kdelibs4 - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
ms: <qt>Adakah anda mahu mencari di Internet untuk <b>%1</b>?</qt>

en: Internet Search
ms: Carian Internet

en: &Search
ms: Ca&ri

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
ms: Jenis: %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
ms: &Buka dengan %1

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
ms: &Buka dengan...

[ctx: @label:button]
en: &Open with
ms: &Buka dengan

[ctx: @label:button]
en: &Open
ms: &Buka

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
ms: Nama: %1

en: Do you really want to execute '%1'?
ms: Anda pasti mahu melaksanakan '%1'?

en: Execute File?
ms: Laksanakan Fail?

en: Execute
ms: Laksana

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
ms: Pengurus Muat Turun (%1) tidak ditemui di $PATH

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
ms: Cuba untuk pasang semula 
    
    Integrasi dengan Konqueror akan dimatikan.

en: Save As
ms: Simpan Sebagai

en: Accept
ms: Terima

en: Reject
ms: Tolak

en: Untitled
ms: Tiada tajuk

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
ms: Dokumen "%1" telah diubah suai.
    Anda ingin simpan perubahan anda atau buang?

en: Close Document
ms: Tutup Dokumen
