konversation - en to lv translation catalogue (1541 entries)

[ctx: Menu title]
note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
lv: &Ievietot

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Window
lv: &Logi

en: You need to specify a command.
lv: Jums jāprecizē komanda.

en: The command executed successfully, but did not return any output or only whitespace.
lv: Komanda ir veiksmīgi izpildīta, bet neatgrieza nekādu izvade vai tikai atstarpi.

en: The media script requires Python %1 or higher.
lv: Multivides skriptiem nepieciešamas „Python“ %1 vai augstāka versija.

en: An error occurred while trying to list the running media players.
lv: Notikusi kļūda, mēģinot uzskaitīt palaistos multivides atskaņotājus.

en: No running audio players found.
lv: Nav atrasti palaisti audio atskaņotāji.

en: No running video players found.
lv: Nav atrasti palaisti video atskaņotāji.

en: "%1" is not running.
lv: „%1“ nav palaists.

en: No running media players found.
lv: Nav atrasti palaisti multivides atskaņotāji.

en: Nothing is playing in %1.
lv: „%1“ neko neatskaņo.

[ctx: 1 = Comma-separated list of audio players.]
en: None of the running audio players (%1) are playing anything.
lv: Neviens no palaistajiem audio atskaņotājiem (%1) neko neatskaņo.

[ctx: 1 = Comma-separated list of video players.]
en: None of the running video players (%1) are playing anything.
lv: Neviens no palaistajiem video atskaņotājiem (%1) neko neatskaņo.

[ctx: 1 = Comma-separated list of media players.]
en: None of the running media players (%1) are playing anything.
lv: Neviens no palaistajiem multivides atskaņotājiem (%1) neko neatskaņo.

en: An error occurred while trying to retrieve media metadata from %1.
lv: Notikusi kļūda, mēģinot atgūt multivides metadatus no %1.

[ctx: REGEX_FIXUP is the name of a config key in a config file.]
en: There is a problem with the regular expression specified in REGEX_FIXUP.
lv: Notika problēma ar regulāro izteiksmi, kas norādīta REGEX_FIXUP.

en: %1 did not report the metadata needed to output a message.
lv: „%1“ neziņoja par izvades ziņojumam nepieciešamajiem metadatiem.

en: There is a problem in the output format configuration.
lv: Problēma izvades formāta konfigurācijā.

en: media v%1 for Konversation.
lv: „Konversation“ multivide v%1.

en: Usage:
lv: Lietojums:

en: "/media" - report what the first player found is playing.
lv: „/media“ — norāda pirmo atrasto atskaņotāju, kas kaut ko atskaņo.

en: "/media [ 'audio' | 'video' ]" - report what is playing in a known audio or video player.
lv: „/media [ 'audio' | 'video' ]“ — norāda, ko atskaņo zināms audio vai video atskaņotājs.

en: "/media { Player }" - report what is playing in the specified player if it is found.
lv: „/media { Player }“ — ziņo, ko atskaņo noteiktais atskaņotājs, ja ir atrasts.

en: Diffie-Hellman key exchange is not supported by your installation of the Qt Cryptographic Architecture (QCA). You likely need to install an additional provider plugin. Diffie-Hellman key exchange support is usually provided by the qca-ossl plugin.
lv: Difija—Helmana atslēgu apmaiņu neatbalsta jūsu „Qt“ kriptogrāfijas arhitektūra (QCA). Iespējams, jums jāinstalē papildu spraudņi. Difija—Helmana atslēgu apmaiņas atbalstu parasti nodrošina „qca-ossl“ spraudnis.

en: Blowfish in cipher-block chaining (CBC) mode is not supported by your installation of the Qt Cryptographic Architecture (QCA). You likely need to install an additional provider plugin for QCA. Blowfish support is usually provided by the qca-ossl plugin.
lv: „Blowfish“ bloku šifra ķēdēšanas (CBC) režīmu neatbalsta jūsu „Qt“ kriptogrāfijas arhitektūra (QCA). Iespējams, jums jāinstalē papildu QCA spraudņi. „Blowfish“ atslēgu apmaiņas atbalstu parasti nodrošina „qca-ossl“ spraudnis.

en: Blowfish in electronic codebook (ECB) mode is not supported by your installation of the Qt Cryptographic Architecture (QCA). You likely need to install an additional provider plugin for QCA. Blowfish support is usually provided by the qca-ossl plugin.
lv: „Blowfish“ elektroniskā kodu grāmata (ECB) režīmu neatbalsta jūsu „Qt“ kriptogrāfijas arhitektūras (QCA) instalācija. Iespējams, jums jāinstalē papildu QCA spraudņi. „Blowfish“ atbalstu parasti nodrošina „qca-ossl“ spraudnis.

en: topic protection
lv: tēmas aizsardzība

en: no messages from outside
lv: nav atļautas ziņas no ārpuses

en: secret
lv: noslēpums

en: invite only
lv: tikai uzaicinājumi

en: private
lv: privāts

en: moderated
lv: moderēts

en: password protected
lv: aizsargāts ar paroli

en: anonymous
lv: anonīms

en: no colors allowed
lv: krāsas nav atļautas

en: user limit
lv: lietotāju limits

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: New
lv: Jauns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, aliasListView)
en: Alias
lv: Sinonīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, aliasListView)
en: Replacement
lv: Aizstājējs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: &New
lv: &Jauns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: &Remove
lv: &Noņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aliasLabel)
en: Alias:
lv: Sinonīms:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en: Replacement:
lv: Aizstājējs:

en: Outgoing
lv: Izejošais

en: Incoming
lv: Ienākošais

en: Both
lv: Abi

[ctx: Fallback content for the "Find:" field of an auto-replace rule that gets set when the user leaves the field empty and e.g. switches to another rule in the list. It's identical to the default content of the field after adding a new auto-replace rule.]
en: New
lv: Jauns

[ctx: Default content of the "Find:" field of a newly-added auto-replace rule.]
en: New
lv: Jauns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Replace In
lv: Aizstāt tekstā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Find
lv: Meklēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Replace With
lv: Aizstāt ar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: Ne&w
lv: Ja&uns

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: R&emove
lv: N&oņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, directionLabel)
en: Replace in:
lv: Aizstāt tekstā:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patternLabel)
en: Find:
lv: Meklēt:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en: Replace with:
lv: Aizstāt ar:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_Timestamping)
en: Enable &Timestamps
lv: Iekļaut &laika zīmes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Format:
lv: &Formāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDate)
en: Sho&w dates
lv: &Rādīt datumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDateLine)
en: Show date marker when date changes
lv: Rādīt datuma marķieri, mainoties datumam

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowBacklog)
en: Show &Backlog
lv: Rādīt &darāmo žurnālu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Lines:
lv: &Rindas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: &Layout
lv: &Izkārtojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTopic)
en: &Show channel topic
lv: &Rādīt kanāla tēmu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowModeButtons)
en: Show channel &mode buttons
lv: Rādīt kanāla &režīma pogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNickList)
en: Show channel &nick list and quick buttons
lv: Rādīt kanāla &segvārdu sarakstu un ātrās pogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoUserhost)
en: Show hostmas&ks in nickname list
lv: Segvārdu sarakstā rādīt &izcelsmes maskas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowRealNames)
en: Show real names in nickname list
lv: Segvārdu sarakstā rādīt īstos vārdus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowQuickButtons)
en: Show &quick buttons
lv: Rādīt ātrās &pogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNicknameBox)
en: Show bo&x to change own nickname
lv: Rādīt lauciņu sava segvārda &maiņai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowIRCViewScrollBar)
en: Show sc&rollbar
lv: Rādīt rit&joslu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowBackgroundImage)
en: Enable Back&ground Image
lv: Ieslēgt &fona attēlu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: P&ath:
lv: &Ceļš:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalWidget) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
lv: Pamata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Sounds the system bell when you receive an ASCII BEL (0x07) control character
lv: Atskaņo sistēmas zvanu, saņemot ASCII BEL (0x07) kontroles rakstzīmi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Enable s&ystem bell on incoming ASCII BEL
lv: Ieslēgt s&istēmas zvanu saņemtiem ASCII BEL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEvents)
en: Hide &Join/Part/Nick events
lv: Slēpj &pievienošanās/daļu/segvārdu notikumus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DisableExpansion)
en: Do not expand variables when sending text to the server. A variable starts with '%'; for example, %B will expand to the characters needed to make a text bold.
lv: Neizvērst vērtības, sūtot tekstu uz serveri. Mainīgās sākas ar „%“. Piemēram, %B izvērsīs nepieciešamās rakstzīmes, lai parādītu treknrakstu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableExpansion)
en: Disable variable (e.g. %C, %B, %G...) e&xpansion
lv: Izslēgt mainīgo (piemēram, %C, %B, %G...) i&zvēršanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RedirectServerAndAppMsgToStatusPane)
en: &Redirect status messages to the server status window
lv: &Pāradresēt statusa ziņojumus uz servera statusa logu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseLiteralModes)
en: Keep channel mode string as a combination of characters instead of translating them into human readable words. E.g. '*** Channel modes: no messages from outside' will become '*** Channel modes: n'
lv: Paturēt kanāla režīma virkni kā rakstzīmju kombināciju, bet ne tās tulkot cilvēkiem salasāmā vārdā. Piemēram „*** Kanālu režīmi: nav ziņojumu no ārpuses“ kļūs par „*** Kanālu režīmi: n“

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseLiteralModes)
en: Show raw mode characters (e.g. +o) instead of descriptions
lv: Apraktu vietā rādīt neapstrādāta režīma rakstzīmes (piemēram, +o)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_ScrollbackMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: How many lines to keep in buffers, 0 = unlimited
lv: Cik daudzas rindas paturēt buferī, 0 = bez ierobežojuma

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectCount) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_ScrollbackMax)
en: Unlimited
lv: Bez ierobežojuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Scrollbac&k limit:
lv: &Atpakaļrites ierobežojums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActive)
en: If checked, only events concerning active and watched nicks will be displayed.
lv: Ja atzīmēts, tiks parādīti tikai notikumi saistībā ar aktīviem un sekotiem segvārdiem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActive)
en: Except for watched nicks and nicks active within the
lv: Izņemot sekotos segvārdu un segvārdus, kas ir bijuši aktīvi

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last 10 min
lv: pēdējās 10 min.

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last hour
lv: pēdējā stundā

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last day
lv: pēdējā dienā

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last week
lv: pēdējā nedēļā

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Marker Lines
lv: Marķiera rindas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLine)
en: Inserts a remember line into the chat window when you switch to another chat window or minimize the application.
lv: Tērzēšanas logā ievieto atgādinājuma rindu, kad pārslēdzaties starp tērzēšanas logiem vai minimizējiet programmu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLine)
en: Mark the last position in a chat window when it is hidden
lv: Atzīmēt pēdējo pozīciju tērzēsanas logā, kad tas ir paslēpts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLineOnlyOnTextChange)
en: Move the line only when new text is about to be shown
lv: Pārvieto rindu tikai tad, kad tiks parādīts jauns teksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MarkerLineInAllViews)
en: Show manually inserted lines in all chat windows
lv: Rādīt manuāli ievietotās rindas visos tērzēšanas logos

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoWhoContinuousEnabled)
en: Enable Automatic User Information Look Up (/WHO)
lv: Ieslēgt automātisko lietotāja informācijas uzmeklēšanu (/WHO)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Max. number of users in a channel:
lv: &Maksimālais kanāla lietotāju skaits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whoIntervalLbl)
en: Update inter&val:
lv: Atjaunināšanas inter&vāls:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Custom Colors
lv: Pielāgotas krāsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_InputFieldsBackgroundColor)
en: &Use custom colors for input box, nickname list and tab list
lv: &Lietot pielāgotas ievades lauciņa, segvārdu un ciļņu saraksta krāsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Background:
lv: &Fons:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Server message:
lv: &Servera ziņojums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: H&yperlink:
lv: &Hipersaite:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Channel &message:
lv: &Kanāla ziņa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Actio&n:
lv: &Darbība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Bac&klog:
lv: Da&rāmo žurnāls:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Comman&d message:
lv: &Komandas ziņa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: &Query message:
lv: &Personīga ziņa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_9)
en: &Timestamp:
lv: &Laika zīmogs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_10)
en: A&lternate background:
lv: A&lternatīvs fons:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_UseColoredNicks)
en: Colored Nicks
lv: Krāsaini segvārdi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: &Own nick color:
lv: &Sava segvārda krāsa:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_AllowColorCodes)
en: By enabling this option, color codes added to IRC messages will be displayed in your chat window as colored text. You can add color codes to your messages, by selecting Insert -> IRC Color
lv: Ieslēdzot šo iespēju, IRC ziņām pievienotie krāsu kodi tiks parādīti tērzēšanas logā kā krāsains teksts. Krāsu kodus varat pievienot savām ziņām, atlasot „Ievietot“ —> „IRC krāsa“

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AllowColorCodes)
en: &Allow Colored Text in IRC Messages
lv: &Atļaut krāsainu tekstu IRC ziņās

en:  second |  seconds
lv[0]:  sekunde
lv[1]:  sekundes
lv[2]:  sekunžu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoReconnect)
en: Enable Automatic Reconnect
lv: Ieslēgt automātisku atkārtotu savienošanos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reconnectDelayLabel)
en: Reconnect delay:
lv: Atkārtotas savienošanās noildze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Reconnection attempts:
lv: Atkārtotas pieslēgšanās mēģinājumi:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, debugGBox)
en: Debug
lv: Atkļūdot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RawLog)
en: Show raw &log window when connecting
lv: Savienojoties atvērt &neapstrādāta žurnāla logu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encryptionGBox)
en: Encryption
lv: Šifrēšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default encryption type:
lv: Noklusētais šifrēšanas tips:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: ECB or Electronic Codebook mode is supported by many encryption clients like FiSH and Mircryption however it is generally considered to be insecure.
    
    CBC or Cipher Block Chaining mode is not supported by FiSH but is supported by Mircryption. If you are going to use key exchange it is best to first find out if your peer has a client that can use CBC otherwise you will be able to see what they are saying, but they will not be able to read what you are saying.
lv: ECB jeb elektroniskās kodu grāmatas režīmu atbalsta daudzi šifrēšanas klienti, piemēram, „FiSH“ un „Mircryption“, tomēr to kopumā uzskata par.
    
    CBC jeb bloku šifra saķēdēšanas režīmu neatbalsta „FiSH“, bet to atbalsta „Mircryption“. Ja grasāties izmantot atslēgas apmaiņu, vislabāk ir vispirms noskaidrot, vai otra puse izmanto tādu klientu, kas atbalsta CBC, jo pretējā gadījumā jūs redzēsiet, ko otra puse raksta, taču otra puse nevarēs izlasīt jūsu rakstīto.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: Electronic Codebook (ECB)
lv: Elektroniskā kodu grāmata (ECB)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: Cipher-Block Chaining (CBC)
lv: Bloku šifra saķēdēšana (CBC)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ProxyEnabled)
en: Proxy
lv: Starpniekserveris

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authTypeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
lv: Tips:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: Address:
lv: Adrese:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
lv: Ports:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
lv: Lietotājvārds:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
lv: Parole:

en:  byte |  bytes
lv[0]:  baits
lv[1]:  baiti
lv[2]:  baitu

en: Network Interface
lv: Tīkla saskarne

en: Reply From IRC Server
lv: Atbilde no IRC servera

en: Specify Manually
lv: Norādīt manuāli

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DCC_ConfigUI)
en: DCC_Settings
lv: DCC_iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dccPathLbl)
en: Download &folder:
lv: Lejupielāžu &mape:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAddPartner)
en: &Add sender to file name
lv: &Datnes nosaukumam pievienot sūtītāju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccCreateFolder)
en: Cr&eate folder for sender
lv: Iz&veidot mapi sūtītājam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpaceToUnderscore)
en: Convert spaces in file names to underscores before sending
lv: Pirms sūtīšanas atstarpes datņu nosaukumos konvertēt uz pasvītru

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAutoGet)
en: Automaticall&y accept download offer
lv: Aut&omātiski pieņemt lejupielādes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAutoResume)
en: Au&tomatically resume download
lv: Auto&mātiski turpināt lejupielādes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccFastSend)
en: Enable fast DCC send (Might &not work with all clients)
lv: Ieslēgt ātru DCC sūtīšanu (var &nestrādāt ar visiem klientiem)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccPassiveSend)
en: Enable passive DCC send
lv: Ieslēgt pasīvu DCC sūtīšanu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccChatAutoAccept)
en: Automatically accept DCC chat offer
lv: Automātiski pieņemt DCC tērzēšanas piedāvājumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccUPnP)
en: Enable UPnP for NAT traversal
lv: Ieslēgt UPnP NAT apstaigāšanai

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DccIPv4Fallback)
en: If this option enabled dcc transfers for IPv6 connections will be done over IPv4 interface set here
lv: Ja ir ieslēgta šī opcijas IPv6 savienojumu DCC sūtījumi notiks, izmantojot te norādīto IPv4 saskarni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccIPv4Fallback)
en: Fallback to an IPv&4 interface for DCC send:
lv: Atgriešanās pie IPv&4 saskarnes DCC sūtīšanai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: DCC send t&imeout:
lv: DCC &sūtīšanas noildze:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Buffer si&ze:
lv: Bufera i&zmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Method to get own IP:
lv: &Metode savas IP iegūšanai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ownIP)
en: O&wn IP:
lv: &Sava IP:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Ports
lv: Porti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpecificSendPorts)
en: Enable specific &ports for DCC transfer server:
lv: Ieslēgt noteiktus &portus DCC pārsūtīšanas serverim:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: to
lv: uz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpecificChatPorts)
en: Enable specific p&orts for DCC chat:
lv: Ieslēgt specifiskus p&portus DCC tērzēšanai:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomTextFont)
en: Chat text:
lv: Tērzēšanas teksts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomListFont)
en: Nickname list:
lv: Segvārdu saraksts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomTabFont)
en: Tab bar:
lv: Ciļņu josla:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_FixedMOTD)
en: Show MOTD (Message Of The Day) message in fixed font
lv: Rādīt MOTD (dienas ziņas) ziņas fiksētā izmērā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FixedMOTD)
en: Enable fi&xed font for MOTD messages
lv: Ieslēgt &fiksētu fontu MOTD ziņojumiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseBoldNicks)
en: Show sender nicknames &bold in the chat view
lv: Tērzēšanas logā sūtītāju segvārdus rādīt &treknrakstā

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Enable System Tray
lv: Ieslēgt ikonu sistēmas ikonu joslā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayNotify)
en: &Use system tray for new message notification
lv: &Sistēmas ikonu joslā rādīt jaunu ziņu paziņojumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayNotifyOnlyOwnNick)
en: Only &notify when a highlight is triggered or your current nick is used
lv: &Ziņot tikai tad, ja ir pieminēts jūsu segvārds vai ziņa ir izcelta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideToTrayOnStartup)
en: Hide window on startup
lv: Ieslēdzoties slēpt logus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, middleLabel)
en: Nickname Completion
lv: Segvārdu pabeigšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeLbl)
en: Completion &mode:
lv: Pabeigšanas &režīms:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Inline Cycle
lv: Cikls rindā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Shell-Like
lv: Kā komandrindas čaulā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Shell-Like with Completion Box
lv: Kā čaulā ar pabeigšanas lauciņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startOfLineLabel)
en: Suffi&x at start of line:
lv: &Rindas sākuma  sufikss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Elsewhere:
lv: &Citur:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_NickCompletionCaseSensitive)
en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGBox)
en: Miscellaneous
lv: Dažādi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableNotifyWhileAway)
en: Disable notifications while &away
lv: Izslēgt paziņojumus, esot &prom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseCustomBrowser)
en: Use custom web &browser:
lv: Izmantot pielāgotu &tīmekļa pārlūku:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandCharLabel)
en: Comman&d char:
lv: &Komandas rakstzīme:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomVersionReplyEnabled)
en: Use custom &version reply:
lv: Izmantot pielāgotu &versijas atbildi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_CustomVersionReply)
en: <qt>Here you can set a custom reply for <b>CTCP <i>VERSION</i></b> requests.</qt>
lv: <qt>Te varat iestatīt pielāgotu atbildi uz <b>CTCP <i>VERSION</i></b> pieprasījumiem.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMultiRowInputBox)
en: Input box expands with text
lv: Ievades lauciņš izvēršas līdz ar tekstu

en: Select Sound File
lv: Atlasīt skaņas datni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSoundsEnabled)
en: Ena&ble sound for highlights
lv: &Ieslēgt izcēlumu skaņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightNick)
en: Alwa&ys highlight own current nick:
lv: &Vienmēr izcelt savu pašreizējo segvārdu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightOwnLines)
en: Always highlight own &lines:
lv: Vienmēr iekrāsot savas &rindas:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Highlight List
lv: Iekrāsojuma saraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Highlights
lv: Izcēlumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Sound
lv: Skaņa

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Auto Text
lv: Automātisks teksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Chat Windows
lv: Tērzēšanas logi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patternLabel)
en: &Pattern:
lv: &Šablons:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en: Color:
lv: Krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: &Sound:
lv: &Skaņa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, soundPlayBtn)
en: Test sound
lv: Pārbaudīt skaņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autoTextLabel)
en: A&uto text:
lv: A&utomātisks teksts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chatWindowsLabel)
en: Chat windows:
lv: Tērzēšanas logi:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, chatWindowsInput)
en: This highlight will only be searched for in chat windows listed here by name, or in all chat windows if the field is left empty. Multiple names have to be separated by commas.
lv: Šo izcēlumu meklēs tikai pēc nosaukuma te norādītajos tērzēšanas logos vai visos tērzēšanas logos, ja lauku atstāj tukšu. Vairāki nosaukumi ir jāatdala ar komatiem.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, enableNotificationsLabel)
en: Enable &notifications:
lv: Ieslēgt &paziņojumus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ignoreListView)
en: Pattern
lv: Šablons

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ignoreListView)
en: Type
lv: Tips

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Pattern:
lv: Šablons:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpMessageTypes)
en: Message Types
lv: Ziņas tipi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkChannel)
en: Channel
lv: Kanāls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkNotice)
en: Notice
lv: Paziņojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkQuery)
en: Query
lv: Personīga ziņa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInvite)
en: Invite
lv: Uzaiciājums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAllButton)
en: Remove &All
lv: Noņemt &visu

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Hide the scrollbar
lv: Slēpt ritjoslu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable if you want all the IRC input lines to check your spelling as you type
lv: Ieslēgt, ja vēlaties, lai visas IRC ievades rindas pārbaudītu pareizrakstību rakstīšanas laikā

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enabling this will cause the input box to grow vertically when it fills up.
lv: Šī iespējas ieslēgšana liks ievades lauciņam paplašināties vertikāli, lai atbrīvotu vietu.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Start with hidden main window
lv: Sākt ar paslēptu galveno logu

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: &Show real names next to nicknames
lv: &Pie segvārdiem rādīt īstos vārdus

note: i18n: ectx: label, entry (LauncherEntryCountMode), group (LauncherEntry) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LauncherEntryCountMode)
en: All events
lv: Visi notikumi

note: i18n: ectx: label, entry (LauncherEntryCountMode), group (LauncherEntry) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LauncherEntryCountMode)
en: Channels and queries with events
lv: Kanāli un personīgi ziņojumi ar notikumiem

note: i18n: ectx: label, entry (OpenWatchedNicksAtStartup), group (Notify List)
en: Open Watched Nicks tab at application startup
lv: Atvērt „Sekotos segvārdus“, ieslēdzot programmu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLauncherEntryCount)
en: &Enable Display of Unseen Events Count On Launcher Entry
lv: &Ieslēgt neapskatītos notikumus uz palaidēja ieraksta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeLbl)
en: Count &mode:
lv: Skaita &režīms

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, countedEventsGroupBox)
en: Counted Events
lv: Saskaitītie notikumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseMsgs) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsMsgs)
en: Message
lv: Ziņa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUsePrivate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsPrivate)
en: Private message
lv: Privāta ziņa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseNick) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsNick)
en: Current nick used
lv: Šobrīd izmantotais segvārds

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseHighlights) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsHighlights)
en: Highlight
lv: Izcēlumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseChannelEvents) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsEvents)
en: Channel events are mode changes or users joining/leaving a channel.
lv: Kanāla notikumi ir režīma izmaiņas vai lietotāju pievienošanās kanālam vai tā atstāšana.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseChannelEvents) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsEvents)
en: Channel event
lv: Kanāla notikums

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseSystem) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsSystem)
en: Application events occur in Konsole tabs, the DCC Status tab and other application tabs not used directly for chatting.
lv: Programmas notikumi notiek „Konsole“ cilnēs, DCC statusa cilnē un citās programmas cilnēs, kas netiek tiešā veidā izmantotas tērzēšanai.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseSystem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsSystem)
en: Application event
lv: Programmas notikums

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_Log)
en: &Enable Logging
lv: &Ieslēgt žurnālu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrivateOnly)
en: Only log private conversations (queries, DCC chats)
lv: Žurnālā saglabāt tikai privātās sarunas (privātās ziņās, DCC tērzēšanu)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LowerLog)
en: Enable &lower case logfile names
lv: Ieslēgt žurnāla datnes ar &mazo burtu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AddHostnameToLog)
en: &Append hostname to logfile names
lv: Žurnāla datņu nosaukumiem pievienot datora nosaukumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Logfile &path:
lv: Žurnāla datnes &ceļš:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseExternalLogViewer)
en: Use system text editor to open logs
lv: Žurnāla datnes atvērt ar sistēmas teksta redaktoru

en: Normal Users
lv: Parasti lietotāji

en: Voice (+v)
lv: Balss (+v)

en: Halfops (+h)
lv: Pusoperatori (+h)

en: Operators (+o)
lv: Operatori (+o)

en: Channel Admins (+p)
lv: Kanāla administratori (+p)

en: Channel Owners (+q)
lv: Kanāla īpašnieki (+q)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Command to be executed on double click:
lv: &Izpildāmā komanda, nospiežot dubultklikšķi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortCaseInsensitive)
en: Sort case &insensitive
lv: Kārtot &bez reģistrjutības

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortByActivity)
en: Sort by &activity
lv: Kārtot pēc &aktivitātes

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortByStatus)
en: Sort b&y user status
lv: Kārtot pēc &statusa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderHintLabel)
en: (Reorder nick sorting order by drag and drop)
lv: (Pārkārtojiet segvārdu kārtošanas secību, velkot un nometot)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, sortOrder)
en: Mode
lv: Režīms

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, sortOrder)
en: Explanation
lv: Skaidrojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseOSD)
en: &Enable On Screen Display
lv: &Ieslēgt virslogu paziņojumus (OSD)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: On &Screen Display
lv: &Virslogu paziņojums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDDrawShadow)
en: &Draw shadows
lv: &Zīmēt ēnas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: OSD font:
lv: OSD fonts:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Show &OSD Message
lv: Rādīt &OSD ziņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowOwnNick)
en: &If own nick appears in channel message
lv: &Ja savs segvārds parādās kanāla ziņā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowChannel)
en: On an&y channel message
lv: Par &jebkuru kanāla ziņu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowQuery)
en: On &query activity
lv: Par &personīgu aktivitāti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowChannelEvent)
en: On &Join/Part events
lv: Par &pievienojās/atstāja notikumiem

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OSDUseCustomColors)
en: Enable Custom Colors
lv: Ieslēgt pielāgotas krāsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Te&xt color:
lv: &Teksta krāsa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: &Background color:
lv: &Fona krāsa:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: O&ther Settings
lv: &Citi iestatījumi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Duration:
lv: &Ilgums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: S&creen:
lv: &Ekrāns:

en: Default Identity
lv: Noklusējuma identitāte

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Available Placeholders
lv: Pieejamie vietturi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, placeholderHelpLabel)
en: %c: Current channel
    %i: Input box contents
    %k: Channel key
    %K: Server password
    %n: Send command directly to the server instead of your input box
    %o: Current nickname
    %s<term>%: term used to separate nicknames in %u
    %u: List of selected nicknames
lv: %c: pašreizējais kanāls
    %i: ievades lauciņa saturs
    %k: kanāla atslēga
    %K: servera parole
    %n: nosūtīt komandu tiešā veidā uz serveri, bet ne uz ievades lauciņu
    %o: pašreizējais segvārds
    %s<term>%: „term“ lieto, lai atdalītu segvārdus komandā %u
    %u: atlasīto segvārdu uzskaitījums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, buttonListView)
en: Button Name
lv: Pogas nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, buttonListView)
en: Button Action
lv: Pogas darbība

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_delBtn) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, delBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
lv: Noņemt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Button name:
lv: Pogas nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, actionLabel)
en: Button action:
lv: Pogas darbība:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowQuickButtonsInContextMenu)
en: Show quick buttons that operate on nicknames in nickname context menus
lv: Rādīt ātrās pogas, kas darbojas uz segvārdiem to konteksta izvēlnē

en: Interface
lv: Saskarne

en: Behavior
lv: Uzvedība

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Chat Window
lv: Tērzēšanas logs

en: Nicklist Themes
lv: Segvārdu saraksta motīvi

en: Colors
lv: Krāsas

en: Fonts
lv: Fonti

en: Quick Buttons
lv: Ātrās pogas

en: Tabs
lv: Cilnes

en: General Behavior
lv: Pamata uzvedība

en: Connection
lv: Savienojums

en:  line |  lines
lv[0]:  rinda
lv[1]:  rindas
lv[2]:  rindu

en:  nick |  nicks
lv[0]:  segvārds
lv[1]:  segvārdi
lv[2]:  segvārdu

en: Nickname List
lv: Segvārdu saraksts

en: Command Aliases
lv: Komandas aizstājējvārds

en: Auto Replace
lv: Automātiski aizvietot

[ctx: @title:tab]
en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Logging
lv: Žurnāls

en: Watched Nicknames
lv: Sekotie segvārdi

en: On Screen Display
lv: Virslogu paziņojums

en: Launcher Entry
lv: Palaišanas ieraksts

en: Warning Dialogs
lv: Brīdinājuma lodziņi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, lookGBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Look
lv: Izskats

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsText)
en: Use colored text
lv: Izmantot krāsainu tekstu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsLeds)
en: Use colored LEDs
lv: Izmantot krāsainas LED

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox10)
en: Options
lv: Opcijas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsOverride)
en: If you select this, the colors you chose in the Highlights preferences page will override the colors for "Current nick used" and "Highlight".
lv: Ja šo atlasījāt, izvēlētās krāsas izcēlumu iestatījumu lapā pārņems prioritāti pār „Šobrīd izmantotais segvārds“ un „Izcēlumi„ krāsām.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsOverride)
en: Give precedence to chat window highlight colors
lv: Priekšroku dot tērzēšanas loga izcēluma krāsām

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, placementLabel)
en: Placement:
lv: Novietojums:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Top
lv: Augšā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Bottom
lv: Apakšā

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Left
lv: Pa kreisi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtons)
en: Show &close button on tabs
lv: Cilnēs rādīt &aizvēršanas pogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBarCloseButton)
en: Show a close button on the &right side of the tab bar
lv: Rādīt aizvēršanas pogu ciļņu joslas &labajā pusē

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, focusGBox)
en: Focus
lv: Fokuss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BringToFront)
en: &Focus new tabs
lv: &Fokuss uz jaunām cilnēm

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusNewQueries)
en: Focus new &queries
lv: Fokuss uz jaunām &personīgām ziņām

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mouseGBox)
en: Mouse
lv: Pele

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MiddleClickClose)
en: &Middle-click on a tab to close it
lv: &Peles vidējais klikšķis aizver cilni

en: Select Theme Package
lv: Izvēlieties motīva pakotni

en: Konversation Themes (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar *.zip)
lv: „Konversation“ motīvi (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar *.zip)

en: Unknown error (0)
lv: Nezināma kļūda (0)

en: Failed to Download Theme
lv: Neizdevās lejupielādēt motīvu

en: Theme archive is invalid.
lv: Motīva arhīvs nav derīgs.

en: Cannot Install Theme
lv: Nevar ieinstalēt motīvu

en: Do you want to remove %1?
lv: Vai vēlaties noņemt %1?

en: Remove Theme
lv: Noņem motīvu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, Theme_ConfigUI)
en: Theme_Config
lv: Motīva_konfigurācija

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getButton)
en: G&et New Themes...
lv: &Iegūt jaunus motīvus...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: I&nstall from File...
lv: &Instalēt no datnes...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: &Remove Theme
lv: &Noņemt motīvu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel1)
en: Icon for normal users
lv: Ikona parastiem lietotājiem

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel2)
en: Icon for away users
lv: Ikona lietotājiem prombūtnē

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel3)
en: Icon for users with voice
lv: Ikona lietotājiem ar balsi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel4)
en: Icon for users with half-operator privileges
lv: Ikona lietotājiem ar pusoperatora tiesībām

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel5)
en: Icon for users with operator privileges
lv: Ikona lietotājiem ar operatora tiesībām

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel6)
en: Icon for users with admin privileges
lv: Ikona lietotājiem ar administratora tiesībām

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel7)
en: Icon for users with owner privileges
lv: Ikona lietotājiem ar īpašnieka tiesībām

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Preview:
lv: Priekšskatījums:

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a channel invitation is received
lv: ... saņemts kanāla uzaicinājums

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... saving a log file would save only the visible portion
lv: ... žurnāla datnes saglabāšana saglabā tikai redzamo daļu

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a log file is about to be deleted
lv: ... žurnāla datne tiks dzēsta

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... an open query exists for a nickname that has just been marked as ignored
lv: ... pastāv atvērta personīga ziņa segvārdam, kas tikko ir marķēts kā ignorējams

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... switching a connection to a different server in the same network
lv: ... savienojuma pārslēgšana uz citu serveri tajā pašā tīklā

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... creating a new connection to an already connected network
lv: ... jauna savienojuma izveidošana jau savienotā tīklā

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a server tab
lv: ... servera cilnes aizvēršana

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a channel tab
lv: ... kanāla cilnes aizvēršana

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a query tab
lv: ... personīgas ziņas cilnes aizvēršana

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a DCC Chat tab
lv: ... DCC tērzēšanas cilnes aizvēršana

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a source for the channel list cannot be determined from the current tab
lv: ... kanālu saraksta avotu nevar noteikt no pašreizējās cilnes

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to hide the menu bar
lv: ... jūs izvēlējāties paslēpt izvēļņu joslu

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a channel listing may cause disconnection due to the download size
lv: ... kanālu uzskaitīšanas var likt atslēgties no servera lejupielādes izmēra dēļ

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... pasting large portions of text
lv: ... lielu teksta daļu ielīmēšana

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... quitting Konversation via the tray icon
lv: ... izejat no „Konversation“, izmantojot ikonu sistēmas ikonu joslā

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to ignore a nickname
lv: ... jūs izvēlējāties ignorēt segvārdu

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to stop ignoring a nickname
lv: ... jūs izvēlējāties beigt ignorēt segvārdu

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... quitting Konversation while DCC file transfers are active
lv: ... izejat no „Konversation“, kamēr ir aktīva DCC datņu pārsūtīšana

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... some characters in a message are incompatible with the active encoding
lv: ... dažas ziņas rakstzīmes nav saderīgas ar ieslēgto kodējumu

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing the window will minimize to the system tray
lv: ... šī loga aizvēršana to minimizēs uz sistēmas ikonu joslu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dialogListView)
en: Show a warning dialog when...
lv: Rādīt brīdinājuma lodziņu, kad...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotify)
en: <qt>
    <p>
    When the nickname watcher is turned on, you will be notified when the nicknames appearing in the <b>Watched Networks/Nicknames</b> list come online or go offline.</p>
    <p>You can also open the <b>Watched Nicks</b> window to see the status of all the watched nicknames.</p>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>
    Kad ir ieslēgts segvārdu sekotājs, saņemsiet paziņojumu, ja norādītais segvārds parādīsies <b>Sekotie tīkli/segvārdi</b> sarakstā vai to atstās.</p>
    <p>Varat arī atvērt <b>Skatīto segvārdu</b> logu, lai redzētu visu sekoto segvārdu statusu.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotify)
en: Enable nic&kname watcher
lv: Ieslēgt se&gvārdu sekotāju

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_OpenWatchedNicksAtStartup)
en: <qt>When checked, the <b>Watched Nicks</b> window will be automatically opened when starting Konversation.</qt>
lv: <qt>Kad atzīmēts, automātiski atvērsies <b>Sekoto segvārdu</b> logs ikreiz, kad palaidīsiet „Konversation“.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OpenWatchedNicksAtStartup)
en: Show Watched Nicks tab on &application startup
lv: Rādīt „Sekoto segvārdu“ cilni, &palaižot programmu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, notifyActionLabel)
en: <qt>
    <p>When you double click a nickname in the <b>Watched Nicks</b> window, this
    command is placed in the <b>Input Line</b> on the server window.</p>
    <p>The following symbols can be used in the command:</p><ul>
    <li>%u: The nickname double clicked.</li>
    <li>%K: Server password.</li>
    <li>%n: Send command directly to the server instead of your input line.</li>"
    </ul>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Veicot dubultklikšķi uz segvārda <b>Skatīto segvārdu</b> logā, šo
    komandu ievieto servera loga <b>Ievades rindā</b>.</p>
    <p>Komandā varat lietot šādus vietturus:</p><ul>
    <li>%u: uz segvārda ir veikts dubultklikšķis.</li>
    <li>%K: servera parole.</li>
    <li>%n: nosūtīt komandu tiešā veidā uz serveri, bet ne uz ievades rindu.</li>"
    </ul>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notifyActionLabel)
en: Command e&xecuted when nickname is double clicked:
lv: Izpildāmā komanda, &veicot dubultklikšķi uz segvārda:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_NotifyDoubleClickAction)
en: <qt>
    <p>When you double click a nickname in the <b>Watched Nicks</b> window, this
     command is placed in the <b>Input Line</b> on the server window.</p>
    <p>The following symbols can be used in the command:</p><ul>
    <li>%u: The nickname double clicked.</li>
    <li>%K: Server password.</li>
    <li>%n: Send command directly to the server instead of your input line.</li>
    </ul>
    </qt>
lv: <qt>
    <p>Veicot dubultklikšķi uz segvārda <b>Skatīto segvārdu</b> logā, šo
    komandu ievieto servera loga <b>Ievades rindā</b>.</p>
    <p>Komandā varat lietot šādus vietturus:</p><ul>
    <li>%u: uz segvārda ir veikts dubultklikšķis.</li>
    <li>%K: servera parole.</li>
    <li>%n: nosūtīt komandu tiešā veidā uz serveri, bet ne uz ievades rindu.</li>
    </ul>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, notifyDelayLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_NotifyDelay)
en: Konversation will check the status of the nicknames listed below at this interval.
lv: „Konversation“ pārbaudīs uzskaitīto segvārdu statusu šādā intervālā.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notifyDelayLabel)
en: &Update interval:
lv: &Atjaunināšanas intervāls:

note: i18n, and in preShellCommandExited and preShellCommandError
en: Info
lv: Informācija

en: Network is down, will reconnect automatically when it is back up.
lv: Tīkls nedarbojas, programma automātiski savienosies, kad tas būs pieejams.

en: Trying to connect to %2 (port %3) in 1 second. | Trying to connect to %2 (port %3) in %1 seconds.
lv[0]: Mēģinās savienoties ar %2 (ports %3) pēc %1 sekundes.
lv[1]: Mēģinās savienoties ar %2 (ports %3) pēc %1 sekundēm.
lv[2]: Mēģinās savienoties ar %2 (ports %3) pēc %1 sekundēm.

en: Trying to reconnect to %2 (port %3) in 1 second. | Trying to reconnect to %2 (port %3) in %1 seconds.
lv[0]: Mēģinās atkārtoti savienoties ar %2 (ports %3) pēc %1 sekundes.
lv[1]: Mēģinās atkārtoti savienoties ar %2 (ports %3) pēc %1 sekundēm.
lv[2]: Mēģinās atkārtoti savienoties ar %2 (ports %3) pēc %1 sekundēm.

en: Error
lv: Kļūda

en: Reconnection attempts exceeded.
lv: Ir pārsniegts atkārtotas savienošanās mēģinājumu skaits.

en: You are already connected to %1. Do you want to open another connection?
lv: Jūs jau esat savienojušies ar „%1“. Vai vēlaties atvērt citu savienojumu?

en: Already connected to %1
lv: Jau savienojies ar „%1“

en: Create connection
lv: Izveidot savienojumu

en: You are presently connected to %1 via '%2' (port %3). Do you want to switch to '%4' (port %5) instead?
lv: Šobrīd jūs esat savienojies ar „%1“ caur „%2“ (ports: %3). Vai vēlaties tā vietā pārslēgties uz „%4“ (ports: %5)?

en: Switch Server
lv: Pārslēgt serveri

en: Please fill in your <b>Ident</b>.<br/>
lv: Aizpildiet savu <b>Ident</b>.<br/>

en: Please fill in your <b>Real name</b>.<br/>
lv: Aizpildiet savu <b>Īsto vārdu<b>.<br/>

en: Please provide at least one <b>Nickname</b>.<br/>
lv: Norādiet vismaz vienu <b>Iesauku</b>.<br/>

en: <qt>Your identity "%1" is not set up correctly:<br/>%2</qt>
lv: <qt>Jūsu identitāte „%1“ nav pareizi iestatīta:<br/>%2</qt>

en: Identity Settings
lv: Identitātes iestatījumi

en: Edit Identity...
lv: Rediģēt identitāti...

en: Debug: %1
lv: Atkļūdot: %1

en: Error: %1
lv: Kļūda: %1

en: getNickname: Server %1 is not found.
lv: getNickname: Serveris „%1“ nav atrasts.

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send a DCC %1 request to the partner via the IRC server.
lv: Neizdevās nosūtīt DCC %1 pieprasījumu partnerim caur IRC serveri.

en: Awaiting acceptance by remote user...
lv: Gaida attālinātā lietotāja piekrišanu...

[ctx: %1=partnerNick, %2=Servername, %3=dcc extension as chat or wboard]
en: %1 (on %2) offers to DCC %3 with you
lv: %1 (serveris „%2“) piedāvā DCC %3 ar jums

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: DCC %1 offer from %2
lv: DCC %1 piedāvājums no %2

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Reject
lv: Noraidīt

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: You rejected the DCC %1 offer.
lv: Jūs noraidījāt DCC %1 piedāvājumu.

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard]
en: DCC %1 request was rejected
lv: DCC %1 pieprasījums tika noraidīts

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send Reverse DCC %1 acknowledgement to the partner via the IRC server.
lv: Nevarēja nosūtīt reversu DCC %1 apstiprinājumu partnerim caur IRC serveri.

en: Failed to forward port %1. Sending DCC request to remote user regardless.
lv: Neizdevās pāradresēt portu %1. Sūta DCC pieprasījumu attālinātam lietotājam tāpat.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send Reverse DCC %1 acknowledgement to the partner via the IRC server.
lv: Neizdevās partnerim nosūtīt reversu DCC %1 apstiprinājumu, izmantojot IRC serveri.

en: Could not open a socket for listening: %1
lv: Neizdevās atvērt ligzdu, lai klausītos: %1

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard,%2=partnerNick, %3=port]
en: Offering DCC %1 connection to %2 on port %3...
lv: Piedāvā DCC %1 savienojumu ar %2, izmantojot portu %3...

[ctx: DCC extension]
en: Whiteboard
lv: Tāfele

[ctx: DCC extension]
en: Chat
lv: Tērzēšana

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard ,%2 = nickname, %3 = IP, %4 = port]
en: Establishing DCC %1 connection to %2 (%3:%4)...
lv: Izveidot DCC %1 savienojumu ar %2 (%3:%4)...

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2 = partnerNick]
en: Established DCC %1 connection to %2.
lv: Izveido DCC %1 savienojumu ar %2.

en: Socket error: %1
lv: Ligzdas kļūda: %1

en: Could not accept the client.
lv: Nevarēja pieņemt klientu.

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: Established DCC %1 connection to %2.
lv: Izveido DCC %1 savienojumu ar %2.

en: Connection closed.
lv: Savienojums ir aizvērts.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2=partnerNick, %3=port]
en: DCC %1 with %2 on port %3.
lv: DCC %1 ar %2, izmantojot portu %3.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2 = nickname, %3 = IP, %4 = port]
en: DCC %1 with %2 on %3:%4.
lv: DCC %1 ar %2, izmantojot %3:%4.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: Do you want to close your DCC %1 with %2?
lv: Vai vēlaties aizvērt savu DCC %1 ar %2?

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard]
en: Close DCC %1
lv: Aizvērt DCC %1

en: Talking to yourself
lv: Runāšana ar sevi

[ctx: %1=Encoding]
en: Default ( %1 )
lv: Noklusējums ( %1 )

en: Usage
lv: Lietojums

en: Usage: %1ME text
lv: Lietojums: %1ME teksts

en: Unknown command.
lv: Nezināma komanda.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2
lv: Saņemts nezināms CTCP-%1 pieprasījums no %2

en: No vacant port
lv: Nav brīva porta

en: Could not open a socket
lv: Nevarēja atvērt ligzdu

[ctx: passive dcc send]
en: Passive Send
lv: Pasīva sūtīšana

en: Open
lv: Atvērt

en: Select Recipient
lv: Atlasīt saņēmēju

en: Select nickname and close the window
lv: Atlasīt segvārdu un aizvērt logu

en: Close the window without changes
lv: Aizvērt šo logu bez izmaiņām

en: DCC Receive Question
lv: DCC saņemt jautājumu

en: O&riginal Filename
lv: &Sākotnējais datnes nosaukums

en: Suggest &New Filename
lv: Ieteikt &jaunu datnes nosaukumu

en: Use as new default download folder
lv: Izmantot jaunu noklusējuma lejupielāžu mapi

en: &Resume
lv: &Turpināt

en: R&ename
lv: &Pārdēvēt

en: Status
lv: Statuss

en: Details
lv: Informācija

en: DCC Send
lv: DCC sūtīt

en: DCC Receive
lv: DCC saņemt

en:  (Reverse DCC)
lv:  (reverss DCC)

en: Unknown server
lv: Nezināms serveris

[ctx: %1=partnerNick, %2=IRC Servername, %3=partnerIP, %4=partnerPort]
en: %1 on %2, %3 (port %4)
lv: %1 uz „%2“, %3 (ports: %4)

[ctx: %1 = PartnerNick, %2 = Partner IRC Servername]
en: %1 on %2
lv: %1 uz „%2“

[ctx: %1=ownIP, %2=ownPort]
en: %1 (port %2)
lv: %1 (ports: %2)

[ctx: %1=Transferstartposition]
en: Yes, %1
lv: Jā, %1

[ctx: no - not a resumed transfer]
en: No
lv: Nē

[ctx: less than 1 sec]
en: &lt; 1sec
lv: &lt; 1 sek.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Filename:
lv: Datnes nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel23)
en: Partner:
lv: Partneris:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Self:
lv: Pats:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Status:
lv: Statuss:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19)
en: Current position:
lv: Pašreizējā vieta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21)
en: File size:
lv: Datnes izmērs:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Resumed:
lv: Turpināts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Current speed:
lv: Pašreizējais ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Average speed:
lv: Vidējais ātrums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Transferring time:
lv: Pārsūtīšanas laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Estimated time left:
lv: Aptuvenais atlikušais laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Offered at:
lv: Piedāvāšanas laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2)
en: Started at:
lv: Sākuma laiks:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Finished at:
lv: Pabeigšanas laiks:

en: File
lv: Datne

en: Partner
lv: Partneris

en: Started At
lv: Sākuma laiks

en: Position
lv: Pozīcija

en: Speed
lv: Ātrums

en: Sender Address
lv: Sūtītāja adrese

en: Remaining
lv: Atlicis

en: %1/sec
lv: %1/sek.

en: Queued
lv: Ierindots

en: Preparing
lv: Sagatavo

[ctx: Transfer is waiting for the partner to accept or reject it]
en: Pending
lv: Gaida

[ctx: Transfer is connecting to the partner]
en: Connecting
lv: Savienojas

en: Receiving
lv: Saņem

en: Sending
lv: Sūta

[ctx: Transfer has completed successfully]
en: Done
lv: Pabeigts

[ctx: Transfer failed]
en: Failed
lv: Neizdevās

en: Aborted
lv: Atcelts

en: Queued - Transfer is waiting for you to accept or reject it
lv: Ierindots — sūtījums gaida jūsu pieņemšanu vai noraidīšanu

en: Preparing - Transfer is checking for resumable files
lv: Sagatavo — sūtījums pārbauda turpināmas datnes

en: Preparing - Transfer is acquiring the data to send
lv: Sagatavo — sūtījums iegūst datus sūtīšanai

en: Pending - Transfer is waiting for the partner to accept or reject it
lv: Gaida — sūtījums gaida partnera piekrišanu vai noraidīšanu

en: Connecting - Transfer is connecting to the partner
lv: Savienojas — sūtījums savienojas ar partneri

en: Receiving - Transfer is receiving data from the partner
lv: Saņem — sūtījums saņem datus no partnera

en: Sending - Transfer is sending data to partner
lv: Sūta — sūtījums sūta datus partnerim

en: Done - Transfer has completed successfully
lv: Pabeigts — sūtīšana ir veiksmīgi pabeigta

en: Failed - Transfer failed with 'unknown reason'
lv: Neizdevās — sūtīšana neizdevās „nezināmu iemeslu“ dēļ

en: Failed - Transfer failed with reason '%1'
lv: Neizdevās — sūtīšana neizdevās ar iemeslu: „%1“

en: Aborted - Transfer was aborted by the User
lv: Atcelts — lietotājs atcēla sūtīšanu

en: Incoming Transfers
lv: Ienākoši sūtījumi

en: Outgoing Transfers
lv: Izejoši sūtījumi

en: DCC Status
lv: DCC statuss

en: &Select All Items
lv: &Atlasīt visus vienumus

en: S&elect All Completed Items
lv: Atlasīt visus pabeigtos vienumus

en: &Accept
lv: &Pieņemt

en: Start receiving
lv: Sākt saņemt

en: A&bort
lv: A&tcelt

en: Abort the transfer(s)
lv: Atcelt sūtīšanu(as)

en: Resend
lv: Sūtīt no jauna

[ctx: clear selected dcctransfer]
en: &Clear
lv: &Notīrīt

en: Clear all selected Items
lv: Notīrīt atlasītos vienumus

en: Clear Completed
lv: Notīrīt pabeigto

en: Clear Completed Items
lv: Notīrīt pabeigtos vienumus

en: &Open File
lv: &Atvērt datni

en: Run the file
lv: Palaist datni

en: Open Location
lv: Atvērt vietu

en: Open the file location
lv: Atvērt datnes vietu

en: You have selected %1 file to execute, are you sure you want to continue? | You have selected %1 files to execute, are you sure you want to continue?
lv[0]: Jūs atlasījāt izpildei %1 datni, vai tiešām vēlaties turpināt?
lv[1]: Jūs atlasījāt izpildei %1 datnes, vai tiešām vēlaties turpināt?
lv[2]: Jūs atlasījāt izpildei %1 datņu, vai tiešām vēlaties turpināt?

[ctx: @action:button]
en: Execute %1 File | Execute %1 Files
lv[0]: Izpildīt %1 datni
lv[1]: Izpildīt %1 datnes
lv[2]: Izpildīt %1 datņu

en: The admin has restricted the right to receive files
lv: Administrators ir ierobežojis tiesības saņemt datnes

en: Invalid sender address (%1)
lv: Nederīga sūtītāja adrese (%1)

en: Unsupported negotiation (filesize=0)
lv: Neatbalstīta komunikācija (datnes izmērs = 0)

en: <b>Cannot create the folder or destination is not writable.</b><br/>Folder: %1<br/>
lv: <b>Nevar izveidot mapi vai galamērķa vieta nav rakstāma.</b><br/>Mape: %1<br/>

en: <b>The file is used by another transfer.</b><br/>%1<br/>
lv: <b>Datni izmanto cits sūtījums.</b><br/>%1<br/>

en: Could not create a KIO instance
lv: Nevarēja izveidot KIO instanci

en: <b>A partial file exists:</b><br/>%2<br/>Size of the partial file: 1 byte.<br/> | <b>A partial file exists:</b><br/>%2<br/>Size of the partial file: %1 bytes.<br/>
lv[0]: <b>Pastāv daļēja datne:</b><br/>%2<br/>Daļējās datnes izmērs: %1 baits.<br/>
lv[1]: <b>Pastāv daļēja datne:</b><br/>%2<br/>Daļējās datnes izmērs: %1 baiti.<br/>
lv[2]: <b>Pastāv daļēja datne:</b><br/>%2<br/>Daļējās datnes izmērs: %1 baitu.<br/>

[ctx: %1=fileName, %2=local filesize, %3=sender filesize]
en: <b>The file already exists.</b><br/>%1 (%2)<br/>Sender reports file size of %3<br/>
lv: <b>Datne jau pastāv.</b><br/>%1 (%2)<br/>Sūtītājs ziņo, ka tās izmērs ir %3<br/>

en: <b>Could not open the file.<br/>Error: %1</b><br/>%2<br/>
lv: <b>Neizdevās atvērt datni.<br/>Kļūda: %1</b><br/>%2<br/>

en: Could not send Reverse DCC SEND acknowledgement to the partner via the IRC server.
lv: Neizdevās nosūtīt reverso DCC SENT apstiprinājumu partnerim, izmantojot IRC serveri.

en: Waiting for connection
lv: Gaida savienojumu

en: Waiting for remote host's acceptance
lv: Gaida attālinātās ierīces piekrišanu

en: Could not send DCC RECV resume request to the partner via the IRC server.
lv: Nevarēja nosūtīt DVV RECV turpināšanas pieprasījumu partnerim, izmantojot IRC serveri.

en: Unexpected response from remote host
lv: Negaidīt atbilde no attālinātā resursdatora

en: Could not accept the connection (socket error).
lv: Nevarēja pieņemt savienojumu (ligzdas kļūda).

en: Transfer error
lv: Pārsūtīšanas kļūda

en: KIO error: %1
lv: KIO kļūda: %1

en: Timed out
lv: Noildze

en: The admin has restricted the right to send files
lv: Administrators ir ierobežojis tiesības sūtīt datnes

en: The url "%1" does not exist
lv: URL „%1“ nepastāv

en: Enter Filename
lv: Ievadiet datnes nosaukumu

en: <qt>The file that you are sending to <i>%1</i> does not have a filename.<br/>Please enter a filename to be presented to the receiver, or cancel the dcc transfer</qt>
lv: <qt>Datnei, kuru adresējat <i>%1</i>, nav datnes nosaukuma.<br/>Ievadiet datnes nosaukumu, kas parādīsies saņēmējam, vai atceliet DCC sūtīšanu</qt>

en: unknown
lv: nezināms

en: No filename was given
lv: Nav norādīts datnes nosaukums

en: Could not retrieve "%1"
lv: Neizdevās izgūt „%1“

en: Unable to send a 0 byte file.
lv: Nevar nosūtīt 0 baitu datni.

en: DCC SEND request was rejected
lv: DCC SEND pieprasījums ir noraidīts

en: Could not send a DCC SEND request to the partner via the IRC server.
lv: Neizdevās nosūtīt DCC SEND pieprasījumu partnerim caur IRC serveri.

en: The operation was successful. Should never happen in an error dialog.
lv: Darbība ir beigusies veiksmīgi. Tā nevajadzētu notikt kļūdas lodziņā.

en: Could not read from file "%1".
lv: Nevarēja nolasīt no datnes „%1“.

en: Could not write to file "%1".
lv: Nevarēja rakstīt datnē „%1“.

en: A fatal unrecoverable error occurred.
lv: Notikusi fatāla un neatgūstama kļūda.

en: Could not open file "%1".
lv: Nevarēja atvērt datni „%1“.

en: The operation was unexpectedly aborted.
lv: Darbība tika negaidīti atcelta.

en: The operation timed out.
lv: Darbība beidzās ar noildzi.

en: An unspecified error happened on close.
lv: Aizverot notika neprecizēta kļūda.

en: Unknown error. Code %1
lv: Nezināma kļūda. Kods %1

en: Columns
lv: Kolonnas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WhiteBoardFontChooserUi)
en: Whiteboard Font Chooser
lv: Tāfeles fonta atlasītājs

en: Clear Image
lv: Notīrīt attēlu

en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

en: Freehand Drawing
lv: Brīvrokas zīmēšana

en: Draw a straight line
lv: Zīmēt taisnu līniju

en: Draw a rectangle
lv: Zīmēt kvadrātu

en: Draw an ellipse
lv: Zīmēt elipsi

en: Draw text
lv: Rakstīt tekstu

[ctx: dcc whiteboard selection tool]
en: Selection
lv: Atlase

en: Eraser
lv: Dzēšgumija

en: Fill a contiguous area with the foreground color
lv: Aizpildīt noslēgtu zonu ar priekšplāna krāsu

en: Draw an arrow
lv: Zīmēt bultu

en: Select a color from the image
lv: Atlasīt krāsu no attēla

en: Save Image
lv: Saglabāt attēlu

en: Images (*.png *.xpm *.jpg)
lv: Attēli (*.png *.xpm *.jpg)

en: Identities
lv: Identitātes

en: This is your list of nicknames. A nickname is the name that other users will know you by. You may use any name you desire. The first character must be a letter.
    
    Since nicknames must be unique across an entire IRC network, your desired name may be rejected by the server because someone else is already using that nickname. Enter alternate nicknames for yourself. If your first choice is rejected by the server, Konversation will try the alternate nicknames.
lv: Šis ir saraksts ar segvārdiem. Segvārds ir vārds, pēc kura jūs pazīs citi lietotāji. Varat izmantot jebkādu vārdu, kādu vēlaties, bet pirmajai rakstzīmei ir jābūt burtam.
    
    Tā kā segvārdiem ir jābūt unikāliem visā IRC tīklā, jūsu izvēlēto segvārdu serveris var noraidīt, jo to izmanto jau kāds cits lietotājs. Tāpēc ierakstiet arī alternatīvus segvārdus — ja pirmo izvēli serveris noraidīs, „Konversation“ mēģinās pieslēgties ar alternatīvu segvārdu.

en: Standard NickServ
lv: Standarta „NickServ“

en: Server Password
lv: Servera parole

en: SSL Client Certificate
lv: SSL klienta sertifikāts

en:  minute |  minutes
lv[0]:  minūte
lv[1]:  minūtes
lv[2]:  minūšu

en: Change identity information
lv: Mainīt identitātes informāciju

en: Discards all changes made
lv: Izmest visas veiktās izmaiņas

en: Add Identity
lv: Pievienot identitāti

en: Identity name:
lv: Identitātes nosaukums:

en: You need to give the identity a name.
lv: Identitātei ir jāpiešķir nosaukums.

en: Rename Identity
lv: Pārdēvēt identitāti

en: This identity is in use, if you remove it the network settings using it will fall back to the default identity. Should it be deleted anyway?
lv: Šo identitāti programma šobrīd lieto, ja to noņemsiet, izmantotie tīkla iestatījumi atgriezīsies pie noklusējuma identitātes. Vai turpināt dzēst?

en: Are you sure you want to delete all information for this identity?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst visu informāciju par šo identitāti?

en: Delete Identity
lv: Dzēst identitāti

en: Duplicate Identity
lv: Dublēt identitāti

en: You must add at least one nick to the identity.
lv: Identitātei ir jāpievieno vismaz viens segvārds.

en: Nicks must not contain spaces.
lv: Segvārdi nedrīkst saturēt atstarpes.

en: Please enter a real name.
lv: Ievadiet īsto vārdu.

en: Ident must not contain spaces.
lv: „Ident“ nevar saturēt atstarpes.

en: NickServ may not function with auto join;  SASL is recommended.
lv: „NickServ“ var nefunkcionēt ar automātisko pievienošanos. Iesakām SALS.

en: The password entered here will override the one set in the server settings, if any.
lv: Te ievadītajai parolei būs priekšroka pār servera iestatījumos norādīto, ja attiecināms.

[ctx: Shown in unfilled line edit]
en: (optional)
lv: (nav obligāti)

en: Certificate-based authentication forces SSL to be enabled for a connection, overriding any server settings.
lv: Sertifikātos balstīta autentifikācija piespiež SSL ieslēgties savienojumam, pārrakstot pārējos servera iestatījumus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Identity:
lv: &Identitāte:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newBtn)
en: Add
lv: Pievienot

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, copyBtn)
en: Duplicate
lv: Dublēt

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editBtn)
en: Rename
lv: Pārdēvēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realNameLabel)
en: &Real name:
lv: &Īstais vārds:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_realNameEdit)
en: Enter your real name here. IRC is not intended to keep you hidden from your friends or enemies. Keep this in mind if you are tempted to behave maliciously. A fake "real name" can be a good way to mask your gender from all the nerds out there, but the PC you use can always be traced so you will never be truly anonymous.
lv: Ierakstiet te savu īsto vārdu. IRC nav paredzēts, lai slēptos no draugiem vai ienaidniekiem. Ievērojiet to, ja prātojat izdarīt ko ļaunu. Izdomāts „īstais vārds“ var būt labs veids, kā slēpt savu dzimumu no visādiem dīvaiņiem, tomēr vienmēr ir iespējams izsekot izmantojamo datoru, tāpēc pilnīga anonimitāte nekad nav iespējama.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, nickGroupBox)
en: Nickname
lv: Segvārds

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, autoIdentifyGroup)
en: Auto Identify
lv: Automātiskā identificēšana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickservNicknameLabel)
en: Ser&vice:
lv: Ser&viss:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_nickservNicknameEdit)
en: Service name can be <b><i>nickserv</i></b> or a network-dependent name such as <b><i>nickserv@services.dal.net</i></b>
lv: Servisa nosaukums var būt <b><i>nickserv</i></b> vai no tīkla atkarīgs nosaukums, piemēram, <b><i>nickserv@services.dal.net</i></b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickservCommandLabel)
en: Command:
lv: Komanda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, saslAccountLabel)
en: Account:
lv: Konts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authPasswordLabel)
en: Pa&ssword:
lv: Par&ole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pemClientCertFileLabel)
en: PEM file:
lv: PEM datne:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, awayWidget)
en: Away
lv: Prom

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_insertRememberLineOnAwayChBox)
en: If you check this box, whenever you perform an <b>/away</b> command, a horizontal line will appear in the channel, marking the point where you went away. Other IRC users do not see this horizontal line.
lv: Atzīmējot šo lauciņu, vienmēr, kad ievadīsiet <b>/away</b> komandu, kanālā parādīsies horizontāla līnija, atzīmējot vietu, kurā aizgājāt. Citi IRC lietotāji šo horizontālo līniju neredz.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_insertRememberLineOnAwayChBox)
en: Mark the last position in chat windows when going away
lv: Atcerēties pēdējo tērzēšanas logu pozīciju, kad aizeju

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayMessageLabel)
en: Default away message:
lv: Noklusētais prombūtnes ziņojums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_awayMessageEdit)
en: The text you enter here is used as the away message when no message is entered as an argument to the <b>/away</b> or <b>/aaway</b> commands, and also when Global Away is toggled from the menu or via the keyboard shortcut.
lv: Te ievadīto tekstu programma izmantos, ja nenorādīsiet parametrus <b>/away</b> vai <b>/aaway</b> komandai, kā arī, kad tiks ieslēgta globāla prombūtne izvēlnē vai ar tastatūras saīsni.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayNicknameLabel)
en: Away nickname:
lv: Prombūtnes segvārds:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_awayNickEdit)
en: Enter a nickname that indicates you are away. Whenever you perform an <b>/away msg</b> command in any channel joined with this Identity, Konversation will automatically change your nickname to the Away nickname. Other users will be able to tell you are away from your computer. Whenever you perform an <b>/away</b> command in any channel in which you are away, Konversation will automatically change your nickname back to the original. If you do not wish to automatically change your nickname when going away, leave blank.
lv: Ievadiet segvārdu, kas norāda, ka esat prom. Vienmēr, kad palaidīsiet <b>/away msg</b> komandu jebkurā kanālā, kuram pievienojaties ar šo identitāti „Konversation“ automātiski nomainīs segvārdu un prombūtnes segvārdu. Citi lietotāji uzreiz varēs noteikt, ka esat prom no datora. Ikreiz, kad palaidīsiet <b>/away</b> komandu jebkurā kanālā, kurā esat prombūtnē, „Konversation“ automātiski nomainīs segvārdu atpakaļ uz sākotnējo. Ja nevēlaties automātiski mainīt segvārdu, dodoties prom, atstājiet šo lauciņu tukšu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, automaticAwayGroup)
en: If you check this box, Konversation will automatically set all connections using this Identity away when the screensaver starts or after a period of user inactivity configured below.
lv: Ja atzīmējāt šo lauciņu, „Konversation“ automātiski iestatīs visus savienojumus ar šo identitāti kā prombūtnē esošus, kad ieslēgsies ekrānsaudzētājs vai pēc zemāk noteiktā neaktivitātes perioda.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, automaticAwayGroup)
en: Automatic Away
lv: Automātiski prom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, setAwayAfterLabel)
en: Set away after
lv: Iestatīt prom pēc

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeOfUserInactivityLabel)
en: of user inactivity
lv: ilga lietotāja neaktivitātes laika

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_automaticUnawayChBox)
en: If you check this box, Konversation will automatically cancel away for all connections using this Identity when the screensaver stops or new user activity is detected.
lv: Ja atzīmējāt šo lodziņu „Konversation“ automātiski atcels prombūtnes režīmu visiem savienojumiem, kas izmanto šo identitāti, kad ekrānsaudzētājs beidzas vai programma konstatē jaunu lietotāja aktivitāti.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_automaticUnawayChBox)
en: Automatically return on activity
lv: Automātiski atgriezties pēc aktivitātes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, awayCommandsGroup)
en: If you check this box, Konversation will automatically run the away command in all channel tabs using this Identity. <b>%s</b> in the away command is replaced with the away message. When you return, it will run the return command. <b>%t</b> in the return command is replaced with the length of time you were away.
lv: Ja atzīmējat šo lodziņu „Konversation“ automātiski palaidīs prombūtnes komandu visās kanālu cilnēs, kas izmanto šo identitāti.  <b>%s</b> prombūtnes komandā tiks aizstāts ar prombūtnes ziņu. Atgriežoties programma palaidīs atgriešanās komandu. <b>%t</b> atgriešanās komandā tiks aizstāts ar laiku, kurā bijāt prom.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, awayCommandsGroup)
en: Away Commands
lv: Prombūtnes komandas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayLabel)
en: Away command:
lv: Prombūtnes komanda:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unAwayLabel)
en: Return command:
lv: Atgriešanās komanda:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedWidget)
en: Advanced
lv: Papildu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sCommandLabel)
en: &Pre-shell command:
lv: &Pirmsčaulas komanda:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_sCommandEdit)
en: Here you can enter a command to be executed before connection to server starts<br>If you have multiple servers in this identity this command will be executed for each server
lv: Te varat ievadīt izpildāmo komandu pirms sākas pievienošanās serverim.<br>Ja šai identitātei ir vairāki serveri, šī komanda tiks izpildīta katram serverim

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, codecLabel)
en: &Encoding:
lv: &Kodējums:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_codecCBox)
en: This setting affects how characters you type are encoded for sending to the server. It also affects how messages are displayed. When you first open Konversation, it automatically retrieves this setting from the operating system. If you seem to be having trouble seeing other user's messages correctly, try changing this setting.
lv: Šis iestatījums ietekmē jūsu ievadīto rakstzīmju kodējumu, kad programma tās nosūta serverim. Tāpat tas ietekmē, kā attēlojas ziņojumi. Kad pirmo reizi atverat „Konversation“, tas automātiski iegūst iestatījumus no operētājsistēmas. Ja jums rodas problēmas korekti redzēt citu cilvēku ziņas, mēģiniet mainīt šo iestatījumu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_loginEdit)
en: When you connect, many servers query your computer for an IDENT response. If you computer is not running an IDENT server, this response is sent by Konversation. No spaces are allowed.
lv: Daudzi serveri, kad tiem pievienojaties, meklēt IDENT atbildi. Ja datorā nedarbojas IDENT serveris, šī būs „Konversation“ nosūtītā atbilde. Atstarpes nav atļautas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quitLabel)
en: &Quit reason:
lv: &Iziešanas iemesls:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_quitEdit)
en: Whenever you leave a server, this message is shown to others.
lv: Katru reizi, kad izejat no servera, citi lietotāji redzēs šo ziņu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_quitEdit) i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_partEdit)
en: Konversation terminated.
lv: „Konversation“ izbeigts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, partLabel)
en: &Part reason:
lv: &Aiziešanas iemesls:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_partEdit)
en: Whenever you leave a channel, this message is sent to the channel.
lv: Ikreiz, kad atstājat kanālu, uz kanālu nosūta šo ziņu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kickLabel)
en: &Kick reason:
lv: &Izmešanas iemesls:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_kickEdit)
en: Whenever you are kicked from a channel (usually by an IRC operator), this message is sent to the channel.
lv: Ikreiz, kad jūs izmet no kanāla (parasti IRC operators), uz kanālu nosūta šo ziņu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_kickEdit)
en: User terminated.
lv: Lietotājs izbeigts.

en: Edit Channel Settings
lv: Rediģēt kanāla iestatījumus

en: <qt><p>Every channel on IRC has a topic associated with it.  This is simply a message that everybody can see.</p><p>If you are an operator, or the channel mode <em>'T'</em> has not been set, then you can change the topic by clicking the Edit Channel Properties button to the left of the topic.  You can also view the history of topics there.</p></qt>
lv: <qt><p>Katram IRC kanālam ir tēma. Tā ir vienkāršs ziņojumu, kuru redz visi lietotāji.</p><p>Ja esat operators vai kanāla režīms <em>„T“</em> nav iestatīts, tad varat mainīt tēmu, spiežot uz „Rediģēt kanāla iestatījumus“ pogas pa kreisi no tēmas. Tāpat te varat redzēt tēmu vēsturi.</p></qt>

en: Maximum users allowed in channel
lv: Maksimālais atļauto lietotāju skaits kanālā

en: <qt><p>This is the channel user limit - the maximum number of users that can be in the channel at a time.  If you are an operator, you can set this.  The channel mode <b>T</b>opic (button to left) will automatically be set if set this.</p></qt>
lv: <qt><p>Šim kanālam ir lietotāju limits — maksimālais lietotāju skaits, kad vienlaicīgi var tajā atrasties. Ja esat operators, jums it tiesības to iestatīt. Kanāla režīma <b>T</b>ēmas (poga pa kreisi) automātiski iestatīsies, ja to noteiksiet.</p></qt>

en: <qt><p>This shows your current nick, and any alternatives you have set up.  If you select or type in a different nickname, then a request will be sent to the IRC server to change your nick.  If the server allows it, the new nickname will be selected.  If you type in a new nickname, you need to press 'Enter' at the end.</p><p>You can edit the alternative nicknames from the <em>Identities</em> option in the <em>Settings</em> menu.</p></qt>
lv: <qt><p>Parāda pašreizējo segvārdu un visas sagatavotās alternatīvas. Ja atlasīsiet vai ierakstīsiet citu segvārdu, uz IRC serveri tiks nosūtīts segvārda maiņas pieprasījums. Ja serveris ļaus, tiks izvēlēts jaunais segvārds. Pēc jauna segvārda ievadīšanas ir jānospiež „Enter“ taustiņš.</p><p>Varat rediģēt alternatīvos segvārdus <em>Identitātes</em> opcijā <em>Iestatījumu</em> izvēlnē.</p></qt>

en: Completion
lv: Pabeigšana

en: Possible completions: %1.
lv: Iespējamās pabeigšanas: %1.

en: Channel Password
lv: Kanāla parole

en: Channel User Limit
lv: Kanāla lietotāju limits

en: Enter the new user limit for the channel:
lv: Ievadiet jaunu kanāla lietotāju limitu:

en: Nick
lv: Segvārds

en: You are now known as %1.
lv: Tagad jūs redz kā %1.

en: %1 is now known as %2.
lv: %1 tagad ir redzams kā %2.

[ctx: Message type]
en: Join
lv: Pievienoties

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = channel]
en: You (%1) have joined the channel %2.
lv: Jūs (%1) pievienojāties kanālam „%2“.

[ctx: %1 is the nick joining and %2 the hostmask of that nick]
en: %1 (%2) has joined this channel.
lv: %1 (%2) pievienojās šim kanālam.

[ctx: Message type]
en: Quit
lv: Iziet

en: You (%1) have left this server.
lv: Jūs (%1) atstājāt serveri.

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = reason]
en: You (%1) have left this server (%2).
lv: Jūs (%1) atstājāt šo serveri (%2).

[ctx: Message type]
en: Part
lv: Atstāt

en: You have left channel %1.
lv: Jūs atstājāt kanālu „%1“.

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = channel, %3 = reason]
en: You (%1) have left channel %2 (%3).
lv: Jūs (%1) pametāt kanālu „%2“ (%3).

en: %1 (%2) has left this server.
lv: %1 (%2) pameta serveri.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostname, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this server (%3).
lv: %1 (%2) pameta serveri (%3).

en: %1 (%2) has left this channel.
lv: %1 (%2) pameta kanālu.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this channel (%3).
lv: %1 (%2) pameta šo kanālu (%3).

en: Kick
lv: Izmest

en: You have kicked yourself from channel %1.
lv: Jūs sevi izmetāt no kanāla „%1“.

[ctx: %1 adds the channel and %2 the reason]
en: You have kicked yourself from channel %1 (%2).
lv: Jūs sevi izmetāt no kanāla „%1“ (%2).

[ctx: %1 adds the channel, %2 adds the kicker]
en: You have been kicked from channel %1 by %2.
lv: %2 jūs izmeta no kanāla „%1“.

[ctx: %1 adds the channel, %2 the kicker and %3 the reason]
en: You have been kicked from channel %1 by %2 (%3).
lv: %2 jūs izmeta no kanāla „%1“ (%3)

en: You have kicked %1 from the channel.
lv: Jūs izmeta %1 no kanāla.

[ctx: %1 adds the kicked nick and %2 the reason]
en: You have kicked %1 from the channel (%2).
lv: Jūs izmeta %1 no kanāla (%2)

[ctx: %1 adds the kicked nick, %2 adds the kicker]
en: %1 has been kicked from the channel by %2.
lv: %2 no kanāla izmeta %1.

[ctx: %1 adds the kicked nick, %2 the kicker and %3 the reason]
en: %1 has been kicked from the channel by %2 (%3).
lv: %2 no kanāla izmeta %1 (%3).

en: %1 nick | %1 nicks
lv[0]: %1 segvārds
lv[1]: %1 segvārdi
lv[2]: %1 segvārdu

en:  (%1 op) |  (%1 ops)
lv[0]:  (%1 operators)
lv[1]:  (%1 operatori)
lv[2]:  (%1 operatoru)

en: Topic
lv: Tēma

en: The channel topic is "%1".
lv: Kanāla tēma ir „%1“.

en: You set the channel topic to "%1".
lv: Jūs mainīja kanāla tēmu uz „%1“.

en: %1 sets the channel topic to "%2".
lv: %1 mainīja kanāla tēmu uz „%2“

en: You set a quiet on %1.
lv: Jūs noteicāt klusumu lietotājam %1.

en: %1 sets a quiet on %2.
lv: %1 noteica klusumu lietotājam %2.

en: You remove the quiet on %1.
lv: Jūs noņēmāt klusumu lietotājam %1.

en: %1 removes the quiet on %2.
lv: %1 noņem klusumu lietotājam %2.

en: You give channel owner privileges to yourself.
lv: Jūs sniedzāt kanāla īpašnieka tiesības sev.

en: You give channel owner privileges to %1.
lv: Jūs sniedzāt kanāla īpašnieka tiesības lietotājam %1.

en: %1 gives channel owner privileges to you.
lv: Jums %1 sniedza kanāla īpašnieka tiesības.

en: %1 gives channel owner privileges to %2.
lv: %1 sniedza kanāla īpašnieka tiesības %2.

en: You take channel owner privileges from yourself.
lv: Jūs ieguvāt kanāla īpašnieka tiesības no sevis.

en: You take channel owner privileges from %1.
lv: Jūs ieguvāt kanāla īpašnieka tiesības no %1.

en: %1 takes channel owner privileges from you.
lv: %1 pārņem kanāla īpašnieka tiesības no jums.

en: %1 takes channel owner privileges from %2.
lv: %1 pārņem kanāla īpašnieka tiesības no %2.

en: You give channel admin privileges to yourself.
lv: Jūs sniedzāt kanāla administratora tiesības sev.

en: You give channel admin privileges to %1.
lv: Jūs sniedzāt kanāla administratora tiesības %1.

en: %1 gives channel admin privileges to you.
lv: %1 jums sniedza kanāla administratora tiesības.

en: %1 gives channel admin privileges to %2.
lv: %1 sniedza kanāla administratora tiesības %2.

en: You take channel admin privileges from yourself.
lv: Jūs pārņemat kanāla administratora tiesības no sevis.

en: You take channel admin privileges from %1.
lv: Jūs ieguvāt kanāla administratora tiesības no %1.

en: %1 takes channel admin privileges from you.
lv: %1 pārņem kanāla administratora tiesības no jums

en: %1 takes channel admin privileges from %2.
lv: %1 pārņem kanāla administratora tiesības no %2.

en: You give channel operator privileges to yourself.
lv: Jūs sev piešķīrāt kanāla operatora tiesības.

en: You give channel operator privileges to %1.
lv: Jūs piešķīrāt kanāla operatora tiesības %1.

en: %1 gives channel operator privileges to you.
lv: %1 piešķir kanāla operatora tiesības jums.

en: %1 gives channel operator privileges to %2.
lv: %1 sniedz kanāla operatora tiesības %2.

en: You take channel operator privileges from yourself.
lv: Jūs pārņemat kanāla operatora tiesības no sevis

en: You take channel operator privileges from %1.
lv: Jūs pārņemat kanāla operatora tiesības no %1.

en: %1 takes channel operator privileges from you.
lv: %1 pārņem kanāla operatora tiesības no jums.

en: %1 takes channel operator privileges from %2.
lv: %1 pārņem kanāla operatora tiesības no %2.

en: You give channel halfop privileges to yourself.
lv: Jūs piešķīrāt kanāla pusoperatora tiesības sev.

en: You give channel halfop privileges to %1.
lv: Jūs piešķīrāt kanāla pusoperatora tiesības %1.

en: %1 gives channel halfop privileges to you.
lv: %1 piešķīra kanāla pusoperatora tiesības jums.

en: %1 gives channel halfop privileges to %2.
lv: %1 piešķīra kanāla pusoperatora tiesības %2.

en: You take channel halfop privileges from yourself.
lv: Jūs ieguvāt kanāla pusoperatora tiesības no sevis.

en: You take channel halfop privileges from %1.
lv: Jūs ieguvāt kanāla pusoperatora tiesības no %1.

en: %1 takes channel halfop privileges from you.
lv: %1 saņēma kanāla pusoperatora tiesības no jums.

en: %1 takes channel halfop privileges from %2.
lv: %1 pārņem kanāla pusoperatora tiesības no %2.

en: You give yourself permission to talk.
lv: Jūs sniedzāt sev tiesības runāt.

en: You give %1 permission to talk.
lv: Jūs sniedzāt %1 tiesības runāt.

en: %1 gives you permission to talk.
lv: %1 sniedza jums tiesības runāt.

en: %1 gives %2 permission to talk.
lv: %1 sniedza %2 tiesības runāt.

en: You take the permission to talk from yourself.
lv: Jūs ieguvāt tiesības runāt no sevis.

en: You take the permission to talk from %1.
lv: Jūs ieguvāt tiesības runāt no %1.

en: %1 takes the permission to talk from you.
lv: %1 ieguva tiesības runāt no jums.

en: %1 takes the permission to talk from %2.
lv: %1 ieguva tiesības runāt no %2.

en: You set the channel mode to 'no colors allowed'.
lv: Jūs noteicāt kanāla režīmu uz „krāsas nav atļautas“.

en: %1 sets the channel mode to 'no colors allowed'.
lv: %1 noteica kanāla režīmu uz „krāsas nav atļautas“.

en: You set the channel mode to 'allow color codes'.
lv: Jūs noteicāt kanāla režīmu uz „atļaut krāsu kodus“.

en: %1 sets the channel mode to 'allow color codes'.
lv: %1 noteica kanāla režīmu uz „atļaut krāsu kodus“.

en: You set the channel mode to 'invite only'.
lv: Iestatīja kanāla režīmu uz „tikai ar uzaicinājumiem“.

en: %1 sets the channel mode to 'invite only'.
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu uz „tikai ar uzaicinājumiem“.

en: You remove the 'invite only' mode from the channel.
lv: Noņēmāt kanālam „tikai ar uzaicinājumiem“ režīmu.

en: %1 removes the 'invite only' mode from the channel.
lv: %1 noņēma kanālam „tikai ar uzaicinājumiem“ režīmu.

en: You set the channel mode to 'moderated'.
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu uz „moderēts“.

en: %1 sets the channel mode to 'moderated'.
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu uz „moderēts“.

en: You set the channel mode to 'unmoderated'.
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu uz „nemoderēts“

en: %1 sets the channel mode to 'unmoderated'.
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu uz „nemoderēts“.

en: You set the channel mode to 'no messages from outside'.
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu uz neatļaut ziņas no ārpuses“.

en: %1 sets the channel mode to 'no messages from outside'.
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu uz „neatļaut ziņas no ārpuses“.

en: You set the channel mode to 'allow messages from outside'.
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu uz „atļaut ziņas no ārpuses“.

en: %1 sets the channel mode to 'allow messages from outside'.
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu uz „atļaut ziņas no ārpuses“.

en: You set the channel mode to 'private'.
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu uz „privāts“.

en: %1 sets the channel mode to 'private'.
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu uz „privāts“.

en: You set the channel mode to 'public'.
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu uz „publisks“.

en: %1 sets the channel mode to 'public'.
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu uz „publisks“.

en: You set the channel mode to 'secret'.
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu uz „slepens“.

en: %1 sets the channel mode to 'secret'.
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu uz „slepens“.

en: You set the channel mode to 'visible'.
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu uz „redzams“.

en: %1 sets the channel mode to 'visible'.
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu uz „redzams“.

en: You switch on 'topic protection'.
lv: Jūs ieslēdzāt „tēmas aizsardzību“.

en: %1 switches on 'topic protection'.
lv: %1 ieslēdza „tēmas aizsardzību“.

en: You switch off 'topic protection'.
lv: Jūs izslēdzāt „tēmas aizsardzību“.

en: %1 switches off 'topic protection'.
lv: %1 izslēdza „tēmas aizsardzību“.

en: You set the channel key to '%1'.
lv: Jūs iestatījāt kanāla atslēgu uz „%1“.

en: %1 sets the channel key to '%2'.
lv: %1 iestatīja kanāla atslēgu uz „%2“

en: You remove the channel key.
lv: Jūs noņēmāt kanāla atslēgu.

en: %1 removes the channel key.
lv: %1 noņēma kanāla atslēgu.

en: You set the channel limit to 1 nick. | You set the channel limit to %1 nicks.
lv[0]: Jūs iestatījāt kanāla limitu uz %1 segvārdu.
lv[1]: Jūs iestatījāt kanāla limitu uz %1 segvārdiem.
lv[2]: Jūs iestatījāt kanāla limitu uz %1 segvārdiem.

en: %2 sets the channel limit to 1 nick. | %2 sets the channel limit to %1 nicks.
lv[0]: %2 iestatīja kanāla limitu uz %1 segvārdu.
lv[1]: %2 iestatīja kanāla limitu uz %1 segvārdiem.
lv[2]: %2 iestatīja kanāla limitu uz %1 segvārdiem.

en: You remove the channel limit.
lv: Jūs noņēmāt kanāla limitu.

en: %1 removes the channel limit.
lv: %1 noņēma kanāla limitu.

en: You set a ban on %1.
lv: Jūs noteicāt aizliegumu %1.

en: %1 sets a ban on %2.
lv: %1 noteica aizliegumu %2.

en: You remove the ban on %1.
lv: Jūs noņēmāt %1 aizliegumu.

en: %1 removes the ban on %2.
lv: %1 noņēma %2 aizliegumu.

en: You set a ban exception on %1.
lv: Jūs noteica aizlieguma izņēmumu %1.

en: %1 sets a ban exception on %2.
lv: %1 noteica aizlieguma izņēmumu %2.

en: You remove the ban exception on %1.
lv: Jūs noņēmāt aizlieguma izņēmumu %1.

en: %1 removes the ban exception on %2.
lv: %1 noņēma aizlieguma izņēmumu %2.

en: You set invitation mask %1.
lv: You iestatījāt uzaicinājuma masku %1.

en: %1 sets invitation mask %2.
lv: %1 iestatīja uzaicinājuma masku %2.

en: You remove the invitation mask %1.
lv: Jūs noņēmāt uzaicinājuma masku %1.

en: %1 removes the invitation mask %2.
lv: %1 noņēma uzaicinājuma masku %2.

en: You set the channel mode '%1'.
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu „%1“.

en: %1 sets the channel mode '%2'.
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu „%2“.

en: You set channel mode +%1
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu +%1

en: %1 sets channel mode +%2
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu +%2

en: You remove the channel mode '%1'.
lv: Jūs noņēmāt kanāla režīmu „%1“.

en: %1 removes the channel mode '%2'.
lv: %1 noņēma kanāla režīmu „%2“.

en: You set channel mode -%1
lv: Jūs iestatījāt kanāla režīmu −%1

en: %1 sets channel mode -%2
lv: %1 iestatīja kanāla režīmu −%2

en: You have to be an operator to change this.
lv: Jums ir jābūt operatoram, lai to mainītu.

en: Topic can be changed by channel operator only.  %1
lv: Tēmu var mainīt tikai kanāla operators. %1

en: No messages to channel from clients on the outside.  %1
lv: Kanālā nav ziņu no klientiem ārpusē. %1

en: Secret channel.  %1
lv: Slepens kanāls. %1

en: Invite only channel.  %1
lv: Kanāls ar tikai uzaicinājumiem. %1

en: Private channel.  %1
lv: Privāts kanāls. %1

en: Moderated channel.  %1
lv: Moderēts kanāls. %1

en: Protect channel with a password.
lv: Aizsargāt kanālu ar paroli.

en: Set user limit to channel.
lv: Kanālam iestatīt lietotāju limitu.

en: Do you want to leave %1?
lv: Vai vēlaties pamest %1?

en: Leave Channel
lv: Pamesta kanālu

en: Leave
lv: Pamest

en: Identity Default ( %1 )
lv: Identitātes noklusējums ( %1 )

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLbl)
en: Pass&word:
lv: P&arole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, channelLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, channelLbl)
en: C&hannel:
lv: &Kanāls:

en: Channel Name
lv: Kanāla nosaukums

en: Users
lv: Lietotāji

en: Channel Topic
lv: Kanāla tēma

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChannelListWidgetUI)
en: Channel List
lv: Kanālu saraksts

[ctx: save list]
en: Save &List...
lv: &Saglabāt sarakstu...

en: Click here to save the channel list.
lv: Spiediet te, lai saglabātu kanālu sarakstu.

[ctx: refresh list]
en: &Refresh List
lv: &Atsvaidzināt sarakstu

en: Click here to refresh the channel list.
lv: Spiediet te, lai atsvaidzinātu kanālu sarakstu.

[ctx: join channel]
en: &Join Channel
lv: &Pievienoties kanālam

en: Click here to join the channel. A new tab is created for the channel.
lv: Spiediet te, lai pievienotos kanālam. Kanālam tiks izmantota jauna cilne.

en: Refreshing.
lv: Pārlādē.

en: Channels: %1 (%2 shown)
lv: Kanāli: %1 (%2 parādīti)

en:  Non-unique users: %1 (%2 shown)
lv:  Ne unikāli lietotāji: %1 (%2 parādīti)

en: Save Channel List
lv: Saglabāt kanālu sarakstu

en: Konversation Channel List: %1 - %2
lv: „Konversation“ kanālu saraksts: %1 — %2

en: Join Channel
lv: Pievienoties kanālam

en: Open URL
lv: Atvērt URL

en: Channel List for %1
lv: „%1“ kanālu saraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblMaxUser)
en: Ma&ximum users:
lv: &Maksimālais lietotāju skaits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblMinuser)
en: &Minimum users:
lv: &Minimālais lietotāju skaits:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, m_channelListView)
en: The filtered list of channels is displayed here. Notice that if you do not use regular expressions, Konversation lists any channel whose name contains the filter string you entered. The channel name does not have to start with the string you entered.\n\nSelect a channel you want to join by clicking on it. Right click on the channel to get a list of all web addresses mentioned in the channel's topic.
lv: Te ir parādīts filtrēts kanālu saraksts. Ievērojiet, ka, neizmantojot regulārās izteiksmes „Konversation“ uzskaita visus kanālus, kuros nosaukums satur ievadīto filtra virkni. Kanāla nosaukumam nav jāsākas ar ievadīto virkni.\n\nAtlasiet kanālu, kuram vēlaties pievienoties, spiežot uz tā. Spiediet peles labo pogu uz kanāla, lai iegūtu sarakstu ar visām tā tēmā uzskaitītajām tīmekļa adresēm.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_channelBox)
en: &Channel
lv: &Kanāls

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_topicBox)
en: &Topic
lv: &Tēma

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_filterLine)
en: Enter a filter string here.
lv: Ierakstiet filtra tekstu.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, m_filterLine)
en: Search
lv: Meklēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexBox)
en: &Regular expression
lv: &Regulārā izteiksme

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_minUser)
en: You can limit the channel list to those channels with a minimum number of users here. Choosing "No Limit" disables this criterion.
lv: Te varat ierobežot kanālu sarakstu līdz kanāliem ar minimālo lietotāju skaitu. Izvēloties „Bez limita“, šis kritērijs zaudē spēku.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_minUser) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_maxUser)
en: No Limit
lv: Bez limita

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_maxUser)
en: You can limit the channel list to those channels with a maximum number of users here. Choosing "No Limit" disables this criterion.
lv: Te varat ierobežot kanālu saraksta līdz kanāliem ar maksimālo lietotāju skaitu. Izvēloties „Bez limita“, šis kritērijs zaudē spēku.

en: Operator
lv: Operators

en: Admin
lv: Administrators

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Half-operator
lv: Pusoperators

en: Has voice
lv: Ir balss

en: Received CTCP-PING request from %1 to channel %2, sending answer.
lv: Saņēma CTCP-PINK pieprasījumu no %1 uz kanālu „%2“, sūta atbildi.

en: Received CTCP-%1 request from %2, sending answer.
lv: Saņēma CTCP-%1 pieprasījumu no %2, sūta atbildi.

en: Received Version request from %1 to channel %2.
lv: Saņemts versijas pieprasījums no %1 kanālam „%2“.

en: Received Version request from %1.
lv: Saņemts versijas pieprasījums no %1.

en: Received invalid DCC SEND request from %1.
lv: Saņemts nederīgs DCC SEND pieprasījums no %1.

en: Received invalid DCC ACCEPT request from %1.
lv: Saņemts nederīgs DCC ACCEPT pieprasījums no %1.

en: Received invalid DCC RESUME request from %1.
lv: Saņemts nederīgs DCC RESUME pieprasījums no %1.

en: Received invalid DCC CHAT request from %1.
lv: Saņemts nederīgs DCC CHAT pieprasījums no %1.

en: Unknown DCC command %1 received from %2.
lv: Nezināma DCC komanda %1 saņemta no %2.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2 to Channel %3.
lv: Saņemts nezināms CTCP-%1 pieprasījums no %2 uz kanālu „%3“.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2.
lv: Saņemt nezināmu CTCP-%1 pieprasījumu no %2.

en: -%1 to %2- %3
lv: -%1 uz %2- %3

en: second | seconds
lv[0]: sekunde
lv[1]: sekundes
lv[2]: sekunžu

en: Received CTCP-PING reply from %1: %2 %3.
lv: Saņemts CTCP-PING pieprasījumu no %1: %2 %3.

en: Received CTCP-%1 reply from %2: %3.
lv: Saņemta CTCP-%1 atbilde no %2: %3.

en: Received DH1080_INIT from %1
lv: Saņēma DH1080_INIT no %1

en: Received DH1080_FINISH from %1
lv: Saņemts DH1080_FINISH no %1

en: %1 invited you to channel %2.
lv: %1 jūs uzaicināja uz kanālu „%2“.

en: Capabilities
lv: Iespējas

en: You have set personal modes: %1
lv: Jums ir iestatīti personīgie režīmi: %1

en: %1 has changed your personal modes: %2
lv: %1 nomainīja jūsu personīgos režīmus: %2

en: %1 sets mode: %2
lv: %1 iestata režīmu: %2

en: Welcome
lv: Laipni lūgti!

en: Server %1 (Version %2), User modes: %3, Channel modes: %4
lv: Serveris %1 (versija %2), lietotāja režīms: %3, kanāla režīmi: %4

en: Support
lv: Atbalsts

en: Your personal modes are:
lv: Jūsu personīgie režīmi ir:

en: Channel modes:
lv: Kanāla režīmi:

en: limited to %1 user | limited to %1 users
lv[0]: ierobežots uz %1 lietotāju
lv[1]: ierobežots uz %1 lietotājiem
lv[2]: ierobežots uz %1 lietotājiem

en: Channel URL: %1
lv: Kanāla URL: %1

en: Created
lv: Izveidots

en: This channel was created on %1.
lv: Kanāls tika izveidots %1.

en: %1 is logged in as %2.
lv: %1 ir ierakstījies kā %2.

en: Names
lv: Vārdi

en: End of NAMES list.
lv: VĀRDU saraksta beigas.

en: TOPIC
lv: TĒMA

en: The channel %1 has no topic set.
lv: Kanālam %1 nav iestatīta tēma.

en: The channel topic for %1 is: "%2"
lv: „%1“ kanāla tēma ir: „%2“

en: The topic was set by %1 on %2.
lv: „%2“ tēmu ierakstīja %1.

en: The topic for %1 was set by %2 on %3.
lv: %3 %2 noteica „%1“ tēmu

en: %1 is actually using the host %2.
lv: %1 faktiski izmanto resursdatoru %2.

en: %1: No such nick/channel.
lv: %1 nav šāda segvārda/kanāla.

en: No such nick: %1.
lv: Nav šāda segvārda: %1.

en: %1: No such channel.
lv: %1: nav šāda kanāla.

en: Nickname already in use, try a different one.
lv: Segvārdu jau izmanto, mēģiniet citu.

en: The nickname %1 was already in use, but the connection failed before you responded.
lv: Segvārds %1 jau tika izmantots, bet savienojums neizdevās pirms jūs atbildējāt.

en: Nickname already in use. Trying %1.
lv: Segvārdu jau izmanto. Mēģina %1.

en: Erroneous nickname. Changing nick to %1.
lv: Kļūdains segvārds. Maina segvārdu uz %1.

en: You are not on %1.
lv: Jūs neizmantojat %1.

en: Message of the day:
lv: Dienas ziņa:

en: End of message of the day
lv: Dienas ziņas beigas

en: You need to be a channel operator in %1 to do that.
lv: Lai to izdarītu, jums ir jābūt %1 kanāla operatoram.

en: You are now an IRC operator on this server.
lv: Jūs šobrīd esat servera IRC operators.

en: '%1' is now your hidden host (set by services).
lv: „%1“ tagad ir jūsu slēptais resursdators (iestatīja servisi).

en: Current users on the network: %1
lv: Šobrīd lietotāji tīklā: %1

en: Current users on %1: %2.
lv: Šobrīd lietotāji „%1“: %2

en: Away
lv: Prom

en: %1 is away: %2
lv: %1 ir prom: %2

en: You invited %1 to channel %2.
lv: Jūs uzaicinājāt %1 uz kanālu „%2“.

en: %1 is %2@%3 (%4)
lv: %1 ir %2@%3 (%4)

en: Resolved %1 (%2) to address: %3
lv: Atrisināja %1 (%2) kā adresi: %3

en: Unable to resolve address for %1 (%2)
lv: Neizdevās atrisināt %1 (%2) adresi

en: %1 is an identified user.
lv: %1 ir identificēts lietotājs.

en: %1 is using a secure connection.
lv: %1 izmanto drošu savienojumu.

en: Who
lv: Kas

en: %1 is %2@%3 (%4)%5
lv: %1 ir %2@%3 (%4)%5

en:  (Away)
lv:  (prom)

en: End of /WHO list for %1
lv: /WHO saraksta beigas %1

en: %1 is a user on channels: %2
lv: %1 ir lietotājs kanālos: %2

en: %1 has voice on channels: %2
lv: %1 ir balss kanālos: %2

en: %1 is a halfop on channels: %2
lv: %1 ir pusoperators kanālos: %2

en: %1 is an operator on channels: %2
lv: %1 ir operators kanālos: %2

en: %1 is owner of channels: %2
lv: %1 ir īpašnieks kanāliem: %2

en: %1 is admin on channels: %2
lv: %1 ir administrators kanālos: %2

en: %1 is online via %2 (%3).
lv: %1 ir tiešsaistē caur %2 (%3).

en: %1 is available for help.
lv: %1 ir pieejams palīdzībai.

en: %1 is an IRC Operator.
lv: %1 ir IRC operators

en: 1 day | %1 days
lv[0]: %1 diena
lv[1]: %1 dienas
lv[2]: %1 dienu

en: 1 hour | %1 hours
lv[0]: %1 stunda
lv[1]: %1 stundas
lv[2]: %1 stundu

en: 1 minute | %1 minutes
lv[0]: %1 minūte
lv[1]: %1 minūtes
lv[2]: %1 minūšu

en: 1 second | %1 seconds
lv[0]: %1 sekunde
lv[1]: %1 sekundes
lv[2]: %1 sekunžu

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x days), %3 = (x hours), %4 = (x minutes), %5 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2, %3, %4, and %5.
lv: %1 nav veicis darbības: %2, %3, %4 un %5.

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x hours), %3 = (x minutes), %4 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2, %3, and %4.
lv: %1 nav veicis darbības: %2, %3 un %4.

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x minutes), %3 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2 and %3.
lv: %1 nav veicis darbības: %2 un %3.

en: %2 has been idle for 1 second. | %2 has been idle for %1 seconds.
lv[0]: %2 nav veicis darbību %1 sekundi.
lv[1]: %2 nav veicis darbību %1 sekundes.
lv[2]: %2 nav veicis darbību %1 sekunžu.

en: %1 has been online since %2.
lv: %1 ir bijis tiešsaistē kopš %2.

en: End of WHOIS list.
lv: WHOIS saraksta beigas.

en: Userhost
lv: Lietotāja resursdators

[ctx: %1 = nick, %2 = shows if nick is op, %3 = hostmask, %4 = shows away]
en: %1%2 is %3%4.
lv: %1%2 ir %3%4.

en:  (IRC Operator)
lv:  (IRC operators)

en:  (away)
lv:  (prom)

en: List
lv: Saraksts

en: List of channels:
lv: Kanālu saraksts:

en: %2 (%1 user): %3 | %2 (%1 users): %3
lv[0]: %2 (%1 lietotājs): %3
lv[1]: %2 (%1 lietotāji): %3
lv[2]: %2 (%1 lietotāju): %3

en: End of channel list.
lv: Beigt kanālu sarakstu.

[ctx: The server didn't respond with the identity of the ban creator, so we say unknown (in brackets to avoid confusion with a real nickname)]
en: (unknown)
lv: (nezināms)

en: BanList:%1
lv: Aizliegumu saraksts: %1

[ctx: BanList message: e.g. *!*@aol.com set by MrGrim on <date>]
en: %1 set by %2 on %3
lv: %1 uzlika %2, %3

en: End of Ban List.
lv: Aizliegumu saraksta beigas.

en: No such server: %1.
lv: Nav šāda servera: %1.

en: %1 is currently unavailable.
lv: %1 šobrīd nav pieejams.

en: Nickname %1 is unavailable. Trying %2.
lv: Segvārds %1 nav pieejams. Mēģina %2.

en: %1: Unknown command.
lv: %1: nezināma komanda.

en: Not registered.
lv: Nav reģistrēts.

en: %1: This command requires more parameters.
lv: %1: šai komandai nepieciešams vairāk parametru.

en: Cannot join %1: The channel is password-protected and either a wrong or no password was given.
lv: Nevar pievienoties „%1“: kanāls ir aizsargāts ar paroli un to nenorādījāt vai norādījāt nepareizu paroli.

en: You are now logged in as %1.
lv: Tagad esat ierakstījies kā %1.

en: SASL authentication successful.
lv: SASL autentifikācija ir veiksmīga.

en: SASL authentication attempt failed.
lv: SASL autentifikācijas mēģinājums neizdevās.

en: SASL authentication aborted.
lv: SASL autentifikācija ir atcelta.

en: Channel Invites
lv: Kanāla uzaicinājumi

en: Join
lv: Pievienoties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel)
en: You have received invites for the following channels. Select the channels you want to join:
lv: Jūs saņēmāt uzaicinājumus uz šiem kanāliem. Atlasiet kanālus, kuriem vēlaties pievienoties:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Ask
lv: Vienmēr jautāt

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Join
lv: Vienmēr pievienoties

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Ignore
lv: Vienmēr ignorēt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: From now on:
lv: No šī brīža:

en: Are you sure you want to remove this channel from your history?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo kanālu no savas vēstures?

en: Remove channel
lv: Noņemt kanālu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Connection:
lv: Savienojums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: &Password:
lv: &Parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostmaskLabel)
en: Hostmask:
lv: Resursdatora maska:

en: Away&nbsp;Message:
lv: Prombūtnes&nbsp;ziņa:

en: (unknown)
lv: (nezināms)

en: Online&nbsp;Since:
lv: Tiešsaistē&nbsp;kopš:

en: <qt><p>This shows all the people in the channel.  The nick for each person is shown, with a picture showing their status.<br /></p><table><tr><th>%1</th><td>This person has administrator privileges.</td></tr><tr><th>%2</th><td>This person is a channel owner.</td></tr><tr><th>%3</th><td>This person is a channel operator.</td></tr><tr><th>%4</th><td>This person is a channel half-operator.</td></tr><tr><th>%5</th><td>This person has voice, and can therefore talk in a moderated channel.</td></tr><tr><th>%6</th><td>This person does not have any special privileges.</td></tr><tr><th>%7</th><td>This, overlaid on any of the above, indicates that this person is currently away.</td></tr></table><p>The meaning of admin, owner and halfop varies between different IRC servers.</p><p>Hovering over any nick shows their current status. See the Konversation Handbook for more information.</p></qt>
lv: <qt><p>Tas uzrāda visus cilvēkus kanālā. Ir parādīts katras personas segvārds ar attēlu ar tā statusu..<br /></p><table><tr><th>%1</th><td>Šai personai ir administratora tiesības.</td></tr><tr><th>%2</th><td>Šī persona ir kanāla īpašnieks.</td></tr><tr><th>%3</th><td>Šī persona ir kanāla operators.</td></tr><tr><th>%4</th><td>Šī persona ir kanāla pusoperators.</td></tr><tr><th>%5</th><td>Šai personai ir balss, tāpēc tā var runāt arī moderētā kanālā.</td></tr><tr><th>%6</th><td>Šai personai nav nekādu īpašu tiesību.</td></tr><tr><th>%7</th><td>Šis uz vai virs norāda, ka persona šobrīd ir prom.</td></tr></table><p>Šis nozīmē administratoru, īpašnieku vai pusoperatoru atkarībā no IRC servera.</p><p>Peles kursora uz segvārda atklāj lietotāja statusu. Vairāk informācijas atradīsiet „Konversation“ rokasgrāmatā.</p></qt>

en: Watched Nicks Online
lv: Sekotie segvārdi tiešsaistē

en: &Add Nickname...
lv: &Pievienot segvārdu...

en: Click to add a new nick to the list of nicknames that appear on this screen.
lv: Spiediet, lai pievienotu jaunu segvārdu segvārdu sarakstam, kas redzams šajā ekrānā.

en: &Remove Nickname
lv: &Noņemt segvārdu

en: Click to remove a nick from the list of nicknames that appear on this screen.
lv: Spiediet, lai noņemt segvārdu no segvārdu saraksta, kas ir redzams šajā ekrānā.

en: Open &Query
lv: Atvērt &personīgo ziņu

en: &Join Channel
lv: &Pievienoties kanālam

en: Network/Nickname/Channel
lv: Tīkls/segvārds/kanāls

en: Additional Information
lv: Papildu informācija

en: <p>These are all the nicknames on your Nickname Watch list, listed under the server network they are connected to.</p><p>The <b>Additional Information</b> column shows the information known for each nickname.</p><p>The channels the nickname has joined are listed underneath each nickname.</p><p>Nicknames appearing under <b>Offline</b> are not connected to any of the servers in the network.</p><p>Right-click with the mouse on a nickname to perform additional functions.</p>
lv: <p>Šie ir segvārdi jūsu segvārdu sekošanas sarakstā, kas ir uzskaitīti serveru tīklā, pie kā viņi ir pievienojušies.</p><p><b>Papildinformācijas</b> kolonna parāda zināmo informāciju par katru segvārdu.</p><p>Kanāli, pie kuriem segvārds ir pieslēdzies, ir redzami zem katra segvārda.</p><p>Segvārdi, kas ir redzami zem <b>Nesaiste</b> nav savienoti ar nevienu no serveriem tīklā.</p><p>Spiediet labo peles pogu uz segvārda, lai veiktu papildu darbības.</p>

en:  online via %1
lv:  tiešsaistē caur %1

en:  since %1
lv:  kopš %1

en:  Voice
lv:  Balss

en:  HalfOp
lv:  Pusoperators

en:  Operator
lv:  Operators

en:  Owner
lv:  Īpašnieks

en:  Admin
lv:  Administrators

en: The message you are sending includes characters that do not exist in your current encoding. If you choose to continue anyway those characters will be replaced by a '?'.
lv: Jūsu sūtītā ziņa satur rakstzīmes, kas neeksistē pašreizējā kodējumā. Ja izvēlaties tik un tā turpināt, šīs rakstzīmes tiks aizvietotas ar „?“.

en: Encoding Conflict Warning
lv: Kodējuma konflikta brīdinājums

en: Raw
lv: Neapstrādāts

en: Usage: %1JOIN <channel> [password]
lv: Lietojums: %1JOIN <kanāls> [parole]

en: Usage: %1KICK <nick> [reason]
lv: Lietojums: %1KICK <segvārds> [iemesls]

en: %1KICK only works from within channels.
lv: %1KICK darbojas tikai, ja ievadīts kanālā.

en: %1PART and %1LEAVE without parameters only work from within a channel or a query.
lv: %1PART un %1LEAVE bez argumentiem darbojas tikai kanālā vai personīgā ziņā

en: %1PART without channel name only works from within a channel.
lv: %1PART bez kanāla nosaukuma darbojas tikai kanālā.

en: %1TOPIC without parameters only works from within a channel.
lv: %1TOPIC bez argumentiem darbojas tikai kanālā.

en: %1TOPIC without channel name only works from within a channel.
lv: %1TOPIC bez kanāla nosaukuma darbojas tikai kanālā.

en: %1NAMES with no target may disconnect you from the server. Specify '*' if you really want this.
lv: %1NAMES bez mērķa var jūs atvienot no servera. Norādiet „*“, ja to tiešām vēlaties.

en: Usage: %1close [window] closes the named channel or query tab, or the current tab if none specified.
lv: Lietojums: %1close [logs] aizver nosaukto kanālu vai personīgās ziņas cilni vai pašreizējo cilni, ja neviena nav norādīta.

en: Usage: %1NOTICE <recipient> <message>
lv: Lietojums: %1NOTICE <saņēmējs> <ziņa>

[ctx: %1 is the message, %2 the recipient nickname]
en: Sending notice "%1" to %2.
lv: Nosūta paziņojumu „%1“ lietotājam %2.

en: %1ME only works from a channel, query or DCC chat tab.
lv: %1ME darbojas tikai no kanāla, personīgās ziņas cilnes vai DCC tērzēšanas cilnes.

en: You need to specify a recipient.
lv: Jums ir jāprecizē saņēmējs.

en: You cannot open queries to channels.
lv: Nevarat atvērt personīgās ziņas ar kanāliem.

en: You need to specify a message.
lv: Jums ir jāprecizē ziņa.

en: Sending CTCP-%1 request to %2.
lv: Nosūta CTCP-%1 pieprasījumu uz %2.

en: Usage: %1AME [-LOCAL] text
lv: Lietojums: %1AME [-LOCAL] teksts

en: Usage: %1AMSG [-LOCAL] text
lv: Lietojums: %1AMSG [-LOCAL] teksts

en: Usage: %1OMSG text
lv: Lietojums: %1OMSG teksts

en: Sending notice "%1" to %2.
lv: Sūta paziņojumu „%1“ uz %2.

en: Usage: %1ONOTICE text
lv: Lietojums: %1ONOTICE teksts

en: Usage: %1QUOTE command list
lv: Lietojums: %1QUOTE komandu saraksts

en: Usage: %1SAY text
lv: Lietojums: %1SAY teksts

en: File "%1" does not exist.
lv: Datne „%1“ neeksistē.

en: Usage: %1DCC [SEND [nickname [filename]]]
lv: Lietojums: %1DCC [SEND [segvārds [datne]]]

en: Usage: %1DCC [GET [nickname [filename]]]
lv: Lietojums: %1DCC [GET [segvārds [datne]]]

en: Usage: %1DCC [CHAT [nickname]]
lv: Lietojums: %1DCC [CHAT [segvārds]]

en: Usage: %1DCC [WHITEBOARD [nickname]]
lv: Lietojums: %1DCC [WHITEBOARD [segvārds]]

en: Unrecognized command %1DCC %2. Possible commands are SEND, CHAT, CLOSE, GET, WHITEBOARD.
lv: Komanda nav atpazīta %1DCC %2. Iespējamās komandas ir SEND, CHAT, CLOSE, GET, WHITEBOARD.

en: Usage: %1INVITE <nick> [channel]
lv: Lietojums: %1INVITE <segvārds> [kanāls]

en: %1INVITE without channel name works only from within channels.
lv: %1INVITE bez kanāla nosaukuma darbojas tikai no kanāla iekšienes.

en: %1 is not a channel.
lv: „%1“ nav kanāls.

en: Usage: %1EXEC [-SHOWPATH] <script> [parameter list]
lv: Lietojums: %1EXEC [-SHOWPATH] <skripts> [parametru saraksts]

[ctx: %2 is a filesystem path to the script file]
en: The script file '%1' was found at: %2
lv: Skripta datne „%1“ ir atrasta: %2

en: The script name may not contain "../".
lv: Skripta nosaukums nedrīkst saturēt „../“.

en: Usage: %1RAW [OPEN | CLOSE]
lv: Lietojums: %1RAW [OPEN | CLOSE]

[ctx: %1 = Comma-separated list of nicknames]
en: The notify list has been emptied (removed %1).
lv: Paziņošanas saraksts ir iztukšots (noņemts %1).

en: The notify list is currently empty.
lv: Paziņošanas saraksts šobrīd ir tukšs.

[ctx: %1 and %2 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (added %2).
lv: Pašreizējais paziņošanas saraksts: %1 (pievienots %2).

[ctx: %1 and %2 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (removed %2).
lv: Pašreizējais paziņošanas saraksts: %1 (noņemts %2).

[ctx: %1, %2 and %3 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (added %2, removed %3).
lv: Pašreizējais paziņošanas saraksts: %1 (pievienots %2, noņemts %3).

[ctx: %1 = Comma-separated list of nicknames]
en: Current notify list: %1.
lv: Pašreizējais paziņošanas saraksts: %1.

[ctx: Message type]
en: Notify
lv: Paziņot

en: Enter username and password for IRC operator privileges:
lv: Ievadiet lietotājvārdu un paroli IRC operatora tiesībām:

en: IRC Operator Password
lv: IRC operatora parole

en: %1BAN without channel name works only from inside a channel.
lv: %1BAN bez kanāla nosaukuma darbojas tikai no kanāla iekšienes.

en: %1KICKBAN without channel name works only from inside a channel.
lv: %1KICKBAN bez kanāla nosaukuma darbojas tikai no kanāla iekšienes.

en: Usage: %1BAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <nickname | mask>
lv: Lietojums: %1BAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [kanāls] <segvārds | maska>

en: Usage: %1KICKBAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <nickname | mask> [reason]
lv: Lietojums: %1KICKBAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [kanāls] <segvārds | maska> [iemesls]

en: %1UNBAN without channel name works only from inside a channel.
lv: %1UNBAN bez kanāla nosaukuma darbojas tikai kanāla iekšienē.

en: Usage: %1UNBAN [channel] pattern
lv: Lietojums: %1UNBAN [kanāls] šablons

en: Added %1 to your ignore list.
lv: %1 pievienots ignorēšanas sarakstam.

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Usage: %1IGNORE [ -ALL ] <user 1> <user 2> ... <user n>
lv: Lietojums: %1IGNORE [ -ALL ] <lietotājs 1> <lietotājs 2> ... <lietotājs n>

en: Usage: %1UNIGNORE <user 1> <user 2> ... <user n>
lv: Lietojums: %1UNIGNORE <lietotājs 1> <lietotājs 2> ... <lietotājs n>

en: Removed %1 from your ignore list.
lv: Noņēma %1 no ignorēšanas saraksta.

en: No such ignore: %2 | No such ignores: %2
lv[0]: Nav šāda ignorējamā: %2
lv[1]: Nav šādu ignorējamo: %2
lv[2]: Nav šādu ignorējamo: %2

en: Current encoding is: %1
lv: Pašreizējais kodējums ir: %1

en: Switched to %1 encoding.
lv: Pārslēdzās uz %1 kodējumu.

en: %1 is not a valid encoding.
lv: %1 nav derīgs kodējums.

en: Usage: %1setkey <nick|channel> <key> sets the encryption key for nick or channel. %1setkey <key> when in a channel or query tab sets the key for it. The key field recognizes "cbc:" and "ecb:" prefixes to set the block cipher mode of operation to either Cipher-Block Chaining or Electronic Codebook. The mode it defaults to when no prefix is given can be changed in the configuration dialog under Behavior -> Connection -> Encryption -> Default Encryption Type, with the default for that setting being Electronic Codebook (ECB).
lv: Lietojums: %1setkey <segvŗads|kanāls> <atslēga> iestata šifrēšanas atslēgu segvārdam vai kanālam. %1setkey <atslēga>, atrodoties kanālā vai personīgas tērzēšanas logā, iestata tam atslēgu. Atslēgas laikus atzīst „cbc:“ un „ecb:“ prefiksus, lai iestatītu darbības bloka šifra veidu uz vai nu Šifra bloku ķēdēšanu vai Elektronisku kodu grāmatu. Noklusējuma režīms, ja nav norādīts prefikss, var tikt mainīts konfigurācijas lodziņā, ejot Uzvedība –> Savienojums –> Šifrēšana –> Noklusējuma šifrēšanas tips, kur tā noklusējums ir Elektroniskā kodu grāmata (ECB).

en: Unable to set an encryption key for %1.
lv: Neizdodas iestatīt %1 šifrēšanas atslēgu.

en: The key for %1 has been set.
lv: %1 atslēga ir iestatīta.

en: Setting an encryption key requires Konversation to have been built with support for the Qt Cryptographic Architecture (QCA) library. Contact your distributor about a Konversation package with QCA support, or rebuild Konversation with QCA present.
lv: Šifrēšanas atslēgas iestatīšanai ir nepieciešams, lai „Konversation“ būtu atbalsts QT kriptogrāfiskās arhitektūras (QCA) bibliotēkai. Sazinieties ar savu programmatūras izplatītāju par „Konversation“ pakotni ar QCA atbalstu vai pārbūvējiet „Konversation“ ar QCA.

en: Usage: %1keyx <nick|channel> triggers DH1080 key exchange with the target.
lv: Lietojums: %1keyx <segvārds|kanāls> izraisa DH1080 atslēgas maiņu ar mērķi.

en: Unable to request a key exchange from %1.
lv: Neizdodas pieprasīt atslēgas maiņu no %1.

en: Beginning DH1080 key exchange with %1.
lv: Sākas DH1080 atslēgas apmaiņa ar %1.

en: Usage: %1delkey <nick> or <channel> deletes the encryption key for nick or channel
lv: Lietojums: %1delkey <segvārds> vai <kanāls> dzēš segvārda vai kanāla šifrēšanas atslēgu

en: The key for %1 has been deleted.
lv: %1 atslēga ir dzēsta.

en: No key has been set for %1.
lv: %1 nav sagatavota atslēga.

en: The key for %1 is "%2".
lv: %1 atslēga ir „%2“.

en: Usage: %1KILL <nick> [comment]
lv: Lietojums: %1KILL <segvārds> [komentārs]

en: Usage: %1DNS <nick>
lv: Lietojums: %1DNS <segvārds>

en: Usage: %1queuetuner [on | off]
lv: Lietojums: %1queuetuner [iesl. | izsl.]

en: %1CYCLE [-APP | -SERVER] [channel | nickname]
lv: %1CYCLE [-APP | -SERVER] [kanāls | segvārds]

en: %1CLEAR [-ALL] [channel | nickname]
lv: %1CLEAR [-ALL] [kanāls | segvārds]

en: Resolved %1 to: %2
lv: Atrisināts %1 uz: %2

en: Unable to resolve %1.
lv: Neizdodas atrisināt %1.

en: <qt><p>Some details of the person you are talking to in this query is shown in this bar. The full name and hostmask is shown.</p><p>See the <i>Konversation Handbook</i> for an explanation of what the hostmask is.</p></qt>
lv: <qt><p>Atsevišķa persona, ar kuru runājat privātā saziņā, informācija ir redzama šajā joslā. Tajā ir parādīts pilns vārds un resursdatora maska.</p><p>Skatiet <i>„Konversation“ rokasgrāmatu</i>, lai iegūtu skaidrojumu, kas ir resursdatora maska.</p></qt>

en: Do you want to close your query with %1?
lv: Vai vēlaties aizvērt privāto tērzēšanu ar %1?

en: Close Query
lv: Aizvērt privāto saziņu

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask]
en: %1 (%2) has left this server.
lv: %1 (%2)ir pametis serveri.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this server (%3).
lv: %1 (%2) ir pametis serveri (%3).

[ctx: The command mentioned is executed in a shell prior to connecting.]
en: Running pre-connect shell command...
lv: Palaiž pirmssavienošanās čaulas komandu...

en: Pre-shell command executed successfully!
lv: Pirmssavienošanās čaulas komanda ir izpildīta!

[ctx: An error message from KDE or Qt is appended.]
en: There was a problem while executing the command:
lv: Radās problēma, izpildot šo komandu:

en: Warning
lv: Uzmanību

en: Looking for server %1 (port %2)...
lv: Meklē serveri „%1“ (ports %2)...

en: Server found, connecting...
lv: Serveris ir atrasts, savienojas...

en: Negotiating capabilities with server...
lv: Vienojas par iespējām ar serveri...

en: Server does not support %1 as SASL authentication mechanism, skipping SASL authentication.
lv: Serveris neatbalsta %1 kā SASL autentifikācijas mehānismu, izlaiž SASL autentifikāciju.

en: Requesting capabilities: %1
lv: Pieprasa funkciju atbalstu: %1

en: Closing capabilities negotiation.
lv: Aizver spēju komunikāciju.

en: Capabilities negotiation failed: Appears not supported by server.
lv: Spēju komunikācija neizdevās: izskatās, ka serveris to neatbalsta.

en: SASL capability acknowledged by server, attempting SASL %1 authentication...
lv: SASL spēju serveris atzīst, mēģina SASL %1 autentifikāciju...

en: SASL capability denied or not supported by server.
lv: SASL spēja ir noraidīta vai serveris to neatbalsta.

en: SSL Connection Error
lv: SSL savienojuma kļūda

en: Connection to server %1 (port %2) lost while waiting for user response to an SSL error. Will automatically reconnect if error is ignored.
lv: Savienojums ar serveri %1 (ports %2) ir zudis, gaidot lietotāja atbildi uz SSL kļūdu. Ja kļūdu ignorē, programma automātiski savienosies no jauna.

en: Connection to server %1 (port %2) lost: %3.
lv: Savienojums ar serveri %1 (ports %2) ir zudis: %3.

en: The SSL certificate for the server %1 (port %2) failed the authenticity check.
lv: SSL sertifikāts serverim %1 (ports %2) neizgāja autentifikācijas pārbaudi.

en: SSL Connection Warning
lv: SSl savienojuma brīdinājums

en: Could not connect to %1 (port %2) using SSL encryption. Either the server does not support SSL (did you use the correct port?) or you rejected the certificate. %3
lv: Neizdevās savienoties ar %1 (ports %2), izmantojot SSL šifrēšanu. Vai nu serveris neatbalsta SSL (vai norādījāt pareizu portu?) vai arī jūs noraidījāt sertifikātu. %3

en: Delayed connect aborted.
lv: Kavētais savienojums ir noraidīts.

en: Disconnected from %1 (port %2).
lv: Atvienots no %1 (ports %2).

en: No nicknames from the "%1" identity were accepted by the connection "%2".
    Please enter a new one or press Cancel to disconnect:
lv: Savienojums „%2“ nepieņēma nevienu identitāti segvārdam „%1“.
    Ierakstiet jaunu vai spiediet Cancel, lai atvienotos:

en: Nickname error
lv: Segvārda kļūda

en: Select File(s) to Send to %1
lv: Atlasiet datni(-es), ko nosūtīt %1

[ctx: %1=nickname]
en: Received invalid DCC SEND request from %1.
lv: Saņēma nederīgu DCC SEND pieprasījumu no %1.

en: %1 offers to send you "%2" (%3)...
lv: %1 piedāvā jums nosūtīt „%2“ (%3)...

en: unknown size
lv: nezināms izmērs

[ctx: %1=nickname]
en: Received invalid DCC CHAT request from %1.
lv: Saņēma nederīgu DCC CHAT pieprasījumu no %1.

en: Asking %1 to accept upload of "%2" (%3)...
lv: Lūdz %1 pieņemt „%2“ (%3) augšupielādi...

en: Asking %1 to accept passive upload of "%2" (%3)...
lv: Lūdz %1 pieņemt pasīvu „%2“ (%3) augšupielādi...

[ctx: %1=name, %2=dcc extension, chat or wboard for example]
en: Asking %1 to accept %2...
lv: Lūdz %1 pieņemt %2...

[ctx: %1 = nickname]
en: Received invalid passive DCC chat acceptance message from %1.
lv: Saņēma nederīgu pasīvas DCC tērzēšanas piekrišanas ziņojumu no %1.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid passive DCC send acceptance message for "%1" from %2.
lv: Saņēma nederīgu „%1“ pasīvas DCC tērzēšanas piekrišanas ziņojumu no %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender, %3 = percentage of file size, %4 = file size]
en: Resuming download of "%1" from %2 starting at %3% of %4...
lv: Turpina „%1“ lejupielādi no %2, kas sākas pie %3% no %4...

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid resume acceptance message for "%1" from %2.
lv: Saņemts nederīga turpināšanas pieņemšanas ziņa par „%1“ no %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient, %3 = percentage of file size, %4 = file size]
en: Resuming upload of "%1" to %2 starting at %3% of %4...
lv: Turpina „%1 “ augšupielādi %2, kas sākas pie %3% no %4...

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid resume request for "%1" from %2.
lv: Saņemts nederīgs „%1“ turpināšanas pieprasījums no %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid reject request for "%1" from %2.
lv: Saņemts nederīgs „%1“ noraidīšanas pieprasījums no %2.

[ctx: %1 = nickname]
en: Received invalid reject request from %1.
lv: Saņemts nederīgs noraidīšanas pieprasījums no %1.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender]
en: Download of "%1" from %2 finished.
lv: Pabeigta „%1“ lejupielāde no %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender]
en: Download of "%1" from %2 failed. Reason: %3.
lv: Neizdevās „%1“ lejupielāde no %2. Iemesls: %3.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient]
en: Upload of "%1" to %2 finished.
lv: Pabeigta „%1“ augšupielāde uz %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient]
en: Upload of "%1" to %2 failed. Reason: %3.
lv: Neizdevās „%1“ augšupielāde uz %2. Iemesls: %3.

[ctx: %1 = file name, %2 nickname of recipient]
en: Sending "%1" to %2...
lv: Sūta „%1“ uz %2...

[ctx: %1 = file name, %2 = file size, %3 = nickname of sender]
en: Downloading "%1" (%2) from %3...
lv: Lejupielādē „%1“ (%2) no %3...

en: %1 is online (%2).
lv: %1 ir tiešsaistē (%2).

en: %1 went offline (%2).
lv: %1 ir nesaistē (%2).

en: Error: Could not find script "%1".
lv: Kļūda: neizdevās atrast skriptu „%1“.

en: Error: Could not execute script "%1". Check file permissions.
lv: Kļūda: neizdevās izpildīt skriptu „%1“. Pārbaudiet datņu atļaujas.

en: Gone away for now
lv: Šobrīd ir prom

en: You are now marked as being away (reason: %1).
lv: Šobrīd jūs parādāties kā prombūtnē (iemesls: %1).

en: You are now marked as being away.
lv: Jūs tagad parādāties kā prombūtnē.

en: You are no longer marked as being away.
lv: Jūs vairs neparādāties kā prombūtnē.

en: You are not marked as being away.
lv: Jūs vairs neparādāties kā prombūtnē.

en: Failed to initiate key exchange with %1.
lv: Neizdevās uzsākt atslēgas apmaiņu ar %1.

en: Unable to perform key exchange with %1.
lv: Neizdevās veikt atslēgu apmaiņu ar %1.

en: Failed to parse the DH1080_INIT of %1. Key exchange failed.
lv: Neizdevās parsēt %1 DH1080_INIT. Atslēgu apmaiņā neizdevās.

en: Your key is set and your messages will now be encrypted, sending DH1080_FINISH to %1.
lv: Jūsu atslēga ir iestatīta ,bet ziņas netiks šifrētas, nosūta DH1080_FINISH uz %1.

en: Unable to complete key exchange with %1.
lv: Neizdevās pabeigt atslēgu apmaiņu ar %1.

en: Successfully parsed DH1080_FINISH sent by %1. Your key is set and your messages will now be encrypted.
lv: Veiksmīgi parsēja %1 nosūtīto DH1080_FINISH. Jūsu atslēga ir sagatavota un ziņas būs šifrētas.

en: Failed to parse DH1080_FINISH sent by %1. Key exchange failed.
lv: Neizdevās parsēt %1 nosūtīto DH1080_FINISH. Atslēgu apmaiņa neizdevās.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverLbl)
en: &Server:
lv: &Serveris:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_serverEdit)
en: The name or IP number of the server. irchelp.org maintains a list of servers.
lv: Servera nosaukums un IP skaitlis. Serveru sarakstu uztur irchelp.org.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLbl)
en: &Port:
lv: &Ports:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_portSBox)
en: Enter the port number required to connect to the server. For most servers, this should be <b>6667</b>.
lv: Ierakstiet portu, lai savienotos ar serveri. Visbiežāk tas ir <b>6667</b>.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_sslChBox)
en: Check if you want to use the Secure Socket Layer (SSL) protocol to communicate with the server. This protects the privacy of your communications between your computer and the IRC server. The server must support SSL protocol for this to work. In most cases, if the server does not support SSL, the connection will fail.
lv: Pārbaudiet, vai saziņai ar serveri vēlaties izmantot SSL datu pārraides protokolu. Tas aizsargā komunikāciju privātumu starp jūsu datoru un IRC serveri. Lai tas darbotos, serverim ir jāatbalsta SSL protokols. Parasti, ja serveris neatbalsta SSL, savienojums neizdosies.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sslChBox)
en: S&ecure Connection (SSL)
lv: &Drošais savienojums (SSL)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_proxyChBox)
en: Check if you want to use the global proxy configuration to communicate with this server.
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties izmantot globālo starpniekservera konfigurāciju saziņa ar šo serveri.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_proxyChBox)
en: &Use global proxy
lv: &Izmantot globālo starpniekserveri

en: Change network information
lv: Mainīt tīkla informāciju

en: Add Server
lv: Pievienot serveri

en: Edit Server
lv: Rediģēt serveri

en: Add Channel
lv: Pievienot kanālu

en: Edit Channel
lv: Rediģēt kanālu

en: The network name is required.
lv: Ir nepieciešams tīkla nosaukums.

en: You need to add at least one server to the network.
lv: Tīklam ir jāpievieno vismaz viens serveris.

en: The server address is required.
lv: Nepieciešama servera adrese.

en: The channel name is required.
lv: Nepieciešamas kanāla nosaukums

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_networkLabel)
en: Network name:
lv: Tīkla nosaukums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_identityLabel)
en: Identity:
lv: Identitāte:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_identityCBox)
en: Choose an existing Identity or click the Edit button to add a new Identity or edit an existing one. The Identity will identify you and determine your nickname when you connect to the network.
lv: Izvēlieties jau izveidotu identitāti vai spiediet uz rediģēšanas pogas, lai pievienotu jaunu identitāti vai rediģētu jau pastāvošu. Identitāte jūs identificēs un noteiks jūsu segvārdu, savienojoties ar tīklu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editIdentityButton)
en: &Edit...
lv: &Rediģēt...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_commandsLabel)
en: Commands:
lv: Komandas:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_commandEdit)
en: <qt>Optional. This command will be sent to the server after connecting. Example: <b>/msg NickServ IDENTIFY <i>konvirocks</i></b>. This example is for the Libera network, which requires users to register their nickname with a password and login when connecting. <i>konvirocks</i> is the password for the nickname given in Identity. You may enter more than one command by separating them with semicolons.</qt>
lv: <qt>Nav obligāta. Šī komanda tiks nosūtīta serverim pēc savienošanās. Piemērs: <b>/msg NickServ IDENTIFY <i>konvirocks</i></b>. Šis piemērs ir „Libera“ tīklam, kas pieprasa reģistrēt segvārdu ar paroli un savienojoties ierakstīties. <i>konvirocks</i> ir parole dotās identitātes segvārdam. Varat ierakstīt vairāk par vienu komandu, tās atdalot ar semikoliem.</qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_nameEdit)
en: Enter the name of the Network here. You may create as many entries in the Server List screen with the same Network as you like.
lv: Ievadiet tīkla nosaukumu. Varat izveidot tik identitāšu serveru saraksta ekrānā vienam tīklam, cik vēlaties.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Servers:
lv: Serveri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Auto Join Channels:
lv: Kanāli, kuriem pievienoties automātiski:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoConnectCBox)
en: Check here if you want Konversation to automatically connect to this network whenever you open Konversation.
lv: Atzīmējiet, ja vēlaties, lai „Konversation“ automātiski pievienotos šim tīklam, kad atverat „Konversation“.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoConnectCBox)
en: Co&nnect on application start up
lv: Sa&vienoties, ieslēdzot programmu

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_serverLBox)
en: This is a list of IRC Servers in the network. When connecting to the network, Konversation will attempt to connect to the top server first. If this fails, it will attempt the second server. If this fails, it will attempt the third, and so on. At least one server must be specified. Click a server to highlight it.
lv: Šis ir IRC serveru tīkls. Savienojoties ar šo tīklu „Konversation“ mēģinās vispirms savienoties ar sarakstā pirmo serveri. Ja tas neizdosies, tad mēģinās savienoties ar nākamo serveri. Ja tas neizdosies, tad vēl ar nākamo utt. Jānorāda vismaz viens serveris. Spiediet uz servera, lai to izceltu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addServerButton)
en: &Add...
lv: &Pievienot...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_changeServerButton)
en: E&dit...
lv: &Rediģēt...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeServerButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeChannelButton)
en: Delete
lv: Dzēst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_channelLBox)
en: Optional. This is a list of the channels that will be automatically joined once Konversation has connected to a server. You may leave this blank if you wish to not automatically join any channels.
lv: Nav obligāti. Šis ir kanālu saraksts, kam automātiski pievienosies, kad „Konversation“ savienosies ar serveri. Varat to atstāt tukšu, ja nevēlaties automātiski pievienoties kādam kanālam.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addChannelButton)
en: Add...
lv: Pievienot...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_changeChannelButton)
en: Ed&it...
lv: &Rediģēt...

en: C&onnect
lv: &Savienoties

en: Connect to the server
lv: Savienoties ar serveri

en: Click here to connect to the selected IRC network and channel.
lv: Spiediet te, lai savienotos ar atlasīto IRC tīklu un kanālu.

en: New Network
lv: Jauns tīkls

en: Edit Network
lv: Rediģēt tīklu

en: You cannot delete %1.
    
    The network %2 needs to have at least one server.
lv: Nevarat dzēst „%1“.
    
    Tīklam „%2“ ir jābūt vismaz vienam serverim.

en: You cannot delete the selected server.
    
    The network %2 needs to have at least one server. | You cannot delete the selected servers.
    
    The network %2 needs to have at least one server.
lv[0]: Nevarat dzēst atlasīto serveri.
    
    Tīklam „%2“ ir jābūt vismaz vienam serverim.
lv[1]: Nevarat dzēst atlasītos serverus.
    
    Tīklam „%2“ ir jābūt vismaz vienam serverim.
lv[2]: Nevarat dzēst atlasītos serverus.
    
    Tīklam „%2“ ir jābūt vismaz vienam serverim.

en: Do you really want to delete the selected entries?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst atlasītos ierakstus?

en: Do you really want to delete %1?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst %1?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_addButton)
en: Click here to define a new Network, including the server to connect to, and the Channels to automatically join once connected.
lv: Spiediet te, lai definētu jaunu tīklu, ieskaitot serveri, ar kuru savienoties, un kanālus, pie kuriem pievienoties, pēc savienošanās.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addButton)
en: &New...
lv: &Jauns...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_delButton)
en: &Delete
lv: &Dzēst

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (ServerListView, m_serverList)
en: This shows the list of configured IRC networks. An IRC network is a collection of cooperating servers. You need only connect to one of the servers in the network to be connected to the entire IRC network. Once connected, Konversation will automatically join the channels shown. When Konversation is started for the first time, the Libera network and the <i>#kde</i> channel are already entered for you.
lv: Te ir parādīts konfigurēto IRC tīklu saraksts. IRC tīkls ir vairāku kopā darbojošos serveru tīkls. Jums ir jāsavienojas ar vienu serveri tīklā, lai savienotos ar visu IRC tīklu. Pēc savienošanās „Konversation“ automātiski pievienosies parādītajiem kanāliem. Pirmo reizi ieslēdzot „Konversation“, jūsu ērtībai ir ievadīts „Libera“ tīkls un <i>#kde</i> kanāls.

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Network
lv: Tīkls

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Identity
lv: Identitātes

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Channels
lv: Kanāli

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showAtStartup)
en: &Show at application startup
lv: &Rādīt, ieslēdzot programmu

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Text
lv: Teksts

en: Author
lv: Autors

en: Time
lv: Laiks

en: Manage Konsole Profiles
lv: Pārvaldīt „Konsole“ profilus

en: A user-friendly IRC client
lv: Lietotājam draudzīgs IRC klients

en: Copyright 2002-%1 by the Konversation team
lv: Autortiesības 2002—%1 „Konversation“ komanda

en: Konversation is a client for the Internet Relay Chat (IRC) protocol.
    
    Meet friends on the net, make new acquaintances and lose yourself in talk about your favorite subject.
lv: „Konversation“ ir internetā retranslētas tērzēšanas (IRC) protokola klients.
    
    Sarunājaties ar draugiem internetā, iegūstiet jaunas paziņas un aizmirstiet laiku sarunā par savām iemīļotākajām tēmām.

en: Original Author, Project Founder
lv: Sākotnējais autors, projekta izveidotājs

en: Maintainer
lv: Uzturētājs

en: Maintainer, Release Manager, User interface, Connection management, Protocol handling, Auto-away
lv: Uzturētājs, relīžu pārvaldnieks, lietotāja saskarne, savienojumu pārvaldīšana, protokolu apstrāde, automātisks prombūtnes režīms

en: DCC, Encoding handling, OSD positioning
lv: DCC, kodējumu apstrāde, OSD novietojums

en: Protocol handling, Input line
lv: Protokolu apstrāde, ievades rinda

en: Blowfish, SSL support, KNetwork port, Colored nicks, Nicklist themes
lv: „Blowfish“ un SSL atbalsts, „KNetwork“ ports, krāsaini segvārdi, segvārdu saraksta motīvi

en: Refactoring, KAddressBook/Kontact integration
lv: Pārstrukturizēšana, „KAddressBook“/„Kontact“ integrācija

en: DCC port to KDE 4, various DCC improvements
lv: DCC ports uz KDE 4, dažādi DCC uzlabojumi

en: Website hosting
lv: Tīmekļa vietnes mitināšana

en: Website maintenance
lv: Tīmekļa vietnes uzturēšana

en: Multiple modes extension, Close widget placement, OSD functionality
lv: Vairāku režīmu paplašinājums, aizvēršanas logdaļas novietojums, OSD funkcionalitāte

en: Documentation, Watched Nicks improvements, Custom web browser extension
lv: Dokumentācija, sekoto segvārdu uzlabojumi, pielāgotas pārlūkprogrammas pagarinājums

en: Color configurator, Highlight dialog
lv: Krāsu konfigurācija, izcēlumu lodziņš

en: DCOP interface
lv: DCOP saskarne

en: Non-Latin1-Encodings
lv: Ne latīņu 1 kodējumi

en: Konsole part view
lv: „Konsole“ daļas skats

en: Quick connect, Ported new OSD, other features and bugfixes
lv: Ātrā savienošanās, portēts jauns OSD, citas iespējas un kļūdu labojumi

en: A Handful of fixes and code cleanup
lv: Kļūdu labojumi un koda attīrīšana

en: Drag&Drop improvements
lv: Vilkšanas un nomešanas uzlabojumi

en: Artwork
lv: Grafikas

en: Firefox style searchbar
lv: „Firefox“ stila meklēšanas josla

en: Raw modes, Tab grouping per server, Ban list
lv: Neapstrādāti režīmi, ciļņu grupēšana pēc servera, aizliegumu saraksts

en: System tray patch
lv: Sistēmas ikonu joslas ikonas labojums

en: Bug fixes
lv: Kļūdu labojumi

en: Extended user modes patch
lv: Paplašināto lietotāja režīmu labojums

en: Close visible tab with shortcut patch
lv: Redzamās cilnes aizvēršana ar tastatūras saīsni labojums

en: Cycle tabs with mouse scroll wheel
lv: Pārvietošanās starp cilnēm ar peles rullīti

en: Channel ownership mode patch
lv: Kanāla īpašnieka režīma labojums

en: Option to enable IRC color filtering
lv: Opcijas ieslēgt IRC krāsu filtrēšanu

en: Bug fixes, OSD work, clearing topics
lv: Kļūdu labojumi, OSD darbs, tēmu tīrīšana

en: Sysinfo script
lv: „Sysinfo“ skripts

en: Auto-join context menu
lv: Automātiski apvienota konteksta izvēlne

en: Various fixes, ported encryption to QCA2, added DH1080 key exchange support.
lv: Dažādi labojumi, portēta šifrēšana uz QCA2, pievienota DH1080 atslēgu maiņas atbalsts.

en: Bug fixes and enhancements.
lv: Kļūdu labojumi un uzlabojumi.

en: Various bug fixes and enhancements.
lv: Dažādi kļūdu labojumi un uzlabojumi.

en: KStatusNotifierItem support, KIdleTime support, other enhancements
lv: „KStatusNotifierItem“ atbalsts, „KIdleTime“ atbalsts, citi labojumi

en: irc:// URL or server hostname
lv: irc:// URL vai servera resursdatora nosaukums

en: Server to connect
lv: Serveris, ar kuru savienoties

en: server
lv: serveris

en: Port to use
lv: Izmantojamais ports

en: port
lv: ports

en: Channel to join after connection
lv: Kanāls, kam pievienoties pēc savienošanās

en: channel
lv: kanāls

en: Nickname to use
lv: Izmantojamais segvārds

en: nickname
lv: segvārds

en: Password for connection
lv: Parole savienojumam

en: password
lv: parole

en: Use SSL for connection
lv: Savienojumam izmantot SSL

en: Disable auto-connecting to any IRC networks
lv: Izslēgt automātisku savienošanos ar visiem IRC tīkliem

en: Delay D-Bus activity and UI creation by the specified amount of milliseconds
lv: Aizkavēt „D-Bus“ aktivitāti un grafiskās saskarnes veidošana uz noteiktu ilgumu milisekundēs

en: msec
lv: ms

en: Quits and restarts Konversation (if running, otherwise has no effect)
lv: Iziet un pārstartē „Konversation“ (ja ir ieslēgts, pretējā gadījumā nekas nenotiks)

en: Sets KUniqueApplication::NonUniqueInstance (debug only, use with caution)
lv: Iestata „KUniqueApplication::NonUniqueInstance“ (tikai atkļūdošanai, izmantot piesardzīgi)

en: Restart
lv: Pārstartēt

en: Quit and restart the application
lv: Iziet un pārstartē programmu

en: &Server List...
lv: &Serveru saraksts...

en: Manage networks and servers
lv: Pārvaldīt tīklus un serverus

en: Quick &Connect...
lv: Ātrā &savienošanās...

en: Type in the address of a new IRC server to connect to
lv: Ievadiet jaunā IRC servera adresi, ar kuru savienoties

en: &Reconnect
lv: At&kārtoti savienoties

en: Reconnect to the current server.
lv: Atkārtoti savienoties ar pašreizējo serveri

en: &Disconnect
lv: &Atvienoties

en: Disconnect from the current server.
lv: Atvienoties no pašreizējā servera.

en: &Identities...
lv: &Identitātes...

en: Manage your nick, away and other identity settings
lv: Pārvaldiet savu segvārdu, prombūtnes un citus identitātes iestatījumus

en: &Watched Nicks
lv: &Sekotie segvārdi

en: &DCC Status
lv: &DCC statuss

en: &Open Logfile
lv: Atvērt ž&urnāla datni

en: Open the known history for this channel in a new tab
lv: Atvērt jaunā cilnē šī kanāla zināmo vēsturi

en: &Channel Settings...
lv: &Kanāla iestatījumi...

en: Open the channel settings dialog for this tab
lv: Atvērt šīs cilnes kanāla iestatījumus

en: Channel &List
lv: Kanālu &saraksts

en: Show a list of all the known channels on this server
lv: Parādīt visu zināmo šī servera kanālu sarakstu

en: &URL Catcher
lv: &URL tvērējs

en: List all URLs that have been mentioned recently in a new tab
lv: Jaunā cilnē uzskaitīt visas URL, kas ir nesen minētas

en: New &Konsole
lv: Jauna „&Konsole“

en: Open a terminal in a new tab
lv: Atvērt termināli jaunā cilnē

en: &Next Tab
lv: &Nākamā cilne

en: &Previous Tab
lv: &Iepriekšējā cilne

en: Close &Tab
lv: Aizvērt &cilni

en: Last Focused Tab
lv: Pēdējā aktīvā cilne

en: Next Active Tab
lv: Nākamā aktīvā cilne

en: Move Tab Up
lv: Pārvietot cilni augšup

en: Move this tab
lv: Pārvietot šo cilni

en: Move Tab Down
lv: Pārvietot cilni lejup

en: Move Tab Right
lv: Pārvietot cilni pa labi

en: Move Tab Left
lv: Pārvietot cilni pa kreisi

en: Rejoin Channel
lv: Pievienoties kanālam no jauna

en: Enable Notifications
lv: Ieslēgt paziņojumus

en: Join on Connect
lv: Pievienoties pēc savienošanās

en: Connect at Startup
lv: Savienoties ieslēdzoties

en: Default
lv: Noklusējums

en: Set Encoding
lv: Iestatīt kodējumu

en: Go to Tab %1
lv: Iet uz cilni „%1“

en: Clear &Marker Lines
lv: Notīrīt &marķiera rindas

en: Clear marker lines in the current tab
lv: Notīrīt marķiera rindas pašreizējā cilnē

en: Enlarge Font Size
lv: Palielināt fontu

en: Increase the current font size
lv: Palielināt pašreizējo fontu

en: Reset Font Size
lv: Atiestatīt fonta izmēru

en: Reset the current font size to settings values
lv: Atiestatīt pašreizējo fonta izmēru uz iestatījumu vērtībām

en: Shrink Font Size
lv: Samazināt fontu

en: Decrease the current font size
lv: Samazināt pašreizējo fontu

en: &Clear Window
lv: &Notīrīt logu

en: Clear the contents of the current tab
lv: Notīrīt pašreizējās cilnes saturu

en: Clear &All Windows
lv: Notīrīt &visus logus

en: Clear the contents of all open tabs
lv: Notīrīt visu atvērto ciļņu saturu

en: Global Away
lv: Globāla prombūtne

en: &Join Channel...
lv: &Pievienoties kanālam...

en: Join a new channel on this server
lv: Pievienoties jaunam kanālam šajā serverī

en: &IRC Color...
lv: &IRC krāsas...

en: Set the color of your current IRC message
lv: Iestatīt pašreizējās IRC ziņas krāsu

en: &Marker Line
lv: &Marķiera rinda

en: Insert a horizontal line into the current tab that only you can see
lv: Ievietot tikai jums redzamu horizontālu rindu pašreizējā cilnē

en: Special &Character...
lv: Speciālā &rakstzīme...

en: Insert any character into your current IRC message
lv: Ievietot jebkādu rakstzīmi savā IRC ziņā

en: Focus Input Box
lv: Fokuss uz ievades lauku

en: Close &All Open Queries
lv: Aizvērt &visas atvērās personīgās ziņas

en: Show Nicklist
lv: Rādīt segvārdu sarakstu

en: Show/Hide Konversation
lv: Rādīt/slēgt „Konversation“

en: Enable On Screen Display
lv: Ieslēgt virslogu paziņojumus

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: <qt>You have active DCC file transfers. Are you sure you want to quit <b>Konversation</b>?</qt>
lv: <qt>Jums ir aktīvi DCC datņu sūtījumi. Vai tiešām vēlaties iziet no <b>Konversation</b>?</qt>

en: Confirm Quit
lv: Apstipriniet iziešanu

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>Konversation</b>?</qt>
lv: <qt>Vai tiešām vēlaties iziet no <b>Konversation</b>?</qt>

en: <p>Closing the main window will keep Konversation running in the system tray. Use <b>Quit</b> from the <b>Konversation</b> menu to quit the application.</p>
lv: <p>Pamatloga aizvēršana „Konversation“ paturēs ieslēgtu sistēmas ikonu joslā. Izmantojiet <b>Iziet</b> no <b>Konversation</b> izvēlnes, lai pilnībā izietu no programmas.</p>

en: Docking in System Tray
lv: Pievienošana sistēmas ikonu joslai

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
lv: <qt>Šī iespēja pilnībā slēps izvēļņu joslu. Lai to atkal redzētu, jāievada %1.</qt>

en: Hide menu bar
lv: Slēpt izvēļņu joslu

en: Toggle Notifications
lv: Pārslēgt paziņojumus

en: Toggle Away Globally
lv: Pārslēgt globālo prombūtni

en: Insert &IRC Color...
lv: Ievietot &IRC krāsu...

en: Insert Special &Character...
lv: Ievietot speciālo &rakstzīmi...

en: Insert &Marker Line
lv: Ievietot &marķiera rindu

en: &Channel List
lv: &Kanālu saraksts

en: Set &Away Globally
lv: Ieslēgt &globālo prombūtni

en: Server List
lv: Serveru saraksts

[ctx: Notification title; see Event/message in konversation.notifyrc]
en: New message from %1 in %2
lv: Jauna ziņa no %1 („%2“)

[ctx: Notification title; see Event/nick in konversation.notifyrc]
en: Your nick was mentioned by %1 in %2
lv: Jūsu segvārdu pieminēja %1 („%2“)

en: [HighLight] (%1) <%2>
lv: [Izcēlums] (%1) <%2>

en: [HighLight] (%1) <%2> %3
lv: [Izcēlums] (%1) <%2> %3

[ctx: Notification title; see Event/message in konversation.notifyrc]
en: New query message from %1
lv: Jauna personīgā ziņa no %1

en: [Query] <%1>
lv: [Personīgā ziņā] <%1>

en: [Query] <%1> %2
lv: [Personīgā ziņa] <%1> %2

en: %1 joined %2
lv: %1 pievienojās „%2“

en: %1 parted %2
lv: %1 atstāja „%2“

en: %1 quit %2
lv: %1 izgāja no „%2“

en: %1 changed nickname to %2
lv: %1 nomainīja segvārdu uz %2

en: %1 wants to send a file to you
lv: %1 vēlas jums nosūtīt datni

en: An error has occurred in a DCC transfer: %1
lv: DCC sūtījuma laikā notika kļūda: %1

[ctx: %1 - filename]
en: %1 File Transfer is complete
lv: %1 datņu sūtīšana ir pabeigta

[ctx: Opens the file from the finished dcc transfer]
en: Open
lv: Atvērt

en: %1 changed modes in %2: %3
lv: %1 nomainīja režīmus „%2“: %3

en: %1 has started a conversation (query) with you.
lv: %1 sāka personīgu saraksti ar jums.

en: You are kicked by %1 from %2
lv: %1 jūs izmeta no „%2“

en: %1 started a DCC chat with you
lv: %1 sāka DCC tērzēšanu ar jums

[ctx: Notification title; see Event/highlight in konversation.notifyrc]
en: Highlight triggered in %1
lv: Izraisīts izcēlums „%1“

[ctx: Notification title; see Event/highlight in konversation.notifyrc]
en: Highlight triggered by %2 in %1
lv: %2 izraisīja izcelšanu („%1“)

en: [HighLight] (%1) *** %2
lv: [Izcēlums] (%1) *** %2

en: Failed to connect to %1
lv: Neizdevās savienoties ar „%1“

en: You have joined %1.
lv: Pievienojāties „%1“.

en: Reset...
lv: Atiestatīt...

en: This cannot be undone, are you sure you wish to reset to default values?
lv: Šo darbību nevarēs atsaukt. Vai tiešām vēlaties atiestatīt uz noklusējuma vērtībām?

en: Reset Values
lv: Atiestatīt vērtības

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_closeButton)
en: Close
lv: Aizvērt

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_slowBox)
en: Slow Queue
lv: Palēnināt rindu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_slowType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_normalType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_fastType)
en: Lines
lv: Rindas

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_slowType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_normalType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_fastType)
en: Bytes
lv: Baiti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2_3_2)
en: Age:
lv: Vecums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_4_2)
en: Count:
lv: Skaits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Lines:
lv: Rindas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Bytes:
lv: Baiti:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_normalBox)
en: Normal Queue
lv: Normāla rinda

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_fastBox)
en: Fast Queue
lv: Ātrā rinda

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_globalBox)
en: All Queues
lv: Visas rindas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: Received:
lv: Saņemts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Bytes (Raw):
lv: Baiti (neapstrādāti):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3)
en: Bytes (Encoded):
lv: Baiti (kodēti):

en: Quick Connect
lv: Ātrā savienošanās

en: &Server host:
lv: &Servera resursdators:

en: Enter the host of the network here.
lv: Te ievadiet tīkla resursdatoru.

en: The port that the IRC server is using.
lv: IRC servera izmantotais ports.

en: &Nick:
lv: &Segvārds:

en: The nick you want to use.
lv: Jūsu vēlamais segvārds.

en: P&assword:
lv: &Parole:

en: If the IRC server requires a password, enter it here (most servers do not require a password.)
lv: IRC serveris pieprasa paroli. Ievadiet to te (parasti serveriem parole nav nepieciešama).

en: &Use SSL
lv: &Izmantot SSL

en: Ready
lv: Gatavs

en: <qt><p>This shows the number of users in the channel, and the number of those that are operators (ops).</p><p>A channel operator is a user that has special privileges, such as the ability to kick and ban users, change the channel modes, make other users operators</p></qt>
lv: <qt><p>Te ir redzams kanāla lietotāju un starp tiem esošo operatoru skaits.</p><p>Kanāla operators ir lietotājs ar īpašām tiesībām, piemēram, tiesībām izmest lietotājus un aizliegt lietotājiem pievienoties, mainīt kanālu režīmus un padarīt citus lietotājus par operatoriem.</p></qt>

en: Lag: Unknown
lv: Aizture: nezināma

en: All communication with the server is encrypted.  This makes it harder for someone to listen in on your communications.
lv: Visa komunikācija ar serveri ir šifrēta. Tas apgrūtina svešiniekiem noklausīties jūsu sarunas.

en: <qt>The status bar shows various messages, including any problems connecting to the server.  On the far right the current delay to the server is shown.  The delay is the time it takes for messages from you to reach the server, and from the server back to you.</qt>
lv: <qt> Statusa josla parāda dažādus ziņojumus, tostarp jebkādas problēmas pievienotie serverim. Labajā pusē ir redzama servera pašreizējā aizture. Aizture ir laiks, kas paiet, lai ziņa sasniegtu serveri un lai atgrieztos atpakaļ.</qt>

en: Lag: %1 ms
lv: Aizture: %1 ms

en: Lag: %1 s
lv: Aizture: %1 sek.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x days), %3 = (x hours), %4 = (x minutes), %5 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2, %3, %4, and %5.
lv: No servera „%1“ nav saņemta atbilde vairāk nekā %2, %3, %4 un %5.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x hours), %3 = (x minutes), %4 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2, %3, and %4.
lv: No servera „%1“ nav saņemta atbilde vairāk nekā %2, %3 un %4.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x minutes), %3 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2 and %3.
lv: No servera „%1“ nav saņemta atbilde vairāk nekā %2 un %3.

en: No answer from server %2 for more than 1 second. | No answer from server %2 for more than %1 seconds.
lv[0]: No servera „%2“ nav saņemta atbilde vairāk par %1 sekundi.
lv[1]: No servera „%2“ nav saņemta atbilde vairāk par %1 sekundēm.
lv[2]: No servera „%2“ nav saņemta atbilde vairāk par %1 sekundēm.

en: Failed to download %1: %2
lv: Neizdevās lejupielādēt „%1“: %2

en: Error parsing router description.
lv: Kļūda, parsējot maršrutētāja aprakstu.

en: URL Catcher
lv: URL tvērējs

[ctx: open url]
en: &Open
lv: &Atvērt

en: Open URLs in external browser.
lv: Atvērt URL ārējā pārlūkā.

en: <p>Select one or several <b>URLs</b> below, then click this button to launch the application associated with the mimetype of the URL.</p>-<p>In the <b>Settings</b>, under <b>Behavior</b> | <b>General</b>, you can specify a custom web browser for web URLs.</p>
lv: <p>Atlasiet vienu vai vairākas <b>URL</b> adreses, pēc tam spiediet uz šīs pogas, lai palaistu programmu, kas ir sasaistīta ar URL MIME tipu.</p>–<p><b>Iestatījumu</b> <b>Uzvedības</b> sadaļas <b>Pamata</b> daļā varat norādīt pielāgotu pārlūkprogrammu tīmekļa vietņu adresēm.</p>

en: &Save...
lv: &Saglabāt...

en: Save selected URLs to the disk.
lv: Atlasītās URL saglabāt diskā.

en: Add Bookmark...
lv: Pievienot grāmatzīmi...

[ctx: copy url]
en: &Copy
lv: &Kopēt

en: Copy URLs to the clipboard.
lv: Kopēt URL adreses starpliktuvē.

en: Select one or several <b>URLs</b> above, then click this button to copy them to the clipboard.
lv: Atlasiet vienu vai vairākas <b>URL</b> adreses un spiediet uz šīs pogas, lai tās kopētu starpliktuvē.

[ctx: delete url]
en: &Delete
lv: &Dzēst

en: Select one or several <b>URLs</b> above, then click this button to delete them from the list.
lv: Atlasiet vienu vai vairākas <b>URL</b> adreses un spiediet uz šīs pogas, lai tās dzēstu no saraksta.

en: Delete selected link.
lv: Dzēst atlasīto saiti.

[ctx: save url list]
en: &Save List...
lv: &Saglabāt sarakstu...

en: Save list.
lv: Saglabāt sarakstu.

en: Click to save the entire list to a file.
lv: Spiediet, lai visu sarakstu saglabātu datnē.

[ctx: clear url list]
en: &Clear List
lv: &Notīrīt sarakstu

en: Clear list.
lv: Notīrīt sarakstu.

en: Click to erase the entire list.
lv: Spiediet, lai dzēstu visu sarakstu.

en: List of Uniform Resource Locators mentioned in any of the Konversation windows during this session.
lv: Saraksts ar URL adresēm, kas ir minētas jebkurā „Konversation“ logā šīs sesijas laikā.

en: From
lv: No

en: You have selected more than one URL. Do you really want to open several URLs at once?
lv: Jūs atlasījāt vairāk par vienu URL adresi. Vai vēlaties vienlaicīgi atvērta vairākas URL adreses?

en: Open URLs
lv: Atvērt URL adreses

en: You have selected more than one URL. A file dialog to set the destination will open for each. Do you really want to save several URLs at once?
lv: Jūs atlasījāt vairāk par vienu URL adresi. Katrai atvērsies datnes lodziņš ar iespēju norādīt galamērķi. Vai tiešām vēlaties atvērt uzreiz vairākas URL adreses?

en: Save link as
lv: Saglabāt saiti kā

en: Save URL List
lv: Saglabāt URL sarakstu

en: Konversation URL List: %1
lv: „Konversation“ URL saraksts: %1

en: (away)
lv: (prom)

en: &Unaway
lv: &Nav prom

en: &Change away message...
lv: &Mainīt prombūtnes ziņu...

en: Change away message
lv: Mainīt prombūtnes ziņu

en: Enter new away message:
lv: Ievadiet jaunu prombūtnes ziņu:

en: Channel Settings for %1
lv: „%1“ kanāla iestatījumi

en: &Hide Advanced Modes <<
lv: &Slēpt papildu režīmus <<

en: &Show Advanced Modes >>
lv: &Rādīt papildu režīmus >>

en: Parameter
lv: Arguments

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>The <b>T</b>opic mode means that only the channel operator can change the topic for the channel.</p></qt>
lv: <qt><p>Šie kontrolē kanāla <em>režīmu</em>. Tos var mainīt tikai operators.</p><p><b>T</b>ēmas režīms nozīmē, ka tikai kanāla operators var mainīt šī kanāla tēmu.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p><b>N</b>o messages from outside means users who are not in the channel cannot send messages for everybody in the channel to see.  Almost all channels have this set to prevent nuisance messages.</p></qt>
lv: <qt><p>Šie kontrolē kanāla <em>režīmu</em>. Tos var mainīt tikai operators.</p><p><b>N</b>av atļautas ziņas no ārpuses nozīmē, ka lietotāji, kas neatrodas šajā kanālā, nevar sūtīt ziņas uz šo kanālu, kuras visi redzētu. Šis ir iestatīts gandrīz visiem kanāliem, lai novērstu liekas ziņas.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>S</b>ecret channel will not show up in the channel list, nor will any user be able to see that you are in the channel with the <em>WHOIS</em> command or anything similar.  Only the people that are in the same channel will know that you are in this channel, if this mode is set.</p></qt>
lv: <qt><p>Šie kontrolē kanāla <em>režīmu</em>. Tos var mainīt tikai operators.</p><p><b>S</b>lepens kanāls neparādīsies kanālu sarakstā un citi lietotāji nevarēs redzēt, ka esat šajā kanālā ar <em>WHOIS</em> vai līdzīgu komandu. Ja ir ieslēgts šis režīms, tad tikai citi lietotāji, kas ir šajā kanālā, redzēs, ka arī jūs tajā esat.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>An <b>I</b>nvite only channel means that people can only join the channel if they are invited.  To invite someone, a channel operator needs to issue the command <em>/invite nick</em> from within the channel.</p></qt>
lv: <qt><p>Šie kontrolē kanāla <em>režīmu</em>. Tos var mainīt tikai operators.</p><p><b>T</b>ikai uzaicinājumi nozīmē, ka kanālam var pievienoties tikai cilvēki, kuri ir saņēmuši uzaicinājumus. Lai kādu uzaicinājumu, kanāla operatoram kanālā ir jāieraksta komanda <em>/invite segvārds</em>.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>P</b>rivate channel is shown in a listing of all channels, but the topic is not shown.  A user's <em>WHOIS</em> may or may not show them as being in a private channel depending on the IRC server.</p></qt>
lv: <qt><p>Šie kontrolē kanāla <em>režīmu</em>. Tos var mainīt tikai operators.</p><p><b>P</b>rivāts kanāls parādās visu kanālu sarakstā, bet neparādās tā tēma. Lietotāja <em>WHOIS</em> var parādīt un var neparādīt šādu kanālu atkarībā no IRC servera iestatījumiem.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>M</b>oderated channel is one where only operators, half-operators and those with voice can talk.</p></qt>
lv: <qt><p>Šie kontrolē kanāla <em>režīmu</em>. Tos var mainīt tikai operators.</p><p><b>M</b>oderēts kanāls ir tāds, kurā var runāt tikai operatori, pusoperatori un lietotāji ar balsi.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A protected channel requires users to enter a password in order to join.</p></qt>
lv: <qt><p>Šie kontrolē kanāla <em>režīmu</em>. Tos var mainīt tikai operators.</p><p>Aizsargātā kanālā ir jāievada parole, lai tam pievienotos.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A channel that has a user <b>L</b>imit means that only that many users can be in the channel at any one time.  Some channels have a bot that sits in the channel and changes this automatically depending on how busy the channel is.</p></qt>
lv: <qt><p>Šie kontrolē kanāla <em>režīmu</em>. Tos var mainīt tikai operators.</p><p>Kanāls, kuram ir lietotāju <b>l</b>imits nozīmē, ka tajā vienlaicīgi var atrasties tikai noteikts lietotāju skaits. Atsevišķiem kanāliem ir bots, kas šo limitu automātiski maina atkarībā no kanāla aizņemtības.</p></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, topicTab)
en: Topi&c
lv: Tē&ma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Search:
lv: Meklēt:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, modesPage)
en: Mo&des
lv: &Režīmi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, topicModeChBox)
en: &Topic can only be changed by channel operators
lv: &Tēmu var mainīt tikai kanāla operatori

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, messageModeChBox)
en: &No messages from outside the channel
lv: &Neatļaut ziņas no ārpuses šajā kanālā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, secretModeChBox)
en: &Secret channel, the channel is not listed in the channel list
lv: &Slepens kanāls — kanāls neparādīsies kanālu sarakstā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inviteModeChBox)
en: Only &invited are allowed to join the channel
lv: Tikai &uzaicināti lietotāji var pievienoties kanālam

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, moderatedModeChBox)
en: &Moderated channel, only people with voice can write to the channel
lv: &Moderēts kanāls, tikai cilvēki ar balsi ar var rakstīt kanālā

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, userLimitChBox)
en: User &limit:
lv: Lietotāju &limits:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keyModeChBox)
en: Channel &password:
lv: Kanāla &parole:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, toggleAdvancedModes)
en: Show &Advanced Modes >>
lv: Rādīt &papildu režīmus >>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &Ban List
lv: &Aizliegumu saraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Hostmask
lv: Resursdatora maska

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Set By
lv: Iestatīja

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Time Set
lv: Laiks ir iestatīts

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, updateBan)
en: Update Ban
lv: Atjaunināt aizliegumu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addBan)
en: Add Ban
lv: Pievienots aizliegums

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeBan)
en: Remove Ban
lv: Noņemt aizliegumu

en: 
    *** Logfile started
    *** on %1
lv: 
    *** Žurnāla datne sākta
    *** %1

en: Edit Watched Nickname
lv: Rediģēt sekoto segvārdu

en: &Network name:
lv: &Tīkla nosaukums:

en: Pick the server network you will connect to here.
lv: Atlasiet servera tīklu, ar kuru te savienosities.

en: N&ickname:
lv: S&egvārds:

en: <qt>The nickname to watch for when connected to a server in the network.</qt>
lv: <qt>Sekotais segvārds, savienojoties ar serveri šajā tīklā.</qt>

en: All Networks
lv: Visi tīkli

en: Change notify information
lv: Mainīt paziņojumu informāciju

en: Exception
lv: Izņēmums

en: Insert Character
lv: Ievietot rakstzīmi

en: &Insert
lv: &Ievietot

en: Insert a character
lv: Ievietot rakstzīmi

en: IRC Color Chooser
lv: IRC krāsu atlasītājs

en: None
lv: Nav

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: This is how your message will look with these colors
lv: Šādi ziņa izskatīsies ar šīm krāsām

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: <qt>This is a preview of how your readers may see view your message if you select these colors.<br>
    <b>Note: Not all clients support this, and some users may have chosen to ignore your color changes.</b>
    </qt>
lv: <qt>Šis ir priekšskatījums, kā citi lietotāji redzēs ziņu ar šādām krāsām.<br>
    <b>Piezīme: ne visi klienti atbalsta šādu funkciju, kā arī atsevišķi lietotāji var būt iestatījuši mainītu krāsu ignorēšanu.</b>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: Preview
lv: Priekšskatījums

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_fgColorCBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: The chosen text color is added to the input line.
lv: Izvēlētā krāsa ir pievienota ievades rindai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_fgColorCBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: <qt>Here you choose what color you want you the text in the next message you send to be.  If you choose a color and click Ok, the chosen color is added to the Input Line.  Any text written after this will be in the chosen color, until you change the color again.<br>
    <b>Note:  Not all users turn on the option to see this.</b></qt>
lv: <qt>Te varat atlasīt krāsu, kādā vēlaties nosūtīt tekstu. Ja izvēlēsieties krāsu un spiedīsiet „Labi“, atlasītā krāsa tiks pievienota ievades rindai. Jebkāds teksts pēc tās būs izvēlētajā krāsā līdz to atkal nomainīsiet.<br>
    <br>Piezīme: ne visi lietotāji ieslēdz opciju, lai to redzētu.</b></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: Fore&ground color:
lv: &Priekšplāna krāsa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_bgColorCBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: The chosen text-background color is added to the input line.
lv: Izvēlētā teksta fona krāsa ir pievienota ievades rindai.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_bgColorCBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: <qt>Here you choose what color you want you background for the text in the next message you send to be.
    If you choose a color and click Ok, the chosen color is added to the Input Line.
    Any text written after this will have the chosen color, until you change the color again.<br>
    Choosing the default "<i>None</i>" will not change the background color of your message, so your readers will view your message with their normal background text color.<br>
    <b>Note:  Not all clients support this, and not all users turn on the option to see this.</b></qt>
lv: <qt>Te varat izvēlēties fona krāsu tekstam jūsu nosūtītajā ziņā.
    Ja izvēlēsieties krāsu un nospiedīsiet „Labi“, izvēlētā krāsa tiks pievienota ievades rindai.
    jebkāds teksts, kas tiks rakstīts pēc tā, būs izvēlētajā krāsā līdz to atkal mainīsiet.<br>
    Izvēlieties noklusējuma „<i>Nekāda</i>“ nemainīs ziņas fona krāsu, tāpēc lasītāji redzēs ziņu ar normālu fona teksta krāsu.<br>
    <b>Piezīme: šo iespēju neatbalsta visi klienti un ne visi lietotāji ieslēdz opciju, lai to redzētu.</b></qt>

en: Copy Link Address
lv: Kopēt saites adresi

en: Add to Bookmarks
lv: Pievienot grāmatzīmēm

en: Open With...
lv: Atvērta ar...

en: Save Link As...
lv: Saglabāt saiti kā...

en: Search for '%1' with
lv: Meklēt „%1“ ar

en: Configure Web Shortcuts...
lv: Konfigurēt tīmekļa saīsnes...

en: Get &topic
lv: Iegūt &tēmu

en: Get &user list
lv: Iegūt &lietotāju sarakstu

en: Open Query
lv: Atvērt personīgo ziņu

en: Modes
lv: Režīmi

en: Give Op
lv: Sniegt operatora tiesības

en: Take Op
lv: Pieņemt operatora tiesības

en: Give HalfOp
lv: Sniegt pusoperatora tiesības

en: Take HalfOp
lv: Pieņemt pusoperatora tiesības

en: Give Voice
lv: Sniegt balsi

en: Take Voice
lv: Pieņemt balsi

en: Kick / Ban
lv: Izmest / aizliegt

en: Kickban
lv: Izmest un aizliegt

en: Ban Nickname
lv: Aizliegt segvārdu

en: Ban *!*@*.host
lv: Aizliegt *!*@*.resursdators

en: Ban *!*@domain
lv: Aizliegt *!*@domēns

en: Ban *!user@*.host
lv: Aizliegt *!lietotājs@*.resursdators

en: Ban *!user@domain
lv: Ban *!lietotājs@domēns

en: Kickban *!*@*.host
lv: Izmest un aizliegt *!*@*.resursdatoru

en: Kickban *!*@domain
lv: Izmest un aizliegt *!*@domēnu

en: Kickban *!user@*.host
lv: Izmest un aizliegt *!lietotājs@*.resursdators

en: Kickban *!user@domain
lv: Izmest un aizliegt *!lietotājs@domēns

en: &Version
lv: &Versija

en: &Ping
lv: &Pings

en: Unignore
lv: Beigt ignorēt

en: Add to Watched Nicks
lv: Pievienot sekotajiem segvārdiem

en: Remove From Watched Nicks
lv: Noņemt no sekotajiem segvārdiem

en: Send &File...
lv: Sūtīt &datni...

en: Open DCC Chat
lv: Atvērt DCC tērzēšanu

en: Open DCC Whiteboard
lv: Atvērt DCC tāfeli

en: Do you want to ignore %1?
lv: Vai vēlaties ignorēt %1?

en: Do you want to ignore the selected users?
lv: Vai vēlaties ignorēt atlasītos lietotājus?

en: Do you want to stop ignoring %1?
lv: Vai vēlaties beigt ignorēt %1?

en: Do you want to stop ignoring the selected users?
lv: Vai vēlaties beigt ignorēt atlasītos lietotājus?

[ctx: Opens a query (private message) window with the author of the topic]
en: Query author
lv: Personīgās ziņas autors

en: <qt><p>The input line is where you type messages to be sent the channel, query, or server.  A message sent to a channel is seen by everyone on the channel, whereas a message in a query is sent only to the person in the query with you.</p><p>To automatically complete the nickname you began typing, press Tab. If you have not begun typing, the last successfully completed nickname will be used.</p><p>You can also send special commands:</p><table><tr><th>/me <i>action</i></th><td>shows up as an action in the channel or query.  For example:  <em>/me sings a song</em> will show up in the channel as 'Nick sings a song'.</td></tr><tr><th>/whois <i>nickname</i></th><td>shows information about this person, including what channels they are in.</td></tr></table><p>For more commands, see the Konversation Handbook.</p><p>A message cannot contain multiple lines.</p></qt>
lv: <qt><p>Ievades rinda ir vieta, kurā rakstāt ziņas, ko nosūtāt uz kanālu, kā personīgu ziņu vai serverim. Uz kanālu nosūtītu ziņu redz visi kanālā, kamēr personīgu ziņu redz tikai persona, kurai to sūtāt.</p><p>Lai automātiski pabeigtu segvārdu, sāciet rakstīt un spiediet „Tab“ taustiņu. Ja vēl nesākāt rakstīt, kad to nospiežat, tiks izmantots pēdējais izmantotais pabeigtais segvārds.</p><p>Tāpat varat sūtīt speciālās komandas:</p><table><tr><th>/me <i>darbība</i></th><td>parāda darbību kanālā vai personīgajā ziņā. Piemēram, <em>/me dzied dziesmu</em> kanālā parādīsies kā „Segvārds dzied dziesmu“.</td></tr><tr><th>/whois <i>segvārds</i></th><td>parādīs informāciju par šo personu, ieskaitot kanālus, kuros šī persona ir.</td></tr></table><p>Vairāk komandu varat atrast „Konversation“ rokasgrāmatā.</p><p>Ziņa nevar saturēt vairākas rindas.</p></qt>

en: 1 byte | %1 bytes
lv[0]: %1 baits
lv[1]: %1 baiti
lv[2]: %1 baitu

en: 1 line | %1 lines
lv[0]: %1 rinda
lv[1]: %1 rindas
lv[2]: %1 rindu

[ctx: %1 is, for instance, '200 bytes'. %2 is, for instance, '7 lines'. Both are localised (see the two previous messages).]
en: <qt>You are attempting to paste a large portion of text (%1 or %2) into the chat. This can cause connection resets or flood kills. Do you really want to continue?</qt>
lv: <qt>Jūs mēģināt tērzēšanas logā ielīmēt daudz teksta (%1 vai %2). Tas var izraisīt savienojuma atiestatīšanu vai izmešanu no kanāla. Vai tiešām vēlaties turpināt?</qt>

en: Large Paste Warning
lv: Lielas ielīmēšanas brīdinājums

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Open a query with %1
lv: Atvērt personīgu saraksti ar %1

en: Join the channel %1
lv: Pievienoties kanālam „%1“

en: Logfile of %1
lv: „%1“ žurnāla datne

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Clear Logfile
lv: Notīrīt žurnāla datni

en: Show last:
lv: Rādīt pēdējo:

en: Use this box to set the maximum size of the log file. This setting does not take effect until you restart Konversation. Each log file may have a separate setting.
lv: Izmantojiet šo lauku, lai iestatītu žurnāla datnes maksimālo izmēru. Šis iestatījums stājas spēkā tikai pēc „Konversation“ pārstartēšanas. Katrai žurnāla datnei var būt savi iestatījumi.

en: The messages in the log file are displayed here. The oldest messages are at the top and the most recent are at the bottom.
lv: Te parāda ziņas žurnāla datnē. Vecākās ziņas ir augšā, bet jaunākā apakšā.

en: Do you really want to permanently discard all log information of this file?
lv: Vai tiešām vēlaties neatgriezeniski dzēst visu datnes žurnāla informāciju?

en: Note: By saving the logfile you will save all data in the file, not only the part you can see in this viewer.
lv: Piezīme: saglabājot žurnāla datni, saglabāsiet visu datnes informāciju — ne tikai to, ko redzat skatītājā.

en: Save Logfile
lv: Saglabāt žurnāla datni

en: Choose Destination Folder
lv: Izvēlieties galamērķa mapi

en: OSD Preview - drag to reposition
lv: OSD priekšskatījums — velciet, lai mainītu novietojumu

en: Edit Multiline Paste
lv: Rediģēt vairāku rindu ielīmēšanu

en: &Send
lv: &Nosūtīt

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PasteEditor)
en: Paste Editor
lv: Ielīmēšanas redaktors

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addQuotesButton)
en: Add &Quotation Indicators
lv: Pievienot &citēšanas indikatorus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNewlinesButton)
en: &Remove Newlines
lv: &Noņemt jaunu rindu simbolus

en: Raw Log
lv: Neapstrādāts žurnāls

en: Match Case
lv: Reģistrjutīgs

en: Whole Words Only
lv: Tikai pilni vārdi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_findLabel)
en: F&ind:
lv: &Meklēt:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_findNextButton)
en: Jump to next match
lv: Iet uz nākamo atbilstību

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_findNextButton)
en: &Next
lv: &Nākamā

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_findPreviousButton)
en: Jump to previous match
lv: Iet uz iepriekšējo atbilstību

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_findPreviousButton)
en: &Previous
lv: &Iepriekšējā

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_optionsButton)
en: Modify search behavior
lv: Rediģēt meklēšanas uzvedību

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_optionsButton)
en: &Options
lv: &Opcijas

en: Do you really want to close '%1'?
    
    All associated tabs will be closed as well.
lv: Vai tiešām vēlaties aizvērt „%1“?
    
    Tiks aizvērtas arī visas saistītās cilnes.

en: Close Tab
lv: Aizvērt cilni

en: Do you want to disconnect from '%1'?
    
    All associated tabs will be closed as well.
lv: Vai tiešām vēlaties atvienoties no „%1“
    
    Tiks aizvērtas arī visas saistītās cilnes.

en: Disconnect From Server
lv: Atvienoties no servera

en: Disconnect
lv: Atvienoties

en: Delete excess text
lv: Dzēš pārmērīgo tekstu

en: Text past the server limit of %1 bytes is shown in color.
lv: Teksts, kas pārsniedz servera ierobežojumu (%1 baiti), ir iekrāsots.

[ctx: %1 is a timestamp, %2 is the author's name]
en: On %1 by %2
lv: %2 (%1)

en: This is a list of all topics that have been set for this channel while its tab was open.
    
    If the same topic is set multiple times consecutively by someone, only the final occurrence is shown.
    
    When you select a topic in the list, the edit field below it will receive its text. Once you start modifying the contents of the field, however, the list will switch from the regular entry selection mode to allowing you to perform text selection on the entries in case you may wish to incorporate some of their text into the new topic. To return to entry selection mode and a synchronized edit field, undo back to the original text or close and reopen the dialog.
lv: Šis ir saraksts ar visām šī kanāla tēmām, kamēr cilne ir bijusi atvērta.
    
    Ja vienu un to pašu tēmu kāds ir uzlicis vairākas reizes, tad sarakstā būs redzama tikai pēdējā reize.
    
    Kad sarakstā atlasiet tēmu, tās tekstu iegūs rediģēšanas lauks zemāk. Kad sāksiet rediģēt lauka saturu saraksts ieslēgies parastā teksta atlases režīmā, lai kādu no šiem tekstiem varētu iekļaut savā jaunajā tēmā. Lai atgrieztos ievades atlases režīmā un sinhronizētā rediģēšanas laukā, atsauciet rīcību līdz sākotnējam tekstam vai no jauna atveriet šo logu.

en: IRC Client
lv: IRC klients

en: Find Text...
lv: Meklēt tekstu...

en: Search for text in the current tab
lv: Meklēt tekstu pašreizējā cilnē

en: Channel &List for %1
lv: „%1“ kanālu &saraksts

en: &Open Logfile for %1
lv: &Atvērt „%1“ žurnāla datni

en: &Channel Settings for %1...
lv: „%1“ &kanāla iestatījumi...

en: Rename Tab
lv: Pārdēvēt cilni

en: Enter new tab name:
lv: Ievadiet jaunu cilnes nosaukumu:

[ctx: Default encoding]
en: Default ( %1 )
lv: Noklusējums ( %1 )

en: &Rename Tab...
lv: &Pārdēvēt cilni...

en: You can only search in text fields.
lv: Varat meklēt tikai teksta laukos.

en: Find Text Information
lv: Meklēt teksta informāciju

en: To know which server to display the channel list for, the list can only be opened from a query, channel or status window.
lv: Lai saprastu, kuram serverim parādīt kanālu sarakstu, to var atvērt no personīgās ziņas, kanāla vai statusa loga.

en: Using this function may result in a lot of network traffic. If your connection is not fast enough, it is possible that your client will be disconnected by the server.
lv: Šīs funkcijas izmantošana var radīt lielu tīkla datplūsmas daudzumu. Ja jūsu savienojums nebūs pietiekami ātrs, klients var atvienoties no servera.

en: Channel List Warning
lv: Kanālu saraksta brīdinājums

en: Watched Nicks
lv: Sekotie segvārdi
