kdelibs4 - en to tg translation catalogue (24 entries)

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
tg: <qt>Шумо мехоҳед, ки оид ба <b>%1</b> дар Интернет ҷустуҷӯ кунед?</qt>

en: Internet Search
tg: Ҷустуҷӯ дар Интернет

en: &Search
tg: &Ҷустуҷӯ

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
tg: Навъ: %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
tg: Амалро барои файлҳои ин навъ дар хотир доштан

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
tg: &Кушодан ба воситаи %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
tg: Кушодан &ба воситаи %1

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
tg: '%1'-ро мекушоед?

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
tg: &Кушодан ба воситаи...

[ctx: @label:button]
en: &Open with
tg: &Кушодан ба воситаи

[ctx: @label:button]
en: &Open
tg: &Кушодан

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
tg: Ном: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
tg: Ин номи файл аз ҷониби хизматрасон пешниҳод карда шуд

en: Do you really want to execute '%1'?
tg: Шумо дар ҳақиқат мехоҳед, ки '%1'-ро иҷро намоед?

en: Execute File?
tg: Файлро иҷро мекунед?

en: Execute
tg: Иҷро кардан

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
tg: Мудири боргириҳо (%1) дар масири шумо $PATH ёфт нашуд

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
tg: Кӯшиш кунед, ки онро аз нав насб намоед  
    
    Ҳампайвандӣ бо барномаи Konqueror ғайрифаъол карда мешавад.

en: Save As
tg: Нигоҳ доштан ҳамчун

en: Accept
tg: Қабул кардан

en: Reject
tg: Рад кардан

en: Untitled
tg: Бе сарлавҳа

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
tg: Ҳуҷҷати "%1" тағйир ёфт.
    Шумо мехоҳед, ки тағйиротро татбиқ намоед ё онҳоро рад кунед?

en: Close Document
tg: Пӯшидани ҳуҷҷат
