libplasma - en to sk translation catalogue (67 entries)

en: Desktop file that describes this package.
sk: Súbor desktop, ktorý popisuje tento balík.

en: Could not load installer for package of type %1. Error reported was: %2
sk: Nepodarilo sa načítať inštalátor pre balíček typu %1. Bola hlásená chyba: %2

en: Could not create package root directory: %1
sk: Nemôžem vytvoriť koreňový adresár balíka: %1

en: No such file: %1
sk: Súbor neexistuje: %1

en: Could not open package file, unsupported archive format: %1 %2
sk: Nemôžem otvoriť súbor balíka, nepodporovaný formát archívu: %1 %2

en: Could not open package file: %1
sk: Nemôžem otvoriť súbor balíka: %1

en: Could not open metadata file: %1
sk: Nemôžem otvoriť súbor metadát: %1

en: No metadata file in package: %1
sk: Žiadne metadáta v balíku: %1

en: Package plugin name not specified: %1
sk: Nie je zadaný názov balíka pluginu: %1

en: Package plugin name %1 contains invalid characters
sk: Názov balíka pluginu %1 obsahuje neplatné znaky

en: The new package has a different type from the old version already installed.
sk: Nový balík ma rozdielny typ od starej verzie, ktorá je už nainštalovaná.

en: Impossible to remove the old installation of %1 located at %2. error: %3
sk: Nie je možné odstrániť starú inštaláciu %1 umiestnenú na %2. chyba: %3

en: Not installing version %1 of %2. Version %3 already installed.
sk: Neinštalujem verziu %1 %2. Verzia %3 je už nainštalovaná.

en: %1 already exists
sk: %1 už existuje

en: Could not install dependency: '%1'
sk: Nepodarilo sa nainštalovať závislosť: '%1'

en: Could not move package to destination: %1
sk: Nemôžem presunúť balík do cieľa: %1

en: Could not copy package to destination: %1
sk: Nemôžem kopírovať balík do cieľa: %1

en: package path was deleted manually
sk: cesta k balíku bola ručne odstránená

en: %1 does not exist
sk: %1 neexistuje

en: Could not delete package from: %1
sk: Nemôžem vymazať balík z: %1

en: Main Script File
sk: Hlavný súbor skriptu

en: Images
sk: Obrázky

en: Themed Images
sk: Témované obrázky

en: Configuration Definitions
sk: Definície konfigurácie

en: User Interface
sk: Užívateľské rozhranie

en: Data Files
sk: Dátové súbory

en: Executable Scripts
sk: Spustiteľné skripty

en: Translations
sk: Preklady

en: Main UI File
sk: Hlavný súbor UI

en: Failed to generate a Package hash for %1
sk: Zlyhalo generovanie hashu balíčka pre %1

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
sk: SHA1 hash pre balíček na %1: '%2'

en: Listing service types: %1 in %2
sk: Vypisujem typy služieb: %1 v %2

en: Error: Plugin %1 is not installed.
sk: Chyba: Plugin %1 nie je nainštalovaný.

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
sk: Musíte zadať buď inštaláciu, odstránenie, inováciu alebo vypísanie.

en: Error: Can't find plugin metadata: %1
sk: Chyba: Nemôžem nájsť metadáta pluginu: %1

en: Showing info for package: %1
sk: Zobrazujem informácie pre balík: %1

en:       Name : %1
sk:       Názov : %1

en:    Comment : %1
sk:    Komentár : %1

en:     Author : %1
sk:     Autor : %1

en:       Path : %1
sk:       Cesta : %1

[ctx: The user entered conflicting options packageroot and global, this is the error message telling the user he can use only one]
en: The packageroot and global options conflict with each other, please select only one.
sk: Možnosti packageroot a global sú navzájom v konflikte. Použite iba jednu z nich.

en: Path
sk: Cesta

en: Package types that are installable with this tool:
sk: Typy balíčkov, ktoré môžete nainštalovať pomocou tohto nástroja:

en: Built in:
sk: Vstavané:

en: KPackage/Generic
sk: KPackage/Všeobecné

en: Provided by plugins:
sk: Poskytované modulmi:

en: Successfully upgraded %1
sk: Úspešne inovované %1

en: Successfully installed %1
sk: Úspešne nainštalované %1

en: Error: Installation of %1 failed: %2
sk: Chyba: Inštalácia %1 zlyhala: %2

en: Upgrading package from file: %1
sk: Aktualizujem balík zo súboru: %1

en: Successfully uninstalled %1
sk: Úspešne odinštalované %1

en: Error: Uninstallation of %1 failed: %2
sk: Chyba: Odinštalácia %1 zlyhala: %2

en: KPackage Manager
sk: Správca KPackage

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
sk: Generovať SHA1 hash pre balíček na <path>

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
sk: Pre inštaláciu alebo odstránenie balíčkov inštalovaných pre všetkých užívateľov.

[ctx: theme, wallpaper, etc. are keywords, but they may be translated, as both versions are recognized by the application (if translated, should be same as messages with 'package type' context below)]
en: The type of package, corresponding to the service type of the package plugin, e.g. KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet, etc.
sk: Typ balíka, zodpovedajúci typu služby doplnku balíka, napr.  KPackage/Generic, Plasma/Theme, Plasma/Wallpaper, Plasma/Applet, atď.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
sk: Nainštaluje balíček z <path>

[ctx: Do not translate <name>]
en: Show information of package <name>
sk: Zobraziť informácie balíka <name>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
sk: Inovovať balíček z <path>

en: List installed packages
sk: Vypíše nainštalované balíčky

en: List all known package types that can be installed
sk: Vypísať všetky známe typy balíčkov, ktoré je možné nainštalovať

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
sk: Odstráni balíček s názvom <name>

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
sk: Absolútna cesta ku koreňu balíka. Ak nie je zadaná, prehľadajú sa štandardné dátové adresáre pre toto KDE sedenie.

en: Recreate the plugin index. To be used in conjunction with either the option -t or -g. Recreates the index for the given type or package root. Operates in the user directory, unless -g is used
sk: Znovu vytvoriť index pluginu. Na použitie s voľbou -t alebo -g. Znovu vytvorí index pre daný typ alebo koreň balíka. Pracuje v adresári používateľa, ak sa nepoužije -g

en: Remove the plugin index. To be used in conjunction with either the option -t or -g. Recreates the index for the given type or package root. Operates in the user directory, unless -g is used
sk: Odstrániť index pluginu. Na použitie s voľbou -t alebo -g. Znovu vytvorí index pre daný typ alebo koreň balíka. Pracuje v adresári používateľa, ak sa nepoužije -g

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package <path>
sk: Vytvorí metadáta pre balíček <path>

[ctx: Do not translate <path>]
en: Outputs the metadata for the package into <path>
sk: Vytvorí metadáta pre balíček do <path>
