kdelibs4 - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
hy: <qt>Կատարե՞լ որոնում <b>%1</b> ինտերնետում</qt>

en: Internet Search
hy: փնտրել ինտերնետում

en: &Search
hy: &Որոնում

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
hy: Տեսակ: %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
hy: Հետագայում նմանատիպ նիշքերի հետ վերաբերվել նունյ կերպ

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
hy: &Բացել ըստ... «%1»

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
hy: &Բացել ըստ...«%1»

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
hy: Բացե՞լ «%1»

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
hy: &Բացել ըստ...

[ctx: @label:button]
en: &Open with
hy: &Բացել ըստ...

[ctx: @label:button]
en: &Open
hy: &Բացել

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
hy: Նիշքի անուն: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
hy: Նիշքի անունը, տրամադրված սերվերի կողմից։

en: Do you really want to execute '%1'?
hy: Կատարե՞լ «%1»

en: Execute File?
hy: Կատարե՞լ նիշքը

en: Execute
hy: Կատարել

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
hy: Հնարավոր չէ հայտնաբերել ներբեռնման մենեջերի ծրագիրը  (%1)  $PATH.

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
hy: Փորձեք վերատեղադրել ծրագիրը։
    
    Konqueror ինտեգրումը կանջատվի։

en: Save As
hy: Պահպանել ինչպես

en: Accept
hy: Ընդունել

en: Reject
hy: Խուսափել

en: Untitled
hy: Անանուն

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
hy: Փասթաթուղթ «%1» փոփոխվել է։
    Պահպանե՞լ փոփոխությունները

en: Close Document
hy: Փակել նիշքը
