kosmindoormap - en to sl translation catalogue (389 entries)

en: KDE OSM Indoor Map
sl: Tloris stavb KDE OSM

[ctx: amenity category]
en: Food & Drinks
sl: Hrana in pijača

[ctx: amenity category]
en: Shops
sl: Trgovine

[ctx: amenity category]
en: Toilets
sl: WC

[ctx: amenity category]
en: Healthcare
sl: Zdravstvena nega

[ctx: amenity category]
en: Amenities
sl: Udobje

[ctx: amenity category]
en: Accommodations
sl: Prenočišča

en: Elevator
sl: Dvigalo

en: Staircase
sl: Stopnišče

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Alcohol
sl: Alkohol

[ctx: OSM::shop]
en: Antiques
sl: Antikvariat

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Apartment
sl: Stanovanje

[ctx: OSM::tourism]
en: Aquarium
sl: Akvarij

[ctx: OSM::historic]
en: Archaeological Site
sl: Arheološko najdišče

[ctx: OSM::shop]
en: Art
sl: Umetnost

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Arts Center
sl: Umetnostni center

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Artwork
sl: Umetnina

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: ATM
sl: Bankomat

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Attraction
sl: Atrakcija

[ctx: OSM::room]
en: Auditorium
sl: Avditorij

[ctx: OSM::shop]
en: Baby Goods
sl: Otroško blago

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bag
sl: Vrečka

[ctx: OSM::amenity]
en: Baggage Claim
sl: Prevzem prtljage

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bakery
sl: Pekarna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bank
sl: Banka

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Beauty
sl: Frizer

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bed
sl: Postelja

[ctx: OSM::amenity]
en: Bench
sl: Klop

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Beverages
sl: Pijače

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bicycle
sl: Kolo

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bicycle Parking
sl: Parkirišče za kolesa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bicycle Rental
sl: Najem koles

[ctx: OSM::amenity]
en: Bicycle Repair Station
sl: Servis koles

[ctx: OSM::amenity]
en: Beer Garden
sl: Pivski vrt

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Books
sl: Knjige

[ctx: OSM::leisure]
en: Bowling Alley
sl: Balinišče

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Bureau de Change
sl: Menjalnica

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Butcher
sl: Mesarija

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Cafe
sl: Kavarna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Car
sl: Vozilo

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Car Rental
sl: Najem avtomobilov

[ctx: OSM::shop]
en: Car Repair
sl: Servis avtomobilov

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Car Sharing
sl: Souporaba avtomobilov

[ctx: OSM::amenity]
en: Car Wash
sl: Avtopralnica

[ctx: OSM::historic]
en: Castle
sl: Grad

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Charging Station
sl: Napajalno mesto

[ctx: OSM::shop]
en: Charity Shop
sl: Dobrodelna trgovina

[ctx: OSM::shop]
en: Cheese
sl: Sir

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Chemist
sl: Lekarna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Chocolate
sl: Čokolada

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Cinema
sl: Kino

[ctx: OSM::historic]
en: Citywall
sl: Mestno obzidje

[ctx: OSM::room]
en: Classroom
sl: Učilnica

[ctx: OSM::healthcare]
en: Clinic
sl: Klinika

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Clothes
sl: Obleke

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Coffee
sl: Kava

[ctx: OSM::amenity]
en: Community Center
sl: Skupnostni center

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Computer
sl: Računalnik

[ctx: OSM::room]
en: Computer Lab
sl: Računalniški laboratorij

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Confectionery
sl: Slaščičarna

[ctx: OSM::room]
en: Conference Room
sl: Konferenčna soba

[ctx: OSM::amenity]
en: Conference Center
sl: Konferenčni center

[ctx: OSM::diplomatic]
en: Consulate
sl: Konzulat

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Convenience Store
sl: Priročna trgovina

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Copy Shop
sl: Kopirnica

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Cosmetics
sl: Kozmetika

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Court House
sl: Sodišče

[ctx: OSM::amenity]
en: Coworking Space
sl: Prostor za coworking

[ctx: OSM::shop]
en: Art and Craft Supplies
sl: Pripomočki za umetnost in obrt

[ctx: OSM::shop]
en: Curtains
sl: Zavese

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Deli
sl: Delikatesa

[ctx: OSM::healthcare]
en: Dentist
sl: Zobozdravnik

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Department Store
sl: Veleblagovnica

[ctx: OSM::healthcare]
en: Doctor
sl: Zdravnik

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hardware Store
sl: Železnina

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Drinking Water
sl: Pitna voda

[ctx: OSM::vending]
en: Drinks
sl: Pijače

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Dry Cleaning
sl: Kemična čistilnica

[ctx: OSM::shop]
en: Electrical
sl: Elektrika

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Electronics
sl: Elektronika

[ctx: OSM::diplomatic]
en: Embassy
sl: Ambasada

[ctx: OSM::amenity]
en: Events Venue
sl: Sprejemnica za dogodke

[ctx: OSM::amenity]
en: Exhibition Hall
sl: Razstavna dvorana

[ctx: OSM::shop]
en: Fabric
sl: Blago

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Fashion
sl: Modna trgovina

[ctx: OSM::shop]
en: Fashion Accessories
sl: Modni dodatki

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Fast Food
sl: Hitra hrana

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Ferry Terminal
sl: Trajektno pristanišča

[ctx: OSM::amenity]
en: Fire Station
sl: Gasilski dom

[ctx: OSM::leisure]
en: Fitness Center
sl: Fitness center

[ctx: OSM::leisure]
en: Fitness Station
sl: Postaja za fitness

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Florist
sl: Cvetličarna

[ctx: OSM::shop]
en: Food
sl: Hrana

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Food Court
sl: Živilska tržnica

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Fountain
sl: Vodnjak

[ctx: OSM::amenity]
en: Gas Station
sl: Bencinska postaja

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Furniture
sl: Pohištvo

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Gallery
sl: Galerija

[ctx: OSM::shop]
en: Games
sl: Igre

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Garden
sl: Vrt

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Garden Center
sl: Vrtni center

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Gift Shop
sl: Prodajalna daril

[ctx: OSM::leisure]
en: Golf Course
sl: Golf igrišče

[ctx: OSM::office]
en: Government
sl: Vlada

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Greengrocer
sl: Prodajalna zelenjave

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Guest House
sl: Prenočišča

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hairdresser
sl: Frizer

[ctx: OSM::shop]
en: Hardware
sl: Železnina

[ctx: OSM::shop]
en: Health Food
sl: Zdrava hrana

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hearing Aids
sl: Slušni aparati

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Hospital
sl: Bolnica

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Houseware
sl: Hišne potrebščine

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Ice Cream
sl: Sladoled

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Information
sl: Informacije

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Interior Decoration
sl: Notranja oprema

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Internet Cafe
sl: Internetna kavarna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Jewelry
sl: Draguljarna

[ctx: OSM::room]
en: Kitchen
sl: Kuhinja

[ctx: OSM::room]
en: Laboratory
sl: Laboratorij

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Laundry
sl: Pralnica

[ctx: OSM::room]
en: Lecture Hall
sl: Predavalnica

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Library
sl: Knjižnica

[ctx: OSM::amenity]
en: Locker
sl: Zaklenjena omarica

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Locksmith
sl: Ključavničar

[ctx: OSM::amenity]
en: Lost & Found
sl: Izgubljeni predmeti

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Mall
sl: Veleblagovnica

[ctx: OSM::amenity]
en: Marketplace
sl: Tržnica

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Medical Supply
sl: Medicinska oprema

[ctx: OSM::room]
en: Meeting Room
sl: Soba za sestanke

[ctx: OSM::historic]
en: Memorial
sl: Spominsko obeležje

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Mobile Phone
sl: Mobilni telefon

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Money Transfer
sl: Prenos denarja

[ctx: OSM::historic]
en: Monument
sl: Spomenik

[ctx: OSM::shop]
en: Motorcycle
sl: Motorna kolesa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Motorcycle Parking
sl: Parkirišče za motocikle

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Motorcycle Rental
sl: Najem motornih koles

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Museum
sl: Muzej

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Music
sl: Glasba

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Musical Instruments
sl: Glasbeni instrumenti

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Newsagent
sl: Novice

[ctx: OSM::amenity]
en: Nightclub
sl: Nočni klub

[ctx: OSM::shop]
en: Nutrition Supplements
sl: Prehranski dodatki

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Office
sl: Pisarna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Optician
sl: Optika

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Outdoor
sl: Pohodniška oprema

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Paint
sl: Barve

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Parking
sl: Parkirišče

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Parking Tickets
sl: Plačilo parkirnine

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Pastry
sl: Pekarna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Perfumery
sl: Parfumerija

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Pet
sl: Domača žival

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Pharmacy
sl: Farmacija

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Photo
sl: Foto trgovina

[ctx: OSM::healthcare]
en: Physiotherapist
sl: Fizoterapevt

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Place of Worship
sl: Molilnica

en: Playground
sl: Igrišče

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Police
sl: Policija

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Post Box
sl: Poštni nabiralnik

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Post Office
sl: Pošta

[ctx: OSM::shop]
en: Potery
sl: Lončenina

[ctx: OSM::healthcare]
en: Psychotherapist
sl: Psihoterapevt

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Pub
sl: Gostilna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Public Transport Tickets
sl: Vozovnice za javni prevoz

[ctx: OSM::building]
en: Train Station
sl: Železniška postaja

[ctx: place to welcome guests, e.g. in a hotel]
en: Reception
sl: Recepcija

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Recycling
sl: Recikliranje

[ctx: OSM::amenity]
en: Research Institute
sl: Raziskovalni institut

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Restaurant
sl: Restavracija

[ctx: OSM::amenity]
en: Sauna
sl: Savna

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: School
sl: Šola

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Kick Scooter Rental
sl: Najem skuterjev

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Seafood
sl: Morska hrana

[ctx: OSM::shop]
en: Second Hand
sl: Trgovina druga roka

[ctx: OSM::room]
en: Seminar Room
sl: Seminarska soba

[ctx: OSM::shop]
en: Shoe Repair
sl: Popravljalnica čevljev

[ctx: OSM::shop]
en: Shoes
sl: Čevlji

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Shop
sl: Trgovina

[ctx: OSM::amenity]
en: Shower
sl: Tuš

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Social Facility
sl: Socialna ustanova

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Souvenirs
sl: Spominki

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Sports
sl: Šport

[ctx: OSM::amenity]
en: Sports Center
sl: Športni center

[ctx: OSM::amenity]
en: Sports Hall
sl: Športna dvorana

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Stationery
sl: Papirnica

[ctx: OSM::vending]
en: Sweets
sl: Sladice

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tailor
sl: Krojač

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tattoo
sl: Tetovaže

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Taxi
sl: Taksi

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tea
sl: Čajnica

[ctx: OSM::shop]
en: Telecommunication
sl: Telekomunikacije

[ctx: OSM::room]
en: Terrace
sl: Terasa

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Theatre
sl: Gledališče

[ctx: OSM::tourism]
en: Theme Park
sl: Tematski park

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tickets
sl: Vstopnice

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Tobacco
sl: Tobak

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Toilets
sl: Toalete

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Town Hall
sl: Mestna hiša

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Toys
sl: Igrače

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Travel Agency
sl: Potovalna agencija

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: University
sl: Univerza

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Variety Store
sl: Trgovina z mešanim blagom

[ctx: OSM::amenity]
en: Vending Machine
sl: Prodajni avtomat

[ctx: OSM::amenity]
en: Veterinary
sl: Veterinar

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Video Games
sl: Video igre

[ctx: OSM::tourism]
en: Viewpoint
sl: Razgledišče

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Waiting Area
sl: Čakalnica

[ctx: OSM::amenity]
en: Waste Basket
sl: Koš za smeti

[ctx: OSM::shop]
en: Watches
sl: Ure

[ctx: OSM::vending]
en: Water
sl: Voda

[ctx: OSM::amenity/shop]
en: Wine
sl: Vino

[ctx: OSM::tourism]
en: Zoo
sl: Zoološki vrt

[ctx: OSM::cuisine]
en: African
sl: afriška

[ctx: OSM::cuisine]
en: American
sl: ameriška

[ctx: OSM::cuisine]
en: Arab
sl: arabska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Argentinian
sl: argentinska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Asian
sl: azijska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Austrian
sl: avstrijska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Balkan
sl: balkanska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Barbecue
sl: Žar

[ctx: OSM::cuisine]
en: Bavarian
sl: bavarska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Beef Bowl
sl: Goveja enolončnica

[ctx: OSM::cuisine]
en: Bolivian
sl: bolivijska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Brazilian
sl: brazilska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Breakfast
sl: Zajtrk

[ctx: OSM::cuisine]
en: British
sl: britanska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Bubble Tea
sl: Mehurčni čaj

[ctx: OSM::cuisine]
en: Buffet
sl: Bife

[ctx: OSM::cuisine]
en: Cake
sl: Torta

[ctx: OSM::cuisine]
en: Caribbean
sl: karibska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Chicken
sl: Piščanec

[ctx: OSM::cuisine]
en: Chinese
sl: kitajska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Coffee
sl: Kava

[ctx: OSM::cuisine]
en: Coffee Shop
sl: Prodajalna kave

[ctx: OSM::cuisine]
en: Cookies
sl: Piškoti

[ctx: OSM::cuisine]
en: Crêpe
sl: Palačinka

[ctx: OSM::cuisine]
en: Czech
sl: češka

[ctx: OSM::cuisine]
en: Dessert
sl: Desert

[ctx: OSM::cuisine]
en: Donut
sl: Krof

[ctx: OSM::cuisine]
en: Dumplings
sl: Cmoki

[ctx: OSM::cuisine]
en: Ethiopian
sl: etiopska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Fast Food
sl: Hitra hrana

[ctx: OSM::cuisine]
en: Filipino
sl: filipinska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Fish
sl: Riba

[ctx: OSM::cuisine]
en: Fish & Chips
sl: Riba s krompirčkom

[ctx: OSM::cuisine]
en: French
sl: Francoska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Fries
sl: Pečen krompirček

[ctx: OSM::cuisine]
en: Georigan
sl: gruzijska

[ctx: OSM::cuisine]
en: German
sl: Nemška

[ctx: OSM::cuisine]
en: Greek
sl: Grška

[ctx: OSM::cuisine]
en: Grill
sl: Raženj

[ctx: OSM::cuisine]
en: Hawaiian
sl: havajski

[ctx: OSM::cuisine]
en: Ice Cream
sl: Sladoled

[ctx: OSM::cuisine]
en: Indian
sl: indijska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Indonesian
sl: indonezijska

[ctx: OSM::cuisine]
en: International
sl: Mednarodna

[ctx: OSM::cuisine]
en: Irish
sl: irska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Italian
sl: italijanska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Japanese
sl: japonska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Juice
sl: Sok

[ctx: OSM::cuisine]
en: Korean
sl: korejska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Lebanese
sl: libanonska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Local
sl: Lokalna

[ctx: OSM::cuisine]
en: Malaysian
sl: malezijsko

[ctx: OSM::cuisine]
en: Meat
sl: Meso

[ctx: OSM::cuisine]
en: Mediterranean
sl: mediteranska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Mexican
sl: mehiška

[ctx: OSM::cuisine]
en: Moroccan
sl: maročanska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Nepalese
sl: nepalska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Noodle
sl: Rezanci

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pakistani
sl: pakistanska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pancake
sl: Omleta

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pasta
sl: Testenine

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pastry
sl: Testo

[ctx: OSM::cuisine]
en: Persian
sl: perzijska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Peruvian
sl: perujska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Poke
sl: Nabodalo

[ctx: OSM::cuisine]
en: Polish
sl: poljska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Portuguese
sl: portugalska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Pretzel
sl: Presta

[ctx: OSM::cuisine]
en: Regional
sl: Regionalna

[ctx: OSM::cuisine]
en: Russian
sl: ruska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Salad
sl: Solata

[ctx: OSM::cuisine]
en: Sandwich
sl: Sendvič

[ctx: OSM::cuisine]
en: Sausage
sl: Klobasa

[ctx: OSM::cuisine]
en: Seafood
sl: Morska hrana

[ctx: OSM::cuisine]
en: Soup
sl: Juha

[ctx: OSM::cuisine]
en: Spanish
sl: španska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Steak
sl: Zrezek

[ctx: OSM::cuisine]
en: Sushi
sl: Suši

[ctx: OSM::cuisine]
en: Syrian
sl: sirska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Taiwanese
sl: tajvansko

[ctx: OSM::cuisine]
en: Tea
sl: Čaj

[ctx: OSM::cuisine]
en: Teahouse
sl: Čajnica

[ctx: OSM::cuisine]
en: Thai
sl: tajska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Turkish
sl: turška

[ctx: OSM::cuisine]
en: Vegetarian
sl: Vegetarijanska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Vietnamese
sl: vietnamska

[ctx: OSM::cuisine]
en: Waffles
sl: vaflji

[ctx: OSM::cuisine]
en: Chicken Wings
sl: Piščančje perutničke

[ctx: OSM::gender_segregation]
en: female
sl: ženska

[ctx: OSM::gender_segregation]
en: male
sl: moški

[ctx: OSM::gender_segregation]
en: unisex
sl: uniseks

en: Wikipedia
sl: Wikipedija

en: Opening Hours
sl: Delovni čas

en: Contact
sl: Stik

en: Payment
sl: Plačilo

en: Toilets
sl: WC

en: Accessibility
sl: Dostopnost

en: Parking
sl: Parkirišče

en: Operator
sl: Operater

en: Formerly
sl: Nekoč

en: Description
sl: Opis

en: Routes
sl: Poti

en: Cuisine
sl: Kuhinja

en: Diet
sl: Prehrana

en: Takeaway
sl: Za s seboj

[ctx: electrical power socket]
en: Socket
sl: El. vtičnica

en: Available vehicles
sl: Razpoložljiva vozila

en: Fee
sl: Pristojbina

en: Authentication
sl: Preverjanje pristnosti

en: Bicycle parking
sl: Parkirišče koles

en: Capacity
sl: Zmogljivost

en: Disabled parking spaces
sl: Parkirišče za invalide

en: Women parking spaces
sl: Parkirišče za dame

en: Parent parking spaces
sl: Parkirišče za družine

en: Parking spaces for charging
sl: Parkirišča za polnenje

en: Maximum stay
sl: Najdaljše zadrževanje

en: Diaper changing table
sl: Previjalna miza

en: Gender
sl: Spol

en: Address
sl: Naslov

en: Phone
sl: Telefon

en: Email
sl: E-pošta

en: Website
sl: Spletno mesto

en: Cash
sl: Gotovina

en: Digital
sl: Digitalno

en: Debit cards
sl: Debetne kartice

en: Credit cards
sl: Kreditne kartice

en: Stored value cards
sl: Predplačilne kartice

en: Wheelchair access
sl: Dostop z invalidskimi vozički

en: Wheelchair lift
sl: Dvigalo za invalidske vozičke

en: Central key
sl: Centralni ključ

en: Speech output
sl: Izgovarjaj izhod

en: Tactile writing
sl: Taktilni napisi

[ctx: transport network]
en: Network
sl: Omrežje

[ctx: remaining travel range of a battery powered vehicle]
en: Remaining range
sl: Preostali doseg

en: only %1
sl: samo %1

en: no %1
sl: št. %1

[ctx: electrical power/kilowatt value]
en: %1 kW
sl: %1 KW

en: yes
sl: da

[ctx: payment option]
en: coins only
sl: samo kovanci

[ctx: payment option]
en: notes only
sl: samo bankovci

en: no
sl: ne

[ctx: OSM::diet_type]
en: gluten free
sl: brez glutena

[ctx: OSM::diet_type]
en: kosher
sl: košer

[ctx: OSM::diet_type]
en: lactose free
sl: brez laktoze

[ctx: OSM::diet_type]
en: vegan
sl: veganska

[ctx: OSM::diet_type]
en: vegetarian
sl: vegetarijanska

[ctx: OSM::wheelchair_access]
en: limited
sl: omejeno

[ctx: OSM::wheelchair_access]
en: no
sl: ne

[ctx: OSM::wheelchair_access]
en: yes
sl: da

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Schuko
sl: Šuko

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Tesla Supercharger
sl: Testa superpolnilnik

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Tesla Supercharger CCS
sl: Testa superpolnilnik CCS

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type 2
sl: Tip 2

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type 2 cable
sl: Kabel tip 2

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type 2 CCS
sl: Tip 2 CCS

[ctx: OSM::charging_station_socket]
en: Type E
sl: Tip E

[ctx: OSM::charging_station_authentication]
en: membership card
sl: članska kartica

[ctx: OSM::charging_station_authentication]
en: none
sl: noben

[ctx: OSM::charging_station_authentication]
en: phone call
sl: telefonski klic

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: anchors
sl: sidra

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: bollard
sl: stebriček

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: building
sl: stavba

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: ground slots
sl: talne reže

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: lockers
sl: omarice

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: racks
sl: stojala

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: shed
sl: senčnica

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: stands
sl: stojala

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: wall loops
sl: zidni obroči

[ctx: OSM::bicycle_parking]
en: wide stands
sl: široka stojala

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 bike | %1 bikes
sl[0]: %1 kolo
sl[1]: %1 kolesi
sl[2]: %1 kolesa
sl[3]: %1 koles

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 kick scooter | %1 kick scooters
sl[0]: %1 skuter
sl[1]: %1 skuterja
sl[2]: %1 skuterji
sl[3]: %1 skuterjev

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 moped | %1 mopeds
sl[0]: %1 moped
sl[1]: %1 mopeda
sl[2]: %1 mopedi
sl[3]: %1 mopedov

[ctx: available rental vehicles]
en: %1 car | %1 cars
sl[0]: %1 avto
sl[1]: %1 avta
sl[2]: %1 avti
sl[3]: %1 avtov

[ctx: tactile writing]
en: braille
sl: brajica

[ctx: tactile writing]
en: embossed printed letters
sl: reliefne tiskane črke

[ctx: tactile writing]
en: engraved printed letters
sl: vgravirane tiskane črke

en: Ground floor
sl: Pritličje

en: Floor %1
sl: Nadstropje %1
