikslėlį

en: Images (*.png *.xpm *.jpg)
lt: Paveikslėliai (*.png *.xpm *.jpg)

en: Identities
lt: Tapatybės

en: This is your list of nicknames. A nickname is the name that other users will know you by. You may use any name you desire. The first character must be a letter.
    
    Since nicknames must be unique across an entire IRC network, your desired name may be rejected by the server because someone else is already using that nickname. Enter alternate nicknames for yourself. If your first choice is rejected by the server, Konversation will try the alternate nicknames.
lt: Tai Jūsų slapyvardžių sąrašas. Slapyvardis yra vardas, pagal kurš kiti atpažins Jus. Galite naudoti bet kokį vardą. Pirmasis rašmuo turi būti raidė.
    
    Kadangi slapyvardis turi būti unikalus visame IRC tinkle, Jūsų norimas vardas gali būti atmestas serverio, jei kas nors kitas jau naudoja tokį slapyvardį. Įveskite alternatyvius savo slapyvardžius. Jei Jūsų pirmasis pasirinkimas bus atmestas serverio, Konversation bandys naudoti alternatyvius slapyvardžius.

en: Standard NickServ
lt: Standartinis NickServ

en: Server Password
lt: Serverio slaptažodis

en: SSL Client Certificate
lt: SSL kliento liudijimas

en:  minute |  minutes
lt[0]:  minutė
lt[1]:  minutės
lt[2]:  minučių
lt[3]:  minutė

en: Change identity information
lt: Keisti tapatybės informaciją

en: Discards all changes made
lt: Atmesti visus padarytus pakeitimus

en: Add Identity
lt: Pridėti tapatybę

en: Identity name:
lt: Tapatybės vardas:

en: You need to give the identity a name.
lt: Turite suteikti tapatybei vardą.

en: Rename Identity
lt: Pervadinti tapatybę

en: This identity is in use, if you remove it the network settings using it will fall back to the default identity. Should it be deleted anyway?
lt: Tapatybė šiuo metu naudojama; jei ją ištrinsite, ją naudojančios tinklo nuostatos grįš prie numatytosios  tapatybės. Ar vis tiek norite ją ištrinti?

en: Are you sure you want to delete all information for this identity?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visą šios tapatybės informaciją?

en: Delete Identity
lt: Trinti tapatybę

en: Duplicate Identity
lt: Dubliuoti tapatybę

en: You must add at least one nick to the identity.
lt: Šiai tapatybei turite priskirti bent vieną slapyvardį.

en: Please enter a real name.
lt: Prašome įvesti tikrąjį vartą.

en: The password entered here will override the one set in the server settings, if any.
lt: Slaptažodis įvestas čia perrašys slaptažodį nustatytą serverio nuostatose, jei toks yra.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Identity:
lt: &Tapatybė:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newBtn)
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, copyBtn)
en: Duplicate
lt: Dublikuoti

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editBtn)
en: Rename
lt: Pervadinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realNameLabel)
en: &Real name:
lt: &Tikras vardas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_realNameEdit)
en: Enter your real name here. IRC is not intended to keep you hidden from your friends or enemies. Keep this in mind if you are tempted to behave maliciously. A fake "real name" can be a good way to mask your gender from all the nerds out there, but the PC you use can always be traced so you will never be truly anonymous.
lt: Čia įrašykite savo tikrąjį vardą. IRC neslepia Jūsų nuo priešų ar draugų. Turėkite tai omeny, jei norite elgtis negražiai. Netikras „tikrasis vardas“ gali būti gera priemonė užmaskuoti Jūsų lytį ar kitus duomenis nuo IRC tūnančių žioplių, tačiau Jūsų naudojamas kompiuteris gali būti nesunkiai susektas, tad niekada neįgausite visiško anonimiškumo.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, nickGroupBox)
en: Nickname
lt: Slapyvardis

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, autoIdentifyGroup)
en: Auto Identify
lt: Automatiškai identifikuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickservNicknameLabel)
en: Ser&vice:
lt: Tar&nyba:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_nickservNicknameEdit)
en: Service name can be <b><i>nickserv</i></b> or a network-dependent name such as <b><i>nickserv@services.dal.net</i></b>
lt: Paslaugos pavadinimas gali būti <b><i>nickserv</i></b> arba nuo tinklo priklausantis pavadinimas toks kaip <b><i>nickserv@services.dal.net</i></b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickservCommandLabel)
en: Command:
lt: Komanda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, saslAccountLabel)
en: Account:
lt: Paskyra:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authPasswordLabel)
en: Pa&ssword:
lt: Slap&tažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pemClientCertFileLabel)
en: PEM file:
lt: PEM failas:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, awayWidget)
en: Away
lt: Pasitraukęs

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_insertRememberLineOnAwayChBox)
en: If you check this box, whenever you perform an <b>/away</b> command, a horizontal line will appear in the channel, marking the point where you went away. Other IRC users do not see this horizontal line.
lt: Pažymėję šią parinktį, kiekvieną kartą įvykdžius komandą <b>/away</b> kanale atsiras horizontali linija, pažyminti vietą, kurioje pasitraukėte. Kiti IRC naudotojai šios linijos nematys.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_insertRememberLineOnAwayChBox)
en: Mark the last position in chat windows when going away
lt: Pažymėti paskutinę poziciją pokalbių lange, kai atsitraukiama.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayMessageLabel)
en: Default away message:
lt: Numatyta pasitraukimo žinutė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayNicknameLabel)
en: Away nickname:
lt: Slapyvardis pasitraukus:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, automaticAwayGroup)
en: Automatic Away
lt: Automatinis pasitraukimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, setAwayAfterLabel)
en: Set away after
lt: Nustatyti pasitraukimą po

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeOfUserInactivityLabel)
en: of user inactivity
lt: naudotojo neveiklumo

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_automaticUnawayChBox)
en: If you check this box, Konversation will automatically cancel away for all connections using this Identity when the screensaver stops or new user activity is detected.
lt: Pažymėjus šį laukelį, Konversation automatiškai atšauks atsitraukimą visiems ryšiams naudojant šią tapatybę, kai sustoja ekrano užsklanda, arba aptinkama nauja naudotojo veikla.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_automaticUnawayChBox)
en: Automatically return on activity
lt: Automatiškai grįžti į veiklumą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, awayCommandsGroup)
en: If you check this box, Konversation will automatically run the away command in all channel tabs using this Identity. <b>%s</b> in the away command is replaced with the away message. When you return, it will run the return command. <b>%t</b> in the return command is replaced with the length of time you were away.
lt: Pažymėjus šį laukelį Konversation automatiškai vykdys pasitraukimo komandą visose kanalo kortelėse naudojant šią tapatybę. <b>%s</b> pasitraukimo komandoje yra pakeičiamas. Jums grįžus, bus įvykdyta komanda, <b>%t</b> grįžimo komandoje yra pakeičiamas laiku, kurį buvote atsitraukę.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, awayCommandsGroup)
en: Away Commands
lt: Pasitraukimo komandos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayLabel)
en: Away command:
lt: Pasitraukimo komanda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unAwayLabel)
en: Return command:
lt: Grįžimo komanda:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedWidget)
en: Advanced
lt: Daugiau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sCommandLabel)
en: &Pre-shell command:
lt: Komanda &prieš prisijungimą:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_sCommandEdit)
en: Here you can enter a command to be executed before connection to server starts<br>If you have multiple servers in this identity this command will be executed for each server
lt: Čia galite įrašyti komandą, kuri bus vykdoma prieš prisijungiant prie serverio<br>Jei šiai tapatybei turite daugelį serverių, ši komanda bus vykdoma kiekvienam serveriui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, codecLabel)
en: &Encoding:
lt: &Koduotė:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_loginEdit)
en: When you connect, many servers query your computer for an IDENT response. If you computer is not running an IDENT server, this response is sent by Konversation. No spaces are allowed.
lt: Prisijungiant, daugelis serverių užklausia Jūsų kompiuterio identifikavimo (IDENT) atsako. Jei jūsų kompiuteryje nėra IDENT serverio, šį atsaką siunčia Konversation. Atsake negali būti tarpų.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quitLabel)
en: &Quit reason:
lt: &Išjungimo priežastis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_quitEdit)
en: Whenever you leave a server, this message is shown to others.
lt: Paliekant serverį, šis pranešimas yra parodomas kitiems.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_quitEdit) i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_partEdit)
en: Konversation terminated.
lt: Konversation išsijungė.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, partLabel)
en: &Part reason:
lt: &Pasitraukimo priežastis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_partEdit)
en: Whenever you leave a channel, this message is sent to the channel.
lt: Paliekant kanalą į kanalą išsiunčiamas šis pranešimas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kickLabel)
en: &Kick reason:
lt: &Išmetimo priežastis:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_kickEdit)
en: Whenever you are kicked from a channel (usually by an IRC operator), this message is sent to the channel.
lt: Kiekvieną kartą jus išmetus iš kanalo (paprastai tai daro IRC operatorius), šis pranešimas nusiunčiamas į kanalą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_kickEdit)
en: User terminated.
lt: Naudotojas atsijungė.

en: Edit Channel Settings
lt: Keisti kanalo nustatymus

en: <qt><p>Every channel on IRC has a topic associated with it.  This is simply a message that everybody can see.</p><p>If you are an operator, or the channel mode <em>'T'</em> has not been set, then you can change the topic by clicking the Edit Channel Properties button to the left of the topic.  You can also view the history of topics there.</p></qt>
lt: <qt><p>Kiekvienas IRC kanalas turi jam suteiktą temą.  Tai paprasčiausiai pranešimas, kurį visi gali matyti.</p><p>Jei esate operatorius, arba jei kanalo veiksena <em>„T“</em> nėra nustatyta, galite pakeisti temą paspaudę mygtuką „Keisti kanalo savybes“, esantį temos kairėje.  Čia taip pat galite matyti temų istoriją.</p></qt>

en: Maximum users allowed in channel
lt: Maksimalus kanale leidžiamų naudotojų skaičius

en: Completion
lt: Užbaigimas

en: Possible completions: %1.
lt: Galimi užbaigimai: %1.

en: Channel Password
lt: Kanalo slaptažodis

en: Channel User Limit
lt: Kanalo naudotojų limitas

en: Enter the new user limit for the channel:
lt: Įveskite kanalo naudotojų skaičiaus ribą:

en: Nick
lt: Slapyvardis

en: You are now known as %1.
lt: Dabar Jūs žinoma(-s) kaip %1.

en: %1 is now known as %2.
lt: %1 dabar žinomas kaip %2.

[ctx: Message type]
en: Join
lt: Prisijungti

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = channel]
en: You (%1) have joined the channel %2.
lt: Jūs (%1) prisijungėte prie kanalo %2.

[ctx: %1 is the nick joining and %2 the hostmask of that nick]
en: %1 (%2) has joined this channel.
lt: %1 (%2) prisijungė prie šio kanalo.

[ctx: Message type]
en: Quit
lt: Išeiti

en: You (%1) have left this server.
lt: Jūs (%1) palikote šį serverį.

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = reason]
en: You (%1) have left this server (%2).
lt: Jūs (%1) palikote šį serverį (%2).

[ctx: Message type]
en: Part
lt: Atsijungti

en: You have left channel %1.
lt: Jūs palikote kanalą %1.

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = channel, %3 = reason]
en: You (%1) have left channel %2 (%3).
lt: Jūs (%1) palikote kanalą %2 (%3).

en: %1 (%2) has left this server.
lt: %1 (%2) paliko šį serverį.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostname, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this server (%3).
lt: %1 (%2) paliko šį serverį (%3).

en: %1 (%2) has left this channel.
lt: %1 (%2) paliko šį kanalą.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this channel (%3).
lt: %1 (%2) paliko šį kanalą (%3).

en: Kick
lt: Išmesti

en: You have kicked yourself from channel %1.
lt: Jūs save išmetėte iš kanalo %1.

[ctx: %1 adds the channel and %2 the reason]
en: You have kicked yourself from channel %1 (%2).
lt: Jūs save išmetėte iš kanalo %1 (%2).

[ctx: %1 adds the channel, %2 adds the kicker]
en: You have been kicked from channel %1 by %2.
lt: Iš kanalo %1 jus išmetė %2.

[ctx: %1 adds the channel, %2 the kicker and %3 the reason]
en: You have been kicked from channel %1 by %2 (%3).
lt: Iš kanalo %1 jus išmetė %2 (%3).

en: You have kicked %1 from the channel.
lt: Jūs išmetėte %1 iš kanalo.

[ctx: %1 adds the kicked nick and %2 the reason]
en: You have kicked %1 from the channel (%2).
lt: Jūs išmetėte %1 iš kanalo (%2).

[ctx: %1 adds the kicked nick, %2 adds the kicker]
en: %1 has been kicked from the channel by %2.
lt: %2 iš kanalo išmetė %1.

[ctx: %1 adds the kicked nick, %2 the kicker and %3 the reason]
en: %1 has been kicked from the channel by %2 (%3).
lt: %2 iš kanalo išmetė %1 (%3).

en: %1 nick | %1 nicks
lt[0]: %1 slapyvardis
lt[1]: %1 slapyvardžiai
lt[2]: %1 slapyvardžių
lt[3]: %1 slapyvardis

en: Topic
lt: Tema

en: The channel topic is "%1".
lt: Kanalo tema yra „%1“.

en: You set the channel topic to "%1".
lt: Jūs nustatėte kanalo temą į „%1“.

en: %1 sets the channel topic to "%2".
lt: %1 nustatė kanalo temą į „%2“.

en: You set a quiet on %1.
lt: Jūs nustatėte tylą %1.

en: %1 sets a quiet on %2.
lt: %1 nustato tylą „%2“.

en: You remove the quiet on %1.
lt: Jūs pašalinote tylą %1.

en: %1 removes the quiet on %2.
lt: %1 pašalina tylą %2.

en: You give channel owner privileges to yourself.
lt: Suteikiate sau kanalo savininko privilegijas.

en: You give channel owner privileges to %1.
lt: Suteikiate kanalo savininko privilegijas %1.

en: %1 gives channel owner privileges to you.
lt: %1 suteikia kanalo savininko privilegijas Jums.

en: %1 gives channel owner privileges to %2.
lt: %1 suteikia %2 kanalo savininko privilegijas.

en: You take channel owner privileges from yourself.
lt: Atimate iš savęs kanalo savininko privilegijas.

en: You take channel owner privileges from %1.
lt: Atimate kanalo savininko privilegijas iš %1.

en: %1 takes channel owner privileges from you.
lt: %1 atima iš jūsų kanalo savininko privilegijas.

en: %1 takes channel owner privileges from %2.
lt: %1 atima kanalo savininko privilegijas iš %2.

en: You give channel admin privileges to yourself.
lt: Suteikiate sau kanalo administratoriaus privilegijas

en: You give channel admin privileges to %1.
lt: Suteikiate kanalo administratoriaus privilegijas %1.

en: %1 gives channel admin privileges to you.
lt: %1 suteikia jums kanalo administratoriaus privilegijas.

en: %1 gives channel admin privileges to %2.
lt: %1 suteikia %2 kanalo administratoriaus privilegijas.

en: You take channel admin privileges from yourself.
lt: Atimate iš savęs kanalo administratoriaus privilegijas.

en: You take channel admin privileges from %1.
lt: Atimate kanalo administratoriaus privilegijas iš %1.

en: %1 takes channel admin privileges from you.
lt: %1 atima iš jūsų kanalo administratoriaus privilegijas.

en: %1 takes channel admin privileges from %2.
lt: %1 atima kanalo administratoriaus privilegijas iš %2.

en: You give channel operator privileges to yourself.
lt: Suteikiate sau kanalo operatoriaus privilegijas.

en: You give channel operator privileges to %1.
lt: Duodate kanalo operatoriaus privilegijas %1.

en: %1 gives channel operator privileges to you.
lt: %1 suteikia jums kanalo operatoriaus privilegijas.

en: %1 gives channel operator privileges to %2.
lt: %1 suteikia %2 kanalo operatoriaus privilegijas.

en: You take channel operator privileges from yourself.
lt: Atimate iš savęs kanalo operatoriaus privilegijas.

en: You take channel operator privileges from %1.
lt: Atimate kanalo operatoriaus privilegijas iš %1.

en: %1 takes channel operator privileges from you.
lt: %1 atima iš jūsų kanalo operatoriaus privilegijas.

en: %1 takes channel operator privileges from %2.
lt: %1 atima kanalo operatoriaus privilegijas iš %2.

en: You give channel halfop privileges to yourself.
lt: Jūs suteikiate sau kanalo pusiau operatoriaus privilegijas.

en: You give channel halfop privileges to %1.
lt: Jūs suteikiate %1 kanalo pusiau operatoriaus privilegijas.

en: %1 gives channel halfop privileges to you.
lt: %1 suteikia kanalo pusiau operatoriaus privilegijas Jums.

en: %1 gives channel halfop privileges to %2.
lt: %1 suteikia %2 kanalo pusiau operatoriaus privilegijas.

en: You take channel halfop privileges from yourself.
lt: Jūs atimate iš savęs kanalo pusiau operatoriaus privilegijas.

en: You take channel halfop privileges from %1.
lt: Jūs atimate iš %1 kanalo pusiau operatoriaus privilegijas.

en: %1 takes channel halfop privileges from you.
lt: %1 atima iš jūsų kanalo pusiau operatoriaus privilegijas.

en: %1 takes channel halfop privileges from %2.
lt: %1 atima iš %2  kanalo pusiau operatoriaus privilegijas.

en: You give yourself permission to talk.
lt: Suteikiate sau leidimą kalbėti.

en: You give %1 permission to talk.
lt: Suteikiate %1 leidimą kalbėti.

en: %1 gives you permission to talk.
lt: %1 suteikia jums leidimą kalbėti.

en: %1 gives %2 permission to talk.
lt: %1 suteikia %2 leidimą kalbėti.

en: You take the permission to talk from yourself.
lt: Atimate iš savęs leidimą kalbėti.

en: You take the permission to talk from %1.
lt: Atimate leidimą kalbėti iš %1.

en: %1 takes the permission to talk from you.
lt: %1 atima iš jūsų leidimą kalbėti.

en: %1 takes the permission to talk from %2.
lt: %1 atima teisę kalbėti iš %2.

en: You set the channel mode to 'no colors allowed'.
lt: Jūs nustatėte kanalo režimą į „spalvos neleidžiamos“.

en: %1 sets the channel mode to 'no colors allowed'.
lt: %1 nustatė kanalo režimą į „spalvos neleidžiamos“.

en: You set the channel mode to 'allow color codes'.
lt: Jūs nustatėte kanalo režimą į „leisti spalvinius kodus“.

en: %1 sets the channel mode to 'allow color codes'.
lt: %1 nustatė kanalo režimą į „leisti spalvinius kodus“.

en: You set the channel mode to 'invite only'.
lt: Jūs nustatėte kanalo režimą į „tik su pakvietimais“.

en: %1 sets the channel mode to 'invite only'.
lt: %1 nustatė kanalo režimą į „tik su pakvietimais“.

en: You remove the 'invite only' mode from the channel.
lt: Jūs pašalinate „Tik pakvietimas“ veikseną iš kanalo.

en: %1 removes the 'invite only' mode from the channel.
lt: %1 pašalina „Tik pakvietimas“ veikseną iš kanalo.

en: You set the channel mode to 'moderated'.
lt: Jūs nustatėte kanalo režimą į „moderuojamas“.

en: %1 sets the channel mode to 'moderated'.
lt: %1 nustatė kanalo režimą į „moderuojamas“.

en: You set the channel mode to 'unmoderated'.
lt: Jūs nustatėte kanalo režimą į „nemoderuojamas“.

en: %1 sets the channel mode to 'unmoderated'.
lt: %1 nustatė kanalo režimą į „nemoderuojamas“.

en: You set the channel mode to 'no messages from outside'.
lt: Jūs nustatote kanalo veikseną į „jokių pranešimų iš išorės“.

en: %1 sets the channel mode to 'no messages from outside'.
lt: %1 nustato kanalo veikseną į „jokių pranešimų iš išorės“.

en: You set the channel mode to 'allow messages from outside'.
lt: Jūs nustatote kanalo veikseną į „leisti pranešimus iš išorės“.

en: %1 sets the channel mode to 'allow messages from outside'.
lt: %1 nustato kanalo veikseną į „leisti pranešimus iš išorės“.

en: You set the channel mode to 'private'.
lt: Jūs nustatėte kanalo režimą į „privatus“.

en: %1 sets the channel mode to 'private'.
lt: %1 nustatė kanalo režimą į „privatus“.

en: You set the channel mode to 'public'.
lt: Jūs nustatėte kanalo režimą į „viešas“.

en: %1 sets the channel mode to 'public'.
lt: %1 nustatė kanalo režimą į „viešas“.

en: You set the channel mode to 'secret'.
lt: Jūs nustatėte kanalo režimą į „slaptas“.

en: %1 sets the channel mode to 'secret'.
lt: %1 nustatė kanalo režimą į „slaptas“.

en: You set the channel mode to 'visible'.
lt: Jūs nustatėte kanalo režimą į „matomas“.

en: %1 sets the channel mode to 'visible'.
lt: %1 nustatė kanalo režimą į „matomas“.

en: You switch on 'topic protection'.
lt: Jūs įjungėte „temos apsaugą“.

en: %1 switches on 'topic protection'.
lt:  %1 įjungė „temos apsaugą“.

en: You switch off 'topic protection'.
lt: Jūs išjungėte „temos apsaugą“.

en: %1 switches off 'topic protection'.
lt:  %1 išjungė „temos apsaugą“.

en: You set the channel key to '%1'.
lt: Nustatėte kanalo raktą į „%1“.

en: %1 sets the channel key to '%2'.
lt: %1 nustatė kanalo raktą į „%2“.

en: You remove the channel key.
lt: Pašalinate kanalo raktą.

en: %1 removes the channel key.
lt: %1 pašalina kanalo raktą.

en: You set the channel limit to 1 nick. | You set the channel limit to %1 nicks.
lt[0]: Nustatote kanalo naudotojų ribą į %1 slapyvardį.
lt[1]: Nustatote kanalo naudotojų ribą į %1 slapyvardžius.
lt[2]: Nustatote kanalo naudotojų ribą į %1 slapyvardžių.
lt[3]: Nustatote kanalo naudotojų ribą į %1 slapyvardį.

en: %2 sets the channel limit to 1 nick. | %2 sets the channel limit to %1 nicks.
lt[0]: %2 nustato kanalo naudotojų ribą į %1 slapyvardį.
lt[1]: %2 nustato kanalo naudotojų ribą į %1 slapyvardžius.
lt[2]: %2 nustato kanalo naudotojų ribą į %1 slapyvardžių.
lt[3]: %2 nustato kanalo naudotojų ribą į %1 slapyvardį.

en: You remove the channel limit.
lt: Jūs pašalinate kanalo apribojimą.

en: %1 removes the channel limit.
lt: %1 pašalina kanalo apribojimą.

en: You set a ban on %1.
lt: Jūs nustatėte draudimą nariui %1.

en: %1 sets a ban on %2.
lt: %1 nustato draudimą nariui %2.

en: You remove the ban on %1.
lt: Jūs pašalinate draudimą nariui %1.

en: %1 removes the ban on %2.
lt: %1 pašalina draudimą nariui %2.

en: You set a ban exception on %1.
lt: Jūs nustatote draudimo išimtis nariui %1.

en: %1 sets a ban exception on %2.
lt: %1 nustato draudimo išimtis nariui %2.

en: You remove the ban exception on %1.
lt: Jūs pašalinate draudimo išimtį nariui %1.

en: %1 removes the ban exception on %2.
lt: %1 pašalina draudimo išimtį nariui %2.

en: You set invitation mask %1.
lt: Jūs nustatote pakvietimo kukę %1.

en: %1 sets invitation mask %2.
lt: %1 nustato pakvietimo kukę %2.

en: You remove the invitation mask %1.
lt: Jūs pašalinate pakvietimo kukę %1.

en: %1 removes the invitation mask %2.
lt: %1 pašalina pakvietimo kukę %2.

en: You set the channel mode '%1'.
lt: Jūs nustatėte kanalo režimą į „%1“.

en: %1 sets the channel mode '%2'.
lt: %1 nustato kanalo veikseną į „%2“.

en: You set channel mode +%1
lt: Jūs nustatote kanalo veikseną į +%1

en: %1 sets channel mode +%2
lt: %1 nustato kanalo veikseną į +%2

en: You remove the channel mode '%1'.
lt: Jūs pašalinate kanalo veikseną „%1“.

en: %1 removes the channel mode '%2'.
lt: %1 pašalina kanalo veikseną „%2“.

en: You set channel mode -%1
lt: Jūs nustatote kanalo veikseną į -%1

en: %1 sets channel mode -%2
lt: %1 nustato kanalo veikseną į -%2

en: You have to be an operator to change this.
lt: Jūs turite būti operatorius, kad pakeistumėte tai.

en: Topic can be changed by channel operator only.  %1
lt: Temą gali keisti tik kanalo operatorius.  %1

en: No messages to channel from clients on the outside.  %1
lt: Neleidžiami pranešimai kanale iš išorės klientų.  %1

en: Secret channel.  %1
lt: Slaptas kanalas.  %1

en: Invite only channel.  %1
lt: Kanalas tik pakvietimą gavusiems.  %1

en: Private channel.  %1
lt: Privatus kanalas.  %1

en: Moderated channel.  %1
lt: Moderuojamas kanalas.  %1

en: Protect channel with a password.
lt: Apsaugokite kanalą slaptažodžiu.

en: Set user limit to channel.
lt: Nustatykite kanalo naudotojų skaičiaus ribą.

en: Do you want to leave %1?
lt: Ar norite palikti %1?

en: Leave Channel
lt: Palikti kanalą

en: Leave
lt: Palikti

en: Identity Default ( %1 )
lt: Tapatybės numatytieji ( %1 )

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLbl)
en: Pass&word:
lt: &Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, channelLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, channelLbl)
en: C&hannel:
lt: Ka&nalas:

en: Channel Name
lt: Kanalo pavadinimas

en: Users
lt: Naudotojai

en: Channel Topic
lt: Kanalo tema

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChannelListWidgetUI)
en: Channel List
lt: Kanalų sąrašas

[ctx: save list]
en: Save &List...
lt: Į&rašyti sąrašą...

en: Click here to save the channel list.
lt: Spauskite čia, kad įrašytumėte kanalų sąrašą.

[ctx: refresh list]
en: &Refresh List
lt: &Atnaujinti sąrašą

en: Click here to refresh the channel list.
lt: Spauskite čia, kad atnaujintumėte kanalų sąrašą.

[ctx: join channel]
en: &Join Channel
lt: &Jungtis prie kanalo

en: Click here to join the channel. A new tab is created for the channel.
lt: Spauskite čia norėdami prisijungti prie kanalo. Kanalui sukuriama nauja kortelė.

en: Refreshing.
lt: Atnaujinama.

en: Channels: %1 (%2 shown)
lt: Kanalai: %1 (%2 rodomi)

en:  Non-unique users: %1 (%2 shown)
lt:  Ne unikalūs naudotojai: %1 (%2 rodoma)

en: Save Channel List
lt: Išsaugoti kanalo sąrašą

en: Konversation Channel List: %1 - %2
lt: Konversation kanalų sąrašas: %1 – %2

en: Join Channel
lt: Jungtis prie kanalo

en: Open URL
lt: Atverti URL

en: Channel List for %1
lt: Kanalų sąrašas tinkle %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblMaxUser)
en: Ma&ximum users:
lt: &Daugiausiai naudotojų:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblMinuser)
en: &Minimum users:
lt: &Mažiausiai naudotojų:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_channelBox)
en: &Channel
lt: &Kanalas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_topicBox)
en: &Topic
lt: &Tema

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_filterLine)
en: Enter a filter string here.
lt: Čia įrašykite filtruojamą sakinį.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, m_filterLine)
en: Search
lt: Ieškoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexBox)
en: &Regular expression
lt: &Reguliarusis reiškinys

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_minUser) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_maxUser)
en: No Limit
lt: Nėra apribojimų

en: Operator
lt: Operatorius

en: Admin
lt: Administratorius

en: Owner
lt: Savininkas

en: Half-operator
lt: Dalinis operatorius

en: Has voice
lt: Turi balsą (voice)

en: Received CTCP-PING request from %1 to channel %2, sending answer.
lt: Gauta CTCP-PING užklausa iš %1 į kanalą %2, siunčiu atsakymą.

en: Received CTCP-%1 request from %2, sending answer.
lt: Gauta CTCP-%1 užklausa iš %2, siunčiu atsakymą.

en: Received Version request from %1 to channel %2.
lt: Gauta versijos užklausa iš %1 į kanalą %2.

en: Received Version request from %1.
lt: Gauta versijos užklausa iš %1.

en: Received invalid DCC SEND request from %1.
lt: Gauta netinkama DCC SEND užklausa iš %1

en: Received invalid DCC ACCEPT request from %1.
lt: Gauta netinkama DCC ACCEPT užklausa iš %1

en: Received invalid DCC RESUME request from %1.
lt: Gauta netinkama DCC RESUME užklausa iš %1

en: Received invalid DCC CHAT request from %1.
lt: Gauta netinkama DCC CHAT užklausa iš %1

en: Unknown DCC command %1 received from %2.
lt: Nežinoma DCC komanda %1 gauta iš %2.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2 to Channel %3.
lt: Gauta nežinoma CTCP-%1 užklausa iš %2 į kanalą %3.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2.
lt: Gautas nežinomas CTCP-%1 prašymas iš %2

en: -%1 to %2- %3
lt: -%1 iki %2- %3

en: second | seconds
lt[0]: sekundė
lt[1]: sekundės
lt[2]: sekundžių
lt[3]: sekundė

en: Received CTCP-PING reply from %1: %2 %3.
lt: Gautas CTCP-PING atsakymas iš %1: %2 %3.

en: Received CTCP-%1 reply from %2: %3.
lt: Gautas CTCP-%1 atsakymas iš %2: %3.

en: Received DH1080_INIT from %1
lt: Gauta DH1080_INIT iš %1

en: Received DH1080_FINISH from %1
lt: Gauta DH1080_FINISH iš %1

en: %1 invited you to channel %2.
lt: %1 pakvietė jus į kanalą %2.

en: You have set personal modes: %1
lt: Nustatėte asmenines veiksenas: %1

en: %1 has changed your personal modes: %2
lt: %1 pakeitė Jūsų asmenines veiksenas: %2

en: %1 sets mode: %2
lt: %1 nustato režimą: %2

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Server %1 (Version %2), User modes: %3, Channel modes: %4
lt: Serveris %1 (versija %2), naudotojų būsenos: %3, kanalo būsenos: %4

en: Support
lt: Pagalba

en: Your personal modes are:
lt: Jūsų asmeniniai režimai yra:

en: Channel modes:
lt: Kanalo būsenos:

en: limited to %1 user | limited to %1 users
lt[0]: naudotojų skaičius ribotas iki %1 naudotojo
lt[1]: naudotojų skaičius ribotas iki %1 naudotojų
lt[2]: naudotojų skaičius ribotas iki %1 naudotojų
lt[3]: naudotojų skaičius ribotas iki %1 naudotojo

en: Channel URL: %1
lt: Kanalo URL: %1

en: Created
lt: Sukurta

en: This channel was created on %1.
lt: Šis kanalas buvo sukurtas %1.

en: %1 is logged in as %2.
lt: %1 prisijungė kaip %2.

en: Names
lt: Vardai

en: End of NAMES list.
lt: VARDŲ sąrašo pabaiga.

en: TOPIC
lt: TEMA

en: The channel %1 has no topic set.
lt: Kanalui %1 tema nenustatyta.

en: The channel topic for %1 is: "%2"
lt: Kanalo %1 tema yra: „%2“

en: The topic was set by %1 on %2.
lt: Temą %2 nustatė %1.

en: The topic for %1 was set by %2 on %3.
lt: Temą kanalui %1 %3 nustatė %2.

en: %1 is actually using the host %2.
lt: %1 iš tiesų naudoja mazgą %2.

en: %1: No such nick/channel.
lt: %1: tokio slapyvardžio/kanalo nėra.

en: No such nick: %1.
lt: Slapyvardžio „%1“ nėra.

en: %1: No such channel.
lt: %1: tokio kanalo nėra.

en: Nickname already in use, try a different one.
lt: Šis slapyvardis jau naudojamas, bandykite kitą.

en: Nickname already in use. Trying %1.
lt: Šis slapyvardis jau naudojamas. Bandomas %1.

en: You are not on %1.
lt: Jūs nesate prisijungę prie %1.

en: MOTD
lt: Dienos pranešimas

en: Message of the day:
lt: Dienos pranešimas:

en: End of message of the day
lt: Dienos pranešimo pabaiga

en: You need to be a channel operator in %1 to do that.
lt: Turite būti kanalo %1 operatorius, kad padaryti tai.

en: You are now an IRC operator on this server.
lt: Dabar esate šio serverio IRC operatorius.

en: '%1' is now your hidden host (set by services).
lt: „%1“ yra Jūsų paslėptas mazgas (nustatyta paslaugų).

en: Current users on the network: %1
lt: Dabar naudotojų tinkle: %1

en: Current users on %1: %2.
lt: Dabar naudotojų %1: %2.

en: Away
lt: Pasitraukęs

en: %1 is away: %2
lt: %1 yra pasitraukęs(-usi): %2

en: You invited %1 to channel %2.
lt: Jūs pakvietėte %1 į kanalą %2.

en: Resolved %1 (%2) to address: %3
lt: Nustatyta %1 (%2) adresui: %3

en: Unable to resolve address for %1 (%2)
lt: Nepavyko nustatyti adreso %1 (%2)

en: %1 is an identified user.
lt: %1 yra identifikuotas naudotojas.

en: %1 is using a secure connection.
lt: %1 naudoja saugų ryšį.

en: Who
lt: Kas

en: %1 is %2@%3 (%4)%5
lt: %1 yra %2@%3 (%4)%5

en:  (Away)
lt:  (Pasitraukęs(-usi))

en: End of /WHO list for %1
lt: /WHO sąrašo pabaiga %1

en: %1 is a user on channels: %2
lt: %1 yra naudotojas šiuose kanaluose: %2

en: %1 has voice on channels: %2
lt: %1 turi balsą šiuose kanaluose: %2

en: %1 is a halfop on channels: %2
lt: %1 yra pusoperatorius šiuose kanaluose: %2

en: %1 is an operator on channels: %2
lt: %1 yra operatorius šiuose kanaluose: %2

en: %1 is owner of channels: %2
lt: %1 yra šių kanalų savininkas: %2

en: %1 is admin on channels: %2
lt: %1 yra administratorius šiuose kanaluose: %2

en: %1 is online via %2 (%3).
lt: %1 prisijungęs per %2 (%3).

en: %1 is available for help.
lt: %1 yra pasiekiamas pagalbai.

en: %1 is an IRC Operator.
lt: %1 yra IRC operatorius

en: 1 day | %1 days
lt[0]: %1 diena
lt[1]: %1 dienos
lt[2]: %1 dienų
lt[3]: %1 diena

en: 1 hour | %1 hours
lt[0]: %1 valanda
lt[1]: %1 valandos
lt[2]: %1 valandų
lt[3]: %1 valanda

en: 1 minute | %1 minutes
lt[0]: %1 minutė
lt[1]: %1 minutės
lt[2]: %1 minučių
lt[3]: %1 minutė

en: 1 second | %1 seconds
lt[0]: %1 sekundė
lt[1]: %1 sekundės
lt[2]: %1 sekundžių
lt[3]: %1 sekundė

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x days), %3 = (x hours), %4 = (x minutes), %5 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2, %3, %4, and %5.
lt: %1 buvo neveiksnus %2, %3, %4 ir %5.

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x hours), %3 = (x minutes), %4 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2, %3, and %4.
lt: %1 buvo neveiksnus %2, %3 ir %4.

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x minutes), %3 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2 and %3.
lt: %1 buvo neveiksnus %2 ir %3.

en: %2 has been idle for 1 second. | %2 has been idle for %1 seconds.
lt[0]: %2 neveiksnus 1 sekundę.
lt[1]: %2 neveiksnus %1 sekundes.
lt[2]: %2 neveiksnus %1 sekundžių.
lt[3]: %2 neveiksnus %1 sekundę.

en: %1 has been online since %2.
lt: %1 yra prisijungęs nuo %2.

en: End of WHOIS list.
lt: WHOIS sąrašo pabaiga.

en: Userhost
lt: „UserHost“

[ctx: %1 = nick, %2 = shows if nick is op, %3 = hostmask, %4 = shows away]
en: %1%2 is %3%4.
lt: %1%2 yra %3%4.

en:  (IRC Operator)
lt:  (IRC operatorius)

en:  (away)
lt:  (pasitraukęs)

en: List
lt: Sąrašas

en: List of channels:
lt: Kanalų sąrašas:

en: %2 (%1 user): %3 | %2 (%1 users): %3
lt[0]: %2 (%1 naudotojas): %3
lt[1]: %2 (%1 naudotojai): %3
lt[2]: %2 (%1 naudotojų): %3
lt[3]: %2 (%1 naudotojas): %3

en: End of channel list.
lt: Kanalų sąrašo pabaiga.

[ctx: The server didn't respond with the identity of the ban creator, so we say unknown (in brackets to avoid confusion with a real nickname)]
en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: BanList:%1
lt: Draudimų sąrašas:%1

[ctx: BanList message: e.g. *!*@aol.com set by MrGrim on <date>]
en: %1 set by %2 on %3
lt: %1 nustatė %2, %3

en: End of Ban List.
lt: Draudimų sąrašo pabaiga.

en: No such server: %1.
lt: Nėra tokio serverio: %1.

en: %1 is currently unavailable.
lt: %1 šiuo metu neprieinama.

en: Nickname %1 is unavailable. Trying %2.
lt: Slapyvardis %1 jau naudojamas. Bandomas %2.

en: %1: Unknown command.
lt: %1: Nežinoma komanda.

en: Not registered.
lt: Neregistruotas.

en: %1: This command requires more parameters.
lt: %1: Ši komanda reikalauja daugiau parametrų.

en: Cannot join %1: The channel is password-protected and either a wrong or no password was given.
lt: Negaliu įeiti į %1: kanalas apsaugotas slaptažodžiu ir arba neteisingas arba joks slaptažodis buvo pateiktas.

en: You are now logged in as %1.
lt: Prisijungėte kaip %1.

en: SASL authentication successful.
lt: SASL autentifikacija sėkminga.

en: SASL authentication attempt failed.
lt: SASL autentifikacijos bandymas nepavyko.

en: SASL authentication aborted.
lt: SASL autentifikacija nutraukta.

en: Channel Invites
lt: Kanalo kvietimai

en: Join
lt: Prisijungti (Join)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel)
en: You have received invites for the following channels. Select the channels you want to join:
lt: Jūs gavote pakvietimus į šiuos kanalus. Pasirinkite kanalus, į kuriuos norite įeiti.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Ask
lt: Visada klausti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Join
lt: Visada prisijungti

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Ignore
lt: Visada ignoruoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: From now on:
lt: Nuo dabar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Connection:
lt: Prisijungimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: &Password:
lt: &Slaptažodis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostmaskLabel)
en: Hostmask:
lt: Mazgo kaukė:

en: Away&nbsp;Message:
lt: Pasitraukimo&nbsp;žinutė:

en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: Online&nbsp;Since:
lt: Prisijungęs&nbsp;nuo:

en: Watched Nicks Online
lt: Stebimi slapyvardžiai prisijungę

en: &Add Nickname...
lt: &Pridėti slapyvardį...

en: Click to add a new nick to the list of nicknames that appear on this screen.
lt: Spustelėkite norėdami pridėti naują slapyvardį į slapyvardžių, kurie atsiranda šiame ekrane sąrašą.

en: &Remove Nickname
lt: &Pašalinti slapyvardį...

en: Click to remove a nick from the list of nicknames that appear on this screen.
lt: Spustelėkite norėdami pašalinti slapyvardį iš slapyvardžių, kurie atsiranda šiame ekrane sąrašo.

en: Open &Query
lt: Atverti &užklausą

en: &Join Channel
lt: &Jungtis (join) prie kanalo

en: Network/Nickname/Channel
lt: Tinklas/slapyvardis/kanalas

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en:  online via %1
lt:  prisijungęs per %1

en:  since %1
lt:  nuo %1

en:  Voice
lt:  Balsas

en:  HalfOp
lt:  PusOp

en:  Operator
lt: Operatorius

en:  Owner
lt:  Savininkas

en: Encoding Conflict Warning
lt: Koduotės konflikto įspėjimas

en: Usage: %1JOIN <channel> [password]
lt: Naudojimas: %1JOIN <kanalas> [slaptažodis]

en: Usage: %1KICK <nick> [reason]
lt: Naudojimas: %1KICK <slapyvardis> [priežastis]

en: %1KICK only works from within channels.
lt: %1KICK veikia tik kanalo viduje.

en: %1PART and %1LEAVE without parameters only work from within a channel or a query.
lt: %1PART ir %1LEAVE be parametrų veikia tik iš kanalo ar užklausos vidaus.

en: %1PART without channel name only works from within a channel.
lt: %1PART komanda be kanalo pavadinimo veikia tik iš kanalo.

en: %1TOPIC without parameters only works from within a channel.
lt: %1TOPIC komanda be parametrų veikia tik iš kanalo.

en: %1TOPIC without channel name only works from within a channel.
lt: %1TOPIC komanda be kanalo pavadinimo veikia tik iš kanalo.

en: %1NAMES with no target may disconnect you from the server. Specify '*' if you really want this.
lt: %1NAMES komanda be taikinio gali atjungti Jus nuo serverio. Nurodykite '*' jei tikrai to norite.

en: Usage: %1close [window] closes the named channel or query tab, or the current tab if none specified.
lt: Naudojimas: %1close [window] uždaro įvardintą kanalą ar užklausą, arba esamą kortelę jei niekas nenurodyta.

en: Usage: %1NOTICE <recipient> <message>
lt: Naudojimas: %1NOTICE <gavėjas> <pranešimas>

[ctx: %1 is the message, %2 the recipient nickname]
en: Sending notice "%1" to %2.
lt: Siunčiamas pranešimas „%1“ gavėjui %2.

en: %1ME only works from a channel, query or DCC chat tab.
lt: %1ME veikia tik iš kanalo, užklausos ar DCC pokalbio kortelės.

en: You need to specify a recipient.
lt: Turite nurodyti gavėją.

en: You cannot open queries to channels.
lt: Negalite atverti užklausų kanalams.

en: You need to specify a message.
lt: Turite nurodyti pranešimą.

en: Sending CTCP-%1 request to %2.
lt: Siunčiama  CTCP-%1 užklausa į %2.

en: Usage: %1AME [-LOCAL] text
lt: Naudojimas: %1AME [-LOCAL] tekstas

en: Usage: %1AMSG [-LOCAL] text
lt: Naudojimas: %1AMSG [-LOCAL] tekstas

en: Usage: %1OMSG text
lt: Naudojimas: %1OMSG tekstas

en: Sending notice "%1" to %2.
lt: Siunčiamas pranešimas „%1“ gavėjui %2.

en: Usage: %1ONOTICE text
lt: Naudojimas: %1ONOTICE tekstas

en: Usage: %1QUOTE command list
lt: Naudojimas: %1QUOTE komandų sąrašas

en: Usage: %1SAY text
lt: Naudojimas: %1SAY tekstas

en: File "%1" does not exist.
lt: Failas „%1“ neegzistuoja.

en: Usage: %1DCC [SEND [nickname [filename]]]
lt: Naudojimas: %1DCC [SEND [slapyvardis [failo pavadinimas]]]

en: Usage: %1DCC [GET [nickname [filename]]]
lt: Naudojimas: %1DCC [GET [slapyvardis [failo pavadinimas]]]

en: Usage: %1DCC [CHAT [nickname]]
lt: Naudojimas: %1DCC [CHAT [slapyvardis]]

en: Usage: %1DCC [WHITEBOARD [nickname]]
lt: Naudojimas: %1DCC [WHITEBOARD [slapyvardis]]

en: Unrecognized command %1DCC %2. Possible commands are SEND, CHAT, CLOSE, GET, WHITEBOARD.
lt: Neatpažinta komanda %1DCC %2. Galimos komandos yra SEND, CHAT, CLOSE, GET, WHITEBOARD.

en: Usage: %1INVITE <nick> [channel]
lt: Naudojimas: %1INVITE <slapyvardis> [kanalas]

en: %1INVITE without channel name works only from within channels.
lt: %1INVITE komanda be kanalo pavadinimo veikia tik iš kanalo.

en: %1 is not a channel.
lt: %1 nėra kanalas.

en: Usage: %1EXEC [-SHOWPATH] <script> [parameter list]
lt: Naudojimas: %1EXEC [-SHOWPATH]  <scenarijus> [parametrų sąrašas]

[ctx: %2 is a filesystem path to the script file]
en: The script file '%1' was found at: %2
lt: Scenarijaus failas „%1“ rastas: %2

en: The script name may not contain "../".
lt: Scenarijaus pavadinimas negali turėti „../“.

en: Usage: %1RAW [OPEN | CLOSE]
lt: Naudojimas: %1RAW [OPEN | CLOSE]

[ctx: %1 = Comma-separated list of nicknames]
en: The notify list has been emptied (removed %1).
lt: Perspėjimų sąrašas buvo ištuštintas (pašalinta: %1).

en: The notify list is currently empty.
lt: Šiuo metu pranešimų sąrašas tuščias.

[ctx: %1 and %2 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (added %2).
lt: Dabartinis pranešimų sąrašas: %1 (pridėta %2).

[ctx: %1 and %2 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (removed %2).
lt: Dabartinis pranešimų sąrašas: %1 (pašalinta %2).

[ctx: %1, %2 and %3 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (added %2, removed %3).
lt: Dabartinis pranešimų sąrašas: %1 (pridėta %2, pašalinta %3).

[ctx: %1 = Comma-separated list of nicknames]
en: Current notify list: %1.
lt: Dabartinis pranešimų sąrašas: %1.

[ctx: Message type]
en: Notify
lt: Perspėti

en: Enter username and password for IRC operator privileges:
lt: Įrašykite naudotojo vardą ir slaptažodį IRC operatoriaus privilegijoms gauti:

en: IRC Operator Password
lt: IRC operatoriaus slaptažodis

en: %1BAN without channel name works only from inside a channel.
lt: %1BAN komanda be kanalo pavadinimo veikia tik iš kanalo.

en: %1KICKBAN without channel name works only from inside a channel.
lt: %1KICKBAN komanda be kanalo pavadinimo veikia tik iš kanalo.

en: Usage: %1BAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <nickname | mask>
lt: Naudojimas: %1BAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <slapyvardis | kaukė>

en: Usage: %1KICKBAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <nickname | mask> [reason]
lt: Naudojimas: %1KICKBAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <slapyvardis | kaukė> [reason]

en: %1UNBAN without channel name works only from inside a channel.
lt: %1UNBAN komanda be kanalo pavadinimo veikia tik iš kanalo.

en: Usage: %1UNBAN [channel] pattern
lt: Naudojimas: %1UNBAN [kanalas] trafaretas

en: Added %1 to your ignore list.
lt: %1 pridėtas prie jūsų ignoruojamųjų sąrašo.

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Usage: %1IGNORE [ -ALL ] <user 1> <user 2> ... <user n>
lt: Naudojimas: %1IGNORE [ -ALL ] <naudotojas 1> <naudotojas 2> ... <naudotojas n>

en: Usage: %1UNIGNORE <user 1> <user 2> ... <user n>
lt: Naudojimas: %1UNIGNORE <naudotojas 1> <naudotojas 2> ... <naudotojas n>

en: Removed %1 from your ignore list.
lt: Pašalinti %1 iš ignoruojamųjų sąrašo.

en: No such ignore: %2 | No such ignores: %2
lt[0]: Tokio ignoruojamo nėra: %2
lt[1]: Tokių ignoruojamų nėra: %2
lt[2]: Tokių ignoruojamų nėra: %2
lt[3]: Tokių ignoruojamų nėra: %2

en: Current encoding is: %1
lt: Dabartinė koduotė yra: %1

en: Switched to %1 encoding.
lt: Nustatyta %1 koduotė.

en: %1 is not a valid encoding.
lt: %1 nėra tinkama koduotė.

en: Unable to set an encryption key for %1.
lt: Nepavyko nustatyti šifravimo rakto %1.

en: The key for %1 has been set.
lt: Raktas %1 buvo sėkmingai nustatytas.

en: Usage: %1keyx <nick|channel> triggers DH1080 key exchange with the target.
lt: Naudojimas: %1keyx <slapyvardis|kanalas> inicijuoja DH1080 rakto apsikeitimą su adresatu.

en: Unable to request a key exchange from %1.
lt: Nepavyksta užklausti pasikeitimo raktais su %1.

en: Beginning DH1080 key exchange with %1.
lt: Pradedamas DH1080 rakto apsikeitimas su %1.

en: Usage: %1delkey <nick> or <channel> deletes the encryption key for nick or channel
lt: Naudojimas: %1delkey <slapyvardis> arba <kanalas> ištrina slapyvardžio arba kanalo šifravimo raktą.

en: The key for %1 has been deleted.
lt: %1 raktas buvo ištrintas.

en: No key has been set for %1.
lt: Raktas nebuvo nustatytas adresatui %1.

en: The key for %1 is "%2".
lt: %1 raktas yra „%2“.

en: Usage: %1KILL <nick> [comment]
lt: Naudojimas: %1KILL <slapyvardis> [komentaras]

en: Usage: %1DNS <nick>
lt: Naudojimas: %1DNS <slapyvardis>

en: Usage: %1queuetuner [on | off]
lt: Naudojimas: %1queuetuner [on | off]

en: %1CYCLE [-APP | -SERVER] [channel | nickname]
lt: %1CYCLE [-APP | -SERVER] [kanalas | slapyvardis]

en: %1CLEAR [-ALL] [channel | nickname]
lt: %1CYCLE [-ALL] [kanalas | slapyvardis]

en: Resolved %1 to: %2
lt: Nustatyta %1 į: %2

en: Unable to resolve %1.
lt: Nepavyko nustatyti %1.

en: Do you want to close your query with %1?
lt: Ar norite užverti užklausą apie %1?

en: Close Query
lt: Užverti užklausą

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask]
en: %1 (%2) has left this server.
lt: %1 (%2) paliko šį serverį.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this server (%3).
lt: %1 (%2) paliko šį serverį (%3).

[ctx: The command mentioned is executed in a shell prior to connecting.]
en: Running pre-connect shell command...
lt: Vykdoma išankstinė prisijungimo komanda...

en: Pre-shell command executed successfully!
lt: Išankstinė apvalkalo komanda sėkmingai įvykdyta!

[ctx: An error message from KDE or Qt is appended.]
en: There was a problem while executing the command:
lt: Buvo problema vykdant komandą:

en: Warning
lt: Dėmesio

en: Looking for server %1 (port %2)...
lt: Ieškoma serverio %1 (prievadas %2) ...

en: Server found, connecting...
lt: Serveris rastas, jungiamasi...

en: Negotiating capabilities with server...
lt: Derinamos galimybės su serveriu...

en: Closing capabilities negotiation.
lt: Uždaromos galimybių derybos.

en: Capabilities negotiation failed: Appears not supported by server.
lt: Galimybių derybos nepavyko: pasirodo, kad nepalaikomos serverio.

en: SASL capability denied or not supported by server.
lt: SASL galimybė uždrausta arba nepalaikoma serveryje.

en: SSL Connection Error
lt: SSL prisijungimo klaida

en: Connection to server %1 (port %2) lost while waiting for user response to an SSL error. Will automatically reconnect if error is ignored.
lt: Ryšys su serveriu %1 (%2 prievadas) nutrūko laukiant kol naudotojas atsakys į SSL klaidą. Pakartotinai prisijungs automatiškai jei klaida bis ignoruota.

en: Connection to server %1 (port %2) lost: %3.
lt: Ryšys su serveriu %1 (%2 prievadas) prarastas: %3.

en: The SSL certificate for the server %1 (port %2) failed the authenticity check.
lt: SSL sertifikatas serveriui %1 (prievadas %2) nepraėjo autentiškumo patikrinimo.

en: SSL Connection Warning
lt: SSL prisijungimo įspėjimas

en: Could not connect to %1 (port %2) using SSL encryption. Either the server does not support SSL (did you use the correct port?) or you rejected the certificate. %3
lt: Nepavyko prisijungti prie %1 (%2 prievadas) naudojant SSL šifravimą. Arba serveris nepalaiko SSL (ar naudojate teisingą prievadą?), arba jūs atmetėte liudijimą. %3

en: Delayed connect aborted.
lt: Užlaikytas prisijungimas nutrauktas.

en: Disconnected from %1 (port %2).
lt: Atsijungta nuo %1 (%2 prievadas).

en: Nickname error
lt: Slapyvardžio klaida

en: Select File(s) to Send to %1
lt: Pasirinkite failą(-us) siųstinus %1

[ctx: %1=nickname]
en: Received invalid DCC SEND request from %1.
lt: Gauta netinkama DCC SEND užklausa iš %1

en: %1 offers to send you "%2" (%3)...
lt: %1 siūlo atsiųsti Jums „%2“ (%3)...

en: unknown size
lt: nežinomas dydis

[ctx: %1=nickname]
en: Received invalid DCC CHAT request from %1.
lt: Gauta netinkama DCC CHAT užklausa iš %1.

en: Asking %1 to accept upload of "%2" (%3)...
lt: Prašoma %1 priimti siuntimą „%2“ (%3)...

en: Asking %1 to accept passive upload of "%2" (%3)...
lt: Prašoma %1 priimti pasyvų siuntimą „%2“ (%3)...

[ctx: %1=name, %2=dcc extension, chat or wboard for example]
en: Asking %1 to accept %2...
lt: Prašoma %1 priimti %2...

[ctx: %1 = nickname]
en: Received invalid passive DCC chat acceptance message from %1.
lt: Gautas netinkamas pasyvaus DCC CHAT patvirtinimo pranešimas iš %1.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid passive DCC send acceptance message for "%1" from %2.
lt: Gautas netinkamas pasyvaus DCC send patvirtinimo pranešimas dėl „%1“ iš %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender, %3 = percentage of file size, %4 = file size]
en: Resuming download of "%1" from %2 starting at %3% of %4...
lt: Atnaujinamas „%1“ atsiuntimas iš %2 pradedant nuo %3% iš %4...

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid resume acceptance message for "%1" from %2.
lt: Gautas netinkamas pratęsimo patvirtinimo pranešimas dėl „%1“ iš %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient, %3 = percentage of file size, %4 = file size]
en: Resuming upload of "%1" to %2 starting at %3% of %4...
lt: Atnaujinamas „%1“ išsiuntimas adresatui %2 pradedant nuo %3% iš %4...

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid resume request for "%1" from %2.
lt: Gauta netinkama pratęsimo užklausa dėl „%1“ iš %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid reject request for "%1" from %2.
lt: Gauta netinkama atmetimo užklausa dėl „%1“ iš %2.

[ctx: %1 = nickname]
en: Received invalid reject request from %1.
lt: Gauta netinkama atmetimo užklausa iš %1.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender]
en: Download of "%1" from %2 finished.
lt: „%1“ atsiuntimas iš %2 baigtas.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender]
en: Download of "%1" from %2 failed. Reason: %3.
lt: „%1“ atsiuntimas iš %2 nepavyko. Priežastis: %3.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient]
en: Upload of "%1" to %2 finished.
lt: „%1“ išsiuntimas iš %2 baigtas.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient]
en: Upload of "%1" to %2 failed. Reason: %3.
lt: „%1“ išsiuntimas iš %2 nepavyko. Priežastis: %3.

[ctx: %1 = file name, %2 nickname of recipient]
en: Sending "%1" to %2...
lt: Siunčiamas „%1“ į %2...

[ctx: %1 = file name, %2 = file size, %3 = nickname of sender]
en: Downloading "%1" (%2) from %3...
lt: Atsiunčiamas „%1“ (%2) iš %3...

en: %1 is online (%2).
lt: %1 prisijungė (%2).

en: %1 went offline (%2).
lt: %1 atsijungė (%2).

en: Error: Could not find script "%1".
lt: Klaida: nepavyko rasti scenarijaus „%1“.

en: Error: Could not execute script "%1". Check file permissions.
lt: Klaida: nepavyko įvykdyti scenarijaus „%1“. Patikrinkite failo leidimus.

en: Gone away for now
lt: Dabar pasitraukė

en: You are now marked as being away (reason: %1).
lt: Dabar Jūs pažymėtas kaip pasitraukęs (priežastis: %1).

en: You are now marked as being away.
lt: Dabar Jūs pažymėtas kaip pasitraukęs.

en: You are no longer marked as being away.
lt: Jūs jau nebe pažymėtas kaip pasitraukęs.

en: You are not marked as being away.
lt: Jūs nepažymėtas kaip pasitraukęs.

en: Failed to initiate key exchange with %1.
lt: Nepavyko pradėti apsikeitimo raktais su %1.

en: Unable to perform key exchange with %1.
lt: Nepavyko atlikti pasikeitimo raktais su %1.

en: Failed to parse the DH1080_INIT of %1. Key exchange failed.
lt: Nepavyko apdoroti DH1080_INIT iš %1. Apsikeitimas raktais nepavyko.

en: Your key is set and your messages will now be encrypted, sending DH1080_FINISH to %1.
lt: Jūsų ratas nustatytas ir Jūsų žinutės dabar bus šifruojamos, siunčiamas DH1080_FINISH adresatui %1.

en: Unable to complete key exchange with %1.
lt: Nepavyksta užbaigti pasikeitimo raktais su %1.

en: Successfully parsed DH1080_FINISH sent by %1. Your key is set and your messages will now be encrypted.
lt: Sėkmingai apdorotas DH1080_FINISH atsiųstas iš %1. Jūsų ratas nustatytas ir Jūsų žinutės dabar bus šifruojamos.

en: Failed to parse DH1080_FINISH sent by %1. Key exchange failed.
lt: Nepavyko apdoroti DH1080_FINISH, kurį siuntė %1. Apsikeitimas raktais nepavyko.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverLbl)
en: &Server:
lt: &Serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_serverEdit)
en: The name or IP number of the server. irchelp.org maintains a list of servers.
lt: Serverio vardas arba IP adresas. irchelp.org prižiūri serverių sąrašą.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLbl)
en: &Port:
lt: &Prievadas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_portSBox)
en: Enter the port number required to connect to the server. For most servers, this should be <b>6667</b>.
lt: Įveskite reikalaujamą prievado numerį, kad prisijungti prie serverio. Daugeliui serverių tai turėtų būti <b>6667</b>.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_sslChBox)
en: Check if you want to use the Secure Socket Layer (SSL) protocol to communicate with the server. This protects the privacy of your communications between your computer and the IRC server. The server must support SSL protocol for this to work. In most cases, if the server does not support SSL, the connection will fail.
lt: Pasirinkite jei norite naudoti the Secure Socket Layer (SSL) protokolą, kad komunikuoti su serveriu. Tai saugo Jūsų ryšių tarp Jūsų kompiuterio ir IRC serverio saugumą. Serveris turi palaikyti SSL protokolą, kad tai veiktų. Daugeliu atvejų, jei serveris nepalaiko SSL, ryšys nutrūks.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sslChBox)
en: S&ecure Connection (SSL)
lt: S&augus ryšys (SSL)

en: Change network information
lt: Keisti tinklo informaciją

en: Add Server
lt: Pridėti serverį

en: Edit Server
lt: Redaguoti serverį

en: Add Channel
lt: Pridėti kanalą

en: Edit Channel
lt: Redaguoti kanalą

en: The network name is required.
lt: Tinklo vardas privalomas.

en: You need to add at least one server to the network.
lt: Turite prie tinklo pridėti bent vieną serverį.

en: The server address is required.
lt: Reikalingas serverio adresas.

en: The channel name is required.
lt: Reikalingas kanalo pavadinimas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_networkLabel)
en: Network name:
lt: Tinklo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_identityLabel)
en: Identity:
lt: Tapatybė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editIdentityButton)
en: &Edit...
lt: &Keisti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_commandsLabel)
en: Commands:
lt: Komandos:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_nameEdit)
en: Enter the name of the Network here. You may create as many entries in the Server List screen with the same Network as you like.
lt: Čia įrašykite tinklo pavadinimą. Galite sukurti tiek įrašų serverių sąrašo ekrane, su tuo pačiu tinklu, kiek Jums reikia.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Servers:
lt: Serveriai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Auto Join Channels:
lt: Automatiškai įeiti į kanalus:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoConnectCBox)
en: Check here if you want Konversation to automatically connect to this network whenever you open Konversation.
lt: Pažymėkite jei norite, kad Konversation automatiškai prisijungtų prie šio tinklo atidarius Konversation.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoConnectCBox)
en: Co&nnect on application start up
lt: Prisiju&ngti pasileidžiant programai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_serverLBox)
en: This is a list of IRC Servers in the network. When connecting to the network, Konversation will attempt to connect to the top server first. If this fails, it will attempt the second server. If this fails, it will attempt the third, and so on. At least one server must be specified. Click a server to highlight it.
lt: Tai IRC serverių sąrašas tinkle. Kai jungiamasi į tinklą, Konversation pirmiausiai bandys prisijungti prie serverio esančio sąrašo viršuje. Jei nepavyks, bus bandomas antras serveris. Jei nepavyks, bus bandomas trečias serveris ir taip toliau. Bent vienas serveris turi būti nurodytas. Spauskite ant serverio, kad jš pažymėti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addServerButton)
en: &Add...
lt: &Pridėti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_changeServerButton)
en: E&dit...
lt: &Keisti..

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeServerButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeChannelButton)
en: Delete
lt: Trinti

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_channelLBox)
en: Optional. This is a list of the channels that will be automatically joined once Konversation has connected to a server. You may leave this blank if you wish to not automatically join any channels.
lt: Pasirinktinai. Tai yra kanalų, prie kurių bus automatiškai prisijungiama, kai Konversation prisijungs prie serverio. Galite nepildyti, jei nenorite automatiškai prisijunginėti prie kanalų.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addChannelButton)
en: Add...
lt: Įdėti...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_changeChannelButton)
en: Ed&it...
lt: K&eisti...

en: C&onnect
lt: P&risijungti

en: Connect to the server
lt: Prisijungti prie serverio

en: Click here to connect to the selected IRC network and channel.
lt: Spauskite čia norėdami prisijungti prie pasirinkto IRC tinklo ir kanalo.

en: New Network
lt: Naujas tinklas

en: Edit Network
lt: Redaguoti tinklą

en: You cannot delete %1.
    
    The network %2 needs to have at least one server.
lt: Ištrinti %1 negalima.
    
    Tinklo %2 nustatymams reikia bent vieno serverio.

en: You cannot delete the selected server.
    
    The network %2 needs to have at least one server. | You cannot delete the selected servers.
    
    The network %2 needs to have at least one server.
lt[0]: Pažymėto serverio ištrinti negalima.
    
    Tinklas %2 privalo turėti bent vieną serverį.
lt[1]: Pažymėtų serverių ištrinti negalima.
    
    Tinklas %2 privalo turėti bent vieną serverį.
lt[2]: Pažymėtų serverių ištrinti negalima.
    
    Tinklas %2 privalo turėti bent vieną serverį.
lt[3]: Pažymėtų serverių ištrinti negalima.
    
    Tinklas %2 privalo turėti bent vieną serverį.

en: Do you really want to delete the selected entries?
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktus įrašus?

en: Do you really want to delete %1?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %1?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_addButton)
en: Click here to define a new Network, including the server to connect to, and the Channels to automatically join once connected.
lt: Spauskite čia norėdami aprašyti naują tinklą, įskaitant ir serverius, prie kurių reikia prisijungti, bei kanalus, prie kurių reikia prisijungti prisijungus prie tinklo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addButton)
en: &New...
lt: &Naujas...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_delButton)
en: &Delete
lt: &Trinti

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Network
lt: Tinklas

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Identity
lt: Tapatybė

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Channels
lt: Kanalai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showAtStartup)
en: &Show at application startup
lt: &Rodyti pasileidžiant programai

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Text
lt: Tekstas

en: Author
lt: Autorius

en: Time
lt: Laikas

en: Manage Konsole Profiles
lt: Tvarkyti Konsole profilius

en: A user-friendly IRC client
lt: Naudotojui draugiškas IRC klientas

en: Konversation is a client for the Internet Relay Chat (IRC) protocol.
    
    Meet friends on the net, make new acquaintances and lose yourself in talk about your favorite subject.
lt: Konversation yra  interneto pokalbių programa, naudojanti IRC protokolą.
    
    Susiraskite internete draugų, naujų pažįstamų ir įsitraukite į pokalbius mėgstamomis temomis.

en: Original Author, Project Founder
lt: Pradinis autorius, projekto įkūrėjas

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Maintainer, Release Manager, User interface, Connection management, Protocol handling, Auto-away
lt: Prižiūrėtojas, leidimų tvarkytojas, naudotojo sąsaja, tinklo valdymas, protokolo palaikymas, autoišėjimas

en: DCC, Encoding handling, OSD positioning
lt: DCC, koduočių palaikymas, OSD nuostatos

en: Protocol handling, Input line
lt: Protokolų valdymas, Įvesties eilutė

en: Blowfish, SSL support, KNetwork port, Colored nicks, Nicklist themes
lt: Blowfish, SSL palaikymas, pritaikymas prie KNetwork, spalvoti slapyvardžiai, slapyvardžių sąrašos temos

en: Refactoring, KAddressBook/Kontact integration
lt: Modifikuotojas, KAddressBook/Kontact integravimo programuotojas

en: DCC port to KDE 4, various DCC improvements
lt: DCC perkėlimas į KDE 4, įvairūs DCC patobulinimai

en: Website hosting
lt: Svetainės talpinimas

en: Website maintenance
lt: Žiniatinklio svetainės priežiūra

en: Multiple modes extension, Close widget placement, OSD functionality
lt: Kelių veiksenų plėtinys, Valdiklio uždarymo išdėstymas, OSD funkcionalumas

en: Documentation, Watched Nicks improvements, Custom web browser extension
lt: Dokumentacija, Stebimų slapyvardžių pagerinimai, Savitos interneto naršyklės plėtinys

en: Color configurator, Highlight dialog
lt: Spalvų konfigūravimas, Paryškinimo dialogas

en: DCOP interface
lt: DCOP sąsaja

en: Non-Latin1-Encodings
lt: Ne Latin1 koduotės

en: Konsole part view
lt: Konsolės dalies rodinys

en: Quick connect, Ported new OSD, other features and bugfixes
lt: Greitas prisijungimas, Perkeltas naujas OSD, kitos savybės ir klaidų taisymas

en: A Handful of fixes and code cleanup
lt: Pagalba taisant ir valant kodą

en: Drag&Drop improvements
lt: Tempti ir mesti patobulinimai

en: Artwork
lt: Grafika

en: Firefox style searchbar
lt: Firefox stiliaus paieškos juosta

en: Raw modes, Tab grouping per server, Ban list
lt: Neapdorotos veiksenos, Kortelių grupavimas pagal serverius, Blokuotų sąrašas

en: System tray patch
lt: Sistemos dėklo pataisymas

en: Bug fixes
lt: Klaidų taisymai

en: Extended user modes patch
lt: Išplėstinių naudotojo veiksenų pataisymas

en: Close visible tab with shortcut patch
lt: Uždaryti matomą kortelę su šaukiniu pataisymas

en: Cycle tabs with mouse scroll wheel
lt: Keisti korteles su pelės slinkimo ratuku

en: Channel ownership mode patch
lt: Kanalo nuosavybės veiksenos pataisymas

en: Option to enable IRC color filtering
lt: Parinktis įjungti IRC spalvų filtravimą

en: Bug fixes, OSD work, clearing topics
lt: Klaidų taisymas, OSD darbas, temų valymas

en: Sysinfo script
lt: Sysinfo scenarijus

en: Auto-join context menu
lt: Autoprisijungimo kontekstinis meniu

en: Various fixes, ported encryption to QCA2, added DH1080 key exchange support.
lt: Įvairūs pataisymai, šifravimas su QCA2 biblioteka, pridėjo DH1080 raktų apsikeitimo palaikymą.

en: Bug fixes and enhancements.
lt: Ydų taisymai ir patobulinimai.

en: Various bug fixes and enhancements.
lt: Įvairūs klaidų taisymai ir patobulinimai.

en: KStatusNotifierItem support, KIdleTime support, other enhancements
lt: KStatusNotifierItem palaikymas, KIdleTime palaikymas, kiti patobulinimai

en: irc:// URL or server hostname
lt: irc:// URL arba serverio vardas

en: Server to connect
lt: Serveris prie kurio jungtis

en: server
lt: serveris

en: Port to use
lt: Naudoti prievadą

en: port
lt: prievadas

en: Channel to join after connection
lt: Kanalas, prie kurio jungtis prisijungus

en: channel
lt: kanalas

en: Nickname to use
lt: Naudoti slapyvardį

en: nickname
lt: slapyvardis

en: Password for connection
lt: Slaptažodis prisijungimui

en: password
lt: slaptažodis

en: Use SSL for connection
lt: Prisijungimui naudoti SSL

en: Disable auto-connecting to any IRC networks
lt: Išjungti auto prisijungimą prie bet kokių IRC tinklų

en: msec
lt: milisek.

en: Restart
lt: Perkrauti

en: Quit and restart the application
lt: Išjungti ir perkrauti programą

en: &Server List...
lt: &Serverių sąrašas...

en: Manage networks and servers
lt: Tvarkyti tinklus ir serverius

en: Quick &Connect...
lt: Greitas &prisijungimas...

en: Type in the address of a new IRC server to connect to
lt: Įrašykite IRC serverio, prie kurio norite prisijungti, adresą

en: &Reconnect
lt: Prisijungti iš &naujo

en: Reconnect to the current server.
lt: Iš naujo prisijungti prie dabartinio serverio

en: &Disconnect
lt: &Atsijungti

en: Disconnect from the current server.
lt: Atsijungti nuo dabartinio serverio.

en: &Identities...
lt: &Tapatybės...

en: Manage your nick, away and other identity settings
lt: Tvarkyti slapyvardžio, pasitraukimo pranešimo ir kitas tapatybės nuostatas

en: &Watched Nicks
lt: &Stebimi slapyvardžiai

en: &DCC Status
lt: &DCC Būsena

en: &Open Logfile
lt: &Atverti žurnalo failą

en: Open the known history for this channel in a new tab
lt: Atverti žinomą šio kanalo istoriją naujoje kortelėje

en: &Channel Settings...
lt: &Kanalo nustatymai...

en: Open the channel settings dialog for this tab
lt: Atverti šios kortelės kanalo nuostatų dialogą

en: Channel &List
lt: Kanalų &sąrašas

en: Show a list of all the known channels on this server
lt: Rodyti visų šiame serveryje žinomų kanalų sąrašą

en: &URL Catcher
lt: &URL gaudyklė

en: List all URLs that have been mentioned recently in a new tab
lt: Išvardinti visus neseniai minėtus URL naujoje kortelėje

en: New &Konsole
lt: Nauja &Konsolė

en: Open a terminal in a new tab
lt: Atverti terminalą naujoje kortelėje

en: &Next Tab
lt: &Kita kortelė

en: &Previous Tab
lt: &Ankstesnė kortelė

en: Close &Tab
lt: Užverti k&ortelę

en: Last Focused Tab
lt: Paskutinė sufokusuota kortelė

en: Next Active Tab
lt: Kita aktyvi kortelė

en: Move Tab Up
lt: Perkelti kortelę į viršų

en: Move this tab
lt: Perkelti šią kortelę

en: Move Tab Down
lt: Perkelti kortelę į apačią

en: Move Tab Right
lt: Perkelti kortelę į dešinę

en: Move Tab Left
lt: Perkelti kortelę į kairę

en: Rejoin Channel
lt: Pakartotinai eiti į kanalą

en: Enable Notifications
lt: Įgalinti pranešimus

en: Join on Connect
lt: Įeiti prisijungiant

en: Connect at Startup
lt: Prisijungti paleidimo metu

en: Default
lt: Numatyta

en: Set Encoding
lt: Nustatyti koduotę

en: Go to Tab %1
lt: Eiti į kortelę %1

en: Clear &Marker Lines
lt: Išvalyti žymeklio &linijas

en: Clear marker lines in the current tab
lt: Išvalyti žymeklio linijas dabartinėje kortelėje

en: &Clear Window
lt: &Išvalyti langą

en: Clear the contents of the current tab
lt: Išvalyti šios kortelės turinį

en: Clear &All Windows
lt: Išvalyti &visus langus

en: Clear the contents of all open tabs
lt: Išvalyti visų atvertų kortelių turinį

en: Global Away
lt: Visuotinis pasitraukimas

en: &Join Channel...
lt: &Prisijungti prie kanalo...

en: Join a new channel on this server
lt: Prisijungti prie naujo kanalo šiame serveryje

en: &IRC Color...
lt: &IRC spalva...

en: Set the color of your current IRC message
lt: Nustatykite dabartinio IRC pranešimo spalvą

en: &Marker Line
lt: &Žymeklio linija

en: Insert a horizontal line into the current tab that only you can see
lt: Horizontalios linijos, kurią galite matyti tik Jūs, įterpimas dabartinėje kortelėje

en: Special &Character...
lt: Ypatingi &simboliai

en: Insert any character into your current IRC message
lt: Bet kokio simbolio įterpimas į dabartinį IRC pranešimą

en: Focus Input Box
lt: Fokusuoti įvesties eilutę

en: Close &All Open Queries
lt: Užverti visas atvertas užklausas

en: Show Nicklist
lt: Rodyti slapyvardžių sąrašą:

en: Show/Hide Konversation
lt: Rodyti/slėpti Konversation

en: Enable On Screen Display
lt: Įgalinti rodymą ekrane

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: <qt>You have active DCC file transfers. Are you sure you want to quit <b>Konversation</b>?</qt>
lt: <qt>Turite aktyvius DCC failų perdavimus. Ar tikrai norite uždaryti <b>Konversation</b>?</qt>

en: Confirm Quit
lt: Patvirtinti išjungimą

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>Konversation</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite uždaryti <b>Konversation</b>?</qt>

en: <p>Closing the main window will keep Konversation running in the system tray. Use <b>Quit</b> from the <b>Konversation</b> menu to quit the application.</p>
lt: <p>Užvėrus pagrindinį langą Konversation toliau veiks sistemos dėkle. Norėdami <b>išjungti</b> programą naudokite meniu įrašą <b>Baigti</b> iš <b>Konversation</b> meniu.</p>

en: Docking in System Tray
lt: Nukelti į sistemos dėklą

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
lt: <qt>Tai pilnai paslėps meniu juostą. Norėdami vėl ją parodyti spauskite %1.</qt>

en: Hide menu bar
lt: Slėpti meniu juostą

en: Toggle Notifications
lt: Perjungti pranešimus

en: Toggle Away Globally
lt: Įjungti būseną „pasitraukęs“ globaliai

en: Insert &IRC Color...
lt: Įterpti &IRC spalvą...

en: Insert Special &Character...
lt: Įterpti ypatingą &simbolį...

en: Insert &Marker Line
lt: Įterpti žymeklio &liniją

en: &Channel List
lt: &Kanalų sąrašas

en: Set &Away Globally
lt: Nustatyti būseną „pasitraukęs“ globaliai

en: Server List
lt: Serverių sąrašas

[ctx: Notification title; see Event/message in konversation.notifyrc]
en: New message from %1 in %2
lt: Nauja žinutė nuo %1 kanale %2

[ctx: Notification title; see Event/nick in konversation.notifyrc]
en: Your nick was mentioned by %1 in %2
lt: Jūsų slapyvardis paminėjo %1 kanale %2

[ctx: Notification title; see Event/message in konversation.notifyrc]
en: New query message from %1
lt: Nauja užklausos žinutė nuo %1

en: %1 joined %2
lt: %1 prisijungė prie %2

en: %1 parted %2
lt: %1 paliko %2

en: %1 quit %2
lt: %1 atsijungė nuo %2

en: %1 changed nickname to %2
lt: %1 pakeitė slapyvardį į %2

en: %1 wants to send a file to you
lt: %1 nori jums atsiųsti failą

en: An error has occurred in a DCC transfer: %1
lt: Įvyko klaida DCC perdavime: %1

[ctx: %1 - filename]
en: %1 File Transfer is complete
lt: %1 failo perdavimas baigtas

[ctx: Opens the file from the finished dcc transfer]
en: Open
lt: Atverti

en: %1 changed modes in %2: %3
lt: %1 pakeitė veiksenas %2: %3

en: %1 has started a conversation (query) with you.
lt: %1 pradėjo pokalbį (užklausą) su jumis.

en: You are kicked by %1 from %2
lt: %1 išmetė jus iš %2

en: %1 started a DCC chat with you
lt: %1 su Jumis pradėjo DCC pokalbį

[ctx: Notification title; see Event/highlight in konversation.notifyrc]
en: Highlight triggered in %1
lt: Paryškinimas įjungtas kanale %1

[ctx: Notification title; see Event/highlight in konversation.notifyrc]
en: Highlight triggered by %2 in %1
lt: Paryškinimą įjungė %2 kanale %1

en: [HighLight] (%1) *** %2
lt: [Paryškinimas] (%1) *** %2

en: Failed to connect to %1
lt: Nepavyko prisijungti prie %1

en: You have joined %1.
lt: Jūs prisijungėte prie %1.

en: Reset...
lt: Atstatyti...

en: This cannot be undone, are you sure you wish to reset to default values?
lt: Nebegalima atstatyti, ar tikrai norite atkurti numatytąsias reikšmes?

en: Reset Values
lt: Atkurti reikšmes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_closeButton)
en: Close
lt: Užverti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_slowBox)
en: Slow Queue
lt: Lėta užklausa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_slowType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_normalType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_fastType)
en: Lines
lt: Eilutės

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_slowType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_normalType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_fastType)
en: Bytes
lt: Baitai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2_3_2)
en: Age:
lt: Amžius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_4_2)
en: Count:
lt: Skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Lines:
lt: Eilučių:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Bytes:
lt: Baitų:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_normalBox)
en: Normal Queue
lt: Normali užklausa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_fastBox)
en: Fast Queue
lt: Greita užklausa

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_globalBox)
en: All Queues
lt: Visos užklausos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: Received:
lt: Gauta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Bytes (Raw):
lt: baitų (Neapdorota):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3)
en: Bytes (Encoded):
lt: Baitai (užkoduoti):

en: Quick Connect
lt: Greitas prisijungimas

en: &Server host:
lt: &Serverio mazgas:

en: Enter the host of the network here.
lt: Čia įrašykite tinklo mazgą.

en: The port that the IRC server is using.
lt: Prievadas, kurį naudoja IRC serveris.

en: &Nick:
lt: &Slapyvardis:

en: The nick you want to use.
lt: Slapyvardis, kurį norite naudoti.

en: P&assword:
lt: Sl&aptažodis:

en: If the IRC server requires a password, enter it here (most servers do not require a password.)
lt: Jei IRC serveris reikalauja slaptažodžio, įrašykite jį čia (daugelis serverių slaptažodžio nereikalauja.)

en: &Use SSL
lt: &Naudoti SSL

en: <qt><p>This shows the number of users in the channel, and the number of those that are operators (ops).</p><p>A channel operator is a user that has special privileges, such as the ability to kick and ban users, change the channel modes, make other users operators</p></qt>
lt: <qt><p>Tai parodys naudotojų skaičių kanale, bei naudotojų, turinčių operatoriaus statusą (op), skaičių.</p><p>Kanalo operatorius yra naudotojas su ypatingomis privilegijomis, pvz., jis gali išspirti (kick) kitus naudotojus, keisti kanalo veikseną, paversti operatoriais kitus naudotojus</p></qt>

en: Lag: Unknown
lt: Delsa: nežinoma

en: All communication with the server is encrypted.  This makes it harder for someone to listen in on your communications.
lt: Visas apsikeitimas informacija su serveriu yra šifruojamas.  Tokiu būdu apsunkinama Jūsų pokalbių perėmimo galimybė.

en: <qt>The status bar shows various messages, including any problems connecting to the server.  On the far right the current delay to the server is shown.  The delay is the time it takes for messages from you to reach the server, and from the server back to you.</qt>
lt: <qt>Ši būsenos juosta rodo įvairius pranešimus, taip pat - ir problemas jungiantis prie serverio.  Tolimoje dešinėje rodoma dabartinio prisijungimo prie serverio delsa.  Delsa yra laiko tarpas, per kurį pranešimai iš kompiuterio pasiekia serverį, ar pranešimai iš serverio - Jūsų kompiuterį.</qt>

en: Lag: %1 ms
lt: Delsa: %1 ms

en: Lag: %1 s
lt: Delsa: %1 s

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x days), %3 = (x hours), %4 = (x minutes), %5 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2, %3, %4, and %5.
lt: Nėra atsakymo iš serverio %1 daugiau nei %2, %3, %4, ir %5.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x hours), %3 = (x minutes), %4 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2, %3, and %4.
lt: Nėra atsakymo iš serverio %1 daugiau nei %2, %3, ir %4.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x minutes), %3 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2 and %3.
lt: Nėra atsakymo iš serverio %1 daugiau nei %2, ir %3.

en: No answer from server %2 for more than 1 second. | No answer from server %2 for more than %1 seconds.
lt[0]: Nėra atsakymo iš serverio %2 daugiau nei %1 sekundę.
lt[1]: Nėra atsakymo iš serverio %2 daugiau nei %1 sekundes.
lt[2]: Nėra atsakymo iš serverio %2 daugiau nei %1 sekundžių.
lt[3]: Nėra atsakymo iš serverio %2 daugiau nei %1 sekundę.

en: Failed to download %1: %2
lt: Nepavyko atsisiųsti %1: %2

en: Error parsing router description.
lt: Klaida analizuojant maršruto parinktuvo aprašymą.

en: URL Catcher
lt: URL gaudyklė

[ctx: open url]
en: &Open
lt: &Atverti

en: Open URLs in external browser.
lt: Atverti URL išorinėje naršyklėje.

en: &Save...
lt: Į&rašyti...

en: Save selected URLs to the disk.
lt: Įrašyti pasirinktus URL į diską.

en: Add Bookmark...
lt: Pridėti žymelę...

[ctx: copy url]
en: &Copy
lt: &Kopijuoti

en: Copy URLs to the clipboard.
lt: Kopijuoti URL į talpyklę.

en: Select one or several <b>URLs</b> above, then click this button to copy them to the clipboard.
lt: Pažymėkite vieną ar keletą aukščiau esančių <b>URL</b>, tada spauskite šį mygtuką, kad nukopijuoti juos į iškarpinę.

[ctx: delete url]
en: &Delete
lt: &Trinti

en: Select one or several <b>URLs</b> above, then click this button to delete them from the list.
lt: Pažymėkite vieną ar keletą aukščiau esančių <b>URL</b>, tada spauskite šį mygtuką, kad ištrinti juos iš sąrašo.

en: Delete selected link.
lt: Trinti pažymėtą nuorodą.

[ctx: save url list]
en: &Save List...
lt: Į&rašyti sąrašą...

en: Save list.
lt: Įrašyti sąrašą.

en: Click to save the entire list to a file.
lt: Spauskite čia, kad išsaugoti visą sąrašą į failą.

[ctx: clear url list]
en: &Clear List
lt: &Išvalyti sąrašą

en: Clear list.
lt: Išvalyti sąrašą.

en: Click to erase the entire list.
lt: Spauskite čia norėdami ištrinti visą sąrašą.

en: From
lt: Nuo

en: Date
lt: Data

en: You have selected more than one URL. Do you really want to open several URLs at once?
lt: Jūs pasirinkote daugiau nei vieną URL. Ar tikrai norite atverti kelis URL vienu metu?

en: Open URLs
lt: Atverti URL

en: Save link as
lt: Įrašyti nuorodą kaip

en: Save URL List
lt: Įrašyti URL sąrašą

en: Konversation URL List: %1
lt: Konversation URL sąrašas: %1

en: (away)
lt: (pasitraukęs (-usi))

en: &Unaway
lt: &Grįžęs

en: &Change away message...
lt: &Pakeisti pasitraukimo žinutę...

en: Change away message
lt: Pakeisti pasitraukimo žinutę

en: Enter new away message:
lt: Įveskite naują pasitraukimo žinutę:

en: Channel Settings for %1
lt: Kanalo nustatymai %1

en: Parameter
lt: Parametras

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>The <b>T</b>opic mode means that only the channel operator can change the topic for the channel.</p></qt>
lt: <qt><p>Tai kontroliuoja kanalo <em>veikseną</em>. Tik operatorius gali juos keisti.</p><p><b>T</b>emos veiksena reiškia, kad tik operatorius gali pakeisti kanalo temą.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p><b>N</b>o messages from outside means users who are not in the channel cannot send messages for everybody in the channel to see.  Almost all channels have this set to prevent nuisance messages.</p></qt>
lt: <qt><p>Tai kontroliuoja kanalo <em>veiksena</em>. Tik operatorius gali jas keisti.</p><p><b>N</b>o veiksena reiškia, kad naudotojai, kurie nėra kanale, negali siųsti pranešimų, kuriuos matytų visi, esantys kanale. Šią parinktį turi beveik visi kanalai, ji nustatoma siekiant išvengti erzinančių pranešimų.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>S</b>ecret channel will not show up in the channel list, nor will any user be able to see that you are in the channel with the <em>WHOIS</em> command or anything similar.  Only the people that are in the same channel will know that you are in this channel, if this mode is set.</p></qt>
lt: <qt><p>Tai kontroliuoja kanalo <em>veiksena</em>. Tik operatorius gali jas keisti.</p><p>A <b>S</b>laptas kanalas nebus rodomas kanalų sąraše, taip pat joks naudotojas negalės pamatyti, kad esate tokiame kanale, pateikęs <em>WHOIS</em> užklausą ar bet kaip kitaip. Jei ši veiksena įjungta, tik asmenys, esantys tame pačiame kanale, galės Jus matyti.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>An <b>I</b>nvite only channel means that people can only join the channel if they are invited.  To invite someone, a channel operator needs to issue the command <em>/invite nick</em> from within the channel.</p></qt>
lt: <qt><p>Tai kontroliuoja kanalo <em>veiksena</em>. Tik operatorius gali jas keisti.</p><p>Veiksena <b>I</b> (kv<b>i</b>esti) reiškia, kad prie kanalo gali prisijungti tik tie, kurie yra pakviesti į kanalą. Norėdamas ką nors pakviesti kanalo operatorius turi įvykdyti komandą <em>/invite slapyvardis</em> iš kanalo vidaus.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>P</b>rivate channel is shown in a listing of all channels, but the topic is not shown.  A user's <em>WHOIS</em> may or may not show them as being in a private channel depending on the IRC server.</p></qt>
lt: <qt><p>Tai kontroliuoja kanalo <em>veiksena</em>. Tik operatorius gali jas keisti.</p><p><b>P</b>rivatus kanalas yra rodomas kanalų sąraše, bet kanalo tema nėra rodoma. Naudotojo <em>WHOIS</em> gali rodyti ir nerodyti, kad naudotojai yra privačiame kanale priklausomai nuo IRC serverio.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>M</b>oderated channel is one where only operators, half-operators and those with voice can talk.</p></qt>
lt: <qt><p>Čia kontroliuojama kanalo <em>veiksena</em>.  Tik operatorius gali ją pakeisti.</p><p><b>M</b>oderuojamas kanalas reiškia, kad tik operatorius, pusiau moderatorius ir tie kas kas turi balso teisę gali čia rašyti.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A protected channel requires users to enter a password in order to join.</p></qt>
lt: <qt><p>Čia kontroliuojama kanalo <em>veiksena</em>.  Tik operatorius gali ją pakeisti.</p><p>Apsaugotas kanalas reikalauja slaptažodžio, kad į jį prisijungti.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A channel that has a user <b>L</b>imit means that only that many users can be in the channel at any one time.  Some channels have a bot that sits in the channel and changes this automatically depending on how busy the channel is.</p></qt>
lt: <qt><p>Čia kontroliuojama kanalo <em>veiksena</em>.  Tik operatorius gali ją pakeisti.</p><p>Kanalas turinti naudotojų <b>L</b>imitą reiškia, kad tik tam tikras naudotojų skaičius gali būti kanale vienu metu. Kai kurie kanalai tu Botus, kurie yra kanale ir keičia tai automatiškai, priklausomai nuo kanalo apkrovimo.</p></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, topicTab)
en: Topi&c
lt: Te&ma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Search:
lt: Ieškoti:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, modesPage)
en: Mo&des
lt: Bū&senos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, topicModeChBox)
en: &Topic can only be changed by channel operators
lt: &Temą gali keisti tik kanalo operatorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, messageModeChBox)
en: &No messages from outside the channel
lt: &Neleidžiamos žinutės iš už kanalo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, secretModeChBox)
en: &Secret channel, the channel is not listed in the channel list
lt: &Slaptas kanalas, kurio nesimato kanalų sąraše

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inviteModeChBox)
en: Only &invited are allowed to join the channel
lt: Tik &pakvietus galima prisijungti prie kanalo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, moderatedModeChBox)
en: &Moderated channel, only people with voice can write to the channel
lt: &Moderuojamas kanalas, tik asmenys su balsu (voice) gali rašyti į kanalą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, userLimitChBox)
en: User &limit:
lt: Naudotojų &limitas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keyModeChBox)
en: Channel &password:
lt: Kanalo &slaptažodis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, toggleAdvancedModes)
en: Show &Advanced Modes >>
lt: Rodyti &sudėtingesnes veiksenas >>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &Ban List
lt: &Draudimų (ban) sąrašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Hostmask
lt: Adreso formatas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Set By
lt: Nustatė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Time Set
lt: Nustatytas laikas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, updateBan)
en: Update Ban
lt: Atnaujinti draudimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addBan)
en: Add Ban
lt: Pridėti draudimą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeBan)
en: Remove Ban
lt: Pašalinti draudimą

en: 
    *** Logfile started
    *** on %1
lt: 
    *** Žurnalo failas pradėtas
    *** pildyti %1

en: Edit Watched Nickname
lt: Redaguoti stebimą slapyvardį

en: &Network name:
lt: &Tinklo pavadinimas:

en: Pick the server network you will connect to here.
lt: Čia išsirinkite serverių tinklą, prie kurio jungsitės.

en: N&ickname:
lt: &Slapyvardis:

en: <qt>The nickname to watch for when connected to a server in the network.</qt>
lt: <qt>Slapyvardis, kurį reikia stebėti prisijungus prie serverio tinkle.</qt>

en: All Networks
lt: Visi tinklai

en: Change notify information
lt: Keisti perspėjimų informaciją

en: Exception
lt: išimtinė situacija

en: Insert Character
lt: Įterpti simbolį

en: &Insert
lt: Į&terpti

en: Insert a character
lt: Įterpti simbolį

en: IRC Color Chooser
lt: IRC spalvų parinkiklis

en: None
lt: Nieko

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: This is how your message will look with these colors
lt: Štai kaip atrodys Jūsų pranešimas su šiomis spalvomis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: Preview
lt: Peržiūra

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_fgColorCBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: The chosen text color is added to the input line.
lt: Pasirinkta teksto spalva yra pridėta į įvesties eilutę.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: Fore&ground color:
lt: Priekinio plano spalva:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_bgColorCBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: The chosen text-background color is added to the input line.
lt: Pasirinkta teksto fono spalva yra pridėta į įvesties eilutę.

en: Copy Link Address
lt: Kopijuoti nuorodos adresą

en: Add to Bookmarks
lt: Pridėti žymelę

en: Open With...
lt: Atverti su...

en: Save Link As...
lt: Įrašyti nuorodą kaip...

en: Search for '%1' with
lt: Ieškoti „%1“ su

en: Configure Web Shortcuts...
lt: Konfigūruoti žiniatinklio trumpinius...

en: Get &topic
lt: Gauti &temą

en: Get &user list
lt: Gauti &naudotojų sąrašą

en: Open Query
lt: Atverti užklausą

en: Modes
lt: Veiksenos

en: Give Op
lt: Suteikti Op

en: Take Op
lt: Atimti Op

en: Give HalfOp
lt: Suteikti HalfOp (dalinį Op)

en: Take HalfOp
lt: Atimti HalfOp (dalinį Op)

en: Give Voice
lt: Suteikti balsą

en: Take Voice
lt: Pašalinti balsą

en: Kick / Ban
lt: Išmesti / Uždrausti

en: Ban Nickname
lt: Uždrausti (Ban) slapyvardį

en: Ban *!*@*.host
lt: Uždrausti (Ban) *!*@*.mazgas

en: Ban *!*@domain
lt: Uždrausti (Ban) *!*@domenas

en: Ban *!user@*.host
lt: Uždrausti (Ban) *!naudotojas@*.mazgas

en: Ban *!user@domain
lt: Uždrausti (Ban) *!naudotojas@domenas

en: Kickban *!*@*.host
lt: Uždrausti ir išmesti (Kickban) *!*@*.mazgas

en: Kickban *!*@domain
lt: Uždrausti ir išmesti (Kickban) *!*@domenas

en: Kickban *!user@*.host
lt: Uždrausti ir išmesti (Kickban) *!naudotojas@*.mazgas

en: Kickban *!user@domain
lt: Uždrausti ir išmesti (Kickban) *!naudotojas@domenas

en: &Version
lt: &Versija

en: Unignore
lt: Nebeignoruoti

en: Add to Watched Nicks
lt: Pridėti prie stebimų slapyvardžių

en: Remove From Watched Nicks
lt: Pašalinti iš stebimų slapyvardžių

en: Send &File...
lt: Siųsti &failą...

en: Open DCC Chat
lt: Atverti DCC pokalbį

en: Open DCC Whiteboard
lt: Atverti DCC Interaktyvioje lentoje

en: Do you want to ignore %1?
lt: Ar norite ignoruoti %1?

en: Do you want to ignore the selected users?
lt: Ar norite ignoruoti pažymėtus naudotojus?

en: Do you want to stop ignoring %1?
lt: Ar norite nustoti ignoruoti %1?

en: Do you want to stop ignoring the selected users?
lt: Ar norite nustoti ignoruoti pažymėtus naudotojus?

en: Query author
lt: Užklausos autorius

en: 1 byte | %1 bytes
lt[0]: %1 baitas
lt[1]: %1 baitai
lt[2]: %1 baitų
lt[3]: %1 baitas

en: 1 line | %1 lines
lt[0]: %1 eilutė
lt[1]: %1 eilutės
lt[2]: %1 eilučių
lt[3]: %1 eilutė

en: Large Paste Warning
lt: Perspėjimas dėl didelės apimties įterpimo

en: Paste
lt: Padėti

en: Open a query with %1
lt: Atverti užklausą su %1

en: Join the channel %1
lt: Prisijungti prie kanalo %1

en: Logfile of %1
lt: %1 žurnalo failas

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Clear Logfile
lt: Išvalyti žurnalo failą

en: Show last:
lt: Rodyti paskutinį:

en: Use this box to set the maximum size of the log file. This setting does not take effect until you restart Konversation. Each log file may have a separate setting.
lt: Naudokite šį langelį norėdami įrašyti didžiausią galimą žurnalo failo dydį. Šis nustatymas įsigalios tik perstartavus Konversation. Kiekvienas žurnalas gali turėti savus nustatymus.

en: The messages in the log file are displayed here. The oldest messages are at the top and the most recent are at the bottom.
lt: Čia rodomi žurnalo faile esantys pranešimai. Seniausi pranešimai yra viršuje, o naujausi – apačioje.

en: Do you really want to permanently discard all log information of this file?
lt: Ar tikrai norite visam laikui pašalinti visą šiame faile esančio žurnalo informaciją?

en: Note: By saving the logfile you will save all data in the file, not only the part you can see in this viewer.
lt: Pastaba: Įrašydami žurnalo failą įrašysite visus duomenys, kurie jame yra, o ne tik tai, ką galite matyti šioje žiūryklėje.

en: Save Logfile
lt: Įrašyti žurnalo failą

en: Choose Destination Folder
lt: Pasirinkite paskirties aplanką

en: OSD Preview - drag to reposition
lt: OSD peržiūra - tempkite, kad pakeisti poziciją

en: Edit Multiline Paste
lt: Redaguoti įterptį iš kelių eilučių

en: &Send
lt: &Siųsti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PasteEditor)
en: Paste Editor
lt: Padėjimų redaktorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addQuotesButton)
en: Add &Quotation Indicators
lt: Pridėti &citavimo indikatorius

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNewlinesButton)
en: &Remove Newlines
lt: &Pašalinti naujas eilutes

en: Raw Log
lt: Paprastas žurnalas

en: Match Case
lt: Svarbus raidžių dydis

en: Whole Words Only
lt: Tik ištisų žodžių

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_findLabel)
en: F&ind:
lt: &Ieškoti:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_findNextButton)
en: &Next
lt: &Kita

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_findPreviousButton)
en: &Previous
lt: &Ankstesnė

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_optionsButton)
en: &Options
lt: &Parinktys

en: Do you really want to close '%1'?
    
    All associated tabs will be closed as well.
lt: Ar tikrai norite užverti „%1“?
    
    Visos susijusios kortelės taip pat bus užvertos.

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: Do you want to disconnect from '%1'?
    
    All associated tabs will be closed as well.
lt: Ar tikrai norite atsijungti nuo „%1“?
    
    Visos susijusios kortelės taip pat bus užvertos.

en: Disconnect From Server
lt: Atsijungti nuo serverio

en: Disconnect
lt: Atsijungti

en: Delete excess text
lt: Trinti perteklinį tekstą

[ctx: %1 is a timestamp, %2 is the author's name]
en: On %1 by %2
lt: %1, autorius %2

en: Find Text...
lt: Rasti tekstą...

en: Search for text in the current tab
lt: Ieškoti teksto šioje kortelėje

en: Channel &List for %1
lt: Kanalų sąrašas tinkle %1

en: &Open Logfile for %1
lt: &Atverti %1 žurnalo failą

en: &Channel Settings for %1...
lt: &Kanalo nustatymai %1...

en: Rename Tab
lt: Pervadinti kortelę

en: Enter new tab name:
lt: Įveskite naują kortelės pavadinimą:

[ctx: Default encoding]
en: Default ( %1 )
lt: Numatyta ( %1 )

en: &Rename Tab...
lt: &Pervadinti kortelę...

en: You can only search in text fields.
lt: Galite atlikti paiešką tik teksto laukuose.

en: Find Text Information
lt: Rasti tekstinę informaciją

en: Using this function may result in a lot of network traffic. If your connection is not fast enough, it is possible that your client will be disconnected by the server.
lt: Panaudojus šią funkciją gali labai padidėti tinklo srautas. Jei jūsų prisijungimas nėra užtektinai greitas, gali būti, kad programa būs atjungta nuo serverio.

en: Channel List Warning
lt: Kanalų sąrašo perspėjimas

en: Watched Nicks
lt: Stebimi slapyvardžiai
