kdelibs4 - en to be@latin translation catalogue (14 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
be@latin: <qt>Chočaš pašukać „<b>%1</b>” u siecivie?</qt>

en: Internet Search
be@latin: Pošuk u siecivie

en: &Search
be@latin: &Šukaj

en: Do you really want to execute '%1'?
be@latin: Ty sapraŭdy chočaš vykanać „%1”?

en: Execute File?
be@latin: Vykanać fajł?

en: Execute
be@latin: Vykanaj

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
be@latin: U tvajoj ściežcy „$PATH” nie ŭdałosia znajści kiraŭnika ściahvańniaŭ fajłaŭ (%1).

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
be@latin: Pasprabuj pierainstalavać jaho.
    
    Intehravanaść z aplikacyjaj „Konqueror” vyklučanaja.

en: Save As
be@latin: Zapišy jak

en: Accept
be@latin: Pryjmi

en: Reject
be@latin: Adkiń

en: Untitled
be@latin: Biaz nazvy

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
be@latin: Dakument „%1” byŭ źmienieny.
    Ci ty chočaš zapisać źmieny albo ich anulavać?

en: Close Document
be@latin: Začyni dakument
