kde4libs - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Internet Search
sq: Kërkim Interneti

en: &Search
sq: &Kërko

en: Execute File?
sq: Ta Ekzekutojmë Skedarin?

en: Execute
sq: Ekzekuto

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
sq: Menaxhuesi i Shkarkimeve (%1) nuk mund të gjendet në $PATH

en: Save As
sq: Ruaje Si

en: Accept
sq: Prano

en: Reject
sq: Refuzo

en: Untitled
sq: Pa titull

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
sq: Dokumenti "%1" është modifikuar.
    Dëshironi t'i regjistroni ndryshimet apo t'i zhbëni ato?

en: Close Document
sq: Mbylle Dokumentin
