kopeninghours - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Open
cs: Otevřeno

en: Open (%1)
cs: Otevřeno (%1)

en: Closed
cs: Zavřeno

en: Closed (%1)
cs: Zavřeno (%1)

en: Currently open
cs: Momentálně otevřeno

en: Currently open (%1)
cs: Momentálně otevřeno (%1)

en: Currently closed
cs: Momentálně zavřeno

en: Currently closed (%1)
cs: Momentálně zavřeno (%1)
