kdelibs4 - en to hne translation catalogue (14 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
hne: <qt>का आप मन इंटरनेट के छानबीन <b>%1</b> बर करना चाहथो ?</qt>

en: Internet Search
hne: इंटरनेट मं खोजव

en: &Search
hne: खोजव (&S)

en: Do you really want to execute '%1'?
hne: का आप मन '%1' ल सचमुच चलाना चाहू?

en: Execute File?
hne: फाइल चलाव?

en: Execute
hne: चलाव

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
hne: डाउनलोड प्रबंधक (%1) आप मन के रस्ता ($PATH ) मं खोजे नइ जा सकिस

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
hne: एला फिर से  स्थापित करे के कोसिस करव 
    
     के-कान्करर के साथ एकीकरन अक्छम रहिही.

en: Save As
hne: अइसन सहेजव

en: Accept
hne: स्वीकृत

en: Reject
hne: अस्वीकृत

en: Untitled
hne: बिना सीर्सक

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
hne: कागद "%1" बदल दे गे हे.
    का आप मन एला सहेजना चाहू या बदलाव मन ल फेंक देव?

en: Close Document
hne: कागद बन्द करव
