kosmindoormap - en to eu translation catalogue (387 entries)

en: KDE OSM Indoor Map
eu: KDE OSM barruko mapa

[ctx: amenity category]
en: Food & Drinks
eu: Jatekoa eta edatekoak

[ctx: amenity category]
en: Shops
eu: Dendak

[ctx: amenity category]
en: Toilets
eu: Komunak

[ctx: amenity category]
en: Healthcare
eu: Osasun-laguntza

[ctx: amenity category]
en: Amenities
eu: Zerbitzuak

[ctx: amenity category]
en: Accommodations
eu: Ostatua

en: Elevator
eu: Igogailua

en: Staircase
eu: Eskailera

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Alcohol
eu: Alkohola

[ctx: OSM::shop]
en: Antiques
eu: Antigoaleko

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Apartment
eu: Apartamentua

[ctx: OSM::tourism]
en: Aquarium
eu: Akuarioa

[ctx: OSM::historic]
en: Archaeological Site
eu: Gune arkeologikoa

[ctx: OSM::shop]
en: Art
eu: Artea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Arts Center
eu: Arte zentroa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Artwork
eu: Artelana

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: ATM
eu: Kutxazaina

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Attraction
eu: Erakargarria

[ctx: OSM::room]
en: Auditorium
eu: Auditorioa

[ctx: OSM::shop]
en: Baby Goods
eu: Haurrentzako artikuluak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bag
eu: Poltsa

[ctx: OSM::amenity]
en: Baggage Claim
eu: Ekipajea jasotzea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bakery
eu: Okindegia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bank
eu: Banketxea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bar
eu: Taberna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Beauty
eu: Edertasuna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bed
eu: Ohea

[ctx: OSM::amenity]
en: Bench
eu: Bankua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Beverages
eu: Edariak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bicycle
eu: Bizikleta

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bicycle Parking
eu: Bizikleta aparkalekua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bicycle Rental
eu: Bizikleta alokairua

[ctx: OSM::amenity]
en: Bicycle Repair Station
eu: Bizikleta konpontzeko estazioa

[ctx: OSM::amenity]
en: Beer Garden
eu: Garagardo-lorategia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Books
eu: Liburuak

[ctx: OSM::leisure]
en: Bowling Alley
eu: Bolatokia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bureau de Change
eu: Dibisa-trukerako bulegoa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Butcher
eu: Harategia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Cafe
eu: Kafetegia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Car
eu: Autoa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Car Rental
eu: Auto alokairua

[ctx: OSM::shop]
en: Car Repair
eu: Auto konponketa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Car Sharing
eu: Autoa partekatzea

[ctx: OSM::amenity]
en: Car Wash
eu: Auto garbiketa

[ctx: OSM::historic]
en: Castle
eu: Gaztelua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Charging Station
eu: Karga-estazioa

[ctx: OSM::shop]
en: Charity Shop
eu: Karitate-denda

[ctx: OSM::shop]
en: Cheese
eu: Gazta

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Chemist
eu: Botika

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Chocolate
eu: Txokolatea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Cinema
eu: Zinema

[ctx: OSM::historic]
en: Citywall
eu: Hiri-harresia

[ctx: OSM::room]
en: Classroom
eu: Ikasgela

[ctx: OSM::healthcare]
en: Clinic
eu: Klinika

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Clothes
eu: Jantziak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Coffee
eu: Kafea

[ctx: OSM::amenity]
en: Community Center
eu: Komunitateko zentroa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Computer
eu: Ordenagailua

[ctx: OSM::room]
en: Computer Lab
eu: Ordenagailu laborategia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Confectionery
eu: Gozogintza

[ctx: OSM::room]
en: Conference Room
eu: Biltzar aretoa

[ctx: OSM::amenity]
en: Conference Center
eu: Konferentzia zentroa

[ctx: OSM::diplomatic]
en: Consulate
eu: Kontsulatua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Convenience Store
eu: Komenientzia denda

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Copy Shop
eu: Kopia-denda

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Cosmetics
eu: Kosmetikoak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Court House
eu: Epaitegiak

[ctx: OSM::amenity]
en: Coworking Space
eu: Elkarlanerako espazioa

[ctx: OSM::shop]
en: Art and Craft Supplies
eu: Arte- eta artisautza-hornidurak

[ctx: OSM::shop]
en: Curtains
eu: Errezelak

[ctx: OSM::healthcare]
en: Dentist
eu: Haginlaria

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Department Store
eu: Saltoki handiak

[ctx: OSM::healthcare]
en: Doctor
eu: Sendagilea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hardware Store
eu: Burdindegi saltokia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Drinking Water
eu: Edateko ura

[ctx: OSM::vending]
en: Drinks
eu: Edariak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Dry Cleaning
eu: Lehorrean garbitzea

[ctx: OSM::shop]
en: Electrical
eu: Elektrizitatea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Electronics
eu: Elektronika

[ctx: OSM::diplomatic]
en: Embassy
eu: Enbaxada

[ctx: OSM::amenity]
en: Events Venue
eu: Ekitaldi-leku

[ctx: OSM::amenity]
en: Exhibition Hall
eu: Erakusketa aretoa

[ctx: OSM::shop]
en: Fabric
eu: Ehuna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Fashion
eu: Moda

[ctx: OSM::shop]
en: Fashion Accessories
eu: Moda osagarriak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Fast Food
eu: Janari azkarra

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Ferry Terminal
eu: Ferry terminala

[ctx: OSM::amenity]
en: Fire Station
eu: Suhiltzaile-etxea

[ctx: OSM::leisure]
en: Fitness Center
eu: Fitness zentroa

[ctx: OSM::leisure]
en: Fitness Station
eu: Fitness geltokia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Florist
eu: Lore-saltzailea

[ctx: OSM::shop]
en: Food
eu: Janaria

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Food Court
eu: Janari plaza

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Fountain
eu: Iturria

[ctx: OSM::amenity]
en: Gas Station
eu: Gasolindegia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Furniture
eu: Altzariak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Gallery
eu: Galeria

[ctx: OSM::shop]
en: Games
eu: Jokoak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Garden
eu: Lorategia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Garden Center
eu: Lorategi-zentroa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Gift Shop
eu: Opari denda

[ctx: OSM::leisure]
en: Golf Course
eu: Golf zelaia

[ctx: OSM::office]
en: Government
eu: Gobernua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Greengrocer
eu: Barazki-saltzailea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Guest House
eu: Apopilo-etxea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hairdresser
eu: Ile-apaintzailea

[ctx: OSM::shop]
en: Hardware
eu: Burdindegia

[ctx: OSM::shop]
en: Health Food
eu: Janari osasuntsua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hearing Aids
eu: Audiofonoak

[ctx: OSM::shop]
en: Hi-fi
eu: Goi-fidelitatea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hospital
eu: Ospitalea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hostel
eu: Aterpetxea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hotel
eu: Hotela

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Houseware
eu: Etxerako artikuluak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Ice Cream
eu: Izozkia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Information
eu: Informazioa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Interior Decoration
eu: Barnealdeen dekorazioa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Internet Cafe
eu: Internet kafetegia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Jewelry
eu: Bitxiak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Kiosk
eu: Kioskoa

[ctx: OSM::room]
en: Kitchen
eu: Sukaldea

[ctx: OSM::room]
en: Laboratory
eu: Laborategia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Laundry
eu: Garbitegia

[ctx: OSM::room]
en: Lecture Hall
eu: Hitzaldi-aretoa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Library
eu: Liburutegia

[ctx: OSM::amenity]
en: Locker
eu: Armairua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Locksmith
eu: Sarrailagilea

[ctx: OSM::amenity]
en: Lost & Found
eu: Galdutako gauzak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Mall
eu: Merkatalgunea

[ctx: OSM::amenity]
en: Marketplace
eu: Azoka

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Medical Supply
eu: Medikuntza hornidurak

[ctx: OSM::room]
en: Meeting Room
eu: Bilera gela

[ctx: OSM::historic]
en: Memorial
eu: Oroitarria

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Mobile Phone
eu: Telefono mugikorra

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Money Transfer
eu: Diru transferentzia

[ctx: OSM::historic]
en: Monument
eu: Monumentua

[ctx: OSM::shop]
en: Motorcycle
eu: Motozikleta

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Motorcycle Parking
eu: Motozikleta aparkalekua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Motorcycle Rental
eu: Motozikleta alokairua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Museum
eu: Museoa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Music
eu: Musika

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Musical Instruments
eu: Musika-tresnak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Newsagent
eu: Aldizkari-salmenta

[ctx: OSM::amenity]
en: Nightclub
eu: Gaueko kluba

[ctx: OSM::shop]
en: Nutrition Supplements
eu: Nutrizio-osagarriak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Office
eu: Bulegoa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Optician
eu: Optikaria

[ctx: OSM::healthcare]
en: Optometrist
eu: Optometrista

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Outdoor
eu: Kanpokoa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Paint
eu: Pintura

[ctx: outdoor recreational area]
en: Park
eu: Parkea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Parking
eu: Aparkalekua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Parking Tickets
eu: Aparkalekuko txartelak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Pastry
eu: Gozogintza

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Perfumery
eu: Lurrin-denda

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Pet
eu: Etxeko-animalia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Pharmacy
eu: Farmazia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Photo
eu: Argazkia

[ctx: OSM::healthcare]
en: Physiotherapist
eu: Fisioterapeuta

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Place of Worship
eu: Gurtza-lekua

en: Playground
eu: Jolastokia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Police
eu: Polizia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Post Box
eu: Posta-kutxa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Post Office
eu: Posta bulegoa

[ctx: OSM::shop]
en: Potery
eu: Zeramika

[ctx: OSM::healthcare]
en: Psychotherapist
eu: Psikoterapeuta

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Public Transport Tickets
eu: Garraio publikoko txartelak

[ctx: OSM::building]
en: Train Station
eu: Tren geltokia

[ctx: place to welcome guests, e.g. in a hotel]
en: Reception
eu: Harrera-lekua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Recycling
eu: Birziklatzea

[ctx: OSM::amenity]
en: Research Institute
eu: Ikerketa institutua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Restaurant
eu: Jatetxea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: School
eu: Ikastetxea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Kick Scooter Rental
eu: Patinete alokairua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Seafood
eu: Itsaskiak

[ctx: OSM::shop]
en: Second Hand
eu: Bigarren eskua

[ctx: OSM::room]
en: Seminar Room
eu: Mintegi aretoa

[ctx: OSM::shop]
en: Shoe Repair
eu: Zapata konponketa

[ctx: OSM::shop]
en: Shoes
eu: Zapatak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Shop
eu: Denda

[ctx: OSM::amenity]
en: Shower
eu: Dutxa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Social Facility
eu: Gizarte zerbitzua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Souvenirs
eu: Oroigarriak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Sports
eu: Kirolak

[ctx: OSM::amenity]
en: Sports Center
eu: Kiroldegia

[ctx: OSM::amenity]
en: Sports Hall
eu: Kirol aretoa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Stationery
eu: Bulegoko materiala

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Supermarket
eu: Supermerkatua

[ctx: OSM::vending]
en: Sweets
eu: Goxokiak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tailor
eu: Jostuna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tattoo
eu: Tatuaiak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Taxi
eu: Taxia

[ctx: OSM::shop]
en: Telecommunication
eu: Telekomunikazioa

[ctx: OSM::room]
en: Terrace
eu: Terraza

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Theatre
eu: Antzokia

[ctx: OSM::tourism]
en: Theme Park
eu: Parke tematikoa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tickets
eu: Txartelak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tobacco
eu: Tabakoa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Toilets
eu: Komunak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Town Hall
eu: Udaletxea, Herriko etxea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Toys
eu: Jostailuak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Travel Agency
eu: Bidaia agentzia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: University
eu: Unibertsitatea

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Variety Store
eu: Askotariko denda

[ctx: OSM::amenity]
en: Vending Machine
eu: Saltzeko makina

[ctx: OSM::amenity]
en: Veterinary
eu: Albaitaria

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Video Games
eu: Bideo jokoak

[ctx: OSM::tourism]
en: Viewpoint
eu: Begiralekua

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Waiting Area
eu: Itxoiteko eremua

[ctx: OSM::amenity]
en: Waste Basket
eu: Hondakin ontzia

[ctx: OSM::shop]
en: Watches
eu: Erloju-denda

[ctx: OSM::vending]
en: Water
eu: Ura

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Wine
eu: Ardoa

[ctx: OSM::tourism]
en: Zoo
eu: Zooa

[ctx: OSM::cuisine]
en: African
eu: Afrikakoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: American
eu: Amerikarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Arab
eu: Arabiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Argentinian
eu: Argentinarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Asian
eu: Asiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Austrian
eu: Austriarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Balkan
eu: Balkanetakoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Barbecue
eu: Barbakoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Bavarian
eu: Bavariakoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Beef Bowl
eu: Txahal haragi katilua

[ctx: OSM::cuisine]
en: Bolivian
eu: Boliviarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Brazilian
eu: Brasildarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Breakfast
eu: Gosaria

[ctx: OSM::cuisine]
en: British
eu: Britainiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Brunch
eu: Hamaiketakoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Bubble Tea
eu: Burbuila tea

[ctx: OSM::cuisine]
en: Burger
eu: Hanburgesa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Cake
eu: Pastela

[ctx: OSM::cuisine]
en: Caribbean
eu: Karibekoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Chicken
eu: Oilaskoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Chinese
eu: Txinatarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Coffee
eu: Kafea

[ctx: OSM::cuisine]
en: Coffee Shop
eu: Kafe denda

[ctx: OSM::cuisine]
en: Cookies
eu: Gailetak

[ctx: OSM::cuisine]
en: Crêpe
eu: Krepe

[ctx: OSM::cuisine]
en: Czech
eu: Txekiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Dessert
eu: Postrea

[ctx: OSM::cuisine]
en: Dumplings
eu: «Dumpling»ak

[ctx: OSM::cuisine]
en: Ethiopian
eu: Etiopiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Fast Food
eu: Janari azkarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Filipino
eu: Filipinarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Fish
eu: Arraina

[ctx: OSM::cuisine]
en: Fish & Chips
eu: Arraina eta patata frijituak

[ctx: OSM::cuisine]
en: French
eu: Frantsesa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Fries
eu: Patata frijituak

[ctx: OSM::cuisine]
en: Georigan
eu: Georgiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: German
eu: Alemaniarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Greek
eu: Grekoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Grill
eu: Erretegia

[ctx: OSM::cuisine]
en: Hawaiian
eu: Hawaiiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Hot Dog
eu: Saltxitxa ogitartekoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Ice Cream
eu: Izozkia

[ctx: OSM::cuisine]
en: Indian
eu: Indiakoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Indonesian
eu: Indonesiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: International
eu: Nazioartekoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Irish
eu: Irlandarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Italian
eu: Italiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Japanese
eu: Japoniarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Juice
eu: Zukua

[ctx: OSM::cuisine]
en: Kebab
eu: Kebaba

[ctx: OSM::cuisine]
en: Korean
eu: Korearra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Lebanese
eu: Libanoarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Local
eu: Tokikoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Malaysian
eu: Malaysiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Meat
eu: Haragia

[ctx: OSM::cuisine]
en: Mediterranean
eu: Mediterraneokoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Mexican
eu: Mexikarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Moroccan
eu: Marokoarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Nepalese
eu: Nepaldarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Noodle
eu: Fideoak

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pakistani
eu: Pakistandarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pancake
eu: Opil txikia

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pastry
eu: Gozotegia

[ctx: OSM::cuisine]
en: Persian
eu: Persiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Peruvian
eu: Perutarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Polish
eu: Poloniarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Portuguese
eu: Portugesa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Regional
eu: Eskualdekoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Russian
eu: Errusiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Salad
eu: Entsalada

[ctx: OSM::cuisine]
en: Sandwich
eu: Ogitartekoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Sausage
eu: Saltxitxa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Seafood
eu: Itsaskiak

[ctx: OSM::cuisine]
en: Soup
eu: Zopa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Spanish
eu: Espainiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Steak
eu: Xerra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Syrian
eu: Siriarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Tacos
eu: Takoak

[ctx: OSM::cuisine]
en: Taiwanese
eu: Taiwandarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Tapas
eu: Tapak/Pintxoak

[ctx: OSM::cuisine]
en: Teahouse
eu: Te-etxea

[ctx: OSM::cuisine]
en: Thai
eu: Thailandiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Turkish
eu: Turkiarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Vegetarian
eu: Begetarianoa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Vietnamese
eu: Vietnamdarra

[ctx: OSM::cuisine]
en: Waffles
eu: Gofreak

[ctx: OSM::cuisine]
en: Chicken Wings
eu: Oilasko-hegalak

[ctx: OSM::gender_segregation]
en: female
eu: emakumezkoa

[ctx: OSM::gender_segregation]
en: male
eu: gizonezkoa

en: Opening Hours
eu: Ordutegia

en: Contact
eu: Kontaktua

en: Payment
eu: Ordainketa

en: Toilets
eu: Komunak

en: Accessibility
eu: Irisgarritasuna

en: Parking
eu: Aparkalekua

en: Operator
eu: Operadorea

en: Formerly
eu: Behinola

en: Description
eu: Deskribapena

en: Routes
eu: Ibilbideak

en: Cuisine
eu: Sukaldaritza

en: Diet
eu: Dieta

en: Takeaway
eu: Eramateko

[ctx: electrical power socket]
en: Socket
eu: Hargunea

en: Available vehicles
eu: Ibilgailu erabilgarriak

en: Fee
eu: Kuota

en: Authentication
eu: Autentifikazioa

en: Bicycle parking
eu: Bizikleta aparkalekua

en: Capacity
eu: Edukiera

en: Disabled parking spaces
eu: Ezgaituentzako aparkalekuak

en: Women parking spaces
eu: Emakumeentzako aparkalekuak

en: Parent parking spaces
eu: Ahaideentzako aparkalekuak

en: Parking spaces for charging
eu: Kargarako aparkalekuak

en: Maximum stay
eu: Gehienezko egonaldia

en: Diaper changing table
eu: Fardela aldatzeko mahaia

en: Gender
eu: Generoa

en: Address
eu: Helbidea

en: Phone
eu: Telefonoa

en: Email
eu: E-posta

en: Website
eu: Webgunea

en: Cash
eu: Eskudirua

en: Digital
eu: Digitala

en: Debit cards
eu: Zordunketa-txartelak

en: Credit cards
eu: Kreditu-txartelak

en: Stored value cards
eu: Balioa gordetzen duten txartelak

en: Wheelchair access
eu: Gurpil-aulkirako sarbidea

en: Wheelchair lift
eu: Gurpil-aulkirako igogailua

en: Central key
eu: Giltza zentrala

en: Speech output
eu: Ahots irteera

en: Tactile writing
eu: Ukimen idazketa

[ctx: transport network]
en: Network
eu: Sarea

[ctx: remaining travel range of a battery powered vehicle]
en: Remaining range
eu: Gainerako irismena

en: only %1
eu: %1 bakarrik

en: no %1
eu: %1 ez

en: yes
eu: bai

[ctx: payment option]
en: coins only
eu: txanponak bakarrik

[ctx: payment option]
en: notes only
eu: billeteak bakarrik

en: no
eu: ez

[ctx: OSM::diet_type]
en: gluten free
eu: gluten gabe

[ctx: OSM::diet_type]
en: lactose free
eu: laktosa gabe

[ctx: OSM::diet_type]
en: vegan
eu: beganoa

[ctx: OSM::diet_type]
en: vegetarian
eu: begetarianoa

[ctx: OSM::payment_method]
en: Apple Pay
eu: Sagar-pastela

[ctx: OSM::wheelchair_access]
en: limited
eu: mugatua

[ctx: OSM::wheelchair_access]
en: no
eu: ez

[ctx: OSM::wheelchair_access]
en: yes
eu: bai

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type 2
eu: 2 motakoa

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type 2 cable
eu: 2 motako kablea

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type 2 CCS
eu: 2 motakoa CCS

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type E
eu: E motakoa

[ctx: OSM::charging_station_authentication]
en: app
eu: aplikazioa

[ctx: OSM::charging_station_authentication]
en: membership card
eu: bazkide-txartela

[ctx: OSM::charging_station_authentication]
en: none
eu: bat ere ez

[ctx: OSM::charging_station_authentication]
en: phone call
eu: telefono-deia

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: anchors
eu: aingurak

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: bollard
eu: Mutiloi

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: building
eu: eraikina

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: ground slots
eu: lurreko erretenak

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: lockers
eu: armairuak

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: racks
eu: arasak

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: shed
eu: estalpea

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: stands
eu: euskarriak

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: wall loops
eu: hormako kakoak

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: wide stands
eu: euskarri zabalak

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 bike | %1 bikes
eu[0]: bizikleta %1
eu[1]: %1 bizikleta

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 pedelec | %1 pedelecs
eu[0]: bizikleta elektriko %1
eu[1]: %1 bizikleta elektriko

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 kick scooter | %1 kick scooters
eu[0]: patinete %1
eu[1]: %1 patinete

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 moped | %1 mopeds
eu[0]: ziklomotor %1
eu[1]: %1 ziklomotor

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 car | %1 cars
eu[0]: auto %1
eu[1]: %1 auto

[ctx: tactile writing]
en: embossed printed letters
eu: bozelduta inprimatutako letrak

[ctx: tactile writing]
en: engraved printed letters
eu: grabatutako inprimatutako letrak

en: Ground floor
eu: Beheko solairua

en: Floor %1
eu: %1 solairua
