kdelibs4 - en to uz translation catalogue (11 entries)

en: Internet Search
uz: Internetdan qidirish

en: &Search
uz: Q&idirish

en: Execute File?
uz: Faylni ishga tushirish

en: Execute
uz: Ishga tushirish

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
uz: Yozib olish dasturi (%1) sizning $PATH muhit oʻzgaruvchingizda koʻrsatilgan direktoriyalarda topilmadi.

en: Save As
uz: Saqlash

en: Accept
uz: Qabul qilish

en: Reject
uz: Rad etish

en: Untitled
uz: Sarlavhasiz

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
uz: '%1' hujjatiga oʻzgarish kiritildi.
    Uni saqlashni istaysizmi?

en: Close Document
uz: Hujjatni yopish
