kdelibs4 - en to ku translation catalogue (24 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
ku: <qt>Tu dixwazî di înternetê de li <b>%1</b> bigerî?</qt>

en: Internet Search
ku: Lêgerîna Înternetê

en: &Search
ku: &Lêgerîn

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
ku: Cure: %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
ku: Çalakiyê ji bo pelên bi vê cureyê bi bîr bîne

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
ku: Bi %1 &veke

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
ku: &Bi %1 veke

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
ku: Bila '%1' veke?

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
ku: &Veke bi...

[ctx: @label:button]
en: &Open with
ku: &Veke bi

[ctx: @label:button]
en: &Open
ku: &Veke

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
ku: Nav: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
ku: Ev, navê pelê yê aliyê pêşkêşkerê ve tê pêşniyarkirin e

en: Do you really want to execute '%1'?
ku: Bi rastî jî tu dixwazî '%1' bixebitînî?

en: Execute File?
ku: Bila di ser pel de were nivisandin?

en: Execute
ku: Bixebitîne

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
ku: Di hundirê $PATH de Gerînendeyê Daxistinan (%1) nehate dîtin

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
ku: Ji nû vêya saz bike.  
    
    Xebata ya ligel Konqueror hate girtin!

en: Save As
ku: Cuda tomar bike

en: Accept
ku: Bipejirîne

en: Reject
ku: Nepejirîne

en: Untitled
ku: Bênav

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
ku: Pelê "%1" hate guhertin.
    Tu dixwazî tomar bike yan jî guhertinan jê bibî?

en: Close Document
ku: Belgeyê Bigire
