kdelibs4 - en to csb translation catalogue (14 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
csb: <qt>Chcesz szëkac w internecé za <b>%1</b>?</qt>

en: Internet Search
csb: Szëkba w internece

en: &Search
csb: &Szëkba

en: Do you really want to execute '%1'?
csb: Na gwës chcesz zrëszëc '%1'?

en: Execute File?
csb: Zrëszëc lopk?

en: Execute
csb: Zrëszë

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
csb: Ni mòże nalezc menadżera zladënkù (%1) na stegnié.

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
csb: Spróbùjë przeinstalowac gò 
    
    Integracëjô z Konquerorã je wëłączonô.

en: Save As
csb: Zapiszë jaknò

en: Accept
csb: Akceptujë

en: Reject
csb: Òdrzucë

en: Untitled
csb: Bez miona

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
csb: Dokùment "%1" òstôł zmieniony.
    Zapisac gò czë pòrzucëc zmianë?

en: Close Document
csb: Zamkni dokùment
