kdelibs4 stable - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Internet Search
af: Internet Soektog

en: &Search
af: Soek

en: Execute File?
af: Voer Lêer uit?

en: Execute
af: Voer uit

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
af: Die Aflaai Bestuurder (%1) kon nie wees gevind in jou $Gids soeklys

en: Save As
af: Stoor As

en: Accept
af: Aanvaar

en: Reject
af: Verwerp

en: Untitled
af: Onbenoem

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
af: Die dokument "%1" het verander.
    Wil jy jou veranderinge stoor of weggooi?

en: Close Document
af: Maak Dokument toe
