konversation - en to sq translation catalogue (10 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkChannel)
en: Channel
sq: Kanali

en: DCC Send
sq: DCC Dërgo

en: Topic
sq: Tema

en: Channel Name
sq: Emri i Kanalit

en: Users
sq: Përdoruesit

en: Channel Topic
sq: Tematika e Kanalit

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChannelListWidgetUI)
en: Channel List
sq: Lista e Kanaleve

en: Save Channel List
sq: Ruaje Listën e Kanaleve

en: Join Channel
sq: Hyni në Kanal

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_filterLine)
en: Enter a filter string here.
sq: Vendos një rresht të filtrit këtu.
