kdelibs4 - en to or translation catalogue (13 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
or: <qt>ଆପଣ <b>%1</b> ପାଇଁ ଜାଲକକୁ ଖୋଜିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?</qt>

en: Internet Search
or: ଜାଲକ ଖୋଜା

en: &Search
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (&S)

en: Do you really want to execute '%1'?
or: କଣ ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ '%1'କୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Execute File?
or: ଫାଇଲ ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ?

en: Execute
or: ନିଷ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
or: ଏହାକୁ ପୁନଃ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ  
    
    Konqueror ସହିତ ସମୀକୃତ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଯିବ।

en: Save As
or: ଏହିପରି ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Accept
or: ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ

en: Reject
or: ତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ

en: Untitled
or: ଶୀର୍ଷକ ହୀନ

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
or: ଦଲିଲ "%1" ଟି ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଯାଇଛି।
    ଆପଣଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଅଥବା ପରିତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Close Document
or: ଦଲିଲ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ
