korganizer - en to xh translation catalogue (33 entries)

en: Original Author
xh: Ubhali Woqobo

en: The downloaded events will be merged into your current calendar.
xh: Iziganeko ezilayishwe ezantsi zizakudibaniswa kwi khalenda yangoku.

en: What's &Next
xh: Yintoni &Elandelayo

en: &Month
xh: &Inyanga

en: &Journal
xh: &Incwadi egcina ii akhawuti

en: &Day
xh: &Imini

en: W&ork Week
xh: Iveki Yo&msebenzi

en: &Week
xh: &Iveki

en: New E&vent...
xh: Isi&ganeko Esitsha...

en: &Show
xh: &Bonisa

en: &Edit...
xh: &Hlela...

en: Configure &Date && Time...
xh: Qwalasela &Umhla && Ixesha...

en: Cannot upload calendar to '%1'
xh: Ayinakulayisha ngaphezulu ikhalenda kwi '%1'

en: Saved calendar '%1'.
xh: Ikhalenda egciniweyo '%1'.

en: &Show Event
xh: &Bonisa Isiganeko

en: &Edit Event...
xh: &Hlela Isiganeko...

en: &Delete Event
xh: &Cima Isiganeko

en: KOrganizer Confirmation
xh: Uqinisekiso lwe KOrganizer

en: Purge
xh: Coca

note: i18n: ectx: Menu (actions)
en: &Actions
xh: &Iintshukumo

note: i18n: ectx: Menu (schedule)
en: S&chedule
xh: Cwa&ngcisa

note: i18n: ectx: ToolBar (korganizer_toolbar)
en: Views
xh: Iimboniselo

note: i18n: ectx: ToolBar (schedule_toolbar)
en: Schedule
xh: Cwangcisa

en: Holiday
xh: Iholide

en: New Calendar
xh: Icalendar Entsha

en: You are about to set all preferences to default values. All custom modifications will be lost.
xh: Umalunga nokucwangcisa zonke ezikhethwayo kumaxabiso angagqibekanga. Zonke iinguqulelo kancinane zesiko zizakulahleka.

en: Setting Default Preferences
xh: Icwangcisa Ezikhethwayo Ezingagqibekanga

note: i18n: ectx: label, entry, group (Time &amp; Date)
en: Exclude holidays
xh: Beka ecaleni iiholide

note: i18n: ectx: label, entry, group (Month View)
en: Month view uses full window
xh: Imboniselo yenyanga isebenzisa i window epheleleyo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mNewButton)
en: &New
xh: E&ntsha

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Password:
xh: Igama lokugqitha:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroup)
en: Search In
xh: Phendla Kwi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dateRangeGroup)
en: Date Range
xh: Umqolo Womhla
