kdelibs4 - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
lt: <qt>Ar norite ieškoti internete <b>%1</b>?</qt>

en: Internet Search
lt: Paieška internete

en: &Search
lt: &Ieškoti

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
lt: Tipas: %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
lt: Prisiminti veiksmą šio tipo failams

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
lt: &Atverti naudojant %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
lt: Atverti &naudojant %1

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
lt: Atverti „%1“?

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
lt: &Atverti naudojant...

[ctx: @label:button]
en: &Open with
lt: &Atverti naudojant

[ctx: @label:button]
en: &Open
lt: &Atverti

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
lt: Pavadinimas: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
lt: Tai yra serverio pasiūlytas failo pavadinimas

en: Do you really want to execute '%1'?
lt: Ar jūs tikrai norite vykdyti „%1“?

en: Execute File?
lt: Vykdyti failą?

en: Execute
lt: Vykdyti

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
lt: Atsiuntimų tvarkytuvė (%1) nerasta jūsų kelyje $PATH

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
lt: Pabandykite įdiegti iš naujo 
    
    Integracija su Konqueror bus išjungta.

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: Accept
lt: Sutinku

en: Reject
lt: Atmetu

en: No part was found for mimeType %1
lt: Nerasta jokios dalies, skirtos mimeType %1

en: The plugin '%1' does not provide an interface '%2' with keyword '%3'
lt: Papildinys "%1" nepateikia sąsajos "%2" su raktažodžiu "%3"

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
lt: Dokumentas „%1“ buvo pakeistas.
    Ar norite pakeitimus įrašyti, ar juos atmesti?

en: Close Document
lt: Užverti dokumentą
