korganizer - en to fa translation catalogue (216 entries)

en: A Personal Organizer
fa: یک سازمان‌دهنده شخصی

en: Maintainer
fa: نگه‌دارنده

en: Former Maintainer
fa: نگه‌دارنده قبلی

en: Original Author
fa: نویسنده اصلی

en: Import &Calendar...
fa: واردات &تقویم...‌

en: The downloaded events will be merged into your current calendar.
fa: رویدادهای بارگذاری‌شده در تقویم جاری شما ادغام می‌شوند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeleteButton)
en: &Delete
fa: &حذف‌

en: What's &Next
fa: &بعدی چیست‌

en: &Month
fa: &ماه‌

en: &To-do List
fa: فهرست &کار انجامی‌

en: &Journal
fa: &نشریه‌

en: &Refresh
fa: &بازآوری‌

en: F&ilter
fa: &پالایه‌

en: &Day
fa: &روز‌

en: &Next Day | &Next %1 Days
fa[0]: %1 روز &بعد‌

en: W&ork Week
fa: هفته &کار‌

en: &Week
fa: &هفته‌

en: New E&vent...
fa: &رویداد جدید...‌

en: New &To-do...
fa: &کار انجامی جدید...‌

en: New Su&b-to-do...
fa: &کار انجامی فرعی جدید...‌

en: New &Journal...
fa: &نشریه جدید...‌

en: &Show
fa: &نمایش‌

en: &Edit...
fa: &ویرایش...‌

en: &Make Sub-to-do Independent
fa: مستقل &کردن کار انجامی فرعی‌

note: i18n( "&Activate Reminder" ), 0, mCalendarView, SLOT(toggleAlarm()), mACollection, "activate_alarm" ); ************************* SCHEDULE MENU *******************************
en: &Publish Item Information...
fa: &انتشار اطلاعات فقره...‌

en: Send &Invitation to Attendees
fa: ارسال &دعوت‌نامه برای شرکت‌کنندگان‌

en: Re&quest Update
fa: &درخواست به‌روزرسانی‌

en: Send &Cancellation to Attendees
fa: ارسال &لغو برای شر‌کنندگان‌

en: Send Status &Update
fa: ارسال &به‌روزرسانی وضعیت‌

[ctx: counter proposal]
en: Request Chan&ge
fa: درخواست &تغییر‌

en: &Mail Free Busy Information...
fa: اطلاعات آزاد و اشغال &نامه...‌

en: &Send as iCalendar...
fa: &ارسال به عنوان iCalendar...‌

en: &Upload Free Busy Information
fa: &بارگذاری اطلاعات آزاد اشغال‌

en: Show Date Navigator
fa: نمایش ناوشگر تاریخ

en: Show To-do View
fa: نمایش نمای کار انجامی

en: Show Item Viewer
fa: نمایش مشاهده‌گر فقره

en: Configure &Date && Time...
fa: پیکربندی &تاریخ و زمان...‌

en: Manage View &Filters...
fa: مدیریت &پالایه‌های نما...‌

en: Cannot upload calendar to '%1'
fa: تقویم را نمی‌توان در »%1« بار کرد

en: Saved calendar '%1'.
fa: تقویم »%1« ذخیره‌ شد.

en: Unable to save calendar to the file %1.
fa: قادر به ذخیره تقویم در پرونده %1 نیست.

en: Error
fa: خطا

en: Could not start control module for date and time format.
fa: برای قالب تاریخ و زمان نتوانست پیمانه کنترل را آغاز کند.

en: &Show Event
fa: &نمایش رویداد‌

en: &Edit Event...
fa: &ویرایش رویداد...‌

en: &Delete Event
fa: &حذف رویداد‌

en: &Show To-do
fa: &نمایش کار انجامی‌

en: &Edit To-do...
fa: &ویرایش کار انجامی...‌

en: &Delete To-do
fa: &حذف کار انجامی‌

en: Attach &inline
fa: پیوست &درون‌برنامه‌ای‌

en: C&ancel
fa: &لغو‌

en: Remove Attachments
fa: حذف پیوستها

en: Undo
fa: واگرد

en: Redo
fa: از نو

en: URL '%1' is invalid.
fa: نشانی وب »%1« نامعتبر است.

en: Merge into existing calendar
fa: ادغام در تقویم موجود

en: Add as new calendar
fa: افزودن به عنوان تقویم جدید

en: <p><em>No Item Selected</em></p><p>Select an event, to-do or journal entry to view its details here.</p>
fa: <p><em>فقره‌ای انتخاب نشد</em></p><p>یک رویداد، کار انجامی یا مدخل نشریه را برگزینید تا جزئیات آن را در اینجا مشاهده کنید.</p>

en: View the details of events, journal entries or to-dos selected in KOrganizer's main view here.
fa: جزئیات رویدادها، مدخلهای نشریه یا کارهای انجامی برگزیده در نمای اصلی KOrganizer را در اینجا مشاهده کنید.

en: Todo completed: %1 (%2)
fa: کار انجامی کامل شد: %1 )%2(

en: Journal of %1
fa: نشریه %1

en: The item "%1" is filtered by your current filter rules, so it will be hidden and not appear in the view.
fa: فقره »%1« با قواعد پالایه جاری شما پالایش شده است، بنابراین مخفی می‌شود و در نما ظاهر نمی‌شود.

en: Make sub-to-dos independent
fa: مستقل کردن کارهای انجامی فرعی

en: KOrganizer Confirmation
fa: تأیید KOrganizer

en: Dissociate future occurrences
fa: تفکیک رخدادهای آینده

en: Dissociate occurrence
fa: تفکیک رخداد

en: Dissociating the future occurrences failed.
fa: خرابی در تفکیک رخدادهای آینده.

en: Dissociating Failed
fa: خرابی در تفکیک

en: Dissociating the occurrence failed.
fa: خرابی در تفکیک رخداد.

en: No filter
fa: بدون پالایه

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to delete just this item and make all its sub-to-dos independent, or delete the to-do with all its sub-to-dos?
fa: فقره »%1« کارهای انجامی فرعی دارد. می‌خواهید فقط این فقره را حذف کنید و همه کارهای انجامی فرعی آن را مستقل کنید، یا کار انجامی را با همه کارهای انجامی فرعی آن حذف می‌کنید؟

en: Delete Only This
fa: فقط حذف این

en: Delete All
fa: حذف همه

en: Removing not possible
fa: حذف ممکن نیست

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates; are you sure you want to delete it and all its recurrences?
fa: فقره تقویم »%1« در تاریخهای چندگانه تکرار می‌شود؛ مطمئن هستید که می‌خواهید آن و همه تکرارهایش را حذف کنید؟

en: Delete C&urrent
fa: حذف &جاری‌

en: Delete &All
fa: حذف &همه‌

en: Purge To-dos
fa: پاک‌کردن کارهای انجامی

en: Purge
fa: پاک‌سازی

en: Unable to copy the item to %1.
fa: قادر به رونوشت فقره در %1 نیست.

en: Copying Failed
fa: خرابی در رونوشت

en: Unable to move the item to  %1.
fa: قادر به حرکت دادن فقره به  %1 نیست.

en: Moving Failed
fa: خرابی در حرکت

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
fa: &واردات‌

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
fa: &صادرات‌

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fa: &ویرایش‌

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fa: &نما‌

note: i18n: ectx: Menu (zoom)
en: &Zoom
fa: &بزرگ‌نمایی‌

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
fa: &برو‌

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
fa: &کنشها‌

note: i18n: ectx: Menu (schedule)
en: S&chedule
fa: &زمان‌بندی‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

note: i18n: ectx: Menu (sidebar)
en: &Sidebar
fa: &میله جانبی‌

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
fa: &کمک‌

note: i18n: ectx: ToolBar (korganizer_toolbar)
en: Views
fa: نماها

note: i18n: ectx: ToolBar (schedule_toolbar)
en: Schedule
fa: زمان‌بندی

note: i18n: ectx: ToolBar (filter_toolbar)
en: Filters Toolbar
fa: میله ابزار پالایه‌ها

en: <qt><p>Select the dates you want to display in KOrganizer's main view here. Hold the mouse button to select more than one day.</p><p>Press the top buttons to browse to the next / previous months or years.</p><p>Each line shows a week. The number in the left column is the number of the week in the year. Press it to select the whole week.</p></qt>
fa: <qt><p>تاریخهایی که می‌خواهید در نمای اصلی KOrganizer نمایش داده شوند را در اینجا وارد کنید. برای انتخاب بیش از یک روز، دکمه موشی را پایین نگه دارید.</p><p>برای مرور ماهها یا سالهای قبلی/ بعدی، دکمه‌های بالا را فشار دهید.</p><p>هر خط یک هفته را نشان می‌دهد. عدد ستون چپ، عدد هفته سال می‌باشد. این را فشار دهید تا کل هفته انتخاب شود.</p></qt>

en: Text
fa: متن

en: Description:
fa: توصیف:

[ctx: delimiter for joining holiday names]
en: ,
fa: ،

en: &Move
fa: &حرکت‌

en: &Copy
fa: &رونوشت‌

en: &Add
fa: &افزودن‌

en: &Cancel
fa: &لغو‌

en: Unable to save %1 "%2".
fa: قادر به ذخیره %1 »%2« نیست.

en: Holiday
fa: تعطیلات

en: New Calendar
fa: تقویم جدید

en: Calendar
fa: تقویم

en: Merged calendar
fa: تقویم ادغام‌شده

en: You are about to set all preferences to default values. All custom modifications will be lost.
fa: در شرف تنظیم همه تنظیمات مقادیر پیش‌فرض هستید. همه اصلاحات سفارشی از بین می‌روند.

en: Setting Default Preferences
fa: تنظیم تنظیمات پیش‌فرض

en: Reset to Defaults
fa: بازنشانی به پیش‌فرضها

note: i18n: ectx: label, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Confirm deletes
fa: تأیید حذفها

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Check this box to display a confirmation dialog when deleting items.
fa: برای نمایش محاوره پیکربندی هنگام حذف فقره‌ها، این جعبه را علامت بزنید.

note: i18n: ectx: label, entry (Destination), group (Save Settings)
en: New Events, To-dos and Journal Entries Should
fa: رویدادهای جدید، مدخلهای کارهای انجامی و نشریه باید

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TimeZoneId), group (Time &amp; Date)
en: Select your timezone from the list of locations on this drop down box. If your city is not listed, select one which shares the same timezone. KOrganizer will automatically adjust for daylight savings.
fa: ناحیه زمانتان را از فهرست محلهای روی این جعبه پایین افت برگزینید. اگر شهرتان در فهرست نیست، یکی از شهرهایی که ناحیه زمانی یکسانی با شهر شما دارد را برگزینید. KOrganizer، به طور خودکار برای ذخیره‌های روشنی روز تنظیم می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry (DayBegins), group (Time &amp; Date)
en: Day begins at
fa: آغاز روز در

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DayBegins), group (Time &amp; Date)
en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events, as it will be displayed at the top.
fa: در اینجا، زمان آغاز رویدادها را وارد کنید. این زمان باید زودترین زمانی باشد که برای رویدادها استفاده می‌کنید، چرا که در بالا نمایش داده می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry (WorkingHoursStart), group (Time &amp; Date)
en: Daily starting hour
fa: ساعت آغاز روزانه

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WorkingHoursStart), group (Time &amp; Date)
en: Enter the start time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
fa: در اینجا، زمان آغاز برای ساعتهای کاری را وارد کنید. KOrganizer با رنگ، ساعتهای کاری را نشان‌دار می‌کند.

note: i18n: ectx: label, entry (WorkingHoursEnd), group (Time &amp; Date)
en: Daily ending hour
fa: ساعت پایان روزانه

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WorkingHoursEnd), group (Time &amp; Date)
en: Enter the ending time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
fa: در اینجا، زمان پایانی برای ساعتهای کاری را وارد کنید. KOrganizer با رنگ، ساعتهای کاری را نشان‌دار می‌کند.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time &amp; Date)
en: Exclude holidays
fa: مستثنی کردن تعطیلات

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Time &amp; Date)
en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
fa: این جعبه را علامت بزنید، تا از ایجاد ساعتهای کاری در تعطیلات توسط KOrganizer جلوگیری شود.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: Next x days
fa: x روز بعد

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DailyRecur), group (General View)
en: Check this box to show the days containing daily recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non daily recurring) events.
fa: این جعبه را علامت بزنید تا روزهای حاوی تکرار روزانه رویدادها، به صورت توپر در ناوشگر تاریخ نشان داده شوند، یا بدون علامت بگذارید تا رویدادهای دیگر )تکرار غیر روزانه( اولویت یابند.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WeeklyRecur), group (General View)
en: Check this box to show the days containing weekly recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non weekly recurring) events.
fa: این جعبه را علامت بزنید تا روزهای حاوی تکرار هفتگی رویدادها، به صورت توپر در ناوشگر تاریخ نشان داده شوند، یا بدون علامت بگذارید تا رویدادهای دیگر )تکرار غیر هفتگی( اولویت یابند.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View)
en: Hour size
fa: اندازه ساعت

note: i18n: ectx: label, entry (MarcusBainsEnabled), group (Agenda View)
en: Show current-time (Marcus Bains) line
fa: نمایش خط زمان جاری )مارکوس بینز(

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarcusBainsShowSeconds), group (Agenda View)
en: Check this box if you want to show seconds on the current-time line.
fa: اگر می‌خواهید ثانیه‌ها را روی خط زمان جاری نشان دهید، این جعبه را علامت بزنید.

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Time range selection in agenda view starts event editor
fa: گزینش گستره زمان در نمای دستور جلسه، ویرایشگر رویداد را آغاز می‌کند

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Check this box to start the event editor automatically when you select a time range in the daily and weekly view. To select a time range, drag the mouse from the start time to the end time of the event you are about to plan.
fa: این جعبه را علامت بزنید تا وقتی در نمای روزانه و هفتگی یک گستره زمانی انتخاب می‌کنید، ویرایشگر رویداد به طور خودکار آغاز شود. برای برگزیدن گستره زمان، موشی را از زمان آغاز به زمان پایان رویدادی که می‌خواهید طرح‌ریزی کنید، بکشید.

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Merge all calendars into one view
fa: ادغام همه تقویمها در یک نما

note: i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Month view uses full window
fa: نمای ماه از پنجره کامل استفاده می‌کند

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: To-do list view uses full window
fa: نمای فهرست کار انجامی، از پنجره کامل استفاده می‌کند

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: Record completed to-dos in journal entries
fa: ضبط کارهای انجامی کامل‌شده در مدخلهای نشریه

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box to record the completion of a to-do in a new entry of your journal automatically.
fa: این جعبه را علامت بزنید، تا تکمیل کاری انجامی در مدخل نشریه شما به طور خودکار ضبط گردد.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theming) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Holiday color
fa: رنگ تعطیلات

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the holiday color here. The holiday color will be used for the holiday name in the month view and the holiday number in the date navigator.
fa: در اینجا رنگ تعطیلات را برگزینید. رنگ تعطیلات برای نام تعطیلات در نمای ماه و عدد تعطیلات در ناوشگر داده استفاده می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaBgColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theming)
en: Agenda view background color
fa: رنگ زمینه نمای دستور جلسه

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaBgColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming)
en: Select the agenda view background color here.
fa: در اینجا، رنگ زمینه نمای دستور جلسه را برگزینید.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Working hours color
fa: رنگ ساعتهای کاری

note: i18n: ectx: label, entry (TodoDueTodayColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: To-do due today color
fa: رنگ کار انجامی مقرر امروز

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TodoDueTodayColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the to-do due today color here.
fa: در اینجا، رنگ کار انجامی که برای امروز مقرر شده است را برگزینید.

note: i18n: ectx: label, entry (TodoOverdueColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: To-do overdue color
fa: رنگ کاری که با تأخیر انجام می‌شود

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TodoOverdueColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the to-do overdue color here.
fa: در اینجا، رنگ کاری که با تأخیر انجام می‌شود را برگزینید.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Time bar
fa: میله زمان

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the time bar font. The time bar is the widget that shows the hours in the agenda view. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the hour font for the time bar.
fa: این دکمه را فشار دهید تا قلم میله زمان پیکربندی شود. میله زمان، عنصری است که در نمای دستور جلسه ساعتها را نشان می‌دهد. این دکمه، محاوره »برگزیدن قلم« را باز کرده و به شما اجازه می‌دهد که برای میله زمان، قلم ساعت را انتخاب کنید.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Month view
fa: نمای ماه

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the month view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the items in the month view.
fa: این دکمه را فشار دهید، تا قلم نمای ماه پیکربندی شود. این دکمه محاوره »برگزیدن قلم« را باز کرده، و به شما اجازه می‌دهد که برای فقره‌های نمای ماه قلم انتخاب کنید.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Agenda view
fa: نمای دستور جلسه

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the agenda view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the events in the agenda view.
fa: این دکمه را فشار دهید، تا قلم نمای دستور جلسه پیکربندی شود. این دکمه محاوره »برگزیدن قلم« را باز کرده، و به شما اجازه می‌دهد که برای رویدادهای نمای دستور جلسه قلم انتخاب کنید.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Current-time line
fa: خط زمان جاری

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the current-time line font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the current-time line in the agenda view.
fa: این دکمه را فشار دهید، تا قلم خط زمان جاری پیکربندی شود. این دکمه محاوره »برگزیدن قلم« را باز کرده، و به شما اجازه می‌دهد که برای خط زمان جاری در نمای دستور جلسه قلم انتخاب کنید.

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Default todo attachment method
fa: روش پیوست کار انجامی پیش‌فرض

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Attach complete message
fa: پیوست پیام کامل

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theming) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Highlight color
fa: رنگ مشخص

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming)
en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your agenda and in the date navigator.
fa: در اینجا رنگ مشخص را برگزینید. رنگ مشخص برای ساختن ناحیه برگزیده جاری در دستور جلسه شما و در ناوشگر داده استفاده می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Month view background color
fa: رنگ زمینه نمای ماه

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the Month view background color here.
fa: در اینجا، رنگ زمینه نمای ماه را برگزینید.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your Month and in the date navigator.
fa: در اینجا رنگ مشخص را برگزینید. رنگ مشخص برای ساختن ناحیه برگزیده جاری در ماه شما و در ناوشگر داده استفاده می‌شود.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the working hours background color for the Month view here.
fa: در اینجا، رنگ زمینه ساعتهای کاری را برای نمای ماه را برگزینید.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Default event color
fa: رنگ پیش‌فرض رویداد

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNewButton)
en: &New
fa: &جدید‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDetailsFrame)
en: Filter Details
fa: جزئیات پالایه

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRecurringCheck)
en: Select this option if you do not want to show recurring events and to-dos in your views. Daily and weekly recurring items may take a lot of space, so it might be handy to hide them.
fa: اگر نمی‌خواهید رویدادها و کارهای انجامی تکراری را در نماهایتان نمایش دهید، این گزینه را برگزینید. ممکن است فقره‌های تکراری روزانه و هفتگی، فضای زیادی بگیرند؛ بنابراین، ممکن است مخفی کردن آنها سودمند باشد.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRecurringCheck)
en: Hide &recurring events and to-dos
fa: مخفی کردن رویدادها و کارهای انجامی &تکراری‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: If this box is checked, the filter will hide all to-do items from the list, that have been completed. Optionally, only items that have been completed a given number of days are hidden.
fa: اگر این جعبه علامت زده شود، پالایه تمام فقره‌های کار انجامی که کامل شده‌اند را مخفی می‌کند. به طور اختیاری، فقره‌هایی که تعداد معینی روز را کامل کرده‌اند، مخفی می‌شوند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: Hide co&mpleted to-dos
fa: مخفی کردن کارهای انجامی &کامل‌شده‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mCompletedTimeSpanLabel)
en: This option will allow you to select which completed to-dos should be hidden. When you choose <i>Immediately</i>, it will hide the to-do as soon as you check it. You can increase or decrease the number of days in the spinbox.
fa: این گزینه به شما اجازه می‌دهد که انتخاب کنید کدام کار انجامی باید مخفی شود. هنگامی که<i>فوراً</i> را انتخاب می‌کنید، به محض علامت زدن کار انجامی، آن مخفی می‌شود. تعداد روزها را در جعبه دوار می‌توانید افزایش یا کاهش دهید.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mCompletedTimeSpan)
en: Here you can give the number of days a to-do item has to be completed to be hidden from the to-do list. If you select "Immediately", all completed to-dos will be hidden. If you, for example, choose a value of 1, all to-do items will be hidden, that have been marked finished longer than 24 hours ago.
fa: در اینجا می‌توانید تعداد روزهایی که یک فقره کار انجامی برای مخفی شدن از روی فهرست باید کامل شود را تعیین کنید. اگر »فوراً« را برگزینید، تمام کارهای انجامی کامل‌شده مخفی می‌شوند. برای مثال، اگر مقدار ۱ را برگزینید، تمام فقره‌های کار انجامی که با چشم‌پوشی از ۲۴ ساعت گذشته به عنوان تمام‌شده نشان‌گذاری شده‌اند، مخفی می‌شوند.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideInactiveTodosCheck)
en: This option hides all to-dos from your list, where the start date has not been reached. (Note that the start date is not the due date of the to-do item.)
fa: این گزینه، تمام کارهای انجامی را از فهرستتان که تاریخ آغاز در آن نرسیده است، مخفی می‌کند. )توجه داشته باشید که تاریخ آغاز، تاریخ مقرر فقره کار انجامی نیست.(

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideInactiveTodosCheck)
en: Hide &inactive to-dos
fa: مخفی کردن کارهای انجامی &غیرفعال‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCatHideCheck)
en: Show all except selected
fa: نمایش همه به جز برگزیده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCatShowCheck)
en: Show only selected
fa: فقط نمایش برگزیده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mCatEditButton)
en: Change...
fa: تغییر...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideTodosNotAssignedToMeCheck)
en: This option hides all to-dos from your list which are assigned to someone else.<br>
    Only to-dos which have least one attendee will be checked.  If you are not in the list of attendees the to-do will be hidden.
fa: این گزینه، تمام کار انجامی را از روی فهرستتان که به شخص دیگری اختصاص داده می‌شود؛ مخفی می‌کند.<br>
    فقط کار انجامی که حداقل یک شرکت‌کننده دارد، بررسی می‌شود. اگر در فهرست شرکت‌کننده‌ها نیستید، کار انجامی مخفی می‌شود.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideTodosNotAssignedToMeCheck)
en: Hide to-dos not assigned to me
fa: مخفی کردن کار انجامی به من اختصاص داده نمی‌شود

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabPublish)
en: P&ublish
fa: &انتشار‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: By publishing Free/Busy information, you allow others to take your calendar into account when inviting you for a meeting. Only the times you have already busy are published, not why they are busy.
fa: با انتشار اطلاعات آزاد/اشغال، به بقیه اجازه می‌دهید هنگامی که شما را برای یک ملاقات دعوت می‌کنند، تقویمتان را در نظر بگیرند. فقط زمانهایی که تا الان اشغالی داشتید منتشر می‌شوند، نه این که چرا آنها اشغال هستند.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, publishEnable)
en: Check this box to upload your Free/Busy information automatically.
    It is possible to skip this option and mail or upload your Free/Busy information using the Schedule menu of KOrganizer.
    Note: If KOrganizer is acting as a KDE Kolab client, this is not required, as the Kolab2 server taking care of publishing your Free/Busy information and manages the access to it from other users.
fa: این جعبه را برای بارگذاری خودکار اطلاعات آزاد/اشغالتان علامت بزنید.
    امکان پرش این گزینه و نامه یا بارگذاری اطلاعات آزاد/اشغالتان با استفاده از گزینگان زمان‌بندی KOrganizer هست.
    نکته: اگر KOrganizer به عنوان کارخواه Kolab KDE عمل می‌کند، زمانی که کارساز Kolab2 مراقب انتشار اطلاعات آزاد/اشغالتان هست و دستیابی به آن را از طریق کاربرهای دیگر مدیریت می‌کند؛ این کار لازم نیست.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishEnable)
en: Publish your free/&busy information automatically
fa:  انتشار اطلاعات آزاد/&اشغالتان به طور خودکار‌

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, publishDelayLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, publishDelay)
en: Configure minimum the interval of time in minutes between each upload here. This configuration is only effective in case you choose to publish your information automatically.
fa: فاصله کمینه زمان بین هر بارگذاری را به دقیقه در اینجا پیکربندی کنید. این پیکربندی فقط در حالتی که انتشار خودکار اطلاعاتتان را انتخاب می‌کنید، مؤثر است.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publishDelayLabel)
en: Minimum time between uploads (in minutes):
fa: زمان کمینه بین بارگذاریها )به دقیقه(:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, publishDays) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Configure the number of calendar days you wish to be published and available to others here.
fa: تعداد روزهای تقویم که می‌خواهید در اینجا منتشر شود و در دسترس بقیه باشد را پیکربندی کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Publish
fa: انتشار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: days of free/busy information
fa: روز اطلاعات آزاد/اشغال

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2_2)
en: Server Information
fa: اطلاعات کارساز

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishPassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, retrievePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: Enter your groupware server login password here.
fa: اسم رمز ورود کارساز گروه‌افزارتان را در اینجا وارد کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Password:
fa: اسم رمز:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel6) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, retrieveUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: Enter the login information relative to your account on the server here.
    
    A Kolab2 server specificity: Registered your UID (Unique IDentifier). By default your UID would be your email address on the Kolab2 server but it may also be different. In the last case enter your UID.
fa: اطلاعات ورود در رابطه با حسابتان در کارساز را اینجا وارد کنید.
    
    یک تخصیص کارساز  Kolab2: UID )شناسه یکتا( شما را ثبت کرد. به طور پیش‌فرض، شناسه یکتای شما در کارساز Kolab2، نشانی رایانامه‌تان است؛ ولی ممکن است متفاوت از هم باشد. در آخرین مورد، شناسه یکتای خود را وارد کنید.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, publishSavePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, retrieveSavePassword)
en: Check this box to make KOrganizer remember your password and skip asking you each time it uploads your Free/Busy information, by storing it in the configuration file.
    For security reasons, it is not recommended to store your password in the configuration file.
fa: این جعبه را برای این که KOrganizer را مجبور کنید اسم رمزتان را به یاد آورد و هر دفعه که  با ذخیره کردن آن در پرونده پیکربندی، اطلاعات آزاد/اشغالتان را بار می‌کند از شما بپرسد؛ این جعبه را علامت بزنید.
    به دلایل امنیتی، ذخیره کردن اسم رمزتان در پرونده پیکربندی توصیه نمی‌شود.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishSavePassword)
en: Remember p&assword
fa: یادآوری &اسم رمز‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: Server URL:
fa: نشانی وب کارساز:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabRetrieve)
en: &Retrieve
fa: &بازیابی‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: By retrieving Free/Busy information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
fa: با بازیابی اطلاعات آزاد/اشغال که دیگران منتشر کرده‌اند، هنگامی که آنها را به یک ملاقات دعوت می‌کنید؛ می‌توانید تقویمشان را به حساب بیاورید.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Set this to retrieve user@domain.ifb instead of user.ifb from the server
fa: برای بازیابی user@domain.ifb به جای user.ifb از کارساز، این را تنظیم کنید

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Check this box to download a free/busy file in the format "user@domain.ifb" (for example joe@company.com.ifb). Otherwise, it will download a free/busy file in the format user.ifb (for example joe.ifb). Ask the server Administrator if you are not sure about how to configure this option.
fa: برای بارگیری پرونده آزاد/اشغال در قالب »user@domain.ifb« )برای مثال: joe@company.com.ifb(، این جعبه را علامت بزنید. در غیر این صورت، پرونده آزاد/اشغال را در قالب user.ifb )برای مثال joe.ifb( بارگیری می‌کند. اگر در مورد این که چطور این گزینه را پیکربندی کنید، مطمئن نیستید؛ از سرپرست کارساز بپرسید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Use full email &address for retrieval
fa: استفاده از &نشانی رایانامه‌ای برای بازیابی‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: User&name:
fa: &نام کاربر:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Passwor&d:
fa: &اسم رمز:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, retrieveSavePassword)
en: Re&member password
fa: &یادآوری اسم رمز‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: &Search for:
fa: &جستجو برای:‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchTypeGroup)
en: Search For
fa: جستجو برای

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: &Events
fa: &رویدادها‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, journalsCheck)
en: &Journals
fa: &نشریه‌ها‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: To-&dos
fa: &کارهای انجامی‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroup)
en: Search In
fa: جستجو در

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Desc&riptions
fa: &توصیفها‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, summaryCheck)
en: Su&mmaries
fa: &خلاصه‌ها‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateRangeGroup)
en: Date Range
fa: گستره تاریخ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: Fr&om:
fa: &از:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, endDateLabel)
en: &To:
fa: &به:‌

en: Select a month
fa: برگزیدن یک ماه
