kdelibs4 - en to uz@cyrillic translation catalogue (18 entries)

en: Internet Search
uz@cyrillic: Интернетдан қидириш

en: &Search
uz@cyrillic: Қ&идириш

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
uz@cyrillic: %1 билан &очиш

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
uz@cyrillic: %1 билан &очиш

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
uz@cyrillic: ...билан &очиш

[ctx: @label:button]
en: &Open with
uz@cyrillic: ...билан &очиш

[ctx: @label:button]
en: &Open
uz@cyrillic: &Очиш

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
uz@cyrillic: Номи: %1

en: Do you really want to execute '%1'?
uz@cyrillic: Ростдан '%1'ни ишга туширишни истайсизми?

en: Execute File?
uz@cyrillic: Файлни ишга тушириш

en: Execute
uz@cyrillic: Ишга тушириш

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
uz@cyrillic: Ёзиб олиш дастури (%1) сизнинг $PATH муҳит ўзгарувчингизда кўрсатилган директорияларда топилмади.

en: Save As
uz@cyrillic: Сақлаш

en: Accept
uz@cyrillic: Қабул қилиш

en: Reject
uz@cyrillic: Рад этиш

en: Untitled
uz@cyrillic: Сарлавҳасиз

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
uz@cyrillic: '%1' ҳужжатига ўзгариш киритилди.
    Уни сақлашни истайсизми?

en: Close Document
uz@cyrillic: Ҳужжатни ёпиш
