korganizer - en to kk translation catalogue (278 entries)

[ctx: @title:window]
en: Import Calendar
kk: Күнтізбені импорттау

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar Folder %1
kk: %1 күнтізбе қапшығының қасиеттері

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the item "%1"?
kk: "%1" дегенді шынымен мүлдем өшірмексіз бе?

[ctx: @title:window]
en: Delete Item?
kk: Өшірілсін бе?

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully copied to %2.
kk: "%1" сәтті %2 дегенге көшірмеленген.

[ctx: @title:window]
en: Copying Succeeded
kk: Көшірмелеу сәтті өтті

[ctx: @info]
en: Unable to copy the item "%1" to %2.
kk: "%1" дегенді %2 дегенге көшірмелеуге болмайды.

[ctx: @title:window]
en: Copying Failed
kk: Көшірмелеу жаңылысы

[ctx: @title:window]
en: Moving Failed
kk: Жылжыту жаңылысы

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully moved from %2 to %3.
kk: "%1" сәтті %2 дегеннен %3 дегенге ауысты.

[ctx: @title:window]
en: Moving Succeeded
kk: Жылжыту сәтті өтті

[ctx: @info]
en: Unable to add the item "%1" into %2. This item has not been moved.
kk: "%1" деген %2 дегенге ауыспайды. Жылжыту болмады.

[ctx: @title:tab General settings for a folder.]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: @label:textbox Name of the folder.]
en: &Name:
kk: &Атауы:

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
kk: &Импорт

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
kk: &Экспорт

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: Ө&згерту

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрінс

note: i18n: ectx: Menu (zoom)
en: &Zoom
kk: Ұлға&йту/Кішірейту

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
kk: &Өту

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
kk: Әр&екеттер

note: i18n: ectx: Menu (schedule)
en: S&chedule
kk: Ж&оспарлау

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: Menu (sidebar)
en: &Sidebar
kk: &Бүйір панелі

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Анықтама

[ctx: main toolbar]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
kk: Негізгі құралдар

note: i18n: ectx: ToolBar (korganizer_toolbar)
en: Views
kk: Көріністер

note: i18n: ectx: ToolBar (schedule_toolbar)
en: Schedule
kk: Жоспарлау

note: i18n: ectx: ToolBar (filter_toolbar)
en: Filters Toolbar
kk: Сүзгі панелі

en: <qt><p>Select the dates you want to display in KOrganizer's main view here. Hold the mouse button to select more than one day.</p><p>Press the top buttons to browse to the next / previous months or years.</p><p>Each line shows a week. The number in the left column is the number of the week in the year. Press it to select the whole week.</p></qt>
kk: <qt><p>KOrganizer-дің негізгі көрінісінде көрсететін күндерді таңдаңыз. Бірнеше күнді таңдау үшін тышқанның батырмасын басып тұрып меңзеңіз. </p><p>Жоғардағы батырмалармен келесі/алдыңғы ай мен жылға ауысуға болады.</p><p>Әрбір жол аптаны көрсетеді. Сол жақтағы бағандағы сан - аптаның жылдағы реттік нөмірі. Оны түртіп бүкіл аптаны таңдап алуға болады.</p></qt>

[ctx: @title::window]
en: Edit Calendar Filters
kk: Күнтізбе сүзгісін өзгерту

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to define a new filter.
kk: Жаңа сүзгіні орнату үшін осы батырманы басыңыз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to remove the currently active filter.
kk: Қолданыстағы белсенді сүзгіні өшіру үшін осы батырманы басыңыз.

[ctx: @label default filter name]
en: New Filter %1
kk: %1 жаңа сүзгісі

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the filter "%1"?
kk: "%1" деген сүзгіні шын мүлдем өшірмексіз бе?

[ctx: @title:window]
en: Delete Filter?
kk: Сүзгіні өшірмексіз бе?

en: &Move
kk: &Жылжыту

en: &Copy
kk: &Көшіріп алу

en: &Add
kk: Қ&осу

en: &Cancel
kk: Қ&айту

en: &Delete To-do
kk: Істі ө&шіру

en: Holiday
kk: Демалыс

en: New Calendar
kk: Жаңа күнтізбе

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
kk: тек оқу үшін

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Merged calendar
kk: Біріктірілген күнтізбе.

en: Calendars Side by Side
kk: Қатарлаған күнтізбелер

en: Unable to display the work week since there are no work days configured. Please properly configure at least 1 work day in the Time and Date preferences.
kk: Жұмыс аптаны көрсете алмады, өйткені жұмыс күндері бапталмаған. 'Уақыт пен Күн' дегенде кемінде 1 жұмыс күнің дұрыстап баптап қойыңызшы.

[ctx: @title:tab]
en: Colors
kk: Түстер

[ctx: @title:group]
en: Resources
kk: Ресурстар

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the calendar you want to modify. You can change the selected calendar color using the button below.
kk: Мұнда өзгерткіңіз келген күнтізбені таңдаңыз. Төмендегі батырманы басып таңдалған күнтібнің түсін өзгерте аласыз.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose here the color of the calendar selected using the combo box above.
kk: Мұнда жоғардағы ашылмалы тізімінен таңдалған күнтізбенің түсін таңдаңыз.

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
kk: Қаріптер

[ctx: @label]
en: Event text
kk: Оқиға жазуы

[ctx: @label]
en: Mail transport:
kk: Поштасы:

[ctx: @title:tab personal settings]
en: Personal
kk: Дербес

[ctx: @title:group email settings]
en: Email Settings
kk: Эл.поштаны баптау

[ctx: @title:group]
en: Reminders
kk: Еске салулар

[ctx: @title:tab]
en: Save
kk: Сақтау

[ctx: @title:tab calendar account settings]
en: Calendars
kk: Күнтізбелері

[ctx: @title:group]
en: Position
kk: Орны

[ctx: @option:check]
note: i18nc( "@option:check", "Show in the month view" ), mPositioningGroupBox );
en: Show at the top of the agenda views
kk: Күн тәртіп көрінісінің жоғарында көрсетілсін

[ctx: @option:check]
en: Show at the bottom of the agenda views
kk: Күн тәртіп көрінісінің төменінде көрсетілсін

[ctx: @title:group]
en: Calendar Decorations
kk: Күнтізбе безендіруі

[ctx: @info]
en: Unable to configure this plugin
kk: Бұл плагині бапталмады

[ctx: @title:tab]
en: Regional
kk: Жергілкті

[ctx: @title:group]
en: General Time and Date
kk: Жалпы Уақыт пен Күн

[ctx: @title:group]
en: Holidays
kk: Демалыс күндері

[ctx: @label]
en: Use holiday region:
kk: Қай елдің демалыс күндері:

[ctx: @title:tab]
en: Default Values
kk: Әдетті мәндері

[ctx: @title:group]
en: Appointments
kk: Кездесулер

[ctx: @label]
en: Default reminder time:
kk: Әдетті алдын-ала еске салу уақыты:

[ctx: @item:inlistbox reminder units in minutes]
en: minute(s)
kk: минут

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in hours]
en: hour(s)
kk: сағат

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in days]
en: day(s)
kk: күн

[ctx: @title:tab general settings]
en: General
kk: Жалпы

[ctx: @title:group]
en: Display Options
kk: Көрсету параметрлері

[ctx: @label suffix in the N days spin box]
en:  days
kk:  күн

[ctx: @title:group]
en: Date Navigator
kk: Күн таңдағышы

[ctx: @title:tab]
en: Agenda View
kk: Күн тәртіп көрінісі

[ctx: @label suffix in the hour size spin box]
en:  pixels
kk:  пиксел

[ctx: @title:tab]
en: Month View
kk: Айлық көрнісі

[ctx: @title:tab]
en: Todo View
kk: Істер көрінісі

[ctx: @title:group]
en: Other Options
kk: Басқа параметрлері

note: i18n: ectx: label, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Confirm deletes
kk: Өшіргенде құптауы сұралсын

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Always confirm when deleting items
kk: Өшіру алдында әрқашанда құптау сұралсын деу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Check this box to display a confirmation dialog when deleting items.
kk: Өшіру алдында құптау сұралсын десеңіз осыны белгілеп қойыңыз.

note: i18n: ectx: label, entry (Destination), group (Save Settings)
en: New Events, To-dos and Journal Entries Should
kk: Жаңа оқиға, істер мен күнделік жазулары

note: i18n: ectx: label, entry (Destination), group (Save Settings)
en: Be asked which calendar to use
kk: Қай күнтізбесіне жазылатыны сұралсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Destination), group (Save Settings)
en: Select this option to choose the calendar to be used to record the item each time you create a new event, to-do or journal entry. This choice is recommended if you intend to use the shared folders functionality of the Kolab server or have to manage multiple accounts using Kontact as a KDE Kolab client.
kk: Әрбір жаңа оқиға, істер мен күнделік жазулары жазып алардың алдында қай күнтізбеге жазылатыны сұралсын десеңіз осыны таңдаңыз. Бұны Kolab сервердің ортақ қапшықтарын немесе Kontact-пен KDE Kolab клиенті ретінде бірнеше тіркелгілерді қолданғанда таңдаған жөн.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TimeZoneId), group (Time &amp; Date)
en: Select your timezone from the list of locations on this drop down box. If your city is not listed, select one which shares the same timezone. KOrganizer will automatically adjust for daylight savings.
kk: Ашылмалы тізімінен керек елді таңдап уақыт белдеуін анықтап алыңыз. Егер елді мекеніңіз тізімде болмаса, белдеуі бірдей жақын шаһарды таңдап алыңыз.

note: i18n: ectx: label, entry (WorkingHoursStart), group (Time &amp; Date)
en: Daily starting hour
kk: Жұмыс күннің басталуы

note: i18n: ectx: label, entry (WorkingHoursEnd), group (Time &amp; Date)
en: Daily ending hour
kk: Жұмыс күннің аяқталуы

note: i18n: ectx: label, entry (ColorMonthBusyDaysEnabled), group (Time &amp; Date) i18n: ectx: label, entry (ColorBusyDaysEnabled), group (Agenda View)
en: Color busy days with a different background color
kk: Бос емес күндерін басқа аясының түсімен бояу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ColorMonthBusyDaysEnabled), group (Time &amp; Date)
en: Check this box if you want month view's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
kk: Айлық көрінісінде, кемінде бір оқиғасы бар, бос емес күндерін басқа аясының түсімен бояу үшін осы белгіні қойыңыз. Бұл түсті түстер баптау бетінде де өзгертуге болады. "Бос емес күндер аясының түсі" деген параметрін қараңыз.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: Enable tooltips for displaying summaries
kk: Мазмұндамсы ишарада көрсетілуі рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General View)
en: Check this box to display summary tooltips when hovering the mouse over an event or a to-do.
kk: Тышқаның меңзері үстінен жүгіріп өткенде оқиға не істің мазмұдамасы ишара жазуында қалқып шығып көрсетілсін десеңіз - осы белгіні қойыңыз.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: Next x days
kk: Келесі x күн

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General View)
en: Select the number of "x" days to be displayed in the next days view. To access the next "x" days view, choose the "Next X Days" menu item from the "View" menu.
kk: Келесі күндер көрінісінде көрсетілетін "x" күн санын осы сан тергішімен таңдап алыңыз. Келесі"x" күн көрінісін ашу үшін "Көрініс" мәзіріндегі "Келесі X күн" дегенді таңдаңыз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (General View)
en: Show this many days at a time in the Next "x" days view
kk: Келесі "x" күн көрінісінде қанша күн болатынын анықтайды

note: i18n: ectx: label, entry (DailyRecur), group (General View)
en: Show items that recur daily
kk: Күнде қайталанатындары белгіленсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DailyRecur), group (General View)
en: Check this box to show the days containing daily recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non daily recurring) events.
kk: Күн таңдағышта күнде қайталанатын оқиғалар қалын әріптермен ерекшеленсін десеңіз осыны белгілеңіз. Немесе, басқа (күнде қайталанбайтын) оқиғалар көзге ілінуін кемітпеу үшін белгісін алып тастаңыз.

note: i18n: ectx: label, entry (WeeklyRecur), group (General View)
en: Show items that recur weekly
kk: Апта сайын қайталанатындары белгіленсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WeeklyRecur), group (General View)
en: Check this box to show the days containing weekly recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non weekly recurring) events.
kk: Күн таңдағышта апта сайын қайталанатын оқиғалар қалын әріптермен ерекшеленсін десеңіз осыны белгілеңіз. Немесе, басқа (апта сайын қайталанбайтын) оқиғалар көзге ілінуін кемітпеу үшін белгісін алып тастаңыз.

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightTodos), group (General View)
en: Show to-dos instead of events when in Todo View
kk: Істер көрінісінде оқиғалар орнына істерді көрсету

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HighlightTodos), group (General View)
en: Check this box to show the days containing to-dos in bold typeface in the Date Navigator when in to-do view.
kk: Күн таңдағышы істер көрінісінде істері бар күндер қалын әріптермен ерекшеленіп көрсетілсін десеңіз - осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightJournals), group (General View)
en: Show journals instead of events when in Journal View
kk: Күнделік көрінісінде оқиғалрдың орына күнделік жазулары көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HighlightJournals), group (General View)
en: Check this box to show the days containing journals in bold typeface in the Date Navigator when in journal view.
kk: Күн таңдағышы күнделік көрінісінде күнделік жазулары бар күндер қалын әріптермен ерекшеленіп көрсетілсін десеңіз осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: label, entry (WeekNumbersShowWork), group (General View)
en: Week numbers select a work week when in work week mode
kk: Жұмыс апта күйінде апта нөмірі жұмыс күндері таңдалсын

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View)
en: Hour size
kk: Сағат өрісінің өлшемі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View)
en: Select the height of the hour rows in the agenda grid, in pixels. Increasing this value will make each row in the agenda grid taller.
kk: Күн тәртібі кестесіндегі сағат жолының (пикселдегі) биіктігін таңдау. Мәнін үлкейткенде әрбір сағатқа бөлінген жол биігірек болады.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Set the height (in pixels) for an hour in the agenda grid
kk: Күн тәртібіндегі сағат жолының (пикселдегі) биіктігін орнату

note: i18n: ectx: label, entry (EnableAgendaItemIcons), group (Agenda View)
en: Show icons in agenda view items
kk: Күн тәртібінде таңбашалар көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EnableAgendaItemIcons), group (Agenda View)
en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in agenda view items.
kk: Күн тәртібі көрінісінде таңбашалар (дабыл, қайталау, т.б.) көрсетілсін десеңіз осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (EnableAgendaItemIcons), group (Agenda View)
en: Display icons in agenda view items
kk: Күн тәртібі көрінісінде таңбашаларды көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTodosAgendaView), group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry (ShowTodosMonthView), group (Month View)
en: Show to-dos
kk: Істер көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTodosAgendaView), group (Agenda View)
en: Check this box to display to-dos in the agenda view.
kk: Күн тәртібі көрінісінде істер көрсетілсін десеңіз осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowTodosAgendaView), group (Agenda View)
en: Display to-dos in the agenda view
kk: Күн тәртібі көрінісінде істерді көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (MarcusBainsEnabled), group (Agenda View)
en: Show current-time (Marcus Bains) line
kk: Қазіргі уақыт сызығы көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarcusBainsEnabled), group (Agenda View)
en: Check this box to display a line in the day or week view indicating the current-time line (Marcus Bains line).
kk: Күндік пен апталық көріністе қазіргі уақытты белгілейтін сызығы көрсетілсін десеңіз осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (MarcusBainsEnabled), group (Agenda View)
en: Display the current-time indicator
kk: Қазіргі уақытты сызықпен белгілеу

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Time range selection in agenda view starts event editor
kk: Күн тәртіп көрінісінде уақыт аралығын таңдағанда оқиға өңдегіші жегілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Check this box to start the event editor automatically when you select a time range in the daily and weekly view. To select a time range, drag the mouse from the start time to the end time of the event you are about to plan.
kk: Күндік пен апталық көріністе уақыт аралығын таңдағанда автоматты түрде оқиға өңдегіші жегілсін десеңіз осы белгіні қойыңыз. Жоспарлайтын оқиғаның уақыт аралығын таңдау үшін бастау уақыттан аяқталу уақытына дейін тышқанның батырымасын басып тұрып, жүгіртіп өту керек.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Enable automatic event editor with time range selection
kk: Уақыт аралығын таңдағанда, автоматты түрде, оқиға өңдегішін жегу

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Color Usage
kk: Түстерді пайдалануы

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Only calendar
kk: Күнтізбедей ғана

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Draw agenda items using their calendar color for the inside and border
kk: Күн тәртібіндегілерді, айналасымен бірге, күнтізбесінің түсімен салу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ColorBusyDaysEnabled), group (Agenda View)
en: Check this box if you want agenda's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
kk: Күн тәртібі көрінісінде, кемінде бір оқиғасы бар, бос емес күндерін басқа аясының түсімен бояу үшін осы белгіні қойыңыз. Бұл түсті түстер баптау бетінде де өзгертуге болады. "Бос емес күндер аясының түсі" деген параметрін қараңыз.

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Multiple Calendar Display
kk: Бірнеше күнтізбені көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Merge all calendars into one view
kk: Бүкіл күнтізбелер біріктіріліп көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Select the "Merge all calendars into one view" option if you would like all your calendars to be shown together in one agenda view.
kk: Барлық күнтізбелеріңіз, бір күн тәртіп көрінісінде бірігіп көсетілсін десеңіз, осы "Бүкіл күнтізбелер біріктіріліп көрсетілсін" дегенді таңдаңыз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Show all calendars merged together
kk: Бүкіл күнтізбелерді біріктіріп көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Show calendars side by side
kk: Күнтізбелер қатарлап көрсетілісн

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Select the "Show calendars side by side" option if you would like to see two calendars at once, in a side-by-side view.
kk: Екі күнтізбені қатар қойып көруігіңіз келсе, осы "Күнтізбелер қатарлап көрсетілісн" дегенді таңдаңыз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Show two calendars side-by-side
kk: Екі күнтізбені қатарлап көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Switch between views with tabs
kk: Кестелеу пернесін басқанда көрінісі ауыссын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Select "Switch between views with tabs" if you would like to alternate between calendars using the tab key.
kk: Кестелеу пернесін басып көрністен-көрінске ауысуды қаласаныз - осыны таңдаңыз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Tab through calendars
kk: Кестелеу пернесімен көрністен-көрінске ауысу

note: i18n: ectx: label, entry (EnableMonthItemIcons), group (Month View)
en: Show icons in month view items
kk: Айлық көрінісінде таңбашалары көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EnableMonthItemIcons), group (Month View)
en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in month view items.
kk: Айлық көрінісінде таңбашалар (дабыл, қайталау, т.б.) көрсетілсін десеңіз осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (EnableMonthItemIcons), group (Month View)
en: Display icons in month view items
kk: Айлық көрінісінде таңбашаларды көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTimeInMonthView), group (Month View)
en: Show time in month view items
kk: Айлық көрінісінде уақыттары көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTimeInMonthView), group (Month View)
en: Check this box to display the time in month view items.
kk: Айлық көрінісінде уақыттары көрсетілсін десеңіз - осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowTimeInMonthView), group (Month View)
en: Display time in month view items
kk: Айлық көрінісінде уақыттарын көрсету

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTodosMonthView), group (Month View)
en: Check this box to display to-dos in the month view.
kk: Айлық көрінісінде істер көрсетілсін десеңіз - осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowTodosMonthView), group (Month View)
en: Display to-dos in the month view
kk: Айлық көрінісінде істер көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry (ShowJournalsMonthView), group (Month View)
en: Show journals
kk: Күнделіктер көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowJournalsMonthView), group (Month View)
en: Check this box to display journals in the month view.
kk: Айлық көрінісінде күнделік жазуылар көрсетілсін десеңіз - осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowJournalsMonthView), group (Month View)
en: Display journals in the month view
kk: Айлық көрінісінде күнделіктерді көрсету

note: i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Month view uses full window
kk: Айлық көрініс толық терезелі болсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the month view. If this box is checked, you will gain some space for the monthly view, but other widgets, such as the date navigator, the item details and the calendars list, will not be displayed.
kk: Айлық көрінісі KOrganizer терезесін түгелдей алсын десеңіз осы белгіні қойыңыз. Өзге күн таңдағышы, күнтізбелер тізімі секілді бөлшектері көрінбейтін болады.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Select the "Only calendar" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) in the color of their calendar.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
kk: 'Күнтізбедей ғана' дегенді күн тәртібіндегілерді (өзін де, айналасын да) күнтізбесінің түсімен бояуды қаласаңыз таңдаңыз. Түстерінің өзін Түстер мен Қаріптерді баптау бетіне барып баптай аласыз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Month View)
en: Draw month items using their calendar color for the inside and border
kk: Айлық көрінісіндегіні және оның айналасын күнтізбесінің түсімен салу

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: Always display completed to-dos at the bottom of the list
kk: Орындалған істер әрдайым тізімінің төменінде көрсетілсін

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Todo View)
en: Completed to-dos are displayed at the bottom of the list, regardless of priority
kk: Орындалған істерді, маңыздылығына қарамастан, әрдайым тізімінің төменінде көрсету

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box if you want all completed to-dos to be always grouped at the bottom of the to-do list.
kk: Орындалған істер әрдайым тізімінің төменінде шоғырлансын десеңіз - осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: To-do list view uses full window
kk: Істер тізімі толық терезелі болсын

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Todo View)
en: Display to-do list in a full KOrganizer window
kk: Істер тізімі толық KOrganizer терезесінде болсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the to-do list view. If this box is checked, you will gain some space for the to-do list view, but other widgets, such as the date navigator, the to-do details and the calendars list, will not be displayed.
kk: Істер тізімінің көрінісі KOrganizer терезесін түгелдей алсын десеңіз осы белгіні қойыңыз. Өзге (күн таңдағышы, күнтізбелер секілді) бөлшектер көрінбейтін болады.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: Display to-dos in a flat list
kk: Істерді жәй тізімдеу

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Todo View)
en: Display to-dos as a flat list instead of a hierarchical tree
kk: Істерді бұтақ түрінің орнына жәй тізімдеу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box if you want to see all your to-dos in a flat list instead of being arranged in a hierarchical tree.
kk: Істер бұтақ түрінің орнына жәй тізімделсін десеңіз - осыны белгілеңіз.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: Record completed to-dos in journal entries
kk: Орындалған істер күнделікке жазылсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box to record the completion of a to-do in a new entry of your journal automatically.
kk: Істердің бітуі автоматты түрде күнделігіңіздің жаңа жазуы ретінде жазылып алынсын десеңіз осы белгіні қойыңыз.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theming) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Holiday color
kk: Демалыс күн түсі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the holiday color here. The holiday color will be used for the holiday name in the month view and the holiday number in the date navigator.
kk: Мұнда демалыс күндердің түсін таңдауға болады. Бұл түс ай көрінісіндегі күндер атауын және күн таңдағышында күн нөмірін бояуға қолданылады.

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaBgColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theming)
en: Agenda view background color
kk: Күн тәртіп көрінісінің аясының түсі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaBgColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming)
en: Select the agenda view background color here.
kk: Мұнда күн тәртіп көрінісінің аясының түсін таңдауға болады.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Colors)
en: Select a color to use for the current-time (Marcus Bains) line.
kk: Қазіргі уақыт сызығының түсін таңдаңыз.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Colors)
en: Use this color for the Agenda View current-time (Marcus Bains) line
kk: Осы түс қазіргі уақыт сызығын бояуы болсын

note: i18n: ectx: label, entry (ViewBgBusyColor), group (Colors)
en: Busy days background color
kk: Бос емес күндер аясының түсі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ViewBgBusyColor), group (Colors)
en: When you have an all day event marked as busy, you can have a different agenda or month view background color for that day. Select the color here.
kk: Бұл бүкіл күн бойы бос емес күніңіз болса, сондай күн, күн тәртібі не айлық көрінісінде ерекшеленіп боялатын түсі. Сол түсін осында таңдаңыз.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Working hours color
kk: Жұмыс сағаттардың түсі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Colors)
en: Select the working hours color for the agenda view here.
kk: Күн тәртібінің жұмыс сағаттардың түсін таңдау.

note: i18n: ectx: label, entry (TodoDueTodayColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: To-do due today color
kk: Бүгін бітіру тиіс істердің түсі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TodoDueTodayColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the to-do due today color here.
kk: Бүгін бітіруге тиіс істердің түсін таңдау.

note: i18n: ectx: label, entry (TodoOverdueColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: To-do overdue color
kk: Мерзімі өткен істердің түсі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TodoOverdueColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the to-do overdue color here.
kk: Мерзімі өткен істердің түсін таңдау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Time bar
kk: Уақыт жолағы

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the time bar font. The time bar is the widget that shows the hours in the agenda view. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the hour font for the time bar.
kk: Бұл батырманы басып уақыт жолағының қаріп пішімін баптауға болады. Уақыт жолағы деген күн тәртіп көрінісінде көрсетілетін виджет. Батырма уақыт жолағындағы жазуы үшін "Қаріпті таңдау" диалогын ашады.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Month view
kk: Айлық көрінісі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the month view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the items in the month view.
kk: Бұл батырманы басып айлық көрінісінің қаріп пішімін баптауға болады. Батырма ай көрінісінің жазуы үшін "Қаріпті таңдау" диалогын ашады.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Agenda view
kk: Күн тәртіп көрінісі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the agenda view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the events in the agenda view.
kk: Бұл батырманы басып күн тәртіп көрінісінің қаріп пішімін баптауға болады. Батырма күн тәртіп көрінісінің жазуы үшін "Қаріпті таңдау" диалогын ашады.

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Default todo attachment method
kk: Іске тіркемелеу әдетті әдісі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: The default way of attaching dropped emails to a task
kk: Түскен эл.поштаны тапсырмаға тіркемелеу әдетті әдісі

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Always ask
kk: Әрқашанда сұрап

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Only attach link to message
kk: Хатқа сілтеме ғана болсын

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Attach complete message
kk: Хат толығымен тіркемеленсін

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theming) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Highlight color
kk: Бояулап белгілеу түсі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming)
en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your agenda and in the date navigator.
kk: Мұнда бояулап белгілейтін түсін таңдауға болады. Бұл түс күн тәртібіңізде және күн таңдағышыңызында бір аралықты белгілеп таңдап қою үшін қолданылады.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Month view background color
kk: Айлық көрінісінің аясының түсі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the Month view background color here.
kk: Айлық көрінісінің аясының түсін таңдау.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your Month and in the date navigator.
kk: Бояулап белгілейтін түсті таңдау. Бұл түс айлық көрісінде және күн таңдағышыта таңдалған аралықты белгілеп қою үшін қолданылады.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the working hours background color for the Month view here.
kk: Айлық көрінісінде жұмыс сағаттардың түсін таңдау.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Default event color
kk: Әдетті оқиғаның түсі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNewButton)
en: &New
kk: &Жаңа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeleteButton)
en: &Delete
kk: Ө&шіру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDetailsFrame)
en: Filter Details
kk: Сүзгі егжей-тегжейі

[ctx: filter name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRecurringCheck)
en: Select this option if you do not want to show recurring events and to-dos in your views. Daily and weekly recurring items may take a lot of space, so it might be handy to hide them.
kk: Егер оқиға не істердің қайталануы көрсетілмесін десеңіз осыны таңдаңыз. Күнде және апта сайын қайталанатындар көп орын алады, сондықтан оларды жасырып қою ыңғайлы болар.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRecurringCheck)
en: Hide &recurring events and to-dos
kk: Оқиға мен істердің қ&айталануы көрсетілмесін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: If this box is checked, the filter will hide all to-do items from the list, that have been completed. Optionally, only items that have been completed a given number of days are hidden.
kk: Белгісі қойылса, бітірілген істер тізімде көрсетілмейді. Қаласаңыз, олар біртірілгеннен келтірілген күн өткен соң ғана жасырылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: Hide co&mpleted to-dos
kk: Орын&далған істер көрсетілмесін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mCompletedTimeSpanLabel)
en: This option will allow you to select which completed to-dos should be hidden. When you choose <i>Immediately</i>, it will hide the to-do as soon as you check it. You can increase or decrease the number of days in the spinbox.
kk: Бұл параметр орындалған істер неше күннен кейін жасырылатынын белгілейді. <i>Бірден</i> дегенді таңдасаңыз олар орындалғаннан кейін бірден жасырылады. Немесе сан тергішпен нақты бір күндер санын теріп алыңыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mCompletedTimeSpan)
en: Here you can give the number of days a to-do item has to be completed to be hidden from the to-do list. If you select "Immediately", all completed to-dos will be hidden. If you, for example, choose a value of 1, all to-do items will be hidden, that have been marked finished longer than 24 hours ago.
kk: Мұнда орындалған істер неше күннен кейін істер тізімінде көрсетілмейтінін келтіре аласыз. <i>Бірден</i> дегенді таңдасаңыз олар орындалғаннан кейін бірден жасырылады. Егер, мысалы, 1 деп қойсаңыз, орындалғанына 24 сағаттан асқан істер көрсетілмейтін болды.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideInactiveTodosCheck)
en: This option hides all to-dos from your list, where the start date has not been reached. (Note that the start date is not the due date of the to-do item.)
kk: Бұл белгісі қойылса, орындалуы әлі басталмаған істер көрсетілмейді. (Істің басталу күні мен аяқталу күні бар екенін ескерген жөн.)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideInactiveTodosCheck)
en: Hide &inactive to-dos
kk: Басталуы ке&лмеген істер көрсетілмесін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCatHideCheck)
en: Show all except selected
kk: Таңдалмағандар ғана көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCatShowCheck)
en: Show only selected
kk: Таңдалғандар ғана көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideTodosNotAssignedToMeCheck)
en: This option hides all to-dos from your list which are assigned to someone else.<br>
    Only to-dos which have least one attendee will be checked.  If you are not in the list of attendees the to-do will be hidden.
kk: Белгісі қойылса, Сіз қатыспайтын істер жасырылады.<br>
    Кемінде бір қатысушсы бар істер тексеріледі.  Егер қатысушылар тізімінде Сіз болмасаңыз ол істер көрсетілмейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideTodosNotAssignedToMeCheck)
en: Hide to-dos not assigned to me
kk: Мен қатыспайтын істер көрсетілмесін

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabPublish)
en: P&ublish
kk: Ж&ариялау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: By publishing Free/Busy information, you allow others to take your calendar into account when inviting you for a meeting. Only the times you have already busy are published, not why they are busy.
kk: Бос/Істе мәліметіңізді жариялағанда басқалар Сізді жиналысқа шақырарда бос емес уақытыңызді біліп, оны есепке ала алады. Жариялағанда тек бос емес уақытыңыз көрсетіледі - ол уақытта не істейтіңіз жарияланбайды.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, publishEnable)
en: Check this box to upload your Free/Busy information automatically.
    It is possible to skip this option and mail or upload your Free/Busy information using the Schedule menu of KOrganizer.
    Note: If KOrganizer is acting as a KDE Kolab client, this is not required, as the Kolab2 server taking care of publishing your Free/Busy information and manages the access to it from other users.
kk: Бос/Істе мәліметіңіз автоматты түрде жариялансын десеңіз осы белгіні қойыңыз.
    Бұны қоймай, осы мәліметті "Жоспарлау" мәзірі арқылы поштамен жіберу не жүктеп беруге де болады.
    Ескерту: KOrganizer бағдарламасы KDE Kolab клиенті ретінде істесе, бұл параметрдің керегі жоқ, өйткені Kolab2 сервері Бос/Істе мәліметін өзі қадағалайды да жариялайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishEnable)
en: Publish your free/&busy information automatically
kk: Бос/&Істе мәліметіңіз автоматты түрде жариялансын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, publishDelayLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, publishDelay)
en: Configure minimum the interval of time in minutes between each upload here. This configuration is only effective in case you choose to publish your information automatically.
kk: Жүктеп беріп тұратын аралығын осында келтіріңіз. Бұл баптау тек мәліметіңіз автоматты түрде жарияланса ғана істейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publishDelayLabel)
en: Minimum time between uploads (in minutes):
kk: Жүктеп беріп тұратын аралығы (минут):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, publishDays) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Configure the number of calendar days you wish to be published and available to others here.
kk: Бұнда неше күндердің мәліметі жарияланатынын көрсетіңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Publish
kk: Жарияланатыны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: days of free/busy information
kk: күннің бос/істе туралы мәліметі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2_2)
en: Server Information
kk: Сервер мәліметі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Enter the URL for the server on which your Free/Busy information shall be published here.
    Ask the server administrator for this information.
kk: Мұнда Бос/Істе мәліметіңізді жариялайтын серверінің URL адресін келтіріңіз.
    Ол туралы ақпаратты сервер әкімшісінен алыңыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishPassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, retrievePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: Enter your groupware server login password here.
kk: Мұнда топтық жұмыс серверіңіздің паролін келтіріңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Password:
kk: Паролі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel6) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, retrieveUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: Enter the login information relative to your account on the server here.
    
    A Kolab2 server specificity: Registered your UID (Unique IDentifier). By default your UID would be your email address on the Kolab2 server but it may also be different. In the last case enter your UID.
kk: Мұнда серверіңізге кіру тіркелгі мәліметіңізді келтіріңіз.
    
    Kolab2 серверімен істеу үшін UID-іңізді (яғни Unique IDentifier - бірегей индентификаторыңызды) келтіру керек. Әдетте UID ретінде эл.пошта адресіңіз қолданылады, бірақ Kolab2 одан басқа да атауды қолдана алады. Олай болса UID-іңізді келтіріңіз.

[ctx: login name on the Kolab server]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Username:
kk: Пайдаланушы:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, publishSavePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, retrieveSavePassword)
en: Check this box to make KOrganizer remember your password and skip asking you each time it uploads your Free/Busy information, by storing it in the configuration file.
    For security reasons, it is not recommended to store your password in the configuration file.
kk: KOrganizer паролін жаттап алып Бос/Істе мәліметіңізді жаңартқан сайын сервер оны сұрай бермейтін қылу үшін осы белгіні қойыңыз. Паролі баптау файлында сақталады.
    Алайда, қауыпсыздық себептерден пароліңізді баптау файлында сақтау онша сенімді тәсіліне жатпайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishSavePassword)
en: Remember p&assword
kk: П&аролі жаттап алынсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: Server URL:
kk: Сервер URL-і:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: (No need if using Kolab server version 2)
kk: (Kolab сервер 2-нұсқаны қолданғанда керегі жоқ)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabRetrieve)
en: &Retrieve
kk: &Сұрап алу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: By retrieving Free/Busy information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
kk: Басқалар жариялаған Бос/Істе мәліметтерін сұрап алып, оларды жиналысқа шақыру үшін ыңғайлы уақытты таңдай аласыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, retrieveEnable)
en: Check this box to retrieve other people's Free/Busy information automatically. Note that you have to fill the correct server information to make this possible.
kk: Басқалардың бос/істе жайлі мәліметін автоматты түрде алу үшін осыны белгілеп қойыңыз. Әрине, бұл үшін сервер мәліметтерін де дұрыс келтіру керек.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, retrieveEnable)
en: Retrieve other people's free/&busy information automatically
kk: Басқалардың бос/&істе жайлі мәліметі автоматты түрде алынсын

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Set this to retrieve user@domain.ifb instead of user.ifb from the server
kk: Серверден мәліметті user.ifb дегеннің орына user@domain.ifb түрде алғыңыз келсе осыны белгілеп қойыңыз

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Check this box to download a free/busy file in the format "user@domain.ifb" (for example joe@company.com.ifb). Otherwise, it will download a free/busy file in the format user.ifb (for example joe.ifb). Ask the server Administrator if you are not sure about how to configure this option.
kk: Бос/істе мәлімет файлын "user@domain.ifb" пішімінде (мысалы, joe@company.com.ifb) алғыңыз келсе осыны белгілеп қойыңыз. Әйтпесе ол user.ifb (мысалы, joe.ifb) түрінде келеді. Бұл параметр туралы күмәніңіз болса - сервер әкімшісінен сұраңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Use full email &address for retrieval
kk: Толық эл.пошта &адресі қолданылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: User&name:
kk: Пайд&даланушы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Passwor&d:
kk: Паро&лі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, retrieveSavePassword)
en: Re&member password
kk: Паролі жа&ттап алынсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: &Search for:
kk: &Іздейтіні:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchTypeGroup)
en: Search For
kk: Іздейтіні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: &Events
kk: &Оқиғалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, journalsCheck)
en: &Journals
kk: &Күнделік жазулары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: To-&dos
kk: Ж&оспарлар

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroup)
en: Search In
kk: Қайда іздеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, locationCheck)
en: Locations
kk: Орындарда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Desc&riptions
kk: Түсіні&ктемелерде

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, summaryCheck)
en: Su&mmaries
kk: &Мазмұндамасында

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, attendeeCheck)
en: Attendees
kk: Қатысушылар

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateRangeGroup)
en: Date Range
kk: Күндер аралығы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: Fr&om:
kk: Б&асы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, endDateLabel)
en: &To:
kk: &Аяғы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mTodayBtn)
en: Today
kk: Бүгін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useDefaultRB)
en: Show one calendar per agenda column
kk: Әр күн тәртіп бағанда бір күнтізбесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCustomRB)
en: Use custom calendar setup
kk: Күнтізбе өзгеше бапталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnNumberLabel)
en: Number of columns
kk: Бағандар саны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectedCalendarsLabel)
en: Selected Calendars
kk: Таңдалған күнтізбелер

en: Calendar's custom icon
kk: Күнтізбенің өзгеше таңбашасы

en: To-do
kk: Іс жоспары

en: Journal
kk: Күнделік

en: Recurring
kk: Қайталану

en: Alarm
kk: Ескерту

en: Needs Reply
kk: Жауап беру керек

en: Attending
kk: Қатысушы

en: Maybe Attending
kk: Бәлкім қатысушы

en: Organizer
kk: Ұйымдастырушы

[ctx: @item:inlistbox]
en: Icons to use
kk: Пайдаланатын таңбашалар

en: Scroll backward to the previous year
kk: Алдыңғы жылға шегіну

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the previous year
kk: Алдыңғы жылдың сәйкесті күніне ауысу үшін осы батырмасына басыңыз

en: Scroll backward to the previous month
kk: Алдыңғы айға шегіну

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the previous month
kk: Алдыңғы айдың сәйкесті күніне ауысу

en: Scroll forward to the next month
kk: Алдыңғы айдың сәйкесті күніне ауысу

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the next month
kk: Алдыңғы айдың сәйкесті күніне ауысу үшін осы батырмасына басыңыз

en: Scroll forward to the next year
kk: Келесі жылға ауысу

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the next year
kk: Келесі жылдың сәйкесті күніне ауысу үшін осы батырмасына басыңыз
