kpackage - en to az translation catalogue (71 entries)

en: Desktop file that describes this package.
az: Bu paketi təsvir edən masaüstü faylı.

en: Could not load installer for package of type %1. Error reported was: %2
az: %1 tipli paket üçün quraşdırıcı yüklənə bilmədi. Xəta hesabatı: %2

en: Could not create package root directory: %1
az: Kök kataloqu yaradıla bilməyən paket: %1

en: No such file: %1
az: Belə bir fayl yoxdur: %1

en: Could not open package file, unsupported archive format: %1 %2
az: %1 paketini açmaq mümkün olmadı: dəstəklənməyən %2 arxivi

en: Could not open package file: %1
az: %1 paket faylı açıla bilmir

en: Could not open metadata file: %1
az: Açılmayan metaverilər faylı: %1

en: No metadata file in package: %1
az: Paketdə metaveriləri faylı yoxdur: %1

en: Package plugin name not specified: %1
az: Adı göstərilməyən paket uzantısı: %1

en: Package plugin name %1 contains invalid characters
az: %1 paket uzantısı adında yalnış simvollar var

en: The new package has a different type from the old version already installed.
az: Yeni paket artıq quraşdırılan köhnə paketdən fərqlənən versiyaya malikdir.

en: Impossible to remove the old installation of %1 located at %2. error: %3
az: %2 -də quraşdırılmış köhnə %1 -in silinməsi mümkün deyil, xəta: %3

en: Not installing version %1 of %2. Version %3 already installed.
az: %2 -nin %1 versiyası quraşdırılmayıb. %3 versiyası artıq quraşdırılıb.

en: %1 already exists
az: %1 artıq mövcuddur

en: Could not install dependency: '%1'
az: Quraşdırıla bilməyən asılılıq: '%1'

en: Could not move package to destination: %1
az: Paketin daşına bilmədiyi təyinat yeri: %1

en: Could not copy package to destination: %1
az: Paketin kopyalana bilmədiyi təyinat yeri: %1

en: package path was deleted manually
az: paketin yolu əl ilə silindi

en: %1 does not exist
az: %1 mövcud deyil

en: Could not delete package from: %1
az: Paketin silinə bilmədiyi indeks: %1

en: Main Script File
az: Əsas ssenari faylı

en: Images
az: Şəkillər

en: Themed Images
az: Mövzulu Şəkillər

en: Configuration Definitions
az: Ayarların təyinatı

en: User Interface
az: İstifadəçi İnterfeysi

en: Data Files
az: Verilənlər Faylı

en: Executable Scripts
az: İcra oluna bilən Ssenarilər

en: Translations
az: Tərcümələr

en: Main UI File
az: Əsas İstifadəçi İnterfeysi faylı

en: Failed to generate a Package hash for %1
az: %1 üçün paket heş-i yaradıla bilmədi

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
az: %1 -dəki paket üçün SHA1 heş: %2

[ctx: package type]
en: wallpaper
az: divar kağızları

en: Listing service types: %1 in %2
az: Xidmət növlərinin siyahısı: %2 -də %1

en: Error: Plugin %1 is not installed.
az: Xəta: %1 uzantısı quraşdırılmayıb.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
az: Quraşdır, Sil, Yenilə əmrlərindən birini göstərmək vacibdir.

en: Error: Can't find plugin metadata: %1
az: Xəta: Uzantı metaverilənləri tapılmadı: %1

en: Showing info for package: %1
az: Məlumatları göstərilən paket: %1

en:       Name : %1
az:       Ad : %1

en:    Comment : %1
az:    Şərh : %1

en:     Plugin : %1
az:     Modul : %1

en:     Author : %1
az:     Müəllif : %1

en:       Path : %1
az:       Yol : %1

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict with each other, please select only one.
az: Paketin kök qovluğuna yol qlobal ayarlarla ziddiyyət təşkil edir. Yalnız bir variant seçin.

en: KPackage Structure Name
az: KPackage strukturunun adı

en: Path
az: Yol

en: Package types that are installable with this tool:
az: Paket növü bu vasitə ilə quraşdırıla biləndir:

en: Built in:
az: Quraşdırılmış:

en: KPackage/Generic
az: KPackage/Ümumi təyinat

en: KPackage/GenericQML
az: KPackage/Ümumi QML təyinatı

en: Provided by plugins:
az: Modul tərəfindən Dəstəklənir:

en: Successfully upgraded %1
az: %1 uğurla yeniləndi

en: Successfully installed %1
az: %1 uğurla quraşdırıldı

en: Error: Installation of %1 failed: %2
az: Xəta: %1 quraşdırılması alınmadı: %2

en: Upgrading package from file: %1
az: Paketin yenilədsiyi fayl: %1

en: Successfully uninstalled %1
az: %1 uğurla aradan qaldırıldı

en: Error: Uninstallation of %1 failed: %2
az: Xəta: %1 aradan qaldırılması mümkün olmadı: %2

en: KPackage Manager
az: KPackage Meneceri

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
az: <path> yolundakı paket üçün SHA1 heş-i yaradın

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
az: Quraşdırmaq və ya silmək əməliyyatı bütün istifadəçilər üçün işləyir.

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, corresponding to the service type of the package plugin, e.g. KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet, etc.
az: Paket uzantısının xidmət növünə uyğun paket növü, məs. KPackage / Əsas, Plazma / Mövzu, Plazma / Divar kağızı, Plazma / Applet və s.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
az: Paketi <path> yolunda quraşdırın

[ctx: Do not translate <name>]
en: Show information of package <name>
az: <name> paketi haqqında məlumatı göstərmək

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
az: Paketi <path> yolunda yeniləyin

en: List installed packages
az: Quraşdırılmış paketlərin siyahısı

en: List all known package types that can be installed
az: Mümkün quraşdırılmış bütün məlum paketlərin siyahısı

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
az: <name> paketinin silinməsi

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
az: Paket kökünə mütləq yol. Təmin edilmədiyi təqdirdə bu KDE sessiyası üçün standart məlumat qovluqları axtarılacaqdır.

en: Recreate the plugin index. To be used in conjunction with either the option -t or -g. Recreates the index for the given type or package root. Operates in the user directory, unless -g is used
az: Uzantı indeksini yenidən yaradır. İstifadə olunacaq: -t və ya -g seçimi ilə birlikdə. Göstərilən növ və paket kökü üçün indeksi yenidən qurur. Əgər -g istifadə olunmazsa istifadəçi indeksi işə düşür.

en: Remove the plugin index. To be used in conjunction with either the option -t or -g. Recreates the index for the given type or package root. Operates in the user directory, unless -g is used
az: Uzantı indeksini silin. Açar -t və ya -g açarı ilə birliktə istifadə olunur. Göstərilən növlər və ya paketlərin kök kataloqu üşün təkrar indeks yaradır. Əgər -g açarı təyin olunmayıbsa, tələb olunan əməl ev qovluğunda yerinə yetirilir.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package <path>
az: <path> paketi üçün meta məlumatlarının çıxarışı

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package into <path>
az: <path> daxilindəki paket üçün meta məlumatlarının çıxarışı
