korganizer - en to he translation catalogue (909 entries)

[ctx: @info/plain]
en: A Personal Organizer
he: ארגונית אישית

[ctx: @info/plain]
en: Copyright © 1997–1999 Preston Brown
    Copyright © 2000–2004, 2007 Cornelius Schumacher
    Copyright © 2004–2005 Reinhold Kainhofer
    Copyright © 2006–2012 Allen Winter
    Copyright © 2012–2025 KOrganizer authors
he: כל הזכויות שמורות © 1997–1999 פרסטון בראון
    כל הזכויות שמורות © 2000–2004, 2007 קורנליוס שומאכר
    כל הזכויות שמורות © 2004–2005 ריינהולד קיינהופר
    כל הזכויות שמורות © 2006–2012 אלן וינטר
    כל הזכויות שמורות © 2012–2025 יוצרי KOrganizer

[ctx: @info:credit]
en: Allen Winter
he: אלן וינטר

[ctx: @info:credit]
en: Maintainer
he: מתחזק

[ctx: @info:credit]
en: Reinhold Kainhofer
he: ריינהולד קיינהופר

[ctx: @info:credit]
en: Former Maintainer
he: מתחזק לשעבר

[ctx: @info:credit]
en: Cornelius Schumacher
he: קורנליוס שומאכר

[ctx: @info:credit]
en: Preston Brown
he: פרסטון בראון

[ctx: @info:credit]
en: Original Author
he: יוצר מקורי

[ctx: @info:credit]
en: Laurent Montel
he: לורנט מונטל

[ctx: @info:credit]
en: Developer
he: מפתח

[ctx: @info:credit]
en: Richard Apodaca
he: ריצ׳ארד אפוקדה

[ctx: @info:credit]
en: Björn Balazs
he: ביורן בלאש

[ctx: @info:credit]
en: Jan-Pascal van Best
he: ז׳אן־פסקל ואן בסט

[ctx: @info:credit]
en: Bertjan Broeksema
he: ברטיאן ברויקסמה

[ctx: @info:credit]
en: Laszlo Boloni
he: לאזלו בולוני

[ctx: @info:credit]
en: Barry Benowitz
he: בארי בנוביץ

[ctx: @info:credit]
en: Christopher Beard
he: קריסטופר ברד

[ctx: @info:credit]
en: Kalle Dalheimer
he: קאל דלהיימר

[ctx: @info:credit]
en: Ian Dawes
he: איאן דוס

[ctx: @info:credit]
en: Thomas Eitzenberger
he: תומס אייצנברג

[ctx: @info:credit]
en: Neil Hart
he: ניל הארט

[ctx: @info:credit]
en: Declan Houlihan
he: דקלאן הוליהן

[ctx: @info:credit]
en: Hans-Jürgen Husel
he: האנס־יורגן הוסל

[ctx: @info:credit]
en: Tim Jansen
he: טים ג׳נסן

[ctx: @info:credit]
en: Christian Kirsch
he: קריסטיאן קירש

[ctx: @info:credit]
en: Tobias König
he: טוביאס קניג

[ctx: @info:credit]
en: Martin Koller
he: מרטין קולר

[ctx: @info:credit]
en: Uwe Koloska
he: אווה קולוסקה

[ctx: @info:credit]
en: Sergio Luis Martins
he: סרג׳יו לואיס מרטינז

[ctx: @info:credit]
en: Mike McQuaid
he: מייק מקווייד

[ctx: @info:credit]
en: Glen Parker
he: גלן פרקר

[ctx: @info:credit]
en: Dan Pilone
he: דן פיילון

[ctx: @info:credit]
en: Roman Rohr
he: רומן רוהר

[ctx: @info:credit]
en: Rafał Rzepecki
he: רפאו ז׳פקי

[ctx: @info:credit]
en: Part of work sponsored by Google with Summer of Code 2005
he: חלק מהעבודה מומן על ידי Google דרך Summer of Code 2005

[ctx: @info:credit]
en: Don Sanders
he: דון סנדרס

[ctx: @info:credit]
en: Bram Schoenmakers
he: בראם שומאכרס

[ctx: @info:credit]
en: Günter Schwann
he: גונטר שוואן

[ctx: @info:credit]
en: Herwin Jan Steehouwer
he: הרווין יאן שטיהאוור

[ctx: @info:credit]
en: Mario Teijeiro
he: מריו טייחיירו

[ctx: @info:credit]
en: Nick Thompson
he: ניק תומפסון

[ctx: @info:credit]
en: Bo Thorsen
he: בו ת׳ורסן

[ctx: @info:credit]
en: Larry Wright
he: לארי רייט

[ctx: @info:credit]
en: Thomas Zander
he: תומס זנדר

[ctx: @info:credit]
en: Fester Zigterman
he: פסטר ציגטרמן

[ctx: @info]
en: This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.
he: הפעולה הזת תסתיר את סרגל התפריטים לחלוטין. אפשר להציג אותו שוב בהקלדת %1.

[ctx: @title:window]
en: Hide menu bar
he: הסתרת סרגל תפריטים

[ctx: @action:inmenu]
en: Import &Calendar…
he: יי&בוא לוח שנה…

[ctx: @info:status]
en: Import a calendar
he: ייבוא לוח שנה

[ctx: @info:tooltip]
en: Import an iCalendar or vCalendar file
he: ייבוא קובץ iCalendar או vCalendar

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this menu entry if you would like to import the contents of an iCalendar or vCalendar file into your current calendar collection.
he: יש לבחור ברשומת התפריט הזאת כדי לייבא תוכן של קובץ iCalendar או vCalendar לאוסף לוחות השנה הנוכחי שלך.

[ctx: @action:inmenu]
en: Export as &iCalendar…
he: יי&צוא כ־iCalendar…

[ctx: @info:status]
en: Export calendar to file
he: ייצוא לוח שנה לקובץ

[ctx: @info:tooltip]
en: Export your calendar to an iCalendar file
he: ייצוא לוח השנה שלך לקובץ iCalendar

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to export your entire calendar collection to one iCalendar file.
he: מאפשר לך לייצר את כל אוסף לוחות השנה שלך לקובץ iCalendat יחיד.

[ctx: @action:inmenu]
en: Archive O&ld Incidences…
he: העברת מאורעות ישנים ל&ארכיון…

[ctx: @info:status]
en: Archive events and to-dos to a file
he: העברת אירועים ומטלות לקובץ ארכיון

[ctx: @info:tooltip]
en: Archive old events and to-dos to an iCalendar file
he: העברת אירועים ומטלות ישנים לקובץ iCalendar כארכיון

[ctx: @info:whatsthis]
en: This menu entry opens a dialog that allows you to select old events and to-dos that you can archive into an iCalendar file.  They will be removed from your existing calendar collection.
he: רשומת היומן הזאת פותחת חלונית שמאפשרת לך לבחור אירועים ומטלות ישנים שניתן להעביר לארכיון בקובץ iCalendar. הם יוסרו מאוסף לוחות השנה הקיים שלך.

[ctx: @action:inmenu]
en: Pur&ge Completed To-dos
he: ניפוי מטלות &שהושלמו

[ctx: @info:status]
en: Purge completed to-dos
he: ניפוי מטלות שהושלמו

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove completed to-dos from your calendar
he: הסרת מטלות שהושלמו מלוח השנה שלך

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to remove all completed to-dos from your calendar collection. This action cannot be undone!
he: מאפשר להסיר את כל המטלות שהושלמו מאוסף לוחות השנה שלך. זאת פעולה בלתי הפיכה!

[ctx: @action:inmenu]
en: &Delete
he: מ&חיקה

[ctx: @action:inmenu]
en: What's &Next
he: מה ב&המשך

[ctx: @info:status]
en: What's Next View
he: תצוגת מה הלאה

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the What's Next View
he: מעבר לתצוגת מה הלאה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the "What's Next" View, which shows your events and to-dos that are "coming soon" in a short list for quick reading.  All open to-dos will be displayed, but only the events from the days selected in the Date Navigator sidebar will be shown.
he: מעבר לתצוגת „מה חדש”, שמציגה את האירועים והמטלות ש„מגיעים בקרוב” ברשימה קצרה לקריאה מהירה. כל המטלות הפתוחות תוצגנה, אך רק האירועים מהימים שנבחרו בתאריכון בסרגל הצד יופיעו.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Month
he: &חודש

[ctx: @info:status]
en: Month View
he: תצוגת חודש

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Month View
he: מעבר לתצוגת חודש

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Month View, which shows all the events and due to-dos in a familiar monthly calendar layout.
he: מעבר לתצוגת חודש, שמציגה את כל האירועים והמטלות שעומדות להסתיים בפריסת לוח שנה חודשית ידועה.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Agenda
he: &סדר יום

[ctx: @info:status]
en: Agenda View
he: תצוגת סדר יום

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Agenda View
he: החלפה לתצוגת סדר יום

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Agenda View, which presents your events or due to-dos for one or more days, sorted chronologically.  You can also see the length of each event in the day timetable.
he: מעבר לתצוגת סדר יום, שמציגה את האירועים והמטלות שעומדות להסתיים במשך יום או יומיים, לפי סדר ציר הזמן. אפשר גם לצפות באורכו של כל אירוע בטבלת הזמנים של היום.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Event List
he: רשימת &אירועים

[ctx: @info:status]
en: List View
he: תצוגת רשימה

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the List View
he: מעבר לתצוגת הרשימה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the List View, which displays all your to-dos, events and journal entries for the dates selected in the Date Navigator as a list.
he: מעבר לתצוגת הרשימה, שמציגה את כל המטלות, האירועים ורשומות היומן שלך לתאריכים שנבחרו בתאריכון כרשימה.

[ctx: @action:inmenu]
en: &To-do List
he: רשימת מ&טלות

[ctx: @info:status]
en: To-do List View
he: תצוגת רשימת מטלות

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the To-do List View
he: מעבר לתצוגת רשימת מטלות

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the To-do List view, which provides a place for you to track tasks that need to be done.
he: מעבר לתצוגת המטלות, שמספקת מקום למעקב אחר מה שיש לבצע.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Journal
he: יומ&ן

[ctx: @info:status]
en: Journal View
he: תצוגת יומן

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Journal View
he: עובר לתצוגת היומן

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Journal View, which provides a place for you to record your reflections, occurrences or experiences.
he: מעבר לתצוגת יומן, שמספקת מקום לתעד את נקודת המבט, התחושות והחוויות שלך.

[ctx: @action:inmenu]
en: Time&line
he: &ציר זמן

[ctx: @info:status]
en: Timeline View
he: תצוגת ציר זמן

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Timeline View
he: מעבר לתצוגת ציר זמן

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Timeline View, which shows all events for the selected timespan in a Gantt view. Each calendar is displayed in a separate line.
he: מעבר לתצוגת ציר הזמן, שמציגה את כל האירועים בפרק זמן מסוים בתצוגת גאנט. כל לוח שנה מוצג בשורה נפרדת.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Refresh
he: &ריענון

[ctx: @info:status]
en: Refresh
he: ריענון

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh the display
he: ריענון התצוגה

[ctx: @info:whatsthis]
en: This action will refresh and redraw the current calendar view. It does not sync or update any calendar folders.
he: הפעולה הזאת תרענן את תצוגת לוח השנה הנוכחית. היא לא מסנכרנת או מעדכנת תיקיות לוח שנה כלשהן.

[ctx: @action:inmenu]
en: F&ilter
he: מ&סנן

[ctx: @info:status]
en: Filter incidences
he: סינון מאורעות

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter incidences from the calendar
he: סינון מאורעות מלוח השנה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Runs user-defined view filters on the calendar collection. Filters must be created first. See "Manage View Filters" option in the Settings menu.
he: הרצת מסנני תצוגה שהוגדרו על ידי המשתמש על אוסף לוחות השנה. קודם צריך ליצור מסננים. יש לפנות לאפשרות „ניהול מסנני תצוגה” בתפריט ההגדרות.

[ctx: @action:inmenu]
en: In Horizontally
he: התקרבות אופקית

[ctx: @action:inmenu]
en: Out Horizontally
he: התרחקות אופקית

[ctx: @action:inmenu]
en: In Vertically
he: התקרבות אנכית

[ctx: @action:inmenu]
en: Out Vertically
he: התרחקות אנכית

[ctx: @action:inmenu Jump to today]
en: To &Today
he: &להיום

[ctx: @action:button]
en: Today
he: היום

[ctx: @info:status]
en: Scroll to Today
he: גלילה להיום

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view to today
he: גלילת התצוגה להיום

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls the current view to the today's date.
he: גלילת התצוגה הנוכחית לתאריך של היום.

[ctx: @action:inmenu scroll backward]
en: &Backward
he: &אחורה

[ctx: @action:button scroll backward]
en: Back
he: חזרה

[ctx: @info:status]
en: Scroll Backward
he: גלילה אחורה

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view backward
he: גלילת התצוגה אחורה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls backward by a day, week, month or year, depending on the current calendar view.
he: גלילה אחורה ביום, שבוע, חודש או שנה, כתלות בתצוגת לוח השנה הנוכחית.

[ctx: @action:inmenu scroll forward]
en: &Forward
he: &קדימה

[ctx: @action:button scroll forward]
en: Forward
he: קדימה

[ctx: @info:status]
en: Scroll Forward
he: גלילה קדימה

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view forward
he: גלילת התצוגה קדימה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls forward by a day, week, month or year, depending on the current calendar view.
he: גלילה קדימה ביום, שבוע, חודש או שנה, כתלות בתצוגת לוח השנה הנוכחית.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Day
he: &יום

[ctx: @action:inmenu agenda view show 1 day at a time]
en: Day
he: יום

[ctx: @info:status]
en: View 1 day at a time
he: להציג יום בכל פעם

[ctx: @info:tooltip]
en: Show 1 day at a time in Agenda View
he: להציג יום בכל פעם בתצוגת סדר היום

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to show only 1 day at a time in Agenda View.
he: בחירה באפשרות הזאת תגרום להצגת יום אחד בלבד בתצוגת סדר היום.

[ctx: @action:inmenu agenda view show a few days at a time]
en: &Next Days
he: הימים ה&באים

[ctx: @info:status]
en: View a few days at a time
he: להציג מספר ימים בכל פעם

[ctx: @info:tooltip]
en: Show the next few days at a time in Agenda View
he: להציג את מספר הימים הבאים בכל פעם בתצוגת סדר היום

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to show the next few days at a time in Agenda View. Configure the <placeholder>Next X Days</placeholder> setting in the <interface>Views->General</interface> settings page to adjust the number of days shown.
he: בחירה באפשרות הזאת תגרום להצגת מספר הימים הבאים בתצוגת סדר היום. יש להגדיר את הגדרת <placeholder>X הימים הבאים</placeholder> תחת עמוד ההגדרות <interface>תצוגות->כללי</interface> כדי לכוון את מספר הימים שיופיעו.

[ctx: @action:inmenu]
en: W&eek Schedule
he: תזמון &שבועי

[ctx: @action:inmenu agenda view show the weekly schedule days only (eg. no weekends)]
en: Week Schedule
he: תזמון שבועי

[ctx: @info:status]
en: Show a week at a time showing days included in your weekly schedule only
he: להציג שבוע בכל פעם כולל הימים שנכללים בתזמון השבועי שלך בלבד

[ctx: @info:tooltip]
en: Show a week at a time in Agenda View, excluding days that are not included in your weekly schedule (ie. weekends are excluded)
he: להציג שבוע בכל פעם בתצוגת סדר יום, למעט הימים שלא נכללים בתזמון השבועי שלך (למשל: סופ״שים מוחרגים)

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to show a week at a time, excluding the days that are not included in your weekly schedule. Configure your schedule by selecting days in the <placeholder>Weekly Schedule</placeholder> setting in the <interface>Time and Date->Regional</interface> page.<para>Typically this view is intended for showing the week without weekend days.</para>
he: יש לבחור באפשרות הזאת כדי להציג שבוע בכל פעם, למעט הימים שלא נכללים בתזמון השבועי שלך. יש להגדיר את התזמון שלך על ידי בחירת ימים בהגדרת <placeholder>תזמון שבועי</placeholder> בעמוד <interface>שעה ותאריך->אזורי</interface>.<para>בדרך כלל התצוגה הזאת מיועדת להצגת השבוע בלי ימי סוף השבוע.</para>

[ctx: @action:inmenu]
en: &Week
he: &שבוע

[ctx: @action:inmenu agenda view show a week at a time]
en: Week
he: שבוע

[ctx: @info:status]
en: View a week at a time
he: להציג שבוע בכל פעם

[ctx: @info:tooltip]
en: Show 1 week at a time in Agenda View
he: להציג שבוע בכל פעם בתצוגת סדר היום

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this option to show a week at a time in Agenda View.
he: יש לבחור באפשרות הזאת כדי להציג שבוע בכל פעם בתצוגת סדר היום.

[ctx: @action:inmenu]
en: New E&vent…
he: &אירוע חדש…

[ctx: @info:status]
en: Create a new Event
he: יצירת אירוע חדש

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new Event
he: יצירת אירוע חדש

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new Event with reminders, attendees, recurrences and much more.
he: פתיחת חלונית שמאפשרת ליצור אירוע חדש עם תזכורות, משתתפים, חזרות ועוד.

[ctx: @action:inmenu]
en: New &To-do…
he: מטלה &חדשה…

[ctx: @info:status]
en: Create a new To-do
he: יצירת ערוץ חדש

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new To-do
he: יצירת מטלה חדשה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new To-do with reminders, attendees, recurrences and much more.
he: פתיחת חלונית שמאפשרת ליצור מטלה חדשה עם תזכורות, משתתפים, חזרות ועוד.

[ctx: @action:inmenu]
en: New Su&b-to-do…
he: מ&טלת משנה חדשה…

[ctx: @action:inmenu]
en: New &Journal…
he: יומ&ן חדש…

[ctx: @info:status]
en: Create a new Journal
he: יצירת יומן חדש

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new Journal
he: יצירת יומן חדש

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new Journal entry.
he: פתיחת חלונית שמאפשרת ליצור רושמת יומן חדשה.

[ctx: @action:inmenu Jump to date]
en: &Pick a Date
he: &בחירת תאריך

[ctx: @action:button]
en: Date
he: תאריך

[ctx: @info:status]
en: Scroll the view to user selected dates
he: גלילת התצוגה לתאריכים שנבחרו ע״י המשתמש

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view to user selected dates
he: גלילת התצוגה לתאריכים שנבחרו ע״י המשתמש

[ctx: @info:whatsthis]
en: Opens a date selection dialog for quickly navigating the view.
he: פתיחת חלונית בחירת תאריך לניווט מהיר בתצוגה.

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure View…
he: הגדרת תצוגה…

[ctx: @action:button]
en: Configure
he: הגדרה

[ctx: @info:status]
en: Configure the multi-calendar view
he: הגדרת תצוגה מרובת לוחות שנה

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure the multi-calendar view
he: הגדרת תצוגה מרובת לוחות שנה

[ctx: @info:whatsthis]
en: In the multi-calendar view, starts a dialog that allows configuring the view. Currently only the multi-calendar view is supported. See the Multiple Calendars options in the Views->Agenda Views settings.
he: בתצוגה מרובת לוחות השנה, הפעלה חלונית שמאפשרת להגדיר את התצוגה. כרגע יש תמיכה רק בתצוגה מרובת לוחות שנה. כדאי לברר פרטים נוספים בהגדרות ריבוי לוחות שנה תחת הגדרות תצוגות->תצוגות סדר יום.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show
he: ה&צגה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit…
he: &עריכה…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Make Sub-to-do Independent
he: ה&סבת מטלת משנה לעצמאית

[ctx: @action:inmenu]
note: i18n( "&Activate Reminder" ), 0, mCalendarView, SLOT(toggleAlarm()), mACollection, "activate_alarm" ); ************************* SCHEDULE MENU *******************************
en: &Publish Item Information…
he: &פרסום מידע על פריט…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send &Invitation to Attendees
he: שליחת מי&דע למשתתפים

[ctx: @action:inmenu]
en: Re&quest Update
he: &בקשת עדכון

[ctx: @action:inmenu]
en: Send &Cancellation to Attendees
he: שליחת &ביטול למשתתפים

[ctx: @action:inmenu]
en: Send Status &Update
he: שליחת &עדכון מצב

[ctx: @action:inmenu counter proposal]
en: Request Chan&ge
he: בקשת &שינוי

[ctx: @action:inmenu]
en: &Mail Free Busy Information…
he: שליחת פרטי פנוי/עסוק ב&דוא״ל…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Send as iCalendar…
he: &שליחה כ־iCalendar…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Upload Free Busy Information
he: ה&עלאת פרטי פנוי/עסוק

[ctx: @action:inmenu]
en: &Address Book
he: &פנקס כתובות

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Date Navigator
he: הצגת תאריכון

[ctx: @action:inmenu]
en: Show To-do View
he: תצוגת מטלות

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Item Viewer
he: תצוגת פריטים

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Calendar Manager
he: הצגת מנהל לוחות שנה

[ctx: @action:inmenu]
en: Configure &Date && Time…
he: הגדרת &תאריך ושעה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage View &Filters…
he: ניהול מס&נני תצוגה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Manage T&ags…
he: ניהול ת&גיות…

[ctx: @action:inmenu]
en: What's new
he: מה חדש

[ctx: @action:inmenu]
en: &Configure KOrganizer…
he: ה&גדרת KOrganizer…

[ctx: @info]
en: 1 incidence was imported successfully. | %1 incidences were imported successfully.
he[0]: מאורע יובא בהצלחה.
he[1]: שני מאורעות יובאו בהצלחה.
he[2]: %1 מאורעות יובאו בהצלחה.
he[3]: %1 מאורעות יובאו בהצלחה.

[ctx: @info]
en: There was an error while merging the calendar: <message>%1</message>
he: אירעה שגיאה במיזוג לוח השנה: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: New calendar added successfully
he: לוח שנה חדש נוסף בהצלחה

[ctx: @info]
en: Could not add a calendar. Error: <message>%1</message>
he: לא ניתן להוסיף לוח שנה. שגיאה: <message>%1</message>

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar File to Open
he: בחירת קובץ לוח שנה לפתיחה

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar File to Import
he: בחירת קובץ לוח שנה לייבוא

[ctx: @info]
en: An error occurred: <message>%1 (url: %2)</message>
he: אירעה שגיאה: <message>%1 (כתובת: %2)</message>

[ctx: @info]
en: Cannot upload calendar to <filename>%1</filename>
he: לא ניתן להעלות את לוח השנה אל <filename>%1</filename>

[ctx: @info]
en: Saved calendar <filename>%1</filename>
he: לוח השנה <message>%1</message> נשמר

[ctx: @info]
en: Unable to save calendar to the file <filename>%1</filename>
he: אי אפשר לשמור לוח שנה לקובץ <filename>%1</filename>

[ctx: @title:window]
en: Error
he: שגיאה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Next Day | &Next %1 Days
he[0]: היום ה&בא
he[1]: היומיים ה&באים
he[2]: %1 הימים ה&באים
he[3]: %1 הימים ה&באים

[ctx: @info]
en: Could not start control module for date and time format.
he: לא ניתן להפעיל את מודול הבקרה של תבנית התאריך והשעה.

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show Event
he: ה&צגת אירוע

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit Event…
he: &עריכת אירוע…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Delete Event
he: &מחיקת אירוע

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show To-do
he: ה&צגת מטלה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit To-do…
he: &עריכת מטלה…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Delete To-do
he: מ&חיקת מטלה

[ctx: @action:inmenu]
en: Attach as &link
he: צירוף כ&קישור

[ctx: @action:inmenu]
en: Attach &inline
he: הוספה כ&חלק מההודעה

[ctx: @action:inmenu]
en: Attach inline &without attachments
he: צירוף כחלק מההודעה &בלי לצרף כקובץ

[ctx: @action:inmenu]
en: C&ancel
he: &ביטול

[ctx: @info]
en: Removing attachments from an email might invalidate its signature.
he: הסרת קבצים מצורפים מהודעת דוא״ל עלולה לפגוע בחתימה שלה

[ctx: @title:window]
en: Remove Attachments
he: הסרת קבצים מצורפים

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo: %1
he: הסגה: %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Undo
he: הסגה

[ctx: @action:inmenu]
en: Redo: %1
he: ביצוע חוזר: %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Redo
he: ביצוע חוזר

[ctx: @action:button]
en: Undo
he: הסגה

[ctx: @info]
en: URL <filename>%1</filename> is invalid.
he: הכתובת <filename>%1</filename> שגויה.

[ctx: @info]
en: <para>Would you like to merge this calendar item into an existing calendar or use it to create a brand new calendar?</para><para>If you select merge, then you will be given the opportunity to select the destination calendar.</para><para>If you select add, then a new calendar will be created for you automatically.</para>
he: <para>למזג את פריט לוח השנה הזה ללוח שנה קיים או ליצור לוח שנהחדש? </para><para>לאחר בחירה במיזוג, תופיע אפשרות לבחור את יעד לוח השנה.</para><para>בחירה בהוספה תיצור עבורך לוח שנה חדש אוטומטית.</para>

[ctx: @title:window]
en: Import Calendar
he: ייבוא לוח שנה

[ctx: @action:button]
en: Merge into existing calendar
he: מיזוג ללוח שנה קיים

[ctx: @action:button]
en: Add as new calendar
he: הוספה בתור לוח שנה חדש

[ctx: @item this calendar is offline]
en: %1 (Offline)
he: %1 (לא מקוון)

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Default)
he: %1 (ברירת מחדל)

[ctx: @info:tooltip]
en: Calendar search
he: חיפוש לוחות שנה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Start typing to search for a calendar within the collection.
he: יש להתחיל להקליד כדי לחפש לוח שנה באוסף.

[ctx: @info/plain Displayed grayed-out inside the textbox, calendar to search]
en: Search for calendar…
he: חיפוש לוח שנה…

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar Folder %1
he: מאפייני תיקיית לוח השנה %1

[ctx: @action:inmenu]
en: &Set Folder Color…
he: ה&גדרת צבע תיקייה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set as &Default Folder
he: הגדרה כתיקיית &ברירת מחדל

[ctx: @info]
en: Do you really want to set <filename>%1</filename> as your default calendar folder?<para>This will replace <filename>%2</filename> as the default calendar folder.</para>
he: להגדיר את <filename>%1</filename> כתיקיית ברירת המחדל שלך ללוחות שנה?<para>ההגדרה תחליף את <filename>%2</filename> כתיקיית ברירת המחדל ללוחות שנה.</para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to set <filename>%1</filename> as your default calendar folder?
he: להגדיר את <filename>%1</filename> כתיקיית ברירת המחדל שלך ללוחות שנה?

[ctx: @title:window]
en: Replace Default Calendar?
he: להחליף את לוח השנה כברירת המחדל?

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is now your default event calendar
he: <filename>%1</filename> הוא לוח אירועי ברירת המחדל שלך מעתה

[ctx: @title:window]
en: Add Calendar
he: הוספת לוח שנה

[ctx: @info]
en: Add new calendar failed: <message>%1</message>
he: הוספת לוח שנה חדש נכשלה: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the <filename>%1</filename> calendar?<para><note>The calendar data will not be deleted, nor will the calendar be removed from its remote resource. The <filename>%1</filename> calendar can be added again at any time.</note></para>
he: למחוק את לוח השנה <filename>%1</filename>?<para><note>נתוני לוח השנה לא יימחקו, או שלוח השנה יוסר מהמקור המרוחק שלו. אפשר להוסיף את לוח השנה <filename>%1</filename> שוב בכל עת.</note></para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the <filename>%1</filename> calendar?<para><note>The calendar data will not be deleted, nor will the calendar be removed from its remote resource. The <filename>%1</filename> calendar can be added again at any time.</note></para><para><warning>This calendar contains your default calendar folder <filename>%2</filename>. If you delete it you may be prompted to select a new default calendar folder.</warning></para>
he: למחוק את לוח השנה <filename>%1</filename>?<para><note>נתוני לוח השנה לא יימחקו, או שלוח השנה יוסר מהמקור המרוחק שלו. לוח השנה <filename>%1</filename> שוב בכל עת.</note></para><para><warning>לוח השנה הזה מכיל את תיקיית לוחות השנה שלך כברירת מחדל <filename>%2</filename>. מחיקתו תציג בקשה לבחירת תיקיית לוחות שנה חדשה כברירת מחדל.</warning></para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the <filename>%1</filename> calendar?<para><note>The calendar data will not be deleted, nor will the calendar be removed from its remote resource. The <filename>%1</filename> calendar can be added again at any time.</note></para><para><warning>This calendar contains your default calendar folder. If you delete it you may be prompted to select a new default calendar folder.</warning></para>
he: למחוק את לוח השנה <filename>%1</filename>?<para><note>נתוני לוח השנה לא יימחקו, או שלוח השנה יוסר ממקורותיו המרוחקים. לוח השנה <filename>%1</filename> שוב בכל עת.</note></para><para><warning>לוח השנה הזה מכיל את תיקיית לוחות השנה שלך כברירת מחדל. מחיקתו תציג בקשה לבחירת תיקיית לוחות שנה חדשה כברירת מחדל.</warning></para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the <filename>%1</filename> calendar?<para><note>The calendar data will not be deleted, nor will the calendar be removed from its remote resource. The <filename>%1</filename> calendar can be added again at any time.</note></para><para><warning>This is your default calendar. If you delete it you may be prompted to select a new default calendar.</warning></para>
he: למחוק את לוח השנה <filename>%1</filename>?<para><note>נתוני לוח השנה לא יימחקו, או שלוח השנה יוסר מהמקור המרוחק שלו. לוח השנה <filename>%1</filename> שוב בכל עת.</note></para><para><warning>זה לוח השנה שלך שמכהן כברירת מחדל. מחיקתו עשויה להציג חלונית לבחירת לוח שנה חדש כברירת מחדל.</warning></para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the <filename>%1</filename> folder?<para><warning>This cannot be undone. Please consider carefully before pressing the %2 button.</warning></para>
he: למחוק את לוח השנה<filename>%1</filename>?<para><warning>זאת פעולה בלתי הפיכה. נא לשקול בכובד ראש בטרם לחיצה על הכפתור %2.</warning></para>

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete the <filename>%1</filename> folder?<para><warning>This cannot be undone. Please consider carefully before pressing the %2 button.</warning></para><para><warning>This is your default calendar folder. If you delete it you may be prompted to select a new default calendar.</warning></para>
he: למחוק את התיקייה <filename>%1</filename>?<para><warning>זאת פעולה בלתי הפיכה. נא לשקול בכובד ראש בטרם לחיצה על הכפתור %2.</warning></para><para><warning>זאת תיקיית ברירת המחדל שלך ללוחות שנה. מחיקתה תקפיץ חלונית לבחירת ברירת מחדל חדשה ללוח שנה.</warning></para>

[ctx: @title:window]
en: Delete Calendar
he: מחיקת לוח שנה

[ctx: @info]
en: The calendar you are attempting to remove is corrupted in some way. If you continue the calendar data will be removed. <para><warning>This cannot be undone. Please consider carefully before pressing the %1 button.</warning></para>
he: לוח השנה שניסית להסיר פגום באופן כלשהו. המשך בתהליך יסיר את נתוני לוח השנה.<para><warning>זאת פעולה בלתי הפיכה. נא לשקול בכובד ראש בטרם לחיצה על הכפתור %1.</warning></para>

[ctx: @info]
en: Delete calendar failed: <message>Invalid Akonadi agent instance</message>
he: מחיקת לוח השנה נכשלה: <message>מופע שגוי של סוכן Akonadi</message>

[ctx: @info]
en: Consider setting a default calendar for new events
he: כדאי להגדיר לוח שנה כברירת מחדל לאירועים חדשים

[ctx: @info]
en: Consider adding a write-enabled events calendar
he: כדאי להוסיף לוח שנה לאירועים שניתן לערוך

[ctx: @info]
en: Delete calendar failed: <message>%1</message>
he: מחיקת לוח השנה נכשלה: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: <para><emphasis>No Item Selected</emphasis></para><para>Select an event, to-do or journal entry to view its details here.</para>
he: <para><emphasis>לא נבחר אף פריט</emphasis></para><para>יש לבחור רשומת אירוע, מטלה או יומן כדי לצפות כאן בפירוט עליה.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: View the details of events, journal entries or to-dos selected in KOrganizer's main view here.
he: הצגת פרטי האירוע, רשומות ביומן או מטלות, בתצוגה הראשית של הארגונית.

[ctx: @info/plain]
en: Todo completed: %1 (%2)
he: מטלה הושלמה: %1 (%2)

[ctx: @info/plain]
en: Journal of %1
he: יומן עבור %1

[ctx: @info]
en: The item <resource>%1</resource> is filtered by your current filter rules, so it will be hidden and not appear in the view.
he: הפריט <resource>%1</resource> סונן על־ידי חוקי הסינון הנוכחיים, כך שיוסתר ולא יופיע בתצוגה.

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the item "%1"?
he: למחוק את הפריט „%1”?

[ctx: @title:window]
en: Delete Item?
he: למחוק אירוע?

[ctx: @info]
en: Paste failed: unable to determine a valid target date.
he: ההדבקה נכשלה: לא ניתן לקבוע תאריך יעד תקף.

[ctx: @info/plain]
en: Make sub-to-dos independent
he: הסבת משימות משנה לעצמאיות

[ctx: @info/plain]
en: Toggle Reminder
he: החלפת מצב תזכורת

[ctx: @info alarm enabled]
en: <message>%1</message> reminder is enabled
he: תזכורת <message>%1</message> פעילה

[ctx: @info alarm disabled]
en: <message>%1</message> reminder is disabled
he: תזכורת <message>%1</message> כבויה

[ctx: @info/plain]
en: Toggle To-do Completed
he: החלפת מצב השלמת מטלה

[ctx: @info percentage completed]
en: To-do <message>%1</message> %2 percent completed
he: %2 אחוזים הושלמו מהמטלה <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully copied to %2.
he: „%1” הועתק בהצלחה אל %2.

[ctx: @title:window]
en: Copying Succeeded
he: ההעתקה הצליחה

[ctx: @info]
en: Unable to copy the item "%1" to %2.
he: לא ניתן להעתיק את הפריט „%1” אל %2.

[ctx: @title:window]
en: Copying Failed
he: העתקה נכשלה

[ctx: @info]
en: Unable to remove the item "%1" from the original calendar. However, a copy of this item has been put into %2
he: לא ניתן להסיר את הפריט „%1” מלוח השנה המקורי. עם זאת, עותק של הפריט הזה הוצב תחת %2

[ctx: @title:window]
en: Moving Failed
he: העברה נכשלה

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully moved from %2 to %3.
he: „%1” הועבר בהצלחה מתוך %2 אל %3.

[ctx: @title:window]
en: Moving Succeeded
he: העברה הצליחה

[ctx: @info]
en: Unable to add the item "%1" into %2. This item has not been moved.
he: לא ניתן להוסיף את הפריט „%1” לתוך %2. הפריט לא הועבר.

[ctx: @info]
en: Do you want to dissociate the occurrence on %1 from the recurrence?
he: לנתק את המופע ב־%1 מהמחזור?

[ctx: @title:window]
en: KOrganizer Confirmation
he: אישור KOrganizer

[ctx: @action:button]
en: &Dissociate
he: ל&נתק

[ctx: @info]
en: Do you want to dissociate the occurrence on %1 from the recurrence or also dissociate future ones?
he: לנתק את המופע ב־%1 מהמחזור או לנתק גם את העתידיים?

[ctx: @action:button]
en: &Only Dissociate This One
he: ל&נתק רק את זה

[ctx: @action:button]
en: &Also Dissociate Future Ones
he: לנתק &גם את העתידיים

[ctx: @info/plain]
en: Dissociate future occurrences
he: ניתוק מופעים עתידיים

[ctx: @info/plain]
en: Dissociate occurrence
he: ניתוק מופע

[ctx: @info]
en: Dissociating the future occurrences failed.
he: ניתוק המופעים העתידיים נכשל.

[ctx: @title:window]
en: Dissociating Failed
he: הניתוק נכשל

[ctx: @info]
en: Dissociating the occurrence failed.
he: ניתוק המופע נכשל.

[ctx: @title:window]
en: Export Calendar to File
he: ייצוא לוח שנה לקובץ

[ctx: @info]
en: Do you want to overwrite <filename>%1</filename>?
he: לדרוס את <filename>%1</filename>?

[ctx: @title:window]
en: Export Calendar
he: ייצוא לוח שנה

[ctx: @info save failure cause unknown]
en: Reason unknown
he: הסיבה לא ידועה

[ctx: @info]
en: Cannot write iCalendar file <filename>%1</filename>: <message>%2</message>
he: לא ניתן לכתוב את קובץ ה־iCalendar ‏<filename>%1</filename>:‏ <message>%2</message>

[ctx: @info/plain]
en: No filter
he: ללא מסנן

[ctx: @info]
en: The item <resource>%1</resource> has sub-to-dos. Do you want to delete just this item and make all its sub-to-dos independent, or delete the to-do with all its sub-to-dos?
he: לפריט <resource>%1</resource> יש מטלות משנה. למחוק פריט זה ולהפוך את מטלות המשנה שלו לבלתי תלויות, או שמא למחוק את המטלה וכל מטלות המשנה שלה?

[ctx: @action:button]
en: Delete Only This
he: למחוק רק את זה

[ctx: @action:button]
en: Delete All
he: למחוק את הכול

[ctx: @info]
en: The item <resource>%1</resource> is marked read-only and cannot be deleted; it probably belongs to a read-only calendar.
he: הפריט <resource>%1</resource> מסומן לקריאה בלבד, ואי אפשר למחוק אותו, הוא ככל הנראה משויך ללוח שנה או למשאב שמוגדרים לקריאה בלבד.

[ctx: @title:window]
en: Removing not possible
he: אי אפשר להסיר

[ctx: @info]
en: The calendar item <resource>%1</resource> recurs over multiple dates; are you sure you want to delete it and all its recurrences?
he: פריט לוח השנה <resource>%1</resource> חוזר על עצמו במספר תאריכים, למחוק אותו ואת כל החזרות שלו?

[ctx: @action:button]
en: Also Delete &Future
he: למחוק גם &עתידיים

[ctx: @info]
en: The calendar item <resource>%1</resource> recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2, also future occurrences, or all its occurrences?
he: פריט לוח השנה <resource>%1</resource> חוזר במספר תאריכים. למחוק רק את הנוכחי שבתאריך %2, גם את המופעים העתידיים או את כל המופעים שלו?

[ctx: @info]
en: The calendar item <resource>%1</resource> recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2 or all its occurrences?
he: פריט לוח השנה <resource>%1</resource> חוזר על עצמו על פני מגוון תאריכים. למחוק את הפריט הנוכחי שב־%2 או את כל המופעים?

[ctx: @action:button]
en: Delete C&urrent
he: למחוק את ה&נוכחי

[ctx: @action:button]
en: Delete &All
he: למחוק את ה&כול

[ctx: @info/plain]
en: Delete "%1"
he: למחוק את „%1”

[ctx: @info]
en: All calendars are unchecked in the Calendar Manager. No to-do was purged.
he: כל לוחות השנה אינם מסומנים במנהל לוחות השנה. לא נופתה אף מטלה.

[ctx: @info]
en: There are no completed to-dos to purge.
he: אין מטלות שהושלמו לניפוי.

[ctx: @info]
en: Delete all completed to-dos from checked calendars?
he: למחוק את כל המטלות מלוחות השנה המסומנים?

[ctx: @title:window]
en: Purge To-dos
he: ניפוי מטלות

[ctx: @action:button]
en: Purge
he: ניפוי

[ctx: @info]
en: Unable to copy item <resource>%1</resource>.
he: אי אפשר להעתיק את הפריט אל <resource>%1</resource>.

[ctx: @info]
en: Unable to move item <resource>%1</resource>.
he: לא ניתן להעביר את הפריט אל <resource>%1</resource>.

[ctx: @info]
en: 0 completed to-dos were purged.<nl/>
he: 0 מטלות שהושלמו נופו.<nl/>

[ctx: @info]
en: %1 to-do was ignored because it has uncompleted or read-only children. | %1 to-dos were ignored because they have uncompleted or read-only children.
he[0]: מטלה אחת נפסחה כיוון שלא הושלמה או שהיא צאצא לקריאה בלבד.
he[1]: שתי מטלות נפסחו כיוון שלא הושלמו או שהן צאצאיות לקריאה בלבד.
he[2]: %1 מטלות נפסחו כיוון שלא הושלמו או שהן צאצאיות לקריאה בלבד.
he[3]: %1 מטלות נפסחו כיוון שלא הושלמו או שהן צאצאיות לקריאה בלבד.

[ctx: @info]
en: %1 completed to-do was purged. | %1 completed to-dos were purged.
he[0]: מטלה שהושלמה נופתה.
he[1]: שתי מטלות שהושלמו נופו.
he[2]: %1 מטלות שהושלמו נופו.
he[3]: %1 מטלות שהושלמו נופו.

[ctx: @info]
en: An error occurred while purging completed to-dos: <message>%1</message>
he: אירעה שגיאה בניפוי המטלות שהושלמו: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: You created an incidence in a calendar that is currently filtered out.<para>To see the newly created incidence, please enable its calendar in the calendar manager.</para>
he: יצרת מאורע בלוח שנה שמוסתר על ידי סינון.<para>כדי לראות את המאורע החדש שנוצר, נא להפעיל את לוח השנה שלו במנהל לוחות השנה.</para>

[ctx: @info]
en: You created an incidence in a calendar that is currently filtered out.<para>To see the newly created incidence, please enable its calendar in the calendar manager.</para><para>The calendar manager is currently hidden. Show the manager using the <interface>Settings->Sidebar->Show Calendar Manager</interface> menu.</para>
he: יצרת מאורע בלוח שנה שמוסתר על ידי סינון.<para>כדי לראות את המאורע החדש שנוצר, נא להפעיל את לוח השנה שלו במנהל לוחות השנה.</para><para>
    מנהל לוחות השנה מוסתר כרגע. אפשר להציג אותו דרך התפריט <interface>הגדרות->סרגל צד->הצגת מנהל לוחות השנה</interface>.</para>

[ctx: @title:tab General settings for a folder.]
en: General
he: כללי

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the folder name
he: הגדרת שם התיקייה הזאת

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a name here to set the name of this folder.
he: נא למלא שם כאן כדי להגדיר את שם התיקייה הזאת.

[ctx: @label:textbox Name of the folder.]
en: &Name:
he: &שם:

[ctx: @option:check]
en: Block reminders locally
he: חסימת תזכורות מקומית

[ctx: @info:tooltip]
en: Ignore reminders from this calendar
he: התעלמות מתזכורות מלוח השנה הזה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you do not want to receive reminders from items associated with this calendar.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לקבל תזכורות מפריטים שמשויכים ללוח השנה הזה.

[ctx: @option:check]
en: &Use custom icon:
he: להשתמש בסמל מותאם &אישית:

[ctx: @info:tooltip]
en: Set a custom icon
he: להגדיר סמל מותאם אישית

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to set a custom icon for this folder.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להגדיר סמל משלך לתיקייה הזאת.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
he: יי&בוא

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
he: יי&צוא

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
he: &עריכה

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
he: ת&צוגה

note: i18n: ectx: Menu (zoom)
en: &Zoom
he: ת&קריב

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
he: מ&עבר

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
he: &פעולות

note: i18n: ectx: Menu (schedule)
en: S&chedule
he: ת&זמון

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
he: ה&גדרות

note: i18n: ectx: Menu (sidebar)
en: &Sidebar
he: סרגל &צד

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: ע&זרה

[ctx: main toolbar]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
he: ראשי

note: i18n: ectx: ToolBar (korganizer_toolbar)
en: Views
he: תצוגות

note: i18n: ectx: ToolBar (schedule_toolbar)
en: Schedule
he: תזמון

note: i18n: ectx: ToolBar (filter_toolbar)
en: Filters Toolbar
he: סרגל כלים של מסננים

en: <qt><p>Select the dates you want to display in KOrganizer's main view here. Hold the mouse button to select more than one day.</p><p>Press the top buttons to browse to the next / previous months or years.</p><p>Each line shows a week. The number in the left column is the number of the week in the year. Press it to select the whole week.</p></qt>
he: <qt><p>נא לבחור כאן את התאריכים להצגה בתצוגה הראשית של KOrganizer. יש להחזיק עם העכבר כדי לבחור יותר מיום.</p><p>לחיצה על הכפתורים העליונים תאפשר לנוע לחודשים או לשנים הבאות / קודמות.</p><p>כל שורה מציגה שבוע. המספר בעמודה הימנית הוא מספר השבוע ביחס לשנה. בחירה בו תבחר את כל השבוע.</p></qt>

[ctx: @title::window]
en: Edit Calendar Filters
he: עריכת מסנני לוחות שנה

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to define a new filter.
he: יש ללחוץ על הכפתור הזה כדי להגדיר מסנן חדש.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to remove the currently active filter.
he: לחיצה על כפתור זה תסיר את המסנן הפעיל כרגע.

[ctx: @label default filter name]
en: New Filter %1
he: מסנן חדש %1

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the filter "%1"?
he: להסיר את המסנן „%1” לצמיתות?

[ctx: @title:window]
en: Delete Filter?
he: למחוק מסנן?

[ctx: @title:window]
en: Event Viewer
he: מציג אירועים

[ctx: @action:button]
en: Edit…
he: עריכה…

[ctx: @action:button]
en: Show in Context
he: הצגה בהקשר

[ctx: @title:window]
en: Find in Calendars
he: איתור בלוחות השנה

[ctx: @action:button search in calendar]
en: &Search
he: &חיפוש

[ctx: @info:tooltip]
en: Start the search
he: התחלת החיפוש

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to start the search.
he: יש ללחוץ על הכפתור הזה כדי להתחיל את החיפוש.

[ctx: @info]
en: Invalid search expression, cannot perform the search. Please enter a search expression using the wildcard characters '*' and '?' where needed.
he: ביטוי החיפוש שגוי, אי אפשר לחפש. נא למלא ביטוי לחיפוש, ולהשתמש בתווים הכוללניים „*” ו־„?” במקרה הצורך.

[ctx: @info]
en: No items were found that match your search pattern.
he: לא נמצאו פריטים שעונים על ביטוי החיפוש שלך.

[ctx: @title:window]
en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

[ctx: @label]
en: %1 match | %1 matches
he[0]: תוצאה
he[1]: שתי תוצאות
he[2]: %1 תוצאות
he[3]: %1 תוצאות

en: Failed to retrieve incidence from Akonadi
he: משיכת המאורע מ־Akonadi נכשלה

en: Failed to retrieve incidence from Akonadi: requested incidence doesn't exist.
he: משיכת המאורע מ־Akonadi נכשלה: המאורע המבוקש לא קיים.

en: New E&vent…
he: &אירוע חדש…

en: New &To-do…
he: מטלה &חדשה…

en: New &Journal…
he: יומ&ן חדש…

en: &Move
he: הע&ברה

en: &Copy
he: ה&עתקה

en: &Add
he: הוס&פה

en: &Cancel
he: &ביטול

[ctx: @action:inmenu delete this incidence]
en: &Delete
he: מ&חיקה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Print…
he: ה&דפסה…

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Previe&w…
he: תצוגה מ&קדימה להדפסה…

[ctx: @action:inmenu cut this incidence]
en: C&ut
he: &גזירה

[ctx: @action:inmenu copy this incidence]
en: &Copy
he: ה&עתקה

[ctx: @action:inmenu]
en: &Paste
he: ה&דבקה

[ctx: @action:inmenu]
en: New Event
he: אירוע חדש

[ctx: @action:inmenu]
en: New To-do
he: מטלה חדשה

[ctx: @action:inmenu]
en: Create To-do from Event
he: יצירת מטלה מאירוע

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Event from To-do
he: יצירת אירוע ממטלה

[ctx: @action:inmenu]
en: Togg&le To-do Completed
he: החלפת מצב ה&שלמה של משימות

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder
he: ה&חלפת מצב תזכורת

[ctx: @action:inmenu]
en: &Dissociate From Recurrence…
he: &ניתוק מהמחזור…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send as iCalendar…
he: &שליחה כ־iCalendar…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder Off
he: &כיבוי התזכורת

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder On
he: ה&פעלת התזכורת

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ApptSummaryConfig_Base)
en: Event Summary Configuration
he: הגדרות תקציר אירוע

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDaysButtonGroup)
en: Show Upcoming Events Starting
he: הצגת אירועים קרובים שמתחילים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Show events for today only
he: הצגת אירועים להיום בלבד

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Check this box if you want to see events occurring on this date only.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצפות באירועים שמתרחשים בתאריך הזה בלבד.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: &Today only
he: רק היו&ם

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Show events starting within the next month
he: הצגת אירועים שמתחילים בחודש הקרוב

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Check this box if you want to see events that start sometime during the next 31 days.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצפות באירועים שמתחילים מתישהו במהלך 31 הימים הבאים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Within the next &month (31 days)
he: במהלך החודש ה&קרוב (31 ימים)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Select the days for showing upcoming events
he: נא לבחור את הימים להצגת אירועים קרובים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Check this box if you want to specify the number of days in the future for upcoming events.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג את מספר הימים העתידיים לאירועים קרובים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Within the &next:
he: במהלך (ה&באים):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Set the number of days to show upcoming events
he: הגדרת מספר הימים להצגת אירועים קרובים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Use this spinbox to set the number of days to show upcoming events up to 1 year in the future.
he: יש להשתמש בתיבת הטווח הזאת להגדרת מספר הימים להצגת אירועים קרובים עד שנה בעתיד.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: 1 day
he: יום

[ctx: days to show in summary]
note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en:  days
he:  ימים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mShowButtonGroup)
en: Show These Upcoming Events From Your Calendar
he: להציג את האירועים הקרובים האלה מלוח השנה שלך

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCal)
en: Show birthdays from your calendar when also using the Birthday resource
he: הצגת ימי הולדת מלוח השנה שלך גם בעת שימוש במשאב ימי הולדת

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCal)
en: Enable this option to include birthdays from your calendar in the upcoming events summary. This option is only available if you are using the Birthdays resource in your calendar.
he: יש להפעיל את האפשרות הזאת כדי לכלול ימי הולדת מלוח השנה שלך בתקציר האירועים הקרובים. האפשרות הזאת זמינה רק אם משאב ימי ההולדת פעיל בלוח השנה שלך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCal) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCalBox)
en: Show &birthdays
he: הצגת ימי הו&לדת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCal)
en: Shows anniversaries from your calendar when using the Birthdays resource
he: הצגת ימי שנה מלוח השנה שלך בעת שימוש במשאב ימי הולדת

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCal)
en: Enable this option to include anniversaries from your calendar in the upcoming events summary. This option is only available if you are using the Birthdays resource in your calendar.
he: יש להפעיל את האפשרות הזאת כדי לכלול ימי שנה מלוח השנה שלך בתקציר האירועים הקרובים. האפשרות הזאת זמינה רק אם משאב ימי ההולדת פעיל בלוח השנה שלך.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCal) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCalBox)
en: Show &anniversaries
he: הצגת ימי &שנה

en: Upcoming Events
he: אירועים קרובים

en: No upcoming events starting within the next day | No upcoming events starting within the next %1 days
he[0]: אין אירועים קרובים שמתחילים מחר
he[1]: אין אירועים קרובים שמתחילים ביומיים הקרובים
he[2]: אין אירועים קרובים שמתחילים ב־%1 הימים הקרובים
he[3]: אין אירועים קרובים שמתחילים ב־%1 הימים הקרובים

en: &Edit Appointment…
he: עריכת &פגישות…

en: &Delete Appointment
he: מ&חיקת פגישה

en: Edit Event: "%1"
he: עריכת אירוע: „%1”

[ctx: @action:inmenu]
en: New Journal…
he: יומן חדש…

[ctx: @info:status]
en: Create a new journal
he: יצירת יומן חדש

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new journal entry.
he: תופיע בפניך חלונית בה ניתן ליצור רשומה חדשה ביומן.

en:  day |  days
he[0]:  יום
he[1]:  ימים
he[2]:  ימים
he[3]:  ימים

[ctx: @action:inmenu]
en: New Event…
he: אירוע חדש…

[ctx: @info:status]
en: Create a new event
he: יצירת אירוע חדש

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new event item.
he: תוצג חלונית בה ניתן ליצור פריט אירוע חדש.

[ctx: @item]
en: Meeting
he: פגישה

[ctx: @item]
en: Note: %1
he: הערה: %1

[ctx: @info/plain event summary from email subject]
en: Mail: %1
he: דוא״ל: %1

[ctx: @info event description from email content]
en: <emphasis>From:</emphasis> %1<nl/><emphasis>To:</emphasis> %2<nl/><emphasis>Subject:</emphasis> %3
he: <emphasis>מאת:</emphasis> %1<nl/><emphasis>אל:</emphasis> %2<nl/><emphasis>נושא:</emphasis> %3

[ctx: the appointment is today]
en: Today
he: היום

[ctx: the appointment is tomorrow]
en: Tomorrow
he: מחר

en: in 1 day | in %1 days
he[0]: בעוד יום
he[1]: בעוד יומיים
he[2]: בעוד %1 ימים
he[3]: בעוד %1 ימים

[ctx: eg. in 1 hour 2 minutes]
en: in
he: בעוד

[ctx: use abbreviation for hour to keep the text short]
en: 1 hr | %1 hrs
he[0]: שעה
he[1]: שעתיים
he[2]: %1 שעות
he[3]: %1 שעות

[ctx: use abbreviation for minute to keep the text short]
en: 1 min | %1 mins
he[0]: דקה
he[1]: שתי דקות
he[2]: %1 דקות
he[3]: %1 דקות

en: now
he: עכשיו

en: all day
he: כל היום

[ctx: next occurrence]
en: Next: %1
he: הבא: %1

[ctx: @action:inmenu]
en: New To-do…
he: מטלה חדשה…

[ctx: @info:status]
en: Create a new to-do
he: יצירת מטלה חדשה

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new to-do item.
he: תוצג חלונית בה ניתן ליצור פריט מטלה חדש.

[ctx: @info/plain to-do summary from email subjuect]
en: Mail: %1
he: דוא״ל: %1

[ctx: @info to-do description from email content]
en: <emphasis>From:</emphasis> %1<nl/><emphasis>To:</emphasis> %2<nl/><emphasis>Subject:</emphasis> %3
he: <emphasis>מאת:</emphasis> %1<nl/><emphasis>אל:</emphasis> %2<nl/><emphasis>נושא:</emphasis> %3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TodoSummaryConfig_Base)
en: To-do Summary Configuration
he: הגדרות תקציר מטלות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDaysGroup)
en: Show To-dos Due
he: הצגת יעד מטלות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Show To-dos due today only
he: הצגת מטלות שהיעד שלהן הוא היום בלבד

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Check this box if you want to see To-dos due on this date only.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצפות רק במטלות שנגמרות בתאריך הזה בלבד.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Show To-dos due within the next month
he: להציג מטלות שמועד הסיום שלהן הוא בחודש הקרוב

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Check this box if you want to see To-dos that are due sometime during the next 31 days.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצפות במטלות שאמורות להסתיים מתישהו במהלך 31 הימים הבאים.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Select the days for showing pending To-dos
he: נא לבחור את הימים להצגת מטלות ממתינות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Check this box if you want specify the number of days in the future for pending To-dos.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לציין את מספר הימים בעתיד למטלות ממתינות.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Set the number of days to show pending To-dos
he: הגדרת מספר הימים להצגה במטלות הממתינות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Use this spinbox to set the number of days to show pending To-dos up to 1 year in the future.
he: אפשר להשתמש בתיבת הטווח הזאת כדי להגדיר את מספר הימים להצגת מטלות ממתינות עד שנה בעתיד.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mHideGroup)
en: Hide Following To-do Types
he: להסתיר את סוגי המטלות הבאים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mHideCompletedBox)
en: Hide completed To-dos
he: הסתרת מטלות שהושלמו

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideCompletedBox)
en: Check this box if you do not want to see To-dos that have already been completed.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצפות במטלות שכבר הושלמו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideCompletedBox)
en: &Completed
he: הו&שלם

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mHideOpenEndedBox)
en: Hide To-dos without a due date
he: להסתיר מטלות ללא מועד סיום

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideOpenEndedBox)
en: Check this box if you do not want to see open-ended To-dos.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצפות במטלות ללא מועד סיום.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideOpenEndedBox)
en: &Open-ended (no due date)
he: &נצחיות (אין תאריך סיום)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mHideUnstartedBox)
en: Hide unstarted To-dos
he: הסתרת מטלות שלא החלו

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideUnstartedBox)
en: Check this box if you do not want to see To-dos with a start date in the future.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצפות במטלות שתאריך ההתחלה שלהן הוא בעתיד.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideUnstartedBox)
en: &Unstarted (start date is in the future)
he: &טרם החלו (תאריך ההתחלה הוא בעתיד)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mHideInProgressBox)
en: Hide in-progress To-dos
he: הסתרת מטלות שמתבצעות כרגע

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideInProgressBox)
en: Check this box if you do not want to see To-dos that have been started but are not yet completed.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצפות במטלות שהחלו אך טרם הושלמו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideInProgressBox)
en: &In-progress (started but not completed)
he: מת&בצעות (החלו אך טרם הושלמו)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mHideOverdueBox)
en: Hide overdue To-dos
he: הסתרת משימות שחלפו

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideOverdueBox)
en: Check this box if you do not want to see To-dos that are past their due date but have not yet been completed.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לא לצפות במטלות שמועד הסיום שלהן עבר אבל הן לא הושלמו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideOverdueBox)
en: Over&due (not completed and beyond due-date)
he: חל&פו (לא הושלמו אך תאריך היעד עבר)

en: Pending To-dos
he: מטלות ממתינות

[ctx: the to-do is due today]
en: Today
he: היום

[ctx: the to-do is due tomorrow]
en: Tomorrow
he: מחר

en: 1 day ago | %1 days ago
he[0]: אתמול
he[1]: שלשום
he[2]: לפני %1 ימים
he[3]: לפני %1 ימים

[ctx: the to-do is due]
en: due
he: יעד

en: No pending to-dos due within the next day | No pending to-dos due within the next %1 days
he[0]: אין מטלות ממתינות שאמורות להסתיים מחר
he[1]: אין מטלות ממתינות שאמורות להסתיים ביומיים הקרובים
he[2]: אין מטלות ממתינות שאמורות להסתיים ב־%1 הימים הקרובים
he[3]: אין מטלות ממתינות שאמורות להסתיים ב־%1 הימים הקרובים

en: &Edit To-do…
he: &עריכת מטלה…

en: &Delete To-do
he: מ&חיקת מטלה

en: &Mark To-do Completed
he: &סימון המטלה כמושלמת

en: Edit To-do: "%1"
he: עריכת מטלה: „%1”

en: open-ended
he: פתוחי־קצה

[ctx: the to-do is overdue]
en: overdue
he: חלפו

[ctx: the to-do starts today]
en: starts today
he: מתחילה היום

[ctx: the to-do has not been started yet]
en: not-started
he: לא־החלו

[ctx: the to-do is completed]
en: completed
he: הושלמה

[ctx: the to-do is in-progress]
en: in-progress
he: בתהליך

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SDSummaryConfig_Base)
en: Special Dates Summary Configuration
he: הגדרת תקציר תאריכים מיוחדים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDaysGroup)
en: Show Special Dates Starting
he: הצגת תאריכים מיוחדים החל מ־

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Show special occasions for today only
he: הצגת אירועים מיוחדים להיום בלבד

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Check this box if you want to see special occasions occurring on this date only.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצפות באירועים מיוחדים שמתרחשים בתאריך הזה בלבד.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Show special occasions starting within the next month
he: הצגת אירועים מיוחדים שמתחילים במהלך החודש הקרוב

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Check this box if you want to see special occasions that start sometime during the next 31 days.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצפות באירועים מיוחדים שמתחילים מתישהו במהלך 31 הימים הבאים.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Select the days for showing upcoming special occasions
he: נא לבחור את הימים להצגת האירועים המיוחדים הקרובים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Check this box if you want to specify the number of days in the future for upcoming special occasions.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג את מספר הימים העתידיים לאירועים מיוחדים קרובים.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Set the number of days to show upcoming special occasions
he: הגדרת מספר הימים להצגת אירועים מיוחדים קרובים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Use this spinbox to set the number of days to show upcoming special occasions up to one year in the future.
he: יש להשתמש בתיבת הטווח הזאת כדי להגדיר את מספר הימים להצגת אירועים מיוחדים קרובים עד שנה לעתיד.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mShowFromCalGroup)
en: Show These Special Dates From Your Calendar
he: להציג את התאריכים המיוחדים האלה מלוח השנה שלך

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCalBox)
en: Show birthdays from your calendar
he: הצגת ימי הולדת מלוח השנה שלך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCalBox)
en: Enable this option to include birthdays from your calendar in the upcoming special occasions summary. Typically, these are events with the "Birthday" tag.
he: הפעלת האפשרות הזאת תכלול ימי הולדת מלוח השנה שלך בתקציר המאורעות המיוחדים הקרובים. בדרך כלל אלו אירועים עם התגית „יום הולדת”.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCalBox)
en: Show anniversaries from your calendar
he: הצגת ימי שנה מלוח השנה שלך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCalBox)
en: Enable this option to include anniversaries from your calendar in the upcoming special occasions summary. Typically, these are events with the "Anniversary" tag.
he: הפעלת האפשרות הזאת תכלול ימי שנה מלוח השנה שלך בתקציר המאורעות המיוחדים הקרובים. בדרך כלל אלו אירועים עם התגית „יום שנה”.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowHolidaysFromCalBox)
en: Show holidays from your calendar
he: הצגת חגים מלוח השנה שלך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowHolidaysFromCalBox)
en: Enable this option to include holidays from your calendar in the upcoming special occasions summary. These are events from your configured holiday region, or events with the "Holiday" tag.
he: הפעלת האפשרות הזאת תכלול חגים מלוח השנה שלך בתקציר המאורעות המיוחדים הקרובים. אלו אירועים מאזור החגים המוגדר שלך או אירועים עם התגית „יום הולדת”.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowHolidaysFromCalBox)
en: Show &holidays
he: הצגת &חגים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowSpecialsFromCalBox)
en: Show special occasions from your calendar
he: להציג אירועים מיוחדים מלוח השנה שלך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowSpecialsFromCalBox)
en: Enable this option to include events from your calendar with the "special occasion" tag.
he: יש להפעיל את האפשרות הזאת כדי לכלול אירועים מלוח השנה שלך עם התגית „אירוע מיוחד”.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowSpecialsFromCalBox)
en: Show s&pecial occasions
he: הצגת &אירועים מיוחדים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mShowFromKABButtonGroup)
en: Show These Special Dates From Your Contact List
he: להציג את התאריכים המיוחדים האלה מרשימת אנשי הקשר שלך

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromKABBox)
en: Show birthdays from your address book
he: להציג ימי הולדת מפנקס הכתובות שלך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromKABBox)
en: Enable this option to include birthdays from your address book in the upcoming special occasions summary.
he: יש להפעיל את האפשרות הזאת כדי לכלול ימי הולדת מפנקס הכתובות שלך בתקציר האירועים המיוחדים הקרובים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromKABBox)
en: Show birth&days
he: הצגת ימי הו&לדת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromKABBox)
en: Show anniversaries from your address book
he: להציג ימי שנה מפנקס הכתובות שלך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromKABBox)
en: Enable this option to include anniversaries from your address book in the upcoming special occasions summary.
he: יש להפעיל את האפשרות הזאת כדי לכלול ימי שנה מפנקס הכתובות שלך בתקציר האירועים המיוחדים הקרובים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromKABBox)
en: Show anni&versaries
he: הצגת ימי &שנה

en: Upcoming Special Dates
he: תאריכים מיוחדים בקרוב

[ctx: the special day is today]
en: Today
he: היום

[ctx: the special day is tomorrow]
en: Tomorrow
he: מחר

en: Birthday
he: יום הולדת

en: Anniversary
he: יום שנה

en: Holiday
he: חג

en: Change of Seasons
he: החלפת עונות

en: Special Occasion
he: אירוע מיוחד

en: one year | %1 years
he[0]: שנה
he[1]: שנתיים
he[2]: %1 שנים
he[3]: %1 שנים

en: No special dates within the next 1 day | No special dates pending within the next %1 days
he[0]: אין תאריכים מיוחדים עד סוף היום הבא
he[1]: אין תאריכים מיוחדים במהלך היומיים הקרובים
he[2]: אין תאריכים מיוחדים במהלך %1 הימים הקרובים
he[3]: אין תאריכים מיוחדים במהלך %1 הימים הקרובים

en: Send &Mail
he: &שליחת דוא״ל

en: View &Contact
he: ה&צגת פרטי קשר

en: Mail to:"%1"
he: דוא״ל אל:„%1”

[ctx: @info/plain]
en: Special Dates Summary
he: תקציר תאריכים מיוחדים

[ctx: @info/plain]
en: Kontact Special Dates Summary
he: תקציר תאריכים מיוחדים של Kontact

[ctx: @info/plain]
en: Copyright © 2003 Tobias Koenig
    Copyright © 2004–2010 Allen Winter
he: כל הזכויות שמורות © 2003 לטוביאס קוניג
    כל הזכויות שמורות © 2004‏–2010 לאלן וינטר

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer
he: מתחזק נוכחי

[ctx: @info:credit]
en: Tobias Koenig
he: טוביאס קוניג

en: New Calendar
he: לוח שנה חדש

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
he: קריאה בלבד

en: Calendar
he: לוח שנה

[ctx: @info:shell]
en: Import the specified files as separate calendars
he: לייבא את הקבצים שצוינו כלוחות שנה נפרדים

[ctx: @info:shell]
en: Merge the specified files into an existing calendar
he: מיזוג הקבצים שצוינו ללוח שנה קיים

[ctx: @info:shell]
en: Display the specified incidence (by URL)
he: הצגת המאורע שצוין (לפי כתובת)

[ctx: @info:shell]
en: Calendar files or urls. Unless -i or -m is explicitly specified, the user will be asked whether to import or merge
he: קובצי לוחות שנה או כתובות. אלא אם ‎-i או ‎-m צוינו במפורש, תופיע שאלה למשתמש האם לייבא או למזג

[ctx: @info:shell]
en: Lists the available options for user feedback
he: הצגת האפשרויות הזמינות למשוב משתמש

en: Merged calendar
he: לוח השנה מוזג

en: Calendars Side by Side
he: לוחות שנה זה לצד זה

en: Unable to display the work week since there are no work days configured. Please properly configure at least 1 work day in the Time and Date preferences.
he: לא ניתן להציג את שבוע העבודה כיוון שלא הוגדרו ימי עבודה. נא להגדיר לפחות יום עבודה 1 בהעדפות השעה והתאריך.

[ctx: @title:tab]
en: Colors
he: צבעים

[ctx: @title:group]
en: Tags
he: תגיות

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the tag you want to modify. You can change the selected tag's color using the adjacent color button.
he: נא לבחור את התגית לשינוי. אפשר לערוך את צבע התגית הנבחרת באמצעות כפתור הצבע הסמוך.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the color of the tag selected in the adjacent combo box.
he: נא לבחור את צבע התגית הנבחרת בתיבת הבחירה הסמוכה.

[ctx: @title:group]
en: Resources
he: משאבים

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the calendar you want to modify. You can change the selected calendar color using the button below.
he: נא לבחור את לוח השנה לשינוי. אפשר לערוך את צבע לוח השנה הנבחר באמצעות הכפתור שלהלן.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose here the color of the calendar selected using the combo box above.
he: נא לבחור כאן את צבע לוח השנה שנבחר באמצעות התיבה המשולבת שלעיל.

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
he: גופנים

[ctx: @label]
en: Event text
he: טקסט האירוע

[ctx: @label]
en: Mail transport:
he: תעבורת דוא״ל:

[ctx: @title:tab personal settings]
en: Personal
he: אישי

[ctx: @title:group email settings]
en: Email Settings
he: הגדרות דוא״ל

[ctx: @title:group]
en: Reminders
he: תזכורות

[ctx: @title:tab]
en: Save
he: שמירה

[ctx: @title:tab calendar account settings]
en: Calendars
he: לוחות שנה

[ctx: @title]
en: Calendar Accounts
he: חשבונות לוח שנה

[ctx: @title:tab activities settings]
en: Activities
he: פעילויות

[ctx: @option:check]
en: Enabled
he: פעיל

[ctx: @title:group]
en: Position
he: מקום

[ctx: @option:check]
note: i18nc( "@option:check", "Show in the month view" ), mPositioningGroupBox );
en: Show at the top of the agenda views
he: להציג בראש תצוגות סדר היום

[ctx: @option:check]
en: Show at the bottom of the agenda views
he: להציג בתחתית תצוגות סדר היום

[ctx: @title:group]
en: Calendar Decorations
he: עיטורי לוח שנה

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure
he: הגדרה

[ctx: @info]
en: Unable to configure this plugin
he: לא ניתן להגדיר את התוסף הזה

[ctx: @title:tab]
en: Regional
he: אזורי

[ctx: @title:group]
en: General Time and Date
he: שעה ותאריך כלליים

[ctx: @title:group]
en: Holidays
he: חגים

[ctx: @label]
en: Use holiday region:
he: להשתמש באזור חגים:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Select Holiday Regions
he: בחירת אזורי חגים

[ctx: @title:group]
en: Weekly Schedule
he: תזמון שבועי

[ctx: @info:tooltip]
en: Include %1 as part of your weekly schedule
he: לכלול את %1 כחלק מהלו״ז השבועי שלך

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box to consider %1 a part of your regular weekly schedule. Any %1 daily hours will be shown with different colors than times outside your regular schedule. Check this box if %1 is included as part of your regular weekly schedule (even if you don't work). Typically, weekend days should be unchecked.
he: יש לזמן את התיבה הזאת כדי להכליל את %1 כחלק מהלו״ז השבועי הקבוע שלך. כל %1 שעות ביום תופענה בצבעים אחרים מאשר זמנים שמחוץ ללו״ז הקבוע שלך. יש לסמן את התיבה הזאת אם %1 נכלל כחלק מהלו״ז השבועי הקבוע שלך (אפילו ללא עבודה). בדרך כלל, ימי סוף השבוע לא אמורים להיות מסומנים.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monday
he: יום שני

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tuesday
he: יום שלישי

[ctx: @item:inlistbox]
en: Wednesday
he: יום רביעי

[ctx: @item:inlistbox]
en: Thursday
he: יום חמישי

[ctx: @item:inlistbox]
en: Friday
he: יום שישי

[ctx: @item:inlistbox]
en: Saturday
he: שבת

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sunday
he: יום ראשון

[ctx: @info:tooltip]
en: Highlight holidays differently from your regular schedule
he: להדגיש חגים בשונה מהלו״ז הקבוע שלך

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box to highlight holidays differently than days included with your regular schedule.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להדגיש חגים בשונה מימים שנכללים בלו״ז הקבוע שלך.

[ctx: @title:tab]
en: Default Values
he: ערכי ברירת מחדל

[ctx: @title:group]
en: Appointments
he: פגישות

[ctx: @label]
en: Default reminder time:
he: זמן ברירת מחדל לתזכורת:

[ctx: @item:inlistbox reminder units in minutes]
en: minute(s)
he: דקה/דקות

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in hours]
en: hour(s)
he: שעה/שעות

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in days]
en: day(s)
he: יום/ימים

[ctx: @info/plain]
en: Audio Files (*.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra)
he: קובצי שמע (‎*.ogg‏ ‎*.wav‏ ‎*.mp3‏ ‎*.wma‏ ‎*.flac‏ ‎*.aiff‏ ‎*.raw‏ ‎*.au‏ ‎*.ra)

[ctx: @title:tab general settings]
en: General
he: כללי

[ctx: @title:group]
en: Display Options
he: אפשרויות תצוגה

[ctx: @label suffix in the N days spin box]
en:  days
he:  ימים

[ctx: @title:group]
en: Date Navigator
he: תאריכון

[ctx: @title:tab]
en: Agenda View
he: תצוגת סדר יום

[ctx: @label suffix in the hour size spin box]
en:  pixels
he:  פיקסלים

[ctx: @title:tab]
en: Month View
he: תצוגת חודש

[ctx: @title:tab]
en: Todo View
he: תצוגת מטלות

[ctx: @title:group]
en: Other Options
he: אפשרויות אחרות

[ctx: @action:button]
en: Choose…
he: בחירה…

[ctx: @title:window]
en: Preferences
he: העדפות

[ctx: @info]
en: You are about to set all preferences to default values. All custom modifications will be lost.
he: הפעולה הזאת תגדיר את כל ההעדפות לערכי ברירת המחדל שלהן. כל הערכים שהוגדרו עצמאית יאבדו.

[ctx: @title:window]
en: Setting Default Preferences
he: הגדרת העדפות ברירת מחדל

[ctx: @action:button]
en: Reset to Defaults
he: איפוס לברירות המחדל

note: i18n: ectx: label, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Confirm deletes
he: אישור מחיקות

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Always confirm when deleting items
he: תמיד לאשר מחיקת פריטים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Check this box to display a confirmation dialog when deleting items.
he: יש לסמן תיבה זו כדי להציג חלונית אישור למחיקת פריט.

note: i18n: ectx: label, entry (Destination), group (Save Settings)
en: New Events, To-dos and Journal Entries Should
he: אירועים חדשים, מטלות ורשומות ביומן אמורות

note: i18n: ectx: label, entry (Destination), group (Save Settings)
en: Be added to the default calendar
he: להתווסף ללוח השנה כברירת המחדל

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Destination), group (Save Settings)
en: Select this option to always record new events, to-dos and journal entries using the current default calendar.
he: יש לבחור את האפשרות הזאת כדי תמיד לתעד אירועים מטלות ורשומות יומן באמצעות לוח שנה שמוגדר כרגע כברירת המחדל.

note: i18n: ectx: label, entry (Destination), group (Save Settings)
en: Be asked which calendar to use
he: להישאל באיזה לוח שנה להשתמש

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Destination), group (Save Settings)
en: Select this option to choose the calendar to be used to record the item each time you create a new event, to-do or journal entry. This choice is recommended if you intend to use the shared folders functionality of the Kolab server or have to manage multiple accounts using Kontact as a KDE Kolab client.
he: יש לבחור באפשרות הזאת כדי לבחור את לוח השנה לאחסון הפריט עם כל יצירה של אירוע, מטלה או רשומת יומן חדשים. הבחירה הזאת מומלצת אם התכנון שלך הוא להשתמש במגוון חשבונות באמצעות Kontact כלקוח Kolab של KDE.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TimeZoneId), group (Time &amp; Date)
en: Select your timezone from the list of locations on this drop down box. If your city is not listed, select one which shares the same timezone. KOrganizer will automatically adjust for daylight savings.
he: נא לבחור את אזור הזמן שלך מרשימת המקומות שבתיבה הנגללת. אם עירך לא מופיעה ברשימה, אפשר לבחור אחת שחולקת את אותו אזור זמן. KOrganizer יתאים אוטומטית את המעבר בין שעון חורף לשעון קיץ ולהפך.

note: i18n: ectx: label, entry (WeekStartDay), group (Time &amp; Date)
en: Weekly start day:
he: יום התחלה לתזמון שבועי:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (WeekStartDay), group (Time &amp; Date)
en: Select the first day of each week
he: נא לבחור את היום הראשון בכל שבוע

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WeekStartDay), group (Time &amp; Date)
en: Select the first day of each week. Normally, you can ignore this since it is set in your locale.
he: בחירת היום הראשון בכל שבוע. בדרך כלל אפשר להתעלם מזה כי זה מוגדר על ידי ההגדרות האזוריות שלך.

note: i18n: ectx: label, entry (WorkingHoursStart), group (Time &amp; Date)
en: Daily starting hour
he: שעת התחלת היום

note: i18n: ectx: tooltip, entry (WorkingHoursStart), group (Time &amp; Date)
en: Set the time you typically start your day
he: נא להגדיר את הזמן שבדרך כלל היום שלך מתחיל בו

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WorkingHoursStart), group (Time &amp; Date)
en: Enter the start time for your daily schedule here. Your daily schedule hours will be marked with a separate color.
he: נא למלא את שעת תחילת סדר היום שלך. שעות סדר היום שלך תסומנה בצבע נפרד.

note: i18n: ectx: label, entry (WorkingHoursEnd), group (Time &amp; Date)
en: Daily ending hour
he: שעת סוף היום

note: i18n: ectx: tooltip, entry (WorkingHoursEnd), group (Time &amp; Date)
en: Set the time you typically end your day
he: נא להגדיר את הזמן שבדרך כלל היום שלך מסתיים בו

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WorkingHoursEnd), group (Time &amp; Date)
en: Enter the ending time for your daily schedule here. Your daily schedule hours will be marked with a separate color.
he: נא למלא את שעת סוף סדר היום שלך. שעות סדר היום שלך תסומנה בצבע נפרד.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorMonthBusyDaysEnabled), group (Time &amp; Date) i18n: ectx: label, entry (ColorBusyDaysEnabled), group (Agenda View)
en: Color busy days with a different background color
he: צביעת ימים עמוסים בצבע רקע שונה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ColorMonthBusyDaysEnabled), group (Time &amp; Date)
en: Check this box if you want month view's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצבוע את רקע תצוגת החודש בצבע שונה בימים שיש בהם לפחות אירוע אחד לכל היום שמסומן במצב עסוק. כמו כן, אפשר לשנות את צבע הרקע לשימוש האפשרות הזאת בעמוד הגדרות הצבעים. יש לחפש את ההגדרה „צבע רקע לימים עסוקים”.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: Enable tooltips for displaying summaries
he: הפעלת חלוניות עצה כדי להציג תקצירים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General View)
en: Check this box to display summary tooltips when hovering the mouse over an event or a to-do.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג חלוניות עצה בעת מעבר מעל אירוע או מטלה.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: To-dos use tag colors
he: מטלות משתמשות בצבעים לתגיות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General View)
en: Check this box so that to-dos will use tag colors and not colors specific to their due, due today or overdue state
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי שמטלות תשתמשנה בצבעי תגיות ולא בצבע המסוים למצב מועד הסיום שלהן, שהסיום הוא היום או שעבר מועד הסיום

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: Next x days
he: מספר הימים הבאים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General View)
en: Select the number of "x" days to be displayed in the next days view. To access the next "x" days view, choose the "Next X Days" menu item from the "View" menu.
he: נא לבחור את מספר ימי „x” להצגה בתצוגת הימים הקרובים. כדי לגשת לתצוגת „x” הימים הקרובים, יש לבחור בפריט „X הימים הקרובים” מתפריט „תצוגה”.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (General View)
en: Show this many days at a time in the Next "x" days view
he: הצגת כמות כזאת של ימים בכל פעם בתצוגת „x” הימים הבאים

note: i18n: ectx: label, entry (DailyRecur), group (General View)
en: Show items that recur daily
he: הצגת פריטים שחוזרים מדי יום

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DailyRecur), group (General View)
en: Check this box to show the days containing daily recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non daily recurring) events.
he: סימון תיבה זו יציג את הימים שמכילים אירועים במחזוריות יומית בכתב מודגש בתאריכון או לבטל את הסימון כדי להדגיש אותו יותר מאחרים (אירועים שלא חוזרים כל יום).

note: i18n: ectx: label, entry (WeeklyRecur), group (General View)
en: Show items that recur weekly
he: הצגת פריטים שחוזרים מדי שבוע

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WeeklyRecur), group (General View)
en: Check this box to show the days containing weekly recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non weekly recurring) events.
he: סימון תיבה זו תציג את הימים שמכילים אירועים במחזוריות שבועית בכתב מודגש בנווט התאריכים, או לבטל את הסימון כדי להדגיש אותו יותר מאחרים (אירועים שלא חוזרים כל שבוע).

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightTodos), group (General View)
en: Show to-dos instead of events when in Todo View
he: הצגת מטלות במקום אירועים בתצוגת מטלות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HighlightTodos), group (General View)
en: Check this box to show the days containing to-dos in bold typeface in the Date Navigator when in to-do view.
he: סימון התיבה הזאת יציג את הימים שמכילים מטלות בסגנון גופן מודגש בתאריכון בתצוגת המטלות.

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightJournals), group (General View)
en: Show journals instead of events when in Journal View
he: הצגת יומנים במקום אירועים בתצוגת יומן

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HighlightJournals), group (General View)
en: Check this box to show the days containing journals in bold typeface in the Date Navigator when in journal view.
he: סימון התיבה הזאת יציג את הימים שמכילים יומנים בסגנון גופן מודגש בנווט התאריכים בתצוגת היומן.

note: i18n: ectx: label, entry (WeekNumbersShow), group (General View)
en: Show week numbers
he: הצגת מספרי השבועות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WeekNumbersShow), group (General View)
en: Check this box to show the Date Navigator's week numbers.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג את מספרי השבועות של התאריכון

note: i18n: ectx: label, entry (WeekNumbersShowWork), group (General View)
en: Week numbers select a work week when in work week mode
he: מספרי השבועות בוחרים מספר שבוע כאשר נמצאים במצב שבוע עבודה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WeekNumbersShowWork), group (General View)
en: Check this box to select a working week when clicking on the Date Navigator's week numbers, or uncheck it to choose the whole week.  Ignored if week numbers are not shown.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לבחור שבוע עבודה בלחיצה על מספרי השבוע בתאריכון, או לבטל את הסימון כדי לבחור את השבוע כולו. לא תקף אם מספרי השבועות לא מופיעים.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View)
en: Hour size
he: גודל השעה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View)
en: Select the height of the hour rows in the agenda grid, in pixels. Increasing this value will make each row in the agenda grid taller.
he: בחירת גובה שורות השעה ברשת לוח השנה, בפיקסלים. הגדלת הערך הזה תגביה את גובה השורה ברשת סדר היום.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Set the height (in pixels) for an hour in the agenda grid
he: נא להגדיר את הגובה (בפיקסלים) לשעה ברשת סדר היום

note: i18n: ectx: label, entry (EnableAgendaItemIcons), group (Agenda View)
en: Show icons in agenda view items
he: הצגת סמלים בפריטי תצוגת סדר היום

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EnableAgendaItemIcons), group (Agenda View)
en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in agenda view items.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג סמלים (התראה, חזרה וכו׳) בפריטי תצוגת סדר יום.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (EnableAgendaItemIcons), group (Agenda View)
en: Display icons in agenda view items
he: הצגת סמלים בפריטי תצוגת סדר היום

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTodosAgendaView), group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry (ShowTodosMonthView), group (Month View)
en: Show to-dos
he: הצגת מטלות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTodosAgendaView), group (Agenda View)
en: Check this box to display to-dos in the agenda view.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג מטלות בתצוגת סדר היום.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowTodosAgendaView), group (Agenda View)
en: Display to-dos in the agenda view
he: הצגת מטלות בתצוגת סדר היום

note: i18n: ectx: label, entry (MarcusBainsEnabled), group (Agenda View)
en: Show current-time (Marcus Bains) line
he: הצגת קו השעה הנוכחית (מרקוס ביינס)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarcusBainsEnabled), group (Agenda View)
en: Check this box to display a line in the day or week view indicating the current-time line (Marcus Bains line).
he: סימון התיבה הזאת יציג קו בתצוגת היום או השבוע שמציין את קו השעה הנוכחית (קו מרקוס ביינס).

note: i18n: ectx: tooltip, entry (MarcusBainsEnabled), group (Agenda View)
en: Display the current-time indicator
he: הצגת מחוון השעה הנוכחית

note: i18n: ectx: label, entry (MarcusBainsShowSeconds), group (Agenda View)
en: Show seconds and timezone on the current-time (Marcus Bains) line
he: הצגת השניות ואזור הזמן על קו השעה הנוכחית (מרקוס ביינס)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarcusBainsShowSeconds), group (Agenda View)
en: Check this box if you want to show seconds on the current-time (Marcus Bains) line. Depending on your locale, the timezone will also be displayed.
he: סימון תיבה זו יגרום להצגת השניות בקו השעה הנוכחית (מרקוס ביינס). כתלות בשפת המערכת, יוצג גם אזור הזמן שלך.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (MarcusBainsShowSeconds), group (Agenda View)
en: Display seconds (possibly with timezone) with the current-time indicator
he: הצגת השניות (אפשר גם עם אזור הזמן) במחוון השעה הנוכחית

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Time range selection in agenda view starts event editor
he: טווח הזמנים הנבחר בתצוגת סדר היום מפעיל את עורך האירועים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Check this box to start the event editor automatically when you select a time range in the daily and weekly view. To select a time range, drag the mouse from the start time to the end time of the event you are about to plan.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להתחיל את עורך האירועים אוטומטית בעת בחירת טווח זמן בתצוגה היומית והשבועית. כדי לבחור את טווח הזמן, יש לגרור את העכבר מזמן ההתחלה עד זמן הסיום של האירוע המתוכנן.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Enable automatic event editor with time range selection
he: הפעלת עורך אירועים אוטומטית עם בחירת טווח זמנים

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Color Usage
he: שימוש בצבע

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Tag inside, calendar outside
he: תגית בפנים, לוח שנה בחוץ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Select the "Tag inside, calendar outside" option if you would like to draw calendar items using their associated tag color, with the item's border drawn in the color of its calendar.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
he: יש לבחור באפשרות „תגית בפנים, לוח שנה בחוץ” כדי לצייר את פריטי לוח השנה באמצעות צבע התגית שמוקצה להם, כאשר מסגרת הפריט תצויר בצבע לוח השנה שלו. נא להשתמש בעמוד ההגדרות צבעים וגופנים כדי להגדיר את הצבעים האלה.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Draw agenda items with their tag color inside and calendar color for their border
he: לצייר פריטי סדר יום עם צבע התגית שלהם בפנים ואת צבע לוח השנה למסגרת

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Calendar inside, tag outside
he: לוח שנה בפנים, תגית בחוץ

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Select the "Calendar inside, tag outside" option if you would like to draw calendar items using their associated calendar color, with the item's border drawn in the color of its tag.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
he: יש לבחור באפשרות לוח שנה בפנים, תגית בחוץ” כדי לצייר את פריטי לוח השנה באמצעות צבע לוח השנה שמוקצה להם, כאשר מסגרת הפריט תצויר בצבע התגית שלו נא להשתמש בעמוד ההגדרות צבעים וגופנים כדי להגדיר את הצבעים האלה.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Draw agenda items with their calendar color inside and tag color for their border
he: לצייר פריטי סדר יום עם צבע לוח השנה שלהם בפנים ואת צבע התגית כמסגרת

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Only tag
he: תגית בלבד

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View)
en: Select the "Only tag" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) using the color of their associated tag.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
he: יש לבחור באפשרות „תגית בלבד” כדי לצייר פריטי לוח שנה (פנימית ומסגרת) עם צבעי התגית המשויכת להם. נא להשתמש בעמוד ההגדרות צבעים וגופנים כדי להגדיר את הצבעים האלה.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Draw agenda items using their tag color for the inside and border
he: ציור פריטי סדר יום באמצעות צבע התגית שלהם לחלק הפנימי והמסגרת

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Only calendar
he: לוח שנה בלבד

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View)
en: Select the "Only calendar" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) using the color of their calendar. Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
he: יש לבחור באפשרות לוח שנה בלבד” כדי לצייר פריטי לוח שנה (פנימית ומסגרת) עם צבעי לוח השנה שלהם. נא להשתמש בעמוד ההגדרות צבעים וגופנים כדי להגדיר את הצבעים האלה.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Draw agenda items using their calendar color for the inside and border
he: ציור פריטי סדר יום באמצעות צבע לוח השנה שלהם לחלק הפנימי והמסגרת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ColorBusyDaysEnabled), group (Agenda View)
en: Check this box if you want agenda's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לצבוע את רקע סדר היום בצבע שונה בימים שיש בהם לפחות אירוע אחד לכל היום שמסומן במצב עסוק. כמו כן, אפשר לשנות את צבע הרקע לשימוש האפשרות הזאת בעמוד הגדרות הצבעים. יש לחפש את ההגדרה „צבע רקע לימים עסוקים”.

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Multiple Calendar Display
he: תצוגה מרובת לוחות שנה

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Merge all calendars into one view
he: מיזוג כל לוחות השנה לתצוגה אחת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Select the "Merge all calendars into one view" option if you would like all your calendars to be shown together in one agenda view.
he: יש לבחור באפשרות „מיזוג כל לוחות השנה לתצוגה אחת” כדי שכל לוחות השנה שלך יופיעו יחד בתצוגת סדר יום אחידה.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Show all calendars merged together
he: הצגת כל לוחות השנה ממוזגים יחד

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Show calendars side by side
he: הצגת לוחות שנה זה לצד זה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Select the "Show calendars side by side" option if you would like to see two calendars at once, in a side-by-side view.
he: יש לבחור באפשרות „הצגת לוחות שנה זה לצד זה” כדי ששני לוחות שנה יופיעו בבת־אחת, בתצוגה עם שני צדדים אחד ליד השנה.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Show two calendars side-by-side
he: הצגת שני לוחות שנה זה לצד זה

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Switch between views with tabs
he: החלפה בין תצוגות עם טאבים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Select "Switch between views with tabs" if you would like to alternate between calendars using the tab key.
he: יש לבחור באפשרות „החלפה בין תצוגות עם טאבים” כדי להחליף בין לוחות שנה עם מקש טאב.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Tab through calendars
he: מעבר בטאב בין לוחות השנה

note: i18n: ectx: label, entry (EnableMonthItemIcons), group (Month View)
en: Show icons in month view items
he: הצגת סמלים לפריטי תצוגת חודש

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EnableMonthItemIcons), group (Month View)
en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in month view items.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג סמלים (התראה, חזרה וכו׳) בפריטי תצוגת חודש.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (EnableMonthItemIcons), group (Month View)
en: Display icons in month view items
he: הצגת סמלים בפריטי תצוגת חודש

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTimeInMonthView), group (Month View)
en: Show time in month view items
he: הצגת שעה בפריטי תצוגת חודש

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTimeInMonthView), group (Month View)
en: Check this box to display the time in month view items.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג את השעה בפריטי תצוגת חודש

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowTimeInMonthView), group (Month View)
en: Display time in month view items
he: הצגת השעה בפריטי תצוגת חודש

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTodosMonthView), group (Month View)
en: Check this box to display to-dos in the month view.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג מטלות בתצוגת החודש.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowTodosMonthView), group (Month View)
en: Display to-dos in the month view
he: הצגת מטלות בתצוגת החודש

note: i18n: ectx: label, entry (ShowJournalsMonthView), group (Month View)
en: Show journals
he: הצגת יומנים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowJournalsMonthView), group (Month View)
en: Check this box to display journals in the month view.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג יומנים בתצוגת החודש.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowJournalsMonthView), group (Month View)
en: Display journals in the month view
he: הצגת יומנים בתצוגת החודש

note: i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Month view uses full window
he: תצוגת החודש משתמשת בחלון מלא

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the month view. If this box is checked, you will gain some space for the monthly view, but other widgets, such as the date navigator, the item details and the calendars list, will not be displayed.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להשתמש בחלון המלא של KOrganizer להצגת תצוגת החודש. אם התיבה הזאת מסומנת, יתפנה לך מקום לתצוגת החודש, אך וידג׳טים אחרים כגון תאריכון, פרטי הפריט ורשימת לוחות השנה, לא יוצגו.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Month View)
en: Draw month items with their tag color inside and calendar color for their border
he: לצייר פריטי חודש עם צבע התגית שלהם בפנים ואת צבע לוח השנה למסגרת

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Month View)
en: Draw month items with their calendar color inside and tag color for their border
he: לצייר פריטי חודש עם צבע לוח השנה שלהם בפנים ואת צבע התגית כמסגרת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Select the "Only tag" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) in the color of their associated tag.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
he: יש לבחור באפשרות „תגית בלבד” כדי לצייר פריטי לוח שנה (פנימית ומסגרת) בצבעי התגית המשויכת להם. נא להשתמש בעמוד ההגדרות צבעים וגופנים כדי להגדיר את הצבעים האלה.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Month View)
en: Draw month items using their tag color for the inside and border
he: ציור פריטי חודש באמצעות צבע התגית שלהם לחלק הפנימי והמסגרת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Select the "Only calendar" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) in the color of their calendar.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
he: יש לבחור באפשרות לוח שנה בלבד” כדי לצייר פריטי לוח שנה (פנימית ומסגרת) בצבעי לוח השנה שלהם. נא להשתמש בעמוד ההגדרות צבעים וגופנים כדי להגדיר את הצבעים האלה.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Month View)
en: Draw month items using their calendar color for the inside and border
he: ציור פריטי חודש באמצעות צבע לוח השנה שלהם לחלק הפנימי והמסגרת

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: Always display completed to-dos at the bottom of the list
he: תמיד להציג מטלות שהושלמו בתחתית הרשימה

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Todo View)
en: Completed to-dos are displayed at the bottom of the list, regardless of priority
he: מטלות שהסתיימו תוצגנה בתחתית הרשימה, ללא תלות בעדיפות שלהן

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box if you want all completed to-dos to be always grouped at the bottom of the to-do list.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי שכל המטלות שהושלמו תמיד תקובצנה יחדיו בתחתית רשימת המטלות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: To-do list view uses full window
he: תצוגת המשימות משתמשת בחלון מלא

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Todo View)
en: Display to-do list in a full KOrganizer window
he: הצגת רשימת מטלות בחלון KOrganizer מלא

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the to-do list view. If this box is checked, you will gain some space for the to-do list view, but other widgets, such as the date navigator, the to-do details and the calendars list, will not be displayed.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להשתמש בחלון המלא של KOrganizer להצגת תצוגת רשימת המטלות. אם התיבה הזאת מסומנת, יתפנה לך מקום לתצוגת רשימת המטלות, אך וידג׳טים אחרים כגון תאריכון, פרטי המטלה ורשימת לוחות השנה, לא יוצגו.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: Display to-dos in a flat list
he: הצגת מטלות ברשימה שטוחה

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Todo View)
en: Display to-dos as a flat list instead of a hierarchical tree
he: הצגת מטלות ברשימה שטוחה במקום בעץ היררכי

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box if you want to see all your to-dos in a flat list instead of being arranged in a hierarchical tree.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להציג את כל המטלות שלך ברשימה שטוחה במקום שתסודרנה באופן היררכי.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: Record completed to-dos in journal entries
he: תיעוד משימות שהושלמו בתור רשומות ליומן

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box to record the completion of a to-do in a new entry of your journal automatically.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לתעד השלמת מטלה ברשומה חדשה ביומן שלך אוטומטית.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theming) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Holiday color
he: צבע חגים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the holiday color here. The holiday color will be used for the holiday name in the month view and the holiday number in the date navigator.
he: כאן ניתן לבחור בצבע לחגים. צבע החגים ישמש עבור שם החג בתצוגת חודש ומספר החג בתאריכון.

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaBgColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theming)
en: Agenda view background color
he: צבע רקע לתצוגת סדר יום

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaBgColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming)
en: Select the agenda view background color here.
he: כאן אפשר לבחור את צבע רקע תצוגת סדר היום.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors)
en: Agenda view current-time (Marcus Bains) line color
he: צבע קו הזמן (מרקוס ביינס) הנוכחי בתצוגת סדר היום

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Colors)
en: Select a color to use for the current-time (Marcus Bains) line.
he: נא לבחור את הצבע של שורת הזמן הנוכחי (מרקוס ביינס).

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Colors)
en: Use this color for the Agenda View current-time (Marcus Bains) line
he: יש להשתמש בצבע הזה לשורת הזמן הנוכחי (מרקוס ביינס) בתצוגת סדר היום

note: i18n: ectx: label, entry (ViewBgBusyColor), group (Colors)
en: Busy days background color
he: צבע רקע לימים עסוקים

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ViewBgBusyColor), group (Colors)
en: When you have an all day event marked as busy, you can have a different agenda or month view background color for that day. Select the color here.
he: כשיש לך אירועי יום שלם שמסומנים במצב עסוק, איכולים להיות מספר צבעי רקע תצוגת סדר יום או חודש ליום הזה. ניתן לבחור את הצבע כאן.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Working hours color
he: צבע שעות עבודה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Colors)
en: Select the working hours color for the agenda view here.
he: ניתן לבחור כאן בצבע לסימון שעות העבודה בתצוגת סדר היום.

note: i18n: ectx: label, entry (TodoDueTodayColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: To-do due today color
he: צבע למשימות שתאריך היעד שלהן הוא היום

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TodoDueTodayColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the to-do due today color here.
he: כאן אפשר לבחור צבע למטלות שתאריך היעד שלהן הוא היום.

note: i18n: ectx: label, entry (TodoOverdueColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: To-do overdue color
he: צבע מטלה שתאריך היעד שלה עבר

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TodoOverdueColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the to-do overdue color here.
he: כאן אפשר לבחור צבע מטלה שתאריך היעד שלה עבר.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Time bar
he: סרגל השעות

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the time bar font. The time bar is the widget that shows the hours in the agenda view. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the hour font for the time bar.
he: לחיצה על הכפתור הזה תאפשר להגדיר את גופן סרגל הזמן. סרגל הזמן הוא הווידג׳ט שמציג את השעות בתצוגת סדר היום. הכפתור הזה יפתח את החלונית „בחירת גופן”, שמאפשר לך לבחור את גופן השעה לסרגל השעות.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Month view
he: תצוגת חודש

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the month view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the items in the month view.
he: לחיצה על הכפתור הזה תאפשר להגדיר את גופן תצוגת החודש. הכפתור הזה יפתח את חלונית „בחירת גופן” שבה ניתן לבחור את הגופן לפריטים בתצוגת החודש.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Agenda view
he: תצוגת סדר יום

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the agenda view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the events in the agenda view.
he: לחיצה על הכפתור הזה תאפשר להגדיר את גופן תצוגת סדר היום. הכפתור הזה יפתח את חלונית „בחירת גופן” שבה ניתן לבחור את הגופן לאירועים בתצוגת סדר היום.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Current-time (Marcus Bains) line
he: קו השעה הנוכחית (מרקוס ביינס)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the current-time (Marcus Bains) line font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the current-time line in the agenda view.
he: לחיצה על הכפתור הזה תאפשר להגדיר את גופן קו הזמן הנוכחי (מרקוס ביינס). הכפתור הזה יפתח את חלונית „בחירת גופן” שבה ניתן לבחור את הגופן של קו הזמן הנוכחי בתצוגת סדר היום.

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Default todo attachment method
he: שיטת הצמדת קבצים למטלות כברירת מחדל

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: The default way of attaching dropped emails to a task
he: דרך ברירת המחדל לצירוף הודעות למשימה

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Always ask
he: תמיד לשאול

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Only attach link to message
he: לצרף רק קישור להודעה

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Attach complete message
he: צירוף ההודעה במלואה

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theming) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Highlight color
he: צבע הדגשה

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming)
en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your agenda and in the date navigator.
he: נא לבחור כאן בצבע ההדגשה. צבע ההדגשה ישמש להדגשת האזורים הנבחרים כעת בסדר היום ובתאריכון.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theming)
en: Use system color
he: להשתמש בצבע המערכת

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming)
en: Use system color instead of user defined color. If enabled will ignore all other color settings
he: להשתמש בצבע המערכת במקום בצבע המוגדר. אם האפשרות פעילה להתעלם מכל הגדרות הצבע האחרות

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Month view background color
he: צבע רקע לתצוגת חודש

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the Month view background color here.
he: כאן ניתן לבחור את צבע רקע תצוגת החודש.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your Month and in the date navigator.
he: נא לבחור כאן בצבע ההדגשה. צבע ההדגשה ישמש לסימון האזור הנבחר בחודש שלך ובתאריכון.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the working hours background color for the Month view here.
he: נא לבחור כאן את צבע רקע שעות העבודה לתצוגת חודש.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Default event color
he: צבע אירוע ברירת מחדל

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the default event color here. The default event color will be used for events in your Month. Note that you can specify a separate color for each event tag below.
he: נא לבחור כאן את צבע ברירת המחדל לאירועים. צבע ברירת המחדל לאירועים יופיע באירועים בחודש שלך. נא לשים לב שאפשר להגדיר צבע נפרד לכל תגית אירועי להלן.

[ctx: Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KListWidgetSearchLine, searchline)
en: Search
he: חיפוש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNewButton)
en: &New
he: ח&דש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeleteButton)
en: &Delete
he: מ&חיקה

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDetailsFrame)
en: Filter Details
he: פרטי מסנן

[ctx: filter name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
he: שם:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRecurringCheck)
en: Select this option if you do not want to show recurring events and to-dos in your views. Daily and weekly recurring items may take a lot of space, so it might be handy to hide them.
he: יש לבחור באפשרות הזאת שלא יוצגו אירועים ומטלות חוזרים בתצוגות שלך. פריטים במחזוריות יומית ושבועית יכולים לתפוס מקום רב, לכן לפעמים כדאי להסתיר אותם.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRecurringCheck)
en: Hide &recurring events and to-dos
he: הסתרת מטלות ואירועים מ&חזוריים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: If this box is checked, the filter will hide all to-do items from the list, that have been completed. Optionally, only items that have been completed a given number of days are hidden.
he: אם התיבה הזאת מסומנת, המסנן יסתיר את כל המטלות והפריטים מהרשימה שהושלמו. קיימת גם אפשרות להסתיר רק את הפריטים שהושלמו לפני מספר ימים נתון.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: Hide co&mpleted to-dos
he: הסתרת משימות &שהושלמו

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mCompletedTimeSpanLabel)
en: This option will allow you to select which completed to-dos should be hidden. When you choose <i>Immediately</i>, it will hide the to-do as soon as you check it. You can increase or decrease the number of days in the spinbox.
he: האפשרות הזאת מאפשרת לך לבחור אילו מטלות שהושלמו יוסתרו. בחירה ב<i>מיד</i>, תסתיר את המטלה ברקע עם סימונה כמושלמת. יש גם אפשרות להגדיל ולהקטין את מספר הימים במחוון הטווח.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mCompletedTimeSpanLabel)
en: Da&ys after completion:
he: ימים לאחר ה&שלמה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mCompletedTimeSpan)
en: Here you can give the number of days a to-do item has to be completed to be hidden from the to-do list. If you select "Immediately", all completed to-dos will be hidden. If you, for example, choose a value of 1, all to-do items will be hidden, that have been marked finished longer than 24 hours ago.
he: כאן אפשר למלא את מספר הימים לאחר השלמת מטלה עד להסתרתו ברשימת המטלות. בחירה ב„מיידית”, כל המטלות שהושלמו תוסתרנה. בחירה בערך 1 לדוגמה יסתיר את כל פריטי המטלות שסומנו כהסתיימו לפני למעלה מ־24 שעות.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideInactiveTodosCheck)
en: This option hides all to-dos from your list, where the start date has not been reached. (Note that the start date is not the due date of the to-do item.)
he: אפשרות זאת מסתירה את כל המטלות מהרשימה שלך, שתאריך ההתחלה שלהן טרם הגיע. (חשוב לשים לב שתאריך ההתחלה אינו תאריך היעד של המטלה.)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideInactiveTodosCheck)
en: Hide &inactive to-dos
he: הסתרת מטלות &בלתי פעילות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mCategoriesButtonGroup)
en: Tags
he: תגיות

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mCatHideCheck)
en: When this option is chosen, this filter will show all items which do <i>not</i> contain any of the selected tags.
he: כאשר אפשרות זאת נבחרת, מסנן זה יציג את כל הפריטים ש<i>אינם</i> נכללים באף אחת מהתגיות הנבחרות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCatHideCheck)
en: Show all except selected
he: הצגה של הכול פרט לנבחרים

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mCatShowCheck)
en: When this option is chosen, this filter will show all items containing any of the selected tags.
he: כאשר האפשרות הזאת מסומנת, המסנן הזה יציג את כל הפריטים שמכילים לפחות אחת מהתגיות האלו.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCatShowCheck)
en: Show only selected
he: הצגת הנבחרים בלבד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mCatEditButton)
en: Change…
he: עריכה…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideTodosNotAssignedToMeCheck)
en: This option hides all to-dos from your list which are assigned to someone else.<br>
    Only to-dos which have least one attendee will be checked.  If you are not in the list of attendees the to-do will be hidden.
he: אפשרות זאת מסתירה את כל המטלות מתוך הרשימה שלך שמוקצות לאנשים אחרים.<br> 
    רק מטלות שיש בהן לפחות משתתף אחד תסומנה. אם אינך ברשימת המשתתפים המטלה תוסתר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideTodosNotAssignedToMeCheck)
en: Hide to-dos not assigned to me
he: הסתרת מטלות שאינן שלי

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabPublish)
en: P&ublish
he: פ&רסום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: By publishing Free/Busy information, you allow others to take your calendar into account when inviting you for a meeting. Only the times you have already busy are published, not why they are busy.
he: פרסום פרטי פנוי/עסוק מאפשר לאחרים להתחשב בלוח השנה שלך כשמזמינים אותך לפגישות. רק הזמנים שבהם אין לך פנאי מפורסמים, בלי הסיבה לכך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, publishEnable)
en: Check this box to upload your Free/Busy information automatically.
    It is possible to skip this option and mail or upload your Free/Busy information using the Schedule menu of KOrganizer.
    Note: If KOrganizer is acting as a KDE Kolab client, this is not required, as the Kolab2 server taking care of publishing your Free/Busy information and manages the access to it from other users.
he: יש לסמן תיבה זו כדי לעדכן את פרטי הפנוי/עסוק שלך אוטומטית.
    ניתן לדלג על האפשרות זאת ולשלוח דוא״ל או להעלות את פרטי הפנוי/תפוס מתוך תפריט התזמון של KOrganizer.
    לתשומת ליבך: אם KOrganizer מתפקד בתור לקוח Kolab, אין בזה צורך, כיוון ששרת ה־Kolab2 ידאג לפרסם את פרטי הפנוי/עסוק ולנהל את הגישה אליו ממשתמשים אחרים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishEnable)
en: Publish your free/&busy information automatically
he: פרסום מידע לגבי מועדי פנוי/&עסוק

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, publishDelayLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, publishDelay)
en: Configure minimum the interval of time in minutes between each upload here. This configuration is only effective in case you choose to publish your information automatically.
he: הגדרת הערך המזערי למרווח הזמן בדקות בין כל העלאה. ההגדרה תהיה בתוקף למקרה של בחירה לפרסם את המידע באופן אוטומטי.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publishDelayLabel)
en: Minimum time between uploads (in minutes):
he: זמן מזערי בין עדכונים (בדקות):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, publishDays) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Configure the number of calendar days you wish to be published and available to others here.
he: נא להגדיר כאן את מספר הימים בלוח השנה לפרסום ולהעמדה לרשות אחרים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Publish
he: פרסום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: days of free/busy information
he: ימים של מידע פנוי/עסוק

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2_2)
en: Server Information
he: מידע של השרת

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Enter the URL for the server on which your Free/Busy information shall be published here.
    Ask the server administrator for this information.
he: נא למלא כאן את כתובת השרת אליו יפורסמו פרטי פנאי/עיסוק.
    אפשר לבקש את הפרטים מהנהלת השרת.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishPassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, retrievePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: Enter your groupware server login password here.
he: נא למלא כאן את שם המשתמש והסיסמה עבור השרת הקבוצתי (groupware).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Password:
he: סיסמה:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel6) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, retrieveUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: Enter the login information relative to your account on the server here.
    
    A Kolab2 server specificity: Registered your UID (Unique IDentifier). By default your UID would be your email address on the Kolab2 server but it may also be different. In the last case enter your UID.
he: נא למלא כאן את פרטי הכניסה למערכת ביחס לחשבון שלך לשרת.
    
    התייחסות נקודתית לשרת Kolab2: ה־UID (Unique IDentifier - מזהה ייחודי) שלך רשום. כברירת מחדל ה־UID שלך יהיה כתובת הדוא״ל שלך בשרת ה־Kolab2 אך זה לא חייב להיות ככה. אם המקרה האחרון תקף יש למלא את ה־UID שלך.

[ctx: login name on the Kolab server]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Username:
he: שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, publishSavePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, retrieveSavePassword)
en: Check this box to make KOrganizer remember your password and skip asking you each time it uploads your Free/Busy information, by storing it in the configuration file.
    For security reasons, it is not recommended to store your password in the configuration file.
he: סימון התיבה הזאת יגרום ל־KOrganizer לזכור את הסיסמה שלך ולא לשאול אותך עם כל פעם שפרטי הפנוי/עסוק שלך נשלחים, על ידי איחסונה בקובץ ההגדרות שלך.
    מטעמי אבטחה, לא מומלץ לאחסן את הסיסמה שלך בקובץ ההגדרות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishSavePassword)
en: Remember p&assword
he: &שימור סיסמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: Server URL:
he: כתובת שרת:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: (No need if using Kolab server version 2)
he: (אין צורך בעת שימוש עם שרת Kolab בגרסה 2)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabRetrieve)
en: &Retrieve
he: &קבלה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: By retrieving Free/Busy information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
he: משיכה של פרטי פנוי/עסוק שפורסמו על ידי אחרים, אפשר לקחת את לוח השנה שלהם בחשבון בהזמנתם לפגישה.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, retrieveEnable)
en: Check this box to retrieve other people's Free/Busy information automatically. Note that you have to fill the correct server information to make this possible.
he: סימון התיבה הזאת תמשוך את פרטי פנוי/עסוק אוטומטית של אחרים. חשוב למלא את פרטי השרת הנכונים כדי שזה יתאפשר.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, retrieveEnable)
en: Retrieve other people's free/&busy information automatically
he: למשוך את פרטי פנוי/&עסוק של אנשים אחרים אוטומטית

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Set this to retrieve user@domain.ifb instead of user.ifb from the server
he: יש להגדיר את זה כדי לקבל user@domain.ifb במקום user.ifb מהשרת

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Check this box to download a free/busy file in the format "user@domain.ifb" (for example joe@company.com.ifb). Otherwise, it will download a free/busy file in the format user.ifb (for example joe.ifb). Ask the server Administrator if you are not sure about how to configure this option.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי להוריד את קובץ פנוי/עסוק בתבנית „user@domain.ifb” (למשל: israel@israeli.org.ifb). אחרת קובץ הפנוי/עסוק שירד יהיה בתבנית user.ifb (למשל: joe.ifb). כדאי להתייעץ עם הנהלת השרת במקרה של ספק בנוגע להגדרת האפשרות הזאת.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Use full email &address for retrieval
he: להשתמש בכתובת &דוא״ל מלאה לקבלה

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, retrieveUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: Enter the URL for the server on which the Free/Busy information is published here.
    Ask the server administrator for this information.
    Here is a Kolab2 Server URL example:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/
    
    Alternatively, you can specify a full path to the Free/Busy. For example:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/user.xfb
he: נא למלא כאן את כתובת השרת אליו מפורסמים נתוני פנוי/עסוק.
    אפשר לבקש את הפרטים האלה מהנהלת השרת.
    הנה דוגמה לכתובת שרת Kolab2:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/
    
    לחלופין, אפשר לציין את הנתיב המלא לנתוני פנוי/עסוק. למשל:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/user.xfb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: User&name:
he: &שם משתמש:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Passwor&d:
he: &סיסמה:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, retrieveSavePassword)
en: Re&member password
he: &שימור הסיסמה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: &Search for:
he: &חיפוש אחר:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, searchEdit)
en: Search pattern. Use wildcards “*” and “?” as desired.
he: תבנית חיפוש. אפשר להשתמש בתווים הכוללניים „*” ו־„?” לפי הצורך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, searchEdit)
en: Examine various fields to see if they contain the search pattern: The pattern “meet” would match “kick-off meeting”. Wildcards “*” (matches any number of characters) and “?” (matches any single character) are supported.  For example, the search pattern “meet*boss” matches “Meeting with boss”. The pattern “c?t” would match “cat”, “cot”, and so on.
he: אפשר לחקור את השדות השונים כדי לראות אם הם מכילים את תבנית החיפוש: התבנית „פגיש” תמצא גם את „פגישת התנעה”. יש תמיכה גם בתווי ההכללה „*” (לוכד מספר כלשהו של תווים) ו־„?” (לוכד תו בודד כלשהו). למשל, תבנית החיפוש „פגיש*מנהלת” ילכוד את „פגישה עם המנהלת”. התבנית „פ?ח” תלכוד את „פרח”, „פלח” וכן הלאה.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchTypeGroup)
en: Search For
he: חיפוש אחר

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: Search for events with matching criteria.
he: חיפוש אירועים שעונים לתנאי ההתאמה.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: Check this box if you want to search for events that match the search pattern and have start dates or end dates in the given date range.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לחפש אירועים שעונים לתבנית החיפוש ותאריכי התחלה או הסיום שלהם הם בטווח התאריכים שצוין.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: &Events
he: &אירועים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, journalsCheck)
en: Search for journal entries with matching criteria.
he: חיפוש רשומות יומן שעונות לתנאי ההתאמה.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, journalsCheck)
en: Check this box if you want to search for journal entries that match the search pattern and have start dates in the given date range.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לחפש רשומות יומן שעונות לתבנית החיפוש ויש להן תאריכי יעד בטווח התאריכים שצוין.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, journalsCheck)
en: &Journals
he: יומ&נים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: Search for to-dos with matching criteria.
he: חיפוש אחר מטלות עם תנאי התאמה.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: Check this box if you want to search for to-dos that match the search pattern and have due dates in the given date range.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לחפש מטלות שעונות לתבנית החיפוש ויש להן תאריכי יעד בטווח התאריכים שצוין.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: To-&dos
he: מ&טלות

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroup)
en: Search In
he: חיפוש תחת

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, categoryCheck)
en: Include tags in your search.
he: לכלול תגיות בחיפוש שלך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, categoryCheck)
en: Check this box if you want to match tags against your search pattern.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לנסות לאתר את תבנית החיפוש הזאת כנגד תגיות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, categoryCheck)
en: Ta&gs
he: &תגיות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, locationCheck)
en: Include locations in your search.
he: לכלול מקומות בחיפוש שלך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, locationCheck)
en: Check this box if you want to match locations against your search pattern.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לנסות לאתר את תבנית החיפוש הזאת כנגד המקומות.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, locationCheck)
en: Locations
he: מקומות

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Include descriptions in your search.
he: לכלול תיאורים בחיפוש שלך

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Check this box if you want to match descriptions against your search pattern.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לנסות לאתר את תבנית החיפוש הזאת כנגד התיאורים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Desc&riptions
he: &תיאורים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, summaryCheck)
en: Include summaries in your search.
he: לכלול תקצירים בחיפוש שלך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, summaryCheck)
en: Check this box if you want to match summaries against your search pattern.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לנסות לאתר את תבנית החיפוש הזאת כנגד התקצירים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, summaryCheck)
en: Su&mmaries
he: &תקצירים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, attendeeCheck)
en: Include attendees in your search.
he: לכלול משתתפים בחיפוש שלך.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, attendeeCheck)
en: Check this box if you want to match attendees against your search pattern.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לנסות לאתר את תבנית החיפוש הזאת כנגד המשתתפים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, attendeeCheck)
en: Attendees
he: משתתפים

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateRangeGroup)
en: Date Range
he: טווח תאריכים

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, dateRangeCheckbox)
en: When checked, the search will be limited to the specified date range.
he: כשהאפשרות מסומנת, החיפוש יוגבל לטווח התאריכים שצוין.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, dateRangeCheckbox)
en: Check this box to search for events within a specified date range. If the box is unchecked, all events will be searched.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לחפש אירועים בטווח התאריכים שצוין. אם התיבה לא מסומנת, יבוצע חיפוש בכל האירועים.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dateRangeCheckbox)
en: Limit search to specified date range
he: הגבלת החיפוש לטווח התאריכים שצוין

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: Fr&om:
he: מ&תאריך:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDateComboBox, startDate)
en: The starting date of the period to search.
he: תאריך ההתחלה של התקופה לחיפוש.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDateComboBox, startDate)
en: Search for items in the time period starting at the date given here.
he: חיפוש אחר פריטים בטווח הזמן שמתחיל בתאריך שסופק כאן.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KDateComboBox, startDate) i18n: ectx: property (text), item, widget (KDateComboBox, endDate)
en: 2008-08-18
he: 2024-09-15

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, endDateLabel)
en: &To:
he: &עד תאריך:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDateComboBox, endDate)
en: The ending date of the period to search.
he: תאריך הסיום של התקופה לחיפוש.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDateComboBox, endDate)
en: Search for items in the time period ending at the date given here.
he: חיפוש אחר פריטים בטווח הזמן שמסתיים בתאריך שסופק כאן.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, inclusiveCheck)
en: Display events only if their start date and end date are both in the date range specified.
he: להציג אירועים רק אם תאריכי ההתחלה והסיום שלהם שניהם בטווח התאריכים שצוין.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, inclusiveCheck)
en: Check this box if you only want to find events that occur entirely within the date range specified.  Events that start during the date range but end after it, or end during the date range but start before it, will be excluded from the search results.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי למצוא אירועים שקוראים לחלוטין בתוך טווח תאריכים. אירועים שמתחילים במהלך טווח התאריכים אבל מסתיימים לאחריו או מסתיים בטווח התאריכים אבל מתחילים לפניו, יוחרגו מתוצאות החיפוש.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inclusiveCheck)
en: Exclude e&vents that extend outside the specified date range
he: להחריג &אירועים שמתפרסים מחוץ לטווח התאריכים שצוין

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, includeUndatedTodos)
en: Include to-dos that have a start date, due date,  or completion date in the date range specified, or have neither a start date nor an end date.
he: לכלול מטלות שיש להן תאריך התחלה, תאריך סיום או תאריך השלמה בטווח התאריכים שצוין או שאין להם תאריכי התחלה או סיום.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, includeUndatedTodos)
en: Check this box to search for to-dos that have a start date, due date, or completion date in the date range specified, or have neither a start date nor an end date.  If the box is unchecked, only to-dos that have a due date in the date range will be displayed.
he: יש לסמן את התיבה הזאת כדי לחפש אחר מטלות שיש להן תאריך התחלה, תאריך סיום או תאריך השלמה בטווח התאריכים שצוין, או שאין להם תאריך התחלה או תאריך סיום. אם התיבה הזאת לא מסומנת, רק מטלות שיש להן תאריך סיום בטווח התאריכים תוצגנה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, includeUndatedTodos)
en: Include all to-dos &within the specified date range
he: לכלול את כל המטלות ב&טווח התאריכים שצוין

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, unfiltered)
en: Uncheck this box to skip incidences matching the currently selected view filter
he: ביטול סימון התיבה הזאת מדלג על מופעים שתואמים למסנן התצוגה הנבחר

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, unfiltered)
en: When this box is checked all incidences will be considered in the search, even those that aren't displayed according the currently selected view filter
he: כשהתיבה הזאת מסומנת כל המופעים יהיו חלק מהחיפוש, אפילו אלו שאינם מופיעים לפי מסנן התצוגה שנבחר כרגע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, unfiltered)
en: Include all incidences matched by view filter
he: לכלול את כל המופעים שמסנן התצוגה הזה לוכד

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDayBtn)
en: Day
he: יום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mWeekBtn)
en: Week
he: שבוע

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMothBtn)
en: Month
he: חודש

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mAgendaBtn)
en: Agenda
he: סדר יום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mTodayBtn)
en: Today
he: היום

[ctx: @title:column]
en: Agenda %1
he: סדר יום %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Side-By-Side View
he: הגדרת תצוגת זה לצד זה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useDefaultRB)
en: Show one calendar per agenda column
he: להציג לוח שנה אחד לעמודת סדר יום

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCustomRB)
en: Use custom calendar setup
he: להשתמש בהגדרות לוח שנה מותאמות אישית

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnNumberLabel)
en: Number of columns
he: מספר העמודות

[ctx: Agenda title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
he: כותרת

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectedCalendarsLabel)
en: Selected Calendars
he: לוחות שנה נבחרים

en: Agenda view: added timelabels context menu to show/hide time labels for the system timezone on the right (or left) side as well
he: תצוגת סדר יום: נוסף תפריט הקשר תוויות זמן להצגת/הסתרת תוויות זמן לאזור הזמן של המערכת מצד ימין (או שמאל) בנוסף

en: Incidence editor: detect and warn about creating incidences in the past
he: עורך מופעים: זיהוי ואזהרה בנוגע ליצירת מופעים בעבר

en: Incidence editor: add emoji support
he: עורך מופעים: הוספת תמיכה באמוג׳י

en: Add What's New menu
he: הוספת תפריט מה חדש

en: The current view is remembered
he: התצוגה הנוכחית נשמרת

en: Add a Date Picker dialog available on the Go menu
he: נוספה חלונית בורר תאריכים שזמינה מתפריט המעבר

en: Agenda view: consolidated the "Day", "Next X Days", "Work Schedule", "Week" time ranges into the Agenda tool button
he: תצוגת סדר יום: טווחי הזמנים „יום”, „X הימים הקרובים”, „לו״ז עבודה”, „שבוע” אוחדו לתוך כפתור כלי סדר היום

en: Agenda view: added timelabels context menu option to toggle a 24-hour (military style) clock
he: תצוגת סדר יום: נוספה אפשרות תפריט הקשר תוויות זמן להפעלת/כיבוי שעון 24 שעות

en: Agenda view: added context menu to create new Event or To-do
he: תצוגת סדר יום: נוסף תפקיט הקשר ליצירת אירוע או מטלה חדשים

en: To-do view: added context menu options for toggling completion and reminders
he: תצוגת מטלות: נוספו אפשרויות תפריט הקשר להפעלת/כיבוי השלמה ותזכורות

en: To-do view: save/restore fullview setting
he: תצוגת מטלות: שמירת/שחזור הגדרות תצוגה מלאה

en: To-do view: save/restore flatview setting
he: תצוגת מטלות: שמירת/שחזור הגדרות תצוגה שטוחה

en: Date navigator: added an option in the Configure->Views settings for hiding the week numbers
he: נווטן תאריכים: נוספה אפשרות בהגדרות->תצוגות להסתרת מספרי השבועות

en: Date navigator: the "Week numbers select a work week when in work week mode" setting is true by default
he: נווטן תאריכים: ההגדרה „מספרי השבועות בוחרים מספר שבוע כאשר נמצאים במצב שבוע עבודה” פעילה כברירת מחדל

en: Incidence editor: remember/restore the template manager geometry
he: עורך מופעים: שמירת/שחזור צורת מנהל התבניות

en: Incidence editor: support drag-and-drop attachments
he: עורך מופעים: תמיכה בגרירה של קבצים מצורפים

en: The export calendar dialog remembers its last export folder location
he: חלונית ייצוא לוח השנה זוכרת את מקום התיקייה האחרונה שיוצאה

en: The import calendar dialog remembers its last import folder location
he: חלונית ייבוא לוח השנה זוכרת את מקום התיקייה האחרונה שיובאה

en: Get Hot New Stuff removed
he: הסרת דברים חדשים ולוהטים

en: Add calendar file: remote calendars are always read-only
he: הוספת קובץ לוח שנה: לוחות שנה מרוחקים הם תמיד לקריאה בלבד

en: Add calendar file: will not permit an empty file path
he: הוספת קובץ לוח שנה: לא יורשה נתיב קובץ ריק

en: DAV configuration: dialog allows seeing the account password when editing
he: הגדרות DAV: החלונית מאפשרת לראות את סיסמת החשבון בזמן העריכה

en: DAV configuration: wizard shows icons for the various providers
he: הגדרות DAV: האשף מציג סמלים לספקים השונים

en: DAV configuration: wizard updated list of providers
he: הגדרות DAV: רשימת הספקים באשף עודכנה

en: Semantics are changed from a "working schedule" concept to a "week schedule" concept to accommodate non-working users
he: הסמנטיקה הוחלפה מעקרון של „לו״ז עבודה” ל„לו״ז שבועי” כדי להתאים למשתמשים שאינם עובדים

en: Initial "New Event" start times are consistent across all the views
he: זמני התחלת „אירוע חדש” עקביים על פני כל התצוגות

en: Improved default event calendar handling
he: טיפול משפול בלוח שנה כברירת מחדל לאירועים

en: Incidences with a long excluded dates list no longer create huge tooltips
he: מופעים עם תאריכים מוחרגים ממושכים לא יוצרים עוד חלוניות צצות ענקיות

en: Fixed the organizer email address for incidences with attendees
he: כתובת הדוא״ל של המארגן/ת תוקנה במופעים עם משתתפים

en: Agenda view: events without a duration are displayed as 30 long (rather than 15 minutes long)
he: תצוגת סדר יום: אירועים בלי משך זמן יופיעו כאילו הם למשך חצי שעה (במקום 15 דקות)

note: i18n()});
en: Incidence editor: the tags are sorted alphabetically in the tags editor
he: עורך מופעים: התגיות מסודרות לפי האלפבית בעורך התגיות

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll to week number %1
he: גלילה לשבוע מס׳ %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: Click here to scroll the display to week number %1 of the currently displayed year.
he: לחיצה כאן תגלול את התצוגה לשבוע מס׳ %1 בשנה הנוכחית המוצגת.

[ctx: @info:whatsthis]
en: A column header of the %1 dates in the month.
he: כותרת עמודה לתאריכי %1 בחודש.

en: Calendar's custom icon
he: סמל מותאם אישית ללוח שנה

en: To-do
he: מטלה

en: Journal
he: יומן

en: Recurring
he: מחזורי

en: Alarm
he: התראה

[ctx: the incidence is read-only]
en: Read Only
he: קריאה בלבד

en: Needs Reply
he: דורש תגובה

en: Attending
he: השתתפות

en: Maybe Attending
he: השתתפות על תנאי

en: Organizer
he: ארגון

[ctx: @item:inlistbox]
en: Icons to use
he: סמלים לשימוש

en: Scroll backward to the previous year
he: לגלול אחורה לשנה הקודמת

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the previous year
he: יש ללחוץ על הכפתור כדי לגלול את התצוגה לאותו היום המשוערך בשנה הקודמת

en: Scroll backward to the previous month
he: לגלול אחורה לחודש הקודם

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the previous month
he: יש ללחוץ על הכפתור כדי לגלול את התצוגה לאותו התאריך המשוערך בחודש הקודם

en: Scroll forward to the next month
he: גלילה קדימה לחודש הבא

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the next month
he: יש ללחוץ על הכפתור כדי לגלול את התצוגה לאותו התאריך המשוערך בחודש הבא

en: Scroll forward to the next year
he: גלילה קדימה לשנה הבאה

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the next year
he: יש ללחוץ על הכפתור כדי לגלול את התצוגה לאותו היום המשוערך בשנה הבאה

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a month
he: נא לבחור חודש

[ctx: @info:tooltip]
en: Select a year
he: נא לבחור שנה
