kdelibs4 - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
ne: <qt>तपाईँ <b>%1</b> का लागि इन्टरनेट खोजी गर्न चाहनुहुन्छ ?</qt>

en: Internet Search
ne: इन्टरनेट खोजी

en: &Search
ne: खोजी गर्नुहोस्

en: Do you really want to execute '%1'?
ne: तपाईँ साँच्चिकै '%1' कार्यान्वयन गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Execute File?
ne: फाइल कार्यान्वयन गर्नुहुन्छ ?

en: Execute
ne: कार्यान्वयन गर्नुहोस्

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
ne: (%1) डाउनलोड प्रबन्धक तपाईँको $PATH मा फेला पार्न सक्दैन

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
ne: यसलाई फेरि स्थापना गर्ने प्रयास गर्नुहोस्  
    
    कन्क्वेररसँगको एकिकरण अक्षम पारिनेछ ।

en: Save As
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: Accept
ne: स्वीकार गर्नुहोस्

en: Reject
ne: अस्वीकार गर्नुहोस्

en: Untitled
ne: शीर्षक विहिन

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
ne: "%1" कागजात परिमार्जन गरिएकोछ ।
    तपाईँका परिवर्तन बचत गर्न वा तिनीहरूलाई छोड्न चाहनुहुन्छ ?

en: Close Document
ne: कागजात बन्द गर्नुहोस्
