kpackage - en to ca@valencia translation catalogue (70 entries)

en: Desktop file that describes this package.
ca@valencia: Fitxer «desktop» que descriu este paquet.

en: Could not load installer for package of type %1. Error reported was: %2
ca@valencia: No s'ha pogut carregar l'instal·lador per al paquet de tipus %1. L'error detectat és: %2

en: Could not create package root directory: %1
ca@valencia: No s'ha pogut crear el directori arrel del paquet: %1

en: No such file: %1
ca@valencia: No existix el fitxer: %1

en: Could not open package file, unsupported archive format: %1 %2
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer, el format d'arxiu no està admés: %1 %2

en: Could not open package file: %1
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer del paquet: %1

en: Could not open metadata file: %1
ca@valencia: No s'ha pogut obrir el fitxer de les metadades: %1

en: No metadata file in package: %1
ca@valencia: No existix el fitxer de metadades en el paquet: %1

en: Package plugin name not specified: %1
ca@valencia: No s'ha especificat el nom del connector del paquet: %1

en: Package plugin name %1 contains invalid characters
ca@valencia: El nom del connector del paquet %1 conté caràcters no vàlids

en: The new package has a different type from the old version already installed.
ca@valencia: El nou paquet té un tipus diferent del de la versió antiga ja instal·lada.

en: Impossible to remove the old installation of %1 located at %2. error: %3
ca@valencia: No ha sigut possible eliminar la instal·lació antiga de %1 situada a %2. Error: %3

en: Not installing version %1 of %2. Version %3 already installed.
ca@valencia: No s'instal·larà la versió %1 de %2. Ja es troba instal·lada la versió %3.

en: %1 already exists
ca@valencia: Ja existix %1

en: Could not install dependency: '%1'
ca@valencia: No s'ha pogut instal·lar la dependència: «%1»

en: Could not move package to destination: %1
ca@valencia: No s'ha pogut moure el paquet cap a la destinació: %1

en: Could not copy package to destination: %1
ca@valencia: No s'ha pogut copiar el paquet a la destinació: %1

en: package path was deleted manually
ca@valencia: El camí del paquet s'ha suprimit manualment

en: %1 does not exist
ca@valencia: %1 no existix

en: Could not delete package from: %1
ca@valencia: No s'ha pogut eliminar el paquet des de: %1

en: Main Script File
ca@valencia: Fitxer principal de script

en: Images
ca@valencia: Imatges

en: Themed Images
ca@valencia: Imatges temàtiques

en: Configuration Definitions
ca@valencia: Definicions de la configuració

en: User Interface
ca@valencia: Interfície d'usuari

en: Data Files
ca@valencia: Fitxers de dades

en: Executable Scripts
ca@valencia: Scripts executables

en: Translations
ca@valencia: Traduccions

en: Main UI File
ca@valencia: Fitxer principal de la IU

en: Failed to generate a Package hash for %1
ca@valencia: No s'ha pogut generar un resum de paquet per a %1

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
ca@valencia: Resum SHA1 del paquet a %1: «%2»

[ctx: package type]
en: wallpaper
ca@valencia: fons de pantalla

en: Listing service types: %1 in %2
ca@valencia: Llistat dels tipus de serveis: %1 en %2

en: Error: Plugin %1 is not installed.
ca@valencia: S'ha produït un error: El connector %1 no està instal·lat.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
ca@valencia: Es requerix un dels següents: «install», «remove», «upgrade» o «list».

en: Error: Can't find plugin metadata: %1
ca@valencia: S'ha produït un error: No s'han pogut trobar les metadades del connector: %1

en: Showing info for package: %1
ca@valencia: Mostra la informació del paquet: %1

en:       Name : %1
ca@valencia:       Nom: %1

en:    Comment : %1
ca@valencia:    Comentari: %1

en:     Plugin : %1
ca@valencia:     Connector: %1

en:     Author : %1
ca@valencia:     Autoria: %1

en:       Path : %1
ca@valencia:       Camí: %1

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict with each other, please select only one.
ca@valencia: Una arrel de paquet i les opcions globals entren en conflicte, seleccioneu-ne només una.

en: KPackage Structure Name
ca@valencia: Nom d'estructura de KPackage

en: Path
ca@valencia: Camí

en: Package types that are installable with this tool:
ca@valencia: Tipus de paquets que es poden instal·lar amb esta eina:

en: Built in:
ca@valencia: Integrats:

en: KPackage/Generic
ca@valencia: KPackage/Genèric

en: Provided by plugins:
ca@valencia: Proporcionat pels connectors:

en: Successfully upgraded %1
ca@valencia: %1 s'ha actualitzat correctament

en: Successfully installed %1
ca@valencia: %1 s'ha instal·lat correctament

en: Error: Installation of %1 failed: %2
ca@valencia: S'ha produït un error: La instal·lació de %1 ha fallat: %2

en: Upgrading package from file: %1
ca@valencia: El paquet s'està actualitzant des del fitxer: %1

en: Successfully uninstalled %1
ca@valencia: %1 s'ha desinstal·lat correctament

en: Error: Uninstallation of %1 failed: %2
ca@valencia: S'ha produït un error: La desinstal·lació de %1 ha fallat: %2

en: KPackage Manager
ca@valencia: Gestor de KPackage

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
ca@valencia: Genera un resum SHA1 del paquet a <path>

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
ca@valencia: Per a instal·lar o suprimir, opera amb els paquets instal·lats per a tots els usuaris.

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, corresponding to the service type of the package plugin, e.g. KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet, etc.
ca@valencia: El tipus de paquet, corresponent al tipus de servei del connector del paquet, p. ex., KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet, etc.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
ca@valencia: Instal·la el paquet a <path>

[ctx: Do not translate <name>]
en: Show information of package <name>
ca@valencia: Mostra la informació del paquet <name>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
ca@valencia: Actualitza el paquet en el <path>

en: List installed packages
ca@valencia: Llista els paquets instal·lats

en: List all known package types that can be installed
ca@valencia: Llista tots els tipus de paquets coneguts que es poden instal·lar

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
ca@valencia: Suprimix el paquet anomenat <name>

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
ca@valencia: Camí absolut cap a l'arrel del paquet. Si no es proporciona, es buscaran en els directoris de dades estàndard per a esta sessió de KDE.

en: Recreate the plugin index. To be used in conjunction with either the option -t or -g. Recreates the index for the given type or package root. Operates in the user directory, unless -g is used
ca@valencia: Es torna a crear l'índex de connectors. S'utilitzarà conjuntament amb les opcions -t o -g. Torna a crear l'índex per al tipus indicat o l'arrel del paquet. Opera en el directori d'usuari, excepte si s'utilitza -g

en: Remove the plugin index. To be used in conjunction with either the option -t or -g. Recreates the index for the given type or package root. Operates in the user directory, unless -g is used
ca@valencia: S'elimina l'índex de connectors. S'utilitzarà conjuntament amb les opcions -t o -g. Torna a crear l'índex per al tipus indicat o l'arrel del paquet. Opera en el directori d'usuari, excepte si s'utilitza -g

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package <path>
ca@valencia: Eixida de les metadades per al paquet <camí>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package into <path>
ca@valencia: Eixida de les metadades per al paquet dins del <camí>
