korganizer - en to uz@cyrillic translation catalogue (65 entries)

en: Maintainer
uz@cyrillic: Таъминловчи

en: Original Author
uz@cyrillic: Биринчи муаллиф

en: Import &Calendar...
uz@cyrillic: Календарни &импорт қилиш...

en: What's &Next
uz@cyrillic: Навбатда &нима

en: &Month
uz@cyrillic: &Ой

en: &To-do List
uz@cyrillic: Вазифалар &рўйхати

en: &Refresh
uz@cyrillic: &Янгилаш

en: F&ilter
uz@cyrillic: &Филтер

en: &Day
uz@cyrillic: &Кун

en: W&ork Week
uz@cyrillic: Иш &ҳафта

en: &Week
uz@cyrillic: Ҳа&фта

en: New E&vent...
uz@cyrillic: Янги &ҳодиса

en: New &To-do...
uz@cyrillic: Янги &вазифа...

en: New Su&b-to-do...
uz@cyrillic: Янги туб &вазифа...

en: New &Journal...
uz@cyrillic: Янги &кундалик

en: &Show
uz@cyrillic: &Кўрсатиш

en: &Edit...
uz@cyrillic: &Таҳрирлаш

en: Re&quest Update
uz@cyrillic: Янгилашни сў&раш

en: Show To-do View
uz@cyrillic: Вазифалар кўринишини кўрсатиш

en: Configure &Date && Time...
uz@cyrillic: Сана ва вақтни &мослаш

en: Manage View &Filters...
uz@cyrillic: &Кўриниш филтерларини бошқариш

en: &Show Event
uz@cyrillic: Ҳодисани &кўрсатиш

en: &Edit Event...
uz@cyrillic: Ҳодисани &таҳрирлаш

en: &Delete Event
uz@cyrillic: Ҳодисани &ўчириш

en: &Show To-do
uz@cyrillic: Вазифани &кўрсатиш

en: &Edit To-do...
uz@cyrillic: Вазифани &таҳрирлаш...

en: &Delete To-do
uz@cyrillic: Вазифани &олиб ташлаш

en: Add as new calendar
uz@cyrillic: Янги календар сифатида қўшиш

en: No filter
uz@cyrillic: Филтер йўқ

en: Delete Only This
uz@cyrillic: Фақат шуни ўчириш

en: Delete C&urrent
uz@cyrillic: &Жорийни ўчириш

en: Delete &All
uz@cyrillic: Ҳам&масини ўчириш

en: Copying Failed
uz@cyrillic: Нусха олиш муваффақиятсиз тугади

en: Moving Failed
uz@cyrillic: Кўчириш муваффақиятсиз тугади

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uz@cyrillic: Ў&тиш

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
uz@cyrillic: &Амаллар

note: i18n: ectx: Menu (schedule)
en: S&chedule
uz@cyrillic: &Жадвал

note: i18n: ectx: ToolBar (schedule_toolbar)
en: Schedule
uz@cyrillic: Жадвал

en: &Add
uz@cyrillic: &Қўшиш

en: Holiday
uz@cyrillic: Дам олиш

en: New Calendar
uz@cyrillic: Янги календар

en: Calendar
uz@cyrillic: Календар

note: i18n: ectx: label, entry (Confirm), group (Save Settings)
en: Confirm deletes
uz@cyrillic: Ўчиришни тасдиқлаш

note: i18n: ectx: label, entry, group (General View)
en: Next x days
uz@cyrillic: Кейинги х кун

note: i18n: ectx: label, entry, group (Fonts)
en: Month view
uz@cyrillic: Ой кўриниши

note: i18n: ectx: label, entry, group (Theme/Month view)
en: Default event color
uz@cyrillic: Ҳодисанинг андоза ранги

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNewButton)
en: &New
uz@cyrillic: &Янги

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mDetailsFrame)
en: Filter Details
uz@cyrillic: Филтер тафсилотлари

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRecurringCheck)
en: Hide &recurring events and to-dos
uz@cyrillic: Қай&тариладиган ҳодиса ва вазифаларни бекитиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mCompletedCheck)
en: Hide co&mpleted to-dos
uz@cyrillic: Ба&жарилган вазифаларни бекитиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mHideInactiveTodosCheck)
en: Hide &inactive to-dos
uz@cyrillic: Актив &бўлмаган вазифаларни бекитиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mCatShowCheck)
en: Show only selected
uz@cyrillic: Фақат танланганни кўрсатиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mCatEditButton)
en: Change...
uz@cyrillic: Ўзгартириш...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, ButtonGroup2_2)
en: Server Information
uz@cyrillic: Сервер ҳақида маълумот

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Password:
uz@cyrillic: Махфий сўз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishSavePassword)
en: Remember p&assword
uz@cyrillic: &Махфий сўзни эслаб қолиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7_2)
en: Server URL:
uz@cyrillic: &Сервернинг манзили:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: User&name:
uz@cyrillic: &Фойдаланувчи:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Passwor&d:
uz@cyrillic: &Махфий сўз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, retrieveSavePassword)
en: Re&member password
uz@cyrillic: &Махфий сўзни эслаб қолиш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, eventsCheck)
en: &Events
uz@cyrillic: &Ҳодисалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, todosCheck)
en: To-&dos
uz@cyrillic: &Вазифалар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, descriptionCheck)
en: Desc&riptions
uz@cyrillic: Таъри&флар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, summaryCheck)
en: Su&mmaries
uz@cyrillic: Ҳисо&ботлар

en: Select a month
uz@cyrillic: Ойни танлаш
