kdelibs4 - en to lb translation catalogue (11 entries)

en: Internet Search
lb: Sicht am Internet

en: &Search
lb: &Sichen

en: Execute File?
lb: Datei ausféieren?

en: Execute
lb: Ausféieren

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
lb: Den Download-Manager (%1) konnt an ärem PATH net fonnt ginn

en: Save As
lb: Späicheren als

en: Accept
lb: Unhuelen

en: Reject
lb: Zeréckweisen

en: Untitled
lb: Onbenannt

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
lb: Den Dokument "%1" ass verännert ginn.
    Wëllt dir e späicheren oder sou si loosse, wéi e war?

en: Close Document
lb: Dokument zoumaachen
