konversation - en to uk translation catalogue (1551 entries)

[ctx: Menu title]
note: i18n: ectx: Menu (insert)
en: &Insert
uk: &Вставка

note: i18n: ectx: Menu (windows)
en: &Window
uk: В&ікно

en: You need to specify a command.
uk: Вам слід вказати команду.

en: The command executed successfully, but did not return any output or only whitespace.
uk: Команду успішно виконано, але нею не повернуто жодних даних або повернуто лише пробіли.

en: The media script requires Python %1 or higher.
uk: Для роботи мультимедійного скрипту потрібен Python %1 або новіша версія.

en: An error occurred while trying to list the running media players.
uk: Під час спроби побудувати список запущених програвачів мультимедійних даних сталася помилка.

en: No running audio players found.
uk: Не виявлено запущених програвачів звуку.

en: No running video players found.
uk: Не виявлено запущених відеопрогравачів.

en: "%1" is not running.
uk: «%1» не запущено.

en: No running media players found.
uk: Не виявлено запущених програвачів мультимедійних даних.

en: Nothing is playing in %1.
uk: У %1 немає даних для відтворення.

[ctx: 1 = Comma-separated list of audio players.]
en: None of the running audio players (%1) are playing anything.
uk: У жодному з запущених програвачів звуку (%1) не відтворюється нічого.

[ctx: 1 = Comma-separated list of video players.]
en: None of the running video players (%1) are playing anything.
uk: У жодному з запущених відеопрогравачів (%1) не відтворюється нічого.

[ctx: 1 = Comma-separated list of media players.]
en: None of the running media players (%1) are playing anything.
uk: У жодному з запущених програвачів мультимедійних даних (%1) не відтворюється нічого.

en: An error occurred while trying to retrieve media metadata from %1.
uk: Під час спроби отримання метаданих щодо мультимедійних даних з %1 сталася помилка.

[ctx: REGEX_FIXUP is the name of a config key in a config file.]
en: There is a problem with the regular expression specified in REGEX_FIXUP.
uk: Проблеми з формальним виразом, визначеним у REGEX_FIXUP.

en: %1 did not report the metadata needed to output a message.
uk: %1 не повідомив про жодні метадані щодо мультимедійних даних, які потрібні для формування повідомлення.

en: There is a problem in the output format configuration.
uk: Проблеми з налаштуванням формату виведення даних.

en: media v%1 for Konversation.
uk: media v%1 для Konversation.

en: Usage:
uk: Використання:

en: "/media" - report what the first player found is playing.
uk: «/media» — повідомити, що відтворюється у першому програвачі.

en: "/media [ 'audio' | 'video' ]" - report what is playing in a known audio or video player.
uk: «/media [ 'звук' | 'відео' ]» — повідомити, що відтворюється у відомому програмі програвачі звукових або відеоданих.

en: "/media { Player }" - report what is playing in the specified player if it is found.
uk: «/media { Програвач }» — повідомити, що відтворюється у вказаному програвачі, якщо його буде виявлено.

en: Konversation Bookmarks Editor
uk: Редактор закладок Konversation

en: Diffie-Hellman key exchange is not supported by your installation of the Qt Cryptographic Architecture (QCA). You likely need to install an additional provider plugin. Diffie-Hellman key exchange support is usually provided by the qca-ossl plugin.
uk: Обмін ключами Діффі-Гелмана не підтримується встановленою у вашій системі бібліотекою Qt Cryptographic Architecture (QCA). Ймовірно, вам слід встановити додаток, який забезпечуватиме роботу за цим алгоритмом. Зазвичай, для обміну ключами Діффі-Гелмана слід встановити додаток qca-ossl.

en: Blowfish in cipher-block chaining (CBC) mode is not supported by your installation of the Qt Cryptographic Architecture (QCA). You likely need to install an additional provider plugin for QCA. Blowfish support is usually provided by the qca-ossl plugin.
uk: Blowfish у режимі зчеплення блоків шифрування (CBC) не підтримується встановленою у вашій системі бібліотекою Qt Cryptographic Architecture (QCA) Ймовірно, вам слід встановити додаток QCA, який забезпечуватиме роботу за цим алгоритмом. Зазвичай, для роботи відповідно до алгоритмів Blowfish слід встановити додаток qca-ossl.

en: Blowfish in electronic codebook (ECB) mode is not supported by your installation of the Qt Cryptographic Architecture (QCA). You likely need to install an additional provider plugin for QCA. Blowfish support is usually provided by the qca-ossl plugin.
uk: Blowfish у режимі електронної кодової книги (ECB) не підтримується встановленою у вашій системі бібліотекою Qt Cryptographic Architecture (QCA) Ймовірно, вам слід встановити додаток QCA, який забезпечуватиме роботу за цим алгоритмом. Зазвичай, для роботи відповідно до алгоритмів Blowfish слід встановити додаток qca-ossl.

en: topic protection
uk: захищена тема

en: no messages from outside
uk: без зовнішніх повідомлень

en: secret
uk: таємна

en: invite only
uk: лише за запрошенням

en: private
uk: конфіденційний

en: moderated
uk: модерується

en: password protected
uk: захищена паролем

en: anonymous
uk: анонімна

en: no colors allowed
uk: заборона кольорів

en: user limit
uk: обмеження кількості користувачів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: New
uk: Створити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, aliasListView)
en: Alias
uk: Замінник

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, aliasListView)
en: Replacement
uk: Заміна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: &New
uk: &Створити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: &Remove
uk: Ви&лучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aliasLabel)
en: Alias:
uk: Замінник:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en: Replacement:
uk: Заміна:

en: Outgoing
uk: Вихідні

en: Incoming
uk: Вхідні

en: Both
uk: Обидва

[ctx: Fallback content for the "Find:" field of an auto-replace rule that gets set when the user leaves the field empty and e.g. switches to another rule in the list. It's identical to the default content of the field after adding a new auto-replace rule.]
en: New
uk: Новий

[ctx: Default content of the "Find:" field of a newly-added auto-replace rule.]
en: New
uk: Нове

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView) i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: RegEx
uk: Формальний вираз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Replace In
uk: Замінити в

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Find
uk: Знайти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, patternListView)
en: Replace With
uk: Замінити на

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newButton)
en: Ne&w
uk: С&творити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: R&emove
uk: В&илучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, directionLabel)
en: Replace in:
uk: Замінити в:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patternLabel)
en: Find:
uk: Знайти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, replacementLabel)
en: Replace with:
uk: Замінити на:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_Timestamping)
en: Enable &Timestamps
uk: Увімкнути &часові позначки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Format:
uk: &Формат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDate)
en: Sho&w dates
uk: По&казувати дати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowDateLine)
en: Show date marker when date changes
uk: Показувати позначку дати, якщо змінюється дата

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowBacklog)
en: Show &Backlog
uk: Показувати &зворотний журнал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Lines:
uk: &Рядків:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: &Layout
uk: &Компонування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTopic)
en: &Show channel topic
uk: &Показувати тему каналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowModeButtons)
en: Show channel &mode buttons
uk: Показувати кнопки ре&жимів каналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNickList)
en: Show channel &nick list and quick buttons
uk: Показувати список &псевдонімів каналу і швидкі кнопки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutoUserhost)
en: Show hostmas&ks in nickname list
uk: Показувати &маски вузлів у списку псевдонімів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowRealNames)
en: Show real names in nickname list
uk: Показувати справжні імена у списку псевдонімів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowQuickButtons)
en: Show &quick buttons
uk: Показувати &швидкі кнопки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowNicknameBox)
en: Show bo&x to change own nickname
uk: Показувати п&анель для зміни власного псевдоніма

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowIRCViewScrollBar)
en: Show sc&rollbar
uk: Показувати смужку &гортання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowBackgroundImage)
en: Enable Back&ground Image
uk: Увімкнути зо&браження тла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: P&ath:
uk: &Шлях:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, generalWidget) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Sounds the system bell when you receive an ASCII BEL (0x07) control character
uk: Звуки — це системні звуки, які відтворюються у відповідь на отримання керівної послідовності ASCII BEL (0x07)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_Beep)
en: Enable s&ystem bell on incoming ASCII BEL
uk: Увімкнути с&истемний гудок на вхідний ASCII BEL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEvents)
en: Hide &Join/Part/Nick events
uk: Ховати події &Приєднання/Полишення/Зміна псевдоніма

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DisableExpansion)
en: Do not expand variables when sending text to the server. A variable starts with '%'; for example, %B will expand to the characters needed to make a text bold.
uk: Не розгортати змінні під час надсилання тексту на сервер. Змінні позначаються символом «%»; наприклад, %B розгортається у символи, потрібні для того, щоб зробити символи фрагмента тексту напівжирними.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableExpansion)
en: Disable variable (e.g. %C, %B, %G...) e&xpansion
uk: Вимкнути роз&гортання змінних (наприклад,. %C, %B, %G…)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RedirectServerAndAppMsgToStatusPane)
en: &Redirect status messages to the server status window
uk: П&ереспрямувати повідомлення про стан у вікно стану сервера

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseLiteralModes)
en: Keep channel mode string as a combination of characters instead of translating them into human readable words. E.g. '*** Channel modes: no messages from outside' will become '*** Channel modes: n'
uk: Зберігати рядок режиму каналу і не перетворювати його у слова, придатні для читання людиною. Приклад: «*** Режими каналу: без зовнішніх повідомлень» буде показано як «*** Режими каналу: n»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseLiteralModes)
en: Show raw mode characters (e.g. +o) instead of descriptions
uk: Показувати символи режимів без обробки (наприклад, +o) замість описів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_ScrollbackMax) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: How many lines to keep in buffers, 0 = unlimited
uk: Кількість рядків, які слід зберігати у буферах, 0 = без обмежень

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectCount) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KPluralHandlingSpinBox, kcfg_ScrollbackMax)
en: Unlimited
uk: Не обмежено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Scrollbac&k limit:
uk: Обмеження &буфера:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActive)
en: If checked, only events concerning active and watched nicks will be displayed.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, програма показуватиме повідомлення лише про ті події, які пов’язано з активними псевдонімами або псевдонімами, за яким ви спостерігаєте.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActive)
en: Except for watched nicks and nicks active within the
uk: Окрім псевдонімів зі спостереженням та псевдонімів, які є активними протягом

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last 10 min
uk: попередніх 10 хвилин

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last hour
uk: попередньої години

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last day
uk: попереднього дня

[ctx: Is prefaced with: Except for watched nicks and nicks active within the]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_HideUnimportantEventsExcludeActiveThreshold)
en: last week
uk: попереднього тижня

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Marker Lines
uk: Лінії позначок

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLine)
en: Inserts a remember line into the chat window when you switch to another chat window or minimize the application.
uk: Вставляє лінію нагадування у вікно балачки, якщо ви перемикаєтеся на інше вікно балачки або згорнете вікно програми.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLine)
en: Mark the last position in a chat window when it is hidden
uk: Позначати останню позицію у вікні балачки, якщо його буде сховано

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AutomaticRememberLineOnlyOnTextChange)
en: Move the line only when new text is about to be shown
uk: Пересувати рядок лише перед показом нового фрагмента тексту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MarkerLineInAllViews)
en: Show manually inserted lines in all chat windows
uk: Показувати рядки, вставлені вручну, у всіх вікнах балачок

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoWhoContinuousEnabled)
en: Enable Automatic User Information Look Up (/WHO)
uk: Увімкнути автоматичний пошук відомостей про користувача (/WHO)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Max. number of users in a channel:
uk: &Макс. кількість користувачів на каналі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, whoIntervalLbl)
en: Update inter&val:
uk: Промі&жок між оновленнями:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Custom Colors
uk: Нетипові кольори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_InputFieldsBackgroundColor)
en: &Use custom colors for input box, nickname list and tab list
uk: &Використовувати нетипові кольори на панелі вводу, у списку псевдонімів і вкладок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Background:
uk: Колір &тла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Server message:
uk: Повідомл&ення сервера:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: H&yperlink:
uk: Г&іперпосилання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Channel &message:
uk: &Повідомлення каналу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Actio&n:
uk: Ді&я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Bac&klog:
uk: &Зворотний журнал:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Comman&d message:
uk: Повідомлення &команди:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: &Query message:
uk: Повідомлення &діалогу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_9)
en: &Timestamp:
uk: &Часовий штамп:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_10)
en: A&lternate background:
uk: Ін&ше тло:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_UseColoredNicks)
en: Colored Nicks
uk: Кольорові псевдоніми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: &Own nick color:
uk: Колір в&ласного псевдоніма:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, kcfg_AllowColorCodes)
en: By enabling this option, color codes added to IRC messages will be displayed in your chat window as colored text. You can add color codes to your messages, by selecting Insert -> IRC Color
uk: Якщо ви позначите цей пункт, коди кольорів, додані до повідомлень IRC, буде перетворено у вікні балачки на відповідно розфарбований текст. Додати коди кольорів до ваших повідомлень можна за допомогою пункту меню Вставка -> Вставити колір IRC

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AllowColorCodes)
en: &Allow Colored Text in IRC Messages
uk: &Дозволити кольоровий текст у повідомленнях IRC

en:  second |  seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд
uk[3]:  секунда

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoReconnect)
en: Enable Automatic Reconnect
uk: Увімкнути автоматичне перез’єднання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, reconnectDelayLabel)
en: Reconnect delay:
uk: Затримка перез’єднання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Reconnection attempts:
uk: Кількість спроб:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, debugGBox)
en: Debug
uk: Налагоджування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RawLog)
en: Show raw &log window when connecting
uk: Показувати вікно &журналу без обробки під час з’єднання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, encryptionGBox)
en: Encryption
uk: Шифрування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default encryption type:
uk: Типовий тип шифрування:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: ECB or Electronic Codebook mode is supported by many encryption clients like FiSH and Mircryption however it is generally considered to be insecure.
    
    CBC or Cipher Block Chaining mode is not supported by FiSH but is supported by Mircryption. If you are going to use key exchange it is best to first find out if your peer has a client that can use CBC otherwise you will be able to see what they are saying, but they will not be able to read what you are saying.
uk: Режим ECB або Electronic Codebook (електронна кодова книга) підтримується багатьма клієнтськими програмами шифрування, зокрема FiSH і Mircryption, але вважається недостатньо безпечним.
    
    Режим CBC або Cipher Block Chaining не підтримується FiSH, але підтримується Mircryption. Якщо ви бажаєте скористатися обміном ключами, спочатку з’ясуйте, чи встановлено на вашому вузлі клієнтську програму, яка може використовувати CBC, інакше ви зможете читати повідомлення інших учасників, але не інші учасники не зможуть прочитати ваші.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: Electronic Codebook (ECB)
uk: Електронна кодова книга (ECB)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_EncryptionType)
en: Cipher-Block Chaining (CBC)
uk: Ланцюгове блокове шифрування (CBC)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ProxyEnabled)
en: Proxy
uk: Проксі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authTypeLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, typeLabel)
en: Type:
uk: Тип:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, addressLabel)
en: Address:
uk: Адреса:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
uk: Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
uk: Пароль:

en:  byte |  bytes
uk[0]:  байт
uk[1]:  байти
uk[2]:  байтів
uk[3]:  байт

en: Network Interface
uk: Мережевий інтерфейс

en: Reply From IRC Server
uk: Відповідь від сервера IRC

en: Specify Manually
uk: Вказати вручну

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DCC_ConfigUI)
en: DCC_Settings
uk: Параметри DCC

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dccPathLbl)
en: Download &folder:
uk: Тека отрим&ання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAddPartner)
en: &Add sender to file name
uk: &Додати відправника до назви файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccCreateFolder)
en: Cr&eate folder for sender
uk: С&творювати теку для відправника

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpaceToUnderscore)
en: Convert spaces in file names to underscores before sending
uk: Перетворювати пробіли у назвах на символи _ перед надсиланням

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAutoGet)
en: Automaticall&y accept download offer
uk: &Автоматично приймати пропозиції отримання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccAutoResume)
en: Au&tomatically resume download
uk: Ав&томатично відновлювати отримання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccFastSend)
en: Enable fast DCC send (Might &not work with all clients)
uk: Увімкнути швидке надсилання DCC (пра&цює не для всіх клієнтів)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccPassiveSend)
en: Enable passive DCC send
uk: Увімкнути пасивне надсилання DCC

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccChatAutoAccept)
en: Automatically accept DCC chat offer
uk: Автоматично приймати пропозиції DCC-балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccUPnP)
en: Enable UPnP for NAT traversal
uk: Увімкнути UPnP для обходу NAT

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_DccIPv4Fallback)
en: If this option enabled dcc transfers for IPv6 connections will be done over IPv4 interface set here
uk: Якщо буде позначено цей пункт, перенесення dcc для з’єднань IPv6 буде виконано за допомогою інтерфейсу IPv4, вказаного у цьому полі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccIPv4Fallback)
en: Fallback to an IPv&4 interface for DCC send:
uk: Повернення до інтерфейсу IPv&4 для надсилання DCC:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: DCC send t&imeout:
uk: &Час очікування надсилання DCC:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Buffer si&ze:
uk: Розмір бу&феру:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Method to get own IP:
uk: &Метод отримання власного IP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, ownIP)
en: O&wn IP:
uk: В&ласний IP:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Ports
uk: Порти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpecificSendPorts)
en: Enable specific &ports for DCC transfer server:
uk: Відкрити вказані по&рти сервера перенесення DCC:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: to
uk: до

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DccSpecificChatPorts)
en: Enable specific p&orts for DCC chat:
uk: Відкрити вказані п&орти балачки DCC:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomTextFont)
en: Chat text:
uk: Текст балачки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomListFont)
en: Nickname list:
uk: Список псевдонімів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomTabFont)
en: Tab bar:
uk: Панель вкладок:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_FixedMOTD)
en: Show MOTD (Message Of The Day) message in fixed font
uk: Показувати «Повідомлення дня» моноширинним шрифтом

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FixedMOTD)
en: Enable fi&xed font for MOTD messages
uk: Увімкнути моно&ширинний шрифт для повідомлень MOTD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseBoldNicks)
en: Show sender nicknames &bold in the chat view
uk: Показувати псевдоніми відправників у вікні балачки &жирним

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowTrayIcon)
en: Enable System Tray
uk: Увімкнути системний лоток

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayNotify)
en: &Use system tray for new message notification
uk: &Використовувати системний лоток для сповіщення про нові повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TrayNotifyOnlyOwnNick)
en: Only &notify when a highlight is triggered or your current nick is used
uk: Сповіщати, &лише якщо було використано підсвічування або ваш псевдонім

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HideToTrayOnStartup)
en: Hide window on startup
uk: Сховати вікно після запуску

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, middleLabel)
en: Nickname Completion
uk: Завершення псевдонімів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeLbl)
en: Completion &mode:
uk: &Режим автозавершення:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Inline Cycle
uk: Циклічно у рядку

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Shell-Like
uk: Подібно до оболонки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_NickCompletionMode)
en: Shell-Like with Completion Box
uk: Подібно до оболонки з панеллю завершення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startOfLineLabel)
en: Suffi&x at start of line:
uk: Префі&кс на початку рядка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Elsewhere:
uk: У &інших місцях:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_NickCompletionCaseSensitive)
en: Case sensitive
uk: З врахуванням регістру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, miscGBox)
en: Miscellaneous
uk: Різне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DisableNotifyWhileAway)
en: Disable notifications while &away
uk: Вимкнути сповіщення на &час відсутності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseCustomBrowser)
en: Use custom web &browser:
uk: Використовувати нетиповий п&ереглядач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, commandCharLabel)
en: Comman&d char:
uk: Си&мвол команди:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CustomVersionReplyEnabled)
en: Use custom &version reply:
uk: &Використовувати нетипову відповідь версії:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_CustomVersionReply)
en: <qt>Here you can set a custom reply for <b>CTCP <i>VERSION</i></b> requests.</qt>
uk: <qt>Тут ви можете вказати нетипову відповідь на запити <b>CTCP <i>VERSION</i></b>.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseMultiRowInputBox)
en: Input box expands with text
uk: Поле введення розгортається за текстом

en: Select Sound File
uk: Вибір файла звуку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightSoundsEnabled)
en: Ena&ble sound for highlights
uk: Ув&імкнути звук для підсвічування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightNick)
en: Alwa&ys highlight own current nick:
uk: Зав&жди підсвічувати власний поточний псевдонім:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HighlightOwnLines)
en: Always highlight own &lines:
uk: Завжди підсвічувати власні &рядки:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Highlight List
uk: Список підсвічування

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Highlights
uk: Підсвічування

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Sound
uk: Звук

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Auto Text
uk: Автотекст

note: i18n: ectx: property (text), widget (HighlightTreeWidget, highlightListView)
en: Chat Windows
uk: Вікна балачок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, patternLabel)
en: &Pattern:
uk: &Шаблон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en: Color:
uk: Колір:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, soundLabel)
en: &Sound:
uk: &Звук:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, soundPlayBtn)
en: Test sound
uk: Перевірити звук

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, autoTextLabel)
en: A&uto text:
uk: &Автотекст:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, chatWindowsLabel)
en: Chat windows:
uk: Вікна балачок:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, chatWindowsInput)
en: This highlight will only be searched for in chat windows listed here by name, or in all chat windows if the field is left empty. Multiple names have to be separated by commas.
uk: Програма виконуватиме пошук підсвічених повідомлень лише у вікнах спілкування, вказаних у списку цього поля, або у всіх вікнах, якщо у полі не буде вказано жодного вікна. Записи у списку вікон слід відокремлювати комами.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, enableNotificationsLabel)
en: Enable &notifications:
uk: Увімкнути с&повіщення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ignoreListView)
en: Pattern
uk: Шаблон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, ignoreListView)
en: Type
uk: Тип

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Pattern:
uk: Шаблон:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpMessageTypes)
en: Message Types
uk: Типи повідомлень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkChannel)
en: Channel
uk: Канал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkNotice)
en: Notice
uk: Зауваження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkQuery)
en: Query
uk: Діалог

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkInvite)
en: Invite
uk: Запросити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeAllButton)
en: Remove &All
uk: Вил&учити всі

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Hide the scrollbar
uk: Сховати смужку гортання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enable if you want all the IRC input lines to check your spelling as you type
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб програма перевіряла правопис всіх введених рядків IRC

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General Options)
en: Enabling this will cause the input box to grow vertically when it fills up.
uk: Позначення цього пункту призведе до збільшення розміру панелі введення у вертикальному напрямку після заповнення її текстом.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: Start with hidden main window
uk: Запускати з прихованим головним вікном

note: i18n: ectx: label, entry, group (General Options)
en: &Show real names next to nicknames
uk: &Показувати справжні імена поряд з псевдонімами

note: i18n: ectx: label, entry (LauncherEntryCountMode), group (LauncherEntry) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LauncherEntryCountMode)
en: All events
uk: Всі події

note: i18n: ectx: label, entry (LauncherEntryCountMode), group (LauncherEntry) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_LauncherEntryCountMode)
en: Channels and queries with events
uk: Канали і запити з подіями

note: i18n: ectx: label, entry (OpenWatchedNicksAtStartup), group (Notify List)
en: Open Watched Nicks tab at application startup
uk: Відкривати вкладку спостереження за псевдонімами після запуску програм

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowLauncherEntryCount)
en: &Enable Display of Unseen Events Count On Launcher Entry
uk: &Увімкнути показ кількості непереглянутих подій на записів на панелі запуску

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, modeLbl)
en: Count &mode:
uk: &Режим обліку:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, countedEventsGroupBox)
en: Counted Events
uk: Полічені події

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseMsgs) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsMsgs)
en: Message
uk: Повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUsePrivate) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsPrivate)
en: Private message
uk: Особисте повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseNick) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsNick)
en: Current nick used
uk: Поточний використаний псевдонім

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseHighlights) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsHighlights)
en: Highlight
uk: Підсвічування

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseChannelEvents) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsEvents)
en: Channel events are mode changes or users joining/leaving a channel.
uk: Події каналу — це зміни режиму або приєднання/вихід користувачів з каналу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseChannelEvents) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsEvents)
en: Channel event
uk: Подія каналу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseSystem) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsSystem)
en: Application events occur in Konsole tabs, the DCC Status tab and other application tabs not used directly for chatting.
uk: Події програм — це події на вкладках Konsole, вкладці стану DCC та інших вкладках програм, які безпосередньо не використовуються під час балачки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LauncherEntryCountUseSystem) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsSystem)
en: Application event
uk: Подія програми

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_Log)
en: &Enable Logging
uk: В&ести журнал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_PrivateOnly)
en: Only log private conversations (queries, DCC chats)
uk: Записувати лише дані особистого спілкування (діалоги, спілкування у DCC)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_LowerLog)
en: Enable &lower case logfile names
uk: Використовувати назви файлів журналу &нижнього регістру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AddHostnameToLog)
en: &Append hostname to logfile names
uk: &Додавати назву вузла до назв файлів журналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Logfile &path:
uk: &Шлях файла журналу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseExternalLogViewer)
en: Use system text editor to open logs
uk: Використовувати системний текстовий редактор для відкриття журналу

en: Normal Users
uk: Звичайні користувачі

en: Voice (+v)
uk: Мають право голосувати (+v)

en: Halfops (+h)
uk: Напівоператори (+h)

en: Operators (+o)
uk: Оператори (+o)

en: Channel Admins (+p)
uk: Адміністратори каналу (+p)

en: Channel Owners (+q)
uk: Власники каналу (+q)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Command to be executed on double click:
uk: &Команда, яку слід виконати на подвійне клацання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortCaseInsensitive)
en: Sort case &insensitive
uk: Впорядкування без в&рахування регістру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortByActivity)
en: Sort by &activity
uk: Впорядкувати за &активністю

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SortByStatus)
en: Sort b&y user status
uk: Впорядкувати з&а станом користувачів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderHintLabel)
en: (Reorder nick sorting order by drag and drop)
uk: (Перевпорядкуйте список псевдонімів перетягуванням зі скиданням)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, sortOrder)
en: Mode
uk: Режим

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, sortOrder)
en: Explanation
uk: Пояснення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseOSD)
en: &Enable On Screen Display
uk: &Увімкнути екранну панель

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: On &Screen Display
uk: &Екранна панель

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDDrawShadow)
en: &Draw shadows
uk: &Малювати тіні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: OSD font:
uk: Шрифт панелі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Show &OSD Message
uk: Показувати п&овідомлення панелі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowOwnNick)
en: &If own nick appears in channel message
uk: &Якщо власний псевдонім з’явиться у повідомленні каналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowChannel)
en: On an&y channel message
uk: За буд&ь-якого повідомлення каналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowQuery)
en: On &query activity
uk: За &активності діалогу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OSDShowChannelEvent)
en: On &Join/Part events
uk: На події &Приєднання/Полишення

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_OSDUseCustomColors)
en: Enable Custom Colors
uk: Використовувати нетипові кольори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Te&xt color:
uk: Колір те&ксту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: &Background color:
uk: Колір &тла:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: O&ther Settings
uk: Ін&ші параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Duration:
uk: &Тривалість:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: S&creen:
uk: &Екран:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_OSDDuration)
en:  ms
uk:  мс

en: Default Identity
uk: Типовий профіль

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Available Placeholders
uk: Доступні заповнювачі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, placeholderHelpLabel)
en: %c: Current channel
    %i: Input box contents
    %k: Channel key
    %K: Server password
    %n: Send command directly to the server instead of your input box
    %o: Current nickname
    %s<term>%: term used to separate nicknames in %u
    %u: List of selected nicknames
uk: %o: поточний псевдонім
    %c: поточний канал
    %k: ключ каналу
    %K: пароль до сервера
    %n: надіслати команду безпосередньо на сервер замість рядка введення тексту
    %o: поточний псевдонім
    %s&lt;елемент>%: елемент, який буде використано для відокремлення псевдонімів у %u
    %u: вивести список позначених псевдонімів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, buttonListView)
en: Button Name
uk: Назва кнопки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, buttonListView)
en: Button Action
uk: Дія кнопки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_delBtn) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, delBtn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nameLabel)
en: Button name:
uk: Назва кнопки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, actionLabel)
en: Button action:
uk: Дія кнопки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowQuickButtonsInContextMenu)
en: Show quick buttons that operate on nicknames in nickname context menus
uk: Показувати кнопки швидкого доступу до обробки псевдонімів у контекстних меню псевдонімів

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Behavior
uk: Поведінка

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Chat Window
uk: Вікно балачки

en: Nicklist Themes
uk: Теми списку псевдонімів

en: Colors
uk: Кольори

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Quick Buttons
uk: Швидкі кнопки

en: Tabs
uk: Вкладки

en: General Behavior
uk: Загальна поведінка

en: Connection
uk: З'єднання

en:  line |  lines
uk[0]:  рядок
uk[1]:  рядки
uk[2]:  рядків
uk[3]:  рядок

en:  nick |  nicks
uk[0]:  псевдонім
uk[1]:  псевдоніми
uk[2]:  псевдонімів
uk[3]:  псевдонім

en: Nickname List
uk: Список псевдонімів

en: Command Aliases
uk: Скорочення команд

en: Auto Replace
uk: Автоматична заміна

[ctx: @title:tab]
en: Ignore
uk: Ігнорування

en: Logging
uk: Журналювання

en: Watched Nicknames
uk: Псевдоніми зі спостереженням

en: On Screen Display
uk: Екранна панель

en: Launcher Entry
uk: Запис на панелі запуску

en: Warning Dialogs
uk: Діалогові вікна попередження

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, lookGBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox4)
en: Look
uk: Вигляд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsText)
en: Use colored text
uk: Використовувати кольоровий текст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsLeds)
en: Use colored LEDs
uk: Використовувати кольорові індикатори

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox10)
en: Options
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsOverride)
en: If you select this, the colors you chose in the Highlights preferences page will override the colors for "Current nick used" and "Highlight".
uk: Якщо ви позначите цей пункт, колір, вибраний вами на сторінці параметрів підсвічування, перевизначатиме кольори з полів «Поточний використаний псевдонім» і «Підсвічування».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_TabNotificationsOverride)
en: Give precedence to chat window highlight colors
uk: Надати перевагу кольорам підсвічування вікна балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, placementLabel)
en: Placement:
uk: Розташування:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Top
uk: Згори

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Bottom
uk: Внизу

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_TabPlacement)
en: Left
uk: Ліворуч

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CloseButtons)
en: Show &close button on tabs
uk: Показувати кнопки за&криття на вкладках

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowTabBarCloseButton)
en: Show a close button on the &right side of the tab bar
uk: Показувати кнопку закриття у &правій частині панелі вкладок

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, focusGBox)
en: Focus
uk: Фокусування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BringToFront)
en: &Focus new tabs
uk: &Фокусувати нові вкладки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_FocusNewQueries)
en: Focus new &queries
uk: Фокусувати нові &діалоги

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mouseGBox)
en: Mouse
uk: Миша

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MiddleClickClose)
en: &Middle-click on a tab to close it
uk: Клацання с&ередньою закриває вкладку

en: Select Theme Package
uk: Оберіть пакунок теми

en: Konversation Themes (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar *.zip)
uk: теми Konversation (*.tar.gz *.tar.bz2 *.tar *.zip)

en: Unknown error (0)
uk: Невідома помилка (0)

en: Failed to Download Theme
uk: Не вдалося отримати тему

en: Theme archive is invalid.
uk: Архів теми пошкоджено.

en: Cannot Install Theme
uk: Не вдалося встановити тему

en: Do you want to remove %1?
uk: Бажаєте вилучити %1?

en: Remove Theme
uk: Вилучити тему

note: i18n: ectx: property (text), widget (KNSWidgets::Button, getButton)
en: G&et New Themes...
uk: &Отримати нові теми…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, installButton)
en: I&nstall from File...
uk: Вс&тановити з файла…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton)
en: &Remove Theme
uk: &Вилучити тему

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel1)
en: Icon for normal users
uk: Піктограма для звичайних користувачів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel2)
en: Icon for away users
uk: Піктограма для відсутніх користувачів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel3)
en: Icon for users with voice
uk: Піктограма користувачів з правом голосу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel4)
en: Icon for users with half-operator privileges
uk: Піктограма користувачів з правами напівоператора

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel5)
en: Icon for users with operator privileges
uk: Піктограма користувачів з правами оператора

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel6)
en: Icon for users with admin privileges
uk: Піктограма користувачів з правами адміністратора

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, previewLabel7)
en: Icon for users with owner privileges
uk: Піктограма користувачів з правами власника

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Preview:
uk: Перегляд:

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a channel invitation is received
uk: …ви отримуєте запрошення на канал

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... saving a log file would save only the visible portion
uk: …у разі збереження файла журналу буде збережено лише видиму частину балачки

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a log file is about to be deleted
uk: …віддано команду щодо вилучення файла журналу

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... an open query exists for a nickname that has just been marked as ignored
uk: …відкрито діалог з людину, псевдонім якої ви щойно позначили як такий, який слід ігнорувати

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... switching a connection to a different server in the same network
uk: …ви перемикаєте з’єднання на інший сервер тієї самої мережі

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... creating a new connection to an already connected network
uk: …ви створюєте з’єднання з мережею, з якою вже встановлено з’єднання

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a server tab
uk: …ви закриваєте вкладку сервера

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a channel tab
uk: …ви закриваєте вкладку каналу

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a query tab
uk: …ви закриваєте вкладку балачки

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing a DCC Chat tab
uk: …ви закриваєте вкладку DCC-балачки

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a source for the channel list cannot be determined from the current tab
uk: …джерело списку каналів не вдасться визначити на основі даних щодо поточної вкладки

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to hide the menu bar
uk: …ви наказали програмі приховати панель меню

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... a channel listing may cause disconnection due to the download size
uk: …список каналів може призвести до вашого від’єднання через значний об’єм даних

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... pasting large portions of text
uk: …ви вставили великий фрагмент тексту

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... quitting Konversation via the tray icon
uk: …завершення роботи Konversation виконується за допомогою піктограми лотка

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to ignore a nickname
uk: …ви наказали програми ігнорувати повідомлення від певного псевдоніма

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... you have chosen to stop ignoring a nickname
uk: …ви наказали програмі припинити ігнорування певного псевдоніма

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... quitting Konversation while DCC file transfers are active
uk: …ви наказали Konversation завершити роботу під час передавання файла DCC

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... some characters in a message are incompatible with the active encoding
uk: …деякі з символів повідомлення несумісні з поточним кодуванням

[ctx: @item:inlistbox Checkbox item, determines whether warning dialog is shown; concludes sentence "Show a warning dialog when..."]
en: ... closing the window will minimize to the system tray
uk: …закриття вікна призведе до мінімізації програми до системного лотка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dialogListView)
en: Show a warning dialog when...
uk: Показувати діалогове вікно попередження, якщо…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotify)
en: <qt>
    <p>
    When the nickname watcher is turned on, you will be notified when the nicknames appearing in the <b>Watched Networks/Nicknames</b> list come online or go offline.</p>
    <p>You can also open the <b>Watched Nicks</b> window to see the status of all the watched nicknames.</p>
    </qt>
uk: <qt>
    <p>
    Якщо буде увімкнено спостереження за псевдонімами, програма сповіщатиме вас про появу у мережі або роз’єднання користувачів зі списку <b>Спостереження за мережами/псевдонімами</b>.</p>
    <p>Крім того, ви можете відкрити вікно <b>Псевдоніми зі спостереженням</b>, щоб переглянути стан всіх користувачів, за псевдонімами яких ведеться спостереження.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseNotify)
en: Enable nic&kname watcher
uk: Увімкнути спостереження за пс&евдонімами

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_OpenWatchedNicksAtStartup)
en: <qt>When checked, the <b>Watched Nicks</b> window will be automatically opened when starting Konversation.</qt>
uk: <qt>Якщо буде позначено цей пункт, програма автоматично відкриватиме вікно <b>Псевдоніми зі спостереженням</b> після запуску Konversation.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_OpenWatchedNicksAtStartup)
en: Show Watched Nicks tab on &application startup
uk: По&казувати вкладку спостереження за псевдонімами після запуску програми

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, notifyActionLabel)
en: <qt>
    <p>When you double click a nickname in the <b>Watched Nicks</b> window, this
    command is placed in the <b>Input Line</b> on the server window.</p>
    <p>The following symbols can be used in the command:</p><ul>
    <li>%u: The nickname double clicked.</li>
    <li>%K: Server password.</li>
    <li>%n: Send command directly to the server instead of your input line.</li>"
    </ul>
    </qt>
uk: <qt>
    <p>Якщо ви наведете вказівник миші на пункт псевдоніма у вікні <b>Псевдоніми зі спостереженням</b> і
    двічі клацнете мишею, цю команду буде надіслано до <b>Рядка введення</b> вікна сервера.</p>
    <p>У команді можна використовувати такі заповнювачі:</p><ul>
    <li>%u: позначений псевдонім.</li>
    <li>%K: пароль сервера.</li>
    <li>%n: надіслати команду безпосередньо на сервер замість вашого рядка введення.</li>
    </ul>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notifyActionLabel)
en: Command e&xecuted when nickname is double clicked:
uk: Команда, яку б&уде виконано на подвійне клацання псевдоніма:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, kcfg_NotifyDoubleClickAction)
en: <qt>
    <p>When you double click a nickname in the <b>Watched Nicks</b> window, this
     command is placed in the <b>Input Line</b> on the server window.</p>
    <p>The following symbols can be used in the command:</p><ul>
    <li>%u: The nickname double clicked.</li>
    <li>%K: Server password.</li>
    <li>%n: Send command directly to the server instead of your input line.</li>
    </ul>
    </qt>
uk: <qt>
    <p>Якщо ви наведете вказівник миші на пункт псевдоніма у вікні <b>Псевдоніми зі спостереженням</b> і
    двічі клацнете мишею, цю команду буде надіслано до <b>Рядка введення</b> вікна сервера.</p>
    <p>У команді можна використовувати такі заповнювачі:</p><ul>
    <li>%u: позначений псевдонім.</li>
    <li>%K: пароль сервера.</li>
    <li>%n: надіслати команду безпосередньо на сервер замість вашого рядка введення.</li>
    </ul>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, notifyDelayLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_NotifyDelay)
en: Konversation will check the status of the nicknames listed below at this interval.
uk: Konversation перевірятиме стан користувачів з наведеного нижче списку через цей інтервал часу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, notifyDelayLabel)
en: &Update interval:
uk: Промі&жок між оновленнями:

note: i18n, and in preShellCommandExited and preShellCommandError
en: Info
uk: Інформація

en: Network is down, will reconnect automatically when it is back up.
uk: З’єднання з мережею розірвано, повторне з’єднання з сервером буде встановлено після встановлення з’єднання з мережею.

en: Trying to connect to %2 (port %3) in 1 second. | Trying to connect to %2 (port %3) in %1 seconds.
uk[0]: Спроба з’єднання з %2 (порт %3) за %1 секунду.
uk[1]: Спроба з’єднання з %2 (порт %3) за %1 секунди.
uk[2]: Спроба з’єднання з %2 (порт %3) за %1 секунд.
uk[3]: Спроба з’єднання з %2 (порт %3) за секунду.

en: Trying to reconnect to %2 (port %3) in 1 second. | Trying to reconnect to %2 (port %3) in %1 seconds.
uk[0]: Спроба повторного з’єднання з %2 (порт %3) за %1 секунду.
uk[1]: Спроба повторного з’єднання з %2 (порт %3) за %1 секунди.
uk[2]: Спроба повторного з’єднання з %2 (порт %3) за %1 секунд.
uk[3]: Спроба повторного з’єднання з %2 (порт %3) за секунду.

en: Error
uk: Помилка

en: Reconnection attempts exceeded.
uk: Перевищено обмеження кількості повторних спроб.

en: You are already connected to %1. Do you want to open another connection?
uk: Ви вже з’єдналися з %1. Бажаєте відкрити інше з’єднання?

en: Already connected to %1
uk: З’єднання з %1 вже встановлено

en: Create connection
uk: Створити з’єднання

en: You are presently connected to %1 via '%2' (port %3). Do you want to switch to '%4' (port %5) instead?
uk: Ви вже з’єдналися з %1 за допомогою «%2» (порт %3). Бажаєте перемкнутися на «%4» (порт %5)?

en: Switch Server
uk: Перемкнути сервер

en: Please fill in your <b>Ident</b>.<br/>
uk: Будь ласка, вкажіть ваш <b>ідентифікатор</b>.<br/>

en: Please fill in your <b>Real name</b>.<br/>
uk: Будь ласка, вкажіть ваше <b>справжнє ім’я</b>.<br/>

en: Please provide at least one <b>Nickname</b>.<br/>
uk: Будь ласка, вкажіть принаймні один <b>псевдонім</b>.<br/>

en: <qt>Your identity "%1" is not set up correctly:<br/>%2</qt>
uk: <qt>Ваш профіль «%1» не налаштовано коректно:<br/>%2</qt>

en: Identity Settings
uk: Параметри профілю

en: Edit Identity...
uk: Змінити профіль…

en: Debug: %1
uk: Налагоджування: %1

en: Error: %1
uk: Помилка: %1

en: getNickname: Server %1 is not found.
uk: getNickname: сервер %1 не знайдено.

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send a DCC %1 request to the partner via the IRC server.
uk: Не вдалося надіслати запит %1 DCC до партнера за допомогою сервера IRC.

en: Awaiting acceptance by remote user...
uk: Очікування на підтвердження з боку віддаленого користувача…

[ctx: %1=partnerNick, %2=Servername, %3=dcc extension as chat or wboard]
en: %1 (on %2) offers to DCC %3 with you
uk: %1 (з %2) пропонує вам розпочати %3 DCC

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: DCC %1 offer from %2
uk: Пропозиція %1 DCC від %2

en: Accept
uk: Прийняти

en: Reject
uk: Відмовити

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: You rejected the DCC %1 offer.
uk: Ви відмовилися від пропозиції DCC %1.

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard]
en: DCC %1 request was rejected
uk: Запит DCC %1 було відкинуто

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send Reverse DCC %1 acknowledgement to the partner via the IRC server.
uk: Не вдалося надіслати зворотне підтвердження запиту %1 DCC до партнера за допомогою сервера IRC.

en: Failed to forward port %1. Sending DCC request to remote user regardless.
uk: Не вдалося виконати переспрямування порту %1, але до віддаленого користувача попри все буде надіслано запит на встановлення DCC.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard]
en: Could not send Reverse DCC %1 acknowledgement to the partner via the IRC server.
uk: Не вдалося надіслати зворотне підтвердження запиту %1 DCC до партнера за допомогою сервера IRC.

en: Could not open a socket for listening: %1
uk: Не вдалося відкрити сокет для стеження: %1

[ctx: %1=dcc extension like Chat or Whiteboard,%2=partnerNick, %3=port]
en: Offering DCC %1 connection to %2 on port %3...
uk: Пропозиція з’єднання %1 DCC з %2 на порту %3…

[ctx: DCC extension]
en: Whiteboard
uk: Обмін малюнками

[ctx: DCC extension]
en: Chat
uk: Балачка

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard ,%2 = nickname, %3 = IP, %4 = port]
en: Establishing DCC %1 connection to %2 (%3:%4)...
uk: Встановлення з’єднання DCC %1 з %2 (%3:%4)…

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2 = partnerNick]
en: Established DCC %1 connection to %2.
uk: Встановлено з’єднання DCC %1 з %2.

en: Socket error: %1
uk: Помилка сокета: %1

en: Could not accept the client.
uk: Не вдалося прийняти клієнта.

[ctx: %1=dcc extension as Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: Established DCC %1 connection to %2.
uk: Встановлено з’єднання DCC %1 з %2.

en: Connection closed.
uk: З'єднання закрито

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2=partnerNick, %3=port]
en: DCC %1 with %2 on port %3.
uk: %1 DCC з %2 на порту %3.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2 = nickname, %3 = IP, %4 = port]
en: DCC %1 with %2 on %3:%4.
uk: %1 DCC з %2, %3:%4.

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard, %2=partnerNick]
en: Do you want to close your DCC %1 with %2?
uk: Бажаєте закрити це вікно %1 DCC з %2?

[ctx: %1=extension like Chat or Whiteboard]
en: Close DCC %1
uk: Закрити %1 DCC

en: Talking to yourself
uk: Розмова з собою

[ctx: %1=Encoding]
en: Default ( %1 )
uk: Типове ( %1 )

en: Usage
uk: Використання

en: Usage: %1ME text
uk: Використання: %1ME текст

en: Unknown command.
uk: Невідома команда.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2
uk: Отримано невідомий запит CTCP-%1 від %2

en: No vacant port
uk: Вільних портів немає

en: Could not open a socket
uk: Не вдалося відкрити сокет

[ctx: passive dcc send]
en: Passive Send
uk: Пасивне надсилання

en: Open
uk: Відкрити

en: Select Recipient
uk: Виберіть отримувача

en: Select nickname and close the window
uk: Вказати псевдонім і закрити вікно

en: Close the window without changes
uk: Закрити вікно без внесення змін

en: DCC Receive Question
uk: Запитання отримання DCC

en: O&riginal Filename
uk: По&чаткова назва файла

en: Suggest &New Filename
uk: Запропонувати &нову назву

en: Use as new default download folder
uk: Використовувати як нову теку для отримань

en: &Resume
uk: Ві&дновити

en: R&ename
uk: Пере&йменувати

en: Status
uk: Стан

en: Details
uk: Подробиці

en: DCC Send
uk: DCC-надсилання

en: DCC Receive
uk: DCC-отримування

en:  (Reverse DCC)
uk:  (Зворотний DCC)

en: Unknown server
uk: Невідомий сервер

[ctx: %1=partnerNick, %2=IRC Servername, %3=partnerIP, %4=partnerPort]
en: %1 on %2, %3 (port %4)
uk: %1 з %2, %3 (порт %4)

[ctx: %1 = PartnerNick, %2 = Partner IRC Servername]
en: %1 on %2
uk: %1 з %2

[ctx: %1=ownIP, %2=ownPort]
en: %1 (port %2)
uk: %1 (порт %2)

[ctx: %1=Transferstartposition]
en: Yes, %1
uk: Так, %1

[ctx: no - not a resumed transfer]
en: No
uk: Ні

[ctx: less than 1 sec]
en: &lt; 1sec
uk: &lt; 1 сек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Filename:
uk: Назва файла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel23)
en: Partner:
uk: Партнер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Self:
uk: Власний:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Status:
uk: Стан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel18)
en: Progress:
uk: Поступ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Location:
uk: Адреса:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel19)
en: Current position:
uk: Поточна позиція:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel21)
en: File size:
uk: Розмір файла:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Resumed:
uk: Відновлено:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Current speed:
uk: Поточна швидкість:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Average speed:
uk: Середня швидкість:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Transferring time:
uk: Час перенесення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Estimated time left:
uk: Оцінка залишкового часу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Offered at:
uk: Запропоновано:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2)
en: Started at:
uk: Почато:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Finished at:
uk: Завершено:

en: File
uk: Файл

en: Partner
uk: Партнер

en: Started At
uk: Розпочато

en: Progress
uk: Поступ

en: Position
uk: Позиція

en: Speed
uk: Швидкість

en: Sender Address
uk: Адреса відправника

en: Remaining
uk: Лишилось

en: %1/sec
uk: %1/сек

en: Queued
uk: У черзі

en: Preparing
uk: Приготування

[ctx: Transfer is waiting for the partner to accept or reject it]
en: Pending
uk: Очікування

[ctx: Transfer is connecting to the partner]
en: Connecting
uk: Виконується з'єднання

en: Receiving
uk: Вхідна пошта

en: Sending
uk: Надсилання

[ctx: Transfer has completed successfully]
en: Done
uk: Завершено

[ctx: Transfer failed]
en: Failed
uk: Невдача

en: Aborted
uk: Припинено

en: Queued - Transfer is waiting for you to accept or reject it
uk: У черзі — передані дані очікують на ваше підтвердження чи відкидання

en: Preparing - Transfer is checking for resumable files
uk: Підготовка — розбиття переданих даних на файли

en: Preparing - Transfer is acquiring the data to send
uk: Підготовка — надсилання запиту щодо даних

en: Pending - Transfer is waiting for the partner to accept or reject it
uk: Очікування — очікування на підтвердження чи відкидання отримувачем

en: Connecting - Transfer is connecting to the partner
uk: Встановлення з’єднання — програма встановлює з’єднання з отримувачем

en: Receiving - Transfer is receiving data from the partner
uk: Отримання — отримання даних від відправника

en: Sending - Transfer is sending data to partner
uk: Надсилання — надсилання даних до отримувача

en: Done - Transfer has completed successfully
uk: Завершено — надсилання даних успішно завершено

en: Failed - Transfer failed with 'unknown reason'
uk: Помилка — спроба надсилання була невдалою з «невідомої причини»

en: Failed - Transfer failed with reason '%1'
uk: Помилка — спроба надсилання була невдалою, оскільки «%1»

en: Aborted - Transfer was aborted by the User
uk: Перервано — передавання даних перервано користувачем

en: Incoming Transfers
uk: Вхідні перенесення

en: Outgoing Transfers
uk: Вихідні перенесення

en: DCC Status
uk: Стан DCC

en: &Select All Items
uk: В&ибрати всі пункти

en: S&elect All Completed Items
uk: Ви&брати всі завершені пункти

en: &Accept
uk: &Прийняти

en: Start receiving
uk: Почати отримання

en: A&bort
uk: Пе&рервати

en: Abort the transfer(s)
uk: Перервати перенесення

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

[ctx: clear selected dcctransfer]
en: &Clear
uk: Сп&орожнити

en: Clear all selected Items
uk: Вилучити всі позначені пункти

en: Clear Completed
uk: Вилучити завершені

en: Clear Completed Items
uk: Вилучити завершені пункти

en: &Open File
uk: Від&крити файл

en: Run the file
uk: Запустити файл

en: Open Location
uk: Відкрити адресу

en: Open the file location
uk: Відкрити теку розташування файла

en: You have selected %1 file to execute, are you sure you want to continue? | You have selected %1 files to execute, are you sure you want to continue?
uk[0]: Ви наказали виконати %1 файл, ви справді бажаєте саме цього?
uk[1]: Ви наказали виконати %1 файли, ви справді бажаєте саме цього?
uk[2]: Ви наказали виконати %1 файлів, ви справді бажаєте саме цього?
uk[3]: Ви наказали виконати %1 файл, ви справді бажаєте саме цього?

[ctx: @action:button]
en: Execute %1 File | Execute %1 Files
uk[0]: Виконати %1 файл
uk[1]: Виконати %1 файли
uk[2]: Виконати %1 файлів
uk[3]: Виконати %1 файл

en: The admin has restricted the right to receive files
uk: Адміністратор обмежив право отримання файлів

en: Invalid sender address (%1)
uk: Некоректна адреса відправника (%1)

en: Unsupported negotiation (filesize=0)
uk: Непідтримуваний спосіб встановлення зв’язку (розмір файла=0)

en: <b>Cannot create the folder or destination is not writable.</b><br/>Folder: %1<br/>
uk: <b>Не вдалося створити теку або тека призначення непридатна до запису.</b><br/>Тека: %1<br/>

en: <b>The file is used by another transfer.</b><br/>%1<br/>
uk: <b>Файл використовується у іншому передаванні.</b><br/>%1<br/>

en: Could not create a KIO instance
uk: Не вдалося створити екземпляр KIO

en: <b>A partial file exists:</b><br/>%2<br/>Size of the partial file: 1 byte.<br/> | <b>A partial file exists:</b><br/>%2<br/>Size of the partial file: %1 bytes.<br/>
uk[0]: <b>Існує файл з частиною даних.</b><br/>%2<br/>Розмір файла з частковими даними: %1 байт<br/>
uk[1]: <b>Існує файл з частиною даних.</b><br/>%2<br/>Розмір файла з частковими даними: %1 байти<br/>
uk[2]: <b>Існує файл з частиною даних.</b><br/>%2<br/>Розмір файла з частковими даними: %1 байтів<br/>
uk[3]: <b>Існує файл з частиною даних.</b><br/>%2<br/>Розмір файла з частковими даними: %1 байт<br/>

[ctx: %1=fileName, %2=local filesize, %3=sender filesize]
en: <b>The file already exists.</b><br/>%1 (%2)<br/>Sender reports file size of %3<br/>
uk: <b>Файл з цією назвою вже існує.</b><br/>%1 (%2)<br/>Відправником повідомлено про розмір файла у %3<br/>

en: <b>Could not open the file.<br/>Error: %1</b><br/>%2<br/>
uk: <b>Не вдалося відкрити файл.<br/>Помилка: %1</b><br/>%2<br/>

en: Could not send Reverse DCC SEND acknowledgement to the partner via the IRC server.
uk: Не вдалося надіслати зворотне підтвердження запиту SEND DCC до партнера за допомогою сервера IRC.

en: Waiting for connection
uk: Очікування на з’єднання

en: Waiting for remote host's acceptance
uk: Очікування на підтвердження з віддаленого вузла

en: Could not send DCC RECV resume request to the partner via the IRC server.
uk: Не вдалося надіслати запит на відновлення RECV DCC до партнера за допомогою сервера IRC.

en: Unexpected response from remote host
uk: Неочікувана відповідь від віддаленого вузла

en: Could not accept the connection (socket error).
uk: Не вдалося прийняти з’єднання (помилка сокета).

en: Transfer error
uk: Помилка перенесення

en: KIO error: %1
uk: Помилка KIO: %1

en: Timed out
uk: Час очікування збіг.

en: The admin has restricted the right to send files
uk: Адміністратор обмежив право надсилання файлів

en: The url "%1" does not exist
uk: Адреси «%1» не існує

en: Enter Filename
uk: Введіть назву файла

en: <qt>The file that you are sending to <i>%1</i> does not have a filename.<br/>Please enter a filename to be presented to the receiver, or cancel the dcc transfer</qt>
uk: <qt>Ви намагаєтеся надіслати <i>%1</i> файл, назву якого не було вказано.<br/>Будь ласка, введіть назву файла, яку буде показано отримувачеві, або скасуйте перенесення dcc</qt>

en: unknown
uk: невідомо

en: No filename was given
uk: Не вказано назви файла

en: Could not retrieve "%1"
uk: Не вдалося отримати «%1»

en: Unable to send a 0 byte file.
uk: Неможливо надіслати файл розміром 0 байтів.

en: DCC SEND request was rejected
uk: Запит DCC SEND було відкинуто

en: Could not send a DCC SEND request to the partner via the IRC server.
uk: Не вдалося надіслати запит SEND DCC до партнера за допомогою сервера IRC.

en: The operation was successful. Should never happen in an error dialog.
uk: Дію успішно виконано. Це повідомлення не повинно було з’явитися у діалоговому вікні помилки.

en: Could not read from file "%1".
uk: Спроба читання даних з файла «%1» завершилася невдало.

en: Could not write to file "%1".
uk: Спроба запису до файла «%1» завершилася невдало.

en: A fatal unrecoverable error occurred.
uk: Сталася критична невиправна помилка.

en: Could not open file "%1".
uk: Не вдалося відкрити файл «%1».

en: The operation was unexpectedly aborted.
uk: Дію було несподівано перервано.

en: The operation timed out.
uk: Строк очікування на завершення дії перевищено.

en: An unspecified error happened on close.
uk: Під час закриття сталася не вказана помилка.

en: Unknown error. Code %1
uk: Невідома помилка: код %1

en: Columns
uk: Стовпчики

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WhiteBoardFontChooserUi)
en: Whiteboard Font Chooser
uk: Вибір шрифту полотна

en: Clear Image
uk: Спорожнити зображення

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: Freehand Drawing
uk: Довільне малювання

en: Draw a straight line
uk: Намалювати пряму лінію

en: Draw a rectangle
uk: Намалювати прямокутник

en: Draw an ellipse
uk: Намалювати еліпс

en: Draw text
uk: Додати текст

[ctx: dcc whiteboard selection tool]
en: Selection
uk: Позначення

en: Eraser
uk: Гумка

en: Fill a contiguous area with the foreground color
uk: Заповнення неперервної області кольором переднього плану

en: Draw an arrow
uk: Намалювати стрілку

en: Select a color from the image
uk: Вибір кольору з зображення

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Images (*.png *.xpm *.jpg)
uk: зображення (*.png *.xpm *.jpg)

en: Identities
uk: Профілі

en: This is your list of nicknames. A nickname is the name that other users will know you by. You may use any name you desire. The first character must be a letter.
    
    Since nicknames must be unique across an entire IRC network, your desired name may be rejected by the server because someone else is already using that nickname. Enter alternate nicknames for yourself. If your first choice is rejected by the server, Konversation will try the alternate nicknames.
uk: Тут показано список ваших псевдонімів. Псевдонім — це ім’я, за яким вас впізнаватимуть інші користувачі. Ви можете скористатися будь-яким псевдонімом. Першим символом псевдоніма має бути літера.
    
    Оскільки псевдоніми не повинні повторюватися у всій мережі IRC, бажане ім’я може бути відкинуте сервером, оскільки ним уже скористався хтось інший. Ви можете самі ввести альтернативні псевдоніми. Якщо перше вибране ім’я буде відкинуто сервером, Konversation спробує скористатися альтернативними псевдонімами.

[ctx: Cert = Certificate]
en: SASL EXTERNAL (Cert)
uk: SASL EXTERNAL (Серт)

en: Standard NickServ
uk: Стандартний NickServ

en: Server Password
uk: Пароль сервера

en: SSL Client Certificate
uk: Сертифікат клієнта SSL

en:  minute |  minutes
uk[0]:  хвилина
uk[1]:  хвилини
uk[2]:  хвилин
uk[3]:  хвилина

en: Change identity information
uk: Змінити відомості профілю

en: Discards all changes made
uk: Відкинути всі внесені зміни

en: Add Identity
uk: Додати профіль

en: Identity name:
uk: Назва профілю:

en: You need to give the identity a name.
uk: Вам слід надати профілеві назву.

en: Rename Identity
uk: Перейменувати профіль

en: This identity is in use, if you remove it the network settings using it will fall back to the default identity. Should it be deleted anyway?
uk: Цей профіль вже використовується, якщо ви вилучите його, параметрам мережі, які його використовують, буде надано значеннями типового профілю. Вилучити профіль?

en: Are you sure you want to delete all information for this identity?
uk: Ви справді бажаєте вилучити всі відомості для цього профілю?

en: Delete Identity
uk: Вилучити профіль

en: Duplicate Identity
uk: Здублювати профіль

en: You must add at least one nick to the identity.
uk: Вам слід вказати принаймні один псевдонім для профілю.

en: Nicks must not contain spaces.
uk: У записах псевдонімів не повинно міститися пробілів.

en: Please enter a real name.
uk: Будь ласка, введіть справжнє ім’я.

en: Ident must not contain spaces.
uk: Ідентифікатор не повинен містити пробілів.

en: NickServ may not function with auto join;  SASL is recommended.
uk: NickServ може не функціонувати з автодолученням; рекомендуємо скористатися SASL.

en: The password entered here will override the one set in the server settings, if any.
uk: Вказаний тут пароль перевизначить пароль, встановлений у параметрах сервера, якщо такий пароль було встановлено у параметрах сервера.

[ctx: Shown in unfilled line edit]
en: (optional)
uk: (необов’язкове)

en: Certificate-based authentication forces SSL to be enabled for a connection, overriding any server settings.
uk: Розпізнавання на основі сертифікатів увімкне шифрування SSL для обміну даними, незалежно від параметрів сервера.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Identity:
uk: П&рофіль:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, newBtn)
en: Add
uk: Додати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, copyBtn)
en: Duplicate
uk: Здублювати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, m_editBtn)
en: Rename
uk: Перейменувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, realNameLabel)
en: &Real name:
uk: &Справжнє ім'я:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_realNameEdit)
en: Enter your real name here. IRC is not intended to keep you hidden from your friends or enemies. Keep this in mind if you are tempted to behave maliciously. A fake "real name" can be a good way to mask your gender from all the nerds out there, but the PC you use can always be traced so you will never be truly anonymous.
uk: У це поле слід ввести ваше справжнє ім’я. У IRC це ім’я не буде приховано від ваших друзів або ворогів. Пам’ятайте про це, якщо ви схильні до нерозважливої поведінки. Фальшиве «справжнє ім’я» може бути непоганим способом приховати вашу стать від збоченців та збоченок, але завжди можна визначити адресу комп’ютера, за яким ви працюєте, отже повної анонімності ніхто не може забезпечити.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, nickGroupBox)
en: Nickname
uk: Псевдонім

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, autoIdentifyGroup)
en: Auto Identify
uk: Автоматична ідентифікація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickservNicknameLabel)
en: Ser&vice:
uk: Сл&ужба:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_nickservNicknameEdit)
en: Service name can be <b><i>nickserv</i></b> or a network-dependent name such as <b><i>nickserv@services.dal.net</i></b>
uk: Назвою сервера може бути рядок <b><i>nickserv</i></b> або залежна від мережні назва, наприклад <b><i>nickserv@services.dal.net</i></b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickservCommandLabel)
en: Command:
uk: Команда:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, saslAccountLabel)
en: Account:
uk: Обліковий запис:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, authPasswordLabel)
en: Pa&ssword:
uk: П&ароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pemClientCertFileLabel)
en: PEM file:
uk: Файл PEM:

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, awayWidget)
en: Away
uk: Відсутність

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_insertRememberLineOnAwayChBox)
en: If you check this box, whenever you perform an <b>/away</b> command, a horizontal line will appear in the channel, marking the point where you went away. Other IRC users do not see this horizontal line.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, кожного разу, коли ви виконуватимете команду <b>/away</b>, у вікні каналу буде з’являтися горизонтальна лінія, яка позначатиме місце, на якому ви полишили балачку. Цю горизонтальну лінію не буде показано решті користувачів IRC.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_insertRememberLineOnAwayChBox)
en: Mark the last position in chat windows when going away
uk: Позначати попередню позицію у вікнах балачок, якщо ви відійшли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayMessageLabel)
en: Default away message:
uk: Типове повідомлення про відсутність:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_awayMessageEdit)
en: The text you enter here is used as the away message when no message is entered as an argument to the <b>/away</b> or <b>/aaway</b> commands, and also when Global Away is toggled from the menu or via the keyboard shortcut.
uk: Вказаний у цьому полі текст буде використано у повідомленні про відсутність, якщо не буде вказано повідомлення про відсутність у аргументі команд <b>/away</b> і <b>/aaway</b>, а також коли буде вибрану пункт загального стану відсутності з меню або за допомогою клавіатурного скорочення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayNicknameLabel)
en: Away nickname:
uk: Псевдонім відсутності:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_awayNickEdit)
en: Enter a nickname that indicates you are away. Whenever you perform an <b>/away msg</b> command in any channel joined with this Identity, Konversation will automatically change your nickname to the Away nickname. Other users will be able to tell you are away from your computer. Whenever you perform an <b>/away</b> command in any channel in which you are away, Konversation will automatically change your nickname back to the original. If you do not wish to automatically change your nickname when going away, leave blank.
uk: Введіть псевдонім, який позначатиме, що ви відсутні. Кожного разу, коли ви виконуватимете команду <b>/away повідомлення</b>, на будь-якому з каналів, до якого ви приєдналися за допомогою цього профілю, Konversation автоматично змінюватиме ваш псевдонім на псевдонім відсутності. Таким чином, інші користувачі знатимуть, що ви відійшли від комп’ютера. Після виконання команди <b>/away</b> на будь-якому з каналів, на якому ваш стан було позначено як «відсутній», Konversation автоматично повертатиме початковий псевдонім. Якщо ви не бажаєте змінювати псевдонім на час відсутності, не заповнюйте це поле.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, automaticAwayGroup)
en: If you check this box, Konversation will automatically set all connections using this Identity away when the screensaver starts or after a period of user inactivity configured below.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, Konversation автоматично встановлюватиме для всіх з’єднань цього профілю стан «відсутність» після запуску зберігача екрана або після того, як сплине налаштований нижче час бездіяльності.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, automaticAwayGroup)
en: Automatic Away
uk: Автоматична відсутність

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, setAwayAfterLabel)
en: Set away after
uk: Встановлювати відсутність після

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeOfUserInactivityLabel)
en: of user inactivity
uk: бездіяльності користувача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_automaticUnawayChBox)
en: If you check this box, Konversation will automatically cancel away for all connections using this Identity when the screensaver stops or new user activity is detected.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, Konversation автоматично скасовуватиме стан відсутності для всіх з’єднань цього профілю після завершення роботи зберігача екрана або виявлення активності користувача.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_automaticUnawayChBox)
en: Automatically return on activity
uk: Автоматично повертатися за активності

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, awayCommandsGroup)
en: If you check this box, Konversation will automatically run the away command in all channel tabs using this Identity. <b>%s</b> in the away command is replaced with the away message. When you return, it will run the return command. <b>%t</b> in the return command is replaced with the length of time you were away.
uk: Якщо ви позначите цей пункт, Konversation автоматично надсилатиме повідомлення про відсутність на всі канали, до яких ви приєдналися за допомогою цього профілю. <b>%s</b> буде замінено на повідомлення про відсутність. Після повернення програма виконає команду повернення. <b>%t</b> у команді повернення буде замінено на час, протягом якого вас не було на каналі.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, awayCommandsGroup)
en: Away Commands
uk: Команди відсутності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, awayLabel)
en: Away command:
uk: Команда відсутності:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, unAwayLabel)
en: Return command:
uk: Команда повернення:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, advancedWidget)
en: Advanced
uk: Додатково

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sCommandLabel)
en: &Pre-shell command:
uk: К&оманда до запуску оболонки:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_sCommandEdit)
en: Here you can enter a command to be executed before connection to server starts<br>If you have multiple servers in this identity this command will be executed for each server
uk: Тут ви можете ввести команду, яку буде виконано до початку процедури з’єднання з сервером.<br>Якщо з’єднання за допомогою цього профілю виконується з декількома серверами, цю команду буде виконано на кожному з серверів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, codecLabel)
en: &Encoding:
uk: &Кодування:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_codecCBox)
en: This setting affects how characters you type are encoded for sending to the server. It also affects how messages are displayed. When you first open Konversation, it automatically retrieves this setting from the operating system. If you seem to be having trouble seeing other user's messages correctly, try changing this setting.
uk: Значення цього параметра визначатиме те, яким чином буде закодовано для надсилання на сервер символи, які ви введете. Це значення також впливає на показ повідомлень. Після першого запуску Konversation програма автоматично визначає цей параметр на основі даних операційної системи. Якщо у вас виникають проблеми з переглядом повідомлень інших користувачів, спробуйте змінити значення цього параметра.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, loginLabel)
en: I&dent:
uk: І&дентифікатор:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_loginEdit)
en: When you connect, many servers query your computer for an IDENT response. If you computer is not running an IDENT server, this response is sent by Konversation. No spaces are allowed.
uk: Під час з’єднання значна кількість серверів надсилає запит на ваш комп’ютер щодо даних IDENT. Якщо на вашому комп’ютері не запущено сервер IDENT, ці дані буде надіслано Konversation. Пробіли використовувати не можна.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, quitLabel)
en: &Quit reason:
uk: При&чина виходу:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_quitEdit)
en: Whenever you leave a server, this message is shown to others.
uk: Якщо ви полишатимете сервер, це повідомлення буде показано іншим користувачам.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_quitEdit) i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_partEdit)
en: Konversation terminated.
uk: Роботу Konversation перервано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, partLabel)
en: &Part reason:
uk: Пр&ичина полишення:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_partEdit)
en: Whenever you leave a channel, this message is sent to the channel.
uk: Якщо ви полишатимете канал, це повідомлення буде надіслано на канал.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kickLabel)
en: &Kick reason:
uk: Причина ви&кидання:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_kickEdit)
en: Whenever you are kicked from a channel (usually by an IRC operator), this message is sent to the channel.
uk: Якщо вас викинуть з каналу (зазвичай, це подібну дію виконують оператори IRC) це повідомлення буде надіслано на канал.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, m_kickEdit)
en: User terminated.
uk: Користувача перервано.

en: Edit Channel Settings
uk: Змінити параметри каналу

en: <qt><p>Every channel on IRC has a topic associated with it.  This is simply a message that everybody can see.</p><p>If you are an operator, or the channel mode <em>'T'</em> has not been set, then you can change the topic by clicking the Edit Channel Properties button to the left of the topic.  You can also view the history of topics there.</p></qt>
uk: <qt><p>З кожним каналом IRC пов’язано з певною темою. Це просте повідомлення, яке можуть бачити всі користувачі.</p><p>Якщо ви є оператором каналу або було встановлено режим каналу <em>T</em>, ви зможете змінити тему. Для цього слід натиснути кнопку «Змінити властивості каналу», розташовану ліворуч від позначки теми. Крім того, ви можете переглянути журнал тем.</p></qt>

en: Maximum users allowed in channel
uk: Макс. кількість користувачів на каналі

en: <qt><p>This is the channel user limit - the maximum number of users that can be in the channel at a time.  If you are an operator, you can set this.  The channel mode <b>T</b>opic (button to left) will automatically be set if set this.</p></qt>
uk: <qt><p>Це обмеження максимальної кількості користувачів, які можуть одночасно спілкуватися на каналі. Якщо ви є оператором, ви можете змінити це значення. Якщо ви вкажете цю кількість, буде автоматично встановлено режим каналу «Тема» (<b>T</b>) (кнопка ліворуч).</p></qt>

en: <qt><p>This shows your current nick, and any alternatives you have set up.  If you select or type in a different nickname, then a request will be sent to the IRC server to change your nick.  If the server allows it, the new nickname will be selected.  If you type in a new nickname, you need to press 'Enter' at the end.</p><p>You can edit the alternative nicknames from the <em>Identities</em> option in the <em>Settings</em> menu.</p></qt>
uk: <qt><p>Тут показано ваш поточний псевдонім та всі налаштовані вами його варіанти. Якщо ви оберете або введете інший псевдонім, серверу IRC буде надіслано запит на зміну псевдоніма. Якщо на сервері можливе виконання цієї дії, буде вказано новий псевдонім. Якщо ви безпосередньо вводите новий псевдонім, вам доведеться в кінці натиснути клавішу «Enter».</p><p>Ви можете змінити варіанти псевдонімів за допомогою пункту <em>Профілі</em> меню <em>Параметри</em>.</p></qt>

en: Completion
uk: Завершення

en: Possible completions: %1.
uk: Можливі варіанти завершення: %1.

en: Channel Password
uk: Пароль каналу

en: Channel User Limit
uk: Обмеження на кількість користувачів каналу

en: Enter the new user limit for the channel:
uk: Вкажіть нове обмеження на кількість користувачів каналу:

en: Nick
uk: Псевдонім

en: You are now known as %1.
uk: Тепер вас показано як %1.

en: %1 is now known as %2.
uk: %1 тепер відомий як %2

[ctx: Message type]
en: Join
uk: Приєднання

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = channel]
en: You (%1) have joined the channel %2.
uk: Ви (%1) приєдналися до каналу %2.

[ctx: %1 is the nick joining and %2 the hostmask of that nick]
en: %1 (%2) has joined this channel.
uk: %1 (%2) приєднується до цього каналу.

[ctx: Message type]
en: Quit
uk: Вихід

en: You (%1) have left this server.
uk: Ви (%1) полишили цей сервер.

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = reason]
en: You (%1) have left this server (%2).
uk: Ви (%1) полишили цей сервер (%2).

[ctx: Message type]
en: Part
uk: Полишення

en: You have left channel %1.
uk: Ви полишили канал %1.

[ctx: %1 = our hostmask, %2 = channel, %3 = reason]
en: You (%1) have left channel %2 (%3).
uk: Ви (%1) полишили канал %2 (%3).

en: %1 (%2) has left this server.
uk: %1 (%2) полишає цей сервер.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostname, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this server (%3).
uk: %1 (%2) полишає цей сервер (%3).

en: %1 (%2) has left this channel.
uk: %1 (%2) полишає цей канал.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this channel (%3).
uk: %1 (%2) полишає цей канал (%3).

en: Kick
uk: Викинути

en: You have kicked yourself from channel %1.
uk: Ви самі викинули себе з каналу %1.

[ctx: %1 adds the channel and %2 the reason]
en: You have kicked yourself from channel %1 (%2).
uk: Ви самі викинули себе з каналу %1 (%2).

[ctx: %1 adds the channel, %2 adds the kicker]
en: You have been kicked from channel %1 by %2.
uk: %2 викидає вас з каналу %1.

[ctx: %1 adds the channel, %2 the kicker and %3 the reason]
en: You have been kicked from channel %1 by %2 (%3).
uk: %2 викидає вас з каналу %1 (%3).

en: You have kicked %1 from the channel.
uk: Ви викинули %1 з каналу.

[ctx: %1 adds the kicked nick and %2 the reason]
en: You have kicked %1 from the channel (%2).
uk: Ви викинули %1 з каналу (%2).

[ctx: %1 adds the kicked nick, %2 adds the kicker]
en: %1 has been kicked from the channel by %2.
uk: %1 було викинуто з каналу %2.

[ctx: %1 adds the kicked nick, %2 the kicker and %3 the reason]
en: %1 has been kicked from the channel by %2 (%3).
uk: %1 було викинуто з каналу %2 (%3).

en: %1 nick | %1 nicks
uk[0]: %1 псевдонім
uk[1]: %1 псевдоніми
uk[2]: %1 псевдонімів
uk[3]: %1 псевдонім

en:  (%1 op) |  (%1 ops)
uk[0]:  (%1 оператор)
uk[1]:  (%1 оператори)
uk[2]:  (%1 операторів)
uk[3]:  (%1 оператор)

en: Topic
uk: Тема

en: The channel topic is "%1".
uk: Темою каналу є «%1».

en: You set the channel topic to "%1".
uk: Ви встановили темою каналу «%1».

en: %1 sets the channel topic to "%2".
uk: %1 встановлює темою каналу «%2».

en: You set a quiet on %1.
uk: Ви заборонили спілкування %1.

en: %1 sets a quiet on %2.
uk: %1 забороняє спілкування %2.

en: You remove the quiet on %1.
uk: Ви вилучили заборону щодо спілкування %1.

en: %1 removes the quiet on %2.
uk: %1 вилучає заборону щодо спілкування %2.

en: You give channel owner privileges to yourself.
uk: Ви надали собі права доступу власника.

en: You give channel owner privileges to %1.
uk: Ви надали права доступу власника каналу %1.

en: %1 gives channel owner privileges to you.
uk: %1 надає права власника каналу вам.

en: %1 gives channel owner privileges to %2.
uk: %1 надає права власника каналу %2.

en: You take channel owner privileges from yourself.
uk: Ви забрали права доступу власника каналу у себе.

en: You take channel owner privileges from %1.
uk: Ви забрали права доступу власника каналу у %1.

en: %1 takes channel owner privileges from you.
uk: %1 забирає права власника каналу у вас.

en: %1 takes channel owner privileges from %2.
uk: %1 забирає права доступу власника каналу у %2.

en: You give channel admin privileges to yourself.
uk: Ви надали собі права доступу адміністратора каналу.

en: You give channel admin privileges to %1.
uk: Ви надали права доступу адміністратора каналу %1.

en: %1 gives channel admin privileges to you.
uk: %1 надає права доступу адміністратора каналу вам.

en: %1 gives channel admin privileges to %2.
uk: %1 надає права доступу адміністратора каналу %2.

en: You take channel admin privileges from yourself.
uk: Ви забрали права доступу адміністратора каналу у себе.

en: You take channel admin privileges from %1.
uk: Ви забрали права доступу адміністратора каналу у %1.

en: %1 takes channel admin privileges from you.
uk: %1 забирає права адміністратора каналу у вас.

en: %1 takes channel admin privileges from %2.
uk: %1 забирає права доступу адміністратора каналу у %2.

en: You give channel operator privileges to yourself.
uk: Ви надали собі права доступу оператора каналу.

en: You give channel operator privileges to %1.
uk: Ви надали права доступу оператора каналу %1.

en: %1 gives channel operator privileges to you.
uk: %1 надає права доступу оператора каналу вам.

en: %1 gives channel operator privileges to %2.
uk: %1 надає права доступу оператора каналу %2.

en: You take channel operator privileges from yourself.
uk: Ви забрали права доступу оператора каналу у себе.

en: You take channel operator privileges from %1.
uk: Ви забрали права доступу оператора каналу у %1.

en: %1 takes channel operator privileges from you.
uk: %1 забирає права оператора каналу у вас.

en: %1 takes channel operator privileges from %2.
uk: %1 забирає права доступу оператора каналу у %2.

en: You give channel halfop privileges to yourself.
uk: Ви надали собі права доступу напівоператора каналу.

en: You give channel halfop privileges to %1.
uk: Ви надали права доступу напівоператора каналу %1.

en: %1 gives channel halfop privileges to you.
uk: %1 надає права доступу напівоператора каналу вам.

en: %1 gives channel halfop privileges to %2.
uk: %1 надає права доступу напівоператора каналу %2.

en: You take channel halfop privileges from yourself.
uk: Ви забрали права доступу напівоператора каналу у себе.

en: You take channel halfop privileges from %1.
uk: Ви забрали права доступу напівоператора каналу у %1.

en: %1 takes channel halfop privileges from you.
uk: %1 забирає права напівоператора каналу у вас.

en: %1 takes channel halfop privileges from %2.
uk: %1 забирає права доступу напівоператора каналу у %2.

en: You give yourself permission to talk.
uk: Ви надали собі дозвіл писати повідомлення.

en: You give %1 permission to talk.
uk: Ви надали %1 дозвіл писати повідомлення.

en: %1 gives you permission to talk.
uk: %1 надає вам дозвіл писати повідомлення.

en: %1 gives %2 permission to talk.
uk: %1 надає %2 дозвіл писати повідомлення.

en: You take the permission to talk from yourself.
uk: Ви забрали у себе право писати повідомлення.

en: You take the permission to talk from %1.
uk: Ви забрали у %1 право писати повідомлення.

en: %1 takes the permission to talk from you.
uk: %1 забирає у вас право писати повідомлення.

en: %1 takes the permission to talk from %2.
uk: %1 забирає у %2 право писати повідомлення.

en: You set the channel mode to 'no colors allowed'.
uk: Ви встановили режим каналу «кольори не дозволено».

en: %1 sets the channel mode to 'no colors allowed'.
uk: %1 встановлює режим каналу «кольори не дозволено».

en: You set the channel mode to 'allow color codes'.
uk: Ви встановили режим каналу «дозволено коди кольорів».

en: %1 sets the channel mode to 'allow color codes'.
uk: %1 встановлює режим каналу «дозволено коди кольорів».

en: You set the channel mode to 'invite only'.
uk: Ви встановили режим каналу «лише запрошені».

en: %1 sets the channel mode to 'invite only'.
uk: %1 встановлює режим каналу «лише запрошені».

en: You remove the 'invite only' mode from the channel.
uk: Ви вилучили режим «лише запрошені» з каналу.

en: %1 removes the 'invite only' mode from the channel.
uk: %1 вилучає режим «лише запрошені» з каналу.

en: You set the channel mode to 'moderated'.
uk: Ви встановили режим каналу «модерується».

en: %1 sets the channel mode to 'moderated'.
uk: %1 встановлює режим каналу «модерується».

en: You set the channel mode to 'unmoderated'.
uk: Ви встановили режим каналу «не модерується».

en: %1 sets the channel mode to 'unmoderated'.
uk: %1 встановлює режим каналу «не модерується».

en: You set the channel mode to 'no messages from outside'.
uk: Ви встановили режим каналу «без зовнішніх повідомлень».

en: %1 sets the channel mode to 'no messages from outside'.
uk: %1 встановлює режим каналу «без зовнішніх повідомлень».

en: You set the channel mode to 'allow messages from outside'.
uk: Ви встановили режим каналу «дозволити зовнішні повідомлення».

en: %1 sets the channel mode to 'allow messages from outside'.
uk: %1 встановлює режим каналу «дозволити зовнішні повідомлення».

en: You set the channel mode to 'private'.
uk: Ви встановили режим каналу «конфіденційний».

en: %1 sets the channel mode to 'private'.
uk: %1 встановлює режим каналу «конфіденційний».

en: You set the channel mode to 'public'.
uk: Ви встановили режим каналу «публічний».

en: %1 sets the channel mode to 'public'.
uk: %1 встановлює режим каналу «публічний».

en: You set the channel mode to 'secret'.
uk: Ви встановили режим каналу «секретний».

en: %1 sets the channel mode to 'secret'.
uk: %1 встановлює режим каналу «секретний».

en: You set the channel mode to 'visible'.
uk: Ви встановили режим каналу «видимий».

en: %1 sets the channel mode to 'visible'.
uk: %1 встановлює режим каналу «видимий».

en: You switch on 'topic protection'.
uk: Ви увімкнули «захист теми».

en: %1 switches on 'topic protection'.
uk: %1 вмикає «захист теми».

en: You switch off 'topic protection'.
uk: Ви вимкнули «захист теми».

en: %1 switches off 'topic protection'.
uk: %1 вмикає «захист теми».

en: You set the channel key to '%1'.
uk: Ви встановили ключ каналу «%1».

en: %1 sets the channel key to '%2'.
uk: %1 встановлює ключем каналу «%2».

en: You remove the channel key.
uk: Ви вилучили ключ каналу.

en: %1 removes the channel key.
uk: %1 вилучає ключ каналу.

en: You set the channel limit to 1 nick. | You set the channel limit to %1 nicks.
uk[0]: Ви встановили обмеження каналу до %1 псевдоніма.
uk[1]: Ви встановили обмеження каналу до %1 псевдонімів.
uk[2]: Ви встановили обмеження каналу до %1 псевдонімів.
uk[3]: Ви встановили обмеження каналу до %1 псевдоніма.

en: %2 sets the channel limit to 1 nick. | %2 sets the channel limit to %1 nicks.
uk[0]: %2 встановлює обмеження каналу до %1 псевдоніма.
uk[1]: %2 встановлює обмеження каналу до %1 псевдонімів.
uk[2]: %2 встановлює обмеження каналу до %1 псевдонімів.
uk[3]: %2 встановлює обмеження каналу до %1 псевдоніма.

en: You remove the channel limit.
uk: Ви вилучили обмеження каналу.

en: %1 removes the channel limit.
uk: %1 вилучає обмеження каналу.

en: You set a ban on %1.
uk: Ви заборонили участь %1.

en: %1 sets a ban on %2.
uk: %1 заборонив участь %2.

en: You remove the ban on %1.
uk: Ви вилучили заборону для %1.

en: %1 removes the ban on %2.
uk: %1 вилучає заборону для %2.

en: You set a ban exception on %1.
uk: Ви встановили виняток щодо заборони %1.

en: %1 sets a ban exception on %2.
uk: %1 встановлює виняток щодо заборони %2.

en: You remove the ban exception on %1.
uk: Ви вилучили виняток заборони для %1.

en: %1 removes the ban exception on %2.
uk: %1 вилучає виняток заборони для %2.

en: You set invitation mask %1.
uk: Ви встановили маску запрошення %1.

en: %1 sets invitation mask %2.
uk: %1 встановлює маску запрошення %2.

en: You remove the invitation mask %1.
uk: Ви вилучили маску запрошення %1.

en: %1 removes the invitation mask %2.
uk: %1 вилучає маску запрошення %2.

en: You set the channel mode '%1'.
uk: Ви встановили режим каналу «%1».

en: %1 sets the channel mode '%2'.
uk: %1 встановлює режим каналу «%2».

en: You set channel mode +%1
uk: Ви встановили режим каналу +%1

en: %1 sets channel mode +%2
uk: %1 встановлює режим каналу +%2

en: You remove the channel mode '%1'.
uk: Ви вилучили режим каналу «%1».

en: %1 removes the channel mode '%2'.
uk: %1 вилучає режим каналу «%2».

en: You set channel mode -%1
uk: Ви встановили режим каналу -%1

en: %1 sets channel mode -%2
uk: %1 встановлює режим каналу -%2

en: You have to be an operator to change this.
uk: Для зміни цього параметра вам потрібні права оператора.

en: Topic can be changed by channel operator only.  %1
uk: Тему може змінити лише оператор каналу. %1

en: No messages to channel from clients on the outside.  %1
uk: Надсилання повідомлень на канал від зовнішніх клієнтів заборонено. %1

en: Secret channel.  %1
uk: Секретний канал. %1

en: Invite only channel.  %1
uk: Канал лише за запрошенням. %1

en: Private channel.  %1
uk: Конфіденційний канал. %1

en: Moderated channel.  %1
uk: Модерований канал. %1

en: Protect channel with a password.
uk: Захистити канал паролем.

en: Set user limit to channel.
uk: Встановити обмеження кількості користувачів на каналі.

en: Do you want to leave %1?
uk: Ви бажаєте полишити %1?

en: Leave Channel
uk: Полишити канал

en: Leave
uk: Вийти

en: Identity Default ( %1 )
uk: Типовий профіль ( %1 )

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLbl)
en: Pass&word:
uk: Паро&ль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, channelLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, channelLbl)
en: C&hannel:
uk: &Канал:

en: Channel Name
uk: Назва каналу

en: Users
uk: Користувачі

en: Channel Topic
uk: Тема каналу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChannelListWidgetUI)
en: Channel List
uk: Список каналів

[ctx: save list]
en: Save &List...
uk: З&берегти список…

en: Click here to save the channel list.
uk: Натисніть, щоб зберегти список каналів.

[ctx: refresh list]
en: &Refresh List
uk: &Оновити список

en: Click here to refresh the channel list.
uk: Натисніть, щоб оновити список каналів.

[ctx: join channel]
en: &Join Channel
uk: При&єднатися до каналу

en: Click here to join the channel. A new tab is created for the channel.
uk: Натисніть, щоб приєднатися до каналу. Для цього каналу буде створено вкладку.

en: Refreshing.
uk: Оновлення.

en: Channels: %1 (%2 shown)
uk: Канали: %1 (показано %2)

en:  Non-unique users: %1 (%2 shown)
uk:  Неунікальних користувачів: %1 (показано %2)

en: Save Channel List
uk: Зберегти список каналів

en: Konversation Channel List: %1 - %2
uk: Список каналів Konversation: %1 — %2

en: Join Channel
uk: Приєднатися до каналу

en: Open URL
uk: Відкрити адресу

en: Channel List for %1
uk: Список каналів для %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblMaxUser)
en: Ma&ximum users:
uk: Ма&кс. к-ть користувачів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_lblMinuser)
en: &Minimum users:
uk: Мі&н. к-ть користувачів:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, m_channelListView)
en: The filtered list of channels is displayed here. Notice that if you do not use regular expressions, Konversation lists any channel whose name contains the filter string you entered. The channel name does not have to start with the string you entered.\n\nSelect a channel you want to join by clicking on it. Right click on the channel to get a list of all web addresses mentioned in the channel's topic.
uk: Тут показано фільтрований список каналів. Зауважте, що якщо ви не використовуватимете формальні вирази, Konversation покаже список всіх каналів, у назвах яких міститься введений рядок фільтрування. Назва каналу може і не починатися з введеного вами рядка.\n\nВибрати канал, до якого ви бажаєте приєднатися, можна клацанням лівою кнопкою миші. Клацанням правою кнопкою можна викликати список всіх вебадрес, які згадуються у темі каналу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_channelBox)
en: &Channel
uk: &Канал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_topicBox)
en: &Topic
uk: Т&ема

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_filterLine)
en: Enter a filter string here.
uk: Введіть у це поле рядок фільтрування.

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, m_filterLine)
en: Search
uk: Шукати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexBox)
en: &Regular expression
uk: &Формальний вираз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_minUser)
en: You can limit the channel list to those channels with a minimum number of users here. Choosing "No Limit" disables this criterion.
uk: За допомогою цього пункту ви можете обмежити список каналів тими каналами, на яких перебуває більше, ніж вказана мінімальна кількість користувачів. Вибір значення «Без обмежень» вимкне використання цього критерію.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_minUser) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_maxUser)
en: No Limit
uk: Без обмежень

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_maxUser)
en: You can limit the channel list to those channels with a maximum number of users here. Choosing "No Limit" disables this criterion.
uk: За допомогою цього пункту ви можете обмежити список каналів тими каналами, на яких перебуває не більше, ніж вказана максимальна кількість користувачів. Вибір значення «Без обмежень» вимкне використання цього критерію.

en: Operator
uk: Оператор

en: Admin
uk: Адміністратор

en: Owner
uk: Власник

en: Half-operator
uk: Напівоператор

en: Has voice
uk: Має право голосу

en: Received CTCP-PING request from %1 to channel %2, sending answer.
uk: Отримано запит CTCP-PING від %1 на канал %2, надсилаємо відповідь.

en: Received CTCP-%1 request from %2, sending answer.
uk: Отримано запит CTCP-%1 від %2, надсилаємо відповідь.

en: Received Version request from %1 to channel %2.
uk: Отримано запит даних щодо версії від %1 на каналі %2.

en: Received Version request from %1.
uk: Отримано запит щодо даних про версію від %1.

en: Received invalid DCC SEND request from %1.
uk: Отримано некоректний запит DCC SEND від %1.

en: Received invalid DCC ACCEPT request from %1.
uk: Отримано некоректний запит DCC ACCEPT від %1.

en: Received invalid DCC RESUME request from %1.
uk: Отримано некоректний запит DCC RESUME від %1.

en: Received invalid DCC CHAT request from %1.
uk: Отримано некоректний запит DCC CHAT від %1.

en: Unknown DCC command %1 received from %2.
uk: Від %2 отримано невідому команду DCC %1.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2 to Channel %3.
uk: Отримано невідомий запит CTCP-%1 від %2 на канал %3.

en: Received unknown CTCP-%1 request from %2.
uk: Отримано невідомий запит CTCP-%1 від %2.

en: -%1 to %2- %3
uk: -%1 до %2- %3

en: second | seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд
uk[3]:  секунда

en: Received CTCP-PING reply from %1: %2 %3.
uk: Отримано відповідь CTCP-PING від %1: %2 %3.

en: Received CTCP-%1 reply from %2: %3.
uk: Отримано відповідь CTCP-%1 від %2: %3.

en: Received DH1080_INIT from %1
uk: Від %1 отримано DH1080_INIT

en: Received DH1080_FINISH from %1
uk: Від %1 отримано DH1080_FINISH

en: %1 invited you to channel %2.
uk: %1 запрошує вас на канал %2.

en: Capabilities
uk: Можливості

en: You have set personal modes: %1
uk: Ви встановили особисті режими: %1

en: %1 has changed your personal modes: %2
uk: %1 змінює ваші особисті режими: %2

en: %1 sets mode: %2
uk: %1 встановлює режим: %2

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Server %1 (Version %2), User modes: %3, Channel modes: %4
uk: Сервер %1 (Версія %2), Режим користувачів: %3, Режими каналу: %4

en: Support
uk: Підтримка

en: Your personal modes are:
uk: Ваші особисті режими:

en: Channel modes:
uk: Режими каналу:

en: limited to %1 user | limited to %1 users
uk[0]: обмежено %1 користувачем
uk[1]: обмежено %1 користувачами
uk[2]: обмежено %1 користувачами
uk[3]: обмежено %1 користувачем

en: Channel URL: %1
uk: URL каналу: %1

en: Created
uk: Створено

en: This channel was created on %1.
uk: Цей канал було створено %1.

en: %1 is logged in as %2.
uk: %1 реєструється як %2.

en: Names
uk: Назви

en: End of NAMES list.
uk: Кінець списку НАЗВИ.

en: TOPIC
uk: ТЕМА

en: The channel %1 has no topic set.
uk: На каналі %1 теми не встановлено.

en: The channel topic for %1 is: "%2"
uk: Тема каналу %1: «%2»

en: The topic was set by %1 on %2.
uk: Тему встановлено %1 %2.

en: The topic for %1 was set by %2 on %3.
uk: %2 встановлює темою %1 %3.

en: %1 is actually using the host %2.
uk: %1 зараз користується вузлом %2.

en: %1: No such nick/channel.
uk: %1: не знайдено такого псевдоніма/каналу.

en: No such nick: %1.
uk: Не знайдено псевдоніма %1.

en: %1: No such channel.
uk: %1: такого каналу не знайдено.

en: Nickname already in use, try a different one.
uk: Цей псевдонім вже використовується, скористайтеся іншим.

en: The nickname %1 was already in use, but the connection failed before you responded.
uk: Псевдонім %1 уже кимось використано, але з’єднання було розірвано до того, як ви встигли відповісти.

en: Nickname already in use. Trying %1.
uk: Цей псевдонім вже використовується. Буде використано %1.

en: Erroneous nickname. Changing nick to %1.
uk: Помилковий псевдонім. Псевдонім змінено на %1.

en: You are not on %1.
uk: Ви не приєдналися до %1.

en: MOTD
uk: Повідомлення дня

en: Message of the day:
uk: Повідомлення дня:

en: End of message of the day
uk: Кінець повідомлення дня

en: You need to be a channel operator in %1 to do that.
uk: Для виконання цієї дії вам потрібні права оператора каналу %1.

en: You are now an IRC operator on this server.
uk: Тепер ви є оператором IRC на цьому сервері.

en: '%1' is now your hidden host (set by services).
uk: «%1» тепер є вашим прихованим вузлом (встановленим службами).

en: Current users on the network: %1
uk: Поточні користувачі у мережі: %1

en: Current users on %1: %2.
uk: Поточні користувачі на %1: %2.

en: Away
uk: Відсутність

en: %1 is away: %2
uk: %1 відсутній(-ня): %2

en: You invited %1 to channel %2.
uk: Ви запросили %1 на канал %2.

en: %1 is %2@%3 (%4)
uk: %1 — %2@%3 (%4)

en: Resolved %1 (%2) to address: %3
uk: За %1 (%2) визначено адресу: %3

en: Unable to resolve address for %1 (%2)
uk: Не вдалося визначити адресу для %1 (%2)

en: %1 is an identified user.
uk: %1 є визначеним користувачем.

en: %1 is using a secure connection.
uk: %1 використовує безпечне з’єднання.

en: Who
uk: Хто

en: %1 is %2@%3 (%4)%5
uk: %1 — %2@%3 (%4)%5

en:  (Away)
uk:  (Відсутній(-я))

en: End of /WHO list for %1
uk: Кінець списку /WHO для %1

en: %1 is a user on channels: %2
uk: %1 є користувачем на таких каналах: %2

en: %1 has voice on channels: %2
uk: %1 має право голосу на таких каналах: %2

en: %1 is a halfop on channels: %2
uk: %1 має права напівоператора на таких каналах: %2

en: %1 is an operator on channels: %2
uk: %1 має права оператора на таких каналах: %2

en: %1 is owner of channels: %2
uk: %1 є власником таких каналів: %2

en: %1 is admin on channels: %2
uk: %1 є адміністратором на таких каналах: %2

en: %1 is online via %2 (%3).
uk: %1 перебуває у мережі за допомогою %2 (%3).

en: %1 is available for help.
uk: %1 доступний(-на) для довідки.

en: %1 is an IRC Operator.
uk: %1 є оператором IRC.

en: 1 day | %1 days
uk[0]: %1 день
uk[1]: %1 дні
uk[2]: %1 днів
uk[3]: %1 день

en: 1 hour | %1 hours
uk[0]: %1 година
uk[1]: %1 години
uk[2]: %1 годин
uk[3]: %1 година

en: 1 minute | %1 minutes
uk[0]: %1 хвилина
uk[1]: %1 хвилини
uk[2]: %1 хвилин
uk[3]: %1 хвилина

en: 1 second | %1 seconds
uk[0]: %1 секунда
uk[1]: %1 секунди
uk[2]: %1 секунд
uk[3]: %1 секунда

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x days), %3 = (x hours), %4 = (x minutes), %5 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2, %3, %4, and %5.
uk: %1 не подавав ознак активності %2, %3, %4 і %5.

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x hours), %3 = (x minutes), %4 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2, %3, and %4.
uk: %1 не подавав ознак активності %2, %3 і %4.

[ctx: %1 = name of person, %2 = (x minutes), %3 = (x seconds)]
en: %1 has been idle for %2 and %3.
uk: %1 не подавав ознак активності %2 і %3.

en: %2 has been idle for 1 second. | %2 has been idle for %1 seconds.
uk[0]: %2 не подавав ознак активності %1 секунду.
uk[1]: %2 не подавав ознак активності %1 секунди.
uk[2]: %2 не подавав ознак активності %1 секунд.
uk[3]: %2 не подавав ознак активності %1 секунду.

en: %1 has been online since %2.
uk: %1 перебуває у мережі з %2.

en: End of WHOIS list.
uk: Кінець списку WHOIS.

en: Userhost
uk: Вузол користувача

[ctx: %1 = nick, %2 = shows if nick is op, %3 = hostmask, %4 = shows away]
en: %1%2 is %3%4.
uk: %1%2 — %3%4.

en:  (IRC Operator)
uk:  (Оператор IRC)

en:  (away)
uk:  (відсутній(-я))

en: List
uk: Список

en: List of channels:
uk: Список каналів:

en: %2 (%1 user): %3 | %2 (%1 users): %3
uk[0]: %2 (%1 користувач): %3
uk[1]: %2 (%1 користувачі): %3
uk[2]: %2 (%1 користувачів): %3
uk[3]: %2 (%1 користувач): %3

en: End of channel list.
uk: Кінець списку каналу

[ctx: The server didn't respond with the identity of the ban creator, so we say unknown (in brackets to avoid confusion with a real nickname)]
en: (unknown)
uk: (невідомий)

en: BanList:%1
uk: Список заборон  :%1

[ctx: BanList message: e.g. *!*@aol.com set by MrGrim on <date>]
en: %1 set by %2 on %3
uk: %1 встановлено %2 %3

en: End of Ban List.
uk: Кінець списку заборон.

en: No such server: %1.
uk: Такого сервера не існує: %1.

en: %1 is currently unavailable.
uk: %1 зараз недоступний(-на).

en: Nickname %1 is unavailable. Trying %2.
uk: Псевдонім %1 вже використовується. Спробуємо скористатися %2.

en: %1: Unknown command.
uk: %1: невідома команда.

en: Not registered.
uk: Не зареєстровано.

en: %1: This command requires more parameters.
uk: %1: для цієї команди потрібно вказати більше параметрів.

en: Cannot join %1: The channel is password-protected and either a wrong or no password was given.
uk: Не вдалося приєднатися до %1: канал захищено паролем, вказано помилковий пароль або пароль не вказано взагалі.

en: You are now logged in as %1.
uk: Зараз ви увійшли до системи як %1.

en: SASL authentication successful.
uk: Успішна розпізнавання за допомогою SASL.

en: SASL authentication attempt failed.
uk: Спроба розпізнавання за допомогою SASL зазнала невдачі.

en: SASL authentication aborted.
uk: Розпізнавання за допомогою SASL перервано.

en: Channel Invites
uk: Запрошення на канали

en: Join
uk: Приєднання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_iconLabel)
en: ...
uk: …

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel)
en: You have received invites for the following channels. Select the channels you want to join:
uk: Ви отримали запрошення на приєднання до наведених нижче каналів. Оберіть канали, до яких ви бажаєте приєднатися:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Ask
uk: Завжди питати

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Join
uk: Завжди приєднуватися

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_joinPreferences)
en: Always Ignore
uk: Завжди ігнорувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: From now on:
uk: Віднині:

en: Are you sure you want to remove this channel from your history?
uk: Ви справді бажаєте вилучити цей канал з вашого журналу?

en: Remove channel
uk: Вилучення каналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Connection:
uk: З'єднання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: &Password:
uk: П&ароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostmaskLabel)
en: Hostmask:
uk: Маска вузла:

en: Away&nbsp;Message:
uk: Повідомлення&nbsp;про&nbsp;відсутність:

en: (unknown)
uk: (невідомий)

en: Online&nbsp;Since:
uk: В&nbsp;мережі&nbsp;з:

en: <qt><p>This shows all the people in the channel.  The nick for each person is shown, with a picture showing their status.<br /></p><table><tr><th>%1</th><td>This person has administrator privileges.</td></tr><tr><th>%2</th><td>This person is a channel owner.</td></tr><tr><th>%3</th><td>This person is a channel operator.</td></tr><tr><th>%4</th><td>This person is a channel half-operator.</td></tr><tr><th>%5</th><td>This person has voice, and can therefore talk in a moderated channel.</td></tr><tr><th>%6</th><td>This person does not have any special privileges.</td></tr><tr><th>%7</th><td>This, overlaid on any of the above, indicates that this person is currently away.</td></tr></table><p>The meaning of admin, owner and halfop varies between different IRC servers.</p><p>Hovering over any nick shows their current status. See the Konversation Handbook for more information.</p></qt>
uk: <qt><p>За допомогою цього пункту можна переглянути список всіх учасників каналу. Буде показано псевдонім кожного з учасників.<br /></p><table><tr><th>%1</th><td>Такий користувач має права адміністратора.</td></tr><tr><th>%2></th><td>Такий користувач є власником каналу.</td></tr><tr><th>%3</th><td>Такий користувач є оператором каналу.</td></tr><tr><th>%4</th><td>Такий користувач є напівоператором каналу.</td></tr><tr><th>%5</th><td>Такий користувач має право голосу, отже може надсилати повідомлення на модерований канал.</td></tr><tr><th>%6</th><td>Такий користувач не має особливих прав доступу.</td></tr><tr><th>%7</th><td>Така піктограма, накладена на будь-яку з попередніх піктограм, позначає відсутніх користувачів.</td></tr></table><p>Права доступу адміністратора, власника та напівоператорів можуть бути різними на різних серверах IRC.</p><p>Якщо ви наведете вказівник миші на будь-яку з позначок користувачів і затримаєте його там на деякий час, програма покаже панель з повідомленням про поточний стан користувача. Докладніше про це можна дізнатися з підручника з Konversation.</p></qt>

en: Watched Nicks Online
uk: Спостереження за псевдонімами у мережі

en: &Add Nickname...
uk: &Додати псевдонім…

en: Click to add a new nick to the list of nicknames that appear on this screen.
uk: Натисніть, щоб додати новий псевдонім до списку псевдонімів, який буде показано у цьому вікні.

en: &Remove Nickname
uk: Ви&лучити псевдонім

en: Click to remove a nick from the list of nicknames that appear on this screen.
uk: Натисніть, щоб вилучити псевдонім зі списку псевдонімів, який буде показано у цьому вікні.

en: Open &Query
uk: Відкрити &діалог

en: &Join Channel
uk: При&єднатися до каналу

en: Network/Nickname/Channel
uk: Мережа/Псевдонім/Канал

en: Additional Information
uk: Додаткові відомості

en: <p>These are all the nicknames on your Nickname Watch list, listed under the server network they are connected to.</p><p>The <b>Additional Information</b> column shows the information known for each nickname.</p><p>The channels the nickname has joined are listed underneath each nickname.</p><p>Nicknames appearing under <b>Offline</b> are not connected to any of the servers in the network.</p><p>Right-click with the mouse on a nickname to perform additional functions.</p>
uk: <p>Тут показано список всіх псевдонімів користувачів зі списку псевдонімів для спостереження, розподілений за мережами серверів, з якими з’єднано цих користувачів.</p><p>У стовпчику <b>Додаткові відомості</b> наведено відомості, які вдалося отримати про кожну з осіб з відповідним псевдонімом.</p><p>Список каналів, до яких приєднався користувач з відповідним псевдонімом, показано під пунктом псевдоніма.</p><p>У списку <b>Поза мережею</b> наведено псевдоніми користувачів, яких не з’єднано з жодним з серверів мережі.</p><p>Для отримання доступу до списку додаткових дій, наведіть вказівник на позначку псевдоніма і клацніть правою кнопкою миші.</p>

en:  online via %1
uk:  у мережі за допомогою %1

en:  since %1
uk:  з %1

en:  Voice
uk:  Голос

en:  HalfOp
uk:  Напівоператор

en:  Operator
uk:  Оператор

en:  Owner
uk:  Власник

en:  Admin
uk:  Адміністратор

en: The message you are sending includes characters that do not exist in your current encoding. If you choose to continue anyway those characters will be replaced by a '?'.
uk: Повідомлення, яке ви надсилаєте, містить символи, яких не існує у вашій поточній таблиці кодування. Якщо ви продовжите виконання процедури надсилання цього повідомлення, відповідні символи буде замінено на «?».

en: Encoding Conflict Warning
uk: Попередження про конфлікт кодувань

en: Raw
uk: Без обробки

en: Usage: %1JOIN <channel> [password]
uk: Використання: %1JOIN <channel> [пароль]

en: Usage: %1KICK <nick> [reason]
uk: Використання: %1KICK <nick> [причина]

en: %1KICK only works from within channels.
uk: %1KICK можна використовувати лише в межах каналу.

en: %1PART and %1LEAVE without parameters only work from within a channel or a query.
uk: %1PART і %1LEAVE без параметрів працюватимуть лише в межах каналу або діалогу.

en: %1PART without channel name only works from within a channel.
uk: %1PART без зазначення назви каналу може працювати лише у межах каналу.

en: %1TOPIC without parameters only works from within a channel.
uk: %1TOPIC без параметрів працює лише в межах каналу.

en: %1TOPIC without channel name only works from within a channel.
uk: %1TOPIC без назви каналу працює лише в межах каналу.

en: %1NAMES with no target may disconnect you from the server. Specify '*' if you really want this.
uk: %1NAMES без призначення може від’єднати вас від сервера. Вкажіть «*», якщо вам саме це і потрібно.

en: Usage: %1close [window] closes the named channel or query tab, or the current tab if none specified.
uk: Використання: %1close [вікно] — закриває вказаний канал або діалог, якщо параметрів не вказано, закриває поточну вкладку.

en: Usage: %1NOTICE <recipient> <message>
uk: Використання: %1NOTICE <отримувач> <повідомлення>

[ctx: %1 is the message, %2 the recipient nickname]
en: Sending notice "%1" to %2.
uk: Надсилання сповіщення «%1» до %2.

en: %1ME only works from a channel, query or DCC chat tab.
uk: %1ME працює лише на вкладках каналів, діалогів і балачок DCC.

en: You need to specify a recipient.
uk: Вам слід вказати отримувача.

en: You cannot open queries to channels.
uk: Ви не можете починати діалоги з каналами.

en: You need to specify a message.
uk: Вам слід вказати повідомлення.

en: Sending CTCP-%1 request to %2.
uk: Надсилання запиту CTCP-%1 до %2.

en: Usage: %1AME [-LOCAL] text
uk: Використання: %1AME [-LOCAL] текст

en: Usage: %1AMSG [-LOCAL] text
uk: Використання: %1AMSG [-LOCAL] текст

en: Usage: %1OMSG text
uk: Використання: %1OMSG текст

en: Sending notice "%1" to %2.
uk: Надсилання сповіщення «%1» до %2.

en: Usage: %1ONOTICE text
uk: Використання: %1ONOTICE текст

en: Usage: %1QUOTE command list
uk: Використання: %1QUOTE список команд

en: Usage: %1SAY text
uk: Використання: %1SAY текст

en: File "%1" does not exist.
uk: Файла «%1» не існує.

en: Usage: %1DCC [SEND [nickname [filename]]]
uk: Використання: %1DCC [SEND псевдонім [назва_файла]]]

en: Usage: %1DCC [GET [nickname [filename]]]
uk: Використання: %1DCC [GET псевдонім [назва_файла]]]

en: Usage: %1DCC [CHAT [nickname]]
uk: Використання: %1DCC [CHAT [псевдонім]]

en: Usage: %1DCC [WHITEBOARD [nickname]]
uk: Використання: %1DCC [WHITEBOARD [псевдонім]]

en: Unrecognized command %1DCC %2. Possible commands are SEND, CHAT, CLOSE, GET, WHITEBOARD.
uk: Невідома команда %1DCC %2. Можливі команди: SEND, CHAT, CLOSE, GET, WHITEBOARD.

en: Usage: %1INVITE <nick> [channel]
uk: Використання: %1INVITE <псевдонім> [канал]

en: %1INVITE without channel name works only from within channels.
uk: %1INVITE без визначення назви каналу працює лише в межах каналів.

en: %1 is not a channel.
uk: %1 не каналом.

en: Usage: %1EXEC [-SHOWPATH] <script> [parameter list]
uk: Використання: %1EXEC [-SHOWPATH] <скрипт> [список параметрів]

[ctx: %2 is a filesystem path to the script file]
en: The script file '%1' was found at: %2
uk: Файл скрипту «%1» було знайдено у %2

en: The script name may not contain "../".
uk: Назва скрипту не повинна містити символів «../».

en: Usage: %1RAW [OPEN | CLOSE]
uk: Використання: %1RAW [OPEN | CLOSE]

[ctx: %1 = Comma-separated list of nicknames]
en: The notify list has been emptied (removed %1).
uk: Список сповіщень спорожнено (вилучено %1).

en: The notify list is currently empty.
uk: Поточний список сповіщень є порожнім.

[ctx: %1 and %2 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (added %2).
uk: Поточний список сповіщень: %1 (додано %2).

[ctx: %1 and %2 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (removed %2).
uk: Поточний список сповіщень: %1 (вилучено %2).

[ctx: %1, %2 and %3 = Comma-separated lists of nicknames]
en: Current notify list: %1 (added %2, removed %3).
uk: Поточний список сповіщень: %1 (додано %2, вилучено %3).

[ctx: %1 = Comma-separated list of nicknames]
en: Current notify list: %1.
uk: Поточний список сповіщень: %1.

[ctx: Message type]
en: Notify
uk: Сповіщення

en: Enter username and password for IRC operator privileges:
uk: Введіть ім’я користувача і пароль для отримання додаткових прав доступу до IRC:

en: IRC Operator Password
uk: Пароль оператора IRC

en: %1BAN without channel name works only from inside a channel.
uk: %1BAN без визначення каналу працює лише у межах каналу.

en: %1KICKBAN without channel name works only from inside a channel.
uk: %1KICKBAN без визначення назви каналу працює лише в межах каналу.

en: Usage: %1BAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <nickname | mask>
uk: Використання: %1BAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [канал] <псевдонім|маска>

en: Usage: %1KICKBAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [channel] <nickname | mask> [reason]
uk: Використання: %1KICKBAN [-HOST | -DOMAIN | -USERHOST | -USERDOMAIN] [канал] <псевдонім|маска> [причина]

en: %1UNBAN without channel name works only from inside a channel.
uk: %1UNBAN без визначення назви каналу працює лише в межах каналу.

en: Usage: %1UNBAN [channel] pattern
uk: Використання: %1UNBAN [канал] шаблон

en: Added %1 to your ignore list.
uk: До вашого списку ігнорування додано %1.

en: Ignore
uk: Ігнорування

en: Usage: %1IGNORE [ -ALL ] <user 1> <user 2> ... <user n>
uk: Використання: %1IGNORE [ -ALL ] <користувач 1> <користувач 2> … <користувач n>

en: Usage: %1UNIGNORE <user 1> <user 2> ... <user n>
uk: Використання: %1UNIGNORE <користувач 1> <користувач 2> … <користувач n>

en: Removed %1 from your ignore list.
uk: З вашого списку ігнорування вилучено %1.

en: No such ignore: %2 | No such ignores: %2
uk[0]: Пунктів ігнорування %2 не існує
uk[1]: Пунктів ігнорування %2 не існує
uk[2]: Пунктів ігнорування %2 не існує
uk[3]: Пункту ігнорування %2 не існує

en: Current encoding is: %1
uk: Поточне кодування: %1

en: Switched to %1 encoding.
uk: Кодування змінено на %1.

en: %1 is not a valid encoding.
uk: %1 не є коректною назвою кодування.

en: Usage: %1setkey <nick|channel> <key> sets the encryption key for nick or channel. %1setkey <key> when in a channel or query tab sets the key for it. The key field recognizes "cbc:" and "ecb:" prefixes to set the block cipher mode of operation to either Cipher-Block Chaining or Electronic Codebook. The mode it defaults to when no prefix is given can be changed in the configuration dialog under Behavior -> Connection -> Encryption -> Default Encryption Type, with the default for that setting being Electronic Codebook (ECB).
uk: Використання: %1setkey <псевдонім|канал> <ключ> встановлює ключ шифрування для псевдоніма або каналу. %1setkey <ключ> на вкладці каналу у діалогу встановить ключ для нього. У полі ключа можна використовувати префікси «cbc:» і «ecb:» для встановлення режиму роботи блокового шифрування: ланцюгове блокове шифрування (cipher-block chaining) або електронної кодової книги (electronic codebook). Типовий режим, який буде використано, якщо не вказано ніякого префікса, можна вказати за допомогою пункту меню Параметри->Налаштувати Konversation->Поведінка->З’єднання->Шифрування->Типовий тип шифрування. Початковим значенням буде «Електронна кодова книга (ECB)».

en: Unable to set an encryption key for %1.
uk: Не вдалося встановити ключ шифрування для %1.

en: The key for %1 has been set.
uk: Було встановлено ключ для %1.

en: Setting an encryption key requires Konversation to have been built with support for the Qt Cryptographic Architecture (QCA) library. Contact your distributor about a Konversation package with QCA support, or rebuild Konversation with QCA present.
uk: Встановлення ключа шифрування вимагає збирання Konversation з підтримкою бібліотеки Qt Cryptographic Architecture (QCA). Зв’яжіться з авторами вашого дистрибутива щодо наявності пакунка Konversation з підтримкою QCA або перезбирання Konversation з підтримкою QCA.

en: Usage: %1keyx <nick|channel> triggers DH1080 key exchange with the target.
uk: Користування: %1keyx <nick|channel> вмикає обмін ключами DH1080 з призначенням.

en: Unable to request a key exchange from %1.
uk: Не вдалося виконати запит щодо обміну ключами з %1.

en: Beginning DH1080 key exchange with %1.
uk: Початок обміну ключами DH1080 з %1.

en: Usage: %1delkey <nick> or <channel> deletes the encryption key for nick or channel
uk: Використання: %1delkey <псевдонім> або <канал> — вилучає ключ шифрування для псевдоніма або каналу

en: The key for %1 has been deleted.
uk: Було вилучено ключ для %1.

en: No key has been set for %1.
uk: Для %1 не було встановлено жодного ключа.

en: The key for %1 is "%2".
uk: Ключем %1 є «%2».

en: Usage: %1KILL <nick> [comment]
uk: Використання: %1KILL <псевдонім> [коментар]

en: Usage: %1DNS <nick>
uk: Використання: %1DNS <псевдонім>

en: Usage: %1queuetuner [on | off]
uk: Використання: %1queuetuner [on | off]

en: %1CYCLE [-APP | -SERVER] [channel | nickname]
uk: %1CYCLE [-APP | -SERVER] [канал | псевдонім]

en: %1CLEAR [-ALL] [channel | nickname]
uk: %1CLEAR [-ALL] [канал | псевдонім]

en: Resolved %1 to: %2
uk: За %1 визначено: %2

en: Unable to resolve %1.
uk: Не вдалося визначити %1.

en: <qt><p>Some details of the person you are talking to in this query is shown in this bar. The full name and hostmask is shown.</p><p>See the <i>Konversation Handbook</i> for an explanation of what the hostmask is.</p></qt>
uk: <qt><p>На цій панелі буде показано відомості щодо особи, з якою ви ведете діалог. Буде показано повне ім’я і маску вузла.</p><p>Докладніше про «маску вузлів» можна дізнатися з <i>Підручника з Konversation</i>.</p></qt>

en: Do you want to close your query with %1?
uk: Бажаєте закрити це вікно діалогу до %1?

en: Close Query
uk: Закрити діалог

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask]
en: %1 (%2) has left this server.
uk: %1 (%2) полишає цей сервер.

[ctx: %1 = nick, %2 = hostmask, %3 = reason]
en: %1 (%2) has left this server (%3).
uk: %1 (%2) полишає цей сервер (%3).

[ctx: The command mentioned is executed in a shell prior to connecting.]
en: Running pre-connect shell command...
uk: Запускаємо команду оболонки, яку слід виконати перед з’єднання…

en: Pre-shell command executed successfully!
uk: Команду, яку слід виконати перед з’єднанням, успішно виконано!

[ctx: An error message from KDE or Qt is appended.]
en: There was a problem while executing the command:
uk: Під час виконання команди виникли проблеми:

en: Warning
uk: Попередження

en: Looking for server %1 (port %2)...
uk: Пошук сервера %1 (порт %2)…

en: Server found, connecting...
uk: Сервер знайдено, встановлення з’єднання…

en: Negotiating capabilities with server...
uk: Узгодження можливостей з сервером…

en: Server does not support %1 as SASL authentication mechanism, skipping SASL authentication.
uk: На сервері не передбачено %1 як механізму розпізнавання за SASL. Пропускаємо розпізнавання за SASL.

en: Requesting capabilities: %1
uk: Надсилаємо запит щодо можливостей: %1

en: Closing capabilities negotiation.
uk: Завершення узгодження можливостей.

en: Capabilities negotiation failed: Appears not supported by server.
uk: Помилка під час спроби узгодження можливостей: здається, не підтримується сервером.

en: SASL capability acknowledged by server, attempting SASL %1 authentication...
uk: Можливість використання SASL підтверджено сервером, спроба пройти розпізнавання за допомогою режиму SASL %1…

en: SASL capability denied or not supported by server.
uk: Використання можливості SASL заборонено або ця можливість не підтримується сервером.

en: SSL Connection Error
uk: Помилка з’єднання SSL

en: Connection to server %1 (port %2) lost while waiting for user response to an SSL error. Will automatically reconnect if error is ignored.
uk: Під час очікування відповіді користувача щодо помилки SSL з’єднання з сервером %1 (порт %2) було втрачено. З’єднання буде автоматично відновлено, якщо помилку буде проігноровано.

en: Connection to server %1 (port %2) lost: %3.
uk: З’єднання з сервером %1 (порт %2) розірвано: %3.

en: The SSL certificate for the server %1 (port %2) failed the authenticity check.
uk: Сертифікат SSL сервера %1 (порт %2) не зміг пройти перевірку достовірності.

en: SSL Connection Warning
uk: Попередження щодо з’єднання SSL

en: Could not connect to %1 (port %2) using SSL encryption. Either the server does not support SSL (did you use the correct port?) or you rejected the certificate. %3
uk: Не вдалося встановити з’єднання з %1 (порт %2) з використанням шифрування SSL. Сервер або не підтримує SSL (чи належний порт було використано для з’єднання?) або вами було відкинуто сертифікат сервера. %3

en: Delayed connect aborted.
uk: Відкладене з’єднання розірвано.

en: Disconnected from %1 (port %2).
uk: Від’єднано від %1 (порт %2).

en: No nicknames from the "%1" identity were accepted by the connection "%2".
    Please enter a new one or press Cancel to disconnect:
uk: З’єднання «%2» не вдалося встановити з використанням всіх псевдонімів, вказаних у профілі «%1».
    Будь ласка, введіть новий псевдонім або натисніть кнопку «Скасувати», щоб розірвати з’єднання:

en: Nickname error
uk: Помилковий псевдонім

en: Select File(s) to Send to %1
uk: Оберіть файли, які слід надіслати %1

[ctx: %1=nickname]
en: Received invalid DCC SEND request from %1.
uk: Отримано некоректний запит SEND DCC від %1.

en: %1 offers to send you "%2" (%3)...
uk: %1 пропонує надіслати вам «%2» (%3)…

en: unknown size
uk: невідомий розмір

[ctx: %1=nickname]
en: Received invalid DCC CHAT request from %1.
uk: Отримано некоректний запит CHAT DCC CHAT від %1.

en: Asking %1 to accept upload of "%2" (%3)...
uk: Запрошення %1 до прийняття вивантаження «%2» (%3)…

en: Asking %1 to accept passive upload of "%2" (%3)...
uk: Запрошення %1 до прийняття пасивного вивантаження «%2» (%3)…

[ctx: %1=name, %2=dcc extension, chat or wboard for example]
en: Asking %1 to accept %2...
uk: Запит до %1 щодо прийому %2…

[ctx: %1 = nickname]
en: Received invalid passive DCC chat acceptance message from %1.
uk: Отримано некоректне повідомлення про пасивне підтвердження балачки DCC від %1.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid passive DCC send acceptance message for "%1" from %2.
uk: Отримано некоректне повідомлення про підтвердження пасивного надсилання DCC «%1» від %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender, %3 = percentage of file size, %4 = file size]
en: Resuming download of "%1" from %2 starting at %3% of %4...
uk: Відновлення отримання «%1» від %2, починаючи з %3% %4…

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid resume acceptance message for "%1" from %2.
uk: Отримано некоректне повідомлення про підтвердження відновлення «%1» від %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient, %3 = percentage of file size, %4 = file size]
en: Resuming upload of "%1" to %2 starting at %3% of %4...
uk: Відновлення вивантаження «%1» на %2, починаючи з %3% %4…

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid resume request for "%1" from %2.
uk: Отримано некоректний запит на відновлення «%1» від %2.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname]
en: Received invalid reject request for "%1" from %2.
uk: Отримано некоректний запит відхилення «%1» від %2.

[ctx: %1 = nickname]
en: Received invalid reject request from %1.
uk: Отримано некоректний запит відхилення від %1.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender]
en: Download of "%1" from %2 finished.
uk: Отримання «%1» від %2 завершено.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of sender]
en: Download of "%1" from %2 failed. Reason: %3.
uk: Спроба отримання «%1» від %2 зазнала невдачі. Причина: %3.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient]
en: Upload of "%1" to %2 finished.
uk: Вивантаження «%1» на %2 завершено.

[ctx: %1 = file name, %2 = nickname of recipient]
en: Upload of "%1" to %2 failed. Reason: %3.
uk: Вивантаження «%1» на %2 завершено. Причина: %3.

[ctx: %1 = file name, %2 nickname of recipient]
en: Sending "%1" to %2...
uk: Надсилання «%1» %2…

[ctx: %1 = file name, %2 = file size, %3 = nickname of sender]
en: Downloading "%1" (%2) from %3...
uk: Отримання «%1» (%2) з %3…

en: %1 is online (%2).
uk: %1 у мережі (%2).

en: %1 went offline (%2).
uk: %1 переходить у режим від’єднання (%2).

en: Error: Could not find script "%1".
uk: Помилка: не вдалося знайти скрипт «%1».

en: Error: Could not execute script "%1". Check file permissions.
uk: Помилка: не вдалося виконати скрипт «%1». Будь ласка, перевірте права доступу до файла.

en: Gone away for now
uk: Час іти

en: You are now marked as being away (reason: %1).
uk: Тепер вашого користувача позначено як відсутнього (причина: %1).

en: You are now marked as being away.
uk: Вашого користувача позначено як відсутнього.

en: You are no longer marked as being away.
uk: Вашого користувача вже не позначено як відсутнього.

en: You are not marked as being away.
uk: Вашого користувача позначено як відсутнього.

en: Failed to initiate key exchange with %1.
uk: Не вдалося ініціалізувати обмін ключами з %1.

en: Unable to perform key exchange with %1.
uk: Не вдалося виконати обмін ключами з %1.

en: Failed to parse the DH1080_INIT of %1. Key exchange failed.
uk: Не вдалося обробити DH1080_INIT з %1. Спроба обміну ключами зазнала невдачі.

en: Your key is set and your messages will now be encrypted, sending DH1080_FINISH to %1.
uk: Ваш ключ встановлено, ваші повідомлення буде зашифровано, надсилаємо DH1080_FINISH до %1.

en: Unable to complete key exchange with %1.
uk: Не вдалося завершити обмін ключами з %1.

en: Successfully parsed DH1080_FINISH sent by %1. Your key is set and your messages will now be encrypted.
uk: Успішно оброблено запит DH1080_FINISH, надісланий %1. Ваш ключ встановлено, ваші повідомлення буде зашифровано.

en: Failed to parse DH1080_FINISH sent by %1. Key exchange failed.
uk: Не вдалося обробити запит DH1080_FINISH, надісланий %1. Спроба обміну ключами зазнала невдачі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, serverLbl)
en: &Server:
uk: С&ервер:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_serverEdit)
en: The name or IP number of the server. irchelp.org maintains a list of servers.
uk: Назва або адреса IP сервера. Список серверів зберігається на irchelp.org.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLbl)
en: &Port:
uk: &Порт:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_portSBox)
en: Enter the port number required to connect to the server. For most servers, this should be <b>6667</b>.
uk: Введіть номер порту, який слід використовувати для з’єднання з сервером. Для більшості серверів цим номером буде      <b>6667</b>.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_sslChBox)
en: Check if you want to use the Secure Socket Layer (SSL) protocol to communicate with the server. This protects the privacy of your communications between your computer and the IRC server. The server must support SSL protocol for this to work. In most cases, if the server does not support SSL, the connection will fail.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви маєте намір використовувати протокол шару безпеки сокетів (Secure Socket Layer або SSL) для обміну даними з сервером. Таким чином можна убезпечити обмін даними між комп’ютером і сервером IRC. Для того, щоб ви могли скористатися цим варіантом зв’язку, сервер має підтримувати протокол SSL. У більшості випадків, якщо сервер не підтримує SSL, спроба з’єднання з використанням цього протоколу зазнає невдачі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_sslChBox)
en: S&ecure Connection (SSL)
uk: Б&езпечне з’єднання (SSL)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_proxyChBox)
en: Check if you want to use the global proxy configuration to communicate with this server.
uk: Позначте, якщо ви хочете використовувати загальні налаштування проксі-сервера для обміну даними із сервером IRC.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_proxyChBox)
en: &Use global proxy
uk: &Загальний проксі-сервер

en: Change network information
uk: Змінити дані щодо мережі

en: Add Server
uk: Додати сервер

en: Edit Server
uk: Змінити сервер

en: Add Channel
uk: Додати канал

en: Edit Channel
uk: Змінити канал

en: The network name is required.
uk: Слід вказати назву мережі.

en: You need to add at least one server to the network.
uk: Вам слід додати принаймні один сервер до цієї мережі.

en: The server address is required.
uk: Слід вказати адресу сервера.

en: The channel name is required.
uk: Слід вказати назву каналу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_networkLabel)
en: Network name:
uk: Назва мережі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_identityLabel)
en: Identity:
uk: Профіль:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_identityCBox)
en: Choose an existing Identity or click the Edit button to add a new Identity or edit an existing one. The Identity will identify you and determine your nickname when you connect to the network.
uk: Оберіть один з існуючих профілів або натисніть кнопку «Змінити», щоб додати новий профіль або змінити існуючий. За допомогою профілю ви зможете вказати ваші ідентифікаційні дані і визначити ваш псевдонім, який буде використано під час з’єднання з мережею.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editIdentityButton)
en: &Edit...
uk: &Змінити…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_commandsLabel)
en: Commands:
uk: Команди:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_commandEdit)
en: <qt>Optional. This command will be sent to the server after connecting. Example: <b>/msg NickServ IDENTIFY <i>konvirocks</i></b>. This example is for the Libera network, which requires users to register their nickname with a password and login when connecting. <i>konvirocks</i> is the password for the nickname given in Identity. You may enter more than one command by separating them with semicolons.</qt>
uk: <qt>Не обов’язкова. Цю команду буде надіслано серверу після з’єднання. Приклад: <b>/msg NickServ IDENTIFY <i>konvirocks</i></b>. Цей приклад призначено для мережі Libera Chat, у якій користувачі під час з’єднання реєструються за допомогою імені і пароля. <i>konvirocks</i> — це пароль для псевдоніма, вказаного у профілі. Ви можете вказати декілька команд, відокремивши їх крапками з комами.</qt>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_nameEdit)
en: Enter the name of the Network here. You may create as many entries in the Server List screen with the same Network as you like.
uk: У цьому полі слід вказати назву мережі. За допомогою вікна списку серверів ви можете створювати довільну кількість записів з однаковим значенням мережі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Servers:
uk: Сервери:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Auto Join Channels:
uk: Автоприєднання до таких каналів:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autoConnectCBox)
en: Check here if you want Konversation to automatically connect to this network whenever you open Konversation.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб програма Konversation автоматично встановлювала з’єднання з цією мережею одразу після запуску Konversation.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_autoConnectCBox)
en: Co&nnect on application start up
uk: З’&єднатися після запуску програми

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_serverLBox)
en: This is a list of IRC Servers in the network. When connecting to the network, Konversation will attempt to connect to the top server first. If this fails, it will attempt the second server. If this fails, it will attempt the third, and so on. At least one server must be specified. Click a server to highlight it.
uk: Тут показано список серверів IRC у цій мережі. Під час спроби встановлення з’єднання з мережею, Konversation намагається спочатку з’єднатися з сервером, що перебуває на вершині списку. Якщо спроба зазнає невдачі, програма намагається з’єднатися з другим сервером. Якщо і ця спроба виявляється невдалою, програма спробує третій сервер тощо. Вам слід вказати принаймні один сервер. Наведіть вказівник миші на позначку сервера і клацніть лівою кнопкою миші, щоб позначити його.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addServerButton)
en: &Add...
uk: &Додати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_changeServerButton)
en: E&dit...
uk: З&мінити…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeServerButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_removeChannelButton)
en: Delete
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_channelLBox)
en: Optional. This is a list of the channels that will be automatically joined once Konversation has connected to a server. You may leave this blank if you wish to not automatically join any channels.
uk: Необов’язковий. Це список каналів, до яких програма автоматично приєднуватиметься одразу після з’єднання з сервером. Ви можете не заповнювати цей список, якщо ви не бажаєте автоматичного з’єднання з жодним каналом.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addChannelButton)
en: Add...
uk: Додати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_changeChannelButton)
en: Ed&it...
uk: &Змінити…

en: C&onnect
uk: З'&єднатись

en: Connect to the server
uk: З’єднатися з сервером

en: Click here to connect to the selected IRC network and channel.
uk: Натисніть, щоб з’єднатися з вибраною мережею IRC і каналом.

en: New Network
uk: Нова мережа

en: Edit Network
uk: Змінити мережу

en: You cannot delete %1.
    
    The network %2 needs to have at least one server.
uk: Не вдалося вилучити %1.
    
    У мережі %2 має бути принаймні один сервер.

en: You cannot delete the selected server.
    
    The network %2 needs to have at least one server. | You cannot delete the selected servers.
    
    The network %2 needs to have at least one server.
uk[0]: Не вдалося вилучити позначені записи серверів.
    
    У мережі %2 має бути принаймні один сервер.
uk[1]: Не вдалося вилучити позначені записи серверів.
    
    У мережі %2 має бути принаймні один сервер.
uk[2]: Не вдалося вилучити позначені записи серверів.
    
    У мережі %2 має бути принаймні один сервер.
uk[3]: Не вдалося вилучити позначений запис сервера.
    
    У мережі %2 має бути принаймні один сервер.

en: Do you really want to delete the selected entries?
uk: Ви справді бажаєте вилучити вибрані записи?

en: Do you really want to delete %1?
uk: Ви дійсно хочете вилучити %1?

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_addButton)
en: Click here to define a new Network, including the server to connect to, and the Channels to automatically join once connected.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб визначити нову мережу, зокрема сервер, з яким слід виконувати з’єднання, та канали, до яких слід приєднуватися після встановлення з’єднання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addButton)
en: &New...
uk: С&творити…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_delButton)
en: &Delete
uk: &Вилучити

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (ServerListView, m_serverList)
en: This shows the list of configured IRC networks. An IRC network is a collection of cooperating servers. You need only connect to one of the servers in the network to be connected to the entire IRC network. Once connected, Konversation will automatically join the channels shown. When Konversation is started for the first time, the Libera network and the <i>#kde</i> channel are already entered for you.
uk: За допомогою цього пункту ви можете переглянути список налаштованих мереж IRC. Мережа IRC — це набір серверів, що працюють разом. Для того, щоб з’єднатися з усією мережею IRC, вам достатньо з’єднатися з одним з серверів цієї мережі, Konversation автоматично приєднається до показаних каналів. Після першого запуску Konversation ви зможете увійти до мережі Libera Chat на канал <i>#kde</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Network
uk: Мережа

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Identity
uk: Профіль

note: i18n: ectx: property (text), widget (ServerListView, m_serverList)
en: Channels
uk: Канали

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_showAtStartup)
en: &Show at application startup
uk: &Показувати після запуску програми

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Text
uk: Текст

en: Author
uk: Автор

en: Time
uk: Час

en: Manage Konsole Profiles
uk: Керування профілями Konsole

en: A user-friendly IRC client
uk: Дружній до користувача клієнт IRC

en: Copyright 2002-%1 by the Konversation team
uk: © Команда Konversation, 2002–%1

en: Konversation is a client for the Internet Relay Chat (IRC) protocol.
    
    Meet friends on the net, make new acquaintances and lose yourself in talk about your favorite subject.
uk: Konversation — це клієнт протоколу Internet Relay Chat (IRC).
    
    За допомогою цієї програми ви зможете спілкуватися з друзями, познайомитися з іншими користувачами, а також обговорити ваші улюблені теми.

en: Original Author, Project Founder
uk: Перший автор, засновник проєкту

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Maintainer, Release Manager, User interface, Connection management, Protocol handling, Auto-away
uk: Супровідник, керівник випуску, інтерфейс користувача, керування з’єднаннями, обробка протоколів, реалізація автоматичної відсутності.

en: DCC, Encoding handling, OSD positioning
uk: DCC, обробка кодування, розташування екранної панелі

en: Protocol handling, Input line
uk: Обробка протоколів, рядок введення

en: Blowfish, SSL support, KNetwork port, Colored nicks, Nicklist themes
uk: Blowfish, підтримка SSL, порт KNetwork, кольорові псевдоніми, теми списку псевдонімів

en: Refactoring, KAddressBook/Kontact integration
uk: Переписування, інтеграція з KAddressBook/Kontact

en: DCC port to KDE 4, various DCC improvements
uk: Портування DCC на KDE 4, різноманітні покращення DCC

en: Website hosting
uk: Утримувач вебсайта

en: Website maintenance
uk: Супровід вебсайта

en: Multiple modes extension, Close widget placement, OSD functionality
uk: Додаток мультирежимів, розташування віджета закриття, функціональні можливості екранної панелі

en: Documentation, Watched Nicks improvements, Custom web browser extension
uk: Документація, покращення спостереження за псевдонімами, додаток нетипового переглядача Тенет

en: Color configurator, Highlight dialog
uk: Налаштування кольорів, діалогове вікно підсвічування

en: DCOP interface
uk: інтерфейс DCOP

en: Non-Latin1-Encodings
uk: Кодування, відмінні від Latin1

en: Konsole part view
uk: Перегляд Konsole

en: Quick connect, Ported new OSD, other features and bugfixes
uk: Швидке з’єднання, портування нової екранної панелі, інші покращення та виправлення вад

en: A Handful of fixes and code cleanup
uk: Багато виправлень і покращень коду

en: Drag&Drop improvements
uk: Покращення перетягування зі скиданням

en: Artwork
uk: Графіка

en: Firefox style searchbar
uk: Панель пошуку у стилі Firefox

en: Raw modes, Tab grouping per server, Ban list
uk: Режими роботи без обробки, групування вкладок за сервером, список заборон

en: System tray patch
uk: Латка для роботи у системному лотку

en: Bug fixes
uk: Виправлення вад

en: Extended user modes patch
uk: Латка розширених режимів роботи користувачів

en: Close visible tab with shortcut patch
uk: Латка для уможливлення закриття видимої вкладки за допомогою клавіатурного скорочення

en: Cycle tabs with mouse scroll wheel
uk: Циклічний перехід вкладками за допомогою прокручування коліщатка миші

en: Channel ownership mode patch
uk: Латка режиму власника каналу

en: Option to enable IRC color filtering
uk: Можливість вмикання фільтрування кольорів IRC

en: Bug fixes, OSD work, clearing topics
uk: Виправлення вад, робота над екранною панеллю, спорожнення тем

en: Sysinfo script
uk: Скрипт інформації про систему

en: Auto-join context menu
uk: Контекстне меню автоматичного приєднання

en: Various fixes, ported encryption to QCA2, added DH1080 key exchange support.
uk: Різноманітні виправлення, портування шифрування на QCA2, підтримка обміну ключами DH1080.

en: Bug fixes and enhancements.
uk: Виправлення вад та покращення.

en: Various bug fixes and enhancements.
uk: Різноманітні виправлення вад та покращення.

en: KStatusNotifierItem support, KIdleTime support, other enhancements
uk: Підтримка KStatusNotifierItem, підтримка KIdleTime, інші покращення

en: irc:// URL or server hostname
uk: irc:// URL або назва вузла сервера

en: Server to connect
uk: Сервер, з яким слід з’єднатися

en: server
uk: сервер

en: Port to use
uk: Порт, який слід використовувати

en: port
uk: порт

en: Channel to join after connection
uk: Канал, до якого слід приєднатися після з’єднання

en: channel
uk: канал

en: Nickname to use
uk: Псевдонім, який слід використовувати

en: nickname
uk: псевдонім

en: Password for connection
uk: Пароль для з’єднання

en: password
uk: пароль

en: Use SSL for connection
uk: Використовувати SSL для з’єднання

en: Disable auto-connecting to any IRC networks
uk: Вимкнути автоматичне з’єднання для всіх мереж IRC

en: Delay D-Bus activity and UI creation by the specified amount of milliseconds
uk: Затримати дію D-Bus та створення інтерфейсу користувача на вказану кількість мілісекунд

en: msec
uk: мс

en: Quits and restarts Konversation (if running, otherwise has no effect)
uk: Завершує роботу і перезапускає Konversation (якщо програму запущено, інакше не виконує жодних дій)

en: Sets KUniqueApplication::NonUniqueInstance (debug only, use with caution)
uk: Встановлює KUniqueApplication::NonUniqueInstance (лише для діагностики, будьте обережні з використанням)

en: Restart
uk: Перезапустити

en: Quit and restart the application
uk: Завершити роботу і перезапустити програму

en: &Server List...
uk: С&писок серверів…

en: Manage networks and servers
uk: Керування мережами і серверами

en: Quick &Connect...
uk: &Швидке з’єднання…

en: Type in the address of a new IRC server to connect to
uk: Тут слід ввести адресу нового сервера IRC, з яким слід з’єднатися

en: &Reconnect
uk: З'&єднати знову

en: Reconnect to the current server.
uk: Повторно з’єднатися з поточним сервером

en: &Disconnect
uk: Ві&д'єднати

en: Disconnect from the current server.
uk: Від’єднатися від поточного сервера.

en: &Identities...
uk: Пр&офілі…

en: Manage your nick, away and other identity settings
uk: Керування параметрами псевдоніма, відсутності тощо

en: &Watched Nicks
uk: &Псевдоніми зі спостереженням

en: &DCC Status
uk: С&тан DCC

en: &Open Logfile
uk: &Відкрити файл журналу

en: Open the known history for this channel in a new tab
uk: Відкрити журнал цього каналу у новій вкладці

en: &Channel Settings...
uk: П&араметри каналу…

en: Open the channel settings dialog for this tab
uk: Відкрити діалогове вікно параметрів каналу для цієї вкладки

en: Channel &List
uk: &Список каналів

en: Show a list of all the known channels on this server
uk: Показати список всіх відомих каналів на цьому сервері

en: &URL Catcher
uk: Пере&хоплення URL

en: List all URLs that have been mentioned recently in a new tab
uk: Показати список всіх URL, які нещодавно використовувалися, на новій вкладці

en: New &Konsole
uk: Нова вкладка &Konsole

en: Open a terminal in a new tab
uk: Відкрити термінал у новій вкладці

en: &Next Tab
uk: &Наступна вкладка

en: &Previous Tab
uk: &Попередня вкладка

en: Close &Tab
uk: &Закрити вкладку

en: Last Focused Tab
uk: Остання активна вкладка

en: Next Active Tab
uk: Наступна активна вкладка

en: Move Tab Up
uk: Пересунути вкладку вгору

en: Move this tab
uk: Пересунути цю вкладку

en: Move Tab Down
uk: Пересунути вкладку вниз

en: Move Tab Right
uk: Пересунути вкладку праворуч

en: Move Tab Left
uk: Пересунути вкладку ліворуч

en: Rejoin Channel
uk: Повторно приєднатися до каналу

en: Enable Notifications
uk: Увімкнути сповіщення

en: Join on Connect
uk: Приєднатися після з’єднання

en: Connect at Startup
uk: З’єднатися після запуску

en: Default
uk: Типовий

en: Set Encoding
uk: Встановити кодування

en: Go to Tab %1
uk: Перейти до вкладки %1

en: Clear &Marker Lines
uk: Вилучити &лінії позначок

en: Clear marker lines in the current tab
uk: Вилучити лінії позначок на поточній вкладці

en: Enlarge Font Size
uk: Збільшити розмір шрифту

en: Increase the current font size
uk: Збільшити поточний розмір шрифту

en: Reset Font Size
uk: Відновити розмір шрифту

en: Reset the current font size to settings values
uk: Відновити типовий поточний розмір шрифту

en: Shrink Font Size
uk: Зменшити розмір шрифту

en: Decrease the current font size
uk: Зменшити поточний розмір шрифту

en: &Clear Window
uk: С&порожнити вікно

en: Clear the contents of the current tab
uk: Спорожнити вміст поточної вкладки

en: Clear &All Windows
uk: Спорожнити вс&і вікна

en: Clear the contents of all open tabs
uk: Спорожнити вміст всіх відкритих вкладок

en: Global Away
uk: Загальний стан відсутності

en: &Join Channel...
uk: &Приєднатися до каналу…

en: Join a new channel on this server
uk: Долучитися до нового каналу на цьому сервері

en: &IRC Color...
uk: &Колір IRC…

en: Set the color of your current IRC message
uk: Встановити колір вашого поточного повідомлення IRC

en: &Marker Line
uk: &Лінія позначки

en: Insert a horizontal line into the current tab that only you can see
uk: Вставити горизонтальну лінію, яку бачитимете лише ви, у поточну вкладку

en: Special &Character...
uk: Сп&еціальний символ…

en: Insert any character into your current IRC message
uk: Вставити будь-який символ до вашого поточного повідомлення IRC

en: Focus Input Box
uk: Фокус на поле введення

en: Close &All Open Queries
uk: Закрити вс&і відкриті діалоги

en: Show Nicklist
uk: Показати список псевдонімів

en: Show/Hide Konversation
uk: Показати/Приховати Konversation

en: Enable On Screen Display
uk: Увімкнути екранну панель

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: <qt>You have active DCC file transfers. Are you sure you want to quit <b>Konversation</b>?</qt>
uk: <qt>Зараз відбувається перенесення файлів DCC. Ви справді бажаєте завершити роботу <b>Konversation</b>?</qt>

en: Confirm Quit
uk: Підтвердження виходу

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>Konversation</b>?</qt>
uk: <qt>Ви справді бажаєте завершити роботу <b>Konversation</b>?</qt>

en: <p>Closing the main window will keep Konversation running in the system tray. Use <b>Quit</b> from the <b>Konversation</b> menu to quit the application.</p>
uk: <p>Якщо ви закриєте головне вікно програми, Konversation продовжить роботу у системному лотку. Для того, щоб завершити роботу програми, оберіть пункт <b>Вийти</b> з меню <b>Konversation</b>.</p>

en: Docking in System Tray
uk: Швартування в системному лотку

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
uk: <qt>За допомогою цього пункту можна повністю сховати смужку меню. Наказати програмі знову показувати цю смужку можна клавіатурним скороченням %1.</qt>

en: Hide menu bar
uk: Сховати панель меню

en: Toggle Notifications
uk: Увімкнути або вимкнути показ сповіщень

en: Toggle Away Globally
uk: Перемкнути стан відсутності всюди

en: Insert &IRC Color...
uk: Вставити &колір IRC…

en: Insert Special &Character...
uk: Вставити спеціальний си&мвол…

en: Insert &Marker Line
uk: Вставити лінію по&значки

en: &Channel List
uk: &Список каналів

en: Set &Away Globally
uk: Вс&тановити стан відсутності всюди

en: Server List
uk: Список серверів

[ctx: Notification title; see Event/message in konversation.notifyrc]
en: New message from %1 in %2
uk: Нове повідомлення від %1 на %2

[ctx: Notification title; see Event/nick in konversation.notifyrc]
en: Your nick was mentioned by %1 in %2
uk: %1 на %2 згадано ваш псевдонім

en: [HighLight] (%1) <%2>
uk: [Підсвічування] (%1) <%2>

en: [HighLight] (%1) <%2> %3
uk: [Підсвічування] (%1) <%2> %3

[ctx: Notification title; see Event/message in konversation.notifyrc]
en: New query message from %1
uk: Нове повідомлення діалогу від %1

en: [Query] <%1>
uk: [Діалог] <%1>

en: [Query] <%1> %2
uk: [Діалог] <%1> %2

en: %1 joined %2
uk: %1 приєднується до %2

en: %1 parted %2
uk: %1 полишив %2

en: %1 quit %2
uk: %1 вийшов з %2

en: %1 changed nickname to %2
uk: %1 змінив псевдонім на %2

en: %1 wants to send a file to you
uk: %1 бажає надіслати вам файл

en: An error has occurred in a DCC transfer: %1
uk: Під час спроби перенесення DCC сталася помилка: %1

[ctx: %1 - filename]
en: %1 File Transfer is complete
uk: Перенесення файла %1 завершено

[ctx: Opens the file from the finished dcc transfer]
en: Open
uk: Відкрити

en: %1 changed modes in %2: %3
uk: %1 змінено режими у %2: %3

en: %1 has started a conversation (query) with you.
uk: %1 розпочинає спілкування (діалог) з вами.

en: You are kicked by %1 from %2
uk: %1 викинув вас з %2

en: %1 started a DCC chat with you
uk: %1 розпочав з вами балачку DCC

[ctx: Notification title; see Event/highlight in konversation.notifyrc]
en: Highlight triggered in %1
uk: Підсвічування на %1

[ctx: Notification title; see Event/highlight in konversation.notifyrc]
en: Highlight triggered by %2 in %1
uk: Підсвічування від %2 на %1

en: [HighLight] (%1) *** %2
uk: [Підсвічування] (%1) *** %2

en: Failed to connect to %1
uk: Не вдалося з'єднатися з %1

en: You have joined %1.
uk: Ви приєдналися до %1.

en: Reset...
uk: Скинути…

en: This cannot be undone, are you sure you wish to reset to default values?
uk: Цю дію неможливо скасувати, ви справді бажаєте повернутися до типових значень?

en: Reset Values
uk: Відновити значення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_closeButton)
en: Close
uk: Закриття

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_slowBox)
en: Slow Queue
uk: Повільна черга

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_slowType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_normalType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_fastType)
en: Lines
uk: Лінії

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_slowType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_normalType) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, m_fastType)
en: Bytes
uk: Байтів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_2_3_2)
en: Age:
uk: Вік:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_textLabel3_4_2)
en: Count:
uk: Лічильник:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Lines:
uk: Рядків:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Bytes:
uk: Байтів:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_normalBox)
en: Normal Queue
uk: Звичайна черга

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_fastBox)
en: Fast Queue
uk: Швидка черга

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, m_globalBox)
en: All Queues
uk: Всі запити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: Received:
uk: Отримано:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Bytes (Raw):
uk: Байтів (без обробки):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3)
en: Bytes (Encoded):
uk: Байтів (закодовано):

en: Quick Connect
uk: Швидке з’єднання

en: &Server host:
uk: В&узол сервера:

en: Enter the host of the network here.
uk: У це поле слід ввести назву вузла мережі.

en: The port that the IRC server is using.
uk: Порт, який використовує сервер IRC.

en: &Nick:
uk: Пс&евдонім:

en: The nick you want to use.
uk: Псевдонім, яким ви бажаєте скористатися.

en: P&assword:
uk: П&ароль:

en: If the IRC server requires a password, enter it here (most servers do not require a password.)
uk: Якщо для доступу до сервера IRC слід використовувати пароль, введіть його у це поле (для доступу до більшості серверів пароль не потрібен).

en: &Use SSL
uk: Ви&користовувати SSL

en: Ready
uk: Готово

en: <qt><p>This shows the number of users in the channel, and the number of those that are operators (ops).</p><p>A channel operator is a user that has special privileges, such as the ability to kick and ban users, change the channel modes, make other users operators</p></qt>
uk: <qt><p>Тут показано кількість користувачів на каналі і кількість тих користувачів, які є операторами.</p><p>Оператор каналу — це користувач, який має особливі права доступу, зокрема можливість викидати або блокувати користувачів, змінювати режими каналів та робити інших користувачів операторами.</p></qt>

en: Lag: Unknown
uk: Затримка: невідома

en: All communication with the server is encrypted.  This makes it harder for someone to listen in on your communications.
uk: Весь обмін даними з цим сервером зашифровано. Таке шифрування значно ускладнить перехоплення вашого обміну даними.

en: <qt>The status bar shows various messages, including any problems connecting to the server.  On the far right the current delay to the server is shown.  The delay is the time it takes for messages from you to reach the server, and from the server back to you.</qt>
uk: <qt>У смужці стану буде показано різноманітні повідомлення, зокрема повідомлення про проблеми зі з’єднанням з сервером. У дальній правій частині смужки буде показано затримку на сервері. Затримка — це час, який потрібен вашим повідомленням для того, щоб потрапити на сервер, та для того, щоб надійти з сервера до вас.</qt>

en: Lag: %1 ms
uk: Затримка: %1 мс

en: Lag: %1 s
uk: Затримка: %1 с

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x days), %3 = (x hours), %4 = (x minutes), %5 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2, %3, %4, and %5.
uk: Сервер %1 не відповідав більше, ніж %2, %3, %4 і %5.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x hours), %3 = (x minutes), %4 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2, %3, and %4.
uk: Сервер %1 не відповідав більше, ніж %2, %3 і %4.

[ctx: %1 = name of server, %2 = (x minutes), %3 = (x seconds)]
en: No answer from server %1 for more than %2 and %3.
uk: Сервер %1 не відповідав більше, ніж %2 і %3.

en: No answer from server %2 for more than 1 second. | No answer from server %2 for more than %1 seconds.
uk[0]: Сервер %2 не відповідав більше, ніж %1 секунду.
uk[1]: Сервер %2 не відповідав більше, ніж %1 секунди.
uk[2]: Сервер %2 не відповідав більше, ніж %1 секунд.
uk[3]: Сервер %2 не відповідав більше, ніж %1 секунду.

en: Failed to download %1: %2
uk: Спроба отримання %1 зазнала невдачі: %2

en: Error parsing router description.
uk: Помилка під час обробки опису маршрутизатора.

en: URL Catcher
uk: Перехоплення URL

[ctx: open url]
en: &Open
uk: &Відкрити

en: Open URLs in external browser.
uk: Відкрити адреси в зовнішньому переглядачі.

en: <p>Select one or several <b>URLs</b> below, then click this button to launch the application associated with the mimetype of the URL.</p>-<p>In the <b>Settings</b>, under <b>Behavior</b> | <b>General</b>, you can specify a custom web browser for web URLs.</p>
uk: <p>Позначте одну або декілька <b>адрес</b> на панелі, розташованій нижче, а потім натисніть цю кнопку, щоб запустити програму, пов’язану з типом MIME URL.</p>
    <p>У вікні <b>Параметри</b> на сторінці <b>Поведінка</b> | <b>Загальне</b> ви можете вказати нетиповий переглядач для адрес URL.</p>

en: &Save...
uk: &Зберегти…

en: Save selected URLs to the disk.
uk: Зберегти дані позначених адрес на диск.

en: Add Bookmark...
uk: Додати закладку…

[ctx: copy url]
en: &Copy
uk: &Копіювати

en: Copy URLs to the clipboard.
uk: Скопіювати адреси до буфера.

en: Select one or several <b>URLs</b> above, then click this button to copy them to the clipboard.
uk: Позначте одну або декілька <b>адрес</b> у списку, розташованому вище, а потім натисніть цю кнопку, щоб скопіювати адреси до буфера обміну даними.

[ctx: delete url]
en: &Delete
uk: &Вилучити

en: Select one or several <b>URLs</b> above, then click this button to delete them from the list.
uk: Позначте одну або декілька <b>адрес</b> у списку, розташованому вище, а потім натисніть цю кнопку, щоб вилучити їх зі списку.

en: Delete selected link.
uk: Вилучити позначене посилання.

[ctx: save url list]
en: &Save List...
uk: З&берегти список…

en: Save list.
uk: Зберегти список.

en: Click to save the entire list to a file.
uk: Натисніть, щоб зберегти весь список до файла.

[ctx: clear url list]
en: &Clear List
uk: С&порожнити список

en: Clear list.
uk: Спорожнити список.

en: Click to erase the entire list.
uk: Натисніть, щоб спорожнити весь список.

en: List of Uniform Resource Locators mentioned in any of the Konversation windows during this session.
uk: Список всіх адрес URL, які було згадано у всіх вікнах Konversation під час цього сеансу.

en: From
uk: Від

en: Date
uk: Дата

en: You have selected more than one URL. Do you really want to open several URLs at once?
uk: Вами було вибрано декілька адрес URL. Ви справді бажаєте, щоб програма відкрила одразу декілька адрес?

en: Open URLs
uk: Відкрити адреси

en: You have selected more than one URL. A file dialog to set the destination will open for each. Do you really want to save several URLs at once?
uk: Вами було вибрано декілька адрес URL. Для кожної з них буде відкрито діалогове вікно вибору призначення. Ви справді бажаєте, щоб програма виконала збереження даних одразу з декількох адрес?

en: Save link as
uk: Зберегти посилання як

en: Save URL List
uk: Зберегти список адрес

en: Konversation URL List: %1
uk: Список адрес URL Konversation: %1

en: (away)
uk: (відсутній(-я))

en: &Unaway
uk: П&овернутися

en: &Change away message...
uk: З&мінити повідомлення щодо відсутності…

en: Change away message
uk: Зміна повідомлення щодо відсутності

en: Enter new away message:
uk: Введіть нове повідомлення щодо відсутності:

en: Channel Settings for %1
uk: Параметри каналу %1

en: &Hide Advanced Modes <<
uk: С&ховати розширені режими <<

en: &Show Advanced Modes >>
uk: Показати &розширені режими >>

en: Parameter
uk: Параметр

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>The <b>T</b>opic mode means that only the channel operator can change the topic for the channel.</p></qt>
uk: <qt><p>Цей параметр керує <em>режимом</em> каналу. Його може змінювати лише оператор.</p><p>Вибір режиму «тема» (<b>T</b>) означатиме, що лише оператор каналу може змінювати тему каналу.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p><b>N</b>o messages from outside means users who are not in the channel cannot send messages for everybody in the channel to see.  Almost all channels have this set to prevent nuisance messages.</p></qt>
uk: <qt><p>Цей параметр керує <em>режимом</em> каналу. Його може змінювати лише оператор.</p><p>Вибір режиму без повідомлень ззовні (<b>N</b>) означає, що користувачі, які не приєдналися до каналу, не можуть надсилати видимі для всіх на каналі повідомлення. Цей параметр встановлено майже на всіх каналах, його призначено для запобігання небажаним повідомленням.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>S</b>ecret channel will not show up in the channel list, nor will any user be able to see that you are in the channel with the <em>WHOIS</em> command or anything similar.  Only the people that are in the same channel will know that you are in this channel, if this mode is set.</p></qt>
uk: <qt><p>Цей параметр керує <em>режимом</em> каналу. Його може змінювати лише оператор.</p><p>Вибір режиму секретного каналу (<b>S</b>) призведе до того, що канал не буде показано у списку каналів, який виводиться у відповідь на команду <em>WHOIS</em> або іншу подібну команду. Якщо встановити цей режим, лише користувачам, які приєдналися до каналу, буде відомо, що ви перебуваєте на каналі.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>An <b>I</b>nvite only channel means that people can only join the channel if they are invited.  To invite someone, a channel operator needs to issue the command <em>/invite nick</em> from within the channel.</p></qt>
uk: <qt><p>Цей параметр керує <em>режимом</em> каналу. Його може змінювати лише оператор.</p><p>Вибір режиму лише запрошені (<b>I</b>) означатиме, що користувачі зможуть приєднуватися до каналу, лише якщо їх запрошено. Щоб запросити когось на канал, оператор каналу має віддати команду <em>/invite псевдонім</em> з меж каналу.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>P</b>rivate channel is shown in a listing of all channels, but the topic is not shown.  A user's <em>WHOIS</em> may or may not show them as being in a private channel depending on the IRC server.</p></qt>
uk: <qt><p>Цей параметр керує <em>режимом</em> каналу. Його може змінювати лише оператор.</p><p>Вибір режиму «конфіденційний» (<b>P</b>) призведе до того, що канал буде показано у списку всіх каналів, але його тему показано не буде. Дані користувачів конфіденційного каналу може бути показано або не показано у відповідь на команду <em>WHOIS</em>, залежно від сервера IRC.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A <b>M</b>oderated channel is one where only operators, half-operators and those with voice can talk.</p></qt>
uk: <qt><p>Цей параметр керує <em>режимом</em> каналу. Його може змінювати лише оператор.</p><p>Вибір режиму «модерується» (<b>М</b>) означатиме, що на каналі можуть спілкуватися лише оператори і напівоператори каналу та користувачі, яким надано право голосу.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A protected channel requires users to enter a password in order to join.</p></qt>
uk: <qt><p>Цей параметр керує <em>режимом</em> каналу. Його може змінювати лише оператор.</p><p>Вибір захищеного каналу означатиме, що для приєднання до каналу користувачам потрібно буде ввести пароль.</p></qt>

en: <qt><p>These control the <em>mode</em> of the channel.  Only an operator can change these.</p><p>A channel that has a user <b>L</b>imit means that only that many users can be in the channel at any one time.  Some channels have a bot that sits in the channel and changes this automatically depending on how busy the channel is.</p></qt>
uk: <qt><p>Цей параметр керує <em>режимом</em> каналу. Його може змінювати лише оператор.</p><p>Вибір режиму з обмеженням користувачів (<b>L</b>) означатиме, що одночасно спілкуватися на каналі може не більше вказаної кількості користувачів. На деяких каналах за цим слідкує бот, який автоматично змінює це значення, залежно від завантаженості каналу.</p></qt>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, topicTab)
en: Topi&c
uk: Т&ема

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Search:
uk: Пошук:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, modesPage)
en: Mo&des
uk: Ре&жими

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, topicModeChBox)
en: &Topic can only be changed by channel operators
uk: &Тему можуть змінювати лише оператори каналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, messageModeChBox)
en: &No messages from outside the channel
uk: &Без зовнішніх повідомлень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, secretModeChBox)
en: &Secret channel, the channel is not listed in the channel list
uk: &Секретний канал, канал, який не буде показано у списку каналів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inviteModeChBox)
en: Only &invited are allowed to join the channel
uk: Лише &запрошені користувачі можуть приєднуватися до каналу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, moderatedModeChBox)
en: &Moderated channel, only people with voice can write to the channel
uk: &Модерований канал, лише користувачі з правом голосу можуть писати повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, userLimitChBox)
en: User &limit:
uk: Обмеження кі&лькості:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keyModeChBox)
en: Channel &password:
uk: П&ароль каналу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, toggleAdvancedModes)
en: Show &Advanced Modes >>
uk: Показати &додаткові режими >>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &Ban List
uk: Список &заборон

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Hostmask
uk: Маска вузла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Set By
uk: Встановлено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, banList)
en: Time Set
uk: Час встановлення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, updateBan)
en: Update Ban
uk: Оновити заборону

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addBan)
en: Add Ban
uk: Додати заборону

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeBan)
en: Remove Ban
uk: Вилучити заборону

en: 
    *** Logfile started
    *** on %1
uk: 
    *** Запис файла журналу розпочато
    *** %1

en: Edit Watched Nickname
uk: Змінити псевдонім для спостереження

en: &Network name:
uk: Н&азва мережі:

en: Pick the server network you will connect to here.
uk: У цьому полі слід вказати мережу серверів, з якою ви з’єднуватиметеся.

en: N&ickname:
uk: Псев&донім:

en: <qt>The nickname to watch for when connected to a server in the network.</qt>
uk: <qt>Псевдонім, за яким вестиметься спостереження після встановлення з’єднання з сервером у мережі.</qt>

en: All Networks
uk: Всі мережі

en: Change notify information
uk: Змінити параметри сповіщення

en: Exception
uk: Виключення

en: Insert Character
uk: Вставити символ

en: &Insert
uk: &Вставити

en: Insert a character
uk: Вставити символ

en: IRC Color Chooser
uk: Вибір кольорів IRC

en: None
uk: Немає

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: This is how your message will look with these colors
uk: Так ваше повідомлення виглядатиме у разі використання цих кольорів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: <qt>This is a preview of how your readers may see view your message if you select these colors.<br>
    <b>Note: Not all clients support this, and some users may have chosen to ignore your color changes.</b>
    </qt>
uk: <qt>Тут показано попередній вигляд вашого повідомлення у вікні інших користувачів у разі використання вибраних кольорів.<br>
    <b>Зауваження: не всі клієнти підтримують можливість показу кольорів, а деякі користувачі можуть увімкнути ігнорування ваших змін кольорів.</b>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_previewLbl)
en: Preview
uk: Перегляд

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_fgColorCBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: The chosen text color is added to the input line.
uk: Вибраний колір тексту було додано до рядка введення.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_fgColorCBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: <qt>Here you choose what color you want you the text in the next message you send to be.  If you choose a color and click Ok, the chosen color is added to the Input Line.  Any text written after this will be in the chosen color, until you change the color again.<br>
    <b>Note:  Not all users turn on the option to see this.</b></qt>
uk: <qt>Тут ви можете вибрати колір тексту вашого наступного повідомлення. Якщо після вибору кольору ви натиснете кнопку «Гаразд», у рядок введення буде додано вибраний колір. Весь введений після цього текст буде розфарбовано у вибрані кольори, аж доки ви їх не зміните.<br>
    <b>Зауваження: дехто з користувачів може просто вимкнути розфарбовування тексту.</b></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_fgColorLbl)
en: Fore&ground color:
uk: Колір &тексту:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_bgColorCBox) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: The chosen text-background color is added to the input line.
uk: Вибраний колір тла було додано до рядка введення.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_bgColorCBox) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_bgColorLbl)
en: <qt>Here you choose what color you want you background for the text in the next message you send to be.
    If you choose a color and click Ok, the chosen color is added to the Input Line.
    Any text written after this will have the chosen color, until you change the color again.<br>
    Choosing the default "<i>None</i>" will not change the background color of your message, so your readers will view your message with their normal background text color.<br>
    <b>Note:  Not all clients support this, and not all users turn on the option to see this.</b></qt>
uk: <qt>Тут ви можете вибрати колір тла вашого наступного повідомлення.
    Якщо після вибору кольору ви натиснете кнопку «Гаразд», у рядок введення буде додано вибраний колір.
    Весь введений після цього текст матиме вказаний колір тла, аж доки ви їх не зміните.<br>
    Якщо ви виберете типовий варіант «<i>Немає</i>», програма не змінить колір тла вашого повідомлення, отже читачі вашого повідомлення побачать повідомлення на звичному для них тлі.<br>
    <b>Зауваження: розфарбування тла підтримується не всіма клієнтами, не всі користувачі вмикають можливість перегляду подібного розфарбування.</b></qt>

en: Copy Link Address
uk: Копіювати адресу посилання

en: Add to Bookmarks
uk: Додати до закладок

en: Open With...
uk: Відкрити за допомогою…

en: Save Link As...
uk: Зберегти посилання як…

en: Search for '%1' with
uk: Шукати «%1» за допомогою

en: Configure Web Shortcuts...
uk: Налаштувати вебскорочення…

en: Get &topic
uk: Отримати &тему

en: Get &user list
uk: Отримати список &користувачів

en: Open Query
uk: Відкрити діалог

en: Modes
uk: Режими

en: Give Op
uk: Надати стан оператора

en: Take Op
uk: Забрати стан оператора

en: Give HalfOp
uk: Надати стан напівоператора

en: Take HalfOp
uk: Забрати стан напівоператора

en: Give Voice
uk: Надати право голосу

en: Take Voice
uk: Забрати право голосу

en: Kick / Ban
uk: Викинути/Заборонити

en: Kickban
uk: Викинути і заборонити

en: Ban Nickname
uk: Заборонити псевдонім

en: Ban *!*@*.host
uk: Заборонити *!*@*.вузол

en: Ban *!*@domain
uk: Заборонити *!*@домен

en: Ban *!user@*.host
uk: Заборонити *!користувач@*.вузол

en: Ban *!user@domain
uk: Заборонити *!користувач@домен

en: Kickban *!*@*.host
uk: Викинути і заборонити *!*@*.вузол

en: Kickban *!*@domain
uk: Викинути і заборонити *!*@домен

en: Kickban *!user@*.host
uk: Викинути і заборонити *!користувач@*.вузол

en: Kickban *!user@domain
uk: Викинути і заборонити *!користувач@домен

en: &Version
uk: Ве&рсія

en: &Ping
uk: П&еревірити

en: Unignore
uk: Скасувати ігнорування

en: Add to Watched Nicks
uk: Додати до списку спостереження

en: Remove From Watched Nicks
uk: Вилучити зі списку спостереження

en: Send &File...
uk: Надіслати &файл…

en: Open DCC Chat
uk: Відкрити балачку DCC

en: Open DCC Whiteboard
uk: Відкрити обмін малюнками DCC

en: Do you want to ignore %1?
uk: Бажаєте ігнорувати %1?

en: Do you want to ignore the selected users?
uk: Бажаєте ігнорувати позначених користувачів?

en: Do you want to stop ignoring %1?
uk: Бажаєте припинити ігнорування %1?

en: Do you want to stop ignoring the selected users?
uk: Бажаєте припинити ігнорування позначених користувачів?

en: Query author
uk: Розпочати діалог з автором

en: <qt><p>The input line is where you type messages to be sent the channel, query, or server.  A message sent to a channel is seen by everyone on the channel, whereas a message in a query is sent only to the person in the query with you.</p><p>To automatically complete the nickname you began typing, press Tab. If you have not begun typing, the last successfully completed nickname will be used.</p><p>You can also send special commands:</p><table><tr><th>/me <i>action</i></th><td>shows up as an action in the channel or query.  For example:  <em>/me sings a song</em> will show up in the channel as 'Nick sings a song'.</td></tr><tr><th>/whois <i>nickname</i></th><td>shows information about this person, including what channels they are in.</td></tr></table><p>For more commands, see the Konversation Handbook.</p><p>A message cannot contain multiple lines.</p></qt>
uk: <qt><p>Рядок введення — це рядок, у якому ви вводите повідомлення, які буде надіслано на канал, у діалог або на сервер. Повідомлення, надіслане на канал, побачать всі користувачі каналу, повідомлення у діалозі буде надіслано лише особі, з якою ви ведете цей діалог.</p><p>Для того, щоб наказати програмі спробувати завершити введення псевдоніма, натисніть клавішу Tab. Якщо до натискання цієї клавіші не було введено жодного символу, програма використає попередній успішно завершений псевдонім.</p><p>Крім того, ви можете надіслати спеціальні команди:</p><table><tr><th>/me <i>дія</i></th><td>покаже ваше поточне заняття на каналі або у діалозі. Приклад: <em>/me співає пісню</em> буде показано як «Ваш_псевдонім співає пісню».</td></tr><tr><th>/whois <i>псевдонім</i></th><td>покаже відомості щодо відповідного користувача, зокрема список каналів, на яких цей користувач спілкується.</td></tr></table><p>Докладніший перелік команд можна знайти у підручнику з Konversation.</p><p>Всі повідомлення мають складатися з одного рядка.</p></qt>

en: 1 byte | %1 bytes
uk[0]: %1 байт
uk[1]: %1 байти
uk[2]: %1 байтів
uk[3]: %1 байт

en: 1 line | %1 lines
uk[0]: %1 рядок
uk[1]: %1 рядки
uk[2]: %1 рядків
uk[3]: %1 рядок

[ctx: %1 is, for instance, '200 bytes'. %2 is, for instance, '7 lines'. Both are localised (see the two previous messages).]
en: <qt>You are attempting to paste a large portion of text (%1 or %2) into the chat. This can cause connection resets or flood kills. Do you really want to continue?</qt>
uk: <qt>Ви намагаєтеся вставити великий фрагмент тексту (%1 або %2) до вікна балачки. Це може призвести до розірвання з’єднання або викидання вас з каналу за надмірний розмір повідомлення. Ви справді бажаєте надіслати це повідомлення?</qt>

en: Large Paste Warning
uk: Попередження про велику вставку

en: Paste
uk: Вставити

en: Open a query with %1
uk: Відкрити діалог за допомогою %1

en: Join the channel %1
uk: Приєднатися до каналу %1

en: Logfile of %1
uk: Файл журналу %1

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Clear Logfile
uk: Спорожнити файл журналу

en: Show last:
uk: Показати останній:

en: Use this box to set the maximum size of the log file. This setting does not take effect until you restart Konversation. Each log file may have a separate setting.
uk: За допомогою цього поля ви можете визначити максимальний розмір файла журналу. Цей параметр не набуде чинності до перезапуску Konversation. Для кожного з файлів журналу можна вказувати розмір файла окремо.

en:  KB
uk:  кБ

en: The messages in the log file are displayed here. The oldest messages are at the top and the most recent are at the bottom.
uk: Тут буде показано повідомлення з файла журналу. Найстаріші повідомлення буде показано у верхній частині списку, а найсвіжіші — внизу.

en: Do you really want to permanently discard all log information of this file?
uk: Ви справді бажаєте назавжди відкинути всі відомості журналу у цьому файлі?

en: Note: By saving the logfile you will save all data in the file, not only the part you can see in this viewer.
uk: Зауваження: якщо ви виконаєте зберігання всього файла, буде збережено всі дані у файлі, а не лише ті дані, які ви бачите у вікні переглядача.

en: Save Logfile
uk: Зберегти файл журналу

en: Choose Destination Folder
uk: Вибір теки призначення

en: OSD Preview - drag to reposition
uk: Вигляд екранної панелі — перетягніть мишкою, щоб змінити розташування

en: Edit Multiline Paste
uk: Редагування багаторядкової вставки

en: &Send
uk: &Надіслати

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PasteEditor)
en: Paste Editor
uk: Редактор вставки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addQuotesButton)
en: Add &Quotation Indicators
uk: Додати позначки &цитування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNewlinesButton)
en: &Remove Newlines
uk: Ви&лучити розриви рядків

en: Raw Log
uk: Необроблений журнал

en: Match Case
uk: З врахуванням регістру

en: Whole Words Only
uk: Лише цілі слова

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_findLabel)
en: F&ind:
uk: Зн&айти:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_findNextButton)
en: Jump to next match
uk: Перейти до наступного відповідника

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_findNextButton)
en: &Next
uk: Да&лі

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_findPreviousButton)
en: Jump to previous match
uk: Перейти до попереднього відповідника

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_findPreviousButton)
en: &Previous
uk: &Назад

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, m_optionsButton)
en: Modify search behavior
uk: Змінити поведінку під час пошуку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_optionsButton)
en: &Options
uk: &Параметри

en: Do you really want to close '%1'?
    
    All associated tabs will be closed as well.
uk: Ви справді бажаєте закрити «%1»?
    
    Програма закриє і всі пов’язані вкладки.

en: Close Tab
uk: Закрити вкладку

en: Do you want to disconnect from '%1'?
    
    All associated tabs will be closed as well.
uk: Ви бажаєте розірвати з’єднання «%1»?
    
    Програма закриє і всі пов’язані вкладки.

en: Disconnect From Server
uk: Від’єднатися від сервера

en: Disconnect
uk: Від'єднатися

en: Delete excess text
uk: Вилучати зайвий текст

en: Text past the server limit of %1 bytes is shown in color.
uk: Текст, об’єм якого перевищує обмеження сервера у %1 байтів, показано кольором.

[ctx: %1 is a timestamp, %2 is the author's name]
en: On %1 by %2
uk: %2, %1

en: This is a list of all topics that have been set for this channel while its tab was open.
    
    If the same topic is set multiple times consecutively by someone, only the final occurrence is shown.
    
    When you select a topic in the list, the edit field below it will receive its text. Once you start modifying the contents of the field, however, the list will switch from the regular entry selection mode to allowing you to perform text selection on the entries in case you may wish to incorporate some of their text into the new topic. To return to entry selection mode and a synchronized edit field, undo back to the original text or close and reopen the dialog.
uk: Це список всіх тем, які було встановлено на цьому каналі протягом часу, коли було відкрито його вкладку.
    
    Якщо ту саму тему було послідовно встановлено декілька разів однією і тією самою особою, буде показано лише останній з записів щодо її встановлення.
    
    Після позначення теми у списку відповідний текст буде вписано до поля редагування, розташованого під списком. Щойно ви почнете змінювати текст, режим позначення пунктів у списку буде вимкнено, щоб ви могли позначати фрагменти тексту у списку і використовувати їх у новому записі теми. Щоб повернутися до режиму позначення пунктів та синхронізації з полем для редагування, поверніться до початкового тексту запису або закрийте і знову відкрийте це діалогове вікно.

en: IRC Client
uk: Клієнт IRC

en: Find Text...
uk: Знайти текст…

en: Search for text in the current tab
uk: Шукати текст на поточній вкладці

en: Channel &List for %1
uk: Список &каналів для %1

en: &Open Logfile for %1
uk: &Відкрити файл журналу %1

en: &Channel Settings for %1...
uk: Па&раметри каналу %1…

en: Rename Tab
uk: Перейменувати вкладку

en: Enter new tab name:
uk: Введіть нову назву вкладки:

[ctx: Default encoding]
en: Default ( %1 )
uk: Типовий (%1)

en: &Rename Tab...
uk: Пере&йменувати вкладку…

en: You can only search in text fields.
uk: Пошук можна виконувати лише у текстових полях.

en: Find Text Information
uk: Знайти текстові відомості

en: To know which server to display the channel list for, the list can only be opened from a query, channel or status window.
uk: Список каналів можна відкрити лише з вікна діалогу, каналу або стану. За допомогою цього списку ви зможете визначити сервер, якому належить цей список.

en: Using this function may result in a lot of network traffic. If your connection is not fast enough, it is possible that your client will be disconnected by the server.
uk: Використання цієї функціональної можливості може призвести до значного навантаження на мережу. Якщо ваше з’єднання не є дуже швидким, ймовірно, ваш клієнт буде від’єднано від сервера.

en: Channel List Warning
uk: Попередження списку каналів

en: Watched Nicks
uk: Псевдоніми зі спостереженням
