kdelibs4 - en to se translation catalogue (24 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
se: <qt>Háliidatgo ohcat <b>%1</b> interneahtas?</qt>

en: Internet Search
se: Oza interneahtas

en: &Search
se: O&za

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
se: Šládja: %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
se: Muitte guđe prográmma lea čatnašuvvon dán fiilašládjii

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
se: &Raba geavahettiin «%1»

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
se: Raba &geavahettiin «%1»

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
se: Raba «%1»?

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
se: R&aba geavahettiin …

[ctx: @label:button]
en: &Open with
se: R&aba geavahettiin

[ctx: @label:button]
en: &Open
se: &Raba

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
se: Namma: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
se: Dát lea fiilanamma maid bálvá evttoha

en: Do you really want to execute '%1'?
se: Háliidatgo duođaid vuodjit «%1»?

en: Execute File?
se: Vuoje fiila?

en: Execute
se: Vuoje

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
se: Ii gávdnan viežžangieđahalli (%1) du bálgás (PATH).

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
se: Geahččal prográmma ođđasit sajáiduhttit.
    
    Ovttaidus Konqueroriin bidjo eret.

en: Save As
se: Vurke nugo

en: Accept
se: Dohkket

en: Reject
se: Hilggo

en: Untitled
se: Namaheapmi

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
se: Dokumeanta «%1» lea rievdaduvvon.
    Háliidatgo vurket rievdadusaid vai bálkestit daid?

en: Close Document
se: Gidde dokumeantta
