plasmapkg - en to nb translation catalogue (57 entries)

en: Desktop file that describes this package.
nb: Skrivebordsfil som beskriver denne pakka.

en: Could not load installer for package of type %1. Error reported was: %2
nb: Klarte ikke laste installerer for pakker av typen %1. Feilen som ble meldt var: %2

en: Could not create package root directory: %1
nb: Klarte ikke å opprette rotmappe for pakken: %1

en: No such file: %1
nb: Fila finnes ikke: %1

en: Could not open package file, unsupported archive format: %1 %2
nb: Klarte ikke åpne pakkefila, ustøttet arkivformat: %1 %2

en: Could not open package file: %1
nb: Klarte ikke å åpne pakkefila: %1

en: No metadata file in package: %1
nb: Ingen metadata-fil i pakken: %1

en: Package plugin name not specified: %1
nb: Tillegg-navnet for pakken er ikke oppgitt: %1

en: Package plugin name %1 contains invalid characters
nb: Tillegg-navnet %1 for pakken inneholder ugyldige tegn

en: %1 already exists
nb: %1 finnes fra før

en: Could not move package to destination: %1
nb: Klarte ikke flytte pakken til målet: %1

en: Could not copy package to destination: %1
nb: Klarte ikke kopiere pakken til målet: %1

en: %1 does not exist
nb: %1 finnes ikke

en: Could not delete package from: %1
nb: Klarte ikke slette pakken fra: %1

en: Main Script File
nb: Hoved-skriptfil

en: Images
nb: Bilder

en: Themed Images
nb: Bilder med temaer

en: Configuration Definitions
nb: Oppsettdefinisjoner

en: User Interface
nb: Brukergrensesnitt

en: Data Files
nb: Datafiler

en: Executable Scripts
nb: Kjørbare skript

en: Translations
nb: Oversettelser

en: Main UI File
nb: Hovedfil for grenseflate

en: Failed to generate a Package hash for %1
nb: Klarte ikke å lage en Pakke-hash for %1

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
nb: SHA1-hash for Pakke ved %1: «%2»

[ctx: package type]
en: wallpaper
nb: bakgrunnsbilde

en: Error: Plugin %1 is not installed.
nb: Feil: programtillegget %1 er ikke installert.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
nb: Du må enten oppgi «install» (installer), «remove» (fjern), «upgrade» (oppgrader) eller «list» (vis oversikt). …

en: Showing info for package: %1
nb: Viser informasjon for pakke: %1

en:       Name : %1
nb:       Navn : %1

en:    Comment : %1
nb:     Kommentar : %1

en:     Plugin : %1
nb:     Programtillegg: %1

en:     Author : %1
nb:     Forfatter : %1

en:       Path : %1
nb:       Sti : %1

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict with each other, please select only one.
nb: Pakkeroten og globale innstillinger er i konflikt med hverandre, velg bare én.

en: Path
nb: Sti

en: Package types that are installable with this tool:
nb: Pakketyper som kan installeres med dette verktøyet:

en: Built in:
nb: innebygd:

en: KPackage/Generic
nb: KPackage/Generisk

en: KPackage/GenericQML
nb: KPackage/GeneriskQML

en: Provided by plugins:
nb: Levert av programtillegg:

en: Successfully upgraded %1
nb: Vellykket oppgradert %1

en: Successfully installed %1
nb: Vellykket installert %1

en: Error: Installation of %1 failed: %2
nb: Feil: Installasjon av %1 mislyktes: %2

en: Upgrading package from file: %1
nb: Oppgraderer pakke fra fil: %1

en: Successfully uninstalled %1
nb: Vellykket avinstallert %1

en: Error: Uninstallation of %1 failed: %2
nb: Feil: Avinstallasjon av %1 mislyktes: %2

en: KPackage Manager
nb: Kpackage pakkebehandler

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
nb: Generer en SHA1-hash for pakka ved <path>

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
nb: For installering og fjerning, arbeider med pakker installert for alle brukere.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
nb: Installer pakka ved <path>

[ctx: Do not translate <name>]
en: Show information of package <name>
nb: Vis informasjon for pakke <name>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
nb: Installer pakka ved <path>

en: List installed packages
nb: Oversikt over installerte pakker

en: List all known package types that can be installed
nb: List alle kjente pakketyper som kan installeres

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
nb: Fjern pakka med navn <name>

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
nb: Absolutt adresse til pakkerota. Hvis ikke oppgitt , blir standard datamappe for denne KDE-økta brukt i stedet.
