kdelibs4 - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Internet Search
cy: Chwiliad Rhyngrwyd

en: &Search
cy:  &Chwilio

en: Execute File?
cy: Gweithredu Ffeil?

en: Execute
cy: Gweithredu

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
cy: Methu canfod y Rheolydd Lawrlwytho (%1) yn eich $PATH

en: Save As
cy: Cadw Fel

en: Accept
cy: Derbyn

en: Reject
cy: Gwrthod

en: Untitled
cy: Heb deitl

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
cy: Mae'r ddogfen "%1" wedi ei newid.
    Ydych eisiau cadw eich newidiadau, neu eu taflu?

en: Close Document
cy: Cau Dogfen
