korganizer - en to be translation catalogue (72 entries)

en: KOrganizer
be: K Арганізатар

en: Maintainer
be: Падтрымка

en: Original Author
be: Стварэньне

en: Import &Calendar...
be: Імпартаваць &каляндар...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeleteButton)
en: &Delete
be: В&ыдаліць

en: What's &Next
be: Што &далей

en: &Month
be: &Месяц

en: &To-do List
be: Спіс &заданняў

en: &Journal
be: &Часопіс

en: F&ilter
be: &Фільтр

en: &Day
be: &Дзень

en: W&ork Week
be: &Працоўны тыдзень

en: &Week
be: &Тыдзень

en: New E&vent...
be: Новая &падзея...

en: New &To-do...
be: Новае &заданне...

en: New Su&b-to-do...
be: Новае па&дзаданне...

en: &Show
be: &Паказаць

en: &Edit...
be: &Змяніць...

en: Configure &Date && Time...
be: Настроіць &дату і час...

en: Saved calendar '%1'.
be: Захаваны каляндар '%1'.

en: Unable to save calendar to the file %1.
be: Немагчыма захаваць каляндар у файл %1.

en: &Show Event
be: &Паказаць падзею

en: &Edit Event...
be: &Рэдагаваць падзею...

en: &Delete Event
be: &Выдаліць падзею

en: &Show To-do
be: &Паказаць заданьне

en: &Edit To-do...
be: &Рэдагаваць заданьне...

en: &Delete To-do
be: &Выдаліць заданьне

en: URL '%1' is invalid.
be: Некарэктны URL '%1'.

en: Merge into existing calendar
be: Аб'яднаць з існуючым календаром

en: Add as new calendar
be: Дадаць як новы каляндар

en: KOrganizer Confirmation
be: Пацверджанне KOrganizer

en: No filter
be: Няма фільтра

en: Removing not possible
be: Немагчыма выдаліць

en: Delete C&urrent
be: Выдаліць б&ягучы

en: Delete &All
be: Выдаліць &усе

en: Purge To-dos
be: Ачысціць заданьні

en: Purge
be: Ачысціць

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
be: &Імпартаваць

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
be: &Экспартаваць

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
be: &Перайсьці

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
be: &Дзеяньні

note: i18n: ectx: Menu (schedule)
en: S&chedule
be: Р&асклад

note: i18n: ectx: ToolBar (korganizer_toolbar)
en: Views
be: Выгляды

note: i18n: ectx: ToolBar (schedule_toolbar)
en: Schedule
be: Расклад

en: &Copy
be: С&капіраваць

en: &Add
be: &Дадаць

en: Unable to save %1 "%2".
be: Немагчыма захаваць  %1 "%2".

en: Holiday
be: Свята

en: New Calendar
be: Новы каляндар

en: Calendar
be: Каляндар

note: i18n: ectx: label, entry (DayBegins), group (Time &amp; Date)
en: Day begins at
be: Дзень пачынаецца ў

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time &amp; Date)
en: Exclude holidays
be: Выключыць сьвяты

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theming) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Holiday color
be: Колер сьвятаў

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Working hours color
be: Колер працоўных гадзін

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theming) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Highlight color
be: Колер падсьветкі

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Default event color
be: Колер падзеяў па ўмаўчаньні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNewButton)
en: &New
be: &Новы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: Hide co&mpleted to-dos
be: Хаваць вы&кананыя заданьні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Publish
be: Апублікаваць

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2_2)
en: Server Information
be: Інфармацыя аб сэрвэры

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Password:
be: Пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: Server URL:
be: URL сэрвэра:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: &Search for:
be: &Шукаць:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchTypeGroup)
en: Search For
be: Шукаць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: &Events
be: &Падзеі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: To-&dos
be: За&даньні

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroup)
en: Search In
be: Шукаць у

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Desc&riptions
be: Апіс&аньні

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateRangeGroup)
en: Date Range
be: Дыяпазон датаў

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: Fr&om:
be: &Ад:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, endDateLabel)
en: &To:
be: &Да:

en: Select a month
be: Выбраць месяц
