kosmindoormap - en to pl translation catalogue (252 entries)

en: KDE OSM Indoor Map
pl: Mapa wnętrz OSM KDE

en: %1m
pl: %1 m

en: %1km
pl: %1 km

en: Opening Hours
pl: Godziny otwarcia

en: Contact
pl: Kontakt

en: Payment
pl: Płatność

en: Toilets
pl: Toalety

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Formerly
pl: Poprzednio

en: Routes
pl: Trasy

en: Cuisine
pl: Kuchnia

en: Diet
pl: Dieta

en: Takeaway
pl: Na wynos

[ctx: electrical power socket]
en: Socket
pl: Gniazdo

en: Available vehicles
pl: Dostępne pojazdy

en: Fee
pl: Prowizja

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Bicycle parking
pl: Miejsce postojowe dla rowerów

en: Capacity
pl: Pojemność

en: Disabled parking spaces
pl: Miejsca postojowe dla niepełnosprawnych

en: Women parking spaces
pl: Miejsca postojowe dla kobiet

en: Parent parking spaces
pl: Miejsca postojowe dla rodzin

en: Parking spaces for charging
pl: Miejsca postojowe do ładowania

en: Maximum stay
pl: Najdłuższy pobyt

en: Diaper changing table
pl: Stół do przewijania dzieci

en: Address
pl: Adres

en: Phone
pl: Telefon

en: Email
pl: E-mail

en: Website
pl: Strona sieciowa

en: Cash
pl: Gotówka

en: Digital
pl: Cyfrowy

en: Debit cards
pl: Karty debetowe

en: Credit cards
pl: Karty kredytowe

en: Stored value cards
pl: Przechowywane karty z wartością

en: Wheelchair access
pl: Dostęp na wózkach

en: Central key
pl: Klucz główny

[ctx: transport network]
en: Network
pl: Sieć

[ctx: remaining travel range of a battery powered vehicle]
en: Remaining range
pl: Pozostały zakres

en: only %1
pl: tylko %1

en: no %1
pl: nie %1

en: yes
pl: tak

[ctx: payment option]
en: coins only
pl: tylko monety

[ctx: payment option]
en: notes only
pl: tylko banknoty

en: no
pl: nie

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Alcohol
pl: Alkohol

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Apartment
pl: Apartament

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Arts Center
pl: Ośrodek sztuki

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Artwork
pl: Sztuka

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: ATM
pl: Bankomat

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Attraction
pl: Atrakcje

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bag
pl: Torba

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bakery
pl: Piekarnia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Beauty
pl: Salon piękności

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bed
pl: Łóżko

[ctx: OSM::amenity]
en: Bench
pl: Ławka

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Beverages
pl: Napoje

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bicycle
pl: Rower

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bicycle Parking
pl: Miejsce postojowe dla rowerów

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bicycle Rental
pl: Wypożyczalnia rowerów

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Books
pl: Książki

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Boutique
pl: Butik

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bureau de Change
pl: Kantor

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Butcher
pl: Mięsny

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Cafe
pl: Kawiarnia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Car
pl: Samochód

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Car Rental
pl: Wypożyczalnia samochodów

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Car Sharing
pl: Udostępnianie aut

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Charging Station
pl: Stacja ładowania

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Chemist
pl: Chemia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Chocolate
pl: Czekolada

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Cinema
pl: Kino

[ctx: OSM::historic]
en: Citywall
pl: Mury miasta

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Clothes
pl: Ubrania

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Coffee
pl: Kawa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Computer
pl: Komputer

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Confectionery
pl: Słodkości

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Convenience Store
pl: Sklep osiedlowy

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Copy Shop
pl: Drukarnia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Cosmetics
pl: Kosmetyczny

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Court House
pl: Sąd

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Deli
pl: Delikatesy

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Department Store
pl: Dom towarowy

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Doctor
pl: Lekarz

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hardware Store
pl: Sklep żelazny

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Drinking Water
pl: Woda pitna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Dry Cleaning
pl: Czyszczenie na sucho

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Electronics
pl: Elektronika

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Fashion
pl: Moda

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Fast Food
pl: Szybkie jedzenie

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Ferry Terminal
pl: Terminal promów

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Florist
pl: Florysta

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Food Court
pl: Jadłodajnia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Fountain
pl: Fontanna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Furniture
pl: Meble

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Gallery
pl: Galeria

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Garden
pl: Ogród

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Garden Center
pl: Przestrzeń zielona

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Gift Shop
pl: Sklep z upominkami

[ctx: OSM::office]
en: Government
pl: Władze

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Greengrocer
pl: Warzywniak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Guest House
pl: Dom gościnny

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hairdresser
pl: Fryzjer

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hearing Aids
pl: Aparaty słuchowe

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hospital
pl: Szpital

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hostel
pl: Schronisko

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Houseware
pl: Sprzęt domowy

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Ice Cream
pl: Lody

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Information
pl: Punkt informacji

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Interior Decoration
pl: Wystrój wnętrz

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Internet Cafe
pl: Kawiarenka internetowa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Jewelry
pl: Jubiler

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Laundry
pl: Pralnia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Library
pl: Biblioteka

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Locker
pl: Szafka

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Locksmith
pl: Ślusarz

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Lost & Found
pl: Zgubione i znalezione

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Mall
pl: Centrum handlowe

[ctx: OSM::amenity]
en: Marketplace
pl: Targ

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Medical Supply
pl: Sklep medyczny

[ctx: OSM::historic]
en: Memorial
pl: Memoriał

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Mobile Phone
pl: Telefon komórkowy

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Money Transfer
pl: Przelewy pieniężne

[ctx: OSM::historic]
en: Monument
pl: Pomnik

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Motorcycle Parking
pl: Miejsca postojowe dla motocykli

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Motorcycle Rental
pl: Wypożyczalnia motocykli

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Museum
pl: Muzeum

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Music
pl: Muzyka

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Musical Instruments
pl: Instrumenty muzyczne

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Newsagent
pl: Z gazetami

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Office
pl: Biuro

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Optician
pl: Optyk

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Outdoor
pl: Podróżniczy

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Paint
pl: Malarski

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Parking Tickets
pl: Bilety parkingowe

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Pastry
pl: Cukierniczy

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Perfumery
pl: Perfumeria

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Pet
pl: Zoologiczny

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Pharmacy
pl: Apteka

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Photo
pl: Zdjęcie

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Place of Worship
pl: Miejsce modlitw

en: Playground
pl: Plac zabaw

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Police
pl: Policja

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Post Box
pl: Skrzynka pocztowa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Post Office
pl: Budynek poczty

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Public Transport Tickets
pl: Bilety komunikacji zbiorowej

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Restaurant
pl: Restauracja

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: School
pl: Szkoła

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Kick Scooter Rental
pl: Wypożyczalnia hulajnóg

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Seafood
pl: Owoce morza

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Shoes
pl: Buty

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Shop
pl: Sklep

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Social Facility
pl: Budynek społeczny

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Souvenirs
pl: Pamiątki

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Sports
pl: Sporty

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Stationery
pl: Papierniczy

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tailor
pl: Krawiec

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tattoo
pl: Tatuaż

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tea
pl: Herbaciarnia

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Theatre
pl: Teatr

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tickets
pl: Bilety

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tobacco
pl: Tytoń

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Toilets
pl: Toalety

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Town Hall
pl: Ratusz

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Toys
pl: Zabawki

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Travel Agency
pl: Agencja podróżnicza

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: University
pl: Uniwersytet

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Variety Store
pl: Sklep rozmaitości

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Video Games
pl: Gry wideo

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Waiting Area
pl: Poczekalnia

[ctx: OSM::amenity]
en: Waste Basket
pl: Kosz na odpady

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Wine
pl: Wino

[ctx: OSM::cuisine]
en: American
pl: Amerykańska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Arab
pl: Arabska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Argentinian
pl: Argentyńska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Asian
pl: Azjatycka

[ctx: OSM::cuisine]
en: Austrian
pl: Austriacka

[ctx: OSM::cuisine]
en: Brazilian
pl: Brazylijska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Breakfast
pl: Śniadania

[ctx: OSM::cuisine]
en: Cake
pl: Ciasto

[ctx: OSM::cuisine]
en: Chicken
pl: Kurczak

[ctx: OSM::cuisine]
en: Chinese
pl: Chińska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Coffee Shop
pl: Sklep z kawą

[ctx: OSM::cuisine]
en: Cookies
pl: Ciasteczka

[ctx: OSM::cuisine]
en: Donut
pl: Pączek

[ctx: OSM::cuisine]
en: Fish
pl: Ryba

[ctx: OSM::cuisine]
en: Fish & Chips
pl: Ryby i czipsy

[ctx: OSM::cuisine]
en: French
pl: Francuska

[ctx: OSM::cuisine]
en: German
pl: Niemiecka

[ctx: OSM::cuisine]
en: Greek
pl: Grecka

[ctx: OSM::cuisine]
en: Ice Cream
pl: Lody

[ctx: OSM::cuisine]
en: Indian
pl: Indyjska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Indonesian
pl: Indonezyjska

[ctx: OSM::cuisine]
en: International
pl: Międzynarodowe

[ctx: OSM::cuisine]
en: Italian
pl: Włoska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Japanese
pl: Japońska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Juice
pl: Sok

[ctx: OSM::cuisine]
en: Korean
pl: Koreańska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Lebanese
pl: Libańska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Local
pl: Lokalna

[ctx: OSM::cuisine]
en: Mediterranean
pl: Śródziemnomorskie

[ctx: OSM::cuisine]
en: Mexican
pl: Meksykańska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Noodle
pl: Makaron

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pakistani
pl: Pakistańska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pancake
pl: Naleśnik

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pasta
pl: Makaron

[ctx: OSM::cuisine]
en: Polish
pl: Polska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Portuguese
pl: Portugalska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Regional
pl: Regionalna

[ctx: OSM::cuisine]
en: Salad
pl: Sałatka

[ctx: OSM::cuisine]
en: Sandwich
pl: Kanapka

[ctx: OSM::cuisine]
en: Sausage
pl: Kiełbasa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Seafood
pl: Owoce morza

[ctx: OSM::cuisine]
en: Soup
pl: Zupa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Spanish
pl: Hiszpańska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Steak
pl: Stek

[ctx: OSM::cuisine]
en: Thai
pl: Tajska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Turkish
pl: Turecka

[ctx: OSM::cuisine]
en: Vegetarian
pl: Wegetariańska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Vietnamese
pl: Wietnamska

[ctx: OSM::diet_type]
en: gluten free
pl: bez glutenu

[ctx: OSM::diet_type]
en: kosher
pl: koszerna

[ctx: OSM::diet_type]
en: lactose free
pl: bez laktozy

[ctx: OSM::diet_type]
en: vegan
pl: wegańska

[ctx: OSM::diet_type]
en: vegetarian
pl: wegetariańska

[ctx: OSM::payment_method]
en: Discover Card
pl: Karta Discover

[ctx: OSM::wheelchair_access]
en: limited
pl: ograniczone

[ctx: OSM::wheelchair_access]
en: no
pl: nie

[ctx: OSM::wheelchair_access]
en: yes
pl: tak

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Tesla Supercharger
pl: Superładowarka Tesli

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Tesla Supercharger CCS
pl: Superładowarka CCS Tesli

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type 2
pl: Rodzaj 2

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type 2 cable
pl: Kabel rodzaju 2

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type 2 CCS
pl: Rodzaj 2 CCS

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type E
pl: Rodzaj E

[ctx: OSM::charging_station_authentication]
en: membership card
pl: karta członkowska

[ctx: OSM::charging_station_authentication]
en: none
pl: brak

[ctx: OSM::charging_station_authentication]
en: phone call
pl: rozmowy telefoniczne

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: anchors
pl: kotwice

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: bollard
pl: słupki

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: building
pl: w budowie

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: ground slots
pl: gniazda uziemienia

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: lockers
pl: z blokadami

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: racks
pl: stojaki

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: shed
pl: szopa

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: stands
pl: stojaki

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: wall loops
pl: pętle naścienne

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: wide stands
pl: szerokie stanowiska

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 bike | %1 bikes
pl[0]: %1 rower
pl[1]: %1 rowery
pl[2]: %1 rowerów

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 pedelec | %1 pedelecs
pl[0]: %1 rower elektryczny
pl[1]: %1 rowery elektryczne
pl[2]: %1 rowerów elektrycznych

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 kick scooter | %1 kick scooters
pl[0]: %1 hulajnoga
pl[1]: %1 hulajnogi
pl[2]: %1 hulajnóg

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 moped | %1 mopeds
pl[0]: %1 skuter
pl[1]: %1 skutery
pl[2]: %1 skuterów

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 car | %1 cars
pl[0]: %1 samochód
pl[1]: %1 samochody
pl[2]: %1 samochodów
