libplasma - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Could not load installer for package of type %1. Error reported was: %2
ug: بوغچا تىپى %1 بولغان بوغچا ئورناتقۇچنى تاپالمىدى. مەلۇم قىلغان خاتالىق: %2

en: Main Script File
ug: ئاساسىي قوليازما ھۆججىتى

en: Images
ug: سۈرەتلەر

en: Themed Images
ug: ئۆرنەكلىك سۈرەتلەر

en: Configuration Definitions
ug: سەپلىمە ئېنىقلىمىسى

en: User Interface
ug: كۆرۈنمەيۈز

en: Data Files
ug: سانلىق-مەلۇمات ھۆججەتلىرى

en: Executable Scripts
ug: ئىجراچان قوليازمىلار

en: Translations
ug: تەرجىمىسى

en: Failed to generate a Package hash for %1
ug: %1 ئۈچۈن ئالاھىدىلىك كودى ھاسىل قىلىش مەغلۇپ بولدى

en: SHA1 hash for Package at %1: '%2'
ug: %1 دىكى بوغچىنىڭ SHA1 ئالاھىدىلىك كودى: ‹%2›

[ctx: package type]
en: wallpaper
ug: تام قەغىزى

[ctx: No option was given, this is the error message telling the user he needs at least one, do not translate install, remove, upgrade nor list]
en: One of install, remove, upgrade or list is required.
ug: ئاز دېگەندە بىر ئورنىتىش، چىقىرىۋېتىش، يۈكسەلدۈرۈش ياكى تىزىمىنى كۆرسىتىشنى تەلەپ قىلىدۇ.

en: Path
ug: يول

en: Package types that are installable with this tool:
ug: بۇ قورالنى ئىشلىتىپ ئورناتقىلى بولىدىغان بوغچا تىپى:

en: Built in:
ug: ئۆزىدىكى:

en: Provided by plugins:
ug: قىستۇرما تەمىنلىگەن:

en: Successfully installed %1
ug: %1 مۇۋەپپەقىيەتلىك ئورنىتىلدى

[ctx: Do not translate <path>]
en: Generate a SHA1 hash for the package at <path>
ug: <path> دىكى بوغچا ئۈچۈن SHA1 ئالاھىدىلىك كودى ھاسىل قىلىش

en: For install or remove, operates on packages installed for all users.
ug: ھەممە ئىشلەتكۈچىگە نىسبەتەن يېڭى بوغچا ئورنىتىش ياكى ئورنىتىلغان بوغچىنى چىقىرىۋېتىش مەشغۇلاتى بىلەن تەمىنلەيدۇ.

[ctx: Do not translate <path>]
en: Install the package at <path>
ug: <path> دىكى بوغچىنى ئورنىتىش

[ctx: Do not translate <path>]
en: Upgrade the package at <path>
ug: <path> دىكى بوغچىنى يۈكسەلدۈرۈش

[ctx: Do not translate <name>]
en: Remove the package named <name>
ug: <name> ئاتلىق بوغچىنى چىقىرىۋەت

en: Absolute path to the package root. If not supplied, then the standard data directories for this KDE session will be searched instead.
ug: بوغچا مۇندەرىجە شېخىنىڭ مۇتلەق يولى.  ئەگەر تەمىنلەنمىسە، ئۇنداقتا بۇ قېتىملىق KDE ئەڭگىمەنىڭ ئۆلچەملىك سانلىق-مەلۇمات مۇندەرىجىسىنى ئىزدەيدۇ.
