kdelibs4 - en to fy translation catalogue (22 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
fy: <qt>Wolle jo op it ynternet sykje om<b>'%1'</b>?</qt>

en: Internet Search
fy: Sykje op Ynternet

en: &Search
fy: &Sykje

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
fy: Unthâld de aksje foar dit triemtype

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
fy: &Iepenje mei %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
fy: Iepenje &mei  %1

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
fy: Iepenje '%1'?

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
fy: &Iepenje mei...

[ctx: @label:button]
en: &Open with
fy: &Iepenje mei

[ctx: @label:button]
en: &Open
fy: &Iepenje

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
fy: Namme: %1

en: Do you really want to execute '%1'?
fy: Wolle jo grif '%1' útfiere?

en: Execute File?
fy: Triem útfiere?

en: Execute
fy: Utfiere

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
fy: De ynlaadbehearder (%1) wie net te finen yn jo sykpaad ($PATH)

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
fy: Besykje dizze op 'e nij te ynstallearjen.  
    
    De yntegraasje mei Konqueror wurdt no útskeakele.

en: Save As
fy: Bewarje as

en: Accept
fy: Akseptearje

en: Reject
fy: Ofkarre

en: Untitled
fy: Nammeleas

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
fy: It dokumint "%1" is feroare.
    Wolle jo de wizigingen bewarje of negearje?

en: Close Document
fy: Dokumint slúte
