kopeninghours - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Open
ru: Открыто

en: Open (%1)
ru: Открыто (%1)

en: Closed
ru: Закрыто

en: Closed (%1)
ru: Закрыто (%1)

en: Currently open
ru: Сейчас открыто

en: Currently open (%1)
ru: Сейчас открыто (%1)

en: Currently closed
ru: Сейчас закрыто

en: Currently closed (%1)
ru: Сейчас закрыто (%1)
