korganizer - en to uz translation catalogue (65 entries)

en: Maintainer
uz: Taʼminlovchi

en: Original Author
uz: Birinchi muallif

en: Import &Calendar...
uz: Kalendarni &import qilish...

en: What's &Next
uz: Navbatda &nima

en: &Month
uz: &Oy

en: &To-do List
uz: Vazifalar &roʻyxati

en: &Refresh
uz: &Yangilash

en: F&ilter
uz: &Filter

en: &Day
uz: &Kun

en: W&ork Week
uz: Ish &hafta

en: &Week
uz: Ha&fta

en: New E&vent...
uz: Yangi &hodisa

en: New &To-do...
uz: Yangi &vazifa...

en: New Su&b-to-do...
uz: Yangi tub &vazifa...

en: New &Journal...
uz: Yangi &kundalik

en: &Show
uz: &Koʻrsatish

en: &Edit...
uz: &Tahrirlash

en: Re&quest Update
uz: Yangilashni soʻ&rash

en: Show To-do View
uz: Vazifalar koʻrinishini koʻrsatish

en: Configure &Date && Time...
uz: Sana va vaqtni &moslash

en: Manage View &Filters...
uz: &Koʻrinish filterlarini boshqarish

en: &Show Event
uz: Hodisani &koʻrsatish

en: &Edit Event...
uz: Hodisani &tahrirlash

en: &Delete Event
uz: Hodisani &oʻchirish

en: &Show To-do
uz: Vazifani &koʻrsatish

en: &Edit To-do...
uz: Vazifani &tahrirlash...

en: &Delete To-do
uz: Vazifani &olib tashlash

en: Add as new calendar
uz: Yangi kalendar sifatida qoʻshish

en: No filter
uz: Filter yoʻq

en: Delete Only This
uz: Faqat shuni oʻchirish

en: Delete C&urrent
uz: &Joriyni oʻchirish

en: Delete &All
uz: Ham&masini oʻchirish

en: Copying Failed
uz: Nusxa olish muvaffaqiyatsiz tugadi

en: Moving Failed
uz: Koʻchirish muvaffaqiyatsiz tugadi

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uz: Oʻ&tish

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
uz: &Amallar

note: i18n: ectx: Menu (schedule)
en: S&chedule
uz: &Jadval

note: i18n: ectx: ToolBar (schedule_toolbar)
en: Schedule
uz: Jadval

en: &Add
uz: &Qoʻshish

en: Holiday
uz: Dam olish

en: New Calendar
uz: Yangi kalendar

en: Calendar
uz: Kalendar

note: i18n: ectx: label, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Confirm deletes
uz: Oʻchirishni tasdiqlash

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: Next x days
uz: Keyingi x kun

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Month view
uz: Oy koʻrinishi

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Default event color
uz: Hodisaning andoza rangi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNewButton)
en: &New
uz: &Yangi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDetailsFrame)
en: Filter Details
uz: Filter tafsilotlari

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRecurringCheck)
en: Hide &recurring events and to-dos
uz: Qay&tariladigan hodisa va vazifalarni bekitish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: Hide co&mpleted to-dos
uz: Ba&jarilgan vazifalarni bekitish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideInactiveTodosCheck)
en: Hide &inactive to-dos
uz: Aktiv &boʻlmagan vazifalarni bekitish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCatShowCheck)
en: Show only selected
uz: Faqat tanlanganni koʻrsatish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mCatEditButton)
en: Change...
uz: Oʻzgartirish...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2_2)
en: Server Information
uz: Server haqida maʼlumot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Password:
uz: Maxfiy soʻz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishSavePassword)
en: Remember p&assword
uz: &Maxfiy soʻzni eslab qolish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: Server URL:
uz: &Serverning manzili:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: User&name:
uz: &Foydalanuvchi:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Passwor&d:
uz: &Maxfiy soʻz:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, retrieveSavePassword)
en: Re&member password
uz: &Maxfiy soʻzni eslab qolish

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: &Events
uz: &Hodisalar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: To-&dos
uz: &Vazifalar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Desc&riptions
uz: Taʼri&flar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, summaryCheck)
en: Su&mmaries
uz: Hiso&botlar

en: Select a month
uz: Oyni tanlash
