kdelibs4 - en to si translation catalogue (20 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
si: <qt><b>%1</b> සඳහා ඔබට අන්තර්ජාලයේ සෙවීමට අවශ්‍ය ද?</qt>

en: Internet Search
si: අන්තර්ජාලයේ සෙවීම

en: &Search
si: සොයන්න (&S)

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
si: වර්‍ගය: %1

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
si: '%1' විවෘත කරනවා ද?

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
si: සමඟ විවෘත කරන්න... (&O)

[ctx: @label:button]
en: &Open with
si: සමඟ විවෘත කරන්න... (&O)

[ctx: @label:button]
en: &Open
si: විවෘත කරන්න (&O)

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
si: නම: %1

en: Do you really want to execute '%1'?
si: ඔබට '%1' ගොනුව ක්‍රියාත්මක කිරීමට අවශ්‍යම ද?

en: Execute File?
si: ගොනුව ක්‍රියාත්මක කරන්න ද?

en: Execute
si: ක්‍රියාත්මක කරන්න

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
si: ඔබගේ $PATH හි බාගත කිරීමේ කළමණාකරු (%1) සොයා ගැනීමට නොහැකි විය

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
si: එය නැවත ස්ථාපනය කිරීමට උත්සහ කරන්න 
    
    Konqueror සමඟ ඒකාබද්ඳ වීම අක්‍රිය වනු ඇත.

en: Save As
si: සුරකින අයුර

en: Accept
si: අනුමත කරන්න

en: Reject
si: ප්‍රතික්‍ෂේප කරන්න

en: Untitled
si: නිර්ණාමික

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
si:  "%1" ලිපිය විකරණය කර ඇත.
    ඔබට ඔබගේ වෙනස්කම් සුරැකීමට අවශ්‍යද නැත්නම් අහෝසි කරන්නද?

en: Close Document
si: ලේඛනය වසන්න
