plasmapkg - en_US to cs translation catalogue (66 entries)

en_US: Desktop file that describes this package.
cs: Soubor desktop, který popisuje tento balíček.

en_US: Could not load installer for package of type %1. Error reported was: %2
cs: Nepovedlo se načíst instalátor balíčku typu %1. Byla nahlášena chyba: %2

en_US: Could not create package root directory: %1
cs: Nelze vytvořit kořenový adresář balíčku: %1

en_US: No such file: %1
cs: Takový soubor neexistuje: %1

en_US: Could not open package file, unsupported archive format: %1 %2
cs: Nelze otevřít balíček, nepodporovaný formát archivu: %1 %2.

en_US: Could not open package file: %1
cs: Nelze otevřít soubor balíčku: %1

en_US: Could not open metadata file: %1
cs: Nelze otevřít soubor s metadaty: %1

en_US: No metadata file in package: %1
cs: Žádná metadata v balíčku: %1

en_US: Package plugin name not specified: %1
cs: Název modulu balíčku nebyl zadán: %1

en_US: Package plugin name %1 contains invalid characters
cs: Název modulu balíčku %1 obsahuje neplatné znaky

en_US: Impossible to remove the old installation of %1 located at %2. error: %3
cs: Není možné odebrat starou instalaci %1 umístěnou v %2. Chyba: %3

en_US: Not installing version %1 of %2. Version %3 already installed.
cs: Neinstaluji %2 ve verzi %1. Již je nainstalována verze %3.

en_US: %1 already exists
cs: %1 již existuje

en_US: Could not install dependency: '%1'
cs: Nelze nainstalovat závislost: '%1'

en_US: Could not move package to destination: %1
cs: Nelze přesunout balíček do cíle: %1

en_US: Could not copy package to destination: %1
cs: Nelze zkopírovat balíček do cíle: %1

en_US: package path was deleted manually
cs: cesta k balíčku byla ručně smazána

en_US: %1 does not exist
cs: %1 neexistuje.

en_US: Could not delete package from: %1
cs: Nelze smazat balíček z: %1

en_US: Main Script File
cs: Soubor s hlavním skriptem

en_US: Images
cs: Obrázky

en_US: Themed Images
cs: Obrázky s motivem

en_US: Configuration Definitions
cs: Definice nastavení

en_US: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en_US: Data Files
cs: Datové soubory

en_US: Executable Scripts
cs: Spustitelné skripty

en_US: Translations
cs: Překlady

en_US: Main UI File
cs: Hlavní soubor UI

en_US: Failed to generate a Package hash for %1
cs: Generování hashe pro balíček %1 selhalo

en_US: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
cs: Hash SHA1 pro balíček v %1: '%2'

[ctx: package type]
en_US: wallpaper
cs: tapeta

en_US: Listing service types: %1 in %2
cs: Vypisuji typy služeb: %1 v %2

en_US: Error: Plugin %1 is not installed.
cs: Chyba: Modul %1 není nainstalován.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en_US: One of install, remove, upgrade or list is required.
cs: Je třeba vybrat instalaci, odstranění, aktualizaci nebo vypsání.

en_US: Error: Can't find plugin metadata: %1
cs: Chyba: Nelze najít metadata modulu: %1

en_US: Showing info for package: %1
cs: Zobrazuji informace o balíčku: %1

en_US:       Name : %1
cs:       Název : %1

en_US:    Comment : %1
cs:    Komentář : %1

en_US:     Plugin : %1
cs:     Modul : %1

en_US:     Author : %1
cs:     Autor : %1

en_US:       Path : %1
cs:       Cesta : %1

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en_US: The packageroot and global options conflict with each other, please select only one.
cs: Kořen balíčku a globální volby vzájemně kolidují. Prosím, vyberte pouze jedno z nich.

en_US: KPackage Structure Name
cs: Název struktury KPackage

en_US: Path
cs: Cesta

en_US: Package types that are installable with this tool:
cs: Typy balíčků instalovatelné tímto nástrojem:

en_US: Built in:
cs: Vestavěno:

en_US: KPackage/Generic
cs: KPackage/Obecné

en_US: Provided by plugins:
cs: Poskytováno moduly:

en_US: Successfully upgraded %1
cs: %1 byl úspěšně aktualizován

en_US: Successfully installed %1
cs: %1 úspěšně nainstalován

en_US: Error: Installation of %1 failed: %2
cs: Chyba: Instalace %1 selhala: %2

en_US: Upgrading package from file: %1
cs: Aktualizuji balíček ze souboru: %1

en_US: Successfully uninstalled %1
cs: %1 úspěšně odinstalován

en_US: Error: Uninstallation of %1 failed: %2
cs: Chyba: Odinstalace %1 selhala: %2

en_US: KPackage Manager
cs: Správce KPackage

[ctx: Do not translate <path>]
en_US: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
cs: Vygenerovat hash SHA1 pro balíček v <path>

en_US: For install or remove, operates on packages installed for all users.
cs: Pro instalaci nebo odebírání pracuje s balíčky instalovanými pro  všechny uživatele.

[ctx: Do not translate <path>]
en_US: Install the package at <path>
cs: Nainstalovat balíček do <path>

[ctx: Do not translate <name>]
en_US: Show information of package <name>
cs: Zobrazuji informace o balíčku <name>

[ctx: Do not translate <path>]
en_US: Upgrade the package at <path>
cs: Povýšit balíček v <path>

en_US: List installed packages
cs: Vypsat nainstalované balíčky

en_US: List all known package types that can be installed
cs: Vypsat všechny typy balíčků, které lze nainstalovat

[ctx: Do not translate <name>]
en_US: Remove the package named <name>
cs: Odstranit balíček pojmenovaný <name>

en_US: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
cs: Absolutní cesta do kořene balíčků. Pokud není doplněna, budou namísto toho procházeny standardní adresáře dat pro toto sezení KDE.

[ctx: Do not translate <path>]
en_US: Outputs the metadata for the package <path>
cs: Zobrazí metadata balíčku <path>

[ctx: Do not translate <path>]
en_US: Outputs the metadata for the package into <path>
cs: Zobrazí metadata balíčku do <path>
