kopeninghours - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Open
ro: Deschis

en: Open (%1)
ro: Deschis (%1)

en: Closed
ro: Închis

en: Closed (%1)
ro: Închis (%1)

en: Open for one more minute | Open for %1 more minutes
ro[0]: Deschis încă un minut
ro[1]: Deschis încă %1 minute
ro[2]: Deschis încă %1 de minute

en: Open for one more minute (%2) | Open for %1 more minutes (%2)
ro[0]: Deschis încă un minut (%2)
ro[1]: Deschis încă %1 minute (%2)
ro[2]: Deschis încă %1 de minute (%2)

en: Currently open
ro: Deschis acum

en: Currently open (%1)
ro: Deschis acum (%1)

en: Currently closed
ro: Închis acum

en: Currently closed (%1)
ro: Închis acum (%1)
