kdelibs4-1.1 - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Internet Search
br: Kasl ouzh ar genrouedad

en: &Search
br: &Klask

en: Execute File?
br: Seveniñ ar restr ?

en: Execute
br: Seveniñ

en: Save As
br: Enrollañ e

en: Accept
br: Aotren

en: Reject
br: Nac'h

en: Untitled
br: Diditl

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
br: Kemmet eo bet an teul « %1 ».
    Ha fellout a ra deoc'h e enrollañ ho c'hemmoù pe diskar outo ?

en: Close Document
br: Serriñ an teul
