kdelibs4 - en to crh translation catalogue (12 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
crh: <qt><b>%1</b> içün İnternette qıdırmağa isteysiñizmi?</qt>

en: Internet Search
crh: İnternette Qıdıruv

en: &Search
crh: &Qıdır

en: Do you really want to execute '%1'?
crh: '%1' kerçekten icra etilsinmi?

en: Execute File?
crh: Dosye İcra Etilsinmi?

en: Execute
crh: İcra et

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
crh: $PATH içinde Endirme İdarecisi (%1) tapılamadı

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
crh: Onı kene qurmağa talpınıñız  
    
    Konqueror ile bütünleşme ğayrı qabilleştirilecek.

en: Save As
crh: Şöyle Saqla

en: Untitled
crh: Başlıqsız

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
crh: "%1" vesiqası deñiştirilgen ola.
    Deñişiklikleriñiz saqlansınmı yoqsa terk etilsinmi?

en: Close Document
crh: Vesiqanı Qapat
