korganizer - en to uk translation catalogue (829 entries)

en: A Personal Organizer
uk: Особистий щоденник

en: Copyright © 1997–1999 Preston Brown
    Copyright © 2000–2004, 2007 Cornelius Schumacher
    Copyright © 2004–2005 Reinhold Kainhofer
    Copyright © 2006–2012 Allen Winter
    Copyright © 2012–2022 KOrganizer authors
uk: © Preston Brown, 1997–1999
    © Cornelius Schumacher, 2000–2004, 2007
    © Reinhold Kainhofer, 2004–2005
    © Allen Winter, 2006–2012
    © Автори KOrganizer, 2012–2022

en: Maintainer
uk: Супровідник

en: Former Maintainer
uk: Попередній супровідник

en: Original Author
uk: Перший автор

en: Developer
uk: Розробник

en: Part of work sponsored by Google with Summer of Code 2005
uk: Частина роботи була оплачена Google під час Summer of Code 2005

en: <qt>This will hide the menu bar completely. You can show it again by typing %1.</qt>
uk: <qt>За допомогою цього пункту можна повністю сховати смужку меню. Наказати програмі знову показувати цю смужку можна клавіатурним скороченням %1.</qt>

en: Hide menu bar
uk: Приховати смужку меню

en: Import &Calendar...
uk: Імпортувати &календар…

[ctx: @info:status]
en: Import a calendar
uk: Імпортування календаря

[ctx: @info:tooltip]
en: Import an iCalendar or vCalendar file
uk: Імпортувати файл iCalendar або vCalendar

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select this menu entry if you would like to import the contents of an iCalendar or vCalendar file into your current calendar collection.
uk: Виберіть цей пункт меню, якщо ви бажаєте імпортувати вміст файла не у форматі iCalendar або vCalendar до вашого поточного календаря.

en: Get New Calendars...
uk: Отримати нові календарі…

[ctx: @info:status]
en: Load a calendar from "Get Hot New Stuff"
uk: Завантаження календаря з «Отримати нові матеріали»

[ctx: @info:tooltip]
en: Search "Get Hot New Stuff" for calendars to import
uk: Шукати на «Отримати нові матеріали» календарі для імпортування

[ctx: @info:whatsthis]
en: This menu entry opens the "Get Hot New Stuff" dialog that allows you to search and import fun and useful calendars donated to the community.
uk: Цей пункт меню відкриває діалогове вікно «Отримати нові матеріали», за допомогою якого ви зможете шукати та імпортувати цікаві та корисні календарі, які створено спільнотою користувачів та розробників.

en: Could not load calendar %1.
uk: Не вдалося завантажити календар %1.

en: The downloaded events will be merged into your current calendar.
uk: Отримані події будуть вставлені у ваш поточного календар.

en: Export as &iCalendar...
uk: Експор&тувати як iCalendar…

[ctx: @info:status]
en: Export calendar to file
uk: Експортування календаря до файла

[ctx: @info:tooltip]
en: Export your calendar to an iCalendar file
uk: Експортувати ваш календар до файла iCalendar

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to export your entire calendar collection to one iCalendar file.
uk: Надає вам змогу експортувати усю збірку календаря до одного файла iCalendar.

en: Archive O&ld Incidences...
uk: Архівувати &старі події…

[ctx: @info:status]
en: Archive events and to-dos to a file
uk: Архівувати записи подій і завдань до файла

[ctx: @info:tooltip]
en: Archive old events and to-dos to an iCalendar file
uk: Архівувати застарілі записи подій і завдань до файла iCalendar

[ctx: @info:whatsthis]
en: This menu entry opens a dialog that allows you to select old events and to-dos that you can archive into an iCalendar file.  They will be removed from your existing calendar collection.
uk: За допомогою цього пункту меню можна відкрити діалогове вікно, за допомогою якого ви можете вибрати застарілі записи подій та завдань, які можна архівувати до файла iCalendar. Архівовані у такий спосіб записи буде вилучено із вашої наявної збірки подій календаря.

en: Pur&ge Completed To-dos
uk: Вилу&чити виконані завдання

[ctx: @info:status]
en: Purge completed to-dos
uk: Витерти виконані завдання

[ctx: @info:tooltip]
en: Remove completed to-dos from your calendar
uk: Вилучити завершені завдання з вашого календаря

[ctx: @info:whatsthis]
en: Allows you to remove all completed to-dos from your calendar collection. This action cannot be undone!
uk: Надає вам змогу вилучити усі завершені завдання з вашої збірки календаря. Наслідки цієї дії неможливо буде скасувати!

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDeleteButton)
en: &Delete
uk: &Вилучити

en: What's &Next
uk: Що &наступне

[ctx: @info:status]
en: What's Next View
uk: Перегляд наступних подій

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the What's Next View
uk: Перемкнутися на перегляд наступних подій

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the "What's Next" View, which shows your events and to-dos that are "coming soon" in a short list for quick reading.  All open to-dos will be displayed, but only the events from the days selected in the Date Navigator sidebar will be shown.
uk: Перемикає програму у режим показу наступних подій, де ви зможете переглянути усі події та завдання, які призначено на «недалеке майбутнє» у форматі короткого списку для швидкого читання. Буде показано усі відкриті завдання, але ви побачите лише записи подій з днів, які вибрано на бічній панелі навігатора датами.

en: &Month
uk: &Місяць

[ctx: @info:status]
en: Month View
uk: Перегляд місяця

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Month View
uk: Перемкнутися на перегляд місяця

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Month View, which shows all the events and due to-dos in a familiar monthly calendar layout.
uk: Перемикає програму у режим перегляду місяця, де буде показано усі події і поточні завдання у звичному форматі календаря за місяць.

en: &Agenda
uk: По&рядок денний

[ctx: @info:status]
en: Agenda View
uk: Перегляд порядку денного

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Agenda View
uk: Перемкнутися на перегляд порядку денного

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Agenda View, which presents your events or due to-dos for one or more days, sorted chronologically.  You can also see the length of each event in the day timetable.
uk: Перемикає програму у режим перегляду порядку денного, де вам буде показано ваші записи подій та поточні завдання на один або декілька днів, упорядковані хронологічно. Ви також зможете побачити тривалість кожної наступної події у розкладі дня.

en: &Event List
uk: Список &подій

[ctx: @info:status]
en: List View
uk: Перегляд списку

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the List View
uk: Перемкнутися на перегляд списку

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the List View, which displays all your to-dos, events and journal entries for the dates selected in the Date Navigator as a list.
uk: Перемикає програму у режим перегляду списку, де буде показано усі завдання, події та записи журналу для та, які було позначено на панелі навігатора датами.

en: &To-do List
uk: Список &завдань

[ctx: @info:status]
en: To-do List View
uk: Перегляд списку завдань

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the To-do List View
uk: Перемкнути на перегляд списку завдань

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the To-do List view, which provides a place for you to track tasks that need to be done.
uk: Перемикає програму у режим перегляду списку завдань, де ви зможете стежити за виконанням запланованих завдань.

en: &Journal
uk: &Журнал

[ctx: @info:status]
en: Journal View
uk: Перегляд журналу

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Journal View
uk: Перемкнути на перегляд журналу

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Journal View, which provides a place for you to record your reflections, occurrences or experiences.
uk: Перемикає програму у режим перегляду журналу, який призначено для створення і перегляду ваших записів щодо подій, досвіду і міркувань.

en: Time&line
uk: &Шкала часу

[ctx: @info:status]
en: Timeline View
uk: Перегляд розкладу

[ctx: @info:tooltip]
en: Switch to the Timeline View
uk: Перемкнути на перегляд розкладу подій

[ctx: @info:whatsthis]
en: Switches to the Timeline View, which shows all events for the selected timespan in a Gantt view. Each calendar is displayed in a separate line.
uk: Перемикає програму у режим показу розкладу, у якому буде показано всі події вибраного діапазону часу у вигляді діаграми Ґанта. Кожен з календарів буде показано окремою лінією.

en: &Refresh
uk: &Оновити

[ctx: @info:status]
en: Refresh
uk: Оновити

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh the display
uk: Оновити показ

[ctx: @info:whatsthis]
en: This action will refresh and redraw the current calendar view. It does not sync or update any calendar folders.
uk: За допомогою цього пункту можна освіжити і перемалювати поточну панель перегляду календаря. У результаті виконання дії самі дані тек календарів не буде синхронізовано або оновлено.

en: F&ilter
uk: Ф&ільтр

[ctx: @info:status]
en: Filter incidences
uk: Фільтрувати записи

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter incidences from the calendar
uk: Фільтрувати записи у календарі

[ctx: @info:whatsthis]
en: Runs user-defined view filters on the calendar collection. Filters must be created first. See "Manage View Filters" option in the Settings menu.
uk: Фільтрує збірку календаря на основі визначених користувачем фільтрів перегляду. Щоб скористатися цією можливістю, вам слід спочатку визначити фільтри. Див. пункт «Керування фільтрами перегляду» у меню «Параметри».

en: In Horizontally
uk: Збільшити горизонтально

en: Out Horizontally
uk: Зменшити горизонтально

en: In Vertically
uk: Збільшити вертикально

en: Out Vertically
uk: Зменшити вертикально

[ctx: @action Jump to today]
en: To &Today
uk: &Сьогодні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mTodayBtn)
en: Today
uk: Сьогодні

[ctx: @info:status]
en: Scroll to Today
uk: Гортати до сьогоднішнього дня

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view to today
uk: Гортати перегляд до сьогоднішнього дня

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls the current view to the today's date.
uk: Гортає поточний перегляд до поточної дати.

[ctx: scroll backward]
en: &Backward
uk: &Назад

[ctx: scroll backward]
en: Back
uk: Назад

[ctx: @info:status]
en: Scroll Backward
uk: Гортати назад

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view backward
uk: Гортати перегляд назад

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls backward by a day, week, month or year, depending on the current calendar view.
uk: Гортає перегляд назад на день, тиждень, місяць чи рік, залежно від параметрів поточної панелі перегляду календаря.

[ctx: scroll forward]
en: &Forward
uk: &Вперед

[ctx: scroll forward]
en: Forward
uk: Вперед

[ctx: @info:status]
en: Scroll Forward
uk: Гортати вперед

[ctx: @info:tooltip]
en: Scroll the view forward
uk: Гортати перегляд вперед

[ctx: @info:whatsthis]
en: Scrolls forward by a day, week, month or year, depending on the current calendar view.
uk: Гортає перегляд вперед на день, тиждень, місяць чи рік, залежно від параметрів поточної панелі перегляду календаря.

en: &Day
uk: &День

en: &Next Day | &Next %1 Days
uk[0]: %1 &наступний день
uk[1]: %1 &наступних дні
uk[2]: %1 &наступних днів
uk[3]: %1 &наступний день

en: W&ork Week
uk: Р&обочі дні

en: &Week
uk: &Тиждень

en: New E&vent...
uk: Нова п&одія…

[ctx: @info:status]
en: Create a new Event
uk: Створити нову подію

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new Event
uk: Створити нову подію

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new Event with reminders, attendees, recurrences and much more.
uk: Відкриває діалогове вікно, яке надає вам змогу створити запис події із нагадуваннями, учасниками, регулярністю та іншими параметрами.

en: New &To-do...
uk: Нове &завдання…

[ctx: @info:status]
en: Create a new To-do
uk: Створення нового завдання

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new To-do
uk: Створити нове завдання

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new To-do with reminders, attendees, recurrences and much more.
uk: Відкриває діалогове вікно, яке надає вам змогу створити запис завдання із нагадуваннями, учасниками, регулярністю та іншими параметрами.

en: New Su&b-to-do...
uk: Нове п&ідзавдання…

en: New &Journal...
uk: Новий &журнал…

[ctx: @info:status]
en: Create a new Journal
uk: Створити новий журнал

[ctx: @info:tooltip]
en: Create a new Journal
uk: Створити новий журнал

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a dialog that allows you to create a new Journal entry.
uk: Відкриває діалогове вікно, яке надає вам змогу створити запис журналу.

en: Configure View...
uk: Налаштувати перегляд…

en: Configure
uk: Налаштувати

[ctx: @info:status]
en: Configure the view
uk: Налаштувати цей перегляд

[ctx: @info:tooltip]
en: Configure the current view
uk: Налаштувати поточний перегляд

[ctx: @info:whatsthis]
en: Starts a configuration dialog that allows you to change the settings for the current calendar view.
uk: Відкриває діалогове вікно налаштовування, за допомогою якого ви можете змінити параметри поточної панелі перегляду календаря.

en: &Show
uk: &Показати

en: &Edit...
uk: &Редагувати…

en: &Make Sub-to-do Independent
uk: З&робити підзавдання незалежним

note: i18n( "&Activate Reminder" ), 0, mCalendarView, SLOT(toggleAlarm()), mACollection, "activate_alarm" ); ************************* SCHEDULE MENU *******************************
en: &Publish Item Information...
uk: &Оприлюднити інформацію про пункт…

en: Send &Invitation to Attendees
uk: Надіслати учасникам &запрошення

en: Re&quest Update
uk: Дати за&пит на оновлення

en: Send &Cancellation to Attendees
uk: Надіслати учасникам &скасування

en: Send Status &Update
uk: Надіслати &оновлення стану

[ctx: counter proposal]
en: Request Chan&ge
uk: Дати запит на з&міну

en: &Mail Free Busy Information...
uk: &Надіслати поштою інформацію про вільний/зайнятий час…

en: &Send as iCalendar...
uk: &Надіслати як iCalendar…

en: &Upload Free Busy Information
uk: Виванта&жити інформацію про вільний/зайнятий час

en: &Address Book
uk: &Адресна книга

en: Show Date Navigator
uk: Показати навігатор датами

en: Show To-do View
uk: Показати перегляд завдань

en: Show Item Viewer
uk: Показати переглядач подій

en: Show Calendar Manager
uk: Показувати керування календарями

en: Configure &Date && Time...
uk: Налаштування &часу та дати…

en: Manage View &Filters...
uk: Керування &фільтрами перегляду…

en: Manage T&ags...
uk: Керування &мітками…

en: &Configure KOrganizer...
uk: &Налаштувати KOrganizer…

en: 1 incidence was imported successfully. | %1 incidences were imported successfully.
uk[0]: Успішно імпортовано %1 запис.
uk[1]: Успішно імпортовано %1 записи.
uk[2]: Успішно імпортовано %1 записів.
uk[3]: Успішно імпортовано один запис.

en: There was an error while merging the calendar: %1
uk: Під час спроби об’єднати календарі сталася помилка: %1

en: New calendar added successfully
uk: Новий календар успішно додано

en: Could not add a calendar. Error: %1
uk: Не вдалося додати календар. Повідомлення про помилку: %1

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar File to Open
uk: Виберіть файл календаря, який слід відкрити

[ctx: @title:window]
en: Select Calendar File to Import
uk: Виберіть файл календаря, який слід імпортувати

en: An error occurred: %1
uk: Сталася помилка: %1

en: Cannot upload calendar to '%1'
uk: Не вдається вивантажити календар до «%1»

en: Saved calendar '%1'.
uk: Збережений календар «%1».

en: Unable to save calendar to the file %1.
uk: Неможливо зберегти календар у файл %1.

en: Error
uk: Помилка

en: Could not start control module for date and time format.
uk: Не вдалося запустити модуль управління для формату дати і часу.

en: &Show Event
uk: &Перегляд події

en: &Edit Event...
uk: &Редагування події…

en: &Delete Event
uk: &Вилучити подію

en: &Show To-do
uk: &Показати завдання

en: &Edit To-do...
uk: &Редагувати завдання…

en: &Delete To-do
uk: &Вилучити завдання

en: Attach as &link
uk: Долучити як &посилання

en: Attach &inline
uk: Долучити в &тіло

en: Attach inline &without attachments
uk: Долучити в тіло &без окремих долучень

en: C&ancel
uk: &Скасувати

en: Removing attachments from an email might invalidate its signature.
uk: Вилучення додатків з електронного листа може зробити підпис некоректним.

en: Remove Attachments
uk: Вилучити долучення

en: Undo: %1
uk: Вернути: %1

en: Undo
uk: Вернути

en: Redo: %1
uk: Повторити: %1

en: Redo
uk: Повторити

en: URL '%1' is invalid.
uk: Помилка в адресі URL «%1».

[ctx: @info]
en: <p>Would you like to merge this calendar item into an existing calendar or use it to create a brand new calendar?</p><p>If you select merge, then you will be given the opportunity to select the destination calendar.</p><p>If you select add, then a new calendar will be created for you automatically.</p>
uk: <p>Хочете об’єднати цей запис календаря з вже створеним календарем чи створити новий календар для цього запису?</p><p>Якщо ви виберете об’єднання, програма запропонує вам вибрати календар, з яким слід виконати об’єднання.</p><p>Створення ж нового календаря буде виконано автоматично.</p>

[ctx: @title:window]
en: Import Calendar
uk: Імпортування календаря

en: Merge into existing calendar
uk: Об'єднати в календар, що вже існує

en: Add as new calendar
uk: Додати новий календар

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Offline)
uk: %1 (поза мережею)

[ctx: @item this is the default calendar]
en: %1 (Default)
uk: %1 (типовий)

[ctx: @info:tooltip]
en: Set search keyword
uk: Встановити ключове слово для пошуку

[ctx: @info:whatsthis]
en: Lets you search for a keyword in your calendars
uk: Надає вам змогу шукати ключові слова у ваших календарях

[ctx: @info/plain Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
en: Search...
uk: Шукати…

[ctx: @title:window]
en: Properties of Calendar Folder %1
uk: Властивості теки календаря %1

[ctx: @action:inmenu]
en: &Set Folder Color...
uk: &Встановити колір теки…

[ctx: @action:inmenu]
en: Set as &Default Folder
uk: Зробити &типовою текою

[ctx: @action:inmenu]
en: Serverside Subscription...
uk: Підписка на сервері…

[ctx: @info]
en: Do you really want replace your current default calendar with "%1"?
uk: Ви дійсно хочете замірити ваш поточний типовий календар календарем «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Replace Default Calendar?
uk: Замінити типовий календар?

[ctx: @title:window]
en: Add Calendar
uk: Додавання календаря

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete calendar %1?
uk: Ви справді хочете вилучити календар %1?

[ctx: @title:window]
en: Delete Calendar
uk: Вилучення календаря

en: <p><em>No Item Selected</em></p><p>Select an event, to-do or journal entry to view its details here.</p>
uk: <p><em>Не вибрано пункт</em></p><p>Виберіть подію, завдання або запис журналу, щоб тут переглянути його подробиці.</p>

en: View the details of events, journal entries or to-dos selected in KOrganizer's main view here.
uk: Переглянути тут подробиці подій, записів журналів, завдань вибраних в головному вікні KOrganizer.

en: Todo completed: %1 (%2)
uk: Виконання завдання: %1 (%2)

en: Journal of %1
uk: Журнал - %1

en: The item "%1" is filtered by your current filter rules, so it will be hidden and not appear in the view.
uk: Пункт «%1» фільтрується відповідно до поточних правил фільтрування, тому його буде приховано і не показано у перегляді.

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the item "%1"?
uk: Ви дійсно хочете остаточно вилучити пункт «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Delete Item?
uk: Вилучити пункт?

en: Paste failed: unable to determine a valid target date.
uk: Спроба вставлення завершилася невдало: не вдалося визначити коректну дату призначення.

en: Make sub-to-dos independent
uk: Зробити підзавдання незалежними

en: Toggle Reminder
uk: Увімкнути або вимкнути нагадування

en: Toggle To-do Completed
uk: Увімкнути або вимкнути стан завершеності завдання

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully copied to %2.
uk: «%1» було успішно скопійовано до %2.

[ctx: @title:window]
en: Copying Succeeded
uk: Успішне копіювання

[ctx: @info]
en: Unable to copy the item "%1" to %2.
uk: Не вдалося скопіювати запис «%1» до %2.

[ctx: @title:window]
en: Copying Failed
uk: Копіювання зазнало невдачі

[ctx: @info]
en: Unable to remove the item "%1" from the original calendar. However, a copy of this item has been put into %2
uk: Не вдалося вилучити запис «%1» з початкового календаря. Копію цього запису було збережено у %2.

[ctx: @title:window]
en: Moving Failed
uk: Пересування зазнало невдачі

[ctx: @info]
en: "%1" was successfully moved from %2 to %3.
uk: «%1» було успішно пересунуто з %2 до %3.

[ctx: @title:window]
en: Moving Succeeded
uk: Успішне пересування

[ctx: @info]
en: Unable to add the item "%1" into %2. This item has not been moved.
uk: Не вдалося додати запис «%1» до %2. Цей запис не було пересунуто.

en: Do you want to dissociate the occurrence on %1 from the recurrence?
uk: Бажаєте виокремити подію о %1 з повторення?

en: KOrganizer Confirmation
uk: Підтвердження KOrganizer

en: &Dissociate
uk: Ві&дділити

en: Do you want to dissociate the occurrence on %1 from the recurrence or also dissociate future ones?
uk: Бажаєте виокремити випадок %1 з повтору чи також виокремити і всі наступні випадки?

en: &Only Dissociate This One
uk: Відділити &лише цю подію

en: &Also Dissociate Future Ones
uk: Відділити і &майбутні події

en: Dissociate future occurrences
uk: Відділяти майбутні події

en: Dissociate occurrence
uk: Відділити подію

en: Dissociating the future occurrences failed.
uk: Відділення майбутніх подій зазнало невдачі.

en: Dissociating Failed
uk: Відділення зазнало невдачі

en: Dissociating the occurrence failed.
uk: Відділення події зазнало невдачі.

en: Do you want to overwrite %1?
uk: Чи бажаєте ви перезаписати «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Export Calendar
uk: Експортування календаря

[ctx: save failure cause unknown]
en: Reason unknown
uk: Причина невідома

[ctx: @info]
en: Cannot write iCalendar file %1. %2
uk: Неможливо записати файл iCalendar %1. %2

en: No filter
uk: Без фільтра

en: The item "%1" has sub-to-dos. Do you want to delete just this item and make all its sub-to-dos independent, or delete the to-do with all its sub-to-dos?
uk: Пункт «%1» має підзавдання. Хочете вилучити тільки цей пункт і зробити всі його підзавдання незалежними чи вилучити це завдання з усіма його підзавданнями?

en: Delete Only This
uk: Вилучити тільки це

en: Delete All
uk: Вилучити всі

en: The item "%1" is marked read-only and cannot be deleted; it probably belongs to a read-only calendar.
uk: Пункт «%1» позначено «тільки для читання», його не можна вилучити; ймовірно, він належить до календаря тільки для читання.

en: Removing not possible
uk: Вилучення неможливе

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates; are you sure you want to delete it and all its recurrences?
uk: Пункт календаря «%1» повторюється в багатьох датах. Ви впевнені, що хочете вилучити його з усіма повтореннями?

en: Also Delete &Future
uk: Також вилучати &майбутні

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2, also future occurrences, or all its occurrences?
uk: Пункт календаря «%1» повторюється в багатьох датах. Хочете вилучити тільки поточний пункт на %2, всі майбутні повторення, чи всі його повторення?

en: The calendar item "%1" recurs over multiple dates. Do you want to delete only the current one on %2 or all its occurrences?
uk: Пункт календаря «%1» повторюється в багатьох датах. Хочете вилучити тільки поточний пункт на %2 чи всі його повторення?

en: Delete C&urrent
uk: Вилучити пото&чну

en: Delete &All
uk: Вилучити &всі

en: Delete "%1"
uk: Вилучити «%1»

en: All calendars are unchecked in the Calendar Manager. No to-do was purged.
uk: У засобі керування календарями знято позначки з усіх календарів. Не вилучено жодного запису завдання.

en: There are no completed to-dos to purge.
uk: Немає завершених завдань для вилучення.

en: Delete all completed to-dos from checked calendars?
uk: Вилучити усі виконані завдання з позначених календарів?

en: Purge To-dos
uk: Очищення завдань

en: Purge
uk: Очистити

[ctx: @info]
en: Unable to edit "%1" because it is locked by another process.
uk: Не вдається змінити запис «%1», оскільки його заблоковано іншим процесом.

en: Unable to copy the item to %1.
uk: Не вдається скопіювати пункт до %1.

en: Copying Failed
uk: Копіювання зазнало невдачі

en: Unable to move the item to  %1.
uk: Не вдається пересунути пункт до %1.

en: Moving Failed
uk: Пересування зазнало невдачі

en: 0 completed to-dos were purged.
uk: Вилучено 0 завершених завдань.

en: %1 to-do was ignored because it has uncompleted or read-only children. | %1 to-dos were ignored because they have uncompleted or read-only children.
uk[0]: %1 завдання проігноровано через те, що у ньому містилися незавершені або придатні лише для читання дочірні елементи.
uk[1]: %1 завдання проігноровано через те, що у них містилися незавершені або придатні лише для читання дочірні елементи.
uk[2]: %1 завдань проігноровано через те, що у них містилися незавершені або придатні лише для читання дочірні елементи.
uk[3]: одне завдання проігноровано через те, що у ньому містилися незавершені або придатні лише для читання дочірні елементи.

en: %1 completed to-do was purged. | %1 completed to-dos were purged.
uk[0]: Вилучено %1 завершене завдання.
uk[1]: Вилучено %1 завершених завдання.
uk[2]: Вилучено %1 завершених завдань.
uk[3]: Вилучено одне завершене завдання.

en: An error occurred while purging completed to-dos: %1
uk: Під час спроби вилучити завершені завдання сталася помилка: %1

en: You created an incidence in a calendar that is currently filtered out.
    On the left sidebar, enable it in the calendar manager to see the incidence.
uk: Вами створено запис у календарі, який програма фільтрує і не показує.
    Щоб побачити запис, вам слід увімкнути календар на панелі керування календарями у лівій частині вікна.

en: You created an incidence in a calendar that is currently filtered out.
    You can enable it through the calendar manager (Settings->Sidebar->Show Calendar Manager)
uk: Вами створено запис у календарі, який програма фільтрує і не показує.
    Увімкнути показ запису можна за допомогою вікна керування календарями (Параметри → Бічна панель → Показувати керування календарями).

[ctx: @title:tab General settings for a folder.]
en: General
uk: Загальне

[ctx: @info:tooltip]
en: Set the folder name
uk: Встановити назву теки

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enter a name here to set the name of this folder.
uk: Вкажіть назву, яку слід встановити для цієї теки.

[ctx: @label:textbox Name of the folder.]
en: &Name:
uk: &Назва:

[ctx: @option:check]
en: Block reminders locally
uk: Блокувати попередні нагадування локально

[ctx: @info:tooltip]
en: Ignore reminders from this calendar
uk: Ігнорувати попередні нагадування з цього календаря

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you do not want to receive reminders from items associated with this calendar.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви не бажаєте отримувати попередні нагадування щодо пунктів розкладу, пов’язаних з цим календарем.

[ctx: @option:check]
en: &Use custom icon:
uk: &Нетипова піктограма:

[ctx: @info:tooltip]
en: Set a custom icon
uk: Встановити нетипову піктограму

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box if you want to set a custom icon for this folder.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете встановити нетипову піктограму для цієї теки.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (import)
en: &Import
uk: &Імпорт

note: i18n: ectx: Menu (export)
en: &Export
uk: &Експорт

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: Пе&регляд

note: i18n: ectx: Menu (zoom)
en: &Zoom
uk: Зміна &масштабу

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uk: Пере&хід

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
uk: &Дії

note: i18n: ectx: Menu (schedule)
en: S&chedule
uk: &Розклад

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: Menu (sidebar)
en: &Sidebar
uk: &Бічна панель

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: main toolbar]
note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main
uk: Головний

note: i18n: ectx: ToolBar (korganizer_toolbar)
en: Views
uk: Перегляд

note: i18n: ectx: ToolBar (schedule_toolbar)
en: Schedule
uk: Розклад

note: i18n: ectx: ToolBar (filter_toolbar)
en: Filters Toolbar
uk: Пенал фільтрів

en: <qt><p>Select the dates you want to display in KOrganizer's main view here. Hold the mouse button to select more than one day.</p><p>Press the top buttons to browse to the next / previous months or years.</p><p>Each line shows a week. The number in the left column is the number of the week in the year. Press it to select the whole week.</p></qt>
uk: <qt><p>Виберіть тут дати, які ви хочете побачити в головному вікні KOrganizer. Натисніть і тримайте кнопку мишки, щоб вибрати декілька днів.</p><p>Скористайтесь кнопками згори, щоб перейти до наступного / попереднього місяця або року.</p><p>Кожен рядок показує тиждень. Номер в лівому стовпчику — це номер тижня року. Натисніть його, щоб вибрати цілий тиждень.</p></qt>

[ctx: @title::window]
en: Edit Calendar Filters
uk: Редагування фільтрів календаря

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to define a new filter.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб створити новий фільтр.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to remove the currently active filter.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вилучити вибраний фільтр.

[ctx: @label default filter name]
en: New Filter %1
uk: Новий фільтр %1

[ctx: @info]
en: Do you really want to permanently remove the filter "%1"?
uk: Ви дійсно хочете остаточно вилучити фільтр «%1»?

[ctx: @title:window]
en: Delete Filter?
uk: Вилучити фільтр?

[ctx: @title:window]
en: Event Viewer
uk: Переглядач подій

en: Edit...
uk: Змінити…

en: Show in Context
uk: Показати у контексті

[ctx: @title:window]
en: Find in Calendars
uk: Пошук у календарях

[ctx: @action:button search in calendar]
en: &Search
uk: &Шукати

[ctx: @info:tooltip]
en: Start the search
uk: Почати пошук

[ctx: @info:whatsthis]
en: Press this button to start the search.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб розпочати пошук.

[ctx: @info]
en: Invalid search expression, cannot perform the search. Please enter a search expression using the wildcard characters '*' and '?' where needed.
uk: Неправильний пошуковий вираз, неможливо виконати пошук. Будь ласка, введіть пошуковий вираз використовуючи шаблонні символи «*» та «?» де це необхідно.

[ctx: @info]
en: No items were found that match your search pattern.
uk: За вказаним вами шаблоном пошуку не знайдено жодного відповідника.

[ctx: @title:window]
en: Search Results
uk: Результати пошуку

[ctx: @label]
en: %1 match | %1 matches
uk[0]: %1 відповідник
uk[1]: %1 відповідники
uk[2]: %1 відповідників
uk[3]: %1 відповідник

[ctx: A collection of all declined invidations.]
en: Declined Invitations
uk: Відхилені запрошення

[ctx: A collection of all open invidations.]
en: Open Invitations
uk: Відкриті запрошення

en: Text
uk: Текст

en: Numeric Value
uk: Числове значення

en: Boolean
uk: Логічне значення (Так/Ні)

en: Selection
uk: Вибране

en: Date & Time
uk: Дата і час

en: Date
uk: Дата

en: Qt Designer Fields Dialog
uk: Вікно з полями - Qt Designer

en: (c) 2004 Tobias Koenig
uk: © Tobias Koenig, 2004

en: <qt>Do you really want to delete '<b>%1</b>'?</qt>
uk: <qt>Дійсно хочете вилучити «<b>%1</b>»?</qt>

en: Import Page
uk: Імпорт сторінки

en: Designer Files
uk: файли Designer

en: <qt><b>Warning:</b> Qt Designer could not be found. It is probably not installed. You will only be able to import existing designer files.</qt>
uk: <qt><b>Попередження:</b> Qt Designer не знайдено. Мабуть, програма не встановлена. Ви зможете лише імпортувати вже створені файли Designer.</qt>

en: Available Pages
uk: Наявні сторінки

en: Preview of Selected Page
uk: Перегляд вибраної сторінки

en: <qt><p>This section allows you to add your own GUI Elements ('<i>Widgets</i>') to store your own values into %1. Proceed as described below:</p><ol><li>Click on '<i>Edit with Qt Designer</i>'</li><li>In the dialog, select '<i>Widget</i>', then click <i>OK</i></li><li>Add your widgets to the form</li><li>Save the file in the directory proposed by Qt Designer</li><li>Close Qt Designer</li></ol><p>In case you already have a designer file (*.ui) located somewhere on your hard disk, simply choose '<i>Import Page</i>'</p><p><b>Important:</b> The name of each input widget you place within the form must start with '<i>X_</i>'; so if you want the widget to correspond to your custom entry '<i>X-Foo</i>', set the widget's <i>name</i> property to '<i>X_Foo</i>'.</p><p><b>Important:</b> The widget will edit custom fields with an application name of %2.  To change the application name to be edited, set the widget name in Qt Designer.</p></qt>
uk: <qt><p>В цьому розділі можна додавати свої власні елементи графічного інтерфейсу («<i>Віджети</i>») для зберігання власних значень в %1. Процес створення описано нижче:</p><ol><li>Натисніть кнопку «<i>Редагувати з Qt Designer</i>»</li><li>У вікні виберіть «<i>Віджет</i>» і натисніть <i>Гаразд</i></li> <li>Додайте ваші віджети у форму</li><li>Збережіть файл у каталозі, який запропонує Qt Designer</li><li>Закрийте Qt Designer</li></ol><p>Якщо ви вже маєте файл дизайнера Qt (*.ui) десь на вашому диску, просто виберіть «<i>Імпорт сторінки</i>»</p><p><b>Важливо:</b> Назва кожного віджета вводу у формі має починатись з «<i>X_</i>». Отже, якщо ви хочете, щоб віджет було пов’язано з вашим елементом «<i>X-Foo</i>», змініть властивість віджета <i>name</i> на «<i>X_Foo</i>».</p><p><b>Важливо:</b> Віджети призначено для редагування нетипових полів в програмі %2.  Для зміни програми, у якій слід виконувати редагування змініть назву віджета в Qt Designer.</p></qt>

en: <a href="whatsthis:%1">How does this work?</a>
uk: <a href="whatsthis:%1">Як це працює?</a>

en: Delete Page
uk: Вилучити сторінку

en: Import Page...
uk: Імпортувати сторінку…

en: Edit with Qt Designer...
uk: Редагувати з Qt Designer…

en: Key:
uk: Ключ:

en: Type:
uk: Тип:

en: Classname:
uk: Назва класу:

en: Description:
uk: Опис:

en: Failed to retrieve incidence from Akonadi
uk: Не вдалося отримати дані події від Akonadi

en: Failed to retrieve incidence from Akonadi: requested incidence doesn't exist.
uk: Не вдалося отримати дані події від Akonadi: відповідного запису події не існує.

en: &Move
uk: &Пересунути

en: &Copy
uk: &Копіювати

en: &Add
uk: &Додати

en: &Cancel
uk: &Скасувати

[ctx: @action:inmenu]
en: &Show
uk: &Показати

[ctx: @action:inmenu]
en: &Edit...
uk: &Редагувати…

[ctx: @action:inmenu delete this incidence]
en: &Delete
uk: &Вилучити

[ctx: @action:inmenu]
en: &Print...
uk: На&друкувати…

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Previe&w...
uk: Перег&ляд друку…

[ctx: @action:inmenu cut this incidence]
en: C&ut
uk: В&ирізати

[ctx: @action:inmenu copy this incidence]
en: &Copy
uk: &Копіювати

[ctx: @action:inmenu]
en: &Paste
uk: &Вставити

[ctx: @action:inmenu]
en: Create To-do from Event
uk: Створити з події запис завдання

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Note for Event
uk: Створити з події нотатку

[ctx: @action:inmenu]
en: Togg&le To-do Completed
uk: Перем&кнути завершеність завдання

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Event from To-do
uk: Створити з завдання запис події

[ctx: @action:inmenu]
en: Create Note for To-do
uk: Створити нотатку для завдання

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder
uk: &Перемкнути нагадування

[ctx: @action:inmenu]
en: &Dissociate From Recurrence...
uk: Ві&дділити з повторення…

[ctx: @action:inmenu]
en: Send as iCalendar...
uk: Надіслати як iCalendar…

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder Off
uk: Ви&мкнути нагадування

[ctx: @action:inmenu]
en: &Toggle Reminder On
uk: &Увімкнути нагадування

en: Unable to save %1 "%2".
uk: Неможливо зберегти %1 «%2».

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ApptSummaryConfig_Base)
en: Event Summary Configuration
uk: Налаштування резюме подій

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDaysButtonGroup)
en: Show Upcoming Events Starting
uk: Показувати події, починаючи з

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Show events for today only
uk: Показувати лише сьогоднішні події

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Check this box if you want to see events occurring on this date only.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб було показано лише події, призначені на цю дату.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: &Today only
uk: &Лише сьогодні

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Show events starting within the next month
uk: Показувати події з початком протягом наступного місяця

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Check this box if you want to see events that start sometime during the next 31 days.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте бачити події, які розпочнуться протягом наступних 31 днів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Within the next &month (31 days)
uk: Протягом наступного &місяця (31 дня)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Select the days for showing upcoming events
uk: Оберіть дні, для яких буде показано наступні події

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Check this box if you want to specify the number of days in the future for upcoming events.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте вказати кількість наступних днів, для яких буде показано наступні події.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Within the &next:
uk: Протягом &наступних:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Set the number of days to show upcoming events
uk: Встановіть кількість днів для показу наступних подій

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Use this spinbox to set the number of days to show upcoming events up to 1 year in the future.
uk: Скористайтеся цим полем лічильника для встановлення кількості днів для показу наступних подій, аж до 365 днів.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: 1 day
uk: 1 день

[ctx: days to show in summary]
note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en:  days
uk:  днів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mShowButtonGroup)
en: Show These Upcoming Events From Your Calendar
uk: Показувати ці особливі дати з вашого календаря

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCal)
en: Show birthdays from your calendar when also using the Birthday resource
uk: Показувати дні народження з календаря, якщо використовується ресурс «Дні народження»

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCal)
en: Enable this option to include birthdays from your calendar in the upcoming events summary. This option is only available if you are using the Birthdays resource in your calendar.
uk: Позначте цей пункт, щоб включити дні народження з вашого календаря до резюме наступних подій. Цей параметр доступний, лише якщо ви використовуєте ресурс «Дні народження» у вашому календарі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCal) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCalBox)
en: Show &birthdays
uk: Показати &дні народження

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCal)
en: Shows anniversaries from your calendar when using the Birthdays resource
uk: Показувати річниці весіль з вашого календаря, якщо використовується ресурс «Дні народження»

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCal)
en: Enable this option to include anniversaries from your calendar in the upcoming events summary. This option is only available if you are using the Birthdays resource in your calendar.
uk: Позначте цей пункт, щоб включити записи річниць весілля з вашого календаря до резюме наступних подій. Цей параметр доступний, лише якщо ви використовуєте ресурс «Дні народження» у вашому календарі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCal) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCalBox)
en: Show &anniversaries
uk: Показати &річниці весіль

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupwareGroup)
en: Groupware Settings
uk: Параметри групової роботи

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowMineOnly)
en: Show events belonging to my calendars only
uk: Показувати події, що належать лише до ваших календарів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowMineOnly)
en: Check this box if you want the summary to show events belonging to your calendars only.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб у резюме було показано події, що належать лише до ваших календарів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowMineOnly)
en: Show &my events only
uk: Показати лише м&ої події

en: Upcoming Events
uk: Майбутні події

en: No upcoming events starting within the next day | No upcoming events starting within the next %1 days
uk[0]: Немає майбутніх подій в найближчий %1 день
uk[1]: Немає майбутніх подій в найближчі %1 дні
uk[2]: Немає майбутніх подій в найближчі %1 днів
uk[3]: Немає майбутніх подій в найближчий %1 день

en: &Edit Appointment...
uk: &Редагувати зустріч...

en: &Delete Appointment
uk: Ви&лучити зустріч

en: Edit Event: "%1"
uk: Редагувати подію: «%1»

[ctx: @action:inmenu]
en: New Journal...
uk: Створити журнал...

[ctx: @info:status]
en: Create a new journal
uk: Створити журнал

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new journal entry.
uk: Буде показано діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете створити запис журналу.

en:  day |  days
uk[0]:  день
uk[1]:  дні
uk[2]:  днів
uk[3]:  день

[ctx: @action:inmenu]
en: New Event...
uk: Створити запис події...

[ctx: @info:status]
en: Create a new event
uk: Створити запис події

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new event item.
uk: Буде показано діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете створити новий запис події.

[ctx: @item]
en: Meeting
uk: Зустріч

[ctx: @item]
en: Note: %1
uk: Нотатка: %1

[ctx: Event from email summary]
en: Mail: %1
uk: Пошта: %1

[ctx: Event from email content]
en: <b>From:</b> %1<br /><b>To:</b> %2<br /><b>Subject:</b> %3
uk: <b>Від:</b> %1<br /><b>Кому:</b> %2<br /><b>Тема:</b> %3

[ctx: the appointment is today]
en: Today
uk: Сьогодні

[ctx: the appointment is tomorrow]
en: Tomorrow
uk: Завтра

en: in 1 day | in %1 days
uk[0]: через %1 день
uk[1]: через %1 дні
uk[2]: через %1 днів
uk[3]: через %1 день

[ctx: eg. in 1 hour 2 minutes]
en: in
uk: за

[ctx: use abbreviation for hour to keep the text short]
en: 1 hr | %1 hrs
uk[0]: %1 год.
uk[1]: %1 год.
uk[2]: %1 год.
uk[3]: %1 год.

[ctx: use abbreviation for minute to keep the text short]
en: 1 min | %1 mins
uk[0]: %1 хв.
uk[1]: %1 хв.
uk[2]: %1 хв.
uk[3]: %1 хв.

en: now
uk: зараз

en: all day
uk: весь день

[ctx: Time from - to]
en: %1 - %2
uk: %1 – %2

[ctx: next occurrence]
en: Next: %1
uk: Далі: %1

[ctx: @action:inmenu]
en: New To-do...
uk: Створити завдання...

[ctx: @info:status]
en: Create a new to-do
uk: Створити нове завдання

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be presented with a dialog where you can create a new to-do item.
uk: Буде показано діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете створити запис завдання.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, TodoSummaryConfig_Base)
en: To-do Summary Configuration
uk: Налаштування резюме завдань

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDaysGroup)
en: Show To-dos Due
uk: Показати завдання зі строком

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Show To-dos due today only
uk: Показати лише сьогоднішні завдання

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Check this box if you want to see To-dos due on this date only.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб було показано лише завдання, призначені на цю дату.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Show To-dos due within the next month
uk: Показати лише завдання протягом наступного місяця

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Check this box if you want to see To-dos that are due sometime during the next 31 days.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте бачити завдання, які слід виконати до одного з днів протягом наступних 31 днів.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Select the days for showing pending To-dos
uk: Оберіть дні, для яких буде показано завдання з черги

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Check this box if you want specify the number of days in the future for pending To-dos.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте вказати кількість наступних днів, для яких буде показано завдання з черги.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Set the number of days to show pending To-dos
uk: Встановити кількість днів для показу завдань з черги

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Use this spinbox to set the number of days to show pending To-dos up to 1 year in the future.
uk: Скористайтеся цим полем лічильника для встановлення кількості днів для показу завдань з черги, аж до 365 днів.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mHideGroup)
en: Hide Following To-do Types
uk: Сховати такі типи завдань

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mHideCompletedBox)
en: Hide completed To-dos
uk: Сховати виконані завдання

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideCompletedBox)
en: Check this box if you do not want to see To-dos that have already been completed.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви не бажаєте бачити завдання, виконання яких вже завершено.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideCompletedBox)
en: &Completed
uk: Ви&конано

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mHideOpenEndedBox)
en: Hide To-dos without a due date
uk: Сховати завдання без дати виконання

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideOpenEndedBox)
en: Check this box if you do not want to see open-ended To-dos.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви не бажаєте бачити записи завдань без чіткого строку виконання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideOpenEndedBox)
en: &Open-ended (no due date)
uk: &Необмежені (без строків)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mHideUnstartedBox)
en: Hide unstarted To-dos
uk: Сховати непочаті завдання

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideUnstartedBox)
en: Check this box if you do not want to see To-dos with a start date in the future.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви не бажаєте, щоб було показано завдання з часом початку виконання у майбутньому.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideUnstartedBox)
en: &Unstarted (start date is in the future)
uk: &Непочаті (дата початку у майбутньому)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mHideInProgressBox)
en: Hide in-progress To-dos
uk: Сховати завдання, що виконуються

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideInProgressBox)
en: Check this box if you do not want to see To-dos that have been started but are not yet completed.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви не бажаєте бачити завдання, виконання яких було розпочато, але ще не завершено.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideInProgressBox)
en: &In-progress (started but not completed)
uk: Н&езавершені (початі, але не завершені)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mHideOverdueBox)
en: Hide overdue To-dos
uk: Сховати прострочені завдання

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideOverdueBox)
en: Check this box if you do not want to see To-dos that are past their due date but have not yet been completed.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви не бажаєте бачити завдання, виконання яких не було завершено до вказаної дати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideOverdueBox)
en: Over&due (not completed and beyond due-date)
uk: Про&строчені (не завершені у строк)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowMineOnly)
en: Show To-dos belonging to my calendars only
uk: Показувати завдання, що належать лише до ваших календарів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowMineOnly)
en: Check this box if you want the summary to show To-dos belonging to your calendars only.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб у резюме було показано завдання, що належать лише до ваших календарів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowMineOnly)
en: Show &my To-dos only
uk: Показати лише м&ої завдання

en: Pending To-dos
uk: Призначені завдання

[ctx: the to-do is due today]
en: Today
uk: Сьогодні

[ctx: the to-do is due tomorrow]
en: Tomorrow
uk: Завтра

[ctx: 1. weekday, 2. time]
en: %1 %2
uk: %1, %2

en: 1 day ago | %1 days ago
uk[0]: %1 день тому
uk[1]: %1 дні тому
uk[2]: %1 днів тому
uk[3]: %1 день тому

[ctx: the to-do is due]
en: due
uk: слід виконати

en: No pending to-dos due within the next day | No pending to-dos due within the next %1 days
uk[0]: Немає призначених завдань в найближчий %1 день
uk[1]: Немає призначених завдань в найближчі %1 дні
uk[2]: Немає призначених завдань в найближчі %1 днів
uk[3]: Немає призначених завдань в найближчий %1 день

en: &Mark To-do Completed
uk: &Позначити завдання як виконане

en: Edit To-do: "%1"
uk: Редагувати завдання: «%1»

en: open-ended
uk: без кінця

[ctx: the to-do is overdue]
en: overdue
uk: термін збіг

[ctx: the to-do starts today]
en: starts today
uk: починається сьогодні

[ctx: the to-do has not been started yet]
en: not-started
uk: не почато

[ctx: the to-do is completed]
en: completed
uk: завершено

[ctx: the to-do is in-progress]
en: in-progress
uk: в процесі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SDSummaryConfig_Base)
en: Special Dates Summary Configuration
uk: Налаштування резюме особливих дат

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDaysGroup)
en: Show Special Dates Starting
uk: Показати дати з особливими подіями, що почнуться

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Show special occasions for today only
uk: Показувати особливі дати лише для поточного дня

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateTodayButton)
en: Check this box if you want to see special occasions occurring on this date only.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб було показано лише особливі події, призначені на поточну дату.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Show special occasions starting within the next month
uk: Показувати особливі події з початком протягом наступного місяця

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateMonthButton)
en: Check this box if you want to see special occasions that start sometime during the next 31 days.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте бачити записи особливих подій, які розпочнуться протягом наступних 31 днів.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Select the days for showing upcoming special occasions
uk: Оберіть дні, для яких буде показано наступні особливі події

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mDateRangeButton)
en: Check this box if you want to specify the number of days in the future for upcoming special occasions.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте вказати кількість наступних днів, для яких буде показано наступні особливі події.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Set the number of days to show upcoming special occasions
uk: Встановіть кількість днів для показу наступних особливих подій

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mCustomDays)
en: Use this spinbox to set the number of days to show upcoming special occasions up to one year in the future.
uk: Скористайтеся цим полем лічильника для встановлення кількості днів для показу наступних особливих подій, аж до 365 днів.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mShowFromCalGroup)
en: Show These Special Dates From Your Calendar
uk: Показувати ці особливі дати з вашого календаря

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCalBox)
en: Show birthdays from your calendar
uk: Показати дні народження з вашого календаря

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromCalBox)
en: Enable this option to include birthdays from your calendar in the upcoming special occasions summary. Typically, these are events with the "Birthday" tag.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі включити записи днів народження з вашого календаря до резюме наступних особливих подій. Типово, ці записи пов'язано із міткою «Дні народження».

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCalBox)
en: Show anniversaries from your calendar
uk: Показати річниці весіль з вашого календаря

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromCalBox)
en: Enable this option to include anniversaries from your calendar in the upcoming special occasions summary. Typically, these are events with the "Anniversary" tag.
uk: Позначте цей пункт, щоб наказати програмі включити записи річниць весіль з вашого календаря до резюме наступних особливих подій. Типово, ці записи пов'язано із міткою «Річниця весілля».

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowHolidaysFromCalBox)
en: Show holidays from your calendar
uk: Показати свята з вашого календаря

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowHolidaysFromCalBox)
en: Enable this option to include holidays from your calendar in the upcoming special occasions summary. These are events from your configured holiday region, or events with the "Holiday" tag.
uk: Позначте цей пункт, щоб включити вихідні з вашого календаря до резюме наступних особливих подій. Вихідні буде визначено за вказаним вами регіоном або подіями з міткою «Свято».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowHolidaysFromCalBox)
en: Show &holidays
uk: Показати &свята

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowSpecialsFromCalBox)
en: Show special occasions from your calendar
uk: Показувати особливі події з вашого календаря

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowSpecialsFromCalBox)
en: Enable this option to include events from your calendar with the "special occasion" tag.
uk: Позначте цей пункт, щоб додати події з календаря, які пов'язано із міткою «особлива дата».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowSpecialsFromCalBox)
en: Show s&pecial occasions
uk: Показати о&собливі події

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mShowFromKABButtonGroup)
en: Show These Special Dates From Your Contact List
uk: Показувати ці особливі дати з вашого списку контактів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromKABBox)
en: Show birthdays from your address book
uk: Показати дні народження з вашої адресної книги

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromKABBox)
en: Enable this option to include birthdays from your address book in the upcoming special occasions summary.
uk: Позначте цей пункт, щоб включити записи днів народження з вашої адресної книги до резюме наступних особливих подій.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowBirthdaysFromKABBox)
en: Show birth&days
uk: Показати дні н&ародження

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromKABBox)
en: Show anniversaries from your address book
uk: Показати річниці весіль з вашої адресної книги

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromKABBox)
en: Enable this option to include anniversaries from your address book in the upcoming special occasions summary.
uk: Позначте цей пункт, щоб включити записи річниць весіль з вашої адресної книги до резюме наступних особливих подій.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mShowAnniversariesFromKABBox)
en: Show anni&versaries
uk: Показати рі&чниці весіль

en: Upcoming Special Dates
uk: Майбутні особливі дати

[ctx: the special day is today]
en: Today
uk: Сьогодні

[ctx: the special day is tomorrow]
en: Tomorrow
uk: Завтра

en: Birthday
uk: День народження

en: Anniversary
uk: Річниця

en: Holiday
uk: Свято

en: Change of Seasons
uk: Зміна пір року

en: Special Occasion
uk: Особлива подія

en: one year | %1 years
uk[0]: %1 рік
uk[1]: %1 роки
uk[2]: %1 років
uk[3]: %1 рік

en: No special dates within the next 1 day | No special dates pending within the next %1 days
uk[0]: Немає призначених особливих дат в найближчий %1 день
uk[1]: Немає призначених особливих дат в найближчі %1 дні
uk[2]: Немає призначених особливих дат в найближчі %1 днів
uk[3]: Немає призначених особливих дат в найближчий %1 день

en: Send &Mail
uk: Надіслати &пошту

en: View &Contact
uk: Переглянути &контакт

en: Mail to:"%1"
uk: Надіслати листа до «%1»

en: Special Dates Summary
uk: Резюме особливих дат

en: Kontact Special Dates Summary
uk: Резюме особливих дат Контакту

en: Copyright © 2003 Tobias Koenig
    Copyright © 2004–2010 Allen Winter
uk: © Tobias Koenig, 2003
    © Allen Winter, 2004–2010

en: Current Maintainer
uk: Поточний супровідник

en: New Calendar
uk: Новий календар

[ctx: the calendar is read-only]
en: read-only
uk: лише читання

en: Calendar
uk: Календар

en: Import the specified files as separate calendars
uk: Імпортувати вказані файли як окремі календарі

en: Merge the specified files into an existing calendar
uk: Об’єднати вказані файли з наявним календарем

en: Display the specified incidence (by URL)
uk: Показати вказану подію (за адресою)

en: Calendar files or urls. Unless -i or -m is explicitly specified, the user will be asked whether to import or merge
uk: Файли календарів або їхні адреси. Якщо параметри -i або -m явно не вказані, програма запитає користувача у окремому вікні користувача про те, що треба зробити: імпортувати чи об’єднати календарі.

en: Lists the available options for user feedback
uk: Показати доступні варіанти для відгуків користувача

en: Merged calendar
uk: Об’єднаний календар

en: Calendars Side by Side
uk: Календарі один біля одного

en: Unable to display the work week since there are no work days configured. Please properly configure at least 1 work day in the Time and Date preferences.
uk: Не вдалося показати перегляд робочого тижня, оскільки не вказано робочих днів тижня. Будь ласка, налаштуйте хоча б один робочий день у параметрах «Час і дата».

[ctx: @title:tab]
en: Colors
uk: Кольори

[ctx: @title:group]
en: Tags
uk: Мітки

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the tag you want to modify. You can change the selected tag's color using the adjacent color button.
uk: Виберіть мітку, яку ви хочете змінити. Колір вибраної вами мітки можна змінити за допомогою кнопки, розташованої нижче.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose the color of the tag selected in the adjacent combo box.
uk: Виберіть тут колір мітки, вибраного зі спадного списку поряд.

[ctx: @title:group]
en: Resources
uk: Ресурси

[ctx: @info:whatsthis]
en: Select the calendar you want to modify. You can change the selected calendar color using the button below.
uk: Виберіть календар, який ви хочете змінити. Можна змінити колір вибраного календаря за допомогою кнопки, розташованої нижче.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose here the color of the calendar selected using the combo box above.
uk: Виберіть тут колір календаря, обраного зі спадного списку вище.

[ctx: @title:tab]
en: Fonts
uk: Шрифти

[ctx: @label]
en: Event text
uk: Текст події

[ctx: @label]
en: Mail transport:
uk: Надсилання пошти:

[ctx: @title:tab personal settings]
en: Personal
uk: Особисті

[ctx: @title:group email settings]
en: Email Settings
uk: Параметри ел. пошти

[ctx: @title:tab]
en: Save
uk: Зберегти

[ctx: @title:tab calendar account settings]
en: Calendars
uk: Календарі

[ctx: @title]
en: Calendar Accounts
uk: Облікові записи календаря

[ctx: @title:group]
en: Position
uk: Позиція

[ctx: @option:check]
note: i18nc( "@option:check", "Show in the month view" ), mPositioningGroupBox );
en: Show at the top of the agenda views
uk: Показати згори переглядів порядку денного

[ctx: @option:check]
en: Show at the bottom of the agenda views
uk: Показати внизу переглядів порядку денного

[ctx: @title:group]
en: Calendar Decorations
uk: Додаток оздоблення календаря

[ctx: @action]
en: Configure
uk: Налаштувати

[ctx: @info]
en: Unable to configure this plugin
uk: Не вдається налаштувати цей додаток

[ctx: @title:tab]
en: Regional
uk: Регіональні

[ctx: @title:group]
en: General Time and Date
uk: Загальний час і дати

[ctx: @title:group]
en: Holidays
uk: Вихідні

[ctx: @label]
en: Use holiday region:
uk: Використовувати вихідні регіону:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Select Holiday Regions
uk: Виберіть регіони свят

[ctx: @title:group]
en: Working Period
uk: Робочий час

[ctx: @info:whatsthis]
en: Check this box to make KOrganizer mark the working hours for this day of the week. If this is a work day for you, check this box, or the working hours will not be marked with color.
uk: Позначте, щоб програма KOrganizer позначала робочі години для цього дня тижня. Якщо це ваш робочий день, позначте цей пункт, щоб робочі години позначались кольором.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Monday
uk: понеділок

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tuesday
uk: вівторок

[ctx: @item:inlistbox]
en: Wednesday
uk: середа

[ctx: @item:inlistbox]
en: Thursday
uk: четвер

[ctx: @item:inlistbox]
en: Friday
uk: п'ятниця

[ctx: @item:inlistbox]
en: Saturday
uk: субота

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sunday
uk: неділя

[ctx: @title:tab]
en: Default Values
uk: Типові значення

[ctx: @title:group]
en: Appointments
uk: Зустрічі

[ctx: @title:group]
en: Reminders
uk: Нагадування

[ctx: @label]
en: Default reminder time:
uk: Типовий час попередження:

[ctx: @item:inlistbox reminder units in minutes]
en: minute(s)
uk: хвилини

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in hours]
en: hour(s)
uk: години

[ctx: @item:inlistbox reminder time units in days]
en: day(s)
uk: дні

en: *.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra|Audio Files (*.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra)
uk: *.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra|Звукові файли (*.ogg *.wav *.mp3 *.wma *.flac *.aiff *.raw *.au *.ra)

[ctx: @title:tab general settings]
en: General
uk: Загальні

[ctx: @title:group]
en: Display Options
uk: Параметри показу

[ctx: @label suffix in the N days spin box]
en:  days
uk:  днів

[ctx: @title:group]
en: Date Navigator
uk: Навігатор датами

[ctx: @title:tab]
en: Agenda View
uk: Перегляд порядку денного

[ctx: @label suffix in the hour size spin box]
en:  pixels
uk:  пікселів

[ctx: @title:tab]
en: Month View
uk: Перегляд місяця

[ctx: @title:tab]
en: Todo View
uk: Перегляд завдань

[ctx: @title:group]
en: Other Options
uk: Інші параметри

en: KCMUserFeedBack
uk: Модуль відгуків користувача

en: KOrganizer Configure User FeedBack
uk: Налаштовування відгуків користувача у KOrganizer

en: (c) 2020-2021 Laurent Montel
uk: © Laurent Montel, 2020–2021

en: Choose...
uk: Вибрати…

[ctx: @title:window]
en: Preferences
uk: Налаштування

en: You are about to set all preferences to default values. All custom modifications will be lost.
uk: Зараз ви зміните значення всіх параметрів до стандартних. Всі нестандартні налаштування будуть втрачені.

en: Setting Default Preferences
uk: Встановлення стандартних значень

en: Reset to Defaults
uk: Повернути типові значення

note: i18n: ectx: label, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Confirm deletes
uk: Підтверджувати вилучення

note: i18n: ectx: tooltip, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Always confirm when deleting items
uk: Завжди підтверджувати вилучення записів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Check this box to display a confirmation dialog when deleting items.
uk: Ввімкніть цей параметр, щоб у вас запитували про підтвердження при вилученні пунктів.

note: i18n: ectx: label, entry (Destination), group (Save Settings)
en: New Events, To-dos and Journal Entries Should
uk: Нові події, завдання і журнальні записи повинні

note: i18n: ectx: label, entry (Destination), group (Save Settings)
en: Be added to the default calendar
uk: додаватись до типового календаря

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Destination), group (Save Settings)
en: Select this option to always record new events, to-dos and journal entries using the current default calendar.
uk: Позначте цей пункт, щоб завжди записувати нові події, завдання і журнальні записи, до поточного типового календаря.

note: i18n: ectx: label, entry (Destination), group (Save Settings)
en: Be asked which calendar to use
uk: запитувати, який календар використовувати

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Destination), group (Save Settings)
en: Select this option to choose the calendar to be used to record the item each time you create a new event, to-do or journal entry. This choice is recommended if you intend to use the shared folders functionality of the Kolab server or have to manage multiple accounts using Kontact as a KDE Kolab client.
uk: Позначте цей пункт, щоб вибрати календар, який буде використано для запису пункту під час кожного створення нової події, завдання або журнального запису. Рекомендується увімкнути цей параметр, якщо ви маєте намір використовувати функціональність спільних тек сервера Kolab або керувати багатьма обліковими записами, використовуючи Kontact як клієнт KDE для Kolab.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TimeZoneId), group (Time &amp; Date)
en: Select your timezone from the list of locations on this drop down box. If your city is not listed, select one which shares the same timezone. KOrganizer will automatically adjust for daylight savings.
uk: Виберіть ваш часовий пояс зі списку місцевостей. Якщо вашого міста немає в списку, виберіть якесь інше з того самого часового поясу. KOrganizer автоматично налаштує літній/зимовий час.

note: i18n: ectx: label, entry (DayBegins), group (Time &amp; Date)
en: Day begins at
uk: День починається о

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DayBegins), group (Time &amp; Date)
en: Enter the start time for events here. This time should be the earliest time that you use for events, as it will be displayed at the top.
uk: Тут введіть час початку подій. Цей час мусить бути найближчим часом, який ви використовуватимете для подій, оскільки його буде показано угорі.

note: i18n: ectx: label, entry (Holidays), group (Time &amp; Date)
en: Use holiday regions:
uk: Використовувати свята регіонів:

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Holidays), group (Time &amp; Date)
en: Select which regions you want to use the holidays here. Defined holidays are shown as non-working days in the date navigator, the agenda view, etc.
uk: Виберіть, свята яких регіонів слід використовувати. Визначені свята показано в навігаторі датами, перегляді порядку денного тощо як неробочі дні.

note: i18n: ectx: label, entry (WeekStartDay), group (Time &amp; Date)
en: Weekly start day:
uk: Перший день тижня:

note: i18n: ectx: tooltip, entry (WeekStartDay), group (Time &amp; Date)
en: Select the first day of each week
uk: Виберіть перший день тижня

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WeekStartDay), group (Time &amp; Date)
en: Select the first day of each week. Normally, you can ignore this since it is set in your locale.
uk: Вибір першого дня тижня. Зазвичай, цей пункт можна ігнорувати, оскільки перший день тижня визначається вибраною вами локаллю.

note: i18n: ectx: label, entry (WorkingHoursStart), group (Time &amp; Date)
en: Daily starting hour
uk: Початок дня

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WorkingHoursStart), group (Time &amp; Date)
en: Enter the start time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
uk: Введіть початок робочих годин дня. Робочі години KOrganizer позначить кольором.

note: i18n: ectx: label, entry (WorkingHoursEnd), group (Time &amp; Date)
en: Daily ending hour
uk: Кінець дня

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WorkingHoursEnd), group (Time &amp; Date)
en: Enter the ending time for the working hours here. The working hours will be marked with color by KOrganizer.
uk: Введіть кінець робочих годин дня. Робочі години KOrganizer позначить кольором.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time &amp; Date)
en: Exclude holidays
uk: Виключити свята

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Time &amp; Date)
en: Check this box to prevent KOrganizer from marking the working hours on holidays.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма KOrganizer не позначала робочі години в свята та вихідні.

note: i18n: ectx: label, entry (ColorMonthBusyDaysEnabled), group (Time &amp; Date) i18n: ectx: label, entry (ColorBusyDaysEnabled), group (Agenda View)
en: Color busy days with a different background color
uk: Позначати зайняті дні іншим кольором тла

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ColorMonthBusyDaysEnabled), group (Time &amp; Date)
en: Check this box if you want month view's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб тло перегляду місяця було змінено для пунктів днів, на які призначено хоча б одну подію протягом всього дня, позначеного як зайнятий. Крім того, ви можете змінити колір тла, використаного для пунктів таких зайнятих днів на сторінці налаштування кольорів. Просто знайдіть на цій сторінці пункт «Колір тла зайнятих днів».

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: Enable tooltips for displaying summaries
uk: Увімкнути підказки для показу резюме

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General View)
en: Check this box to display summary tooltips when hovering the mouse over an event or a to-do.
uk: Позначте цей пункт, щоб під час руху вказівника миші на подіями або завданнями було показано підказки з резюме.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: To-dos use tag colors
uk: Завдання використовують кольори мітки

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General View)
en: Check this box so that to-dos will use tag colors and not colors specific to their due, due today or overdue state
uk: Позначте це поле, щоб поле запланованого використовувало кольори міток, а не кольори, що відповідають їхньому строку, сьогоднішньому дню або стану простроченості

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: Next x days
uk: Наступні X дні

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General View)
en: Select the number of "x" days to be displayed in the next days view. To access the next "x" days view, choose the "Next X Days" menu item from the "View" menu.
uk: Тут ви можете вибрати кількість днів, «x», для перегляду наступних днів. Для доступу до перегляду наступних «x» днів, виберіть у меню «Перегляд» пункт «Наступні X днів».

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (General View)
en: Show this many days at a time in the Next "x" days view
uk: Показувати цю кількість днів у перегляді «Наступні x днів»

note: i18n: ectx: label, entry (DailyRecur), group (General View)
en: Show items that recur daily
uk: Показувати записи, які повторюються щоденно

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DailyRecur), group (General View)
en: Check this box to show the days containing daily recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non daily recurring) events.
uk: Позначте цей пункт, щоб в навігаторі датами показувати жирним шрифтом дні, які містять щоденні події; вимкніть, щоб виділити інші події, які не повторюються щодня.

note: i18n: ectx: label, entry (WeeklyRecur), group (General View)
en: Show items that recur weekly
uk: Показувати записи, які повторюються щотижнево

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WeeklyRecur), group (General View)
en: Check this box to show the days containing weekly recurring events in bold typeface in the Date Navigator, or uncheck it to give more prominence to other (non weekly recurring) events.
uk: Позначте, щоб у навігаторі датами дні, на які призначено події, які відбуваються щотижня, було позначено жирним шрифтом, або зніміть позначку, щоб надати перевагу іншим подіям (тим що відбуваються не щотижня).

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightTodos), group (General View)
en: Show to-dos instead of events when in Todo View
uk: Показувати завдання замість подій у перегляді завдань

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HighlightTodos), group (General View)
en: Check this box to show the days containing to-dos in bold typeface in the Date Navigator when in to-do view.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала позначки днів, для яких існують записи завдань, жирним шрифтом у навігаторі датами перегляду завдань.

note: i18n: ectx: label, entry (HighlightJournals), group (General View)
en: Show journals instead of events when in Journal View
uk: Показувати журнали подій у перегляді журналу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (HighlightJournals), group (General View)
en: Check this box to show the days containing journals in bold typeface in the Date Navigator when in journal view.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала позначки днів, для яких існують записи журналу, жирним шрифтом у навігаторі датами перегляду журналу.

note: i18n: ectx: label, entry (WeekNumbersShowWork), group (General View)
en: Week numbers select a work week when in work week mode
uk: Вибір тижня призводить до вибору робочого тижня у режимі робочого тижня

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (WeekNumbersShowWork), group (General View)
en: Check this box to select a working week when clicking on the Date Navigator's week numbers, or uncheck it to choose the whole week.
uk: Позначте цей пункт, якщо у відповідь на клацання на номері тижня у навігаторі датами слід позначати робочий тиждень. Якщо пункт не буде позначено, програма позначатиме цілий тиждень.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View)
en: Hour size
uk: Розмір поля годин

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View)
en: Select the height of the hour rows in the agenda grid, in pixels. Increasing this value will make each row in the agenda grid taller.
uk: Виберіть висоту рядків годин у сітці розкладу, у пікселях. Збільшення цього значення зробить вищим кожен з рядків у сітці порядку денного.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Set the height (in pixels) for an hour in the agenda grid
uk: Встановіть висоту (у пікселях) для годин у сітці порядку денного

note: i18n: ectx: label, entry (EnableAgendaItemIcons), group (Agenda View)
en: Show icons in agenda view items
uk: Показувати піктограми у перегляді пунктів порядку денного

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EnableAgendaItemIcons), group (Agenda View)
en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in agenda view items.
uk: Позначте цей пункт, щоб для пунктів перегляду порядку денного було показано піктограми (нагадування, повторення та інші).

note: i18n: ectx: tooltip, entry (EnableAgendaItemIcons), group (Agenda View)
en: Display icons in agenda view items
uk: Показувати піктограми для пунктів перегляду порядку денного

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTodosAgendaView), group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry (ShowTodosMonthView), group (Month View)
en: Show to-dos
uk: Показати завдання

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTodosAgendaView), group (Agenda View)
en: Check this box to display to-dos in the agenda view.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала завдання у перегляді порядку денного.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowTodosAgendaView), group (Agenda View)
en: Display to-dos in the agenda view
uk: Показувати завдання у перегляді порядку денного

note: i18n: ectx: label, entry (MarcusBainsEnabled), group (Agenda View)
en: Show current-time (Marcus Bains) line
uk: Показувати лінію поточного часу (Маркуса Бейнса)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarcusBainsEnabled), group (Agenda View)
en: Check this box to display a line in the day or week view indicating the current-time line (Marcus Bains line).
uk: Позначте цей пункт, щоб в режимі перегляду дня або тижня з'являлася лінія, яка показуватиме лінію поточного часу (лінія Маркуса Бейнса).

note: i18n: ectx: tooltip, entry (MarcusBainsEnabled), group (Agenda View)
en: Display the current-time indicator
uk: Показати індикатор поточного часу

note: i18n: ectx: label, entry (MarcusBainsShowSeconds), group (Agenda View)
en: Show seconds on the current-time (Marcus Bains) line
uk: Показувати секунди на лінії поточного часу (Маркуса Бейнса)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (MarcusBainsShowSeconds), group (Agenda View)
en: Check this box if you want to show seconds on the current-time line.
uk: Ввімкніть цей параметр, якщо ви хочете, щоб було видно секунди на лінії поточного часу.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (MarcusBainsShowSeconds), group (Agenda View)
en: Display seconds with the current-time indicator
uk: Показувати секунди з індикатором поточного часу

note: i18n: ectx: label, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Time range selection in agenda view starts event editor
uk: Вибір діапазону дат у перегляді порядку денного відкриває редактор подій

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Check this box to start the event editor automatically when you select a time range in the daily and weekly view. To select a time range, drag the mouse from the start time to the end time of the event you are about to plan.
uk: Позначте для того, щоб при виборі періоду в календарі відкривався редактор подій. Для вибору періоду перетягніть мишку з часу початку події, що планується, до часу її закінчення.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (SelectionStartsEditor), group (Agenda View)
en: Enable automatic event editor with time range selection
uk: Увімкнути автоматичний редактор подій з вибором діапазону часу

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Color Usage
uk: Використання кольорів

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Tag inside, calendar outside
uk: Мітка всередині, календар ззовні

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Select the "Tag inside, calendar outside" option if you would like to draw calendar items using their associated tag color, with the item's border drawn in the color of its calendar.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
uk: Позначте пункт «Мітка всередині, календар ззовні», якщо ви бажаєте, щоб програма показувала пункти календаря кольором мітки, із якою пов'язано ці пункти, а рамку пункту було показано кольором календаря. Для налаштування цих кольорів, будь ласка, скористайтеся сторінкою налаштувань «Кольори і шрифти».

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Draw agenda items with their tag color inside and calendar color for their border
uk: Малювати пункти порядку денного кольором їхньої мітки, для рамки ж використати колір календаря

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Calendar inside, tag outside
uk: Календар всередині, мітка ззовні

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Select the "Calendar inside, tag outside" option if you would like to draw calendar items using their associated calendar color, with the item's border drawn in the color of its tag.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
uk: Позначте пункт «Календар всередині, мітка ззовні», якщо ви бажаєте, щоб програма показувала пункти календаря кольором календаря, до якого ці пункти належать, а рамку пункту було показано кольором його мітки. Для налаштування цих кольорів, будь ласка, скористайтеся сторінкою налаштувань «Кольори і шрифти».

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Draw agenda items with their calendar color inside and tag color for their border
uk: Малювати пункти порядку денного кольором їхнього календаря, для рамки ж використати колір мітки календаря

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Only tag
uk: Лише мітка

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View)
en: Select the "Only tag" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) using the color of their associated tag.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
uk: Позначте пункт «Лише мітка», якщо ви бажаєте, щоб пункти календаря (всередині і рамка) було показано кольором відповідної мітки. Для налаштування цих кольорів, будь ласка, скористайтеся сторінкою налаштувань «Кольори і шрифти».

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Draw agenda items using their tag color for the inside and border
uk: Показувати пункти порядку денного кольором їхньої мітки (всередині і рамка)

note: i18n: ectx: label, entry, group (Agenda View) i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Only calendar
uk: Лише календар

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Agenda View)
en: Select the "Only calendar" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) using the color of their calendar. Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
uk: Позначте пункт «Лише календар», якщо ви бажаєте, щоб пункти календаря (всередині і рамка) було показано кольором календаря. Для налаштування цих кольорів, будь ласка, скористайтеся сторінкою налаштувань «Кольори і шрифти».

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Agenda View)
en: Draw agenda items using their calendar color for the inside and border
uk: Показувати пункти порядку денного кольором їхнього календаря (всередині і рамка)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ColorBusyDaysEnabled), group (Agenda View)
en: Check this box if you want agenda's background to be filled with a different color on days which have at least one all day event marked as busy. Also, you can change the background color used for this option on the Colors configuration page. Look for the "Busy days background color" setting.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб тло порядку денного було змінено для пунктів днів, на які призначено хоча б одну подію протягом всього дня, позначеного як зайнятий. Крім того, ви можете змінити колір тла, використаного для пунктів таких зайнятих днів на сторінці налаштування кольорів. Просто знайдіть на цій сторінці пункт «Колір тла зайнятих днів».

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Multiple Calendar Display
uk: Показ декількох календарів

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Merge all calendars into one view
uk: Об’єднати всі календарі у одному вікні перегляду

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Select the "Merge all calendars into one view" option if you would like all your calendars to be shown together in one agenda view.
uk: Позначте пункт «Об’єднати всі календарі до одного перегляду», якщо ви бажаєте, щоб всі календарі було показано у одному перегляді порядку денного.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Show all calendars merged together
uk: Показувати всі об’єднані календарі

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Show calendars side by side
uk: Показувати календарі поряд один з одним

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Select the "Show calendars side by side" option if you would like to see two calendars at once, in a side-by-side view.
uk: Позначте пункт «Показувати два календарі поруч», якщо ви бажаєте бачити одночасно два календарі, поруч один з одним.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Show two calendars side-by-side
uk: Показувати два календарі поруч

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Switch between views with tabs
uk: Перемикатися між переглядами за допомогою табуляції

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Select "Switch between views with tabs" if you would like to alternate between calendars using the tab key.
uk: Позначте пункт «Перемикатися між переглядами за допомогою табуляції», якщо ви бажаєте перемикатися між календарями за допомогою клавіші табуляції.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (AgendaViewCalendarDisplay), group (Agenda View)
en: Tab through calendars
uk: Пересуватися календарями

note: i18n: ectx: label, entry (EnableMonthItemIcons), group (Month View)
en: Show icons in month view items
uk: Показувати піктограми для пунктів у перегляді місяця

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (EnableMonthItemIcons), group (Month View)
en: Check this box to display icons (alarm, recursion, etc.) in month view items.
uk: Позначте цей параметр, щоб для пунктів перегляду місяця було показано піктограми (нагадування, повторення та інші).

note: i18n: ectx: tooltip, entry (EnableMonthItemIcons), group (Month View)
en: Display icons in month view items
uk: Показувати піктограми для пунктів перегляду місяця

note: i18n: ectx: label, entry (ShowTimeInMonthView), group (Month View)
en: Show time in month view items
uk: Показувати час для пунктів у перегляді місяця

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTimeInMonthView), group (Month View)
en: Check this box to display the time in month view items.
uk: Позначте цей параметр, щоб для пунктів перегляду місяця було показано час.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowTimeInMonthView), group (Month View)
en: Display time in month view items
uk: Показувати час для пунктів перегляду місяця

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowTodosMonthView), group (Month View)
en: Check this box to display to-dos in the month view.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала завдання у перегляді місяця.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowTodosMonthView), group (Month View)
en: Display to-dos in the month view
uk: Показувати завдання у перегляді місяця

note: i18n: ectx: label, entry (ShowJournalsMonthView), group (Month View)
en: Show journals
uk: Показ журналів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowJournalsMonthView), group (Month View)
en: Check this box to display journals in the month view.
uk: Позначте цей пункт, щоб програма показувала журнали у перегляді місяця.

note: i18n: ectx: tooltip, entry (ShowJournalsMonthView), group (Month View)
en: Display journals in the month view
uk: Показувати журнали у перегляді місяця

note: i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Month view uses full window
uk: Перегляд місяця - на повне вікно

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the month view. If this box is checked, you will gain some space for the monthly view, but other widgets, such as the date navigator, the item details and the calendars list, will not be displayed.
uk: Позначте для використання всього вікна KOrganizer для відображення перегляду місяця. Якщо цей параметр увімкнено, то перегляд місяця буде мати більше вільного простору, але інші елементи графічного інтерфейсу (навігатор датами, список календарів, детальна інформація) не будуть відображені.

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Month View)
en: Draw month items with their tag color inside and calendar color for their border
uk: Малювати пункти місяця кольором їхньої мітки всередині і кольором календаря у рамці

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Month View)
en: Draw month items with their calendar color inside and tag color for their border
uk: Малювати пункти місяця кольором їхнього календаря, для рамки ж використати колір мітки календаря

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Select the "Only tag" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) in the color of their associated tag.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
uk: Позначте пункт «Лише мітка», якщо ви бажаєте, щоб пункти календаря (всередині і рамка) було показано кольором відповідної мітки. Для налаштування цих кольорів, будь ласка, скористайтеся сторінкою налаштувань «Кольори і шрифти».

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Month View)
en: Draw month items using their tag color for the inside and border
uk: Показувати пункти місяця кольором їхньої мітки (всередині і рамка)

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Month View)
en: Select the "Only calendar" option if you would like to draw calendar items (both inside and border) in the color of their calendar.  Please use the Colors and Fonts configuration page for setting these colors.
uk: Позначте пункт «Лише календар», якщо ви бажаєте, щоб пункти календаря (всередині і рамка) було показано кольором календаря. Для налаштування цих кольорів, будь ласка, скористайтеся сторінкою налаштувань «Кольори і шрифти».

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Month View)
en: Draw month items using their calendar color for the inside and border
uk: Показувати пункти місяця кольором їхнього календаря (всередині і рамка)

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: Always display completed to-dos at the bottom of the list
uk: Завжди показувати виконані завдання внизу списку

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Todo View)
en: Completed to-dos are displayed at the bottom of the list, regardless of priority
uk: Пункти завершених завдань буде показано у нижній частині списку, незалежно від пріоритетності

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box if you want all completed to-dos to be always grouped at the bottom of the to-do list.
uk: Позначте це поле, якщо ви бажаєте, щоб всі виконані завдання було завжди згруповано внизу списку завдань.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: To-do list view uses full window
uk: Перегляд списку завдань використовує все вікно

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Todo View)
en: Display to-do list in a full KOrganizer window
uk: Показати список завдань на все вікно KOrganizer

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box to use the full KOrganizer window when displaying the to-do list view. If this box is checked, you will gain some space for the to-do list view, but other widgets, such as the date navigator, the to-do details and the calendars list, will not be displayed.
uk: Позначення цього пункту призведе використання всього вікна Korganizer для показу списку завдань. Ви отримаєте більше простору для списку завдань, але інші елементи графічного інтерфейсу (навігатор датами, список календарів, детальна інформація) не буде показано.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: Display to-dos in a flat list
uk: Показати плоский список завдань

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Todo View)
en: Display to-dos as a flat list instead of a hierarchical tree
uk: Показати плоский список завдань замість ієрархічного

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box if you want to see all your to-dos in a flat list instead of being arranged in a hierarchical tree.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви хочете побачити плоский список завдань замість його впорядковування у ієрархію.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Todo View)
en: Record completed to-dos in journal entries
uk: Записувати виконані завдання в журнальні записи

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Todo View)
en: Check this box to record the completion of a to-do in a new entry of your journal automatically.
uk: Позначте цей пункт, щоб записувати закінчення завдання в новому записі вашого журналу автоматично.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theming) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Holiday color
uk: Колір свят

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the holiday color here. The holiday color will be used for the holiday name in the month view and the holiday number in the date navigator.
uk: Виберіть тут колір свят. Колір свят використовується для показу вихідних та свят у перегляді місяця і числа вихідного у навігаторі датами.

note: i18n: ectx: label, entry (AgendaBgColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theming)
en: Agenda view background color
uk: Колір для перегляду порядку денного

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AgendaBgColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming)
en: Select the agenda view background color here.
uk: Виберіть тут колір тла для перегляду порядку денного.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors)
en: Agenda view current-time line color
uk: Колір лінії поточного часу у перегляді порядку денного

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Colors)
en: Select a color to use for the current-time (Marcus Bains) line.
uk: Виберіть колір, який буде використано для показу лінії поточного часу (Маркуса Бейнса).

note: i18n: ectx: tooltip, entry, group (Colors)
en: Use this color for the Agenda View current-time (Marcus Bains) line
uk: Використовувати цей колір для лінії поточного часу (Маркуса Бейнса) у перегляді порядку денного

note: i18n: ectx: label, entry (ViewBgBusyColor), group (Colors)
en: Busy days background color
uk: Колір тла зайнятих днів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ViewBgBusyColor), group (Colors)
en: When you have an all day event marked as busy, you can have a different agenda or month view background color for that day. Select the color here.
uk: Якщо на весь день призначено подію, яку неможливо сумістити з іншими, ви можете змінити колір тла пункту такого дня у порядку денному або перегляді місяця. Тут ви можете вказати цей змінений колір.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Working hours color
uk: Колір робочих годин

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Colors)
en: Select the working hours color for the agenda view here.
uk: Виберіть тут колір для робочих годин в перегляді порядку денного.

note: i18n: ectx: label, entry (TodoDueTodayColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: To-do due today color
uk: Колір для завдань, що мають бути виконані сьогодні

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TodoDueTodayColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the to-do due today color here.
uk: Виберіть тут колір для завдань, що мають бути виконані сьогодні.

note: i18n: ectx: label, entry (TodoOverdueColor), group (Colors) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: To-do overdue color
uk: Колір для завдань, які вчасно не виконані

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TodoOverdueColor), group (Colors) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the to-do overdue color here.
uk: Виберіть тут колір для завдань, які вчасно не виконані.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Time bar
uk: Смужка часу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the time bar font. The time bar is the widget that shows the hours in the agenda view. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the hour font for the time bar.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вибрати шрифт для смужки часу. Смужка часу — це віджет, який відображає години у перегляді порядку денного. Натискання кнопки відкриє вікно для вибору шрифтів, де ви зможете вибрати шрифт.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Month view
uk: Перегляд місяця

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the month view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the items in the month view.
uk: Натисніть цю кнопку для вибору шрифту для перегляду місяця. Натискання кнопки відкриє вікно «Вибір шрифтів», де ви матимете змогу  вибрати шрифт для показу подій у перегляді місяця.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Agenda view
uk: Перегляд порядку денного

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the agenda view font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the events in the agenda view.
uk: Натисніть цю кнопку для вибору шрифту для перегляду порядку денного. Натискання кнопки відкриє вікно «Вибір шрифтів», де ви матимете змогу  вибрати шрифт для показу подій в порядку денному.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Current-time line
uk: Лінія поточного часу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Fonts)
en: Press this button to configure the current-time line font. This button will open the "Select Font" dialog, allowing you to choose the font for the current-time line in the agenda view.
uk: Натисніть цю кнопку для вибору шрифту поточної шкали часу. Ця дія відкриє вікно «Вибір шрифтів», яке надасть вам змогу вибрати шрифт для переглядів лінії поточного часу і порядку денного.

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Default todo attachment method
uk: Типовий спосіб долучення планів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: The default way of attaching dropped emails to a task
uk: Типовий спосіб долучення скинутих адрес ел.пошти до завдання

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Always ask
uk: Завжди питати

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Only attach link to message
uk: Долучити до повідомлення лише посилання

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultTodoAttachMethod), group (Hidden Options)
en: Attach complete message
uk: Долучити все повідомлення

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theming) i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Highlight color
uk: Колір позначення

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming)
en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your agenda and in the date navigator.
uk: Виберіть тут колір позначення. Колір позначення використовується для вибраної ділянки у порядку денному та навігаторі датами.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theming)
en: Use system color
uk: Використовувати колір системи

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theming)
en: Use system color instead of user defined color. If enabled will ignore all other color settings
uk: Використовувати загальносистемний колір замість визначеного користувачем. Якщо позначено, усі інші параметри кольорів буде проігноровано.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Month view background color
uk: Колір тла для перегляду місяця

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the Month view background color here.
uk: Виберіть тут колір тла для перегляду місяця.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the highlight color here. The highlight color will be used for marking the currently selected area in your Month and in the date navigator.
uk: Виберіть тут колір виділення. Колір виділення використовується для вибраної ділянки у перегляді місяця та у навігаторі датами.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the working hours background color for the Month view here.
uk: Виберіть тут колір тла для робочих годин в перегляді місяця.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Default event color
uk: Типовий колір подій

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Theme/Month view)
en: Select the default event color here. The default event color will be used for events in your Month. Note that you can specify a separate color for each event tag below.
uk: Виберіть тут типовий колір для подій. Цей колір буде типовим для відображення всіх подій у перегляді місяця. Зауважте, що нижче ви можете встановити окремий колір для кожної з міток подій.

[ctx: Displayed grayed-out inside the textbox, verb to search]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KListWidgetSearchLine, searchline)
en: Search
uk: Шукати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNewButton)
en: &New
uk: &Створити

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDetailsFrame)
en: Filter Details
uk: Подробиці фільтра

[ctx: filter name]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRecurringCheck)
en: Select this option if you do not want to show recurring events and to-dos in your views. Daily and weekly recurring items may take a lot of space, so it might be handy to hide them.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви не хочете, щоб події та завдання, які повторюються, було видно у перегляді. Щоденні та щотижневі пункти, які повторюються, можуть зайняти багато місця, отже часом ви, можливо, захочете їх сховати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRecurringCheck)
en: Hide &recurring events and to-dos
uk: Сховати &періодичні події і завдання

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: If this box is checked, the filter will hide all to-do items from the list, that have been completed. Optionally, only items that have been completed a given number of days are hidden.
uk: Якщо цей прапорець увімкнено, фільтр сховає у списку всі виконані завдання. Альтернативно буде сховано тільки пункти, які було виконано вже певну кількість днів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: Hide co&mpleted to-dos
uk: Сховати в&иконані завдання

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, mCompletedTimeSpanLabel)
en: This option will allow you to select which completed to-dos should be hidden. When you choose <i>Immediately</i>, it will hide the to-do as soon as you check it. You can increase or decrease the number of days in the spinbox.
uk: Цей параметр дає змогу вибрати, які виконані завдання слід сховати. Якщо вибрати <i>Негайно</i>, то завдання буде сховане відразу після позначення. Можна зменшити або збільшити кількість днів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mCompletedTimeSpanLabel)
en: Da&ys after completion:
uk: Д&нів після закінчення:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mCompletedTimeSpan)
en: Here you can give the number of days a to-do item has to be completed to be hidden from the to-do list. If you select "Immediately", all completed to-dos will be hidden. If you, for example, choose a value of 1, all to-do items will be hidden, that have been marked finished longer than 24 hours ago.
uk: Тут можна вказати кількість днів після виконання завдання, після яких її буде сховано у списку завдань. Якщо вибрати <i>Негайно</i>, то всі виконані завдання будуть сховані. Якщо, наприклад, ви вибрали значення 1, всі завдання, які було закінчено понад 24 години тому, будуть сховані.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideInactiveTodosCheck)
en: This option hides all to-dos from your list, where the start date has not been reached. (Note that the start date is not the due date of the to-do item.)
uk: Цей параметр ховає у вашому списку всі завдання, для яких ще не настала дата початку виконання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideInactiveTodosCheck)
en: Hide &inactive to-dos
uk: Сховати н&еактивні завдання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mCategoriesButtonGroup)
en: Tags
uk: Мітки

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mCatHideCheck)
en: When this option is chosen, this filter will show all items which do <i>not</i> contain any of the selected tags.
uk: Якщо позначено цей пункт, цей фільтр покаже всі пункти, які <i>не</i> містять жодної із вибраних міток.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCatHideCheck)
en: Show all except selected
uk: Показати всі крім вибраних

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mCatShowCheck)
en: When this option is chosen, this filter will show all items containing any of the selected tags.
uk: Якщо позначено цей пункт, цей фільтр покаже всі пункти, які містять будь-яку із вибраних міток.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCatShowCheck)
en: Show only selected
uk: Показати тільки вибрані

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mCatEditButton)
en: Change...
uk: Змінити…

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mHideTodosNotAssignedToMeCheck)
en: This option hides all to-dos from your list which are assigned to someone else.<br>
    Only to-dos which have least one attendee will be checked.  If you are not in the list of attendees the to-do will be hidden.
uk: Цей параметр ховає у списку всі завдання, які призначені комусь іншому.<br>
    Будуть перевірятись завдання, які мають принаймні одного учасника.  Якщо ви не знаходитесь у списку учасників, то завдання буде сховане.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideTodosNotAssignedToMeCheck)
en: Hide to-dos not assigned to me
uk: Сховати завдання, які призначені не мені

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabPublish)
en: P&ublish
uk: Оп&рилюднити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: By publishing Free/Busy information, you allow others to take your calendar into account when inviting you for a meeting. Only the times you have already busy are published, not why they are busy.
uk: Публікування інформації про ваш вільний/зайнятий час надасть можливість іншим використовувати її при плануванні зустрічей з вами. Буде опублікована тільки інформація про зайнятий час без зазначення причини зайнятості.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, publishEnable)
en: Check this box to upload your Free/Busy information automatically.
    It is possible to skip this option and mail or upload your Free/Busy information using the Schedule menu of KOrganizer.
    Note: If KOrganizer is acting as a KDE Kolab client, this is not required, as the Kolab2 server taking care of publishing your Free/Busy information and manages the access to it from other users.
uk: Позначте цей пункт, щоб оприлюднювати дані щодо вільного/зайнятого часу автоматично.
    Можна пропустити цей пункт і надіслати поштою або вивантажити інформацію про ваш вільний/зайнятий час за допомогою меню Розкладу в KOrganizer.
    Примітка: Якщо KOrganizer діє як клієнт KDE для Kolab, це не вимагається, оскільки сервер Kolab2 займається публікацією цієї інформації і керує доступом інших користувачів до неї.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishEnable)
en: Publish your free/&busy information automatically
uk: Публікувати інформацію про &вільний/зайнятий час автоматично

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, publishDelayLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, publishDelay)
en: Configure minimum the interval of time in minutes between each upload here. This configuration is only effective in case you choose to publish your information automatically.
uk: Тут налаштуйте мінімальний інтервал часу між вивантаженнями в хвилинах. Цей параметр ефективний лише тоді, коли ви захочете публікувати інформацію автоматично.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, publishDelayLabel)
en: Minimum time between uploads (in minutes):
uk: Мінімальний інтервал між вивантаженнями (в хвилинах):

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, publishDays) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel4)
en: Configure the number of calendar days you wish to be published and available to others here.
uk: Вкажіть тут скільки календарних днів ви хочете, щоб було опубліковано і доступно для інших.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Publish
uk: Оприлюднити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: days of free/busy information
uk: днів інформації про вільний/зайнятий час

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2_2)
en: Server Information
uk: Інформація про сервер

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Enter the URL for the server on which your Free/Busy information shall be published here.
    Ask the server administrator for this information.
uk: Введіть адресу URL сервера, на якому буде оприлюднено інформацію про ваш вільний/зайнятий час.
    Запитайте адміністратора сервера, якщо не знаєте адреси.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishPassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, retrievePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4)
en: Enter your groupware server login password here.
uk: Введіть сюди ваш пароль для сервера групової роботи.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Password:
uk: Пароль:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel6) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, publishUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, retrieveUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: Enter the login information relative to your account on the server here.
    
    A Kolab2 server specificity: Registered your UID (Unique IDentifier). By default your UID would be your email address on the Kolab2 server but it may also be different. In the last case enter your UID.
uk: Введіть інформацію входу згідно параметрів вашого облікового запису на сервері.
    
    Особливість сервера Kolab2: реєструє ваш UID (унікальний ідентифікатор). Типово на сервері Kolab2 вашим UID буде ваша адреса електронної пошти, але може бути і відмінною. В останньому випадку, введіть ваш UID.

[ctx: login name on the Kolab server]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Username:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, publishSavePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, retrieveSavePassword)
en: Check this box to make KOrganizer remember your password and skip asking you each time it uploads your Free/Busy information, by storing it in the configuration file.
    For security reasons, it is not recommended to store your password in the configuration file.
uk: Позначте, щоб програма KOrganizer запам'ятала ваш пароль, зберігши його в файлі налаштування, і не запитувала під час кожного вивантаження інформації про ваш вільний/зайнятий час.
    З причин безпеки не рекомендується зберігати пароль в файлі налаштування.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishSavePassword)
en: Remember p&assword
uk: Запам'ятати па&роль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: Server URL:
uk: URL сервера:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: (No need if using Kolab server version 2)
uk: (Непотрібна, якщо використовується сервер Kolab версії 2)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabRetrieve)
en: &Retrieve
uk: &Отримати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: By retrieving Free/Busy information that others have published, you can take their calendar into account when inviting them to a meeting.
uk: Інформацію, опубліковану іншими про їхній вільний/зайнятий час, можна використовувати при плануванні зустрічей з ними.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, retrieveEnable)
en: Check this box to retrieve other people's Free/Busy information automatically. Note that you have to fill the correct server information to make this possible.
uk: Позначте цей пункт, щоб отримувати інформацію про вільний/зайнятий час інших людей автоматично. Для цього потрібно ввести правильну інформацію сервера.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, retrieveEnable)
en: Retrieve other people's free/&busy information automatically
uk: Отримувати інформацію про &вільний/зайнятий час інших людей автоматично

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Set this to retrieve user@domain.ifb instead of user.ifb from the server
uk: Для отримання даних з сервера встановіть user@domain.ifb замість user.ifb

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Check this box to download a free/busy file in the format "user@domain.ifb" (for example joe@company.com.ifb). Otherwise, it will download a free/busy file in the format user.ifb (for example joe.ifb). Ask the server Administrator if you are not sure about how to configure this option.
uk: Позначте цей пункт, щоб отримувати файл про вільний/зайнятий час в форматі «користувач@домен.ifb» (напр., іван@фірма.com.ifb). Інакше, буде отримуватись файл про вільний/зайнятий час в форматі користувач.ifb (напр., петро.ifb). Якщо ви не знаєте як налаштувати цей параметр, запитайте адміністратора сервера.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fullDomainRetrieval)
en: Use full email &address for retrieval
uk: Для отримання даних використовувати повну &адресу ел. пошти

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, retrieveUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: Enter the URL for the server on which the Free/Busy information is published here.
    Ask the server administrator for this information.
    Here is a Kolab2 Server URL example:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/
    
    Alternatively, you can specify a full path to the Free/Busy. For example: 
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/user.xfb
uk: Введіть сюди адресу URL сервера, на якому оприлюднюється інформація про вільний/зайнятий час.
    Запитайте адміністратора сервера про цю інформацію.
    Приклад адреси URL сервера Kolab2:
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/
    
    Крім того, ви можете вказати шлях до даних про вільний/зайнятий час повністю. Приклад: 
    
    https://kolab2.example.com/freebusy/user.xfb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: User&name:
uk: Ім'&я користувача:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Passwor&d:
uk: Парол&ь:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, retrieveSavePassword)
en: Re&member password
uk: Запа&м'ятати пароль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: &Search for:
uk: &Шукати за:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, searchEdit)
en: Search pattern. Use wildcards “*” and “?” as desired.
uk: Шаблон пошуку, якщо хочете, скористайтеся шаблонами заміни «*» і «?».

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, searchEdit)
en: Examine various fields to see if they contain the search pattern: The pattern “meet” would match “kick-off meeting”. Wildcards “*” (matches any number of characters) and “?” (matches any single character) are supported.  For example, the search pattern “meet*boss” matches “Meeting with boss”. The pattern “c?t” would match “cat”, “cot”, and so on.
uk: Перевірити наявність взірця пошуку у різних полях: взірцю «нарада» має відповідати запис «вступна нарада». Передбачено підтримку символів-замінників «*» (відповідає довільній кількості довільних символів) і «?» (відповідає будь-якому одному символу). Наприклад, взірцю пошуку «нарада*вом» відповідає запис «Нарада з керівництвом». Взірцю «к?т» відповідають записи «кіт», «кит» тощо.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchTypeGroup)
en: Search For
uk: Шукати за

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: Search for events with matching criteria.
uk: Шукати події, що відповідають критеріям.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: Check this box if you want to search for events that match the search pattern and have start dates or end dates in the given date range.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте шукати записи подій, які відповідають критеріям пошуку і мають дати початку або завершення у вказаному діапазоні дат.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: &Events
uk: &Події

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, journalsCheck)
en: Search for journal entries with matching criteria.
uk: Шукати записи журналу, що відповідають вказаним критеріям.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, journalsCheck)
en: Check this box if you want to search for journal entries that match the search pattern and have start dates in the given date range.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте шукати записи журналів, які відповідають критеріям пошуку і мають дати початку у вказаному діапазоні дат.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, journalsCheck)
en: &Journals
uk: &Журнали

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: Search for to-dos with matching criteria.
uk: Шукати завдання, що відповідають критеріям.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: Check this box if you want to search for to-dos that match the search pattern and have due dates in the given date range.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте шукати записи завдань, які відповідають взірцю пошуку і мають дати призначення у вказаному діапазоні дат.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: To-&dos
uk: Зав&дання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroup)
en: Search In
uk: Шукати у

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, categoryCheck)
en: Include tags in your search.
uk: Включити мітки до пошуку

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, categoryCheck)
en: Check this box if you want to match tags against your search pattern.
uk: Позначте цей пункт, якщо мітка має відповідати вашому шаблону пошуку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, categoryCheck)
en: Ta&gs
uk: &Мітки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, locationCheck)
en: Include locations in your search.
uk: Включити розташування до пошуку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, locationCheck)
en: Check this box if you want to match locations against your search pattern.
uk: Позначте цей пункт, якщо розташування має відповідати вашому шаблону пошуку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, locationCheck)
en: Locations
uk: Місця

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Include descriptions in your search.
uk: Включити описи до пошуку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Check this box if you want to match descriptions against your search pattern.
uk: Позначте цей пункт, якщо опис має відповідати вашому шаблону пошуку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Desc&riptions
uk: Оп&иси

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, summaryCheck)
en: Include summaries in your search.
uk: Включити резюме до пошуку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, summaryCheck)
en: Check this box if you want to match summaries against your search pattern.
uk: Позначте цей пункт, якщо резюме має відповідати вашому шаблону пошуку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, summaryCheck)
en: Su&mmaries
uk: Короткі &підсумки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, attendeeCheck)
en: Include attendees in your search.
uk: Включити учасників заходу до пошуку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, attendeeCheck)
en: Check this box if you want to match attendees against your search pattern.
uk: Позначте цей пункт, якщо учасники заходу мають відповідати вашому шаблону пошуку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, attendeeCheck)
en: Attendees
uk: Учасники

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateRangeGroup)
en: Date Range
uk: Діапазон дат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startDateLabel)
en: Fr&om:
uk: &З:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDateComboBox, startDate)
en: The starting date of the period to search.
uk: Початкова дата періоду для пошуку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDateComboBox, startDate)
en: Search for items in the time period starting at the date given here.
uk: Шукати записи у інтервалі часу, який починається із вказаної тут дати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, endDateLabel)
en: &To:
uk: &По:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDateComboBox, endDate)
en: The ending date of the period to search.
uk: Кінцева дата періоду для пошуку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDateComboBox, endDate)
en: Search for items in the time period ending at the date given here.
uk: Шукати записи у інтервалі часу, який завершується вказаною тут датою.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, inclusiveCheck)
en: Display events only if their start date and end date are both in the date range specified.
uk: Показати записи подій, лише якщо їхня початкова дата і дата завершення перебувають у вказаному діапазоні дат.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, inclusiveCheck)
en: Check this box if you only want to find events that occur entirely within the date range specified.  Events that start during the date range but end after it, or end during the date range but start before it, will be excluded from the search results.
uk: Позначте цей пункт, якщо ви бажаєте знайти лише події, які відбудуться повністю у вказаному діапазоні дат. Події, які почнуться у вказаному діапазоні дат, але завершаться після нього, буде виключено з результатів пошуку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, inclusiveCheck)
en: Exclude e&vents that extend outside the specified date range
uk: Виключити п&одії, які продовжуватимуться після завершення вказаного діапазону дат

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, includeUndatedTodos)
en: Include to-dos that have a start date, due date,  or completion date in the date range specified, or have neither a start date nor an end date.
uk: Включити завдання, які мають початкову дату, дату призначення або дату завершення у вказаному діапазоні дат або не мають ні дати початку, ні дати завершення.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, includeUndatedTodos)
en: Check this box to search for to-dos that have a start date, due date, or completion date in the date range specified, or have neither a start date nor an end date.  If the box is unchecked, only to-dos that have a due date in the date range will be displayed.
uk: Позначте цей пункт для пошуку завдань, які мають дату початку, дату призначення та дату завершення у вказаному діапазоні дат або не мають ні дати початку, ні дати завершення. Якщо пункт не буде позначено, буде показано лише записи завдань, які мають дату призначення у вказаному діапазоні дат.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, includeUndatedTodos)
en: Include all to-dos &within the specified date range
uk: Включати усі завдання &у вказаному діапазоні дат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mDayBtn)
en: Day
uk: День

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mWeekBtn)
en: Week
uk: Тиждень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mMothBtn)
en: Month
uk: Місяць

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mAgendaBtn)
en: Agenda
uk: Порядок денний

en: Agenda %1
uk: Порядок денний %1

[ctx: @title:window]
en: Configure Side-By-Side View
uk: Налаштовування паралельного перегляду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useDefaultRB)
en: Show one calendar per agenda column
uk: Показувати по одному календарю на стовпчик порядку денного

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCustomRB)
en: Use custom calendar setup
uk: Використовувати нетипове налаштування календаря

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, columnNumberLabel)
en: Number of columns
uk: Кількість стовпчиків

[ctx: Agenda title]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title
uk: Заголовок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectedCalendarsLabel)
en: Selected Calendars
uk: Позначені календарі

en: Scroll to week number %1
uk: Гортати до тижня за номером %1

en: Click here to scroll the display to week number %1 of the currently displayed year.
uk: Натисніть тут, щоб перегорнути показ до тижня за номером %1 показаного зараз року.

en: A column header of the %1 dates in the month.
uk: Заголовок стовпчика дат %1 у місяці.

en: Calendar's custom icon
uk: Нетипова піктограма календаря

en: To-do
uk: Завдання

en: Journal
uk: Журнал

en: Recurring
uk: Повторення

en: Alarm
uk: Нагадування

en: Read Only
uk: Лише для читання

en: Needs Reply
uk: Потребує відповіді

en: Attending
uk: Візьме участь

en: Maybe Attending
uk: Можливо візьме участь

en: Organizer
uk: Щоденник

[ctx: @item:inlistbox]
en: Icons to use
uk: Піктограми, які слід використати

en: Scroll backward to the previous year
uk: Гортати назад до попереднього року

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the previous year
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перегорнути показ до приблизно того ж дня попереднього року

en: Scroll backward to the previous month
uk: Гортати назад до попереднього місяця

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the previous month
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перегорнути показ до приблизно того ж дня попереднього місяця

en: Scroll forward to the next month
uk: Гортати вперед до наступного місяця

en: Click this button to scroll the display to the same approximate date of the next month
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перегорнути показ до приблизно того ж дня наступного місяця

en: Scroll forward to the next year
uk: Гортати вперед до наступного року

en: Click this button to scroll the display to the same approximate day of the next year
uk: Натисніть цю кнопку, щоб перегорнути показ до приблизно того ж дня наступного року

en: Select a month
uk: Вибрати місяць

en: Select a year
uk: Вибрати рік
