kdelibs4 - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
ps: <qt>لپاره اېنټرنېټ وپلټﺉ؟ <b>%1</b> تاسو غواړﺉ چې د</qt>

en: Internet Search
ps: اېنټرنېټ پلټون

en: &Search
ps: پلټون

en: Do you really want to execute '%1'?
ps: په رښتيا چلول غواړﺉ؟ '%1'

en: Execute File?
ps: دوتنه چلول غواړﺉ؟

en: Execute
ps: چلول

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
ps: کې ونه موندل شو $يونلور ستاسو په (%1) د رالېښنې سمبالګر

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
ps:   د بيا لګولو هڅه يې وکړﺉ
    
    د کانکويرر سره به يې ټينګوالی وناتوانول شي.

en: Save As
ps: ساتل په

en: Accept
ps: منل

en: Reject
ps: نه منل

en: Untitled
ps: بېسرليکه

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
ps: لاسوند بدل شوی دی. "%1"
    تاسو خپل بدلونونه ساتل غواړﺉ يا پرېښودل يې غواړﺉ؟

en: Close Document
ps: لاسوند بندول
