kdelibs4 - en to mai translation catalogue (22 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
mai: <qt>की अहाँ इंटरनेटक छानबीन <b>%1</b> क' लेल कएनाइ चाहैत छी?</qt>

en: Internet Search
mai: इंटरनेट मे ढूँढू

en: &Search
mai: खोज (&S)

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
mai: प्रकार: %1

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
mai: %1 केर सँग खोलू (&O)

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
mai: %1 केर सँग खोलू (&O)

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
mai:  '%1' खोलू?

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
mai: के सँग खोलू...(&O)

[ctx: @label:button]
en: &Open with
mai: एकरासँ खोलू (O)

[ctx: @label:button]
en: &Open
mai: खोलू (&O)

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
mai: नाम: %1

en: Do you really want to execute '%1'?
mai: की अहाँ '%1' केँ सचमुच चलाना चाहब?

en: Execute File?
mai: फाइल चलाबू?

en: Execute
mai: चलाउ

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
mai: डाउनलोड प्रबंधक (%1) अहाँक पथ ($PATH ) पर ढूंढल नहि जाए सकल

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
mai: एकरा फिनु सँ  स्थापित करबाक कोसिस करू 
    
     के-कॉन्करर केर सँग एकीकरण अक्षम रहेगा.

en: Save As
mai: एहिना सहेजू

en: Accept
mai: स्वीकारू

en: Reject
mai: अस्वीकृत करू

en: Untitled
mai: अनाम

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
mai: दस्ताबेज "%1" परिवर्तित कएल गेल अछि.
    की अहाँ एकरा सहेजना चाहब अथवा परिवर्तनसभ केँ फेंक दिअ'?

en: Close Document
mai: दस्तावेज बन्न करू
