kdelibs4 - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Internet Search
oc: Recèrca sus internet

en: &Search
oc: &Recercar

en: Execute File?
oc: Executar lo fichièr ?

en: Execute
oc: Executar

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
oc: Impossible de trobar lo gestionari de telecargament (%1) dins vòstra variabla $PATH.

en: Save As
oc: Enregistrar coma

en: Accept
oc: Acceptar

en: Untitled
oc: Sens nom

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
oc: Lo document «%1» es estat modificat.
    Lo volètz enregistrar ?

en: Close Document
oc: Tampar lo document
