kdelibs4 - en to be translation catalogue (14 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
be: <qt>Ці вы хочаце шукаць у інтэрнэце <b>%1</b>?</qt>

en: Internet Search
be: Пошук у Інтэрнэце

en: &Search
be: &Шукаць

en: Do you really want to execute '%1'?
be: Вы сапраўды хочаце выканаць "%1"?

en: Execute File?
be: Выканаць файл?

en: Execute
be: Выканаць

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
be: Немагчыма знайсці Кіраўнік спампоўванняў (%1) у $PATH

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
be: Паспрабуйце пераўстанавіць яго  
    
    Інтэграцыя з Konqueror выключаная!

en: Save As
be: Запісаць як

en: Accept
be: Дазволіць

en: Reject
be: Адмовіць

en: Untitled
be: Безназоўны

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
be: Дакумент "%1" быў зменены.
    Вы хочаце захаваць змены ці адхіліць іх?

en: Close Document
be: Закрыць дакумент
