kdelibs4 - en to hsb translation catalogue (14 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
hsb: <qt>Chceće <b>'%1'</b> w interneće pytać?</qt>

en: Internet Search
hsb: Pytanje w interneće

en: &Search
hsb: &Pytać

en: Do you really want to execute '%1'?
hsb: Chceće woprawdźe '%1' startować?

en: Execute File?
hsb: Dataju wuwjesć?

en: Execute
hsb: Wuwjesć

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
hsb: Download Manager (%1) njeje so w $PATH namakał

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
hsb: Instalujće hišće raz
    
    Integracija z Konquerorom hižo njebudźe!

en: Save As
hsb: Zawěsćić jako

en: Accept
hsb: Přiwzać

en: Reject
hsb: Wotpokazać

en: Untitled
hsb: Bjez titla

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
hsb: Dokument "%1" je so změnił.
    Chceće jón zawěsćić abo změny zaćisnyć?

en: Close Document
hsb: Dokument začinić
